Strona 63 z 63 PierwszyPierwszy ... 1353616263
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,805 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2791
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Zaraz, zaraz toć miał być 100% Falubaz, hmm

  2. Powrót do góry    #2792
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zaraz, zaraz toć miał być 100% Falubaz, hmm
    Znowu coś ci się we łbie pomieszało
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2793
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Mi przychodzi do glowy tylko jedna mysl... Czytam o tych kwotach za juniorów , tu 300 ,tam 400 tys. za sam podpis i zaczynam sie zastanawiac czy wraz z nalepsza ,najszybsza a jednoczesnie najsmieszniejsza liga Swiata czyli Nasza "wielka" ekstraliga napewno leci pilot... Przeciez to jest cos przesmiesznego... Placi sie 16,17 latka gruba kase za podpisanie papieru , placi sie dziecia wlasciwie nie majac zadnych gwarancji czy np. jeden czy drugi za dwa miesiace nie podzieli losu pewnego mlodego czentalmena z Bydgoszczy , ktory w euforii (zapewne dopalaczowej) wydzwania w srodku nocy hiphopowa gwiazde USiA z wlasnego obuwia. Jesli te kwoty sa prawdziwe to naprawde jestem pelen podziwu... Jednoczesnie dziwie sie ludzia ktorzy te pieniazdze placa....To sa lepki ktore maja siano w glowie i placenie im takiej kasy to nieporozumienie. Odrazu zaznaczam ze mnie transfer Miskowiaka cieszy bo gosc udowodnil ze ma talent do speedwaya ale jednak chyba wolalbym ta kase zainwestowac w wychowanka. Ciekawi mnie ile dostal za autograf np. Zagar bo chodza sluchy ze zszedl ponad polowe w stosunku do zeszlego roku i cos mi sie wydaje ze skasowal mniej niz 17 letni mimo wszystko niepewny talent...

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-10-2018), pakosik (19-10-2018)

  5. Powrót do góry    #2794
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Mi przychodzi do glowy tylko jedna mysl... Czytam o tych kwotach za juniorów , tu 300 ,tam 400 tys. za sam podpis i zaczynam sie zastanawiac czy wraz z nalepsza ,najszybsza a jednoczesnie najsmieszniejsza liga Swiata czyli Nasza "wielka" ekstraliga napewno leci pilot... Przeciez to jest cos przesmiesznego... Placi sie 16,17 latka gruba kase za podpisanie papieru , placi sie dziecia wlasciwie nie majac zadnych gwarancji czy np. jeden czy drugi za dwa miesiace nie podzieli losu pewnego mlodego czentalmena z Bydgoszczy , ktory w euforii (zapewne dopalaczowej) wydzwania w srodku nocy hiphopowa gwiazde USiA z wlasnego obuwia. Jesli te kwoty sa prawdziwe to naprawde jestem pelen podziwu... Jednoczesnie dziwie sie ludzia ktorzy te pieniazdze placa....To sa lepki ktore maja siano w glowie i placenie im takiej kasy to nieporozumienie. Odrazu zaznaczam ze mnie transfer Miskowiaka cieszy bo gosc udowodnil ze ma talent do speedwaya ale jednak chyba wolalbym ta kase zainwestowac w wychowanka. Ciekawi mnie ile dostal za autograf np. Zagar bo chodza sluchy ze zszedl ponad polowe w stosunku do zeszlego roku i cos mi sie wydaje ze skasowal mniej niz 17 letni mimo wszystko niepewny talent...
    Umówmy się co do jednej rzeczy. To jest niszowy sport. Kto się nim jara oprócz nas ? Nikt. Kto przepłaca takich dzieciaków ? Inteligentni panowie , którzy zwią się prezesami. Teatr hipokryzji trwa w najlepsze. To jest taki konkurs, kto ma większego ch_uuja.

  6. Powrót do góry    #2795
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    No to brawo Czewa.
    1 Madsen
    2PRZEDPELSKI
    3MIEDZINKI
    4ZAGAR
    5LINDGRE
    6GRUCHALSKI
    7 MIŚKOWIAK

    ZA ROK POCISNIECIE PO MEDAL... jeśli się wszystko dobrze dla was ułoży to finał bardzo możliwy a i złoto w zasiegu...

  7. Powrót do góry    #2796
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No to brawo Czewa.
    1 Madsen
    2PRZEDPELSKI
    3MIEDZINKI
    4ZAGAR
    5LINDGRE
    6GRUCHALSKI
    7 MIŚKOWIAK

    ZA ROK POCISNIECIE PO MEDAL... jeśli się wszystko dobrze dla was ułoży to finał bardzo możliwy a i złoto w zasiegu...
    Złoto na pewno

    - Lindgren bankowo zjazd
    - Madsen ( postawi na GP) bankowo zjazd
    - Zagar byc może będzie lepiej
    - Miedzinski utrzyma poziom
    - Pawełek jak to Pawełek
    - Gruchalski progres
    - Miskowiak niewiadoma

    Wiadomo, że to jest żużel i wszystko się może zdarzyć ale pisanie o tym składzie, że ma potencjał na finał albo złoto to jest jakieś S-F.

  8. Powrót do góry    #2797
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Myślę że kolega z tym złotem troszkę przesadził .
    Myślę że jeżeli te transfery o których się mówi w pozostałych zespołach się potwierdzą to masz skład jest składem na PO z potencjałem na coś więcej. Madsenowi spadek formy wróża co sezon i jakoś co sezon lepiej jest. Fredka też gorszego sezonu nie musi mieć . Zagar Miedziak mogą pojechać ciut lepiej, Przedpelski dla mnie niewiadoma ale chyba od Musielaka to gorzej pojechać się nie da . To co ciesz w tym składzie to to że w końcu na pozycji drugiego juniora nie będzie wyrwy.
    Wydaje się że po wzmocnieniach w ZG i utrzymaniu składu w Lesznie dwa pierwsze miejsca są zarezerwowane natomiast o pozostałe dwa w PO powinny powalczyć Spartą, Apator i Włókniarz i moim subiektywnym zdaniem szansę Włókniarza są na to największe.
    A że to sport a dodatkowo żużel to w praktyce wszystko się może zdarzyć .
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  9. Powrót do góry    #2798
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Niestety obym sie mylił ale u nas problem to 3 zawodników z GP o ile jak będzie jeździł Madsen możemy spekulować ale Lindgren Zagar pokazywali już w tym sezonie ze dobra jazda w GP nie przełożyła sie na ligę .Ja już nie jestem takim optymisto i z tym skladem pewne utrzymanie ale nic więcej.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-10-2018)

  11. Powrót do góry    #2799
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Złoto na pewno

    - Lindgren bankowo zjazd
    - Madsen ( postawi na GP) bankowo zjazd
    - Zagar byc może będzie lepiej
    - Miedzinski utrzyma poziom
    - Pawełek jak to Pawełek
    - Gruchalski progres
    - Miskowiak niewiadoma

    Wiadomo, że to jest żużel i wszystko się może zdarzyć ale pisanie o tym składzie, że ma potencjał na finał albo złoto to jest jakieś S-F.
    No to akurat ten sam poziom abstrakcji co 2,0 Kosciucha w ekstralidze
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #2800
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No to akurat ten sam poziom abstrakcji co 2,0 Kosciucha w ekstralidze
    Przekonamy się

  13. Powrót do góry    #2801
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Nie bardzo rozumiem tą podnietę Miśkowiakiem i wielką walkę o niego.. 39 średnia w 1 Lidze.. Pierwszy rok starty w EKSTRALIDZE... Dla mnie koleś jest mocno przereklamowany i przepłacony zwłaszcza jeśli choć w połowie prawdą jest stawka za podpis. Oby nie skończył jak wujek...Choć ten miał chociaż IMSJ
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    never_mind (20-10-2018), pakosik (19-10-2018)

  15. Powrót do góry    #2802
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Placi sie 16,17 latka gruba kase za podpisanie papieru , placi sie dziecia wlasciwie nie majac zadnych gwarancji [...]. Jesli te kwoty sa prawdziwe to naprawde jestem pelen podziwu... Jednoczesnie dziwie sie ludzia ktorzy te pieniazdze placa....To sa lepki ktore maja siano w glowie i placenie im takiej kasy to nieporozumienie.
    Różnica taka, że na miejsce Mateja Zagara na pewno sporo innych chętnych seniorów wysłało swoje CV do klubu, a na miejsce Bartka Świącika to jednak klub musiał się prosić i wymachiwać grubą portmonetką przed łebkami.

    Takie przepisy, a nie inne mamy, że juniorów musi być dwóch, muszą jechać te trzy biegi - i skoro jakiś prezes chce powalczyć o coś więcej niż akces do play-off, to bez dobrych juniorów ani rusz, co widzieliśmy w tym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez żArt ; 19-10-2018 o 03:35

  16. Powrót do góry    #2803
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Mnie też Miśkowiak nie jara. Jego pozycja na motocyklu dość sztywna, no ale zobaczymy

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    polewaczka (19-10-2018)

  18. Powrót do góry    #2804
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Skład ustalony. Może ktoś ze szczęśliwą ręką pokusi się o założenie wątku Włókniarz 2019?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  19. Powrót do góry    #2805
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Mówisz masz może będzie szczęśliwy

Strona 63 z 63 PierwszyPierwszy ... 1353616263

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •