Strona 7 z 63 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Chyba już znam nazwisko Waszego trenera
    http://speedway.torun.pl/konkurs-na-trenera/

    Czyżby Robuś ?

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Chyba już znam nazwisko Waszego trenera
    http://speedway.torun.pl/konkurs-na-trenera/

    Czyżby Robuś ?
    Chyba jednak nie znasz Poza tym Kostek sprawia wrażenie wesołka, który nie bardzo ma pojęcie w trenerce. Z jednej strony przytacza jakieś anegdotki o Kaczmarku pytającym go przez tel. o ustawienia, a z drugiej strony toruńska młodzież stoi w miejscu, a taki Kaczmarek wręcz się cofnął...

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale może jest fajny? Kto wie jakie jest kryterium wyboru u nas. 😊

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (15-11-2017)

  5. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    coś więcej??? w piekarni mówią że pracownicy odchodzą bo MiSie im nie płacą... zresztą kilku innych forumowiczów potwierdziło już te informacje. ciekawe czy to było powodem ucieczki trenera?

    z innej beczki... Szumina ma kontrakt warszawski czy ktoś poważnie rozważa go jako zawodnika walczącego o skład??? sam nie wiem która opcja lepsza, bo moim zdaniem to jeden z najbardziej zmarnowanych talentów polskiego żużla
    Wybacz, ale wiecej chwilowo nie napisze
    patisonek tylko sledzi forum i czeka zebym napisal pol zdania za duzo zeby pozwac
    Tylko zeby nie pomylila KPC i KPK
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 15-11-2017 o 18:47
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Są karnety, są promocje przedświątęczne, ale oczywiście nic dobrego na ten temat nie przeczytamy z ust tutejszych wszechwiedzących krzykaczy, że coś zmieniło się na plus

    Ceny karnetów w I przedsprzedaży (od 16.11.2017 do 31.12.2017 r.)
    karnet normalny – 190 zł
    karnet ulgowy – 130 zł
    karnet srebrny – 280 zł
    karnet złoty – 900 zł
    Ceny karnetów w II przedsprzedaży (od 1.01.2018 r. do 28.02.2018 r.)
    karnet normalny – 200 zł
    karnet ulgowy – 140 zł
    karnet srebrny – 290 zł
    karnet złoty – 1050 zł
    Ceny karnetów (od 1.03.2018 r.):
    karnet normalny – 210 zł
    karnet ulgowy- 150 zł
    karnet srebrny – 300 zł
    karnet złoty – 1200 zł
    Dodatkowo osoby, które zakupią karnet w pierwszej fazie przedsprzedaży skorzystać będą mogły ze specjalnej zniżki na limitowany kalendarz książkowy Włókniarza Częstochowa na rok 2018.
    Działacze Lwów ustalili także ceny wejściówek na mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi na sezon 2018:
    bilet normalny – 35 zł
    bilet ulgowy – 25 zł
    bilet srebrny (na sektor centralny) – 50 zł

    za wlokniarz.com

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (16-11-2017), sirqaz (15-11-2017)

  8. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ceny ok. Kupując karnet, 1 mecz ligowy w fazie zasadniczej wychodzi za free. W końcu coś można zyskać. Plus też za wczesne udostępnienie karnetów do sprzedaży. Brawo!
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Są karnety, są promocje przedświątęczne, ale oczywiście nic dobrego na ten temat nie przeczytamy z ust tutejszych wszechwiedzących krzykaczy, że coś zmieniło się na plus

    Ceny karnetów w I przedsprzedaży (od 16.11.2017 do 31.12.2017 r.)
    karnet normalny – 190 zł
    karnet ulgowy – 130 zł
    karnet srebrny – 280 zł
    karnet złoty – 900 zł
    Ceny karnetów w II przedsprzedaży (od 1.01.2018 r. do 28.02.2018 r.)
    karnet normalny – 200 zł
    karnet ulgowy – 140 zł
    karnet srebrny – 290 zł
    karnet złoty – 1050 zł
    Ceny karnetów (od 1.03.2018 r.):
    karnet normalny – 210 zł
    karnet ulgowy- 150 zł
    karnet srebrny – 300 zł
    karnet złoty – 1200 zł
    Dodatkowo osoby, które zakupią karnet w pierwszej fazie przedsprzedaży skorzystać będą mogły ze specjalnej zniżki na limitowany kalendarz książkowy Włókniarza Częstochowa na rok 2018.
    Działacze Lwów ustalili także ceny wejściówek na mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi na sezon 2018:
    bilet normalny – 35 zł
    bilet ulgowy – 25 zł
    bilet srebrny (na sektor centralny) – 50 zł

    za wlokniarz.com
    Dobrze, ze wrzuciles, bo na strone klubowa nie wchodze

    I sie zdziwisz... w koncu jest taka oferta karnetowa jak pisalismy o tym od...10 lat? Brawo ! Lepiej pozno niz wcale
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #278
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Problem polega na tym,że 2 moich dobrych znajomych,wiernych karnetowców powiedziało mi dzisiaj,że niestety w tym roku karnetów nie kupią a mało tego,że nie kupią to jeszcze nie mają zamiaru chodzić na stadion.
    Powód?Miedziński i brak Kędziory.Jak widać problemem nie będą gwizdy itp ale ogólnie zniesmacznie polityką transferową Świącika.Niby wybronił sie poprzednim sezonem,ale jak widać nie wszystkim się to podoba.

    Dalej nie ma marketingu.Nawet za Maślanki dzwonili z klubu z ofertą reklamy,wysyłali po firmach maile z ofertami za "koziołki",pakiety itd.Jak to kulało w zeszłym sezonie,tak nadal kuleje.Niestety ale opieranie się na Elżbiecie i paru figurantach nic dobrego nie przyniesie

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Znowu uporządkowal? Ktory raz? 4? Wszywke zrobil?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Może i się zaszył Wiem tylko,że ocieplił sobie kontakty ze Świącikiem i że ma odpowiadać za tor,pewnie pod dyktando nowego managera

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Są karnety, są promocje przedświątęczne, ale oczywiście nic dobrego na ten temat nie przeczytamy z ust tutejszych wszechwiedzących krzykaczy, że coś zmieniło się na plus

    Ceny karnetów w I przedsprzedaży (od 16.11.2017 do 31.12.2017 r.)
    karnet normalny – 190 zł
    karnet ulgowy – 130 zł
    karnet srebrny – 280 zł
    karnet złoty – 900 zł
    Ceny karnetów w II przedsprzedaży (od 1.01.2018 r. do 28.02.2018 r.)
    karnet normalny – 200 zł
    karnet ulgowy – 140 zł
    karnet srebrny – 290 zł
    karnet złoty – 1050 zł
    Ceny karnetów (od 1.03.2018 r.):
    karnet normalny – 210 zł
    karnet ulgowy- 150 zł
    karnet srebrny – 300 zł
    karnet złoty – 1200 zł
    Dodatkowo osoby, które zakupią karnet w pierwszej fazie przedsprzedaży skorzystać będą mogły ze specjalnej zniżki na limitowany kalendarz książkowy Włókniarza Częstochowa na rok 2018.
    Działacze Lwów ustalili także ceny wejściówek na mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi na sezon 2018:
    bilet normalny – 35 zł
    bilet ulgowy – 25 zł
    bilet srebrny (na sektor centralny) – 50 zł

    za wlokniarz.com
    Ceny rozsądne.Wprowadziłbym na wzór "500+" jakieś pakiety rodzinne i gra gitara
    Ostatnio edytowane przez Grigorij ; 15-11-2017 o 23:02

  11. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Problem polega na tym,że 2 moich dobrych znajomych,wiernych karnetowców powiedziało mi dzisiaj,że niestety w tym roku karnetów nie kupią a mało tego,że nie kupią to jeszcze nie mają zamiaru chodzić na stadion.
    Powód?Miedziński i brak Kędziory.Jak widać problemem nie będą gwizdy itp ale ogólnie zniesmacznie polityką transferową Świącika.Niby wybronił sie poprzednim sezonem,ale jak widać nie wszystkim się to podoba.

    Dalej nie ma marketingu.Nawet za Maślanki dzwonili z klubu z ofertą reklamy,wysyłali po firmach maile z ofertami za "koziołki",pakiety itd.Jak to kulało w zeszłym sezonie,tak nadal kuleje.Niestety ale opieranie się na Elżbiecie i paru figurantach nic dobrego nie przyniesie



    Może i się zaszył Wiem tylko,że ocieplił sobie kontakty ze Świącikiem i że ma odpowiadać za tor,pewnie pod dyktando nowego managera



    Ceny rozsądne.Wprowadziłbym na wzór "500+" jakieś pakiety rodzinne i gra gitara
    O, czyli nie bede sam w swojej absencji
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #280
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    O, czyli nie bede sam w swojej absencji
    Pewnie na Toruń pójdą i kupią bilety

  13. Powrót do góry    #281
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Świącikowi można wiele zarzucić, ale jak czytam, że ktoś nie będzie chodzić na mecze, bo mu się coś nie podoba w zarządzaniu, to co on chce osiągnąć? Tym, że nie przyjdzie na mecz, nic nie zmieni
    Chodzisz na mecz dla siebie czy dla Świącika? Zwykłe idiotyczne polskie myślenie ala #typowy Janusz. Nie pozdrawiam

    Ceny karnetów wreszcie opłacalne. Brawo!

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GriN za jego przydatny post!

    CKMLeW (16-11-2017), mackoxdp1 (16-11-2017)

  15. Powrót do góry    #282
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    To jest takie zwykłe pieprzenie. Przyjdzie kwiecień i na stadionie ponad 10k.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    sirqaz (16-11-2017)

  17. Powrót do góry    #283
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Jak mam sobie chodzenie na Włókniarz zaprzepaścić jakimś Miedzińskim czy Świącikiem to oni wygrali. Żużel to moje hobby a nie święta wojna z tym czy tamtym. Jak będzie widowisko to będę. Jak będą nudy to też pewnie będę.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  18. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    CKMLeW (16-11-2017), Często się chowam (16-11-2017), Dominik (16-11-2017), Kazoon (16-11-2017), dawidm (16-11-2017), dockm (16-11-2017), mackoxdp1 (16-11-2017), muuu (18-11-2017), sirqaz (16-11-2017), veronek (16-11-2017)

  19. Powrót do góry    #284
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    A niech nie chodzą tacy kibice nie są potrzebni ja tam mam kawał i jak zawsze co mecz będę bo Włókniarz to nie tylko jeden zawodnik, a zawodnicy i my kibice WŁÓKNIARZ!

  20. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jak place za bilet to finansuje swiacika
    Chcialbym jako kibic wiedziec czy i jakie wynagrodzenie otrzymuja czlonkowie Rady Nadzorczej i Zarzadu I skad pochodze srodki na te wynagrodzenia

    swiacik team obejrze w nc+ a zuzel i wychowankow w Opolu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #286
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Nikt za Tobą nie zapłacze
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    dockm (16-11-2017), mackoxdp1 (17-11-2017), sirqaz (16-11-2017)

  23. Powrót do góry    #287
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jak place za bilet to finansuje swiacika
    Chcialbym jako kibic wiedziec czy i jakie wynagrodzenie otrzymuja czlonkowie Rady Nadzorczej i Zarzadu I skad pochodze srodki na te wynagrodzenia

    swiacik team obejrze w nc+ a zuzel i wychowankow w Opolu
    Próbuje naprawdę czasem pochylić się nad twoimi komentarzami i w odrobinie pojąć twój tok myślenia ale ty albo masz manie wielkości, albo kompleksy, albo po prostu najzwyczajniej jesteś pieniaczem o zerowym stopniu jakiegokolwiek rozumu?!
    Wchodząc na stadion płacisz za produkt jakim jest widowisko sportowe. Nikt przed tobą nie będzie rozbijał kosztów na części pierwsze.
    Analogicznie idziesz do warzywniaka do pani Grażyny na osiedlu. Robisz u niej zakupy raz na dwa tygodnie.
    W tym czasie ona wycofuje jogurty bakomy i wstawia mleczgalu od których ty dostajesz sraczki.
    Prosisz ja żeby złożyła ci sprawozdanie na jakie potrzeby wydawała pieniądze za które robiłeś u niej zakupy?
    Prosisz żeby przedstawiła ci swoje ceny zakupu, swoją marże, zysk i rozliczasz ile z tego wzięła dla siebie?
    Otóż nie robisz tego, bo jak lubisz panią Grażynę do do niej chodzisz, a jak nie lubisz bo twierdzisz ze jest złodziejem bo na tobie zarabia to nie chodzisz.
    Proste jak budowa cepa, bez tworzenia pierdologii.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piotrek za jego przydatny post!

    dockm (16-11-2017), sirqaz (16-11-2017)

  25. Powrót do góry    #288
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Próbuje naprawdę czasem pochylić się nad twoimi komentarzami i w odrobinie pojąć twój tok myślenia ale ty albo masz manie wielkości, albo kompleksy, albo po prostu najzwyczajniej jesteś pieniaczem o zerowym stopniu jakiegokolwiek rozumu?!
    Wchodząc na stadion płacisz za produkt jakim jest widowisko sportowe. Nikt przed tobą nie będzie rozbijał kosztów na części pierwsze.
    Analogicznie idziesz do warzywniaka do pani Grażyny na osiedlu. Robisz u niej zakupy raz na dwa tygodnie.
    W tym czasie ona wycofuje jogurty bakomy i wstawia mleczgalu od których ty dostajesz sraczki.
    Prosisz ja żeby złożyła ci sprawozdanie na jakie potrzeby wydawała pieniądze za które robiłeś u niej zakupy?
    Prosisz żeby przedstawiła ci swoje ceny zakupu, swoją marże, zysk i rozliczasz ile z tego wzięła dla siebie?
    Otóż nie robisz tego, bo jak lubisz panią Grażynę do do niej chodzisz, a jak nie lubisz bo twierdzisz ze jest złodziejem bo na tobie zarabia to nie chodzisz.
    Proste jak budowa cepa, bez tworzenia pierdologii.
    Pana Świącika powinno się rozliczać z pieniędzy otrzymanych od miasta. Pieniądze za bilet to jak napisałeś opłata za widowisko. Obaj popadacie w skrajności.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  26. Powrót do góry    #289
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Pana Świącika powinno się rozliczać z pieniędzy otrzymanych od miasta. Pieniądze za bilet to jak napisałeś opłata za widowisko. Obaj popadacie w skrajności.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    Skrajności skrajnościami.
    Najważniejsze żeby w tej dyskusji i prezentować jakikolwiek poziom logicznego myślenia..
    Dlatego tutaj nie mogę Ci nie przyznać racji, choć pewnie na papierze nie trudno rozpisać takie wydatki zgodnie z przeznaczeniem, No i inna para kaloszy ze pieniądze te powinno rozliczać miasto a nie naczelny zwierzchnik spraw publicznych ananas.
    Ostatnio edytowane przez piotrek ; 16-11-2017 o 14:57

  27. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Próbuje naprawdę czasem pochylić się nad twoimi komentarzami i w odrobinie pojąć twój tok myślenia ale ty albo masz manie wielkości, albo kompleksy, albo po prostu najzwyczajniej jesteś pieniaczem o zerowym stopniu jakiegokolwiek rozumu?!
    To jest po prostu psychoza na punkcie Świącika. Ni mniej ni więcej.


    Jak ktoś z Was kupi karnet w tej pierwszej przedsprzedaży to dajcie znać co to za kalendarz.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #291
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Mam nadzieję że Prezes pójdzie po rozum do głowy i przestanie robić z .....

    A teraz kolejne pytania:

    Cz prawdą jest że Bartosz Świącik za każdy mecz dostawał z klubu 2000zł w związku z gotowością do startu ???
    Czy prawdą jest że Włókniarz ma najdroższego mechanika na etacie ??? Którego nikt nigdy w czasie meczu w parkingu nie widział ???
    Czy prawdą jest że pierwszą uchwałą spółki były pensje ???

    Pytanie ile jeszcze mam pytań ???

    Może odnośnie Miedziaka ale tu potrzebne są papiery żeby o tym głośno mówić póki co dziubek w kubek ...
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    pakosik (16-11-2017)

  30. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Próbuje naprawdę czasem pochylić się nad twoimi komentarzami i w odrobinie pojąć twój tok myślenia ale ty albo masz manie wielkości, albo kompleksy, albo po prostu najzwyczajniej jesteś pieniaczem o zerowym stopniu jakiegokolwiek rozumu?!
    Wchodząc na stadion płacisz za produkt jakim jest widowisko sportowe. Nikt przed tobą nie będzie rozbijał kosztów na części pierwsze.
    Analogicznie idziesz do warzywniaka do pani Grażyny na osiedlu. Robisz u niej zakupy raz na dwa tygodnie.
    W tym czasie ona wycofuje jogurty bakomy i wstawia mleczgalu od których ty dostajesz sraczki.
    Prosisz ja żeby złożyła ci sprawozdanie na jakie potrzeby wydawała pieniądze za które robiłeś u niej zakupy?
    Prosisz żeby przedstawiła ci swoje ceny zakupu, swoją marże, zysk i rozliczasz ile z tego wzięła dla siebie?
    Otóż nie robisz tego, bo jak lubisz panią Grażynę do do niej chodzisz, a jak nie lubisz bo twierdzisz ze jest złodziejem bo na tobie zarabia to nie chodzisz.
    Proste jak budowa cepa, bez tworzenia pierdologii.
    Widac, ze brakuje ci piatej klepki albo uwazasz, ze wszysyc sa debilami i sie zlapia na tak marne porownanie

    Po pierwsze. Klub sportowy to nie jest zwykla firma, w ktorej kazdy robi co chce, zatrudnia kogo chce i placi ile chce Tym bardziej jak chodzi o klub z tradycja klikudziesieciu lat, ktora zostala zawlaszczona przez sprytnego aparatczyka partyjnego.

    Po drugie.
    Pani Jozia nie dostaje 3 mln zlotych dotacji od miasta na swoja dzialalnosc W zwiazku z tym nie musi sie nikomu z niczego tlumaczyc.
    Klub dostaje, w zwiazku z tym finanse klubu powinny byc CALKOWICIE PRZEJRZYSTE. Odsylam do Gorzowa, gdzie o podobne rzeczy pytaja radni i za chwile takie informacje dostana misia czeka ta sama droga (i wtedy bedzie ciekawie).

    Po trzecie.
    Dobrze jest tak firma prywatna jak i klub zatrudniaja mozliwie najlepszych pracownikow. Tylko w przypadku firmy to jest sprawa wlasciciela czy placi kochance czy specjaliscie - jego pieniadze
    Natomiast w klubie jesli sie zatrudnia pracownika upadlej spolki, co do ktorego bylo maaaaaaaaaaaase zastrzezen i pretensji (a potem jeszcze nie placi sie pensji ), czy do RN wrzuca sie prawniczego $)(#)^*)#^*)^* (wpisz co chcesz ) oblewajacego kilka lata z rzedu stosunkowo prosty egzamin, ktory to prawniczy (%*#(%*#$)*(% jest dzieckiem wlasciciela i prezesa w jednej osobie to wybacz... kibic ma prawo pytac i uzyskac odpowiedzi

    Misio nie bawi sie jak Nawrocki za swoje. Tam chlop przyszedl do klubu, ktory ma (a raczej mial) porownywalny dlug jak spolka Wlokniarz za czasow KJG. Splacil wsio, ze swojej kieszeni. Niech robi co chce, zatrudnia kogo chce, BO ROBI TO ZA SWOJE PIENIADZE.
    A misio bawi sie za twoje, moje, pana i pana i pana tez, o i pana rowniez.

    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Mam nadzieję że Prezes pójdzie po rozum do głowy i przestanie robić z .....

    A teraz kolejne pytania:

    Cz prawdą jest że Bartosz Świącik za każdy mecz dostawał z klubu 2000zł w związku z gotowością do startu ???
    Czy prawdą jest że Włókniarz ma najdroższego mechanika na etacie ??? Którego nikt nigdy w czasie meczu w parkingu nie widział ???
    Czy prawdą jest że pierwszą uchwałą spółki były pensje ???

    Pytanie ile jeszcze mam pytań ???

    Może odnośnie Miedziaka ale tu potrzebne są papiery żeby o tym głośno mówić póki co dziubek w kubek ...
    Ja dodam kolejne. Czy prawda jest, ze patrycja swiacik w momencie objecia funkcji w RN spolki Wlokniarz wraz z wynagrodzeniem, przestala otrzymywac wynagrodzenie z firmy patrox?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Te pytania to fakty czy spekulacje? Kawa na ławę Panowie skoro tyle wiecie i podajcie źródło, bo objechać kogoś bez dowodów jest bardzo łatwo. Potem można przekazać sprawy w odpowiednie ręce i pociągać do odpowiedzialności. W przeciwnym razie to zwykłe sranie na klub bez pokrycia w faktach.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  32. Powrót do góry    #294
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Te pytania to fakty czy spekulacje? Kawa na ławę Panowie skoro tyle wiecie i podajcie źródło, bo objechać kogoś bez dowodów jest bardzo łatwo. Potem można przekazać sprawy w odpowiednie ręce i pociągać do odpowiedzialności. W przeciwnym razie to zwykłe sranie na klub bez pokrycia w faktach.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Pozwolisz, że nie odpowiem na Twoje pytanie.
    Pokaże Ci natomiast jak wyglądają spekulację.
    Zaznaczam że ani mnie to parzy ani ziębi.
    Czy masz świadomość że firma poligraficzna która obsługuje Włókniarz zużywa minimalnie więcej energii elektrycznej niż ja w swoim M4.
    To jest fakt do udowodnienia. Dalej mógłbym się rozwijać i to by były spekulacje na których końcu byłoby .....
    Źródło Prezes i właściciel drukarni. A jak dużo potrafi mówić ów właściciel drukarni zapytaj pakosika, bo miał okazję słyszeć na Łotwie co ów Pan mówi pod wpływem piwa bezalkoholowego.
    I to by była spekulacja gdybym się rozwinął. A tak to tylko pytania człowieka któremu dobra żużla leży na sercu.

    Najbardziej mnie śmieszy jak czytam o tym że Włókniarz to My jak to jeden z Was napisał.
    Ów Prezes któremu tak część z Was kibicuje którego inni opluwają sam Nam ********!@ piłkę że Włókniarzy jest kilka.
    Sami bronicie się przed innymi miastami że to inne klubu ... Panowie trochę logiki bo na głupców wychodzicie.
    Bez napinki tylko trzeźwe spojrzenie na to co wypisujecie ....
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    Dominik (17-11-2017), ananasek_vel_oman (16-11-2017), pakosik (16-11-2017)

  34. Powrót do góry    #295
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Potwierdzam. Na Łotwie się nasluchalem kto to pierwszy raz na wyjazd pojechał i za czyje pieniądze (pro hint: nie jego). A tak apropos Łotwy to w telewizorze Panie bardzo rozebrane.
    Kasa miasta jest rozpierniczana. To fakt.
    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (16-11-2017)

  36. Powrót do góry    #296
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Świącikowi można wiele zarzucić, ale jak czytam, że ktoś nie będzie chodzić na mecze, bo mu się coś nie podoba w zarządzaniu, to co on chce osiągnąć? Tym, że nie przyjdzie na mecz, nic nie zmieni
    Chodzisz na mecz dla siebie czy dla Świącika? Zwykłe idiotyczne polskie myślenie ala #typowy Janusz. Nie pozdrawiam

    Ceny karnetów wreszcie opłacalne. Brawo!
    Napisałem tylko jakie co u niektórych są nastroje.Dla mnie czasy wychowanków,przywiązania do barw klubowych się dawno skończyły.Ja chodzę na ŻUŻEL,a czy zawiaduje Włókniarzem Chrapoński,Maślanka,Sukiennik czy Świącik mam głęboko gdzieś...Nie oni pierwsi i nie ostatni.Dla mnie Madsen,Lindgren czy Miedziak to zwykli zawodnicy-dzisiaj są a jutro pójdą w świat.

  37. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Grigorij za jego przydatny post!

    Garfield (17-11-2017), GriN (16-11-2017), dockm (17-11-2017), mackoxdp1 (17-11-2017), pakosik (17-11-2017)

  38. Powrót do góry    #297
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Hit : "...Podoba mi się to, że jest otwarty i zawsze mówi to co myśli. "

    Źródło : http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...106,1,984.html

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (17-11-2017)

  40. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Moze mi ktos przyblizyc jaka byla rola swiacika w klubie w 1996 roku? Bo ja moge nie pamietac, ale np moj ojciec, ktory wtedy sponsorowal klub rowniez nie pamieta
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #299
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Te pytania to fakty czy spekulacje? Kawa na ławę Panowie skoro tyle wiecie i podajcie źródło, bo objechać kogoś bez dowodów jest bardzo łatwo. Potem można przekazać sprawy w odpowiednie ręce i pociągać do odpowiedzialności. W przeciwnym razie to zwykłe sranie na klub bez pokrycia w faktach.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    ... generalnie jeśli Prezes uważa że w jakiś sposób go zniesławiłem moimi pytaniami powinien wystąpić na drogę prawną.
    Trzeba jednak pamiętać że taki krok wiąże się z koniecznością przedstawienia wszystkich dokumentów o które druga strona wystąpi w trakcie takiego przewodu sądowego .... także tego .... jeśli przegram to bynajmniej będzie wiadomo że w klubie jest wszystko OK w najgorszym wypadku wpłacę kilka tysięcy na cel charytatywny .... no problem ...

    A tak z innej bajki Prezes ostatnio wypowiadał się że chciałbym aby wszystkie kluby w Częstochowie się rozwijały i rosły w siłę wywiad wideo na radio fon więc nie ma mowy o złym przekazie .... Panie Prezesie może się Pan wykazać zbierane są podpisy od częstochowskich przedsiębiorców pod petycją do szeryfa w Ratuszu ...

    https://www.youtube.com/watch?v=CR0rbpIPKEI

    Proponuje przestać opowiadać bzdury na mój temat i wszystkim będzie żyło się łatwiej ....
    Ostatnio edytowane przez P.S.U.J. ; 17-11-2017 o 13:17
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  42. Powrót do góry    #300
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Moze mi ktos przyblizyc jaka byla rola swiacika w klubie w 1996 roku? Bo ja moge nie pamietac, ale np moj ojciec, ktory wtedy sponsorowal klub rowniez nie pamieta
    Podobno placil skladki

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  43. Powrót do góry    #301
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    No to witamy Pana Marka w Częstochowie
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  44. Powrót do góry    #302
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    No to witamy Pana Marka w Częstochowie
    :O serio?

  45. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    No to witamy Pana Marka w Częstochowie
    Jesli to prawda to gratulacje aczkolwiek dalej uwazam, ze Kedziora byl lepsza opcja
    Mam nadzieje, ze Cieslak udowodni, ze potrafi wychowac mlodych
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #304
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Hm jestescie tego tacy pewni?

    Juz Cieslak raz "wracal" do Czestochowy z Wroclawia ale na samym koncu pomylil droge..


    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  47. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Swoja droga to genialne posuniecie
    Skleil w Falubazie marna ekipe a teraz myk do Czestochowy spasc juz nie spadnie i jednego do PO mniej
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #306
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Czyli źródło znowu by mnie nie zawiodło. Sam się bałem to głosno napisać ale być może niedługo się potwierdzi.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  49. Powrót do góry    #307
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Swoja droga to genialne posuniecie
    Skleil w Falubazie marna ekipe a teraz myk do Czestochowy spasc juz nie spadnie i jednego do PO mniej
    Jak nie ma kasy to nawet magia Cieślaka gwiazd nie zatrzyma
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  50. Powrót do góry    #308
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    "Marek Cieślak dotąd nie podpisał kontraktu z Falubazem. - Nie ma jednak zagrożenia, że stracimy trenera. Czytamy, że Włókniarz go chce, ale szkoleniowiec dał nam słowo i zapewnił, że go nie złamie - mówi Marcin Grygier, rzecznik prasowy klubu."
    za syfy.pl

    Ciężko stwierdzić kto ma rację.

  51. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    za syfy.pl

    Ciężko stwierdzić kto ma rację.
    Mi to wyglada na wywarcie presji na Cieslaku, zeby nie zrobil sobie z geby cholewy,
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #310
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Juz nie raz robil...

    A to jest jak cnota - nie odrasta

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  53. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Mi to wyglada na wywarcie presji na Cieslaku, zeby nie zrobil sobie z geby cholewy,

    Marek u nas się już wypalił i nic dobrego już nie wskrzesi.
    U was mógłby tam jeszcze próbować coś z siebie dać klubowi.

    Marek im starszy tym mniej mu się chce myśleć o żużlu, a bardziej staje się koneserem pewnych trunków.
    Skrzyneczka dobrego płynu może przechylić szale.
    Stadion na miejscu to też kolejny plus, bo po kielonku zawsze można wrócić taksówką do domu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  54. Powrót do góry    #312
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Marek u nas się już wypalił i nic dobrego już nie wskrzesi.
    U was mógłby tam jeszcze próbować coś z siebie dać klubowi.

    Marek im starszy tym mniej mu się chce myśleć o żużlu, a bardziej staje się koneserem pewnych trunków.
    Skrzyneczka dobrego płynu może przechylić szale.
    Stadion na miejscu to też kolejny plus, bo po kielonku zawsze można wrócić taksówką do domu.
    Jak już dla Zielonogrzan Marek jest tylko pijakiem, to chyba coś jest na rzeczy😉😂

    Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  55. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sopell Zobacz posta
    Jak już dla Zielonogrzan Marek jest tylko pijakiem, to chyba coś jest na rzeczy����

    Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
    Dwa ostatnie sezony miał okazje się wykazać.
    Ani juniorami się nie zajmował, ani wyniku z drużyną nie zrobił.

    Zmiana otoczenia wszystkim na dobre by wyszła.
    No i u was mógłby może coś dobrego zdziałać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  56. Powrót do góry    #314
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jeśli Szrek trafi do was to dojdzie wam jeden rezerwowy pod 8 na zasadach wypożyczenia z innego klubu ekstralipy.

  57. Powrót do góry    #315
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Do usunieecia

Strona 7 z 63 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •