Strona 1 z 151 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

    Mamy listopad, najwyższa pora rozpocząć wątek klubowy na sezon 2018. Zapowiada się najtrudniejszy sezon od wielu lat i bardziej prawdopodobna jest walka o utrzymanie się w lidze a nie o play offy. Podejrzewam, że liczbą wpisów możemy pobić rekord wątku toruńskiego.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    No dobra, to zaczynajmy tą nierówna walkę o utrzymanie w SE

    Zakładając, ze mamy już Pepe, Dudka i chyba Zengotę, podobno ma być tez MJJ. Ale to wciąż za mało, bowiem na JT nie można liczyć, iż wydobrzeje na czas. Więc musi być ktoś jeszcze, przynajmniej jeden zawodnik. Któż to będzie ? Ostaf ma szlaban na info z klubu, to nam nie powie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, to zaczynajmy tą nierówna walkę o utrzymanie w SE

    Zakładając, ze mamy już Pepe, Dudka i chyba Zengotę, podobno ma być tez MJJ. Ale to wciąż za mało, bowiem na JT nie można liczyć, iż wydobrzeje na czas. Więc musi być ktoś jeszcze, przynajmniej jeden zawodnik. Któż to będzie ? Ostaf ma szlaban na info z klubu, to nam nie powie
    Ostafa to czeka na info z forum Sportsboard.
    Trzon miejscowych w teamie, to duży plus dla nas, kibiców. Brakuje jednego, bardzo dobrego zawodnika zza granicy, takiego na 10-15pkt w każdym meczu. Jeszcze gorzej jest z juniorami. Ale tego w najbliższym czasie nie przeskoczymy, do tego potrzeba paru dobrych lat. Zgarda powinien poszukać sobie miejsca w innej ekipie. U nas powinien jechać Tonder i jakiś maksymalnie 18latek. U Niedźwiedzia podoba mi się ambicja, ale z niego już nic nie będzie w juniorach. Chłopak wszelkie niedostatki, próbuje nadrabiać animuszem i ryzykanctwem. To skutkuje chaosem na torze i częstymi kontuzjami, szkoda jego kości.
    Ten zielonogórski rdzeń to wielki atut, ale brak jednego dobrego grajka na 10+pkt.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, to zaczynajmy tą nierówna walkę o utrzymanie w SE

    Zakładając, ze mamy już Pepe, Dudka i chyba Zengotę, podobno ma być tez MJJ. Ale to wciąż za mało, bowiem na JT nie można liczyć, iż wydobrzeje na czas. Więc musi być ktoś jeszcze, przynajmniej jeden zawodnik. Któż to będzie ? Ostaf ma szlaban na info z klubu, to nam nie powie
    Liczę na jakiegoś młodego zdolnego Australijczyka na rezerwę. Wiem, że Cieślak leciał na SGP rozmawiać z paroma osobami w sprawie kontraktu w Falubazie. Nie wiem czy coś z tego wyszło, ale jeśli będziemy jechać wyłącznie o utrzymanie na bazie starych zgranych kart w stylu MJJ czy Walasek + juniorzy z których już nic nie będzie to zmarnujemy totalnie kolejny rok.
    Skoro nie mamy szans na medale to chociaż dajmy więcej pojeździć młodym ze szkółki (stawianie na Zgardę i Misia uznam za sabotaż) i poszukajmy jakiegoś młodego zdolnego obcokrajowca. Może trafi się drugi Lindgren?

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ten wątek trzeba jakoś przenieść bo jest założony w złym miejscu.
    Carlitos - najpierw Forum Allinone -> Speedway Ekstraliga -> Falubaz Zielona Góra -> i tam zakładasz wątek...

    Swoją drogą przejrzałem sobie szukając tytuły starych wątków jak: Kurman i długo długo nic.. , albo Czy Zbigniew Jąder zamierza po sezonie 2003 opuścić ZKZ Quick Mix Zielona Góra?

    Fajne wspomnienia

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Szykuje się nam sexafera w Falubazie ☺ tego jeszcze w żużlu nie bylo? Co do składu to Pepe Dudek Zengota MJJ to za mało nawet na walkę o utrzymanie. Nie ma na dziś liczyć na Jacoba. Być może będzie trzeba oglądać Walasek. Mam co do niego mieszane uczucia ale zawsze to swojak. Pozostaje kwestia 8. Najlepsza opcja to Max ale skoro nie ma kasy na JasonJasona to i na Max nie będzie. Tu widziałbym Robera Lamberta. Wiem że w klubie czytają sportsboard, więc błagam TYLKO o jedno -Alex na wypożyczenie! Przeżyliśmy Piotra 100% Falubaz i jego szwagra to już przeżyjemy wszystko ☺ zdaje się że będzie trzeba w tym sezonie dużo magii.
    Tylko Falubaz

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Pytanie jaki wpływ na potencjalne odejście sponsorów, i problem z ich pozyskaniem, ma ostatni PR Falubazu, podejrzewam że większe niż się komukolwiek wydaje. Podśmiechujki z Ostafa, z Puki, ale oni kreują wizerunki klubów. I jeszcze ta seksafera, czemu Falubaz nic z tym nie zrobi, a daje po sobie jechać jak po łysej kobyle? Przecież to może mieć wymierne skutki finansowe.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, to zaczynajmy tą nierówna walkę o utrzymanie w SE

    Zakładając, ze mamy już Pepe, Dudka i chyba Zengotę, podobno ma być tez MJJ. Ale to wciąż za mało, bowiem na JT nie można liczyć, iż wydobrzeje na czas. Więc musi być ktoś jeszcze, przynajmniej jeden zawodnik. Któż to będzie ? Ostaf ma szlaban na info z klubu, to nam nie powie
    Jak to kto ...
    Pewnie Grześ Walasek nadciągnie, co by nam lige ratować.
    Nie da się zbudować silnej ekipy, to na wychowanków postawią.
    Może taki ruch uratuje troche frekwencje i kto bedzie bardziej umierał za klub niż wychowankowie ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Poczekajmy na zakończenie okienka transferowego oraz wyklarowanie sytuacji sponsorskiej, a potem oceniajmy. Na razie to na zmianę Ostaf i Puka wieszczą nam prawie bankructwo i jazdę o utrzymanie na podstawie swoich własnych wynurzeń.
    Słuchając natomiast Tymczyszyna ma się wrażenie, że wszystko jest pod kontrolą. Chodzi mi o budżet i nie zamierzają wariować ze stawkami dla zawodników. Może i w związku z tym czeka nas gorszy okres (sezon, a może dłużej), a może i niekoniecznie...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    No już wiadomo, że sezon prawdopodobnie skonczymy w sierpniu.

    Dwa to bedzie ciezko nawet z utrzymaniem. Pomiedzy druzyna ktora walczy o medale a taka, ktora walczy o utrzymanie rozpaczliwie jest cienka granica w tej elitarnej Ekstralidze. Ja dlatego zawsze postulowalem 10-cio zespolowa lige conajmniej.

    Przyklad - Torun z zeszlego sezonu. Niby wymiana Vaculika na MJJ/Walaska a juz roznica jak miedzy srebrem w lidze a spadkiem (oczywiscie przy pechu w postaci kontuzji).

    Oczywiscie moze to pojsc w druga strone i z zawodnikow typu MJJ czy Zengi moze nam nagle wyrosnac nowy lider jak Madsen w Czewie czy Milik w Sparcie. W koncu ktos musi zastapic odchodzacych Hankocka, Golloba i innych. Ktos bedzie te dwucyfrowki zdobywal w lidze i trojki w biegach...

    Problem polega na tym jednak, ze my nie mamy atutu wlasnego toru jak Tarnow czy Grudziadz. Pewnie nie wygramy wszystkiego u siebie bo jakies wpadki moga byc przy tym torze szczegolnie. Tymczasem Grudziadz i Tarnow maja bardzo duzy atut wlasnego toru. Nie widze tez naszych, zeby wygrali gdziekolwiek na wyjezdzie. Wszyscy sie powzmacniali a my oslabilismy mimo wszystko. Majac jakies przegrane u siebie i komplet porazek na wyjazdach moze sie okazac, ze atmosfera zrobi sie nerwowa i bedzie kiepsko. Naprade moze byc cieplo.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    duzy (04-11-2017)

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Pytanie jaki wpływ na potencjalne odejście sponsorów, i problem z ich pozyskaniem, ma ostatni PR Falubazu, podejrzewam że większe niż się komukolwiek wydaje. Podśmiechujki z Ostafa, z Puki, ale oni kreują wizerunki klubów. I jeszcze ta seksafera, czemu Falubaz nic z tym nie zrobi, a daje po sobie jechać jak po łysej kobyle? Przecież to może mieć wymierne skutki finansowe.
    Znowu dramatyzujesz?
    Tymczyszyn wyrażnie mówi, ze kondycja finansowa jest stabilna, a że nie ma ąż tyle kasy co by się licytować o gwiazdy, to inna sprawa.
    No chyba nie myślisz, że powinien siedzieć ciągle w necie i prostować każde wynurzenie Ostafa czy innego pseudo dziennikarza, który płodzi newsy z katastroficznymi tytułami.

    Może jest troche słabszy okres Falubazu $$$, no ale który klub tego nie miał.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Znowu dramatyzujesz?
    Tymczyszyn wyrażnie mówi, ze kondycja finansowa jest stabilna, a że nie ma ąż tyle kasy co by się licytować o gwiazdy, to inna sprawa.
    No chyba nie myślisz, że powinien siedzieć ciągle w necie i prostować każde wynurzenie Ostafa czy innego pseudo dziennikarza, który płodzi newsy z katastroficznymi tytułami.

    Może jest troche słabszy okres Falubazu $$$, no ale który klub tego nie miał.
    Biorę pod uwagę tylko problem ze sponsorem tytularnym, bo taki prawdopodobnie jest, i te rewelacje Ostafa, mogą mieć wpływ na szansę pozyskania takiego sponsora.

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Biorę pod uwagę tylko problem ze sponsorem tytularnym, bo taki prawdopodobnie jest, i te rewelacje Ostafa, mogą mieć wpływ na szansę pozyskania takiego sponsora.

    A myślisz, ze potencjalni sponsorzy kierują się jakimiś rewelacjami takiego Ostafa?
    Powagi troche.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Pytanie jaki wpływ na potencjalne odejście sponsorów, i problem z ich pozyskaniem, ma ostatni PR Falubazu, podejrzewam że większe niż się komukolwiek wydaje. Podśmiechujki z Ostafa, z Puki, ale oni kreują wizerunki klubów. I jeszcze ta seksafera, czemu Falubaz nic z tym nie zrobi, a daje po sobie jechać jak po łysej kobyle? Przecież to może mieć wymierne skutki finansowe.
    A co takiego robi Torun z hejtem tych Panów szczególnie Ostafa? Odpisuje na kazdy bzdury artykuł Ostafa? On tylko na to czeka!!!
    Tylko Falubaz

  16. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A myślisz, ze potencjalni sponsorzy kierują się jakimiś rewelacjami takiego Ostafa?
    Powagi troche.
    Rewelacjami Ostafa niekoniecznie, ale opinią o klubie w środowisku już tak. A taki Ostaf, kreuje opinię.

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    A co takiego robi Torun z hejtem tych Panów szczególnie Ostafa? Odpisuje na kazdy bzdury artykuł Ostafa? On tylko na to czeka!!!
    Coś robi, skoro ostatnio Ostaf napisał artykuł pochwalny na temat Torunia.

  17. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar falubaz77
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    10 zespołów przy takiej ilości dobrych zawodników i ich zapotrzebowaniu równa sie wprowadzenie ksm. W tym momencie gwóźdź do trumny ekstraligi, przerabiany temat który kompletnie sie nie sprawidził!!! 8 zespołów na ta chwile sprawia problem ze stworzeniem wyrównanej ligi...


    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No już wiadomo, że sezon prawdopodobnie skonczymy w sierpniu.

    Dwa to bedzie ciezko nawet z utrzymaniem. Pomiedzy druzyna ktora walczy o medale a taka, ktora walczy o utrzymanie rozpaczliwie jest cienka granica w tej elitarnej Ekstralidze. Ja dlatego zawsze postulowalem 10-cio zespolowa lige conajmniej.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń spiewaj naszą pieśń. Falubaz Falubaz mistrzem jest!!

  18. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    o kurcze panowie co to za seks afera u was ... moze ktos cos wyjasnic ?
    pyra

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Rewelacjami Ostafa niekoniecznie, ale opinią o klubie w środowisku już tak. A taki Ostaf, kreuje opinię.
    Ostaf to już sobie wykreował opinie w środowisku, ale na swój temat.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ten wątek trzeba jakoś przenieść bo jest założony w złym miejscu.
    Carlitos - najpierw Forum Allinone -> Speedway Ekstraliga -> Falubaz Zielona Góra -> i tam zakładasz wątek...
    Przepraszam, nie zauważyłem tego bo sam korzystam z forum od razu przechodząc do zakładki z najnowszymi postami bez podziału na subfora.

    Mamy dwóch nowych moderatorów - panowie pomożecie ?

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    o kurcze panowie co to za seks afera u was ... moze ktos cos wyjasnic ?
    Jaka tam afera zaraz ?

    Spodobało się dziewczę Łoktajewowi, i zaraz sex afera

    I nie krzyczcie tak głośno ba zaraz Kazia Szczuka wpadnie. A wtedy dopiero będzie afera

    Ja tam stawiam na Walasa w Falubzie. Z Walasem nie spadniemy. A i o 1/4 zawalczymy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,643
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Mnie dziwi, że nikt nie zainteresował się jeszcze przekrętem senatora PO i programem Lotto, w którym Klaudia była słupem, a kasa poszła do klubu lub PePe.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wszystko wskazuje na to, że Fricke we Wrocławiu, czyli już wiadomo gdzie jesteśmy i dlaczego jest tu tak ciemno . Jedziemy o utrzymanie się w lidze i nic więcej. Ktoś tu narzekał, że skończymy sezon w sierpniu. To ja dopowiem, że obyśmy go skończyli w sierpniu ...
    Całe szczęście, że Fricke ląduje we Wrocławiu, który i tak nie będzie naszym rywalem w walce o utrzymanie.

    Jeśli ktoś wierzy, że drużyna w składzie:

    1. Zengi
    2. MJJ
    3. Dudek
    4. Walasek/Thorssell
    5. Protas
    6. Niedźwiedź/Zgarda
    7. Tonder
    8. no name/Zgarda/Niedźwiedź/plastron ze szkółki

    jest w stanie osiągnąć coś więcej niż 6 miejsce w ekstralipie (optymistyczny scenariusz) to jest lekko oderwany od rzeczywistości. Jesteśmy największym przegranym "sezonu transferowego" a co gorsza, ww. zbieranina jest na jeden rok, tutaj nie ma żadnej myśli przewodniej czy budowania drużyny w perspektywie 2-3 sezonów. W przyszłym roku trzeba będzie wszystko budować od zera, tylko jeszcze nie wiadomo w której lidze.

    PS: E-kantor wycofał się z bycia sponsorem tytularnym. Mając na względzie powyższy skład, powinniśmy się rozejrzeć za nowym sponsorem tytularnym z branży przetwórstwa odpadów. Recycling Falubaz a może Utylizator Falubaz ? Ktoś pamięta jak się nazywała firma Tony'ego Soprano od utylizacji odpadów ?
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 02-11-2017 o 16:30

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Mnie dziwi, że nikt nie zainteresował się jeszcze przekrętem senatora PO i programem Lotto, w którym Klaudia była słupem, a kasa poszła do klubu lub PePe.
    Możesz być pierwszym i zgłosić sprawe do prokuratury.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jaka tam afera zaraz ?

    Spodobało się dziewczę Łoktajewowi, i zaraz sex afera

    I nie krzyczcie tak głośno ba zaraz Kazia Szczuka wpadnie. A wtedy dopiero będzie afera

    Ja tam stawiam na Walasa w Falubzie. Z Walasem nie spadniemy. A i o 1/4 zawalczymy.
    a o to chodzi... no coz ... czytalem czytalem interesujace ... i naszlo mnie inne spostrzezenie ... taka analogia sytuacji... ze jesli falubaz tak traktuje juniorow swoich czy tez skaperowanych, jak klaudie .. no to coz nie dziwie sie ze ani nie potraficie cos swojego wylowic a jeszcze potraficie zespsuc juniorow z zewnatrz
    pyra

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Sorry musiałem 😂😂😂😂😂FB_IMG_1509633704714.jpg

  27. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Arm (02-11-2017), Londi (02-11-2017), shelve (02-11-2017), spitt22 (02-11-2017)

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Sorry musiałem 😂😂😂😂😂
    Kurna, tylko czemu Sasza ma dwa ucha z jednej strony?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (03-11-2017)

  30. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Hahhahaha PaczPan nawet nie zauważyłem

  31. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mam takie pytanko do naszego zarządu, Właścicieli i p. Cieślaka:

    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 02-11-2017 o 16:50

  32. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Mnie dziwi, że nikt nie zainteresował się jeszcze przekrętem senatora PO i programem Lotto, w którym Klaudia była słupem, a kasa poszła do klubu lub PePe.
    Albo Dowhan, rycerz na białym koniu...czy czasem, to nie on opuścił okręt o nazwie "Falubaz"?

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Hahhahaha PaczPan nawet nie zauważyłem
    Może to drugie ucho, to ucho Prezesa? (Dowhana)
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Ali_G (02-11-2017), Dominik (02-11-2017)

  35. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Jeśli ktoś wierzy, że drużyna w składzie:

    1. Zengi
    2. MJJ
    3. Dudek
    4. Walasek/Thorssell
    5. Protas
    6. Niedźwiedź/Zgarda
    7. Tonder
    8. no name/Zgarda/Niedźwiedź/plastron ze szkółki

    jest w stanie osiągnąć coś więcej niż 6 miejsce w ekstralipie (optymistyczny scenariusz) to jest lekko oderwany od rzeczywistości. Jesteśmy największym przegranym "sezonu transferowego" a co gorsza, ww. zbieranina jest na jeden rok, tutaj nie ma żadnej myśli przewodniej czy budowania drużyny w perspektywie 2-3 sezonów. W przyszłym roku trzeba będzie wszystko budować od zera, tylko jeszcze nie wiadomo w której lidze.
    Ty jesteś jednak niereformowalny. Przestań wierzyć w te bajki o budowaniu perspektywicznej drużyny. W dobie szału pieniądza, jest to rzecz praktycznie niemożliwa. I tak dobrze, ze drużyna jest oparta na Protasie i Dudku. Mam nadzieję, ze Zengi zagości na dłużej w ZG. A resztę to i tak trzeba dobierać co roku, a w zasadzie licytować się o nich z innymi klubami. Perspektywiczną drużynę to miałeś w latach 2011 - 2013. I potem zdechło. W tym roku mieliśmy w składzie pierwszego i drugiego zawodnika świata. Dodatkowo Hampela. I też zdechło. Perspektywiczny w swoim czasie był AJ i co ? I się zesrało. A najbardziej czieszyło złoto w 2009 roku. Gdzie przed sezonem nikt nas nie stawiał w roli faworytów. A w składzie byli Pepe, Walas, Fredka, Puk, Dobrucki, Zengi czy Dudek.

    Jak dla mnie to powinni zakontraktować Walasa i jakiegoś Tungate czy kogoś mu zbliżonego. I zacząć wreszcie jeździć swoimi juniorami. Deficyt dobrych zawodników jest widoczny gołym okiem. Chyba Eneasz pisał, że musimy mieć zawodnika na 10-15 pkt w każdym meczu. Rzecz w tym, ze nie ma takich w ogóle na rynku. Nawet Doyle tego nie potrafi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...y-10-listopada Jeśli oni zastanawiają się czy nie pogonić Thorsella w sam raz pod 8 a zostawiają Zgardzińskiego który robi trzy jaja w meczu i mówi że jest zadowolonym optymistą to ja Panie nie mam pytań.Wróci pewnie jeszcze wieczny wychowanek po stu skrobankach i będzie rodzinnie a słup Andrzej pośmije się do kamery.Gamoń znowu będzie Wam wciskał bzdety o wychowankach bo kasa na bale z pseudocelebrytami mu się skończyła.A Idz Pan z tym festynem No przecież hipokryta sobie sam zaprzecza bo z jednej strony mówi że wychowanki to mit a z drugiej strony robi siusiu za Walaskiem jakby nikogo innego na świecie nie było
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 02-11-2017 o 17:03
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  37. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty jesteś jednak niereformowalny. Przestań wierzyć w te bajki o budowaniu perspektywicznej drużyny. W dobie szału pieniądza, jest to rzecz praktycznie niemożliwa. I tak dobrze, ze drużyna jest oparta na Protasie i Dudku. Mam nadzieję, ze Zengi zagości na dłużej w ZG. A resztę to i tak trzeba dobierać co roku, a w zasadzie licytować się o nich z innymi klubami. Perspektywiczną drużynę to miałeś w latach 2011 - 2013. I potem zdechło. W tym roku mieliśmy w składzie pierwszego i drugiego zawodnika świata. Dodatkowo Hampela. I też zdechło. Perspektywiczny w swoim czasie był AJ i co ? I się zesrało. A najbardziej czieszyło złoto w 2009 roku. Gdzie przed sezonem nikt nas nie stawiał w roli faworytów. A w składzie byli Pepe, Walas, Fredka, Puk, Dobrucki, Zengi czy Dudek.

    Jak dla mnie to powinni zakontraktować Walasa i jakiegoś Tungate czy kogoś mu zbliżonego. I zacząć wreszcie jeździć swoimi juniorami. Deficyt dobrych zawodników jest widoczny gołym okiem. Chyba Eneasz pisał, że musimy mieć zawodnika na 10-15 pkt w każdym meczu. Rzecz w tym, ze nie ma takich w ogóle na rynku. Nawet Doyle tego nie potrafi.
    To oświeć mnie i wytłumacz jaka myśl przewodnia przemawia za stawianiem na juniorce na Zgardę czy Misia ? Albo sprowadzenie Walaska zamiast np. Tungate'a o którym sam wspominasz. Tu nie ma nikogo kto mógłby wnieść coś nowego do drużyny i komu można by proponować współpracę w przyszłości (Protas, Dudek i Zengi są w ogóle poza dyskusją jako oczywista oczywistość).
    Cała myśl przewodnia na 2018 r. to - przetrwać minimalnym kosztem. Qwa jak nie chcą łożyć na speedway to niech to publicznie ogłoszą, że chcą sprzedać ten klub. Może się znajdzie chętny, póki jeszcze ta marka ma jaką rynkową wartość.

  38. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wszystko wskazuje na to, że Fricke we Wrocławiu, czyli już wiadomo gdzie jesteśmy i dlaczego jest tu tak ciemno . Jedziemy o utrzymanie się w lidze i nic więcej. Ktoś tu narzekał, że skończymy sezon w sierpniu. To ja dopowiem, że obyśmy go skończyli w sierpniu ...
    Całe szczęście, że Fricke ląduje we Wrocławiu, który i tak nie będzie naszym rywalem w walce o utrzymanie.

    Jeśli ktoś wierzy, że drużyna w składzie:

    1. Zengi
    2. MJJ
    3. Dudek
    4. Walasek/Thorssell
    5. Protas
    6. Niedźwiedź/Zgarda
    7. Tonder
    8. no name/Zgarda/Niedźwiedź/plastron ze szkółki

    jest w stanie osiągnąć coś więcej niż 6 miejsce w ekstralipie (optymistyczny scenariusz) to jest lekko oderwany od rzeczywistości. Jesteśmy największym przegranym "sezonu transferowego" a co gorsza, ww. zbieranina jest na jeden rok, tutaj nie ma żadnej myśli przewodniej czy budowania drużyny w perspektywie 2-3 sezonów. W przyszłym roku trzeba będzie wszystko budować od zera, tylko jeszcze nie wiadomo w której lidze.

    PS: E-kantor wycofał się z bycia sponsorem tytularnym. Mając na względzie powyższy skład, powinniśmy się rozejrzeć za nowym sponsorem tytularnym z branży przetwórstwa odpadów. Recycling Falubaz a może Utylizator Falubaz ? Ktoś pamięta jak się nazywała firma Tony'ego Soprano od utylizacji odpadów ?
    Wiadomo ze to sport i wszystko jest możliwe tak jak to bylo w naszym przypadku gdzie skazywano nas na bycie czerwoną latarnią ligii . Piszesz o 6 miejscu ale ja za bardzo nie widze nikogo po za UT od kogo moglibyście wyzej w tabeli.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Jacob Thorssell idealny pod 8? No przecież on ma 25 lat...

    Rohan Tungate bardziej perspektywiczny od MJJ? Ten pierwszy za rok będzie miał 28 lat, ten drugi 26...

    Co do artykułu Puki na PS. W akapicie o Falubazie na 5 zdań , cztery z nich to kłamstwa.
    Tylko Falubaz!

  40. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Carlitos ma trochę racji. Z tym utrzymaniem może być ciężko, chociaż ja jestem myśli że damy radę. Na pewno szału nie będzie i w przyszłym sezonie PO dla Falubazu są raczej w sferze marzeń. Na dzień dzisiejszy, przy tych okruchach informacji jakie mamy, 5-6 miejsce w przyszłym sezonie biorę w ciemno. Jeżeli mamy mieć coś więcej, to musi się na to złożyć kilka czynników:

    1. Wszyscy muszą pojechać na 110% swoich możliwości
    2. Ktoś z drugiej linii musi "odpalić" i zaliczyć sezon konia
    3. Szczęście lub potknięcia innych drużyn

    Po spełnieniu tych czynników możemy myśleć o PO, ale chyba o niczym więcej.
    Oczywiście nasze wróżby znaczą niewiele, bo tor wszystko pokaże, ale na dzień dzisiejszy można ferować wyroki w postaci miejsc 5-8.
    Ameryki nie odkryłem, ale uważam że na więcej w przyszłym roku nas stać nie będzie, a za główny cel na sezon 2018 stawiam utrzymanie się w lidze.
    Jestem w stanie zrozumieć i pogodzić się z faktem, że się u nas ostatnio narobiło i trzeba zacisnąć pasa. Uważam , że dla dobra klubu obrano dobrą strategię, nie podpisując wirtualnych kontraktów, a zawierając umowy na miarę naszych możliwości. Trudno. Lepiej przepękać sezon na stabilnych finansach, jednocześnie z niepowalającym składem, niż później obgryzać paznokcie w oczekiwaniu na to, czy uda się znaleźć kasę na załatanie dziury w budżecie. Już to 2 lata temu przerabialiśmy i nie chcę tego robić kolejny raz.
    Popieram prezesa Tymczyszyna w jego poczynaniach i mam do niego zaufanie, bo sprawia wrażenie rozsądnego gościa. Jeżeli mówi, że skład będzie taki a nie inny, bo na taki nas w tym roku stać, to ja mu wierzę. Jednocześnie wierzę, że jest to stan przejściowy i będzie równolegle prowadzona polityka polegająca na umocnieniu naszej pozycji, a nawet jej polepszeniu.
    Wolę żebyśmy się utrzymali, z nadzieją na PO, niż żebyśmy zostali wydojeni i mieli długi czy problemy z licencją.
    Na prawdę myślę, że taka sytuacja może nam pomóc, bo spokojnie można odjechać sezon i w między czasie próbować odbudować pozycję lidera w lidze. Można, ale czy się uda?Oby.
    Ja i wielu moich znajomych tak podchodzi do sprawy. Nie ma więcej kasy? Trudno, będziemy chodzić na Falubaz jaki będzie. Nie zawsze jest się na wozie. Zresztą, poczekajmy na oficjalne składy i na sezon, bo ten tegoroczny pokazał, że wszystko może się zdarzyć. Toruń miał być w finale , a ledwo się utrzymali. Częstochowa miała spadać, a nieomal do PO nie weszła....
    Ja tam czekam na oficjalne info z klubów, bo szmatławce jak SF czy PS zeszły już na taki poziom, że szkoda gadać. Klikalność Panie, klikalność...

  41. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Wiadomo ze to sport i wszystko jest możliwe tak jak to bylo w naszym przypadku gdzie skazywano nas na bycie czerwoną latarnią ligii . Piszesz o 6 miejscu ale ja za bardzo nie widze nikogo po za UT od kogo moglibyście wyzej w tabeli.
    Ja też nie, ale to jest sport i różne rzeczy mogą się zdarzyć. Kogoś mogą zdziesiątkować kontuzje, komuś tam punkty mogą anulować jak ROW. Dlatego przy odrobinie szczęścia 6 miejsce jest możliwe. Tak samo jak 8 jeśli tego szczęścia braknie. Aż strach pomyśleć co będzie jak np. Patryk załapie kontuzje.

  42. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Nasi mają ogłosić skład 10 tego dopiero, czyli jak wszystkie inne karty już będą rozdane i i tak będzie wiadomo kto został dla nas To takie bardzo w stylu Bunia. Zawsze chciał robić niespodzianki i czekać do ostatniego momentu, az musieli szybko organizować konfę o 12 przed Bydgoszczą bo jak tam by karty odsłonili to już było wiadomo gdzie pojdzie Hampel

    No chyba, ze jeszcze czyms istotnie nas zaskocza. Licze, ze Dowhan bylby zdolny do tego. Dla mnie jedyna taka opcja bylby Hankock. Normalnie bym go nie chcial ale w tej sytuacji to ostatni zawodnik na miare lidera pary do wziecia. Moze jednak sie skusi. A moze juz sie skusil a robia zaslone dymna. Fajnie by bylo.

    Co do 10 druzyn w Ekstralidze wcale nie potrzebny bylby KSM. Kto powiedzial, ze liga musi byc wyrownana?! A pilkarska jest? A Hiszpanska pilkarska? Sport to nie komuna. Moze jeszcze zabronic komus ustawowo zdobywac mistrzostwo wiecej niz 3 razy pod rzad ?

    Poza tym nie musialoby byc tak zle. Nawet takie Wybrzeze potrafilo powalczyc w Toruniu itp. Kolejna sprawa, ze z czasem takie dream teamy by sie nie oplacaly, wysokie wygrane u siebie, wygrane na wyjezdzie, nudne widowiska, znudzeni kibice, przekroczony budzet...
    Liderzy tez woleliby pojsc gdzie indziej i byc nr 1 a nie doparowymi w dream teamie. Kiedys Apator Adriana mial nie przegrac 60 meczy pod rzad (czyli 3 sezony) jak twierdzil ich owczesny prezes a juz w pierwszym zaliczyli wtopy.

    Faktem jest, ze ryzykujemy utrzymaniem w Ekstralidze a nie mamy atutu wlasnego toru!! Koniecznie powinnismy przebudowac choc jeden luk na wzor agrafki czestochowskiej! Dodatkowo zbudowac ta ekipe mentalnie i miec wiecej wyrownanych seniorow niz miejsc w skladzie. Raz, ze na wypadek kontuzji a dwa zeby zwiekszyc preawdopodobienstwo, ze ktos wyskoczy z forma.

    Mariusz - ja bym chetnie poogladal zespol z Walasem, Zengota i MJJ jak oni zaskakuja na plus, walcza z faworytami itd. jakbysmy mieli 10 lub 12 zespolowa lige i brak zagrozenia spadkiem. W obecnej sytuacji nie wiem czy chce tak sie stresowac i obawiac, ze wszystko nam sie rozwali.

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Jak dla mnie to powinni zakontraktować Walasa i jakiegoś Tungate czy kogoś mu zbliżonego. I zacząć wreszcie jeździć swoimi juniorami. Deficyt dobrych zawodników jest widoczny gołym okiem. Chyba Eneasz pisał, że musimy mieć zawodnika na 10-15 pkt w każdym meczu. Rzecz w tym, ze nie ma takich w ogóle na rynku. Nawet Doyle tego nie potrafi.
    To ja pisałem o Tungate i potrzebie zakontraktowania zawodnika na 10-15pkt. Z tym 10-15pkt, to chodziło mi raczej o zawodnika na co najmniej 10pkt w 5 wyścigach, czyli ponad 2pkt w biegu. Posiadając dodatkowo takiego jeźdźca, w sprzyjających okolicznościach moglibyśmy pojechać w PO. Przy niespodziewanych problemach, jechalibyśmy co najmniej w barażach. I spokojnie na juniorce moglibyśmy wystawić Tondera+ jakiś no name 17-18latek. Z potencjałem.
    Nadchodzący skład "zmusi" Shreka do jazdy w parze Misia ze Zgardą. O ile Sebę toleruję ze względu na ambicję, to Zgardy mam serdecznie dość. Nie ma w nim życia, bojowości, talentu ani nadziei na przyszłość. Szkoda czasu, z tej mąki chleba nie będzie.
    Ten sezon przejechaliśmy, z drobnymi tylko problemami ze zdrowiem zawodników. Boję się myśleć co będzie, jeśli dopadnie nas pech. Chyba że do składu podanego przez @Carlitosa, dojdzie jakiś zawodnik klasy między Thorssell-Zengota.
    W naszej sytuacji, języczkiem u wagi może być niezbyt chciany Walasek. Jeśli tylko poważnie mu się będzie chciało, zainwestuje (trafi) w sprzęt, to może jeszcze nam mocno pomóc. Czy mu się zechce chcieć? Oto jest pytanie, bo wiemy że możliwości ma, byle ambicji i zadziorności nie brakowało.
    Wierzę że obronimy Eligę i pojedziemy co najmniej w barażach. O finanse przy tej polityce nie martwię się, widać że zarząd nie zapłaci nikomu ani złotówki więcej niż należy.

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ludzie, nie będzie już baraży. Zostały zlikwidowane. Spada tylko ostatnia drużyna.

  45. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Dudek
    Protas
    Zengi
    Walas
    Jensen
    Niedźwiedź
    Tonder
    Thorsell
    I jedziemy po mistrza . Jest duza szansa ze na zawarciu wygramy. Reszta nie ma znaczenia

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi morgenik za jego przydatny post!

    alexbart (10-11-2017), kapitan bomba (13-11-2017)

  47. Powrót do góry    #42
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ludzie, nie będzie już baraży. Zostały zlikwidowane. Spada tylko ostatnia drużyna.
    Miało nie być, ale zrezygnowali z tego pomysłu i jednak będą.

  48. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    Dudek
    Protas
    Zengi
    Walas
    Jensen
    Niedźwiedź
    Tonder
    Thorsell
    I jedziemy po mistrza . Jest duza szansa ze na zawarciu wygramy. Reszta nie ma znaczenia
    A co tam robi thorrsell pod 8 ?

    Póki co, nie ma się co emocjonować. Według mnie najlepsi zawodnicy SE nie podpisza się pod nowym regulaminem. Coś mi się wydaje, że Tymczyszyn, wiedząc co szyją marynarki zawodnikom, dał sobie na wstrzymanie z wysokimi kontraktami. Nie wierzę, ze zawodnicy (ci najlepsi) beda robić za niewolników. Jak dla mnie SE albo neiw ystartuje, albo pojedzie w okrojonym składzie. o ile zawodników wystarczy.

    Z tego co słyszlaem to w samym Lesznie Kołdi, Emil i JH, podobno powiedzieli, że nie zaakceptują takiego regulaminu. U nas Pepe, Dudi, Zengi też nie mają zamiaru poddać się dyktaturze. Własnie dlatego Hancock zrezygnował ze SE. Bedzie jeszcze ciekawie. w sezonie 2018 SE może w ogóle nie pojechać. Zaraz nasi krajowi zawodnicy, będa masowo występowali o licencje w innych krajach. Bo znając naszych działaczy, to nie będą chcieli wyrazić im zgody na występy w zagranicznych ligach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co tam robi thorrsell pod 8 ?

    Póki co, nie ma się co emocjonować. Według mnie najlepsi zawodnicy SE nie podpisza się pod nowym regulaminem. Coś mi się wydaje, że Tymczyszyn, wiedząc co szyją marynarki zawodnikom, dał sobie na wstrzymanie z wysokimi kontraktami. Nie wierzę, ze zawodnicy (ci najlepsi) beda robić za niewolników. Jak dla mnie SE albo neiw ystartuje, albo pojedzie w okrojonym składzie. o ile zawodników wystarczy.

    Z tego co słyszlaem to w samym Lesznie Kołdi, Emil i JH, podobno powiedzieli, że nie zaakceptują takiego regulaminu. U nas Pepe, Dudi, Zengi też nie mają zamiaru poddać się dyktaturze. Własnie dlatego Hancock zrezygnował ze SE. Bedzie jeszcze ciekawie. w sezonie 2018 SE może w ogóle nie pojechać. Zaraz nasi krajowi zawodnicy, będa masowo występowali o licencje w innych krajach. Bo znając naszych działaczy, to nie będą chcieli wyrazić im zgody na występy w zagranicznych ligach.
    Mariusz wieszczy co najgorsze, aby tylko Falubaz dobrze na tym wszystkim wyszedł

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  50. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co tam robi thorrsell pod 8 ?

    Póki co, nie ma się co emocjonować. Według mnie najlepsi zawodnicy SE nie podpisza się pod nowym regulaminem. Coś mi się wydaje, że Tymczyszyn, wiedząc co szyją marynarki zawodnikom, dał sobie na wstrzymanie z wysokimi kontraktami. Nie wierzę, ze zawodnicy (ci najlepsi) beda robić za niewolników. Jak dla mnie SE albo neiw ystartuje, albo pojedzie w okrojonym składzie. o ile zawodników wystarczy.

    Z tego co słyszlaem to w samym Lesznie Kołdi, Emil i JH, podobno powiedzieli, że nie zaakceptują takiego regulaminu. U nas Pepe, Dudi, Zengi też nie mają zamiaru poddać się dyktaturze. Własnie dlatego Hancock zrezygnował ze SE. Bedzie jeszcze ciekawie. w sezonie 2018 SE może w ogóle nie pojechać. Zaraz nasi krajowi zawodnicy, będa masowo występowali o licencje w innych krajach. Bo znając naszych działaczy, to nie będą chcieli wyrazić im zgody na występy w zagranicznych ligach.
    Prezesi musieli to klepnąć, Rusiecki marząc o dream-teamie, nie dopuściłby do sytuacji, w której mu liderzy strajkują. No i skoro Hancock wiedział wcześniej, to znaczy że reszta też.
    Akurat może być odwrotnie, prezesi się umówili żeby to klepnąć, ale kilku po cichu dogadywało się z zawodnikami, i obeszło przepisy by wykończyć konkurencję. I wtedy taki honorowy prezes,który chciał być fair wobec reszty, zostanie bez klasowych zawodników
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 02-11-2017 o 19:56

Strona 1 z 151 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •