Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41495051
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,279 z 2279

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

1. Powrót do góry    #2251
    Ekspert Awatar shelve
    Kliknij i podziękuj
    1,406
    Podziękowania: 2,216 w 1,464 postach
    Cytat Zamieszczone przez kezman Zobacz posta
    Ładna szopka wyszła. Nie wiem po co to bicie piany. Ale tłumaczenie, że słowa zostały źle zinterpretowane i że żadnego problemu nie ma i nie było są genialne Czuję, że to nie koniec tematu
    Zasadnicze pytanie, to czy jest już gdzieś dogadany.
    Jak jest już gdzieś indziej dogadany, to i tak odejdzie.
    Próbował w taki sposób się wykaraskać, nie wyszło, to kurz troche opadnie, to bedzie dalsza część.

Z niewolnika nie ma pracownika, jak jedna strona nie ma chęci, to bez sensu jest to ciągnąć.
    Cieślaczek w ostatnim czasie potrafi dostarczać emocji.

Z ZG też zwiał, bo mama chora.
    Może już wyzdrowiała i nie musi być gdzie jest.

Jak widać z niego potrafi być też ananasek.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

2. Powrót do góry    #2252
    Ekspert Awatar Mariusz
    Kliknij i podziękuj
    607
    Podziękowania: 1,765 w 1,235 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Tak jak pisałem wcześniej. gównoburza.
    Sezon się skończył i mali ludzie szukają sensacji bo nie posiadają własnego życia.
    Black, za przeproszeniem pyerdolisz.

Nawet jeśli to gównoburza, to rozpoczął ją Cieślak. Jakiś powód musiał mieć, bez powodu tej gównoburzy by nie było.

I jeśli ktoś myśli, że na tym koniec to się mocno myli. Świacik i Cieslak to dwa charakterki, jeden i drugi mają sporo za uszami. Ta współpraca nie potrwa za długo. Mimo, że focię sobie strzelili na zgodę.
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    FALUBAZ DMP 2013 Ukryta zawartość

3. Powrót do góry    #2253
    Ekspert Awatar Gadol
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,623 w 858 postach
    Jak ktoś nie widzi postów Misia to rzecznik już zamieścił relację - https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...-i-nigdzie-sie
    Złote myśli MiSia:
    - Dogadaliśmy się, bo znamy się ze Sławkiem już chyba z 30 lat, poznaliśmy się zanim zaczął jeździć na żużlu. Mocno się przyjaźniliśmy, Sławek był traktowany jak rodzina.

4. Powrót do góry    #2254
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Kliknij i podziękuj
    2,365
    Podziękowania: 747 w 466 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jak ktoś nie widzi postów Misia to rzecznik już zamieścił relację - https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...-i-nigdzie-sie
    Rzecznik pisze na SF ?

5. Powrót do góry    #2255
    Ekspert Awatar Gadol
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Rzecznik pisze na SF ?
    Osobisty, misiowy, nieoficjalny

- Spotkaliśmy się z Markiem Cieślakiem. Powiedział, że przeprasza jeżeli słowa, które wypowiedział na antenie nSport+ zostały źle zinterpretowane.
    W sumie spoko, nie przeprosił za to co powiedział tylko za interpretację przez osoby trzecie
    Złote myśli MiSia:
    - Dogadaliśmy się, bo znamy się ze Sławkiem już chyba z 30 lat, poznaliśmy się zanim zaczął jeździć na żużlu. Mocno się przyjaźniliśmy, Sławek był traktowany jak rodzina.

6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

Peter Kildemand (Dzisiaj)

7. Powrót do góry    #2256
    Ekspert Awatar Penhall
    Kliknij i podziękuj
    730
    Podziękowania: 783 w 453 postach
    Przejęzyczenie

8. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

CKMLeW (Dzisiaj), Dejnonych (Dzisiaj), Gadol (Dzisiaj), Lafan (Dzisiaj), Magik (Dzisiaj), Slawek1976 (Dzisiaj), grafi25 (Dzisiaj), j-rules (Dzisiaj), never_mind (Dzisiaj)

9. Powrót do góry    #2257
    Zaawansowany Awatar Magik
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 169 w 98 postach
    Ja jednak liczę/mam nadzieję że to koniec tego przedstawienia.
    Prezes dogadał się z trenerem w kwestii transferów i JH wyląduje we Włókniarzu
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

Herman Broch

10. Powrót do góry    #2258
    Ekspert Awatar muuu
    Kliknij i podziękuj
    1,105
    Podziękowania: 799 w 361 postach
    Wklej print-screen, nie każdy ma prezesa w znajomych

Afery z Cieślakiem też nie rozumiem, bo Marek przecież od dawna mówił że coś nie gra w zarządzie i trzeba o tym pogadać.
    Więc czas na to był. Trener dawał znaki ku temu i dziwnie zwalać teraz na niego, że obudził się ze wszystkim po sezonie i dorabianie do tego jakiś ideologi.

Też nie rozumiem że prezes zapowiada powrót legend Włókniarza i osób z nim związanych, wraca Cieślak i się z nim kłóci... To po co go zatrudniał w takim razie skoro każdy wie, że trener lubi mieć kontrole nad zespołem a prezes nie lubi jej nikomu oddawać?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; Dzisiaj o 13:36
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017
    Art. 44. Prawa Prasowego;
    1. Kto utrudnia lub tłumi krytykę prasową podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
    2. Tej samej karze podlega, kto nadużywając swego stanowiska lub funkcji działa na szkodę innej osoby z powodu krytyki prasowej, opublikowanej w społecznie uzasadnionym interesie.

11. Powrót do góry    #2259
    Kliknij i podziękuj
    87
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Wklej print-screen, nie każdy ma prezesa w znajomych
    Nie trzeba mieć w znajomych wystarczy mnie profil na FB

Ja to sobie myślę, że może Marek chciał tym sposobem jakiś transfer do Włókniarza załatwić co do którego prezes nie był przekonany?
    Ostatnio edytowane przez Magik ; Dzisiaj o 13:39

Herman Broch

12. Powrót do góry    #2260
    Ekspert Awatar Gadol
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Nie trzeba mieć w znajomych wystarczy mnie profil na FB
    No chyba, że jest się zablokowanym przez Misia. Bo np w rozmowie brakło argumentów itp.
    Złote myśli MiSia:

13. Powrót do góry    #2261
    Kliknij i podziękuj
    87
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    No chyba, że jest się zablokowanym przez Misia. Bo np w rozmowie brakło argumentów itp.

no ja tam już nie wnikam w wasze czułości

Herman Broch

14. Powrót do góry    #2262
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ja jednak liczę/mam nadzieję że to koniec tego przedstawienia.
    Prezes dogadał się z trenerem w kwestii transferów i JH wyląduje we Włókniarzu
    A, że niby Jan Holub?

15. Powrót do góry    #2263
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Kliknij i podziękuj
    2,365
    Podziękowania: 747 w 466 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawcio Zobacz posta
    A, że niby Jan Holub?
    Jack Holder

16. Powrót do góry    #2264
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    1,321
    Podziękowania: 687 w 405 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawcio Zobacz posta
    A, że niby Jan Holub?
    Jack Holder kolejny z Torunia ewentualnie Janusz Hołodziej

17. Powrót do góry    #2265
    Początkujący Awatar Czekan
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    jaka telenowela, ja pierdo*e
    Ta sytuacja pokazała, że 90% ludzi skupiających się wokół żużla to ludzie z tysiącem teorii spiskowych i spekulacji. Fakt, że zachowanie Świącika i Cieślaka wy****iśc*e nieprofesjonalne, powinni mieć zakaz zbliżania się do mediów, a Świącik niech skasuje fb.

18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Czekan za jego przydatny post!

Gadol (Dzisiaj), berciol (Dzisiaj)

19. Powrót do góry    #2266
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 122 w 47 postach
    Na Przeglądzie Sportowym Cieślak dał wypowiedź, która jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że konflikt zażegnany.
    Uzgodniliśmy, że będziemy działać dla dobra Włókniarza. Mogę zapewnić kibiców, że zostaję w tym klubie na sezon 2019. Jest mi dobrze we Włókniarzu i chciałbym zostać tutaj jak najdłużej. Byłem zdziwiony tym, jak duże poruszenie wywołały moja wczorajsze słowa.
    Także dywagacje, czy to koniec szopki czy nie, można też uznać raczej za niepotrzebne, bo jeśli jest jasna deklaracja pozostania w klubie, to chyba nie ma co szukać dziury w całym.

20. Powrót do góry    #2267
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 216 w 90 postach
    Prezes obiecał Markowi Bartosza Świącika , a ten po pijaku zrozumiał że dostanie Bartosza Zmarzlika i stąd te nieporozumienie .
    TYLKO FALUBAZ

21. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

CKMik (Dzisiaj), KyleUT (Dzisiaj), ROLAND (Dzisiaj), Slawek1976 (Dzisiaj), grafi25 (Dzisiaj), lego (Dzisiaj), spitt22 (Dzisiaj)

22. Powrót do góry    #2268
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 1,452 w 934 postach
    "Zamiast najlepszych jeźdźców Kołodziej Pawlicki Sayfutdinov Lindgren Dudek Iversen Holder w GP rządzą twory Tunerów Zmarzlik Woffinden Doyle"

23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

Lipa_PL (Dzisiaj)

24. Powrót do góry    #2269
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    352
    Podziękowania: 63 w 36 postach
    To chyba się już wyjaśniło, Cieślak ma zostać. I dobrze, tylko po co ta burza.
    Ten sezon dobry, szczęście nam sprzyjało w fazie zasadniczej, w PO juz mniej.
    Za Musielaka trzeba postarac sie o Woryne i jedziem.

25. Powrót do góry    #2270
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 155 w 81 postach
    Czepiacie się. To i tak nie przebija zabawy w oświadczenia za czasów prezesury Mizgalskiegp

"Szybkie porozumienie, to spory sukces wizerunkowy prezesa klubu, Michała Świącika. Działacz potwierdził, że potrafi radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami. Odejście z klubu trenera mogłoby znacznie utrudnić rozmowy transferowe. Częstochowianie prowadzą rozmowy z kandydatami do wzmocnienia krajowej formacji Włókniarza. "

Choć jak czytam artykuł na przeglądzie sportowym to nie wiem czy się śmiać czy płakać Kolejny "sukces", brawo ...
    Ostatnio edytowane przez Bronek12 ; Dzisiaj o 15:07

26. Powrót do góry    #2271
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Kliknij i podziękuj
    1,132
    Podziękowania: 870 w 423 postach
    Byleby amerykany kapitalistycznej stonki nie zarzucili
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; Dzisiaj o 15:45

27. Powrót do góry    #2272
    Ekspert Awatar Gadol
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    "Szybkie porozumienie, to spory sukces wizerunkowy prezesa klubu, Michała Świącika. Działacz potwierdził, że potrafi radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami. "

Choć jak czytam artykuł na przeglądzie sportowym to nie wiem czy się śmiać czy płakać Kolejny "sukces", brawo ...
    To coś jak ze sprawami strażaków, którzy najpierw wywoływali pożary a później stawali się bohaterami, gdy jako pierwsi pędzili na ratunek
    Złote myśli MiSia:

28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

Garfield (Dzisiaj), cukrzyca (Dzisiaj), muuu (Dzisiaj)

29. Powrót do góry    #2273
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zakazać prezesowi, kontaktu z mediami, zablokować mu FB. Wizerunkowo wyjdzie to Włókniarzowi na plus

30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi patryk92 za jego przydatny post!

Gadol (Dzisiaj), muuu (Dzisiaj)

31. Powrót do góry    #2274
    Użytkownik Awatar waldek0234
    Kliknij i podziękuj
    47
    Podziękowania: 83 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Czepiacie się. To i tak nie przebija zabawy w oświadczenia za czasów prezesury Mizgalskiegp

"Szybkie porozumienie, to spory sukces wizerunkowy prezesa klubu, Michała Świącika. Działacz potwierdził, że potrafi radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami. Odejście z klubu trenera mogłoby znacznie utrudnić rozmowy transferowe. Częstochowianie prowadzą rozmowy z kandydatami do wzmocnienia krajowej formacji Włókniarza. "

Kogo "sukces" masz na myśli pismaka czy świącika ?
    Ostatnio edytowane przez waldek0234 ; Dzisiaj o 19:43 Powód: literówka

32. Powrót do góry    #2275
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    367
    Podziękowania: 266 w 192 postach
    z tym sukcesem to jeszcze poczekajcie żeby nie wyjść na mrozka.

33. Powrót do góry    #2276
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 155 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Kogo "sukces" masz na myśli pismaka czy świącika ?
    Całej trójki. Pierwszy po meczu palnął jak gdyby nigdy nic że jest do dupy. Drugi, zamiast nabrać wody w usta to tylko podgrzał atmosferę, a na drugi dzień jeszcze dorzucił do pieca po czym jako zbawiciel ugasił pożar. A redaktor ? To chyba na zlecenie musiało być pisane, innego wytłumaczenia nie widzę.

34. Powrót do góry    #2277
    Ekspert Awatar Gadol
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Wracając do tematów wzmocnień itd to wiadomo jak tam przyszłoroczny budżet?

Bo władza w końcu dostrzegła, że w 1 lidze piłkarskiej lideruje Raków - http://www.wczestochowie.pl/artykul/...tadionu-rakowa

I w związku z tym 16,2 mln muszą zabezpieczyć na stadion:
    Niezbędne jest także zabezpieczenie – za zgodą Rady Miasta - stosownej kwoty w przyszłorocznym planie wydatków inwestycyjnych miasta Częstochowy, w tym wkładu własnego miasta.
    Złote myśli MiSia:

35. Powrót do góry    #2278
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 84 w 56 postach
    Nie znam się dokładnie na tym ale kasa na Włókniarz idzie z promocji miasta poprzez sport a na stadion pójdzie z jakiegoś innego budżetu. Nie spodziewałbym się jakieś wielkiej obniżki dotacji albo zostanie taka sama.

36. Powrót do góry    #2279
    Ekspert Awatar Gadol
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Nie znam się dokładnie na tym ale kasa na Włókniarz idzie z promocji miasta poprzez sport a na stadion pójdzie z jakiegoś innego budżetu. Nie spodziewałbym się jakieś wielkiej obniżki dotacji albo zostanie taka sama.
    Budżet miasta jest jeden. Jak pojawia się jeden spory wydatek to kasę na niego trzeba skądś wziąć. Czy może myślisz, że publiczne pieniądze rosną na drzewie?

MT.jpg

Poza tym do podziału kasy na promocję poprzez sport wraca AZS, po tym jak dogadali się z miastem. Jak dadza na AZS to i Norwidowi dadzą. Oczywiście nie takie kwoty jak dla Włókniarza czy Rakowa, no ale liczba chętnych na kawałek tortu rośnie.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; Dzisiaj o 23:48
    Złote myśli MiSia:

Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41495051

Uprawnienia umieszczania postów