Strona 13 z 63 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Dla mnie najważniejsze są dwie sprawy po odbytych sparingach:
    - Misiek daje nadzieję na jakieś punkty niekoniecznie tylko na juniorach;
    - Fredka dalej jeździ z pazurem i nadal nie robi mu różnicy tor na jakim jeździ, a biorąc pod uwagę, że teraz jego domowym jest nasz tor a nie Rybnik to może zanotować spory progres w średniej biegowej/meczowej.

    Przed pierwszym meczem ciekawi mnie tylko jeszcze jedno, czy Cieślakowi uda się przekonać Zagara, że tor w Grudziądzu nie jest anty-torem Jeśli tak, to szykuje się zacięte spotkanie.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 06-04-2018 o 01:58
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #542
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    No to dzisiaj celuję w 40pkt, wszystko poniżej to będzie lipa, wszystko powyżej to super występ : )

  3. Powrót do góry    #543
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Mateusz Świdnicki w miejsca Adriana Woźniaka. Brawo Cieślak.
    Dzisiaj obstawiam, że zrobimy ponad 40

  4. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    No, to ładnie pan Marek to zaplanował, chylę czoła.

    Tobiasz słabo - rozumiem, że wnerwiony, następnym razem będzie lepiej. Bez komentarzy nieptorzebnych w wywiadach też będzie lepiej.
    Adrian - nowy klub, nowy sezon - dajmy mu szansę jeszcze
    Zagar - wyglądało na to, że Grudziądz go nadal straszy, ale się przełamał - i w tym sezonie będzie lepszy.
    Misiek - szkoda, że sędzia tak a nie inaczej.
    Świdnicki - no dobrze, niech się uczy, lepszych pomysłów i możliwości nie mamy w tej chwili.

    Leon i Fredka - dobrze, że mamy takich fighterów, którzy ciągną wynik. Strach pomyśleć jak któryś wypadnie...

    Sezon zapowiada się ciekawie, zwłaszcza, że Grudziądz się rozkręci i innym nie będzie tam o zwycięstwo łatwo pewnie.
    Byłoby też super, jakby polscy seniorzy się rozkręcili, bo dzisiaj widać, że mamy tu luki - a zasobów w wolnych zawodnikach chyba niewiele, żeby zapchać dziurę tak, żeby to jakoś wyglądało...
    Ostatnio edytowane przez żArt ; 08-04-2018 o 18:58

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi żArt za jego przydatny post!

    pakosik (08-04-2018), slipknoot (08-04-2018)

  6. Powrót do góry    #545
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Popieram, trener wyciągnął max dzisiaj - gratulacje. Co do sędziowania, jak słyszę nazwisko Bryła to już mi ciśnienie skacze, on nie nadaje się do sędziowania, a co dopiero do zawodów ekstraligi. Jak można przez kilka minut oglądać powtórkę i wykluczyć faulowanego Gruchalskiego. Ręce opadają... może okulista pomoże?

  7. Powrót do góry    #546
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Wygląda na to, że punktowo Włókniarz dużo stracił na wymianie zawodników z Toruniem.

  8. Powrót do góry    #547
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Wygląda na to, że punktowo Włókniarz dużo stracił na wymianie zawodników z Toruniem.
    dokładnie, po dzisiejszym dniu
    Holta 1 - O Miedziak

  9. Powrót do góry    #548
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Liczmy na to, że chociaż u siebie Miedziak coś pokaże

  10. Powrót do góry    #549
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Liczmy na to, że będzie potrafił utrzymać się na motocyklu... Naprawdę przed tym sezonem postanowiłem, że odrzucę wszystkie uprzedzenia do Miedziaka jakie nabyłem odkąd się żużlem interesuję, ale on sam pracuje na to, żeby go kibice u nas zjedli.

    Pięknie Freddie, zamknął usta wszystkim, którzy twierdzili, że po kontuzji się nie zbierze. Naprawdę jego jazda to miód na serce.

    O pracy sędziego nawet nie mam ochoty pisać, miejmy nadzieję, że to był ostatni mecz Bryły w karierze.

  11. Powrót do góry    #550
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Ja jeszcze zostawiam mu margines błędu. Pierwsza gleba no to nie ma wątpliwości że bambo go podciął i mam wrażenie że ta gleba numer 2 była konsekwencją tej pierwszej. Człowiek się przed TV w****il jak to widział a co dopiero on jak czuł tylne koło bambo na nodze a sędzia przygrał w ch**a

  12. Powrót do góry    #551
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Sędzia idiota.
    Musielak też się nie popisał z tym upadkiem Madsena.
    W miedziaka jeszcze wierzę
    W piątek będzie dobrze

  13. Powrót do góry    #552
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Jak oni nas w tej wa-wie kochają szczególnie , yyyyy Majewski ....

    Kuchnia meczu z GKM - CKM gdzie 95% to promocja Grudziądza ...

  14. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,746
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Miedziakowi potrzebny jest mecz na przełamanie i teoretycznie Tarnów to idealny przeciwnik, aczkolwiek nie ma co lekcewazyc rywala , bo jak Miedziak i Musielak w piątek znów pojadą piach to może być nieciekawie.
    Co do meczu, no to Fredka i Leon idealnie, Zagar najgorszy tor ma za Sobą.
    Widac bylo jak Tobiaszowi i Adrianowi zalezalo na wyniku, ucieklo parę punktow, z drugiej strony dzięki temu poszly taktyczne. Jak na początek jest naprawdę okej

  15. Powrót do góry    #554
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Miedzińskiemu jestem w stanie wybaczyć ale Musielakowi już mniej. O zgrozo, swoją drogą ten pierwszy upadek Miedzińskiego to był majstersztyk w jego wykonaniu, jak leżał na torze i już głową kręcił w stylu. "Ku.... No nie"

  16. Powrót do góry    #555
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    192
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Musielak to się nadaje, ale na lidera Kolejarza Rawicz. Spodziewacie się po tym drewniaku dwucyfrówek?

  17. Powrót do góry    #556
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez wespe Zobacz posta
    Musielak to się nadaje, ale na lidera Kolejarza Rawicz. Spodziewacie się po tym drewniaku dwucyfrówek?

    Po tym co dziś widziałem i słyszałem to już nie. Trzeba za niego Lyagera wystawiać..

  18. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,746
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Cytat Zamieszczone przez wespe Zobacz posta
    Musielak to się nadaje, ale na lidera Kolejarza Rawicz. Spodziewacie się po tym drewniaku dwucyfrówek?
    Dwucyfrowek nikt nie oczekiwał ani sie nie spodziewał, ale mimo wszystko poczekalbym z jego ocena do meczu na własnym torze, może chociaz tutaj nie zawiedzie.

  19. Powrót do góry    #558
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Musielak ma porcelanową psychikę. Wystarczy pierwszy nieudany start i już gościa w meczu nie ma.

  20. Powrót do góry    #559
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Jak na 2.5 zawodnika to wynik *****isty. Mam nadzieję, że Miedziak i Musielak leciutko się poprawią i będzie sztos.

  21. Powrót do góry    #560
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Dobrze, że objeżdżani są młodzi juniorzy.
    Bartek, medal ma, sprzęt ma - nie wiem czy ma plany na przyszły rok związane z żużlem, ale jeśli tak, to chyba dobrze by było dla niego ostatni rok juniorki przejeździć w niższej - pewnie nie jeden klub weźmie go jako juniora, choćby "nasze zaplecze" z Opola...

  22. Powrót do góry    #561
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Dalej jestem pod wrażenie tego, co odwalił wczoraj Fredka. Duży komplet na wyjeździe zarezerwowany jest w polskiej lidze dla absolutnych geniuszy, a grono klasowych zawodników, którym się to nigdy nie udało jest ogromne. I to na betonie, którego nienawidzi. To co dopiero będzie na przyczepnych? Mega wam zazdroszczę Lindgrena. Szkoda, że po sezonie 2012 nie mieliśmy na niego kasy, może jeździłby u nas do dzisiaj
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #562
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Z Fredka jest jeden tylko problem. Jeszcze jak do tej pory kozackiego sezonu w naszej lidze nie mial. NAwet jak byl w dobrej formie to lapal kontuzje.
    Podobnie jest z Leonem - pamietam jak za czasow tarnowskich jak zaliczyl mocna glebe to pozniej pol sezonu miewal helikoptery. A to dwojka waszych liderow.
    Nikomu kontuzji nie zycze, ale jak sie cos nie daj Boze ktoremus stanie to czarne chmury nadciagna. Bo w pelnym zdrowiu to macie szanse na PO.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #563
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Fredrik Lindgren:
    Mam bardzo jasny cel: chcę zdobyć mistrzostwo świata. Wszyscy moi mechanicy i ludzie mnie otaczający są świadomi tego, co chce osiągnąć. Wszyscy celujemy w złoto IMŚ. W naszych głowach nie ma nic innego
    Czy tylko mi zaśmierdziało tu trochę Doylem/Hancockiem? Kibicuję Freddiemu bardzo w IMŚ, ale boję się, że jeśli będzie naprawdę blisko zdobycia tytułu (bo jak najbardziej jest w stanie to zrobić), to może zacząć nam zawalać mecze... No ale to jeszcze melodia przyszłości, zobaczymy jak Fredrik się będzie rozwijał.

  25. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dalej jestem pod wrażenie tego, co odwalił wczoraj Fredka. Duży komplet na wyjeździe zarezerwowany jest w polskiej lidze dla absolutnych geniuszy, a grono klasowych zawodników, którym się to nigdy nie udało jest ogromne. I to na betonie, którego nienawidzi. To co dopiero będzie na przyczepnych? Mega wam zazdroszczę Lindgrena. Szkoda, że po sezonie 2012 nie mieliśmy na niego kasy, może jeździłby u nas do dzisiaj
    Spokojnie z tym Fredką. Fakt, że w Grudziądzu zaprezentował się kapitalnie. Ale rywale jacyś niemrawi wczoraj byli. Artiom, Buczek czy Pawlicki z Lindbeckiem, nie zawiesili mu wysoko poprzeczki. Byc może to efekt nie objeżdżenia jeszcze zawodników, nie przetestowania całego sprzętu. A większość już z Freda robi mistrza świata. Dajmy mu pokazać się w trzech, czterech meczach. Jeśli powtórzy tą jazdę z Grudziądza, to będę mocno zaskoczony. Ale życzę mu tego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Spokojnie z tym Fredką. Fakt, że w Grudziądzu zaprezentował się kapitalnie. Ale rywale jacyś niemrawi wczoraj byli. Artiom, Buczek czy Pawlicki z Lindbeckiem, nie zawiesili mu wysoko poprzeczki. Byc może to efekt nie objeżdżenia jeszcze zawodników, nie przetestowania całego sprzętu. A większość już z Freda robi mistrza świata. Dajmy mu pokazać się w trzech, czterech meczach. Jeśli powtórzy tą jazdę z Grudziądza, to będę mocno zaskoczony. Ale życzę mu tego.
    Ale on tak nie jeździ od wczoraj, tylko co najmniej od roku. W zeszłym sezonie miał niby 22 średnią ale przypomnę, że na wyjeździe miał 2,111, zaniżał średnią w Rybniku (1,657). Ze średnią 2,111 byłby sklasyfikowany w połowie pierwszej dziesiątki PGE. W dodatku w chwili kontuzji był poważnym kandydatem do medali SGP. I to mimo żonglowania silnikami GTR-GM i z powrotem. Rozumiem, że przez większość tamtego sezonu jego rywale w lidze i GP byli niemrawi i nieobjeżdżeni?

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z Fredka jest jeden tylko problem. Jeszcze jak do tej pory kozackiego sezonu w naszej lidze nie mial. NAwet jak byl w dobrej formie to lapal kontuzje.
    Podobnie jest z Leonem - pamietam jak za czasow tarnowskich jak zaliczyl mocna glebe to pozniej pol sezonu miewal helikoptery. A to dwojka waszych liderow.
    Nikomu kontuzji nie zycze, ale jak sie cos nie daj Boze ktoremus stanie to czarne chmury nadciagna. Bo w pelnym zdrowiu to macie szanse na PO.
    Ale to można podciągnąć pod większość teamów, pierwsze z brzegu przykłady - Toruń (Doyle, Iversen) Tarnów (Pedersen, Kildemand). To wszystko zawodnicy, którzy w ostatnim czasie mieli poważne lub liczne drobne urazy. I gdzie te zespołyby były bez tych zawodników? Takie gdybanie to jak krakanie. Niech wszyscy cali i zdrowi objadą sezon by nie trzeba było znów wyłaniać moralnych medalistów, spadkowiczów itd... Mało prawdopodobne w tak urazowym sporcie ale po co wywoływać wilka z lasu.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  27. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ale on tak nie jeździ od wczoraj, tylko co najmniej od roku. W zeszłym sezonie miał niby 22 średnią ale przypomnę, że na wyjeździe miał 2,111, zaniżał średnią w Rybniku (1,657). Ze średnią 2,111 byłby sklasyfikowany w połowie pierwszej dziesiątki PGE. W dodatku w chwili kontuzji był poważnym kandydatem do medali SGP. I to mimo żonglowania silnikami GTR-GM i z powrotem. Rozumiem, że przez większość tamtego sezonu jego rywale w lidze i GP byli niemrawi i nieobjeżdżeni?
    Źle rozumiesz.

    Po prostu jeden mecz może wyjść każdemu. W tamtym roku coś tam szarpał, ale do mistrza świata mu dużo zabrakło. Twierdzę jedynie, ze trzeba jeszcze kilka meczy dać mu odjechać, aby wiedzieć czy Fredka będzie regularnie punktował na wysokim poziomie, na rożnych torach.

    Jak dla mnie, taki Fredka, Madsen czy Doyle, mają mocno ofensywny (agresywny) styl jazdy. To się musi podobać kibicom i cieszy ich oko. Ale to też powoduje, że są w większym stopniu narażeni na kontuzje. Jak będzie w tym przypadku, zobaczymy. cały sezon przed nami.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Chcesz powtarzalności to łap:

    Kempiński w przerwie stwierdził, że Szwed jest po prostu "zaje****** szybki". - Wygraliśmy wysoko, a mimo tego bonusu nie mamy. Potraciliśmy też punkty na dystansie. Lindgren w niektórych biegach był tak szybki, że nie dało się go upilnować. Łapał dużą prędkość po dużej. To nie był przypadek, że potrafił się uporać w jednym biegu z Pieszczkiem i Lindbaeckiem.

    Tu ocena zawodnika ze SF:
    Fredrik Lindgren 5. Zdecydowanie najjaśniejsza postać gości. Szwed nie wychodził rewelacyjnie ze startu, ale na dystansie był piekielnie szybki. Kilka razy wyprzedzał gospodarzy po zewnętrznej części toru. Prawdziwy popis jazdy dał w 7. biegu, kiedy najpierw uporał się z Pieszczkiem, a na dokładkę wyprzedził jeszcze Lindbaecka. Lindgren w obu przypadkach popisał się fantastyczną jazdą pod samą bandą. To był kapitalny bieg w jego wykonaniu.
    Czy opis jazdy z zeszłego roku czegoś nie przypomina ci? Już wtedy jechał tam bardzo dobrze, teraz jeszcze to poprawił. Nie oczekuję od niego co mecz kompletu, ale jest w stanie większość meczy skończyć z dwucyfrowym dorobkiem. Szczególnie jeśli jego doparowy będzie dalej się tak motał po torze
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta



    Ale to można podciągnąć pod większość teamów, pierwsze z brzegu przykłady - Toruń (Doyle, Iversen) Tarnów (Pedersen, Kildemand). To wszystko zawodnicy, którzy w ostatnim czasie mieli poważne lub liczne drobne urazy. I gdzie te zespołyby były bez tych zawodników? Takie gdybanie to jak krakanie. Niech wszyscy cali i zdrowi objadą sezon by nie trzeba było znów wyłaniać moralnych medalistów, spadkowiczów itd... Mało prawdopodobne w tak urazowym sporcie ale po co wywoływać wilka z lasu.
    Zadne krakanie. Tarnow? Tarnow to jest zbieranina odpadow, kontuzja bylaby tu gwozdziem do trumny, no ale tutaj wyboru nie bylo zadnego. Torun wczoraj w Gorzowie, na torze ktorego nie znosi, bez Doyla wstydu nie ujechal jak na pierwszy mecz. Natomiast ekipa Wlokniarza to jest ekipa na medal bez kontuzji, natomiast przy pechu to nawet spadek jest realny. Taki sklad uszyty na miare.

    Przy czym w takim Tarnowie mamy zawodnikow, ktorzy beda w 100% skupieni na lidze. Fredka natomiast bedzie sie szarpal w GP a z odpuszczania to on nie slynie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #569
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Ale po co sie podniecasz i przekonujesz mnie, że Fredka zapyerdala ?

    Poczekamy, zobaczymy kilka meczy w jego wykonaniu, i będziemy wiedzieli czy to są pojedyncze wyskoki czy regularna tendencja.

    Taki Doyle w tamtym roku, całą RZ zapyerdalał. A jak przyszło PO z Lesznem, to nam nagle zgasł.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jazda Fredki bardzo odmieniła się już w poprzednim sezonie i trzeba być ślepym żeby tego nie zauważać. Nie widzę najmniejszego sensu przywoływania poprzednich sezonów z kiedyś tam. Tu naprawdę nie trzeba wielce czekać na 4-5 meczów żeby stwierdzić, że facet dojrzał i jest teraz zupełnie innym zawodnikiem. Już rok temu prawdopodobnie miałby brąż w SGP gdyby nie kontuzja.

    Aha i Mariusz: Doyle nie zapyerdalał w 2017 w RZ. Jechał poprawnie, ale daleko mu było do błysku z 2016 roku. To tak na marginesie.

    Problemem Częstochowy na dzisiaj są krajowi seniorzy, a raczej jeden: Miedziński. Bo Musielak to dla mnie od zawsze był, jest i będzie drewniany 1 ligowiec, któremu czasami może wyjdzie jakiś mecz u siebie. Chociaż z drugiej strony umówmy się, pozycji nr 5 w drużynie to nikt w tym roku nie ma jakiejś nadzwyczajnej.
    TeamLindgren

  32. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Jazda Fredki bardzo odmieniła się już w poprzednim sezonie i trzeba być ślepym żeby tego nie zauważać. Nie widzę najmniejszego sensu przywoływania poprzednich sezonów z kiedyś tam. Tu naprawdę nie trzeba wielce czekać na 4-5 meczów żeby stwierdzić, że facet dojrzał i jest teraz zupełnie innym zawodnikiem. Już rok temu prawdopodobnie miałby brąż w SGP gdyby nie kontuzja.
    I w związku z tym, jesteś na 100 % pewny, że Fred cały sezon tak będzie zapyerdalał ?

    Nikt nie ma wątpliwości (nie wiem gdzie to wyczytałeś) że Fredka jest odmieniony. Pytanie tylko, jak będzie taki Fred wyglądał na tle innych, lepszych zawodników. I czy utrzyma ewentualną wysoką formę przez cały sezon.

    Ogólnie śmiać mi się chce. Bo po jednej, pierwszej kolejce, gdzie jest cała masa niewjeżdżonych zawodników, wielu na tym forum, już widzi mistrzów świata, już wiedzą które ekipy spadną ze SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja po prostu wyciągam wnioski z obserwacji wielu zawodów w przeciągu ostatnich dwóch sezonów. I dla mnie to nie jest już ten dawny, nierówny Lindgren, tylko w końcu zawodnik, który ogarnął się psychicznie i sprzętowo i jedzie na miarę swoich ogromnych skilli. To jest dla mnie podstawą do tego, by stwierdzić, że będzie mocny cały sezon. Oczywiście 100 % pewności nie mam, bo nie ma czegoś takiego jak 100 % pewność w sporcie. Wiadomo, że nie w każdym meczu będzie robił 18, ale jak będzie robił średnio 10 pkt na mecz to w Częstochowie powinni być z niego zadowoleni.
    TeamLindgren

  34. Powrót do góry    #573
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Dokładnie. Jak słyszałem kilka lat temu o przymiarkach do Fredki u nas to byłem zdecydowanie na nie. Teraz uznałem to za ekstra decyzję, oczywiście z pewną niepewnością ze względu na kontuzję. Na szczęście obawy okazały się na wyrost.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Powrót do góry    #574
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,737
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Dokładnie. Jak słyszałem kilka lat temu o przymiarkach do Fredki u nas to byłem zdecydowanie na nie. Teraz uznałem to za ekstra decyzję, oczywiście z pewną niepewnością ze względu na kontuzję. Na szczęście obawy okazały się na wyrost.
    Jak to na wyrost? To Lindgren ma zagwarantowaną jazdę bez kontuzji do końca sezonu?
    Życzę mu tego, ale ten sport pisze różne sytuacje.

  36. Powrót do góry    #575
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jak to na wyrost? To Lindgren ma zagwarantowaną jazdę bez kontuzji do końca sezonu?
    Życzę mu tego, ale ten sport pisze różne sytuacje.
    na kontuzje z końcówki zeszłego sezonu
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  37. Powrót do góry    #576
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,737
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    na kontuzje z końcówki zeszłego sezonu
    Aaaa, teraz już jasne. Tak napisałeś, jakby chodziło o ten sezon.
    Fredka nie będzie wszędzie robił kompletów, ale w tym roku będzie brylował, to widać, w formie skurczybyk. Wychowywaliśmy go w Falubazie tyle lat, a Wy teraz śmietankę spijacie, cwaniaki. Wypadałoby się jakoś odwdzięczyć. Sprzęt posiada dobry, umiejętności także, widać to po swobodnej jeździe grudziądzką orbitą. Dobry kontrakt, byle omijały go kontuzje.

  38. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Kogo to Falubaz nie wychował...

  39. Powrót do góry    #578
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Raczej przy kim się nie pomylił w ocenie potencjału.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #579
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Od razu mówię, że nie, nie rozdaję medali, po prostu się hipotetycznie zastanawiam. Włókniarz nigdy nie miał w składzie mistrza świata, racja? Albo czy jakiś zawodnik jeżdżąc w barwach Włókniarza zdobywał IMŚ? Z tego co wiem, to na oba pytania odpowiedź brzmi nie, chyba że jestem niedoinformowany, to proszę o sprostowanie. Może ktoś z wiedzą większą ode mnie mógłby to potwierdzić. Jeśli Freddiemu na prawdę udałoby się to, o czym tak zapewnia to byłoby duże wydarzenie nie tylko dla Szwecji, ale też dla Włókniarza. Niesamowicie ciekawie się ten sezon zapowiada

  41. Powrót do góry    #580
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    A Loram w 2000 nie był w składzie Czewy?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,746
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Od razu mówię, że nie, nie rozdaję medali, po prostu się hipotetycznie zastanawiam. Włókniarz nigdy nie miał w składzie mistrza świata, racja? Albo czy jakiś zawodnik jeżdżąc w barwach Włókniarza zdobywał IMŚ? Z tego co wiem, to na oba pytania odpowiedź brzmi nie, chyba że jestem niedoinformowany, to proszę o sprostowanie. Może ktoś z wiedzą większą ode mnie mógłby to potwierdzić. Jeśli Freddiemu na prawdę udałoby się to, o czym tak zapewnia to byłoby duże wydarzenie nie tylko dla Szwecji, ale też dla Włókniarza. Niesamowicie ciekawie się ten sezon zapowiada
    Nicki Pedersen w roku 2008 roku zdobył złoto IMŚ jeżdżąc w naszych barwach.
    A tak poza tym mieliśmy w składzie mistrzów świata, Nicki przyszedł po roku 2007, gdzie również zdobył złoto, Greg Hancock był mistrzem przecież.

  43. Powrót do góry    #582
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Okej, czyli goowno wiem, przyznaję. Ale mimo wszystko Fredce będę kibicował

  44. Powrót do góry    #583
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tak w temacie Lingrena polecam art ze SF - https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/74...wiata-felieton Autorstwa jedynego chyba autora z tego portalu, którego artykuły czyta się z wielką przyjemnością.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Powrót do góry    #584
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Przydałby się jutro na meczu transparent *1946* by Świącik wiedział, co się myśli o ustalaniu historii przez niego samego.
    Pamiętam, że był taki kiedyś. Może nie zaginął
    W południe zapowiadane przejściowe burze, ale mecz chyba niezagrożony.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GriN za jego przydatny post!

    Gadol (13-04-2018)

  47. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie pamiętam czy Pedersen czy Hancock ale z pewnością Loram.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 13 z 63 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •