Strona 16 z 63 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Pamięta ktoś może kiedy ostatni raz wygraliśmy w Zielonej?
    2008, 2007, 2005, 2004
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #677
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Nie pamiętam już kiedy ostatni raz tak zaczynaliśmy sezon ( 3 mecze bez porażki) w tym wieku na pewno tak nie było (rok 2013 , seria dwóch zwycięstw na początku ).

  3. Powrót do góry    #678
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I to jest ciekawe. Bo taki Doyle też ma silniki od Gravesena.

    I Doyle zapyerdalał dwa poprzednie sezony. Teraz zapyerdala Fredka a Doyle cieniuje. Czyżby Gravesen postawił na Freda ?
    Miedziak też w ZG na FGM jechał.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  4. Powrót do góry    #679
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    "Zakładam, że w piątek mnie tam nie wpuszczą na trening." /Maksym Drabik/

  5. Powrót do góry    #680
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Graversen robi dobre silniki, a Doyle po prostu źle jeździ.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #681
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    "Zakładam, że w piątek mnie tam nie wpuszczą na trening." /Maksym Drabik/

    w swoim nicku masz wyjaśnienie, co to za forma wypowiedzi była.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #682
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    w swoim nicku masz wyjaśnienie, co to za forma wypowiedzi była.
    Serio?

    Thx, Captain Obvious!

  8. Powrót do góry    #683
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach

    Opowieści dziwnej treści...

    Cytat ze Sportowefakty:

    Lindgren był rok temu w ROW-ie, teraz jest zawodnikiem Włókniarza. Prezes Michał Świącik twierdzi, że mógł mieć Szweda u siebie w poprzednim sezonie.

    To są bzdury totalne, historie i bajki, które Michał pisze. Mogę powiedzieć, że gdyby nie dopingowa historia Grigorija Łaguty, to Lindgren z Rybnika by się nie ruszył i dalej byłby zawodnikiem ROW-u. Opowieść Michała, że jego córka przekonała Szweda, jest takim mówieniem pod publiczkę.

    Nie ma to jak poczytać celebrytów (czyt. zbawcy klubów ), jeden lepszy w bajdurzeniu od drugiego.

  9. Powrót do góry    #684
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Cytat ze Sportowefakty:

    Lindgren był rok temu w ROW-ie, teraz jest zawodnikiem Włókniarza. Prezes Michał Świącik twierdzi, że mógł mieć Szweda u siebie w poprzednim sezonie.

    To są bzdury totalne, historie i bajki, które Michał pisze. Mogę powiedzieć, że gdyby nie dopingowa historia Grigorija Łaguty, to Lindgren z Rybnika by się nie ruszył i dalej byłby zawodnikiem ROW-u. Opowieść Michała, że jego córka przekonała Szweda, jest takim mówieniem pod publiczkę.

    Nie ma to jak poczytać celebrytów (czyt. zbawcy klubów ), jeden lepszy w bajdurzeniu od drugiego.
    He, he. A prawda jest taka, że jak by Fred jechał kaszane, to Mrozek by gadał, że wiedział co robi puszczając Freda do innego klubu. A Świącik tłumaczyłby kibicom, że przecież tak naprawdę, to nie miał innej alternatywy i musiał Freda brać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #685
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    O, proszę:
    - na mecz ze Spartą Zagar znów z juniorem, a na juniorce BŚ.

  11. Powrót do góry    #686
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Zagara w Częstochowie można puszczać z juniorem. Świdnicki nic nie pojechał , Woźniak też lipa. Niech teraz tego asa spróbują.

  12. Powrót do góry    #687
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Woźniak , Świdnicki, Świącik to i tak plastrony , bez sytuacji losowych (defekty, taśmy itd) , w swoich biegach zrobią 0 pkt. Różnica taka że Świącik ma 21 lat i nic nie rokuje a Świdnicki 17 lat i jakieś perspektywy na przyszłość są.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    CKMLeW (26-04-2018)

  14. Powrót do góry    #688
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. A prawda jest taka, że jak by Fred jechał kaszane, to Mrozek by gadał, że wiedział co robi puszczając Freda do innego klubu. A Świącik tłumaczyłby kibicom, że przecież tak naprawdę, to nie miał innej alternatywy i musiał Freda brać.
    Ten mrozek to niezły kawałek cymbala. jeśli z niego taki guru to dlaczego spadli z ligi i pewnie nie zrobią awansu w tym roku patrząc na styl w jakim jeżdżą. taki niby pewniak a na FUKSIE wygrali ostatni mecz. pewnie kumpluje się z krystyniakiem.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 26-04-2018 o 22:55

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    polewaczka (26-04-2018)

  16. Powrót do góry    #689
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Woźniak , Świdnicki, Świącik to i tak plastrony , bez sytuacji losowych (defekty, taśmy itd) , w swoich biegach zrobią 0 pkt. Różnica taka że Świącik ma 21 lat i nic nie rokuje a Świdnicki 17 lat i jakieś perspektywy na przyszłość są.
    No i różnica jest jeszcze taka, w sumie zasadnicza, że jeden jest synem Prezesa Włókniarza, a drugi już takiego szczęścia niestety nie ma.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #690
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Raczej tez jestem zwolennikiem objezdzania mlodszych juniorow, zwlaszcza w Czestochowie.
    A Zagar? No dobrze: wygral z Bjerrem, przywiozl trojke; w nastepnym przyjechal za Kildemandem przywozac za soba slabego tego dnia Jamróga i naszego juniora - uznajmy to za wypadek przy pracy. W trzecim biegu - za Pedersenem. Dobra, niech dostanie jeszcze szansę.

    Dróżdż jako prowadzący parę. Ciekawe, pisze się Dróżdż, a czyta się Fricke.
    Ostatnio edytowane przez żArt ; 26-04-2018 o 23:07

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi żArt za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (27-04-2018)

  19. Powrót do góry    #691
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Ten mrozek to niezły kawałek cymbala.
    Cymbał nie cymbał, ale widać, że żyje żużlem, klubem i ROW za jego kadencji powrócił do życia (Momoty to były dopiero organisty). Tak sobie myślę, co będzie jak za rok Fredka trafi do Łella, kolejny mistrz do kolekcji na jeden sezon dla złapania oddechu
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  20. Powrót do góry    #692
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sektor Centralny - numeracja miejsc...

    Witam,

    Poproszę szczegółową informację o numerach miejsc i rzędach w Sektorze Centralnym (pod sektor 36, ewentualnie 35), ale tylko tych dla Biletów!!! (poniżej rzędów tych dla Karnetów).
    Od którego rzędu dokładnie zaczynają się miejsca dla Biletów ?
    Chodzi mi o takie numery rzędów, żeby nie siedzieć na samym dole.

    Pozdrawiam...
    MC_NEO


    P

    P




  21. Powrót do góry    #693
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Dla mnie każdy kto broni decyzje o puszczaniu BŚ to go w akcji nie widział chyba. Ujedzie to co Woźniak i Świdnicki, a za 5 miesięcy karierę skończy . Ja puszczałbym Świdnickiego i tyle.

  22. Powrót do góry    #694
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Dla mnie każdy kto broni decyzje o puszczaniu BŚ to go w akcji nie widział chyba. Ujedzie to co Woźniak i Świdnicki, a za 5 miesięcy karierę skończy . Ja puszczałbym Świdnickiego i tyle.
    Może chodzi po prostu o to, że BŚ jako jedyny z naszych juniorów - pretendujących do składu - może pokonać na naszym torze Wojdyłe, więc idzie o ten jeden punkt.
    Nie mam czasu grzebać głębiej w zawodach DMPJ, ale może to się już kiedyś stało - i w tym szaleństwie pan Marek znalazł metodę
    Ostatnio edytowane przez żArt ; 27-04-2018 o 14:56

  23. Powrót do góry    #695
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    Może chodzi po prostu o to, że BŚ jako jedyny z naszych juniorów - pretendujących do składu - może pokonać na naszym torze Wojdyłe, więc idzie o ten jeden punkt.
    Nie mam czasu grzebać głębiej w zawodach DMPJ, ale może to się już kiedyś stało - i w tym szaleństwie pan Marek znalazł metodę
    Metoda?
    Może pewniejszą metodą byłoby wsypać "coś na sraczkę" młodemu Wojdyle.... i szansa by wzrosła.

  24. Powrót do góry    #696
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Ile męczy będę zmuszony słuchać pajacowania i wrzaskow p. Tolewskiego?

  25. Powrót do góry    #697
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lenq Zobacz posta
    Ile męczy będę zmuszony słuchać pajacowania i wrzaskow p. Tolewskiego?

    Z czym masz problem ? konkretnie ?

  26. Powrót do góry    #698
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lenq Zobacz posta
    Ile męczy będę zmuszony słuchać pajacowania i wrzaskow p. Tolewskiego?
    To zależy czy wejdziemy do PO czy nie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  27. Powrót do góry    #699
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Z czym masz problem ? konkretnie ?
    No cóż spiker to nie gniazdowy i nie uważam, aby powinien prowadzić doping. Zachęcać tak, ale nie prowadzić.
    Poza tym jest to frustrujące, że istnieją dla niego jedynie zawodnicy w kaskach czerwonym i niebieskim, a jednak goście też jadą
    Dodam jeszcze, że p. Chrołowski przedstawia np. sponsorów danego biegu, a p. Tolewski mu przerywa (niejednokrotnie). Takie to rwane jest troszkę.
    Porównaj sobie pracę Tomasza Lorka, a Tolewskiego. No gdzie i z czym do ludzi.
    Ostatnio edytowane przez Lenq ; 29-04-2018 o 23:24

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lenq za jego przydatny post!

    muuu (30-04-2018)

  29. Powrót do góry    #700
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    [QUOTE=Lenq;1885708]No cóż spiker to nie gniazdowy i nie uważam, aby powinien prowadzić doping. Zachęcać tak, ale nie prowadzić.
    Poza tym jest to frustrujące, że istnieją dla niego jedynie zawodnicy w kaskach czerwonym i niebieskim, a jednak goście też jadą [/QUOTE


    Chyba masz jakies urazy ... bo to jeden z nielicznych gości co bylo dzisiaj widać porwał publiczność która dopingowała od 1 do 15 biegu. Fala , szkocja, bialo- zieloni... dla mnie gosc na duzy plus ... jak nie chcesz to nie wstawaj, nie kibicuj ... i odrazu pisze zeby mi nikt nie zarzucil nie znam typa.
    To jak wiesz który to gość to mu napisz, zastrzeżenia ... nie myli się ten co nic nie robi ..

  30. Powrót do góry    #701
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Chyba masz jakies urazy ... bo to jeden z nielicznych gości co bylo dzisiaj widać porwał publiczność która dopingowała od 1 do 15 biegu. Fala , szkocja, bialo- zieloni... dla mnie gosc na duzy plus ... jak nie chcesz to nie wstawaj, nie kibicuj ... i odrazu pisze zeby mi nikt nie zarzucil nie znam typa.
    To jak wiesz który to gość to mu napisz, zastrzeżenia ... nie myli się ten co nic nie robi ..
    Wręcz przeciwnie. Odnoszę wrażenie, że to ten "gość" ma jakieś kompleksy, że musi być w centrum uwagi i się pokazać.
    Ale ok. Każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo. Poza tym nie to jest najważniejsze, bo to jedynie otoczka.

  31. Powrót do góry    #702
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Mi się praca Tolka nie podoba z jednego względu... jestem zwolennikiem spontanicznego dopingu. Nie znoszę kiedy ktoś z murawy steruje dopingiem.

    Co do samej organizacji... godzina 18:20. 40 minut do meczu. Kupienie butelki wody na stadionie było niemożliwe.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    muuu (30-04-2018)

  33. Powrót do góry    #703
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lenq Zobacz posta
    Wręcz przeciwnie. Odnoszę wrażenie, że to ten "gość" ma jakieś kompleksy, że musi być w centrum uwagi i się pokazać.
    Ale ok. Każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo. Poza tym nie to jest najważniejsze, bo to jedynie otoczka.
    Kiedyś muzyczny repertuał był niczmy z don kichota ... nie byl akceptowany na trybunach wiec zostal zmieniony , po dzisisiejszych reakcjach sądzę, że ten rodzaj zagrzewania do walki jest akceptowany (polecam wyjazd na mec domowy sparty tam jest podobnie ). Póki cementuje kibiców (stałych i sukcesu) i daje to frekwencje a za tym wplywy z biletów nie ma się co czpiać.

  34. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Co do spikera i dopingu, to ten z murawy może w ogóle być stronniczy? Bo kiedyś dawano kary za nawoływanie do wspierania tylko jednej drużny i chyba jedną nawet dostaliśmy.

    Ale ja mam inną uwagę... 25 stopni, wali słońce, a 90 min przed meczem nie było już żadnej butelki wody. 45 min później kończy się każde inne picie poza piwem. No panowie, bez jaj, macie duże szczęście, że wyniki same przyciągają kibiców bo inaczej nie było by tak cacy z humorami kibiców Przecież byście sprzedali nie 500 butelek tylko lekko 10 000. A licząc 4 zł za sztukę 0,5l (za cennikiem na stadionie), to spokojnie można opłacić z tego punkty jednego zawodnika

    Wracjąc do meczu, to w końcu udało się przygotować fajny tor i mieliśmy emocje. Oby tak dalej! Nawet zaczyna mi się podobać ten skład z kolesi, którzy wcisną się w każdą lukę, zrobią to z głową na karku i skutecznie. Dobra robota trenerze!


    PS nasz stadion spełnia wymogi bhp/p.poż? Bo z trybuny głównej to ciężko było wyjść dziś przez długi czas przez ciasno ustawione przeszkody z busów z jedzeniem na koronie. Nie lepiej było by je postawić gdzieś niżej i w większej ilości, tak by niczego nie brakowało i nie były do tego gigantyczne kolejki?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 30-04-2018 o 00:35
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    CKMik (30-04-2018), Gadol (30-04-2018)

  36. Powrót do góry    #705
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Co do spikera i dopingu, to ten z murawy może w ogóle być stronniczy? Bo kiedyś dawano kary za nawoływanie do wspierania tylko jednej drużny i chyba jedną nawet dostaliśmy.
    Nie może.

    Art. 25.
    1. Osobami urzędowymi w zawodach są: delegat GKSŻ / SE, przewodniczący
    Jury Zawodów, obserwator GKSŻ / SE, kwalifikator, komisarz ds. ochrony
    środowiska, trener, menedżer, komisarz toru, sędzia zawodów, praktykant
    sędziowski, komisarz techniczny, kierownik zawodów, kierownik startu, spiker,
    prezenter,
    kierownicy drużyn, toromistrz; delegat ds. bezpieczeństwa.
    2. Chronometrażysta, lekarz zawodów, lekarze drużyn, ratownicy medyczni,
    sekretarz zawodów, kierownik parku maszyn, pomocnik kierownika startu,
    wirażowi i inne osoby wyznaczone albo zatrudnione przez organizatora
    do wykonywania zadań podczas zawodów lub niezbędne do przeprowadzenia
    zawodów są osobami funkcyjnymi.
    3. Każda osoba urzędowa i funkcyjna zobowiązana jest przestrzegać
    Kodeks Etyczny Osób Urzędowych w Sporcie Żużlowym.
    Wspomniany w pkt. 3 kodeks etyczny wyraźnie mówi o bezstronności.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Powrót do góry    #706
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma, *****iście, że próbuje doping prowadzić, skoro stowarzyszenie kibiców się rozwiązało i ma w *******. Na meczu spory nadkomplet moim zdaniem, fajne ściganie, *****isty wynik. Oby tak dalej. ; )
    P.S. Zagar chyba na 2 lub 4 do Leszna hmm?

  38. Powrót do góry    #707
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Zagar pod 4, a pod 5 Lindgren.
    Trzeba jednak zabezpieczyć juniora. Z wczorajszym Zagarem to 3x 1:5 w przypadku braku zmiany par.

  39. Powrót do góry    #708
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    AAA i jeszcze wczoraj ostateczny dowod dla obroncow BŚ, może nie tutaj, ale na fejsbukach. Gość jest beznadziejny i podobną stratę to miał świdnicki, który jest 4 lata młodszy i pewnie z 5x gorszy sprzęt ma

  40. Powrót do góry    #709
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma, *****iście, że próbuje doping prowadzić, skoro stowarzyszenie kibiców się rozwiązało i ma w *******.
    Nikt się nie *****uje, tylko jak mamy za to dostać karę, to lepiej postawić 5 łebków na płocie (jak to kiedyś było kilka razy) i niech oni prowadzą zsynchronizowany doping. Będzie taniej i efektowniej, bo jak nie ma prowadzącego, to trochę doping się rozjeżdża
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  41. Powrót do góry    #710
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Ja rozumiem że Makuch to człowiek z klubu... No ale bez jaj aby tej niedołędze wystawiać 3 za ten występ i jeszcze propaganda że nikt nie polemizował... Tam gdzie siedziałem każdy był takiego zdania jak ja że lepsze 0 i 1 kolesia który ma17-19 lat niż takiego co ma 21...


    Bartosz Świącik 3. Tak, jak przy okazji poprzedniego meczu Włókniarza, najchętniej nie ocenialibyśmy drugiego juniora Lwów. Nikt przecież od Świącika, Woźniaka, Świdnickiego czy Bialka nie oczekuje cudów. Bartek zadebiutował i trzeba przyznać, że na tle Woźniaka i Świdnickiego wypadł najlepiej. Na trybunach SGP Areny nikt z tym nie polemizował. W ostatnim starcie wcale nie tracił nie wiadomo ile do Taia Woffindena. Owszem, nie stanowił dla niego zagrożenia, ale też nie musiał wyciągać lornetki, aby go dostrzec.

  42. Powrót do góry    #711
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Zdecydowanie tak. Świącik nie pokazał niczego. A w jego przypadku najgorsze jest to, że na progres za bardzo nie ma co liczyć.
    Trzeba się przemęczyć przez ten sezon z drugim tragicznym juniorem. A co do przyszłego roku to czuję coś w kościach, że Drabik tutaj wróci.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    muuu (30-04-2018), pakosik (30-04-2018)

  44. Powrót do góry    #712
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ta ocena to jakiś żart. I niestety ostateczne potwierdzenie, że Mateusz stał się wazeliniarzem obecnego zarządu.

    Trójka i to naciągana mogłaby być za pokonanie juniora rywali na torze. Nie za pkt na "trupie".
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Cykaczu (30-04-2018), mackoxdp1 (30-04-2018), muuu (30-04-2018), pakosik (30-04-2018)

  46. Powrót do góry    #713
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    na Leszno ja bym dał tak.

    Musielak ( Zagar )
    Zagar ( Musielak )
    Miedziński
    Lindgren
    Madsen

    Szkoda rozbijać pare Lindgren-Miedziński skoro daje dużo punktow. Madsena z Musielakiem trzeba rozbić bo widać że się nie dogadują.

  47. Powrót do góry    #714
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Zdecydowanie tak. Świącik nie pokazał niczego. A w jego przypadku najgorsze jest to, że na progres za bardzo nie ma co liczyć.
    Trzeba się przemęczyć przez ten sezon z drugim tragicznym juniorem. A co do przyszłego roku to czuję coś w kościach, że Drabik tutaj wróci.
    Jeżeli Drabik nie dogada się z ojcem to macie dużą szansę na jego powrót, bo wiadomo, że ojciec jest główną przeszkodą w powrocie do Czewy. Chociaż z drugiej strony Sparta sypnie każdą kasą, żeby zatrzymać młodego więc raczej obstawiam powrót na pierwszy seniorski sezon.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #715
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ta ocena to jakiś żart. I niestety ostateczne potwierdzenie, że Mateusz stał się wazeliniarzem obecnego zarządu.

    Trójka i to naciągana mogłaby być za pokonanie juniora rywali na torze. Nie za pkt na "trupie".
    Najbardziej rozbawiło mnie zdanie :,, W ostatnim starcie wcale nie tracił nie wiadomo ile do Taia Woffindena. Owszem, nie stanowił dla niego zagrożenia, ale też nie musiał wyciągać lornetki, aby go dostrzec'' .
    No jeśli to ma być sukces no to ręce opadają. 21 letni chłopak nie musiał wyciągać lornetki, wysiadam po prostu....

    A może po prostu Zagarowi dać parzysty numer? Jazda z juniorem w obecnej dyspozycji to za duże ryzyko, więc przesunięcie Leona pod 5 to dobry pomysł.
    Ostatnio edytowane przez herbie13 ; 30-04-2018 o 13:06

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Gadol (30-04-2018), mackoxdp1 (30-04-2018)

  50. Powrót do góry    #716
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ta ocena to jakiś żart. I niestety ostateczne potwierdzenie, że Mateusz stał się wazeliniarzem obecnego zarządu.

    Trójka i to naciągana mogłaby być za pokonanie juniora rywali na torze. Nie za pkt na "trupie".
    A kiedyś nie był wazeliniarzem? Cała kariera zbudowana na podlizywaniu się komu trzeba...

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  51. Powrót do góry    #717
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    O dziwo nawet będąc w biurze prasowym poprzedniej spółki starał się zachować pozory obiektywizmu. Z lepszym lub gorszym skutkiem.

    Równie żenująca jak ta ocena Bartosza była dla mnie zapowiedź meczu. W całości poświęcona temu jak to Maks powinien przyjść do Włókniarza.

    Artykuł: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...anka-zapowiedz.

    Artykuł znajdziesz w aplikacji WP SportoweFakty: http://play.google.com/store/apps/de...id=pl.wp.sport
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 30-04-2018 o 15:31
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  52. Powrót do góry    #718
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...zydaly/0evl81z

    kolejna laurka, tym razem u konkurencji
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  53. Powrót do góry    #719
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Nie no to są jaja naprawdę.. Jeszcze niech pomnik postawią..Nie mam nic do chłopaka ale zachwyty nad tym że w każdym biegu dojechał do mety...ze nie odstawal od rywali.. Ehh:/

  54. Powrót do góry    #720
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Aż mi się ciepło zrobiło z zażenowania.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

Strona 16 z 63 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •