Strona 151 z 151 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151
Pokaż wyniki od 6,751 do 6,794 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6751
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    Też się nad tym zastanawiałem. Wydaje mi się że suszył go na słońcu i wypłowiał. Tak przy okazji to najgorsze stroje w historii ZG.

    EDIT: Mario serio?

    http://zuzel.falubaz.com/storage/app...0_0_0_crop.jpg
    Faktycznie różnica spora. Tutaj chyba Misio wyprał go w jakimś lepszym proszku lub w wiekszej temperaturze niż powinien.

    Ale kiedyś już z kumplami za stadionie, zwróciliśmy uwagę na fakt, ze w TV w mocnym słońcu te kevlary wyglądają na brązowe. A gdzieś w prakingu przy innym oświetleniu, na czarne. Coś w tym jest.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #6752
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    No wygląda jakby wypłowiał od słońca.

    Bez przesady Mihodator - w tych obecnych jest super mycha klasyczna na zóltym tle (jak w kewlarze Kurmana).
    Kolor ciemny tez lepszy niż były te zielone czy np w ciapki zolto-zielone. Moze jakby ta zielien jeszcze byla taka jak na tabliczkach z nazwami ulic w ZG ale taka zawsze jakas byla brzydka. No ale o gustach sie nie dyskutuje.

    A Walasa jako walczacego o sklad bym u nas widzial.

  3. Powrót do góry    #6753
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Puka na PS pisze:

    W ostatnich dniach w klubie trwały mocne negocjacje z Krzysztofem Kasprzakiem, ale wczoraj okazało się, że zawodnik zostaje jednak na kolejny sezon w Cash Broker Stali. Jeszcze we wtorek rano pisaliśmy, że zielonogórzanie mogą czuć się mocno zawiedzeni takim obrotem spraw. Jak się jednak okazuje, zamiast rozpaczać przyspieszyli rozmowy z Martinem Vaculikiem.

    Słowak miał znakomitą ofertę ze Speed Car Motorem Lublin, ale to nie wystarczyło. W Zielonej Górze Vaculik dostanie nie tylko podobne warunki finansowe, ale także może być niemal pewny występu w meczach w play-off. Żużlowcy przy decyzji o transferze bardzo mocno patrzą na siłę zespołu, bo cztery mecze w decydującej fazie sezonu to szansa na zarobienie dodatkowo około 200 tysięcy złotych. To miało najprawdopodobniej kluczowe znaczenie przy negocjacjach ze Słowakiem. W tym momencie transfer Pedersena i Vaculika wydaje się przesądzony.
    Czyli wynikałoby, że jednak chcą obu, i Pedersena i Vacula. Czyli Zen chyba marudzi ? Dodatkowo mocno chcą ściągnąć jakiegokolwiek juniora. Również Rolnickiego wzięli na tapetę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #6754
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Drogi będzie ten skład, bardzo drogi...
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  5. Powrót do góry    #6755
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Bo to jest Niedzwiedz brunatny
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Eneasz (10-10-2018), grafi25 (10-10-2018)

  7. Powrót do góry    #6756
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Drogi będzie ten skład, bardzo drogi...
    a złota i tak nie będzie.

    btw: Lublin w tych okolicznościach jest w mega czarnej doopie - bez szans na utrzymanie.

  8. Powrót do góry    #6757
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Drogi będzie ten skład, bardzo drogi...
    Chyba będzie rekordowy budżet w historii ekstralipy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #6758
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Drogi będzie ten skład, bardzo drogi...
    No mieliśmy tańszy, oszczędnościowy i wiemy jak to się skończyło.
    Jeżeli ma być drogi i klub bedzie na to stać, to niech bedzie i nawet bardzo drogi.

    Walka o utrzymanie też bywa ciekawa, ale takie coroczne balansowanie w dole tabeli, też może się żle skończyć.
    Jak kasa jest, to czemy by nie zawalczyć o finał?

    Prezes mówi, że MJJ zostanie i Niedzwadek też chęci wykazuje, może pod nr 8, by się nadał, ale to znaczy, że Hansena chyba braknie.
    No i być może skończy się na trzech nowych zawodnikach, czyli Zenowi chyba jednak Ci kibice mocno leżą na serduchy i zresztą chce mieć pewne miejsce w składzie.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #6759
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    i Niedzwadek też chęci wykazuje, może pod nr 8, by się nadał
    z takim składem - pod nr 8 - to jest żużlowo-rozwojowe samobójstwo.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    Falubaz (10-10-2018)

  12. Powrót do góry    #6760
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    No to na bogato. Z takim składem mocno uciekniecie reszcie ligi. Jeżeli Leszno nadąży to może się zrobić najbardziej wyrównana rywalizacja ostatnich lat.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #6761
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    z takim składem - pod nr 8 - to jest żużlowo-rozwojowe samobójstwo.
    No a co mu zrobisz jak chłop chce zostać, a nie iść gdzieś niżej i jezdzić.
    Kontuzje chodzą po ludziach i róznie może być, zwłaszcza jak by było tylko dwóch Polaków na seniorce.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #6762
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Jeśli to wszystko się potwierdzi to widać, że celujemy w finał, a nie koniecznie jeszcze w złoto, co jest rozsądne, bo finansowo finał (szczególnie gdy się jedzie 1 mecz u siebie) spina się prawie tak samo jak złoto.

  15. Powrót do góry    #6763
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Zgadzam się, Niedźwiedź pokazywał przebłyski i w pierwszej lidze spokojnie może sobie poradzić. Pod 8 przy składzie Dudek, Protasiewicz, Jepsen Jensen, Pedersen, Vaculik nie pojedzie ani razu w ciągu sezonu - każdy z tych zawodników nawet przy kłopotach jest mimo wszystko bardziej solidny, więc chłopak zmarnuje sobie po prostu rok.

  16. Powrót do góry    #6764
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Zgadzam się, Niedźwiedź pokazywał przebłyski i w pierwszej lidze spokojnie może sobie poradzić. Pod 8 przy składzie Dudek, Protasiewicz, Jepsen Jensen, Pedersen, Vaculik nie pojedzie ani razu w ciągu sezonu - każdy z tych zawodników nawet przy kłopotach jest mimo wszystko bardziej solidny, więc chłopak zmarnuje sobie po prostu rok.
    A co jakby Dudek czy Protas złapali kontuzje?
    Kto wtedy pojedzie? Pawliczak?
    Zengi pewnie nie chce być walczącym o skład i pewnie odejdziebo gdzie indziejk bedzie miał pewne miejsce w skladzie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #6765
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Gratuluje Vaculika i Pedersena. Próbujecie mącić w głowie Karczmarzowi dajac 300 tysi za wypożyczenie, chcac wykorzystac jego konflikt ze Zmorą. Czy się uda? Raczej Zmora nie puści..chociaż kto wie.

    Gratuluje Dream Teamu.

  18. Powrót do góry    #6766
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Gratuluje Vaculika i Pedersena. Próbujecie mącić w głowie Karczmarzowi dajac 300 tysi za wypożyczenie, chcac wykorzystac jego konflikt ze Zmorą. Czy się uda? Raczej Zmora nie puści..chociaż kto wie.

    Gratuluje Dream Teamu.

    Z niewolnika nie ma pracownika. Wszystko tu zależy od Karczmarza. Nic od Zmory.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    dillinger (10-10-2018)

  20. Powrót do góry    #6767
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A co jakby Dudek czy Protas złapali kontuzje?
    Kto wtedy pojedzie? Pawliczak?
    Zengi pewnie nie chce być walczącym o skład i pewnie odejdziebo gdzie indziejk bedzie miał pewne miejsce w skladzie.
    Od tego był Mads Hansen, z którego w ogóle w poprzednim roku nie korzystano - IMHO bardziej nadawałby się na tę pozycję, jest zagranicznym juniorem, ma pełno jazdy gdzie indziej - Sebastian raczej na angaż w zagranicznych ligach liczyć nie może, więc zostając w ZG pod 8 zostawia się bez źródła dochodu i bez możliwości rozwoju.

  21. Powrót do góry    #6768
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    No to na bogato. Miało być grubo i zapowiada się, że będzie
    Będzie ciekawie!

    Tylko, żeby Nicki gdzieś nie przywalił. Ale chyba co ważniejsze (przy braku Zengoty) cały sezon bez kontuzji Dudka i Protasiewicza.
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 10-10-2018 o 12:56

  22. Powrót do góry    #6769
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Gratuluje Vaculika i Pedersena. Próbujecie mącić w głowie Karczmarzowi dajac 300 tysi za wypożyczenie, chcac wykorzystac jego konflikt ze Zmorą. Czy się uda? Raczej Zmora nie puści..chociaż kto wie.

    Gratuluje Dream Teamu.
    No fajnie, nowa ekipa weszła do tego biznesu nawet nie z drzwiami tylko od razu całą ścianę wypyerdolili. Absmak. Karkosikowe zakupy przy tym to była subtelna robota w białych rękawiczkach. Tak się zastanawiam co oni sobie wyobrażają? Że jak wywalą Zengotę i naszych juniorów (marnych bo marnych ale swoich) i pojedziemy ekipą z Nikodemem, Vaculem, Miśkowiakiem i Karczmarzem to zdobędą sympatię kibiców Falubazu ? Czy to może taka fanaberia na zasadzie - Teraz to ja wam pokażę (a szczególnie tobie Zdzisiu) jak się zdobywa majstra. Chcę to mam!
    Nie wiem, może ja już jestem starej daty, ale mnie takie mistrzostwa jakoś średnio kręcą.

  23. Powrót do góry    #6770
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    prezes ma trzy armaty to będzie grubo tylko szkoda zengiego

  24. Powrót do góry    #6771
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 15 w 5 postach
    Próbujecie mącić w głowie Karczmarzowi dajac 300 tysi za wypożyczenie, chcac wykorzystac jego konflikt ze Zmorą. Czy się uda? Raczej Zmora nie puści..chociaż kto wie.
    Przychodzi mi na myśl bajka o chłopie i żmii Lafontaine'a. A wystarczyło trochę rozumniej poprowadzić mecz w Tarnowie i nie byłoby mącenia w głowach połowy składu naszej drużyny (Karczmarz, Kasprzak, Vaculik). Zmora nie ma za grosz wyobraźni i umiejętności przewidywania przyszłości. Zresztą przewidziałem to zaraz po meczu z Unią Tarnów.
    Ostatnio edytowane przez zdepiefal ; 10-10-2018 o 13:09

  25. Powrót do góry    #6772
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie wiem, może ja już jestem starej daty, ale mnie takie mistrzostwa jakoś średnio kręcą.
    a pisałeś mi, że niemoc pedersena to był taki przypadek..
    a losy falubazu rozstrzygały się nie tylko na torze. komuś za bardzo zależy/ło, żeby pozostawić sprawę pozostania w lidze, przyszłości klubu i zainwestowanych przez udziałowców pieniędzy tylko przypadkowi.
    coś czuję, że jeszcze będzie przepraszać sparte_mistrza za worynę.

  26. Powrót do góry    #6773
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    No jeśli potwierdzą się informacje z Dzikiem i Vaclikiem to jedyne co mi do głowy przychodzi i co warto w tym miejscu napisać już dziś , aby co niektórzy za wysoko głowy przez zimę nie nosili ......

    Smyk z Dominem zrobią różnicę po raz trzeci..........

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Aussie (10-10-2018), Nestor (10-10-2018), Noski (10-10-2018)

  28. Powrót do góry    #6774
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No fajnie, nowa ekipa weszła do tego biznesu nawet nie z drzwiami tylko od razu całą ścianę wypyerdolili. Absmak. Karkosikowe zakupy przy tym to była subtelna robota w białych rękawiczkach. Tak się zastanawiam co oni sobie wyobrażają? Że jak wywalą Zengotę i naszych juniorów (marnych bo marnych ale swoich) i pojedziemy ekipą z Nikodemem, Vaculem, Miśkowiakiem i Karczmarzem to zdobędą sympatię kibiców Falubazu ? Czy to może taka fanaberia na zasadzie - Teraz to ja wam pokażę (a szczególnie tobie Zdzisiu) jak się zdobywa majstra. Chcę to mam!
    Nie wiem, może ja już jestem starej daty, ale mnie takie mistrzostwa jakoś średnio kręcą.
    wybory..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #6775
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No jeśli potwierdzą się informacje z Dzikiem i Vaclikiem to jedyne co mi do głowy przychodzi i co warto w tym miejscu napisać już dziś , aby co niektórzy za wysoko głowy przez zimę nie nosili ......

    Smyk z Dominem zrobią różnicę po raz trzeci..........
    Trudno się z tym nie zgodzić. Możemy się obkupić seniorami, ale bez choćby 1 wartościowego juniora złota nie będzie.
    Fajny ten sezon ogórkowy: taki nie za nudny i nie za mdły...

  30. Powrót do góry    #6776
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a pisałeś mi, że niemoc pedersena to był taki przypadek..
    a losy falubazu rozstrzygały się nie tylko na torze. komuś za bardzo zależy/ło, żeby pozostawić sprawę pozostania w lidze, przyszłości klubu i zainwestowanych przez udziałowców pieniędzy tylko przypadkowi.
    coś czuję, że jeszcze będzie przepraszać sparte_mistrza za worynę.
    Litości Kolarz, nie spartomistrzuj. Pedersen miał gorsza całą drugą połowę sezonu. Już rozpisywałem dokładnie każdy jego bieg w ZG. Tam nie było się do czego się przyyebać, nie twórz spiskowych teorii dziejów.
    O Worynie to już nawet nie wspominam. Kolega z Rybnika dobrze tutaj sprawę opisał.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    wybory..
    A to Bieńkowski gdzieś kandyduje ? Nie sądzę. Jemu tam zresztą będzie ok z każdą władzą.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No jeśli potwierdzą się informacje z Dzikiem i Vaclikiem to jedyne co mi do głowy przychodzi i co warto w tym miejscu napisać już dziś , aby co niektórzy za wysoko głowy przez zimę nie nosili ......

    Smyk z Dominem zrobią różnicę po raz trzeci..........
    Dlatego jak uważam że spina na majstra to powinna być na sezon 2020 a 2019 jechać na luzie a nie taki dream team z którego potem będzie niezła szydera w całej Polsce.

  31. Powrót do góry    #6777
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    A tego Kubery nie da się kupić ?

  32. Powrót do góry    #6778

  33. Powrót do góry    #6779
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Dobrzy juniorzy, co potwierdzi zdecydowana większość forumowiczów, są konieczni (bardzo pomocni) do walki złoto.
    U Was dodatkowo Protasiewicz musi w przyszłym sezonie jechać jak profesor, a nie jak uczeń (co miało miejsce w tym sezonie).
    Dudek będzie liderem.
    Vaculik poniżej pewnego poziomu nie zejdzie.
    Jensen, tu sam nie wiem. Prowadzącym parę nie będzie, więc może być różnie.
    Pedersen, wg mnie swoje pojedzie, ale raczej będzie miał kłopot, żeby zbliżyć się do wyników z 2018.

    To wszystko nie zmienia jednak faktu, że będzie ostra walka o złoto

    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #6780
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No jeśli potwierdzą się informacje z Dzikiem i Vaclikiem to jedyne co mi do głowy przychodzi i co warto w tym miejscu napisać już dziś , aby co niektórzy za wysoko głowy przez zimę nie nosili ......

    Smyk z Dominem zrobią różnicę po raz trzeci..........
    I tyle hajsu psu w dupę... Że im się chce... I pewno się okaże ze w takim Teamie Nicki nawet 1,9 nie wykręci...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  35. Powrót do góry    #6781
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    A tego Kubery nie da się kupić ?
    Już raz próbowaliście, wieć raczej nie

    Ostrzę sobie ząbki na rodzinne obiadki w 2019

  36. Powrót do góry    #6782
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Myślę że tym składem , przejechanie spokojnie sezonu i szóste miejsce jest w naszym zasięgu . Dziwny faktycznie ten okres transferowy . Sławomir Dudek nie płacze jak krzywdzą jego syna , podpisują wszyscy umowy długoterminowe . Pierwsza liga ? Nie ma problemu będziemy jechać . Dwie największe złotówy ligi przybywają na odsiecz . Panie Stanisławie , dlaczego tak późno ??? . Wystarczyło rozbić świnkę rok temu . Przeprosić Hampela , zrobić przelew Jasonowi , nie pokazywać Madsenowi drzwi . Wszyscy byliby szczęśliwi , a najbardziej trener tysiąclecia bo miałby w końcu medal i pewnie wciąż zdrową mamę .
    TYLKO FALUBAZ

  37. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Eneasz (10-10-2018), Jacazg (10-10-2018), SCOT FZG (10-10-2018), grafi25 (11-10-2018), marcool (10-10-2018), youlaike (10-10-2018)

  38. Powrót do góry    #6783
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Myślę że tym składem , przejechanie spokojnie sezonu i szóste miejsce jest w naszym zasięgu . Dziwny faktycznie ten okres transferowy . Sławomir Dudek nie płacze jak krzywdzą jego syna , podpisują wszyscy umowy długoterminowe . Pierwsza liga ? Nie ma problemu będziemy jechać . Dwie największe złotówy ligi przybywają na odsiecz . Panie Stanisławie , dlaczego tak późno ??? . Wystarczyło rozbić świnkę rok temu . Przeprosić Hampela , zrobić przelew Jasonowi , nie pokazywać Madsenowi drzwi . Wszyscy byliby szczęśliwi , a najbardziej trener tysiąclecia bo miałby w końcu medal i pewnie wciąż zdrową mamę .
    Żeby Zdzichu mógł świętować sukces jako prezes klubu ?

  39. Powrót do góry    #6784
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No jeśli potwierdzą się informacje z Dzikiem i Vaclikiem to jedyne co mi do głowy przychodzi i co warto w tym miejscu napisać już dziś , aby co niektórzy za wysoko głowy przez zimę nie nosili ......

    Smyk z Dominem zrobią różnicę po raz trzeci..........
    No dobra Wełna, bedziecie nadal faworytami ligi, ale fajnie by było jakbyśmyrazem odjechali ten finał, bo dawno nas tam nie było.
    Jakby nie było srebro to też medal i wcale nie wstyd przegrać finał z taką mocną Unią.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #6785
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    O ja pyerdolę, co ja tu słysze ? Karczmarze, Nickodemy ? Miśkowiaki ? I na ..uj nam to wszystko ? Pytam się ?

    Jedyną zmianę jaka bym poczynił, to zakup jednego seniora Vacul/Nikodem lub ktoś zbliżony. I w mediach gadałbym, że cel Falubazu to awans do PO. Jak dla mnie to Goliński idzie za grubo.

    No i mnie bardziej interesuje czy Janas z Jabolem dalej będą mieli etaty w klubie ? Bo ich na co dzień nie widać a obaj robią zayebistą robotę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    PrzemoZG (10-10-2018), kian (10-10-2018)

  42. Powrót do góry    #6786
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Zgadzam się z Mariuszem. Świat zwariował...

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wookie1982 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-10-2018), kian (10-10-2018)

  44. Powrót do góry    #6787
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O ja pyerdolę, co ja tu słysze ? Karczmarze, Nickodemy ? Miśkowiaki ? I na ..uj nam to wszystko ? Pytam się ?
    Podobno magia gdzieś się zapodziała , ale wróci ze zdwojoną siłą . Znów baba w berecie na finale zapyta mnie : w jakich hełmach nasi ?
    TYLKO FALUBAZ

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Jacazg (10-10-2018), Mariusz (10-10-2018)

  46. Powrót do góry    #6788
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    a kto w takiej druzynie mialby byc doparowym?

  47. Powrót do góry    #6789
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    a kto w takiej druzynie mialby byc doparowym?
    Skórnicki
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #6790
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Podobno magia gdzieś się zapodziała , ale wróci ze zdwojoną siłą . Znów baba w berecie na finale zapyta mnie : w jakich hełmach nasi ?
    To raczej nowa magia. Magia pieniądza Ale kolor się zgadza - zielono nam

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skórnicki
    Zaryzykuje stwierdzenie że wsadzenie go do składu zamiast "menadżerowania" byłoby wzmocnieniem Falubazu

  49. Powrót do góry    #6791
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Do dalszej dyskusji w temacie klubowym, już na sezon 2019 zapraszam tu http://www.sportsboard.pl/showthread...%85tek-klubowy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #6792
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Zobaczcie jak małolat daje na prawdziwym motorze

    https://www.facebook.com/18529619166...DkxODE4MDc5OA/
    Skład jaki ustalą taki będzie, ale mini tor to konieczność, w końcu powinni go zbudować a efekty na pewno przyjdą
    Ostatnio edytowane przez Arm ; 10-10-2018 o 16:09

  51. Powrót do góry    #6793
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 59 w 43 postach
    zaczynam sie czuc jak kibic unibaxu. bez kozaka na juniorce guzik ugramy wiec po co prezyc muskuły?

  52. Powrót do góry    #6794
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No fajnie, nowa ekipa weszła do tego biznesu nawet nie z drzwiami tylko od razu całą ścianę wypyerdolili. Absmak. Karkosikowe zakupy przy tym to była subtelna robota w białych rękawiczkach. Tak się zastanawiam co oni sobie wyobrażają? Że jak wywalą Zengotę i naszych juniorów (marnych bo marnych ale swoich) i pojedziemy ekipą z Nikodemem, Vaculem, Miśkowiakiem i Karczmarzem to zdobędą sympatię kibiców Falubazu ? Czy to może taka fanaberia na zasadzie - Teraz to ja wam pokażę (a szczególnie tobie Zdzisiu) jak się zdobywa majstra. Chcę to mam!
    Nie wiem, może ja już jestem starej daty, ale mnie takie mistrzostwa jakoś średnio kręcą.
    Taaaa jeden już taki był w speedway.. miał kadencje kilku letnią i zdobył całe jedno złoto. 1-2-2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •