Strona 8 z 63 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 2805

Wątek: ► Włókniarz Częstochowa 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Tylko transferem Cieślaka, Świącik może wybronić stratę Kędziory. Może nie tyle dla drużyny to dobre ogółem, co dla samych juniorów. Może wtedy to szkolenie ruszy, a i z Gruchalskiego może by coś było. Trzymajmy kciuki

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Narodowy i szkolenie młodzieży? Kogo od czasów Osy i Kolgejta wychował?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Niech Cieslak zrobi Bartoszowi lewatywe DD

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (17-11-2017), veronek (17-11-2017)

  5. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    http://www.tvorion.pl/?action=show_news&idNews=24007

    Wywiady ze Świącikiem i Miedziakiem.

    Straszna papla z tego naszego MiSia, nie wiem czy Cieślak chciałby by tyle gadał o problemach zdrowotnych mamy Marka.

  6. Powrót do góry    #320
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...640,1,984.html

    Sam Marek wspominał tu o problemach zdrowotnych swojej mamy.

  7. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...640,1,984.html

    Sam Marek wspominał tu o problemach zdrowotnych swojej mamy.
    Zwracam honor!

    http://www.tvorion.pl/?action=show_news&idNews=24020

    W tym materiale padają dość ciekawe słowa. MŚ wydaje się oburzony wypominaniem Cieślakowi przez Falubaz, że dał słowo, że zostanie w ZG. Ponoć Falubaz też obiecał Markowi inne kontrakty/inny skład. Patrząc na chłodno to chyba na dziś Narodowy jest bliżej nas niż w 2010...

  8. Powrót do góry    #322
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Supermario nas przecież zje... 😐

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  9. Powrót do góry    #323
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Tylko transferem Cieślaka, Świącik może wybronić stratę Kędziory. Może nie tyle dla drużyny to dobre ogółem, co dla samych juniorów. Może wtedy to szkolenie ruszy, a i z Gruchalskiego może by coś było. Trzymajmy kciuki
    No w Zielonej to dopiero szkolił i rozwijał juniorów

    btw ktoś tam
    pytał o dawną rolę Świącika - wiem, że na początku tego wieku był w Włokniarzu rzecznikiem prasowym bo ostatnio natknąłem się na jakiś stary tygodnik żużlowy i w meczowej relacji jest jego wypowiedź.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #324
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Problemy Marka były tyle razy powtarzane przez Świącika, że nie sposób uznać tego jako "przygotowanie gruntu" pod przeprowadzkę do Częstochowy.

    Druga sprawa, mianowicie Kudriaszow... wytyczne!
    Andrzej masz se znaleźć częstochowiankę (nie istotne jaką) DOPIĄĆ związek i jest paszport!
    Załatwimy Ci zniżki na lokal i catering (wsadzisz firmę na pagon w ramach barteru)
    Na garnitur wypłacimy na (zgodnie z kontraktem) "przygotowanie do sezonu"

    Nie wiedzieć czemu.... cały czas mam wrażenie,że Leszek miał być dozgonnie wdzięczny.
    Przecie Prezes znalazł go w Łodzi... q;r%wa jakby to było biuro rzeczy zagubionych.

    Bufonada, to moja osobista ocena.

    Wywiad Miedziaka wyważony, widać jest stres (wcale się nie dziwię)
    Jeśli zrobi na częstochowskim torze rodeo okraszone dwu cyfrówkami, to kibice szybciutko go zaakceptują.
    Punkty plus widowisko rozmiękczą rodowód... a w przyszłym sezonie wszyscy będą ściskać kciuki ,by Adi podpisał u nas.
    Ostatnio edytowane przez lolex ; 17-11-2017 o 22:05

  11. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    CKMLeW (18-11-2017), CKMik (18-11-2017), P.S.U.J. (17-11-2017), ananasek_vel_oman (17-11-2017), muuu (18-11-2017)

  12. Powrót do góry    #325
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Druga sprawa, mianowicie Kudriaszow... wytyczne!
    Andrzej masz se znaleźć częstochowiankę (nie istotne jaką) DOPIĄĆ związek i jest paszport!
    Załatwimy Ci zniżki na lokal i catering (wsadzisz firmę na pagon w ramach barteru)
    Na garnitur wypłacimy na (zgodnie z kontraktem) "przygotowanie do sezonu"
    Wywiad z Moniką Nietyksza czerwiec 2018

    Zamiast jazdy zaproponowano mi ślub z obcokrajowcem (wywiad)


  13. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Gadol (18-11-2017), P.S.U.J. (17-11-2017), ananasek_vel_oman (17-11-2017), dockm (17-11-2017), lolex (17-11-2017)

  14. Powrót do góry    #326
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Jeśli Cieślak wyląduje w Częstochowie wrócę ze sponsoringiem. W moim odczuciu sprowadzenie Pana Marka przyczyni się do szybszego upadku folwarku Pana Świącika. Jeśli ktoś sądzi że będzie inaczej to znaczy że przespał ostatnie 3 lata nierzãdu Pana Prezesa. Czy ktoś rozważny możw mi powiedzieć dotarłem do etapu trolowania ???
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  15. Powrót do góry    #327
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Jeśli Cieślak wyląduje w Częstochowie wrócę ze sponsoringiem. W moim odczuciu sprowadzenie Pana Marka przyczyni się do szybszego upadku folwarku Pana Świącika. Jeśli ktoś sądzi że będzie inaczej to znaczy że przespał ostatnie 3 lata nierzãdu Pana Prezesa. Czy ktoś rozważny możw mi powiedzieć dotarłem do etapu trolowania ???
    PSUJ właśnie osiągnąłeś czarny pas w trolingu...to pisałem ja, rozważny lolex

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (17-11-2017)

  17. Powrót do góry    #328
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Jeśli Cieślak wyląduje w Częstochowie wrócę ze sponsoringiem. W moim odczuciu sprowadzenie Pana Marka przyczyni się do szybszego upadku folwarku Pana Świącika. Jeśli ktoś sądzi że będzie inaczej to znaczy że przespał ostatnie 3 lata nierzãdu Pana Prezesa. Czy ktoś rozważny możw mi powiedzieć dotarłem do etapu trolowania ???
    Latka lecą a Twój ból d*py coraz większy i nie myśl ze będzie inaczej. Będzie w klubie jeszcze lepiej i jeszcze bardziej będzie Cię to bolec.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #329
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    W głównej mierze to dzięki Cieślakowi z Janowskiego coś się urodziło. Poza tym nie porównujcie szkolenia Cieslaka w ZG do której ma kilka ładnych godzin drogi. Będąc u nas na miejscu myślę, że bardziej by się pochylił nad tematem szkolenia, zresztą w którymś wywiadzie to nawet wspomniał ostatnio mówiąc coś w stylu "zabawą w szkolenie mogę się zając jak wrócę do Częstochowy, na miejscu". Nie che mi się szukać tego wywiadu.

  19. Powrót do góry    #330
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Jeżeli kasa jest podobna to tak na dobrą sprawę, poza jakimiś osobistymi animozjami Pan Marek nie ma logicznych argumentów przeciw... No chyba że z Jaskrowa za blisko na stadion i sobie chłop na rowerze nie pojeździ, chociaż zawsze może jeździć przez Zawiercie.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  20. Powrót do góry    #331
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    W głównej mierze to dzięki Cieślakowi z Janowskiego coś się urodziło. Poza tym nie porównujcie szkolenia Cieslaka w ZG do której ma kilka ładnych godzin drogi. Będąc u nas na miejscu myślę, że bardziej by się pochylił nad tematem szkolenia, zresztą w którymś wywiadzie to nawet wspomniał ostatnio mówiąc coś w stylu "zabawą w szkolenie mogę się zając jak wrócę do Częstochowy, na miejscu". Nie che mi się szukać tego wywiadu.

    Nie musisz szukać mogę ja potwierdzić to co napisałeś.
    Przed minionym sezonem uczestniczyłem w rozmowie z Panem Markiem i Prezesem gdzie ten pierwszy jasno deklarował że chce wrócić do Częstochowy w kolejnym roku aby zająć się ZABAWĄ w żużel z dzieciakami. Ważna rzecz chciał się odciąć od żużla ligowego. Teraz pytanie jest kuszenie ze strony działaczy czy ciągnie wilka do lasu. I teraz będę spekulował z tego względu powstała chyba kolejna szkółka miniżużla w okolicach Częstochowy, bo jeśli Marek trafi do ligowego Włókniarza skończy się to grubym skandalem i trener trafi do Rędzin a nie do Akademii Lwiątek aby bawić się w żużel.

    Panie Qaz kiedy Pan zmądrzejesz. Zrozum dzieciak kiedyś cisnąłeś że jest hejt bo pracy ktoś tam nie dostał. Ciućmoku Prezes popłynie bo pali wszystkie mosty i zaraz będzie musiał na tratwie dryfować. Na potwierdzenie tego zapytaj Prezesa dlaczego po zakończeniu sezonu zapomniał numeru telefonu do Sebastiana Ułamka. Przypomniał mu się natomiast po 9 listopada .... Zapytaj jak bardzo się pienił i czy bolało a wiem że bolało MiSia i będzie bolało bardziej.... także tego dzieciak ... ale mnie już ładnie odpala że nawet z Tobą wdaje się w dyskusję .... ojjjj skąd on to wie ajjajaj co jeszcze ten akwizytor podczas dreptania po chodnikach naszego miasta usłyszał .... <buhahaha>
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    muuu (18-11-2017)

  22. Powrót do góry    #332
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    W głównej mierze to dzięki Cieślakowi z Janowskiego coś się urodziło. Poza tym nie porównujcie szkolenia Cieslaka w ZG do której ma kilka ładnych godzin drogi. Będąc u nas na miejscu myślę, że bardziej by się pochylił nad tematem szkolenia, zresztą w którymś wywiadzie to nawet wspomniał ostatnio mówiąc coś w stylu "zabawą w szkolenie mogę się zając jak wrócę do Częstochowy, na miejscu". Nie che mi się szukać tego wywiadu.
    Z Janowskiego zuzlowca zrobili jego ojciec i R. Haj. Zapytaj kolegow z Wroclawia to Ci powiedza to samo.

    Zasluga Cieslaka w wychowaniu Janowskiego jest mniej wiecej taka sama jak w powrocie Hampela do formy kontuzji.

    No ale w jednym mu sie przysluzyl - niezaleznie od formy miejsce w kadrze na DPS zawsze bylo..

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Dominik (18-11-2017), P.S.U.J. (18-11-2017), muuu (18-11-2017)

  24. Powrót do góry    #333
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Jedno musze przyznać,skoro rzeczywiście gadają z Cieślakiem to albo w Zielonej jest mega "bryndza" albo "MIS-ie" nauczyły się rozmawiać nie paplając na prawo i na lewo.Wiem o rozmowach z jednym "managerem" bo raczej trenerem go nazwać nie można,ale jeśli rzeczywiście trafi do nas Cieślak,to tu DUŻY pkt dla Świącika.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Narodowy i szkolenie młodzieży? Kogo od czasów Osy i Kolgejta wychował?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Ose może tak.Ułamka za "łebka" prowadził wujek Kafel.Cieślak jest o tyle wartościowy,że z grubej rury potrafi/nie boi się powiedzieć czy ktoś się na żużlowca nadaje czy nie.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Grigorij za jego przydatny post!

    Gadol (18-11-2017)

  26. Powrót do góry    #334
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Cieślak jest o tyle wartościowy,że z grubej rury potrafi/nie boi się powiedzieć czy ktoś się na żużlowca nadaje czy nie.
    To jak prezes przeżyje informacje jak Marek powie że się jego syn nie nadaje?


    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Gadol (18-11-2017), ROLAND (18-11-2017), ananasek_vel_oman (18-11-2017)

  28. Powrót do góry    #335
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Zaraz sie dowiemy od "kibiców " Wlokniarza ze Cieślak to beznadziejny trener i wlasciwie wszyscy są lepsi a juz na pewno lepszy jest wychowawca młodzieży Józef K.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  29. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ja podtrzymuję to co pisałem wcześniej, od Cieślaka wolałbym Kędziorę.

    I jeszcze pytanko czy prawdziwym kibicem (bez cudzysłowu) jest się tylko wtedy jeśli bezkrytycznie łyka się wszystko jak pelikan? Szczególnie biorąc pod uwagę umoczenie tych ludzi w niedawne bankructwo klubu.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (18-11-2017), muuu (18-11-2017), pakosik (18-11-2017)

  31. Powrót do góry    #337
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Ja tez bym wolał Kędziore, ale jest jak jest. Natomiast teraz podwaza sie kompetencje Cieślaka jako trenera tylko dla tego ze Mis sciagnal go do Wlokniarza, a to jest żałosne. Teraz sie okazuje ze tak wlasciwie to Cieślak nic nie osiągnął. Ja nie podchodze bezkrytycznie do działań Misia tak jak pochwalam go za okres transferowy (wiedzac co bylo dostępne) i ostateczne ściągnięcie Cieślaka tak ganilem go za utrate Kędziory. Z informacji ktore ja mam wynika ze w kwestii finansow tez jest OK wiec jechanie po Misiu za wszystko i przedstawianie dobrych rzeczy czy działań jako porażki bo ktos leczy swoje kompleksy, a kogos innego nie doceniono jako fachowca, a jeszcze inny nie dopchal sie do tortu.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ja podtrzymuję to co pisałem wcześniej, od Cieślaka wolałbym Kędziorę.

    I jeszcze pytanko czy prawdziwym kibicem (bez cudzysłowu) jest się tylko wtedy jeśli bezkrytycznie łyka się wszystko jak pelikan? Szczególnie biorąc pod uwagę umoczenie tych ludzi w niedawne bankructwo klubu.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Wtedy aspirujesz do miana ameby wybierajacej Lagute rajderem najlepszym w historii
    Ale kazdy wybiera jak wybiera, a ze potem patrzy w lustro i mowi "chu... tam. wazne ze eliga" to coz...

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ja tez bym wolał Kędziore, ale jest jak jest. Natomiast teraz podwaza sie kompetencje Cieślaka jako trenera tylko dla tego ze Mis sciagnal go do Wlokniarza, a to jest żałosne. Teraz sie okazuje ze tak wlasciwie to Cieślak nic nie osiągnął. Ja nie podchodze bezkrytycznie do działań Misia tak jak pochwalam go za okres transferowy (wiedzac co bylo dostępne) i ostateczne ściągnięcie Cieślaka tak ganilem go za utrate Kędziory. Z informacji ktore ja mam wynika ze w kwestii finansow tez jest OK wiec jechanie po Misiu za wszystko i przedstawianie dobrych rzeczy czy działań jako porażki bo ktos leczy swoje kompleksy, a kogos innego nie doceniono jako fachowca, a jeszcze inny nie dopchal sie do tortu.
    Magikuniu, kochaniutenki.
    Powiedz mi czy te informacje o tym, ze z kasa jest ok i ogolnie jest ok to pochodza od tego samego zrodla, ktore w 2005 i 2006 roku zapewnialy cie, ze jest ok? Bo wtedy jechales ze mna jak z fura gnoju jak pisalem, ze maslanka roluje, ze sa dlugi, ze jest leberstwo i de facto robienie w chu.... i kibicow i zawodnikow?

    Pamietasz? Posty sa dostepne, mozna poszukac. Mi sie nie chce.
    Potem jednak okazalo sie, ze nawet w epoce Zlomrexowej Wlokniarz lecial na dlugach. Tylko przychodzil pazdziernik i Zlomrex zasypywal maslankowa dziure, a pozniej sam maslanka raz to zrobil z wlasnej kieszeni a potem juz bylo rolowanie poltora milionowego dlugu z roku na roku. Twierdziles wtedy, ze "jest OK"

    Mam nadzieje, ze tym razem sie nie mylisz ale w kwestii finansow wyznacznikiem bedzie sprawozdanie do KRS, ktore musi sie pokrywac z informacjami zlozonymi do US. Tutaj nie bedzie kolorowania i wybierania tylko tych sfer dzialalnosci klubu, ktore potrzebne sa do licencji
    Jak w sprawozdaniu nie bedzie ujawniony zadnych pozyczek, kredytow etc to wtedy przyznam - misio stanal na wysokosci zadania i udalo mu sie nie rozbuchac budzetu ponad to co dalo miasto

    PSUJ ma z jednym racje. misio pali mosty, jeden za drugim
    Dwoch, moze trzech, zawodnikow juz spalil w tym oknie transferowym najpierw ustala jedno, a jak przychodzi do podpisania kontraktu zaczyna zmieniac warunki klasyka zbrojnego ramienia partii, ktora wychowala misia przelozona na interesy takie zachowania wracaja i kazde kolejne okienko bedzie trudniejsze
    Nie mowie juz o tym kto jest krolem cyganow na miescie
    Ciekawy temat poruszyl PSUJ z drukarnia mozliwosci sa dwie - albo drukarnia leci na lewym przylaczu, albo generuje sztuczna dzialalnosc celem..... ? Spekuluje oczywiscie. Ale prokuratura pewnie spekulowac nie bedzie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Albo Psuj kopie bitcoiny 🤣

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (18-11-2017), P.S.U.J. (18-11-2017), muuu (18-11-2017)

  35. Powrót do góry    #340
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Nie pamietam zebym z toba jechal jak z fura gnoju odnosnie finansow Maślanki jak masz czas poszukaj z chęcią odświeże pamięć
    Ale to przeciez wedlug ciebie mieliśmy nie dostac licencji na EL pozniej mialo nie byc koziolkow, zawodnikow ktorzy utrzymaja EL, później mieliśmy nie dojechac do konca sezonu teraz jest US.
    Najgorsze jest to ze sracie we wlasne gniazdo, robicie akcje zaczepne i nic z tego nie wynika. Ja nie twierdze ze nie macie racji bo takich wejsc w klubie nie mam ale jak nie mam 100% pewnosci to swoje domysły zostawiam dla siebie, a jezeli macie pewność to jak mowicie A to powiedzcie B bo tak to narazacie sie na śmieszności czy politowanie.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    dockm (18-11-2017)

  37. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    @Magik ale ja na słowo przestałem już wierzyć. Wierzyłem już Maślance i jego rzecznikowi, obecnie prezesowi. Wierzyłem w KJG. Po roku przerwy od speedwaya już nie wierzę.

    Dobrze jest z kasą i bilansujemy budżet czy dbamy o listę wymogów licencyjnych? Skąd więc choćby rok temu zmiana firmy ochroniarskiej czy cateringowej w trakcie sezonu? Czemu jeden z głównych sponsorów po zadaniu trudnych pytań Misiom zaprzestał współpracy?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  38. Powrót do góry    #342
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Gadol moze to skrzywienie zawodowe ale ja hołduje zasadzie domniemania niewinności a nie zasadzie domniemania winy
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Nie pamietam zebym z toba jechal jak z fura gnoju odnosnie finansow Maślanki jak masz czas poszukaj z chęcią odświeże pamięć
    Ale to przeciez wedlug ciebie mieliśmy nie dostac licencji na EL pozniej mialo nie byc koziolkow, zawodnikow ktorzy utrzymaja EL, później mieliśmy nie dojechac do konca sezonu teraz jest US.
    Najgorsze jest to ze sracie we wlasne gniazdo, robicie akcje zaczepne i nic z tego nie wynika. Ja nie twierdze ze nie macie racji bo takich wejsc w klubie nie mam ale jak nie mam 100% pewnosci to swoje domysły zostawiam dla siebie, a jezeli macie pewność to jak mowicie A to powiedzcie B bo tak to narazacie sie na śmieszności czy politowanie.
    Jest takie powiedzenie "historia nas rozliczy"
    Z jechania po maslance juz rozliczyla, poczekamy na swiacika

    A co do licencji.
    Pisalem, ale widocznie nie czytasz uwaznie, lub tez nie chcesz czytac.
    Audytor sprawdza uregulowanie kontraktow z zawodnikami, US, ZUS - KONIEC. Nie sprawdza ewentualnego zadluzenia wobec: pracownikow etatowych, zlecen, umow z firmami innymi niz zawodnicy
    Wyobrazam sobie sytuacje, w ktorej klub x reguluje wszystkie zobowiazanai wymagane do licencji a zaniedbuje pozostale majac tam przeterminowane zobowiazania I wyobrazam sobie, ze takie sytuacje nie wyjda na jaw tydzien, miesiac po zdarzeniu, bo Polska to taki chory kraj, gdzie spoznienia do 180 dni sa przez firmy akceptowane i tolerowane. Dopiero pozniej zaczynaja wszczynac postepowania a i tez nie zawsze. Bo jesli po 180 dniach firma x zaplacila fakture, ale jednoczesnie caly czas korzysta z uslug to czesto przedsiebiorcy rezygnuje z egzekwowania, no bo w koncu zaczeli placic i zamawiaja.
    Sam znam kilku takich. Wiec... poczekamy, zobaczymy
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Nikt za Tobą nie zapłacze
    Oj zatęskni. Jak skład zaliczy 3 porządne wtopy na początku, to prędko kibice nie przyjdą.
    Nie ma po prostu na kogo.

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Mam nadzieje, ze tym razem sie nie mylisz ale w kwestii finansow wyznacznikiem bedzie sprawozdanie do KRS, ktore musi sie pokrywac z informacjami zlozonymi do US. Tutaj nie bedzie kolorowania i wybierania tylko tych sfer dzialalnosci klubu, ktore potrzebne sa do licencji
    Jak w sprawozdaniu nie bedzie ujawniony zadnych pozyczek, kredytow etc to wtedy przyznam - misio stanal na wysokosci zadania i udalo mu sie nie rozbuchac budzetu ponad to co dalo miasto

    PSUJ ma z jednym racje. misio pali mosty, jeden za drugim
    Dwoch, moze trzech, zawodnikow juz spalil w tym oknie transferowym najpierw ustala jedno, a jak przychodzi do podpisania kontraktu zaczyna zmieniac warunki klasyka zbrojnego ramienia partii, ktora wychowala misia przelozona na interesy takie zachowania wracaja i kazde kolejne okienko bedzie trudniejsze
    Ananas, misio i miasto jest tak czerwone, że nie dadzą Włókniarzowi tak łatwo wtopić na finansach. Jak będzie trzeba, to jakaś firma z Jarzynowej wspomoże klub i nic nikomu się nie stanie. Wszak Danek biega dalej wesoły pełniąc publicznie funkcje

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nie mowie juz o tym kto jest krolem cyganow na miescie
    Możesz wrzucić jak już siadłem do forum, chętnie poczytam do kawy
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  41. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Oj zatęskni. Jak skład zaliczy 3 porządne wtopy na początku, to prędko kibice nie przyjdą.
    Nie ma po prostu na kogo.
    Kibice po 3 porządnych wtopach nie przyszliby na żaden skład jaki by tutaj był. Jest grupa około 5000 osób, która jest niemal zawsze i tyle.

  42. Powrót do góry    #346
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Kibice po 3 porządnych wtopach nie przyszliby na żaden skład jaki by tutaj był. Jest grupa około 5000 osób, która jest niemal zawsze i tyle.
    3 wtopy i przy tym składzie 500.osób bądźmy realistami tam się nie ma z kim utorzsamiać i kib8ce wychowani na Włókniarzu w latach 90 powiedza Fuck na to coś .... a Ci turbo****y którzy wybtali rosjanina zawodnikiem 60 lecie z pewnością nie przyjdą .... tak więc byłbym ostrożny w takich twierdzeniach ....
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  43. Powrót do góry    #347
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Oj zatęskni. Jak skład zaliczy 3 porządne wtopy na początku, to prędko kibice nie przyjdą.
    Nie ma po prostu na kogo.
    Włókniarz nie jest tu wyjątkiem. Podaj klub gdzie 3 porzadne wtopy na poczatku nie odbija sie na frekwencji?


    Powoli lecze sie z tego forum. Malo sportu duzo kompleksow, zawisci i polityki.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  44. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    3 wtopy i przy tym składzie 500.osób bądźmy realistami tam się nie ma z kim utorzsamiać i kib8ce wychowani na Włókniarzu w latach 90 powiedza Fuck na to coś .... a Ci turbo****y którzy wybtali rosjanina zawodnikiem 60 lecie z pewnością nie przyjdą .... tak więc byłbym ostrożny w takich twierdzeniach ....
    Daj spokój, mamy drużynę najemników jakich mieliśmy wielu i to w czasach marazmu i w czasach "medalowych". Nic się nie zmienia, a jest część kibiców, która pójdzie właściwie zawsze.

  45. Powrót do góry    #349
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Nie przypisujcie już tak tego Cieślaka bo jeszcze nic pewnego

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  46. Powrót do góry    #350
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Daj spokój, mamy drużynę najemników jakich mieliśmy wielu i to w czasach marazmu i w czasach "medalowych". Nic się nie zmienia, a jest część kibiców, która pójdzie właściwie zawsze.
    Kibic który przyjdzie zawsze widywany jest na zawodach do 21 roku życia a tam nawet nie ma 200 wiem co mówie bo od kilku lat jestem zdecydowanie częściej na takich zawodach niż tych topowych .... ale nie ma sensu sie nad tym rozwijac .... oby nie spełnił się pesymistyczny scenariusz .... bo mimo że nie akceptuje głupkowatej polityki obecnych zarządców źyczę im sukcesu ..... co nie powinno przeszkadzać w mówieniu jak jest ....
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    dockm (19-11-2017)

  48. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Włókniarz nie jest tu wyjątkiem. Podaj klub gdzie 3 porzadne wtopy na poczatku nie odbija sie na frekwencji?


    Powoli lecze sie z tego forum. Malo sportu duzo kompleksow, zawisci i polityki.
    I powiedz czyja to jest wina?

    1) Klakiery misiowe rozpowiadaj bzdury na temat oponentow - ja ze sprzedaje ziemniaki, PSUJ, ze jest akwizytorem
    ty sadzisz, ze biernie bedziemy czytac glupoty na nasz temat?
    Juz nie mowie o sytuacji z muuu i tym jak misio musial przepraszac

    2) Nie znam w tym kraju innego tak upolitycznionego klubu jak misiowa spolka. Wybacz, ale jak ktos na polityce opiera funkcjonowanie klubu to trudno , aby tej polityki nie bylo w dyskusjach forumowych Pretensje adresuj na strazacka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Włókniarz nie jest tu wyjątkiem. Podaj klub gdzie 3 porzadne wtopy na poczatku nie odbija sie na frekwencji?

    Powoli lecze sie z tego forum. Malo sportu duzo kompleksow, zawisci i polityki.
    Hę?
    Ja właśnie o tym mówię, że nie ma żadnej więzi między kibicem, a zespołem. I dotyczy to nie tylko naszego klubu.
    Ale że jesteśmy w takim wątku a nie innym, więc na przykładzie naszego klubu: zmienia się logo/herb nie wiadomo czemu, nie dba o wychowanków, do zespołu zaciąga najbardziej znienawidzonych zawodników... Jest tylko narzekanie na kibiców gazetowo-telewizyjnych.

    I był czas by to zauważyć i jakoś ogarnąć, stworzyć stałą grupę fanów, ale jak widać lepiej żyć z sezonu na sezon i klepać się przy tym po plecach Zauważyć tak, by nikt nie czuł się olany i taki "ananas" chodził na mecze bez marudzenia. Tak by liczył się kibic i jego dobro, a nie "pensja córki" czy "fajna fura prezesa".

    Także nie rozumiem Twojego zdziwienia i tej dziecinady w ostatnich zdaniach.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 19-11-2017 o 11:19
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  50. Powrót do góry    #353
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Mi nie przeszkadza ze jestem akwizytorem. Sponsor tytularny przedłuża umowę.
    Ostatnio edytowane przez P.S.U.J. ; 19-11-2017 o 04:21
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  51. Powrót do góry    #354
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie przypisujcie już tak tego Cieślaka bo jeszcze nic pewnego

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Obiło mi się o uszy ze można przypisywać, tylko podobno teraz trzeba przyrżnąć głupa, żeby na narodowym zostawić suchą nitke

  52. Powrót do góry    #355
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cieślak jedną nogą we Włókniarzu. Jest dużo bliżej niż w Zielonce.

  53. Powrót do góry    #356
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2016
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Tak jak pisałem zaczyna się właśnie obracanie kota ogonem w przeglądzie.

  54. Powrót do góry    #357
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    oj niedowiarki
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  55. Powrót do góry    #358
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Chyba ktoś nas jednak znów wystawi...

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  56. Powrót do góry    #359
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Wystawi? To Falubazowi obiecał że zostanie, a nie nam.

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    dockm (21-11-2017), mackoxdp1 (21-11-2017)

  58. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrek Zobacz posta
    Tak jak pisałem zaczyna się właśnie obracanie kota ogonem w przeglądzie.
    W Przeglądzie:
    "Wydaje się, że w tym momencie więcej argumentów ma właśnie Włókniarz. Klub zbudował interesujący zespół, a prezes klubu od dawna pozostaje w dobrych relacjach z trenerem i nie raz konsultował z nim swoje decyzje. Tego właśnie brakuje w Falubazie. Wiele wskazuje na to, że niedawny transfer Martina Smolinskiego w ogóle nie był z trenerem konsultowany, a o ściągnięciu zawodnika zdecydowały władze klubu, kierując się tylko argumentami biznesowymi. "

    Lech Kędziora na to:
    "XDDD"

    Oni tam sami nie wiedzą co piszą Także tego...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Strona 8 z 63 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •