Strona 17 z 63 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    He, he. Budują wam zawodnika. A wy jeszcze narzekacie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #722
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Zawodnik to jest Pan Lindgren, Pan Madsen, czy Pan Gruchalski, ludzie którzy do drużyny ekstraligowej weszli dzięki umiejętnościom i pracy, a nie znajomości z Tatą. Bartek to jest co najwyżej łącznik kierownicy i siodełka.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  3. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (30-04-2018), GriN (01-05-2018), Staleczka 3 (01-05-2018), mackoxdp1 (30-04-2018), muuu (03-05-2018), veronek (30-04-2018)

  4. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Aż mi się ciepło zrobiło z zażenowania.
    To ten kibicowski ambasador PGEE z Częstochowy, rówieśniczka Bartosza powinna czuć zażenowanie za rywalizację z Makuchem, które z nich bardziej podliże się MiSiowi. Na szczęście żadne to autorytety by ktoś tą grafomanię brał na poważnie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mnie osobiście postawa spikera tak nie przerażała co muza puszczana z głośników.
    To były reklamy koncertów disco polo czy cos w tym stylu. Bardzo przaśnie, bardzo.
    Co do spikera. Spiker na Łazienkowskiej też zachęca do dopingu i nic sobie z tego nie robi.
    Licencję zabierają mu chyba dopiero po zadymie, a i tak nie zawsze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #725
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Niestety mecz ze Spartą oglądałem w TV i "uderzył" mnie jeden szczegół...otóż kamera pokazując zbliżenie na naszego podprowadzającego (nie pamiętam nazwiska) a właściwie na jego czapkę, ukazała datę... 1946! Większość z nas wie,że to data powstania klubu (tak było do niedawna) Natomiast zbliżenie na Finfe (koszulka) widnieje 192cośtam. Niby szczegół ale ŻENUJĄCY.

  7. Powrót do góry    #726
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Halo Częstochowa takie pytanko. Co się dzieje z Waszym wychowankiem Bialkiem? W zeszłym sezonie nawet dobrze radził sobie w KSMie a w tym sezonie cisza z jego strony.

  8. Powrót do góry    #727
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Na treningach jeździ spod taśmy ze Świdnickim i Woźniakiem i jest zdecydowanie najsłabszy z nich wszystkich. Ogólnie to Świdnicki ze względu na swój wiek rokuje najbardziej, dla mnie sprawa jest prosta i powinien jeździć on do końca sezonu.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2018), GriN (01-05-2018)

  10. Powrót do góry    #728
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Na treningach jeździ spod taśmy ze Świdnickim i Woźniakiem i jest zdecydowanie najsłabszy z nich wszystkich. Ogólnie to Świdnicki ze względu na swój wiek rokuje najbardziej, dla mnie sprawa jest prosta i powinien jeździć on do końca sezonu.


    Jest jeszcze Dominik Majchrzak ,ur w 2001 r.

    Czy ktoś widział go na treningu, jak sobie daje radę ?

    Z Wożniaka i Białka nic wielkiego nie będzie. Co innego z syna prezesa ? Może jakiś menago albo cóś.???

  11. Powrót do góry    #729
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Dla mnie spiker daje radę, nie mam większych zastrzeżeń do jego pracy. Na pewno się stara

    Do Leszna trzeba zamienić fredkę z zagarem. Słoweniec z 4 ofc.

    Cieślak sprawdził już trójkę juniorów. Każdy pojechał tak samo słabo. A, że Świdnicki ma najwięcej czasu, by rozwinąć skrzydła, to on powinien jechać do końca sezonu.

  12. Powrót do góry    #730
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Nie ma sensu rozbijać pary która robi nam kluczowe punkty. Fredka z Miedziakiem powinni dalej jeździć razem. Ale pełna zgoda co do tego, że Zagar powinien mieć inny numer startowy. Na mecz w Lesznie ustawiłbym go w parze z Musielakiem (można mieć nadzieję, że jakoś wykorzysta znajomość toru), a Madsena dać do juniorów.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  13. Powrót do góry    #731
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Też uważam, że Świącik nie pojechał tragicznie. Trzymał kontakt z rywalami, a z tego co czytałem wcześniej na forum to miał ledwo się trzymać na motocyklu. Na kim miał punkty zrobić, na Woffindenie? Nie twierdzę, że się nadaje, ma papiery itd. Ale Świdnicki w Zielonce jechał 50 m za rywalami, a tu mieliśmy jednak inną sytuację. Być może lepiej postawić na młodego Świdnickiego, ale trochę obiektywizmu by się wszystkim przydało. Mecz super, atmosfera na trybunach też. Były niedociągnięcia organizacyjne, brudne, zabłocone siedziska na drugim łuku. Ale impreza świetna.
    AZS-CKM the leading polish teams

  14. Powrót do góry    #732
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Ile razy można pisać o tym, że ŚWIĄCIK MA 21 LAT!? Zawodnicy "nadający się" do żużla w jego wieku są w stanie walczyć z ligowymi średniakami, jak robił to np. Polis w zeszłym sezonie. Świdnicki jechał 50 m za rywalami, i miał do tego pełne prawo, bo MA 16 LAT. Jeśli będzie się na niego stawiać, to za 5 lat, gdy będzie w wieku Świącika może być czołówką juniorki w Polsce. A Świącik nie osiągnie już w tym sporcie absolutnie nic. Taka jest argumentacja tego, że mimo, że Świdnicki prezentuje się "gorzej" od Świącika, powinien jeździć.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    Gadol (02-05-2018)

  16. Powrót do góry    #733
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma, *****iście, że próbuje doping prowadzić, skoro stowarzyszenie kibiców się rozwiązało i ma w *******. Na meczu spory nadkomplet moim zdaniem, fajne ściganie, *****isty wynik. Oby tak dalej. ; )
    P.S. Zagar chyba na 2 lub 4 do Leszna hmm?
    Stowarzyszenie kibiców nie miało racji bytu od samego początku w światku kibicowskim Włókniarza na nieszczęście kibiców pojawiła się pewna pani a efekty takie:
    > Fanclub upadł gdy dorwała się do władzy i z prezesem prawie trafiła do pierdla za przekręty finansowe
    > Ultrasi upadli gdy dorwała się do władzy
    > Wyjazdy upadły gdy przejęła je od Kiki. powód: nikt nie chciał jeździć ze względu na wałki finansowe i zawyżone ceny
    a gdy rodzinkę wywalono w całości ze stadionu (tajemnicą poliszynela jest że to była żyła złota...) nie wiedziała już skąd czerpać kasę więc założyła stowarzyszenie... teraz stowarzyszenie upadło

    nie ma co narzekać na brak ludzi w młynie. ludzie zniechęcali się do wspomnianej osoby i jej klakierów a nie do kibicowania!!! zauważali przekręty, przewalanie kasy, jakieś niestworzone oskarżenia i napuszczanie na siebie ludzi... i teraz siedzą w innych sektorach. stąd przecież tak fantastyczny i unikalny w skali kraju doping całego stadionu!!!

    jeśli nie będą przeszkadzać w ciągu jednego lub dwóch lat z pewnością powstanie nowa ekipa dopingująca... ale niestety z tego co wiem te raptem kilka osób aktywnie torpeduje jakiekolwiek próby robienia czegokolwiek na "ich" sektorze żenada...

    AHA! Świącik, ludzie nie mają co pić na meczach!!! na Sparcie po 1. biegu nie dostałem wody dla dzieciaka... za bilety na trybunę główną zapłaciłem łącznie kilkaset złotych, a nie ma jak wypić wody źródlanej za 50 gr/butelka... Tak się nie robi dużych imprez!!!
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 01-05-2018 o 15:36

  17. Powrót do góry    #734
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach

    icon18.gif

    Moim zdaniem to Świdnickiego powinniśmy puścić do 2 ligi bo takie przyjeżdżanie prostą za rywalami to nic mu nie da a tam będzie miał jakąś jazde w kontakcie i więcej z tego wyciągnie. A ten sezon przemęczyć się ze Świącikiem z którego już nic nie będzie ale mimo wszystko wygląda najlepiej z nich i być może na domowym torze pokona jakiegoś Wieczorka czy Wawrzyniaka.

  18. Powrót do góry    #735
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    jeśli nie będą przeszkadzać w ciągu jednego lub dwóch lat z pewnością powstanie nowa ekipa dopingująca... ale niestety z tego co wiem te raptem kilka osób aktywnie torpeduje jakiekolwiek próby robienia czegokolwiek na "ich" sektorze żenada...
    Nie żeby coś, ale za sterami nowo powstałej grupy dopingującej stoi kolejny klakier prezesa, który nie ma bladego pojęcia o zorganizowanym dopingu, ani w ogóle o niczym. Ostatnio porwał się na organizację wyjazdu do Zielonej Góry. Osoby, które pojechały razem z nim, przy najbliższej okazji dwa razy zastanowią się czy zrobić to ponownie. Organizator pełną gębą, którego przerosło już samo zamówienie biletów i ogarnięcie, że trzeba to zrobić na dane osobowe wszystkich wyjazdowiczów, a nie 20 biletów na jedno nazwisko, a potem burdel przy wejściu na stadion... Osoba, która zamiast być autorytetem, na poprzednich wyjazdach bardziej wzbudzała politowanie.

    No offence, ale w tym konkretnym przypadku nie dziwię się, że ktokolwiek patrzy na ręce tzw. "Włókniarz Fanatics".

  19. Powrót do góry    #736
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    To nie pierwszy raz kiedy stowarzyszenie czy UF sie rozpada czy zawiesza swoja działalność. Wczesniej tej Pani nie bylo i tez sie to rozpadlo. Także tego. Co do wody i innych rzeczy to frekwencja przerosła oczywiście mozliwosci i wyobrazenia organizatorów. Po takiej dlugiej przerwie i tak uwazam ze bylo super. Ostatni podobny komplet byl na Rybniku jak otworzyli nowe trybuny. Muzyka tylko strasznie wsiowa ale o gustach sie nie dyskutuje podobno.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #737
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Moim zdaniem to Świdnickiego powinniśmy puścić do 2 ligi bo takie przyjeżdżanie prostą za rywalami to nic mu nie da a tam będzie miał jakąś jazde w kontakcie i więcej z tego wyciągnie. A ten sezon przemęczyć się ze Świącikiem z którego już nic nie będzie ale mimo wszystko wygląda najlepiej z nich i być może na domowym torze pokona jakiegoś Wieczorka czy Wawrzyniaka.
    W życiu ze Świącikiem. Już lepiej Woźniak. Dajcie mu sprzęt Świącika i zobaczymy co jest pięć. Dajcie Świdnickiemu sprzęt Świącika. Dajcie im trening z Dziadzią. Dajcie im chociaż jakiegoś porządnego busa ! Jeszcze niedawno Gruchalski nie miał na tarczki sprzęgłowe, a to beztalencie dostało busa. O czym my w ogóle gadamy, obecność Świącika w składzie to soczyste splunięcie w twarz dzieciakom ze szkółki. To, że kibicom przychodzi do głowy pomysł ,,przemęczenia się" ze Świącikiem jest dowodem na to, że wypisywanie jak fajnie jeździ i wszystkie akcje PR są udane i jednak, mimo głębokiego poczucia żenady u paru ludzi, odnoszą skutek. Niech Świdnicki jeździ, niech uciuła punkcik czy dwa, może zarobi jakieś pieniądze i da mu to impuls do dalszego rozwoju. B.Ś. z Lwem na piersi w Ekstralidze non pasaran !
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 01-05-2018 o 22:33
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (02-05-2018), mackoxdp1 (02-05-2018)

  22. Powrót do góry    #738
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Też uważam, że Świącik nie pojechał tragicznie. Trzymał kontakt z rywalami, a z tego co czytałem wcześniej na forum to miał ledwo się trzymać na motocyklu. Na kim miał punkty zrobić, na Woffindenie? Nie twierdzę, że się nadaje, ma papiery itd. Ale Świdnicki w Zielonce jechał 50 m za rywalami, a tu mieliśmy jednak inną sytuację. Być może lepiej postawić na młodego Świdnickiego, ale trochę obiektywizmu by się wszystkim przydało. Mecz super, atmosfera na trybunach też. Były niedociągnięcia organizacyjne, brudne, zabłocone siedziska na drugim łuku. Ale impreza świetna.

    Fakt, pod względem artystycznym dałbym Bartoszowi lepszą notę niż poprzednikom.
    (uzasadnienie) Sylwetka wyprostowana, noga mocno na torze, druga zaparta na haku... brawo!
    Jednak Cures.... jest jedna zasadnicza różnica między Świdnickim a Świącikiem, mianowicie Świdnicki jadąc 50 m za rywalami robił to w Zielonce, a Bartosz w domu ( to spora różnica)
    Niestety emocje dotyczące drugiego młodzieżowca, skupiają się na odległości jaką traci do rywali.
    Nie tak dawno popełniono podobny błąd.
    Ale o tym wiedzą wszyscy!!Marek też, jednak to nie jest takie proste....

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    pakosik (01-05-2018)

  24. Powrót do góry    #739
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    W życiu ze Świącikiem. Już lepiej Woźniak. Dajcie mu sprzęt Świącika i zobaczymy co jest pięć. Dajcie Świdnickiemu sprzęt Świącika. Dajcie im trening z Dziadzią. Dajcie im chociaż jakiegoś porządnego busa ! Jeszcze niedawno Gruchalski nie miał na tarczki sprzęgłowe, a to beztalencie dostało busa. O czym my w ogóle gadamy, obecność Świącika w składzie to soczyste splunięcie w twarz dzieciakom ze szkółki. To, że kibicom przychodzi do głowy pomysł ,,przemęczenia się" ze Świącikiem jest dowodem na to, że wypisywanie jak fajnie jeździ i wszystkie akcje PR są udane i jednak, mimo głębokiego poczucia żenady u paru ludzi, odnoszą skutek. Niech Świdnicki jeździ, niech uciuła punkcik czy dwa, może zarobi jakieś pieniądze i da mu to impuls do dalszego rozwoju. B.Ś. z Lwem na piersi w Ekstralidze non pasaran !
    kiedy sie ostatnio onanizowales?

  25. Powrót do góry    #740
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    kiedy sie ostatnio onanizowales?
    Tu było coś innego, ale zareagowałem emocjonalnie, nie zasługujesz na moje nerwy, cześć.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 01-05-2018 o 23:08
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  26. Powrót do góry    #741
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Już w Waszym wątku wyrażałem opinię podobną do wyżej wymienionych , iż z grupy słabo utalentowanych lepiej stawiać
    na młodszych - z nadzieją , iż rozwiną skrzydła w przyszłości niż męczyć 21 latkiem , który niebawem popadnie w sportowy niebyt.
    Cieślak albo stracił charyzmę stawiając na gościa startującego 5 lat na żużlu albo jednorazowo pokazał pryncypałowi , iż synalek
    nic więcej od pozostałych juniorów nie wnosi i tym samym skończy z tym pajacowaniem , czyli stawianiem na 21-letniego statystę.
    Jeśli ten proceder powtórzy się raz jeszcze , znaczyłoby to iż pan Marek stracił cojones.
    Nie dziwię się , że ta sytuacja rodzi takie emocje , bo absurdalne stawianie na BŚ nie da się w żaden sposób obronić...

  27. Powrót do góry    #742
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Też uważam, że Świącik nie pojechał tragicznie. Trzymał kontakt z rywalami, a z tego co czytałem wcześniej na forum to miał ledwo się trzymać na motocyklu. Na kim miał punkty zrobić, na Woffindenie? Nie twierdzę, że się nadaje, ma papiery itd. Ale Świdnicki w Zielonce jechał 50 m za rywalami, a tu mieliśmy jednak inną sytuację. Być może lepiej postawić na młodego Świdnickiego, ale trochę obiektywizmu by się wszystkim przydało. Mecz super, atmosfera na trybunach też. Były niedociągnięcia organizacyjne, brudne, zabłocone siedziska na drugim łuku. Ale impreza świetna.
    Niech pozostali młodzi będą tak zaopatrzeni w sprzęt to wtedy będzie mowa o zdrowej rywalizacji i obiektywizmie...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Powrót do góry    #743
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Oj to wiekszosc stadionu nie jest kibicami bo synalka nie chcemy :/
    https://www.youtube.com/watch?v=y5fW-P2yz24

  29. Powrót do góry    #744
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jezeli Cieslak nie wystawil mlodego tylko po to, zeby pokazac ze niczym nie przewyzsza 17-latkow to znaczy, ze kompletnie stracil jaja, bo nie rozkazywali mu nawet Rusko z Klocowa
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #745
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Pany , ilu was do Leszna sie wybiera ?

  31. Powrót do góry    #746
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Swidnicki ma lat 16. Swiacik 21. Wszystko w temacie.
    Cieslak z tego co wiem nie chce puscic Swidnickiego mimo iz ten byl bardzo bardzo blisko Opola. Swidnicki powinien isc jezdzic regularnie, bo za rok Cieslak (o ile bedzie) to nie ma nadal nikogo do Gruchalskiego.
    Co do Lindgrena to fajnie ze chlop jedzie ale nie zachwycajcie sie tak, bo zacznie sie GP, Szwecja i spusci z tonu i zaczna sie bluzgi jak po 10 pkt zacznie wozic. Bo nie da sie na takiej kur#ie jechac caly sezon. Niewykonalne.

    A rozlam u Drabikow ma chyba jedno podloze. Czytajac wpisy na FB ludzi z otoczenia Maksa mozna wywnioskowac, ze ten chce tu byc, w Czewie, natomiast Slawek nie bardzo, bo shrek i Swiacik. I chyba tu jest ta kosc niezgody.

  32. Powrót do góry    #747
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    No to czas by Slammer, Shrek i Miś usiedli przy stole z dobrą łychą i wyjaśnili wszelkie zadry. Ku chwale Włókniarza!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  33. Powrót do góry    #748
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pany , ilu was do Leszna sie wybiera ?
    Za trzy osoby będą...

    A poważnie to nie wiadomo. W Częstochowie nie ma aktualnie organizowanych większych wyjazdów. Ludzie jeżdżą na własną rękę.
    Biorąc jednak pod uwagę, że jest to mecz na szczycie to te minimum 300 głów powinno się pojawić.

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta

    A rozlam u Drabikow ma chyba jedno podloze. Czytajac wpisy na FB ludzi z otoczenia Maksa mozna wywnioskowac, ze ten chce tu byc, w Czewie, natomiast Slawek nie bardzo, bo shrek i Swiacik. I chyba tu jest ta kosc niezgody.
    I oby młody postawił na swoim. Przy aktualnym ponownym boomie na żużel w Częstochowie, młody miałby tutaj również zapewnione potężne zaplecze finansowe. A i globalnie o frekwencje można by było być spokojnym. Na Drabika przyszło by wiele osób, które "obraziło" się na żużel i działania prezesa.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 02-05-2018 o 13:41

  34. Powrót do góry    #749
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Na Leszno dalej Żagar pod 5. i Świącik na juniorce...

  35. Powrót do góry    #750
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Świącik to kpina, ale zrobi te zera, to przynajmniej u siebie może ktoś inny pojedzie.
    Zagar zawodzi, ale to ustawienie jest OK + po prostu zwycięskiego składu się nie zmienia. Naprawdę to jest lepsze niż żonglowanie numerami. Zawodnikom jest po prostu łatwiej.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #751
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nie zapominajcie, że Drabik ma kontrakt jeszcze na 2019 we Wrocławiu. Tak jak pisałem wróci do was, ale na pierwszy sezon jako senior.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #752
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Długość kontraktu w dzisiejszych czasach można o kant tyłka potłuc
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  38. Powrót do góry    #753
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    A bo to mało było przypadków, że kontrakt podpisany na 2 lata, a po roku transfer? Najważniejszy jest aneks finansowy, a jego najczęściej podpisuje się z sezonu na sezon. Także w teorii Madsena mamy na następny rok zaklepanego, a w praktyce Leon w październiku znowu będzie Polskę objeżdżał. Także na te kontrakty nie ma co patrzeć, bo to tylko mydli oczy.

  39. Powrót do góry    #754
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Co nie zmienia faktu, że w mojej ocenie zostanie jeszcze na jeden sezon (+Rusko z Klocową za żadne skarby go nie wypuszczą). potem faktycznie kierunek Częstochowa
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #755
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem do końca jak z tym jest bo widziałem Drabika razem z Cieślakiem, a podobno mieli sobie ręki nie podawać.
    Podobnie jak z Cieślakiem i Świącikiem. Mieli się nie za bardzo ku sobie, ale jak się człowiek bliżej przyglądał to mógł ich dostrzec kilka razy w Jurajskiej, na Olsztyńskiej, a nawet na okładce Cieślakowej książki.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-05-2018 o 17:42
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #756
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wiem do końca jak z tym jest bo widziałem Drabika razem z Cieślakiem, a podobno mieli sobie ręki nie podawać.
    Podobnie jak z Cieślakiem i Świącikiem. Mieli się nie za bardzo ku sobie, ale jak się człowiek bliżej przyglądał to mógł ich dostrzec kilka razy w Jurajskiej, na Olsztyńskiej, a nawet na okładce Cieślakowej książki.
    ale potem Drabik przeczytał tę książkę i od tego się zaczęło
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #757
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ale potem Drabik przeczytał tę książkę i od tego się zaczęło
    Czytałem książkę, ale gdzieś nie mogę sobie przypomnieć, co tam Mareczek o Drabiku mówił. Pamięta ktoś który rozdział?

  43. Powrót do góry    #758
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Pisał, że Drabik zakłada tzw. "maskę" do mediów i w codziennym życiu nie jest takim śmieszkiem, a zakompleksionym facetem, któremu te kompleksy przeszkadzały w zdobyciu większych osiągnięć. Pisał też o tym, że miał kompletnie wywalone na jakąkolwiek szkołę itp. Ale po wszystkim stwierdził, że jest to niesamowicie zaradny życiowo człowiek i go szanuje. Także sytuacja w wielu odcieniach szarości między Cieślakiem a Drabikiem.

    PS. Telewizja klubowa naprawdę robi coraz lepszą robotę. Trochę im zajęło wzięcie się za to, ale teraz rzeczywiście jest się czym pochwalić. Relacja z meczu z Wrocławiem jak na razie najlepiej im wyszła, oby tak dalej.
    https://www.youtube.com/watch?v=_10a5c_rg4I
    Polecam obejrzeć
    Ostatnio edytowane przez CKMLeW ; 03-05-2018 o 14:18

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    GriN (02-05-2018), mackoxdp1 (03-05-2018)

  45. Powrót do góry    #759
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Mecz w Lesznie będzie mega trudny wynik będzie trzymała nam pewnie para Lindgreen - Miedziński, Madsen też zapewne swoje pojedzie najbardziej obawiam się o Zagara i Musielaka ten pierwszy robi głupie błędy i jest wolny drugi zaczyna coś jechać ale chyba jeszcze nie do końca ma na czym. Juniorami to leżymy i tutaj obawiam się aby te biegi z udziałem juniorów Leszna nie zrobiły im dużej przewagi. Optymistycznie stawiam na 50-40 i z takiego wyniku będę zadowolony bo to pewnie będzie jeden z lepszych rezultatów w tym roku w Lesznie dla drużyn Gośći. Swoją drogą ktoś wie co z Kołodziejem?

  46. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Odpoczywa
    W Sobotę będzie trenował w Lesznie i wtedy zapadnie decyzja co do jego startu, ale ten raczej niezagrożony.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Cykaczu (03-05-2018), mackoxdp1 (03-05-2018)

  48. Powrót do góry    #761
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    I jeden konkurent w walce o skład odpadł B.Ś.
    Bialk wypozyczony do Opola.

  49. Powrót do góry    #762
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    No i mamy pierwszy medal Miedzińskiego zdobyty dla Włókniarza. Cały czas sam nie wierzę w to co się dzieje. Dodatkowo wydaje mi się, że problem w parze Madsen - Musielak nie leży konkretnie w parze, a w samym Musielaku. W poprzednich sezonach jakoś specjalnie nie przyglądałem się jak wygląda jazda parowa Musielaka, ale w tym widzę, że z kim by nie jechał, to zawsze ktoś jemu, albo on komuś przeszkadza. Na meczach Madsen, dzisiaj Miedziński. Cieślak chyba musi dość mocno popracować nad tym aspektem u Tofeeka, bo do śmiechu nam nie będzie jak na przykład jakimś głupim manewrem Tofeek nam przegra walkę o PO.

  50. Powrót do góry    #763
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Brawa za krążek dla naszych M&M'sów.

  51. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    I jeden konkurent w walce o skład odpadł B.Ś.
    Bialk wypozyczony do Opola.
    a na SF kolejny art o naszej gwieździe - https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...-niz-od-innych
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  52. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Co do wody i innych rzeczy to frekwencja przerosła oczywiście mozliwosci i wyobrazenia organizatorów. Po takiej dlugiej przerwie i tak uwazam ze bylo super. Ostatni podobny komplet byl na Rybniku jak otworzyli nowe trybuny. Muzyka tylko strasznie wsiowa ale o gustach sie nie dyskutuje podobno.
    Frekwencja? Ostatnie butelki wody kupowałem ponad 1,5 godziny przed startem 1. biegu. Na stadionie było wtedy 5-6 k ludzi.
    To ilu ich się spodziewano, że kogoś przerosło zaopatrzenie stanowisk w wodę?
    Nie ma wytłumaczenia dla czegoś takiego, a porównywanie stadionu do sali kinowej, jak to robią w klubie, jest żenujące...

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    a na SF kolejny art o naszej gwieździe - https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...-niz-od-innych
    XDDDDD
    Dlaczego on nie rozumie, że oczekiwania są większe, bo jest najstarszym juniorem w klubie i jest nim już/aż ostatni rok
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 03-05-2018 o 21:48
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Strona 17 z 63 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •