Strona 3 z 63 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ale Panowie nie naginajcie rzeczywistości
    Czy to Świącik korumpował Gomólskiego? Czy to Świącik w tej rozmowie wspomniał o Holcie?
    Pisanie o tym, że teraz Świącik skoro Holta odszedł robi na niego nagonkę nosi znamiona choroby.
    Ja wiem, że dla ciebie i ananasa Świącik odpowiada nawet za koklusz i gradobicie ale Panowie trochę powagi.
    A gdzie ja pisalem, ze to swiacika robota?
    Pisalem, ze ten klakier wyciaga chore wnioski i obrzuca Holte blotem.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wlokniarz w tej chwili nie startuje w zadnych rozgrywkach startuje mis klub i tyle bym im kibicowal jakby bawili sie za swoja a nie miejskie (gielda+dotacja)

    A czy takim jak ty sie to podoba czy nie Holta jest i bedzie legenda Wlokniarza bedacym w top 10 zawodnikow w historii no chyba, ze sie glosowalo na Lagute to co innego wtedy
    I bredzisz piszac o "pierwszych problemach" Problemy finansowe we Wlokniarzu zaczely sie z koncem 2004 roku, na dobre w 2005 a w 2006 juz nikt tego nie ukrywal jedynie tacy jak dockm wierzacy w nieomylnosc kefira (podobnie jak teraz misia) twierdzili, ze wszystko jest ok Przy jednoczesnych prowizjach sponsorskich na poziomie 10-15 proc za co pracownicy klubu stawiali sobie domy w 2-3 lata Pewnie gdyby prowizje wynosily sensowne 3-5 proc nie byloby tez dlugow, ale co tam Lepiej napisac, ze Holta ktory zorientowal sie ze m.in. kosztem dymania go na kase ktos sie bogaci, odszedl i dlatego jest beee
    ty widze brzuch uwazasz, ze kazda legenda powinna skonczyc jak Jarmula, ze mu wegiel kupowali, bo nie ma za co zyc. Znaczy sie jak legenda to juz nie ma prawa do bogacenia sie - wyjdz chlopie z tej "komuszej" mentalnosci.

    Kogo Ty i Twoi "koledzy" po szalu uważacie za legende "Waszego" klubu to nie moja sprawa. Ja uważam, że na miano legendy trzeba sobie zapracować nie tylko wynikami na torze. Dlatego mam nadzieję, że nikomu w Lesznie nie przyjdzie okrzyknąć "parówy" legendą Unii bo to byłaby potwarz dla takich żużlowców jak Smoczyk, Olejniczak, Jankowski, Adams czy Baliński, którego w jednym ze swoich wpisów właśnie oczerniałeś.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wlokniarz w tej chwili nie startuje w zadnych rozgrywkach startuje mis klub i tyle bym im kibicowal jakby bawili sie za swoja a nie miejskie (gielda+dotacja)
    Skoro im nie kibicujesz to wyjdź z tego forum, bo tu dyskutujemy i kibicujemy temu "misiowemu klubowi".

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    dockm (07-11-2017)

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wskaz mi klub poza Rybnikiem, ktorego 60 proc budzetu (zeby tylko) to sa publiczne pieniadze?
    Nie odwracaj kota ogonem. Co za różnica czy 60 czy 40% dla każdego klubu zależnie od wysokości budżetu będzie to inna suma i inny procent. Także nie mariuszuj, tylko spójrz na wychwalany przez Ciebie Raków. Cofnięra dotacja i mają momentalnie brak płynności finansowej(chyba że to blef).

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Brzuch napisał:
    Baliński akurat odpychał jakiegoś gościa z teamu Kasprzaka, co widać na archiwalnych nagraniach. Biegnący za nim Robert Kasprzak zapodał Holcie z buta.
    Nie wiem czy oglądali te same nagrania, ale Baliński został zawieszony...
    Legenda kopiąca leżącego zawodnika.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 07-11-2017 o 16:50
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Skoro im nie kibicujesz to wyjdź z tego forum, bo tu dyskutujemy i kibicujemy temu "misiowemu klubowi".
    Pouczaj sobie w domu a ode mnie cztery $(*@%* w bok
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach

  9. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie odwracaj kota ogonem. Co za różnica czy 60 czy 40% dla każdego klubu zależnie od wysokości budżetu będzie to inna suma i inny procent. Także nie mariuszuj, tylko spójrz na wychwalany przez Ciebie Raków. Cofnięra dotacja i mają momentalnie brak płynności finansowej(chyba że to blef).

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    To jest problem na szersza dyskusje.
    Juz kiedys to bylo poruszane. Moim zdaniem i nie tylko moim, miasta powinny dotowac tylko i wylacznie sport amatorski/szkolenie mlodziezy. Tak kiedys bylo i tak rowniez powinno byc i mysle, ze w ciagu paru lat bedzie do tego powrot. I pewnie bedzie to rozwiazane ustawa, wiec furtek nie bedzie.

    I teraz wyobrazmy sobie, ze znika kasa z miasta. Ile klubow by padlo a ile przetrwalo? Takie Leszno by padlo? A moze Torun? Wroclaw? Zielona Gora?
    Pewnie bylyby problemy w Gorzowie, ale tam jest duzy kapital sponsorow i po prostu byloby jedna - dwie gwiazdy mniej, ale jechali by.
    Podobnie w Grudziadzu.

    A w Czestochowie? Znika 3 zawodnikow a za kase z gieldy kolejny
    Dlatego nie wyjezdzaj mi z mariuszowaniem, bo procent jest bardzo istotny.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Teraz trzeba znalezc takiego, ktory nie bedzie mial ochoty wyrazac swojego zdania A najlepiej zeby zawsze sie zgadzal ze zdaniem prezesa
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Patrząc z zewnątrz, kompletnie niezrozumiała decyzja. Sam głosowałem na Kędziorę w plebiscycie e-ligi, a tu taki zonk.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    pakosik (07-11-2017)

  12. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Najgorsza wiadomość tego okienka transferowego. Jak można było do tego kur#@ dopuścić.
    Czekamy zatem na jakąś charakterną postać na stanowisku menadżera, kogoś kto nie boi się wyrazić własnego zdania... Romek Tajchert czy Józek Kafel ?

  13. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Żet za jego przydatny post!

    Często się chowam (07-11-2017), Gadol (07-11-2017), Magik (07-11-2017), ananasek_vel_oman (07-11-2017), pakosik (07-11-2017)

  14. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Ananas z tym Holtą to odleciałeś.
    Większa z niego legenda Włókniarza niż z Laguty zawodnik 60-lecia, ale nie przesadzajmy.
    To typowy najemnik a że w Częstochowie długo płacili to tu akurat siedział.

    Co do budżetu to szczyt szczytów obłudy i zepsucia we Włókniarzu.
    Ja mimo wszystko czekam na sprawozdanie finansowe które powinno zostać złożone do 15 listopada a za następny miesiąc będzie dostępne dla każdego.
    Jeśli chłopcy nie będą mieć na koncie 500tyś to pytanie co się z nimi stało ???

    A jeśli nie będzie to wówczas kto wie kto zacznie pytać w Ratuszu dlaczego tyle pieniędzy zostało zmarnowane ???
    Poszukajcie danych kto stał za odsunięciem Wrony ze stanowiska to może ....

    Nie ważne ja nic nie wiem nic nie słyszałem i nie widziałem. Czekamy na sprawozdanie Panie Prezesie.

    Powodzenia
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  15. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Swiacik cos ty zrobil !?!? -30% wartosi druzyny !!! Kto ci teraz tor zrobi tak jak Lechu ?!?!

  16. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    Często się chowam (07-11-2017), Magik (07-11-2017), ananasek_vel_oman (07-11-2017), dockm (07-11-2017), młody_piernik (07-11-2017), pakosik (07-11-2017)

  17. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To jest strata która zrobi różnicę...

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Często się chowam (07-11-2017), ananasek_vel_oman (07-11-2017), dockm (07-11-2017)

  19. Powrót do góry    #104
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    To jest strata która zrobi różnicę...

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    Oj tam nie placz, zaraz co niektorzy uswiadomia Ci ze Kedziora to dupa, wystawil klub do wiatru a poza tym Kryjom da nam tyle samo albo i wiecej.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (07-11-2017), ananasek_vel_oman (07-11-2017)

  21. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Pouczaj sobie w domu a ode mnie cztery $(*@%* w bok
    A Ty precz z łapami od Włókniarza. Idź za swoją legenda na forum Apatora.

  22. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kur.... jak mozna bylo do tego odpuść!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  23. Powrót do góry    #107
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Hm, Kędziora w Gdańsku!
    Na pytanie jak mogło do tego dojść odpowiadam:
    -widocznie mogło, skoro do tego doszło...

  24. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Niech teraz jeszcze zatrudni Kowalika, Bajerskiego czy innego Kryjoma i bedzie *****iscie
    Trudno tez sie dziwic Lechowi skoro nie byl dla Swiacika priorytetem . Taki fachowiec był opcją rezerwowa wiec poszedl tak gdzie byl pierwszym wyborem. Tylko ze priorytet Swiacila po raz kolejny pokazal gdzie ma Wlokniarza, łaskawie wroci jak juz nikt inny go nie bedzie chcial
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 07-11-2017 o 20:05
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2016
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Juz przeżyje to, że Holta sobie poszedł, ale że wypuścili Lecha to jest tragedia...

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi 1946 za jego przydatny post!

    Magik (07-11-2017), pakosik (07-11-2017)

  27. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,721
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Bierzecie pod uwagę, że Kędziora sam chciał odejść?!

  28. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Oczywiście ze chciał odejsc skoro nasi jak pieski biegali za Mareczkiem od połowy sezonu

    Ps. Chyba zapisuje sie do hejtklubu ananasa i garfielda ��
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 07-11-2017 o 20:15
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (07-11-2017), veronek (07-11-2017)

  30. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Czy ktoś liczył na to, że zostanie trener, który otwarcie mówi co nie gra w krainie mlekiem i miodem płynącej? Widać, że MiŚ naśladuje Mariana we wszystkim, łącznie z błędami, mamy powtórkę z sytuacji z Dzikowskim za Kefira. I taka ciekawostka, tam też chodziło m.in. o podejście Andzi do obowiązków i ogólnie organizację. Jak widać nazwiska się zmieniają ale podejście to samo.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    veronek (07-11-2017)

  32. Powrót do góry    #113
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    No to ciekawe co teraz cwane misie poczną. Jak skład udało im się złożyć bardzo przyzwoity, to strata Kędziory to kompromitacja. Gdanskowi już można gratulowac awansu. No ale co, trzeba żyć dalej... Ktoś wie co się dzieje z Dzikowskim? Rzeczywiście wycofał się już z wykonywania zawodu? Jeśli tak, to jedyna opcja która została to... Cieślak. W Falubazie jeszcze niczego nie podpisał, choć to byłoby ogromne zaskoczenie, jeśli doszłoby to do skutku. Jeśli drużyny nie przejmie jakiś ogarnięty trener to o play offach możemy zapomnieć.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #114
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    "Dostałem propozycję taką, jakby chciano mnie ukarać, na takich warunkach nie dało się po prostu pracować. Cztery miesiące miałbym być teraz bez pracy i zacząć ją dopiero w marcu, to nie jest zbyt poważne" Jak miałem Misia chwalić za transfery tak teraz jedyne na co mam ochotę z nim w roli głównej to strzelanie do celu z łuku

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    pakosik (07-11-2017)

  35. Powrót do góry    #115
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach

  36. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Jeśli w zamian dostaniemy Gaszyńskiego czy innego Kryjoma to szkoda kasy na ten naprawdę niezły skład , bo bez tegorocznej przewagi toru pojedziemy co najwyżej o 6 miejsce.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  37. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Prezes potrafił zaskoczyć pozytywnie transferami (jeśli dojdą do skutku wszystkie).
    Ale żeby "żydzić" kilkanaście tysi dla trenera za 4 miesiące... takiego trenera...
    No żaden Kryjom za czapke śliwek albo stringi od Mariana nie będzie na pewno pracował (na szczęście).
    A i nawet się nie dziwie że Narodowy ma nas w dupie, jak takie propozycje lecą
    Ostatnio edytowane przez Lenq ; 07-11-2017 o 21:00

  38. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No co, przecież wg Misiów trener jest od wypełniania programu. Przynajmniej tak wychodzi z takiego podejścia.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Kędziora nie tyle do taktyki w czasie meczu potrzebny był, ale przede wszystkim sprawy związane z torem. Bo Kafel i spółka mało co ogarniali... Wielka szkoda

  40. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    trochę słaby ruch z waszej strony
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  41. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    "Dostałem propozycję taką, jakby chciano mnie ukarać, na takich warunkach nie dało się po prostu pracować. Cztery miesiące miałbym być teraz bez pracy i zacząć ją dopiero w marcu, to nie jest zbyt poważne"
    To chyba właśnie ta przeszłość, która miała nadejść, czasy się zmieniają, a standardy jak za trenera Jurczyńskiego.

  42. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Zlozyc propozycje taka ze jakby strzelic komus w ryj, ale potem sie mozna tlumaczyc, ze to Lechu olal i wybral inny klub
    Sytuacja calkiem podobna do Holty

    Tylko Lechu ma niewyparzony jezor i znowu powiedzial jak bylo

    Jeszcze jest jedna opcja - krucho z kasa <Rotfl>
    Jak napisal PSUJ - czekamy na sprawozdanie chetnie zajrze w rubryczke "zadluzenie zewnetrzne"

    PS. PSUJ - mozesz sobie pisac ze odlecialem, bo kiedy ja sie interesowalem zuzlem i pamietam poczatki Holty we Wlokniarzu to Ty odlatywales co wieczor
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 07-11-2017 o 21:34
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    duzy (08-11-2017)

  44. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Ten ruch to jest jakaś hiroszima nagasaki w pisdu.

    Jestem zrozpaczony. Świecik ty frajerze.

    Pieprzony narcyz oporny na krytykę.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  45. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    CKMLeW (07-11-2017), Gadol (07-11-2017), ananasek_vel_oman (07-11-2017), mackoxdp1 (08-11-2017), pakosik (07-11-2017)

  46. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Najlepsze jest to ze Swiacik nie doszedl z Kedziora do porozumienia bo jest za bardzo wylewny , jednoczesnie latajac za Ciealakiem ktory za lagodny nie jest ... kabaret ... MISIU to Kedziora zrobil ten wynik !!!

  47. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Widze, ze zuzlem interesujesz sie od roku, gora dwoch

    To po kolei.
    Jazda ze zlamanym nosem w Lesznie kiedy przy okazji balinski i kasprzaka zrobili sobie z lezacego Holty worek treningowy. Pikus.
    Jazda z oparzona noga i zmasakrowanymi jajami i utrzymanie w tym meczu eligi Wlokniarzowi (Bydgoszcz). Pikus.
    Zloto DMP 2003
    Zloto IMP 2003
    Srebro IMP 2004
    Braz DMP 2004 i 2005

    W 2007 kolejne zloto IMP juz barwach UT - gdyby maslanka placil to pewnie w naszych barwach.
    Pomijam, ze jezdzil 7 lat ciagiem plus 2 epizody pozniej W sumie jakies 10 lat?

    Faktycznie takich zawodnikow w naszej historii bylo na peczki

    Sorry, ale ja koncze dyskusje z toba, bo z idiotami sie nie rozmawia, oni co najwyzej sprowadzaja do swojego poziomu co juz misiowe trolle pokazaliscie to w poprzednim watku EOT!
    RUNE w 2004 mial braz.2 byl Hampel.

  48. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Lechu miał wiele zalet, niestety miał jedną wadę, nie opanował obsługi szafy.

    https://youtu.be/11W-toNG3eU

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (07-11-2017)

  50. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    RUNE w 2004 mial braz.2 byl Hampel.
    Pewnie masz racje, pisalem z pamieci
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #128
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    No to się fala "hejtu" posypała większa niż po przyjściu Miedziaka, słusznie.

    Jakoś bardziej szkoda mi Kędziory niż Holty...

    Teraz pytanie co ten ehkm zarząd wymyśli. Dzikowski?

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi UltrasCKM za jego przydatny post!

    pakosik (07-11-2017)

  53. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Jeśli to nie będzie Marek Cieslak, a dobrze wiemy ze nie będzie, to prezes nie wybroni żadnym sensownym argumentem swojej idiotycznej decyzji. Nie moge się doczekac nazwiska nowego menago i wychwalania jego kompetencji pod niebiosa.

  54. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Szczerze? Jeśli miałbym wybierać, to po zeszłym sezonie postawiłbym na Kędziorę a nie Cieślaka.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    pakosik (07-11-2017)

  56. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Szczerze? Jeśli miałbym wybierać, to po zeszłym sezonie postawiłbym na Kędziorę a nie Cieślaka.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Pewnie,ze tak ale dalej nie rozumiem jezeli Kedziora nie byl posluszny i wylecial to Cieslak mial byc ? Swiacik co Ty tam w glowie masz?

  57. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Pewnie,ze tak ale dalej nie rozumiem jezeli Kedziora nie byl posluszny i wylecial to Cieslak mial byc ? Swiacik co Ty tam w glowie masz?
    Lans?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  58. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    No... niektorzy moga to bagatelizowac, ale jak dla mnie tracicie w tym "okienku" 3 z 4 mocnych ogniw druzyny.
    Holta, Kedziora i sensowny junior.

    Jak dla mnie to walka o utrzymanie z UT i FZG.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  59. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (07-11-2017), ananasek_vel_oman (07-11-2017)

  60. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No... niektorzy moga to bagatelizowac, ale jak dla mnie tracicie w tym "okienku" 3 z 4 mocnych ogniw druzyny.
    Holta, Kedziora i sensowny junior.

    Jak dla mnie to walka o utrzymanie z UT i FZG.
    A jak dla mnie to walka o utrzymanie z FZG, GKM, UT, Stalą G i Spartą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  61. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak dla mnie to walka o utrzymanie z FZG, GKM, UT, Stalą G i Spartą.
    Szczególnie sparta

Strona 3 z 63 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •