Strona 1 z 45 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

    Mamy listopad, najwyższa pora rozpocząć wątek klubowy na sezon 2018. Zapowiada się najtrudniejszy sezon od wielu lat i bardziej prawdopodobna jest walka o utrzymanie się w lidze a nie o play offy. Podejrzewam, że liczbą wpisów możemy pobić rekord wątku toruńskiego.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    No dobra, to zaczynajmy tą nierówna walkę o utrzymanie w SE

    Zakładając, ze mamy już Pepe, Dudka i chyba Zengotę, podobno ma być tez MJJ. Ale to wciąż za mało, bowiem na JT nie można liczyć, iż wydobrzeje na czas. Więc musi być ktoś jeszcze, przynajmniej jeden zawodnik. Któż to będzie ? Ostaf ma szlaban na info z klubu, to nam nie powie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, to zaczynajmy tą nierówna walkę o utrzymanie w SE

    Zakładając, ze mamy już Pepe, Dudka i chyba Zengotę, podobno ma być tez MJJ. Ale to wciąż za mało, bowiem na JT nie można liczyć, iż wydobrzeje na czas. Więc musi być ktoś jeszcze, przynajmniej jeden zawodnik. Któż to będzie ? Ostaf ma szlaban na info z klubu, to nam nie powie
    Ostafa to czeka na info z forum Sportsboard.
    Trzon miejscowych w teamie, to duży plus dla nas, kibiców. Brakuje jednego, bardzo dobrego zawodnika zza granicy, takiego na 10-15pkt w każdym meczu. Jeszcze gorzej jest z juniorami. Ale tego w najbliższym czasie nie przeskoczymy, do tego potrzeba paru dobrych lat. Zgarda powinien poszukać sobie miejsca w innej ekipie. U nas powinien jechać Tonder i jakiś maksymalnie 18latek. U Niedźwiedzia podoba mi się ambicja, ale z niego już nic nie będzie w juniorach. Chłopak wszelkie niedostatki, próbuje nadrabiać animuszem i ryzykanctwem. To skutkuje chaosem na torze i częstymi kontuzjami, szkoda jego kości.
    Ten zielonogórski rdzeń to wielki atut, ale brak jednego dobrego grajka na 10+pkt.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, to zaczynajmy tą nierówna walkę o utrzymanie w SE

    Zakładając, ze mamy już Pepe, Dudka i chyba Zengotę, podobno ma być tez MJJ. Ale to wciąż za mało, bowiem na JT nie można liczyć, iż wydobrzeje na czas. Więc musi być ktoś jeszcze, przynajmniej jeden zawodnik. Któż to będzie ? Ostaf ma szlaban na info z klubu, to nam nie powie
    Liczę na jakiegoś młodego zdolnego Australijczyka na rezerwę. Wiem, że Cieślak leciał na SGP rozmawiać z paroma osobami w sprawie kontraktu w Falubazie. Nie wiem czy coś z tego wyszło, ale jeśli będziemy jechać wyłącznie o utrzymanie na bazie starych zgranych kart w stylu MJJ czy Walasek + juniorzy z których już nic nie będzie to zmarnujemy totalnie kolejny rok.
    Skoro nie mamy szans na medale to chociaż dajmy więcej pojeździć młodym ze szkółki (stawianie na Zgardę i Misia uznam za sabotaż) i poszukajmy jakiegoś młodego zdolnego obcokrajowca. Może trafi się drugi Lindgren?

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ten wątek trzeba jakoś przenieść bo jest założony w złym miejscu.
    Carlitos - najpierw Forum Allinone -> Speedway Ekstraliga -> Falubaz Zielona Góra -> i tam zakładasz wątek...

    Swoją drogą przejrzałem sobie szukając tytuły starych wątków jak: Kurman i długo długo nic.. , albo Czy Zbigniew Jąder zamierza po sezonie 2003 opuścić ZKZ Quick Mix Zielona Góra?

    Fajne wspomnienia

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Szykuje się nam sexafera w Falubazie ☺ tego jeszcze w żużlu nie bylo? Co do składu to Pepe Dudek Zengota MJJ to za mało nawet na walkę o utrzymanie. Nie ma na dziś liczyć na Jacoba. Być może będzie trzeba oglądać Walasek. Mam co do niego mieszane uczucia ale zawsze to swojak. Pozostaje kwestia 8. Najlepsza opcja to Max ale skoro nie ma kasy na JasonJasona to i na Max nie będzie. Tu widziałbym Robera Lamberta. Wiem że w klubie czytają sportsboard, więc błagam TYLKO o jedno -Alex na wypożyczenie! Przeżyliśmy Piotra 100% Falubaz i jego szwagra to już przeżyjemy wszystko ☺ zdaje się że będzie trzeba w tym sezonie dużo magii.
    Tylko Falubaz

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Pytanie jaki wpływ na potencjalne odejście sponsorów, i problem z ich pozyskaniem, ma ostatni PR Falubazu, podejrzewam że większe niż się komukolwiek wydaje. Podśmiechujki z Ostafa, z Puki, ale oni kreują wizerunki klubów. I jeszcze ta seksafera, czemu Falubaz nic z tym nie zrobi, a daje po sobie jechać jak po łysej kobyle? Przecież to może mieć wymierne skutki finansowe.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ten wątek trzeba jakoś przenieść bo jest założony w złym miejscu.
    Carlitos - najpierw Forum Allinone -> Speedway Ekstraliga -> Falubaz Zielona Góra -> i tam zakładasz wątek...
    Przepraszam, nie zauważyłem tego bo sam korzystam z forum od razu przechodząc do zakładki z najnowszymi postami bez podziału na subfora.

    Mamy dwóch nowych moderatorów - panowie pomożecie ?

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, to zaczynajmy tą nierówna walkę o utrzymanie w SE

    Zakładając, ze mamy już Pepe, Dudka i chyba Zengotę, podobno ma być tez MJJ. Ale to wciąż za mało, bowiem na JT nie można liczyć, iż wydobrzeje na czas. Więc musi być ktoś jeszcze, przynajmniej jeden zawodnik. Któż to będzie ? Ostaf ma szlaban na info z klubu, to nam nie powie
    Jak to kto ...
    Pewnie Grześ Walasek nadciągnie, co by nam lige ratować.
    Nie da się zbudować silnej ekipy, to na wychowanków postawią.
    Może taki ruch uratuje troche frekwencje i kto bedzie bardziej umierał za klub niż wychowankowie ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar falubaz77
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    10 zespołów przy takiej ilości dobrych zawodników i ich zapotrzebowaniu równa sie wprowadzenie ksm. W tym momencie gwóźdź do trumny ekstraligi, przerabiany temat który kompletnie sie nie sprawidził!!! 8 zespołów na ta chwile sprawia problem ze stworzeniem wyrównanej ligi...


    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No już wiadomo, że sezon prawdopodobnie skonczymy w sierpniu.

    Dwa to bedzie ciezko nawet z utrzymaniem. Pomiedzy druzyna ktora walczy o medale a taka, ktora walczy o utrzymanie rozpaczliwie jest cienka granica w tej elitarnej Ekstralidze. Ja dlatego zawsze postulowalem 10-cio zespolowa lige conajmniej.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń spiewaj naszą pieśń. Falubaz Falubaz mistrzem jest!!

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    o kurcze panowie co to za seks afera u was ... moze ktos cos wyjasnic ?
    pyra

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    o kurcze panowie co to za seks afera u was ... moze ktos cos wyjasnic ?
    Jaka tam afera zaraz ?

    Spodobało się dziewczę Łoktajewowi, i zaraz sex afera

    I nie krzyczcie tak głośno ba zaraz Kazia Szczuka wpadnie. A wtedy dopiero będzie afera

    Ja tam stawiam na Walasa w Falubzie. Z Walasem nie spadniemy. A i o 1/4 zawalczymy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,645
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Mnie dziwi, że nikt nie zainteresował się jeszcze przekrętem senatora PO i programem Lotto, w którym Klaudia była słupem, a kasa poszła do klubu lub PePe.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Mnie dziwi, że nikt nie zainteresował się jeszcze przekrętem senatora PO i programem Lotto, w którym Klaudia była słupem, a kasa poszła do klubu lub PePe.
    Możesz być pierwszym i zgłosić sprawe do prokuratury.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Mnie dziwi, że nikt nie zainteresował się jeszcze przekrętem senatora PO i programem Lotto, w którym Klaudia była słupem, a kasa poszła do klubu lub PePe.
    Albo Dowhan, rycerz na białym koniu...czy czasem, to nie on opuścił okręt o nazwie "Falubaz"?

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wszystko wskazuje na to, że Fricke we Wrocławiu, czyli już wiadomo gdzie jesteśmy i dlaczego jest tu tak ciemno . Jedziemy o utrzymanie się w lidze i nic więcej. Ktoś tu narzekał, że skończymy sezon w sierpniu. To ja dopowiem, że obyśmy go skończyli w sierpniu ...
    Całe szczęście, że Fricke ląduje we Wrocławiu, który i tak nie będzie naszym rywalem w walce o utrzymanie.

    Jeśli ktoś wierzy, że drużyna w składzie:

    1. Zengi
    2. MJJ
    3. Dudek
    4. Walasek/Thorssell
    5. Protas
    6. Niedźwiedź/Zgarda
    7. Tonder
    8. no name/Zgarda/Niedźwiedź/plastron ze szkółki

    jest w stanie osiągnąć coś więcej niż 6 miejsce w ekstralipie (optymistyczny scenariusz) to jest lekko oderwany od rzeczywistości. Jesteśmy największym przegranym "sezonu transferowego" a co gorsza, ww. zbieranina jest na jeden rok, tutaj nie ma żadnej myśli przewodniej czy budowania drużyny w perspektywie 2-3 sezonów. W przyszłym roku trzeba będzie wszystko budować od zera, tylko jeszcze nie wiadomo w której lidze.

    PS: E-kantor wycofał się z bycia sponsorem tytularnym. Mając na względzie powyższy skład, powinniśmy się rozejrzeć za nowym sponsorem tytularnym z branży przetwórstwa odpadów. Recycling Falubaz a może Utylizator Falubaz ? Ktoś pamięta jak się nazywała firma Tony'ego Soprano od utylizacji odpadów ?
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 02-11-2017 o 16:30

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Jeśli ktoś wierzy, że drużyna w składzie:

    1. Zengi
    2. MJJ
    3. Dudek
    4. Walasek/Thorssell
    5. Protas
    6. Niedźwiedź/Zgarda
    7. Tonder
    8. no name/Zgarda/Niedźwiedź/plastron ze szkółki

    jest w stanie osiągnąć coś więcej niż 6 miejsce w ekstralipie (optymistyczny scenariusz) to jest lekko oderwany od rzeczywistości. Jesteśmy największym przegranym "sezonu transferowego" a co gorsza, ww. zbieranina jest na jeden rok, tutaj nie ma żadnej myśli przewodniej czy budowania drużyny w perspektywie 2-3 sezonów. W przyszłym roku trzeba będzie wszystko budować od zera, tylko jeszcze nie wiadomo w której lidze.
    Ty jesteś jednak niereformowalny. Przestań wierzyć w te bajki o budowaniu perspektywicznej drużyny. W dobie szału pieniądza, jest to rzecz praktycznie niemożliwa. I tak dobrze, ze drużyna jest oparta na Protasie i Dudku. Mam nadzieję, ze Zengi zagości na dłużej w ZG. A resztę to i tak trzeba dobierać co roku, a w zasadzie licytować się o nich z innymi klubami. Perspektywiczną drużynę to miałeś w latach 2011 - 2013. I potem zdechło. W tym roku mieliśmy w składzie pierwszego i drugiego zawodnika świata. Dodatkowo Hampela. I też zdechło. Perspektywiczny w swoim czasie był AJ i co ? I się zesrało. A najbardziej czieszyło złoto w 2009 roku. Gdzie przed sezonem nikt nas nie stawiał w roli faworytów. A w składzie byli Pepe, Walas, Fredka, Puk, Dobrucki, Zengi czy Dudek.

    Jak dla mnie to powinni zakontraktować Walasa i jakiegoś Tungate czy kogoś mu zbliżonego. I zacząć wreszcie jeździć swoimi juniorami. Deficyt dobrych zawodników jest widoczny gołym okiem. Chyba Eneasz pisał, że musimy mieć zawodnika na 10-15 pkt w każdym meczu. Rzecz w tym, ze nie ma takich w ogóle na rynku. Nawet Doyle tego nie potrafi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wszystko wskazuje na to, że Fricke we Wrocławiu, czyli już wiadomo gdzie jesteśmy i dlaczego jest tu tak ciemno . Jedziemy o utrzymanie się w lidze i nic więcej. Ktoś tu narzekał, że skończymy sezon w sierpniu. To ja dopowiem, że obyśmy go skończyli w sierpniu ...
    Całe szczęście, że Fricke ląduje we Wrocławiu, który i tak nie będzie naszym rywalem w walce o utrzymanie.

    Jeśli ktoś wierzy, że drużyna w składzie:

    1. Zengi
    2. MJJ
    3. Dudek
    4. Walasek/Thorssell
    5. Protas
    6. Niedźwiedź/Zgarda
    7. Tonder
    8. no name/Zgarda/Niedźwiedź/plastron ze szkółki

    jest w stanie osiągnąć coś więcej niż 6 miejsce w ekstralipie (optymistyczny scenariusz) to jest lekko oderwany od rzeczywistości. Jesteśmy największym przegranym "sezonu transferowego" a co gorsza, ww. zbieranina jest na jeden rok, tutaj nie ma żadnej myśli przewodniej czy budowania drużyny w perspektywie 2-3 sezonów. W przyszłym roku trzeba będzie wszystko budować od zera, tylko jeszcze nie wiadomo w której lidze.

    PS: E-kantor wycofał się z bycia sponsorem tytularnym. Mając na względzie powyższy skład, powinniśmy się rozejrzeć za nowym sponsorem tytularnym z branży przetwórstwa odpadów. Recycling Falubaz a może Utylizator Falubaz ? Ktoś pamięta jak się nazywała firma Tony'ego Soprano od utylizacji odpadów ?
    Wiadomo ze to sport i wszystko jest możliwe tak jak to bylo w naszym przypadku gdzie skazywano nas na bycie czerwoną latarnią ligii . Piszesz o 6 miejscu ale ja za bardzo nie widze nikogo po za UT od kogo moglibyście wyzej w tabeli.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jaka tam afera zaraz ?

    Spodobało się dziewczę Łoktajewowi, i zaraz sex afera

    I nie krzyczcie tak głośno ba zaraz Kazia Szczuka wpadnie. A wtedy dopiero będzie afera

    Ja tam stawiam na Walasa w Falubzie. Z Walasem nie spadniemy. A i o 1/4 zawalczymy.
    a o to chodzi... no coz ... czytalem czytalem interesujace ... i naszlo mnie inne spostrzezenie ... taka analogia sytuacji... ze jesli falubaz tak traktuje juniorow swoich czy tez skaperowanych, jak klaudie .. no to coz nie dziwie sie ze ani nie potraficie cos swojego wylowic a jeszcze potraficie zespsuc juniorow z zewnatrz
    pyra

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Sorry musiałem 😂😂😂😂😂FB_IMG_1509633704714.jpg

  21. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Arm (02-11-2017), Londi (02-11-2017), shelve (02-11-2017), spitt22 (02-11-2017)

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co tam robi thorrsell pod 8 ?

    Póki co, nie ma się co emocjonować. Według mnie najlepsi zawodnicy SE nie podpisza się pod nowym regulaminem. Coś mi się wydaje, że Tymczyszyn, wiedząc co szyją marynarki zawodnikom, dał sobie na wstrzymanie z wysokimi kontraktami. Nie wierzę, ze zawodnicy (ci najlepsi) beda robić za niewolników. Jak dla mnie SE albo neiw ystartuje, albo pojedzie w okrojonym składzie. o ile zawodników wystarczy.

    Z tego co słyszlaem to w samym Lesznie Kołdi, Emil i JH, podobno powiedzieli, że nie zaakceptują takiego regulaminu. U nas Pepe, Dudi, Zengi też nie mają zamiaru poddać się dyktaturze. Własnie dlatego Hancock zrezygnował ze SE. Bedzie jeszcze ciekawie. w sezonie 2018 SE może w ogóle nie pojechać. Zaraz nasi krajowi zawodnicy, będa masowo występowali o licencje w innych krajach. Bo znając naszych działaczy, to nie będą chcieli wyrazić im zgody na występy w zagranicznych ligach.
    Mariusz wieszczy co najgorsze, aby tylko Falubaz dobrze na tym wszystkim wyszedł

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario będzie dużo krzyku jak z tłumikami, a potem liga pojedzie jak co roku. Najwyżej złagodzą trochę te przepisy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario będzie dużo krzyku jak z tłumikami, a potem liga pojedzie jak co roku. Najwyżej złagodzą trochę te przepisy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Widzę, ze do was nie dociera co tam jest napisane.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja akurat uwierzę. Dlaczego by nie. Naturalnie potraktuj to jako żart. Ale faktem jest, że w tym krótkim elaboracie, wykazałeś się sporą wiedzą w kwestii, nazwę to, niektórych niuansów klubowych.



    A skąd ty to wiesz ? Gorzów też, póki co, nie ma nikogo pod 8.
    Mogą rozgrywać te pozycje juniorem. Serio nie widzicie tego na jakim ryzyku pojedziemy ?
    Qwa jeśli ktoś tam na Wrocławskiej jeszcze coś kuma to niech szukają jakiś nowych Lindgrenow. Bo z Walaskiem tez może być tak ze mu wiosną na pierwszym treningu coś w plecach przeskoczy i zostaniemy bez żadnych rezerw.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Co to za wielkie buuum bedzie, zdaniem Kryjoma ?

    https://twitter.com/SlawekKryjom/sta...45563468410881
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co to za wielkie buuum bedzie, zdaniem Kryjoma ?

    https://twitter.com/SlawekKryjom/sta...45563468410881
    Może ktoś z wielkich, którzy byli dogadania się wyłamał...

  28. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jason realizuje swoją zemstę na fucking Toruń


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Albo Jarosław H. za parówkę

  30. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Albo Jarosław H. za parówkę
    I obaj idą do Tarnowa
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  31. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    .......... ale zawsze się ktoś chętny znajduje na Jego usługi i Grześ ulega. ($$$)
    Faktycznie,Grzes przez ostatnie trzy-cztery sezony to sie tak nachapal ,ze jego dzieci i wnuki nie beda musialy pracowac.

    Masz jeszcze jakis fajny przekaz dnia od nieskazitelnego pana Senatora?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Carlitos, nowy watek założyłeś poza "ekstraligą" przez przypadek?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Carlitos, nowy watek założyłeś poza "ekstraligą" przez przypadek?
    Raczej nieudolność

    PS wieszczy taki skład:

    2018:
    9. Piotr Protasiewicz
    10. Rohan Tungate
    11. Grzegorz Zengota
    12. Michael Jepsen Jensen
    13. Patryk Dudek
    14. Alex Zgardziński
    15. Sebastian Niedźwiedź
    16. Mikkel Michelsen.

    Jeszcze tylko zakaz stadionowy dla Zgardy i Tonder za Misia a drużyna będzie do strawienia







    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  34. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    A ten Tungate czy jak on się zwie to z jakiej paki? Magia jednego turnieju GP?

  35. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Raczej nieudolność

    PS wieszczy taki skład:

    2018:
    9. Piotr Protasiewicz
    10. Rohan Tungate
    11. Grzegorz Zengota
    12. Michael Jepsen Jensen
    13. Patryk Dudek
    14. Alex Zgardziński
    15. Sebastian Niedźwiedź
    16. Mikkel Michelsen.

    Jeszcze tylko zakaz stadionowy dla Zgardy i Tonder za Misia a drużyna będzie do strawienia







    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Powiem ci, ze sklad ten szalu nie robi.. ale w razie problemow z utrzymaniem to idealny niedrogi sklad by oklepac Tarnow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,645
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Powiem ci, ze sklad ten szalu nie robi.. ale w razie problemow z utrzymaniem to idealny niedrogi sklad by oklepac Tarnow.
    Na papierze, to skład gorszy od toruńskiego 2017, a Tarnów będzie miał przewagę w postaci nietypowego toru.
    Senator chyba nie myśli już o reelekcji w wyborach 2018. Chyba, że plan jest taki, by uchronić klub od upadku kilka dni przed wyborami za rok
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  37. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Na papierze, to skład gorszy od toruńskiego 2017, a Tarnów będzie miał przewagę w postaci nietypowego toru.
    Senator chyba nie myśli już o reelekcji w wyborach 2018. Chyba, że plan jest taki, by uchronić klub od upadku kilka dni przed wyborami za rok
    wlasnie nietypowy tor w potyczkach z FZG bedzie na korzysc myszowatych. O ile kiedys, jak mielismy niezlych zuzlowcow to Falubaz niemal zawsze dostawal oklep tak teraz role sie odwracaja.
    Protas i Dudek bardzo lubia Z3.
    Michelsen a w razie "w" nawet Tungate tez sie tu swietnie czuli.
    Zengi cos dorzuci...

    No i juniorka na 3-3 w 2 biegu.

    Takze tani sklad sklecony na utrzymanie. Problem sie zacznie jak ktorys z dwojki Dudek&Pepe bedzie mial okres cieniowania.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Raczej nieudolność

    PS wieszczy taki skład:

    2018:
    9. Piotr Protasiewicz
    10. Rohan Tungate
    11. Grzegorz Zengota
    12. Michael Jepsen Jensen
    13. Patryk Dudek
    14. Alex Zgardziński
    15. Sebastian Niedźwiedź
    16. Mikkel Michelsen.
    Jeszcze tylko zakaz stadionowy dla Zgardy i Tonder za Misia a drużyna będzie do strawienia

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Przy mizerii juniorskiej, brakuje takiego grajka jak Hancock czy Fricke. Przynajmniej, póki Thorssell nie wyliże się z ran.
    PS nie widzi Walaska, chyba ma szlaban na info od @Mariusza. Czy Tungate dorzuci kilka punktów w meczu? Przy dobrym sprzęcie, wierzę że tak.
    Jeśli out dla Zgardy i Tonder za Misia, to kto pojedzie z 14? Oby jakiś młodziak z potencjałem się kręcił w klubie, ale to max 18lat. Niedźwiedź choć nieskuteczny, to ambicji mu nie brak. Ale dla niego lepiej by zakończył karierę, szkoda jego zdrowia.

  39. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Michelsen nie będzie się łapał pod 8/16.

  40. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Na papierze, to skład gorszy od toruńskiego 2017, a Tarnów będzie miał przewagę w postaci nietypowego toru.
    Senator chyba nie myśli już o reelekcji w wyborach 2018. Chyba, że plan jest taki, by uchronić klub od upadku kilka dni przed wyborami za rok
    Przecież Robert nie startuje w samorządowych a parlamentarne masz w 2019.
    Poza tym, on się zayebiście nudzi w tym senacie, nawet nie wiem czy będzie mu się chciało startować ponownie. To trochę jak ryba wyrzucona na brzeg


    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Michelsen nie będzie się łapał pod 8/16.
    To ile on ma lat ? Jak powyżej 23 to nie wiem po co on, no chyba że już potwierdzone że Thorssella na pewno nie będzie w przyszłym roku.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Powiem ci, ze sklad ten szalu nie robi.. ale w razie problemow z utrzymaniem to idealny niedrogi sklad by oklepac Tarnow.
    No i taka jest chyba koncepcja. Oficjalne pyerdolenie o walce o play offy można zachować dla pismaków

  41. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jeździ w 1 lidze , szału nie robi ale póki Jakob nie jest gotowy do jazdy to potrzebujemy dodatkowego seniora.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Ostafa:
    "Jason Doyle nie pojawi się na piątkowej konferencji prasowej Get Well, ale wiemy, że podpisanie przez mistrza świata 2-letniego kontraktu jest przesądzone."

    Przypadek?

  43. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Hej pany jest tutaj ktoś, kto działa w branży budowlanej?!

  44. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Hej pany jest tutaj ktoś, kto działa w branży budowlanej?!
    Słucham?

  45. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Słucham?
    Info na priv

  46. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Tak czytam te wszystkie pesymistyczne wypowiedzi i aż wierzyc sie nie chce. Jakia walka o utrzymanie ? Gdzie sie podziali ci wszyscy zwolennicy geniuszu narodowego ? Jego nieomylności i wykrzesywania z zawodników 189% ich możliwości ? Pamietam te dyskusje na ten temat około półtora roku temu. Az dziwne, ze straciliscie wiare w trenera, który nawet bez Hampela i Doyla powinien tym składem powalczyć o któryś z medali

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (03-11-2017)

Strona 1 z 45 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •