Strona 22 z 63 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #946
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    No bywa, moze jeszcze cos tam Fredka ma dla Czewy.
    Leje nas u siebie Gorzow, niby nic, ale bez Vacula.
    PO beda, ale czy medal?

  2. Powrót do góry    #947
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    W Gorzowie na drugim Łuku to chyba wy*****o szambo...

  3. Powrót do góry    #948
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Do 10 biegu wynik był dobry.. no cóż, zimny prysznic się przyda
    Najważniejsze teraz, wygrać wysoko z Toruniem.

  4. Powrót do góry    #949
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pamietam mecz w Gorzowie jak przed ostatnimi biegami postraszyli Wlokniarz alkomatem i przegraliśmy ostatnie biegi 1-5 przy podobnym prowadzeniu. Historia lubi sie powtarzać chociaz teraz nie musieli straszyc jak sadze alkomatem. Z drugiej strony na oczach wszystkich ludzi wylali teraz cysterne wody...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #950
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    W Gorzowie na drugim Łuku to chyba wy*****o szambo...
    Tylko z tym szambem radził sobie Walasek, nie radzili sobie Madsen, Lindgren, Zagar czy Tofik z Miedziakiem
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #951
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Teraz spokojnie przygotować się na Toruń bez większego lamentu o tym torze jak to było po Lesznie.
    Wydaje mi się że na domowy mecz Zagar niech wraca pod 5 bo da sobie rade. Lindgren powrót do Miedziaka i mam nadzieje że tak spektakularnej wpadki już nie będzie.

  7. Powrót do góry    #952
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Skoro w parze z juniorem każdy jedzie maksymalny piach, to trzeba pod 5/13 dać najsłabszego seniora i już.

  8. Powrót do góry    #953
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Teraz już widać jak na dłoni, że Włókniarz to strasznie chimeryczna drużyna.
    Po ostatnim występie (pewnie nie ostatnim takim w sezonie) Lindgrena można powiedzieć, że nie ma żadnego pewniaka.
    Włókniarz to drużyna, gdzie każdego (poza 2. juniorem) stać na bardzo dobry występ, jak i na odjechanie totalnej padaki. Jesteśmy w stanie wygrać z każdym (poza Lesznem na wyjeździe), jak i przegrać z każdym. Do PO jeszcze jednak bardzo daleka droga. Dwumecz z Apatorem może okazać się kluczowy. Trzeba na tym przeciwniku zrobić minimum 3 punkty. A później pewnie walka do ostatniego meczu.

  9. Powrót do góry    #954
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Przecież porażki z Lesznem i Gorzowem to żadne niespodzianki może trochę rozmiar tej ostatniej.
    Co do walki o PO to wyłączając Leszno w dalszym ciągu jesteśmy w najlepszej sytuacji, jako jedyny klub
    mamy punkty z wyjazdów i żadnych strat na własnym torze.
    Jeżeli tylko Toruń nie obudzi się na mecz u nas to moim zdaniem tylko kataklizm mógłby nam odebrać PO.
    Fredka gorzej już nie pojedzie, Madsem, Miedziak i Musialak jadą swoje, Zagar wydaje się, że w końcu dogadał się ze sprzętem,
    Grucha z meczu na mecz co raz pewniej. Pokonanie Torunia nawet za dwa punkty plus nawet porażka u siebie z Lesznem
    dają nam PO bo nie sądzę byśmy nie zdobyli jeszcze 3 punktów z ZG, 3 z GKM, 2 z Gorzowem i co najmniej 1 z UT. W końcowym rozrachunku
    da nam to 18 punktów, a to na załapanie się do PO wystarczy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  10. Powrót do góry    #955
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A według mnie spotkania z Zieloną Górą i Gorzowem w Częstochowie będą bardzo ciężkie.

  11. Powrót do góry    #956
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Wszystko zależy od Fredki. Czy ostatni mecz to wypadek przy pracy?
    Jeżeli Fredka będzie punktował na poziomie 12pkt. to o wyniki meczy na
    naszym torze jestem spokojny( wyłączając mecz z Lesznem bo tu wszystko się może zdarzyć).
    Moim zdaniem tak jak pisałem kluczowy będzie mecz z Toruniem bo co by nie mówić tam nazwiska są
    i w każdej chwili mogą odpalić, a zwyżkę formy u Doyle`a już widać.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  12. Powrót do góry    #957
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Co do walki o PO to wyłączając Leszno w dalszym ciągu jesteśmy w najlepszej sytuacji, jako jedyny klub mamy punkty z wyjazdów i żadnych strat na własnym torze.
    Na początku traktowałem remis z Lesznem u siebie jako stratę punktów na własnym torze, ale jak tak patrzę jak Unia pierze kolejne drużyny na wyjeździe, to teraz traktuje ten punkt z inauguracji jako punkt zdobyty

    Moim zdaniem tylko kataklizm może Wam odebrać PO, a takowym kataklizmem byłaby porażka za 5 w dwumeczu z Apatorem.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Magik (21-05-2018)

  14. Powrót do góry    #958
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie można być niczego pewnym. Przypomnę tylko dopisywanie nam 2 pkt przed meczem z GKM rok temu. Skończyło się remisem. Sytuację nadal mamy dobrą ale koncentracja musi być w każdym meczu. Ta porażka boli przede wszystkim ze względu na wynik do połowy zawodów.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #959
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    no nic, trzeba wymazać z pamięci to co wczoraj stało sie na tym gnojowisku w lesznie, skupic sie na kolejnych meczach,
    trzeba rozjechać Toruń u nas jak największa możliwa ilością punktów, aby w dwumeczu zdobyć za wszelka cenę bonus, a nawet postarać sie o zwycięstwo na motoarenie, pytanie tylko czy Miedzinski będzie chciał robić punkty na swoich śmieciach, a mogą one być kluczowe
    ważne ze Zagar dogadał sie z silnikami, Madsen zaczyna jechać swoje
    będzie dobrze

  16. Powrót do góry    #960
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMik Zobacz posta
    no nic, trzeba wymazać z pamięci to co wczoraj stało sie na tym gnojowisku w lesznie
    Gdzie? Lekko zaginasz czasoprzestrzeń. Skończmy już z płaczem o tor. Ci sami zawodnicy zasuwają w Anglii czy Szwecji często w gorszych warunkach. Czy my chcemy być jak kiedyś Toruń narzekający ciągle na nawierzchnię? Nie chcą robić gdzie indziej torów do ścigania to trudno. Mają do tego prawo. Jednak nikt z naszych zawodników poza juniorami nie ma prawa tłumaczyć się torem. Zresztą co dziwne jest to Gruchalskiemu akurat tory z Leszna i Gorzowa nie przeszkadzały.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (21-05-2018)

  18. Powrót do góry    #961
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    co nie zmienia faktu ze za to co odwalili z polewaczka na torze powinni beknąć

  19. Powrót do góry    #962
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jeśli było to nieuzgodnione z sędzią to on i komisarz powinni to ująć w protokole meczowym a nasi tego dopilnować i/lub też stosowne uwagi wnieść.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #963
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Zgadzam się z Gadolem nie ma co zganiać na tor prawo gospodarza taki przygotować.
    Mnie tylko zastanawia czym takie ośrodki jak Leszno czy Gorzów kierują się robiąc taki a nie inny tor?
    Rozumie GKM czy UT tu składy jakie są takie są i trzeba wykorzystywać wszystkie możliwe sposoby żeby wygrywać.
    Ale Gorzów czy Leszno, a może zwłaszcza Leszno? Przecież tam prawie wszyscy zawodnicy potrafią trzymać gaz do oporu
    i walczyć na całego nawet po przegranym starcie. Mecze na tych stadionach to anty promocja żużla, start jedna ścieżka i nuda nuda nuda.
    Patrząc nawet na tą kolejkę i mecze czy to w Toruniu czy we Wrocławiu, a ten w Gorzowie czy wcześniejsze z Leszna to jakby inne dyscypliny sportu.
    Cóż nie mój cyrk nie moje małpy, ale dziwie się panom Baronowi i Chomskiemu, że mając takich zawodników serwują kibicom taki "spektakl".
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  21. Powrót do góry    #964
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    A ja jestem ciekaw, czy gorzowianie trenowali na takiej wodzie. Dopasowali się od razu, a więc musieli być na to przygotowani.

  22. Powrót do góry    #965
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Na pewno wiedzą jak ich tor zachowuje się w takiej sytuacji, szczególnie Zmarzlik czy Kasprzak albo Karczmarz. Choć takie świeżynki w ich składzie jak Woźniak czy Walasek też ogarnęły.

    Ale kolejny raz spójrzcie na Miśka, jemu zmiana warunków zbytnio nie zaszkodziła, dowodem 12 bieg.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  23. Powrót do góry    #966
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Mnie tylko zastanawia czym takie ośrodki jak Leszno czy Gorzów kierują się robiąc taki a nie inny tor?
    naukami Cieślaka? (https://www.youtube.com/watch?v=lJd6mkbJkyg)

  24. Powrót do góry    #967
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    aleś zabłysnął

    Moje pytanie było skierowane do tych co lubią oglądać żużel, a nie "żużel"
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #968
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Po każdym meczu przegranym przez Włókniarz, jest szukanie winy wszędzie na około ( głównie w torze), tylko nie u siebie.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Donpedini za jego przydatny post!

    Aussie (21-05-2018), Dominik (21-05-2018)

  27. Powrót do góry    #969
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Po każdym meczu przegranym przez Włókniarz, jest szukanie winy wszędzie na około ( głównie w torze), tylko nie u siebie.
    a czytać ze zrozumieniem kolega potrafi?
    To może zapytam inaczej podobają ci się mecze w Lesznie?
    albo jeszcze inaczej, który mecz ci się bardziej podobał ten z Włókniarzem w Lesznie czy może ten twojej Unii w Toruniu? wynik taki sam.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  28. Powrót do góry    #970
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Po każdym meczu przegranym przez Włókniarz, jest szukanie winy wszędzie na około ( głównie w torze), tylko nie u siebie.

    Włókniarz przegrał, bo był słabszy. Zarówno w Lesznie jak i w Gorzowie.
    Inny temat to beznadziejne widowiska. Wybacz, my jesteśmy przyzwyczajeni do niesamowitego speedwaya. Kiedy widzimy jazdę gęsiego na torze, to Nam się to wybitnie nie podoba. Ciężkie do zrozumienia ?
    Ja zawsze wybiorę minimalną porażkę, ale po fantastycznym meczu niż 60:30 po antyżużlu.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    muuu (21-05-2018)

  30. Powrót do góry    #971
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMik Zobacz posta
    no nic, trzeba wymazać z pamięci to co wczoraj stało sie na tym gnojowisku w lesznie, skupic sie na kolejnych meczach,
    Taką masz wiedzę o torze w Lesznie jak o tym, gdzie wczoraj jechaliście...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 21-05-2018 o 13:41

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Dominik (21-05-2018), Gadol (21-05-2018)

  32. Powrót do góry    #972
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Ja zawsze wybiorę minimalną porażkę, ale po fantastycznym meczu niż 60:30 po antyżużlu.

    Ja też

    Ale teraz odwróć na chwilę kota ogonem

    Wykładasz Ty, i 5 Twoich kumpli po 400-500 tys zł i robisz to z dwóch powodów
    - bo kochasz ten sport
    - bo chcesz żeby coś z tego było, cokolwiek ( rozgłos, sława,kolejni sponsorzy, medale, pieniądze, )


    Nadal wolisz przegrywać i nic z tego nie mieć??

    Przepraszam
    Jesteś 400-500 tys w plecy

    Sport to biznes
    I albo wygrywasz i istniejesz, albo przegrywasz i Cię nie ma.
    Tak to funkcjonuje

    Poza tym uwierz
    Jak pięknie przegrasz 5-7 kolejnych spotkań to zarówno Ty jak i Ja się wqrwimy

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Często się chowam (21-05-2018), Dominik (21-05-2018), mackoxdp1 (21-05-2018)

  34. Powrót do góry    #973
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Wełna, wiem jestem idealistą...

    Ale ten przykład ciężko odnieść np. do Unii Leszno. Wy rozbijecie każdego przeciwnika, bez względu na to na jakiej nawierzchni będziecie jechali.
    Wczoraj Gorzów poczuł nóż na gardle i zrobił co zrobił... Chociaż i tak nawet bez tej wody spokojnie by wygrali.

  35. Powrót do góry    #974
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    wełna 100% racji
    tylko, że wy i tak byście wygrywali i z 500 koła zrobiłaby się bańka

    dlatego pisze ze nie dziwi mnie taki a nie inny tor w Grudziądzu czy Tarnowie ale u was tak.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  36. Powrót do góry    #975
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    wełna 100% racji
    tylko, że wy i tak byście wygrywali i z 500 koła zrobiłaby się bańka

    dlatego pisze ze nie dziwi mnie taki a nie inny tor w Grudziądzu czy Tarnowie ale u was tak.

    a może przy innym torze , torze do walki, wszystko byłoby do ,,31''?????
    a tak na jednej ścieżce jest szansa, że rywal wyjdzie ze startu i goście ,,dobiją'' do czterdziestu?

    naprawdę szukam na różne sposoby przyczyny takiego a nie innego przygotowywania nawierzchni na Smoku

    naprawdę nie wierzę, że tor jest tak robiony bo tego chcą zawodnicy
    Przyczyna jakaś jest
    po prostu musi być jakiś powód
    i na pewno nie jest to strach przed rywalem
    oczywiście z całym szacunkiem do każdego przeciwnika

    a portfele z gumy też nie istnieją
    w to też nie wierzę

    podsumowując
    jeździmy obecnie na ,,kupie''
    i kibicowi z 38 letnim stażem to się nie podoba.
    sprawa jasna
    Memoriał udowodnił, że tak nie musi być

    a dlaczego nie jest na lidze tak jak na memoriale ?
    doprawdy nie wiem

    żałuję takie stanu rzeczy, ale tak się ,,wychowałem'', że nie umiem się obrazić, i w niedzielę żużlową idę i oglądam to co mi serwują
    tak już mam
    może przyjdzie czas i wiek, że mnie ,,wyleczą'' z tego
    jednak na ten moment jeszcze do tego nie ,,dojrzałem''
    Ostatnio edytowane przez welna ; 21-05-2018 o 14:42

  37. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Często się chowam (21-05-2018), Dominik (21-05-2018), Gadol (21-05-2018), Lafan (21-05-2018), Magik (21-05-2018), mackoxdp1 (21-05-2018), muuu (21-05-2018)

  38. Powrót do góry    #976
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wełna przy takim podejściu Waszych włodarzy nie będziesz musiał już chodzić na żużel za jakieś 10-15 lat.
    Już w tej chwili ZG czy Gorzów wyglądają biedniej niż to było kilka lat wstecz.
    Będziecie się ścigać ze sobą na takim pastwisku. Bez urazy, ale tak to widzę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #977
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Pobawiłem sie w małego typera jak może wygladać ilość punktów wsród zespołów na koniec sezonu .
    Toruń ( 3 pkt za dwumecz z Włókniarzem, 2 pkt za Falubaz, 1 pkt za Grudziądz, 3 pkt za Tarnów i 2 pkt za Gorzów) = 15 pkt
    Zielona Góra (2 pkt za Gorzów, 3 pkt za Wrocław 1 pkt za Toruń, 2 pkt za Leszno, 1 pkt za Grudziądz i 3 pkt za Tarnów ) =16 pkt
    Częstochowa ( 2 pkt za Toruń , 2 pkt za Gorzów , 3 pkt za Falubaz ,1 pkt Tarnów , 3 pkt Grudziądz) = 18 pkt.
    Założyłem dość pesymistyczny wariant dla Częstochowy ( tzn przegrana w Tarnowie, porazka z Lesznem, brak bonusa z Toruniem)
    Natomiast Falubaz dość optymistycznie ( wygrana z Lesznem i Wrocławiem) . To wszystko może wziac za łeb jak Włókniarz przegra za tydzien z Toruniem albo Gorzowem albo porazka z Zielona . Mimo wszystko sytuacja Częstochowy na tę chwilę z tych trzech zespołów najlepsza, a bierze sie to z tego ze udało sie wygrac w Zielonej i urwać punkt w Grudziądzu

  40. Powrót do góry    #978
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Porażka porażką ale... powinni przegrać mniej żeby była szansa na bonus. Nie zmienia to faktu że ostatnie dwa "mecze kolejki" (Leszno-CKM, Gorzów-CKM) to delikatnie mówiąc śmiech na sali. Nudy nudy nudy do zrzygania. Gdzie jest prawdziwy żużel? Start krawężnik i jedziemy 4x w koło. Jak któryś chce wyprzedzić to albo napotyka na zewnętrznej kope po jaja na której cieżko się złożyć albo jak gospodarz dostaje sraczki o wynik to wylewa na tor 3 cysterny wody , zaraz będą gasnące światła , patrole co 200 metrów kontrolujące auta liderów gości itp. Teraz tylko żeby się nie okazało że takimi kombinacjami niektórzy zrobili sobie na własne życzenie problem.

    Jeszcze co do meczu z Toruniem. Myślę że teraz trzeba w ciszy i spokoju przygotować się do meczu bez napinki bez pompowania balonika. Jeźdźmy swoje bo Toruń i tak jest posrany i dodatkowe ciśnienie jest nam nie potrzebne. Trzeba tutaj jechać skutecznie i nokautować Apatorzyne ile się da tak aby termos się zagotował i zaczął swoja słynną facebookową "motywację" co myśle że może pomoc Nam w rewanżu. Miejmy tylko nadzieje że Fred faktycznie miał słaby dzień i wróci do tego co w tym roku Nas przyzwyczaił.
    Ostatnio edytowane przez nitro_ckm ; 21-05-2018 o 15:58

  41. Powrót do góry    #979
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Pobawiłem sie w małego typera jak może wygladać ilość punktów wsród zespołów na koniec sezonu .
    Toruń ( 3 pkt za dwumecz z Włókniarzem, 2 pkt za Falubaz, 1 pkt za Grudziądz, 3 pkt za Tarnów i 2 pkt za Gorzów) = 15 pkt
    Zielona Góra (2 pkt za Gorzów, 3 pkt za Wrocław 1 pkt za Toruń, 2 pkt za Leszno, 1 pkt za Grudziądz i 3 pkt za Tarnów ) =16 pkt
    Częstochowa ( 2 pkt za Toruń , 2 pkt za Gorzów , 3 pkt za Falubaz ,1 pkt Tarnów , 3 pkt Grudziądz) = 18 pkt.
    Założyłem dość pesymistyczny wariant dla Częstochowy ( tzn przegrana w Tarnowie, porazka z Lesznem, brak bonusa z Toruniem)
    Natomiast Falubaz dość optymistycznie ( wygrana z Lesznem i Wrocławiem) . To wszystko może wziac za łeb jak Włókniarz przegra za tydzien z Toruniem albo Gorzowem albo porazka z Zielona . Mimo wszystko sytuacja Częstochowy na tę chwilę z tych trzech zespołów najlepsza, a bierze sie to z tego ze udało sie wygrac w Zielonej i urwać punkt w Grudziądzu
    Mocno przeszacowana Zielona Góra, nie wiem jakim cudem mieliby wygrać z Lesznem, czy Spartą, przyznawanie 2 pkt za Gorzów to już wariant optymistyczny, a Toruń i Włókniarz to jednak dalej niewiadoma, nikogo nie zdziwi w dwumeczu Włókniarz-Toruń 5 punktów dla Włókniarza, albo 5 dla Torunia, a to zmienia tabele całkowicie.

  42. Powrót do góry    #980
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Pobawiłem sie w małego typera jak może wygladać ilość punktów wsród zespołów na koniec sezonu .
    Toruń ( 3 pkt za dwumecz z Włókniarzem, 2 pkt za Falubaz, 1 pkt za Grudziądz, 3 pkt za Tarnów i 2 pkt za Gorzów) = 15 pkt
    Zielona Góra (2 pkt za Gorzów, 3 pkt za Wrocław 1 pkt za Toruń, 2 pkt za Leszno, 1 pkt za Grudziądz i 3 pkt za Tarnów ) =16 pkt
    Częstochowa ( 2 pkt za Toruń , 2 pkt za Gorzów , 3 pkt za Falubaz ,1 pkt Tarnów , 3 pkt Grudziądz) = 18 pkt.
    Założyłem dość pesymistyczny wariant dla Częstochowy ( tzn przegrana w Tarnowie, porazka z Lesznem, brak bonusa z Toruniem)
    Natomiast Falubaz dość optymistycznie ( wygrana z Lesznem i Wrocławiem) . To wszystko może wziac za łeb jak Włókniarz przegra za tydzien z Toruniem albo Gorzowem albo porazka z Zielona . Mimo wszystko sytuacja Częstochowy na tę chwilę z tych trzech zespołów najlepsza, a bierze sie to z tego ze udało sie wygrac w Zielonej i urwać punkt w Grudziądzu
    Grubo nasmarowałeś punktów Falubazowi. 2 pkt za Gorzów nieco wątpliwe, tak jak jakikolwiek punkt za Wrocław. Punkty za Leszno to całkowita abstrakcja. Z resztą zgadzam się, na koniec będzie bliżej 10 niż 16 pkt.

  43. Powrót do góry    #981
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Dlatego napisałem że to wariant optymistyczny dla Falubazu, wyliczenia czysto teoretyczne, do końca sezonu jeszcze wiele się może zdarzyć

  44. Powrót do góry    #982
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Moje pytanie było skierowane do tych co lubią oglądać żużel, a nie "żużel"
    a jakbyście wygrali na tym gnojowisku, to byłby "zużel", czy zuzel?

  45. Powrót do góry    #983
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Zielona Góra (2 pkt za Gorzów, 3 pkt za Wrocław 1 pkt za Toruń, 2 pkt za Leszno, 1 pkt za Grudziądz i 3 pkt za Tarnów ) =16 pkt
    Ja to widzę tak, 2 pkt za mecz z Gorzowem u siebie, 3 pkt za Wrocek, 3 pkt za mecz z KST, 3 pkt za mecz z GKM, 3 pkt za Tarnów, 3 pkt za mecz w Czewie. Razem daje nam to 21 pkt
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #984
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    ... , 3 pkt za mecz w Czewie. Razem daje nam to 21 pkt
    Nie da rady. Patryk stwierdził, że wczoraj we WRO czuł się jak w Cze-wie, czyli macie w trąbe 6 małych pkt. w meczu.

  47. Powrót do góry    #985
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Nie da rady. Patryk stwierdził, że wczoraj we WRO czuł się jak w Cze-wie, czyli macie w trąbe 6 małych pkt. w meczu.
    No ale ja widzę szansę, bo Fred swoje turbosilniki odłozył na SGP. Miedziak z Musielakiem, jada lepiej na wyjazdach niż u siebie. A Zagar ten jedyny silnik od FGM odda do servisu. Także jest spora szansa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #986
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Gadasz. Te(!) silniki Freda są zamknięte w kanciapie Shreka razem z jego rowerem. Luz.
    Matej ma więcej niż jeden motorek do dyspozycji.

  49. Powrót do góry    #987
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale ja widzę szansę, bo Fred swoje turbosilniki odłozył na SGP. Miedziak z Musielakiem, jada lepiej na wyjazdach niż u siebie. A Zagar ten jedyny silnik od FGM odda do servisu. Także jest spora szansa
    Jakieś potwierdzenie na to że Lindgren silniki odłożył na GP? Oprócz tego że wczoraj dał ciała? A z tą jazda Miedziaka i Musielaka to się uśmiałem, dawno nie czytałem większych bzdur

  50. Powrót do góry    #988
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    a jakbyście wygrali na tym gnojowisku, to byłby "zużel", czy zuzel?
    Oczywiście że bym się cieszył z wygranej i ja wam tej radości z dwóch punktów zabierać nie chcę ale w dalszym ciągu byłby to "żużel "
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  51. Powrót do góry    #989
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Taką masz wiedzę o torze w Lesznie jak o tym, gdzie wczoraj jechaliście...
    ajm sorry, wkradł sie błąd, myślałem o Gorzowie, a napisałem o Lesznie
    ale nie musisz zaraz tak spinać dupy...

  52. Powrót do góry    #990
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Częstochowa powoli zaczyna wyrastać na moralnego mistrza Polski. Właściwie nie ma nich mocnych, gdyby nie gnojowiska i powodzie. Ciekawe co będzie z kolei w ZG i Wrocławiu.

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Nigel (22-05-2018), aphekz (22-05-2018)

Strona 22 z 63 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •