Strona 95 z 151 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,275 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4231
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Burdel. Pracują nad degradacją.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #4232
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta

    Po takich meczach to na jaki klub ma zmienić Zegi???


    Średnia meczowa 6,77.
    Dla porównania Milik - 6,85
    Brady Kurtz - 5,23
    Znajdzie coś.

  3. Powrót do góry    #4233
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Po takich meczach to na jaki klub ma zmienić Zegi??h
    beniaminek jak ma do wyboru Jamroga Mroczke czy Zengote to wezmie tego ostatniego mimo wszystko.

  4. Powrót do góry    #4234
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Kurde, myślałem, że z siostrą Tondera stworzą udany związek No ale jak mówicie, że nie wyszło... Grzesiu, nie łam się, jesteś sympatyczny, nie jedną fajną dziewczynę znajdziesz Co do jego jazdy - ma pecha. W Częstochowie Kapitan go wywoził a w Grudziądzu znowu jakieś problemy po starcie. W niedzielę będzie trzymał gaz i będzie dobrze
    P.S. Co ten Skóra taki dziwnie wyluzowany?

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zubek59 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-08-2018)

  6. Powrót do góry    #4235
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Jak widać kobiety to całe zło świata.
    Bo Kobieta, to takie stworzenie boże, że powinna żyć w oborze, lecz ze względu na kształt dupy, chłop ją zabrał do chałupy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-08-2018)

  8. Powrót do góry    #4236
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jawa Zobacz posta
    Średnia meczowa 6,77.
    Dla porównania Milik - 6,85
    Brady Kurtz - 5,23
    Znajdzie coś.
    Tak szczerze to jeśli się utrzymamy to jest do wymiany. Tak samo jak pół składu. Tutaj potrzebna jest rewolucja no chyba że mamy mieć powtórkę z tego sezonu.
    Natomiast jeśli spadniemy to będzie jak znalazł na prowadzącego parę.

  9. Powrót do góry    #4237
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak szczerze to jeśli się utrzymamy to jest do wymiany. Tak samo jak pół składu. Tutaj potrzebna jest rewolucja.
    Natomiast jak spadniemy to będzie jak znalazł na prowadzącego parę.
    Ciężko będzie Falubazowi wymienić pół składu mając w perspektywie baraże - coś jak ubiegłoroczny casus Torunia. Zawodnicy średnio będą garnęli się do klubu niepewnego bytu w lidze.
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #4238
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ciężko będzie Falubazowi wymienić pół składu mając w perspektywie baraże - coś jak ubiegłoroczny casus Torunia. Zawodnicy średnio będą garnęli się do klubu niepewnego bytu w lidze.
    To prawda. Baraże oznaczają że ciężko będzie tutaj o jakiekolwiek zmiany. Nie wiem czy już nie wolałbym spadku i zbudowania drużyny od nowa. Tylko że to oznacza ze 2-3 lata w I lidze.

  11. Powrót do góry    #4239
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jawa Zobacz posta
    Średnia meczowa 6,77.
    Dla porównania Milik - 6,85
    Brady Kurtz - 5,23
    Znajdzie coś.
    Ja bym nim we Wroclawiu nie pogardzil, jak zaden lepszy krajowy nie bedzie do wyjecia.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #4240
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak szczerze to jeśli się utrzymamy to jest do wymiany. Tak samo jak pół składu. Tutaj potrzebna jest rewolucja no chyba że mamy mieć powtórkę z tego sezonu.
    Natomiast jeśli spadniemy to będzie jak znalazł na prowadzącego parę.
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To prawda. Baraże oznaczają że ciężko będzie tutaj o jakiekolwiek zmiany. Nie wiem czy już nie wolałbym spadku i zbudowania drużyny od nowa. Tylko że to oznacza ze 2-3 lata w I lidze.
    Ja uważam, że fajnie by było gdyby został. Wymieniłbym Thorsela/Gomólskiego. Widziałbym np. Roberta Lamberta, ale nie wiem jak on ma kontrakty. Jak spadniemy to faktycznie trzeba będzie układać skład od nowa. Tylko problemem jest że większość zawodników chce jeździć w ekstralidze. Jak Dudek odejdzie może być tak, że będzie nie do odzyskania. Odejdzie część sponsorów. Będzie ciężko.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jawa za jego przydatny post!

    dillinger (22-08-2018)

  14. Powrót do góry    #4241
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jawa Zobacz posta
    Ja uważam, że fajnie by było gdyby został. Wymieniłbym Thorsela/Gomólskiego. Widziałbym np. Roberta Lamberta, ale nie wiem jak on ma kontrakty. Jak spadniemy to faktycznie trzeba będzie układać skład od nowa. Tylko problemem jest że większość zawodników chce jeździć w ekstralidze. Jak Dudek odejdzie może być tak, że będzie nie do odzyskania. Odejdzie część sponsorów. Będzie ciężko.
    No jeśli się utrzymamy a Dudek odejdzie to będę żałował wygranych baraży.

  15. Powrót do góry    #4242
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mówcie co chcecie ale jeśli Protasiewicz robi się zabawny kiedy wyzywają Zengotę to świadczy o tym że nie jest żadnym kapitanem tylko zwykłym egoistą.
    Być może on tak naprawdę rozbija ten zielonogórski zespół od środka tylko tego pozornie nie widać...tak niektórzy szejkowie mowią w kuluarach ale nie wiem
    Podoba mi się jak jeżdzi Protas ale tak jakoś ta atmosfera wewnątrz zespołowa zaczeła mi cuchnąć od czasu jak został kapitanem.
    Co do Zengiego to trafił w złe silniki,błędne ustawienia być może to i nie pochulał w Grudziądzu.Mam wrażenie że Zengiemu,Jensenowi,Thorsellowi bardziej pasuje jak jest lekko pod koło ale Pan kapitan ma inne orientacje i ten zespoł jest taki pogubiony.Z tego biorą się też takie mecze w Zielonej Górze gdzie wszystko idzie jak sierp z d...Ci sami zawodnicy z tym samym Skórnickim za rok w innym klubie np.w Unii mogliby zrobić medal bo taki jest żużel.Jeśli wszystko jest postawione tylko na zysk a reszta jakoś to będzie zawsze wychodzi z tego lipa jak to mówił syn Tuska.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 21-08-2018 o 01:16
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Jawa (21-08-2018)

  17. Powrót do góry    #4243
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,585
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No jeśli się utrzymamy a Dudek odejdzie to będę żałował wygranych baraży.
    Raczej się nie utrzymamy i nie będzie dywagacji w temacie Dudka. Jego odejście będzie oczywistością i nikt (prawie) nie będzie mu miał tego za złe.
    Trochę żartem, ale zatrzymując obecny skład (pomijając już Dudka), mamy praktycznie team na przyszłoroczne rozgrywki. Nie musimy zabiegać o żadnych trudnych grajków do Nice, zawodników wystarczy. Chyba że będzie ciśnienie natychmiastowego powrotu, to przydałby się jakiś rozwojowy chłopak, jak np. Fricke, Lambert, czy nawet mocniejszy.
    Jedno pewne, będziemy chcieli szybko powrócić, musimy dysponować budżetem zbliżonym do tegorocznego.

  18. Powrót do góry    #4244
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Naprawde nic nie wskazuje zebyscie spadli z osttaniego miejsca,wydajecie sie lepsza druzyna. Jedyna przeszkoda będze duże cisnienie i GP dzien przed ale to dla obydwu stron. Tak jak ktos wspomnial Wy juz macie kolejny sezon pod górke i bedziecie odzczuwac negatywne konsekwencje barazy - Takie baraze to dobra mina do zlej gry - wsrod zawodnikow,dzialaczy,treneow sa juz wskazane kozly ofiarne ale nerwowych ruchow robic sie nie bedzie aby to wszystko razem trzymac. Pozniej juz malo czasu na kontrakty w nowym sezonie, Dudek napewno uzeleznia swoje pozostanie od ksztaltu druzyny w przyszlym sezonie tak wiec i tutaj beda ciezkie rozmowy. To jest Analogiczna sytuacja do Torunia z zeszlego roku a ta roznica ze jednak Fratczak zostal na kolejny sezon a Wy definitywnie nie chcecie Skory tak wiec musi byc nastepca, tylko kiedy tego nastepce wprowadzic?

  19. Powrót do góry    #4245
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Mówcie co chcecie ale jeśli Protasiewicz robi się zabawny kiedy wyzywają Zengotę to świadczy o tym że nie jest żadnym kapitanem tylko zwykłym egoistą.
    Możesz rozwinąć temat ? chodzi o sytuację po meczu ?

  20. Powrót do góry    #4246
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Do dziś po Zielonej se lata wielu synów Larsa.
    To trzeba było ich w 2007 do szkółki skaperować a nie Baniaków brać

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-08-2018)

  22. Powrót do góry    #4247
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Co z Larsem się dzieje? Wie, ktoś coś? Jego syn bawił się w zuzel ale coś dawno niczego o nim nie słyszałem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #4248
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Był team - tęsknie za tamtymi cudownymi latami żużla

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-08-2018), szmacianek (23-08-2018)

  25. Powrót do góry    #4249
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Możesz rozwinąć temat ? chodzi o sytuację po meczu ?
    Rusty pyerdoli trzy po przy. Jak to Rusty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (21-08-2018)

  27. Powrót do góry    #4250
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Był team - tęsknie za tamtymi cudownymi latami żużla
    http://img.webme.com/pic/f/fotospeed...stadprotas.jpg
    Lars z jednym z zielonogórskich synów.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-08-2018)

  29. Powrót do góry    #4251
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Heh Protas na tej focie mnie rozwala. Takie dziecko ile on tam miał ? 16 lat?

    A Lars to był gość. Szkoda że tak przepadł.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  30. Powrót do góry    #4252
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Nikt tutaj nie wspomniał o tym że gdyby nie kontuzja Zgardzińskiego, utrzymanie mielibyśmy w kieszeni a było ciągle że Misiu że McDonald's itp itd

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Arm za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-08-2018)

  32. Powrót do góry    #4253
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Nikt tutaj nie wspomniał o tym że gdyby nie kontuzja Zgardzińskiego, utrzymanie mielibyśmy w kieszeni a było ciągle że Misiu że McDonald's itp itd
    Co by wam ten Zgardzinski dal?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #4254
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co by wam ten Zgardzinski dal?
    Na pewno bonus z GKM.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  34. Powrót do góry    #4255
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Na pewno bonus z GKM.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Z czego to wnioskujesz? Tydzien wczesniej Wieczorek objechal w Lesznie Smektale. Dlaczegi nie moglby wygrac u siebie ze Zgardzinskim? Chyba go "troche" mitologizujecie

    Jadacy za niego Pawliczak zrobil 3 punkty. zgardzinski ani razu w tym sezonie nie zrobil powyzej 5
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 21-08-2018 o 13:09
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #4256
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    GKM przegrywał mecze lub ledwo wygrywał, bo punkty zdobywali praktycznie tylko seniorzy.
    W tym meczu juniorka Kościechy dołożyła sporo punktów,ale prawda jest też taka,ze jechała przeciwko rezerwowej parze młodych Falubazów.
    To było bardzo duże osłabienie Zielonej, wydajemi się, że decydujące o losach punktu bonusowego.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #4257
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie doszukujmy się ********u przez juniorów. Jasne, Tonder mógłby zrobic ze 2-3 punkty, tak samo Thorssel z Zengotą mogli pojechać na poziomie miernym a nie skandalicznym.

  37. Powrót do góry    #4258
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie doszukujmy się ********u przez juniorów. Jasne, Tonder mógłby zrobic ze 2-3 punkty, tak samo Thorssel z Zengotą mogli pojechać na poziomie miernym a nie skandalicznym.
    No i to jest właśnie bonus. Te 2-3 pkt. Zgarda na pewno nie pojechałby na zero. Tak czy siak to nie ma znaczenia, bo skład który mieliśmy na GKM spokojnie wystarczał na bonus i to w takiej dyspozycji jaką prezentowali zawodnicy tego dnia. Tylko nie przy takim ustawieniu par i nie ze Skórnickim jako menago!
    On ten mecz położył jeszcze zanim się zaczął. Jak usłyszałem że Jakob jedzie tam pierwszy raz to mi wiki opadły. Qwa jakim to trzeba być kretynem żeby na prowadzącego parę ustawić gościa bez doświadczenia, który w życiu nie jechał w Grudziądzu a wiadomo, że żeby tam dobrze jechać to trzeba zebrać sporo doświadczeń na tym torze. A potem jeszcze z uporem stawiał na tego Thorsella gdy tak naprawdę już w 2 starcie powinna pójść taktyczna w postaci MJJ, który co prawda pierwszy bieg przegrał ale z Łagutą i bardzo ładnie wyszedł ze startu. Jakby MJJ z Protasem tam pojechali to byłoby z dużym prawdopodobieństwem 1-5. Ciśnienie by zeszło i cały mecz ułożył się inaczej. A ten kretyn czekał z tymi rezerwami tak długo, że w końcu nie mógł wykorzystać w pełni Protasa.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 21-08-2018 o 13:42

  38. Powrót do góry    #4259
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jak usłyszałem że Jakob jedzie tam pierwszy raz to mi wiki opadły. Qwa jakim to trzeba być kretynem żeby na prowadzącego parę ustawić gościa bez doświadczenia, który w życiu nie jechał w Grudziądzu a wiadomo, że żeby tam dobrze jechać to trzeba zebrać sporo doświadczeń na tym torze.
    Przypominam, że Baron jako prowadzącego parę ustawił Kurtza, który również jechał u nas pierwszy raz. Jego wynik to 12+2.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    j-rules (21-08-2018)

  40. Powrót do góry    #4260
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Przypominam, że Baron jako prowadzącego parę ustawił Kurtza, który również jechał u nas pierwszy raz. Jego wynik to 12+2.
    A jakie masz prawdopodobieństwo takiego wyniku po gościu, który w poprzednich meczach robił na wyjeździe ok 4-6 pkt ? Próbujesz udowodnić że strategia Skóry była słuszna albo że miała jakiekolwiek logiczne uzasadnienie ?

  41. Powrót do góry    #4261
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    ot, sqra po prostu czerpie z innych "wielkich" managerow.
    Skopiowal pomysl Barona z Kurtzem, ale gdy sie okazalo, ze to nie wypala to chcial Jacoba zbudowac jak Fratczak Pawła.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #4262
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    GKM przegrywał mecze lub ledwo wygrywał, bo punkty zdobywali praktycznie tylko seniorzy.
    W tym meczu juniorka Kościechy dołożyła sporo punktów,ale prawda jest też taka,ze jechała przeciwko rezerwowej parze młodych Falubazów.
    To było bardzo duże osłabienie Zielonej, wydajemi się, że decydujące o losach punktu bonusowego.
    Generalnie trzeba powiedzieć, ze GKM-owi farciło w tym sezonie okrutnie. Gorzów jechał u nich bez Vacula i przegrał do 41, KST jechał u nich bez Doyle i Holty i przegrał do 41, Falubaz jechał bez 2 podstawowych juniorów i przegrał bonusa. Generalnie gdyby nie ten fart, to GKM zleciałby do I ligi, jeszcze przed 13 kolejką

    No ale prawda jest też taka, że farta trzeba umieć wykorzystać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #4263
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Generalnie trzeba powiedzieć, ze GKM-owi farciło w tym sezonie okrutnie. Gorzów jechał u nich bez Vacula i przegrał do 41, KST jechał u nich bez Doyle i Holty i przegrał do 41, Falubaz jechał bez 2 podstawowych juniorów i przegrał bonusa. Generalnie gdyby nie ten fart, to GKM zleciałby do I ligi, jeszcze przed 13 kolejką

    No ale prawda jest też taka, że farta trzeba umieć wykorzystać.
    Kontuzje to normalna rzecz w tym sporcie. Trzeba je brać pod uwagę jak się buduje składy i tyle. Falubaz nie przez kontuzje stracił szanse na 6 miejsce w tabeli.

  44. Powrót do góry    #4264
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Generalnie trzeba powiedzieć, ze GKM-owi farciło w tym sezonie okrutnie. Gorzów jechał u nich bez Vacula i przegrał do 41, KST jechał u nich bez Doyle i Holty i przegrał do 41, Falubaz jechał bez 2 podstawowych juniorów i przegrał bonusa. Generalnie gdyby nie ten fart, to GKM zleciałby do I ligi, jeszcze przed 13 kolejką

    No ale prawda jest też taka, że farta trzeba umieć wykorzystać.
    Z tym sie zgadzam.
    Nie mieli tez ani razu zadnych problemow z pogoda, mogli z torem robic co chcieli.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #4265
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Kontuzje to normalna rzecz w tym sporcie. Trzeba je brać pod uwagę jak się buduje składy i tyle. Falubaz nie przez kontuzje stracił szanse na 6 miejsce w tabeli.
    Falubaz stracił jednak dwóch podstawowych juniorów, sytuacja niezbyt codzienna, większość klubów przy czymś takim by poległa, ale skład jednak był trochę za słaby, bez żadnego marginesu na takie sytuacje.

  46. Powrót do góry    #4266
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Kontuzje to normalna rzecz w tym sporcie. Trzeba je brać pod uwagę jak się buduje składy i tyle. Falubaz nie przez kontuzje stracił szanse na 6 miejsce w tabeli.
    Min, również przez kontuzje, swoich zawodników czy zawodników innych klubów. Ale to się wszystko sumuje i efekt mamy jaki mamy.

    Jasne, ze zawsze można powiedzieć, że mogli lepiej jechać. Ale co z tego ? Jak kontuzje poszczególnych zawodników stworzyły nowe możliwości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #4267
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A jakie masz prawdopodobieństwo takiego wyniku po gościu, który w poprzednich meczach robił na wyjeździe ok 4-6 pkt ? Próbujesz udowodnić że strategia Skóry była słuszna albo że miała jakiekolwiek logiczne uzasadnienie ?
    Pewnie chciał zwiększyć jego szanse, bo z A czy B lepszy dojazd do pierwszego łuku, i jak dobrze wyjdzie ze startu to dowiezie pkt do mety, a jak widać po wynikachbto Protasowi tym nie zaszkodził. Skóra wiedział w jakiej jest formie i chciał mu pomóc wystarczyło by zdobył 3 pkt a nie wypróżnialiście by sie teraz po gaciach. Czepiacie sie wiec dla zasady w tym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez piterma ; 21-08-2018 o 15:00

  48. Powrót do góry    #4268
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    My utrzymamy tą ekstraligę ale pod jednym warunkiem, że w czwartek na konferencji pojawi się Czernicki bo mimo że specjalnie nie pałam do niego sympatią, to jest to jedyny dostępny facet, który jest w stanie ogarnąć taktykę i przygotowanie toru na niedziele. Panowie Skórnicki i Walczak niech do końca sezonu dalej robią to samo co robili czyli NIC, no może tylko niech nie przeszkadzają.

    Ktos tam pytał co złego zrobił Skóra:
    1. Przez cały sezon nie był w stanie ogarnąć przygotowania toru na mecz. Praktycznie nie było atutu własnego toru. Ja rozumiem, że wcześniej też go nie było ale był Hampel i Doyle i sobie radziliśmy bez tego, w momencie osłabienia składu powinien całą uwagę skierować właśnie na to, a on wręcz próbował chyba zaskakiwać torem naszych. Komisarze to nie argument, trzeba było trenować na takim torze jaki lubią komisarze, poza tym akurat nie przypominam sobie specjalnych kłopotów z pogodą w tym roku.
    2. Miotanie się ze składem - każdy, nawet średnio rozgarnięty kibic wie że Protasiewicz nie ma startów, dlatego całą karierę jeździł pod numererm 13/5 by mieć możliwość walki na dystansie bo w 4 lub 7 biegu chodzi już szeroka. Ciemniak Skórnicki tego nie wie. Poza tym jak zawodnicy mieli się nauczyć parowej jazdy skoro co mecz mieli innych doparowych i inny numer. Raz prowadzili pary, raz nie. Dlaczego nie spróbował Smolińskiego?
    3. Umiejetnosci taktyczne Skórnickiego - to jest tragedia, a kwintesencją były błędy w najważniejszym dotychczas meczu sezonu w Grudziądzu. Podpowiem: Protas w 13 (nie Dudek) i potem Dudek z taktycznej w 14. Tu nie trzeba być wirtuozem taktyki żeby to wymyśleć. A Walczak co w tym czasie robił? Nie widział kierownik, że manager robi dziecinny błąd? Być może na wagę bonusa. A skoro zrobili już babola to trzeba było spróbować chociaż go naprawić w 15 biegu puszczając Protasa za niemrawego MJJ.
    4. Myślący i przewidujący manager nie puszcza na tor juniora po 3 wykluczeniach, prawdopodobieństwo że zrobi komuś lub sobie krzywdę było zbyt duże. Trener to również opiekun młodzieży. Powienien tez dbac o bezpieczeństwo zawodników. No ale Skóra pewnie liczył że Mateusz po 3 wykluczeniach zaliczy trójkę.
    5. Wypowiedzi i całą gestykulacja Skórnickiego na konferencjach prasowych to też dramat. Zadowolony po blamażu w Lesznie, głupie gadki o meczach na przetarcie czy wreszcie beznadziejne tłumaczenie swoich błędów i brak cywilnej odwagi by się do nich przyznać.

    Już wystarczy, naprawdę... Takiego nieudolnego trenera tu naprawdę jeszcze nie było.

    Jak wyjdziemy z tego obronną ręką to nie ma co robić oszczędności, albo wóz albo przewóz - jak nas nie stać na ekstraligę to jedziemy lige niżej. Tu naprawdę nie trzeba robić rewolucji.
    Łaguta, Hancock plus 3 wychowankowie. Tonder, Pawliczak na juniorkę, a Zgarda albo Misio (widać że się rozwija) pod 8 i spokojna jazda w przyszłym sezonie. To raczej nie byłby majątek do wydania.

    Tylko w niedziele to Dudek, Pepe i Zengi powinni przede wszystkim spiąć poślady, wsadzać głowę tam gdzie Bjerre będzie bał się wsadzić nogę i uratować swój klub, po to ma się wychowanków w składzie.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 21-08-2018 o 15:53

  49. Powrót do góry    #4269
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach

  50. Powrót do góry    #4270
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak już Protasowi nerwy puszczają, on zawsze był dyplomatą, to faktycznie musi być mocno wkrewiony. Chyba niemoc Skóry w Grudziądzu, wyprowadziła go z równowagi, nie mniej jak nas tutaj.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #4271
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Jeżeli takie zarzuty były od dawna to co jeszcze robi tam Skóra i toromistrz?

    Ten zespół lepiej by się sam w meczu poprowadził. Może ten koń trojański chce po prostu spuścić was i tym samym zgarnąć Dudka do UL? Po tym co zobaczyłem w materiałach z tego meczu jestem w stanie we wszystko uwierzyć.
    Ostatnio edytowane przez Oracle ; 21-08-2018 o 15:59

  52. Powrót do góry    #4272
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,344
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    My utrzymamy tą ekstraligę ale pod jednym warunkiem, że w czwartek na konferencji pojawi się Czernicki bo mimo że specjalnie nie pałam do niego sympatią, to jest to jedyny dostępny facet, który jest w stanie ogarnąć taktykę i przygotowanie toru na niedziele. Panowie Skórnicki i Walczak niech do końca sezonu dalej robią to samo co robili czyli NIC, no może tylko niech nie przeszkadzają.

    Ktos tam pytał co złego zrobił Skóra:
    1. Przez cały sezon nie był w stanie ogarnąć przygotowania toru na mecz. Praktycznie nie było atutu własnego toru. Ja rozumiem, że wcześniej też go nie było ale był Hampel i Doyle i sobie radziliśmy bez tego, w momencie osłabienia składu powinien całą uwagę skierować właśnie na to, a on wręcz próbował chyba zaskakiwać torem naszych. Komisarze to nie argument, trzeba było trenować na takim torze jaki lubią komisarze, poza tym akurat nie przypominam sobie specjalnych kłopotów z pogodą w tym roku.
    2. Miotanie się ze składem - każdy, nawet średnio rozgarnięty kibic wie że Protasiewicz nie ma startów, dlatego całą karierę jeździł pod numererm 13/5 by mieć możliwość walki na dystansie bo w 4 lub 7 biegu chodzi już szeroka. Ciemniak Skórnicki tego nie wie. Poza tym jak zawodnicy mieli się nauczyć parowej jazdy skoro co mecz mieli innych doparowych i inny numer. Raz prowadzili pary, raz nie. Dlaczego nie spróbował Smolińskiego?
    3. Umiejetnosci taktyczne Skórnickiego - to jest tragedia, a kwintesencją były błędy w najważniejszym dotychczas meczu sezonu w Grudziądzu. Podpowiem: Protas w 13 (nie Dudek) i potem Dudek z taktycznej w 14. Tu nie trzeba być wirtuozem taktyki żeby to wymyśleć. A Walczak co w tym czasie robił? Nie widział kierownik, że manager robi dziecinny błąd? Być może na wagę bonusa. A skoro zrobili już babola to trzeba było spróbować chociaż go naprawić w 15 biegu puszczając Protasa za niemrawego MJJ.
    4. Myślący i przewidujący manager nie puszcza na tor juniora po 3 wykluczeniach, prawdopodobieństwo że zrobi komuś lub sobie krzywdę było zbyt duże. Trener to również opiekun młodzieży. Powienien tez dbac o bezpieczeństwo zawodników. No ale Skóra pewnie liczył że Mateusz po 3 wykluczeniach zaliczy trójkę.
    5. Wypowiedzi i całą gestykulacja Skórnickiego na konferencjach prasowych to też dramat. Zadowolony po blamażu w Lesznie, głupie gadki o meczach na przetarcie czy wreszcie beznadziejne tłumaczenie swoich błędów i brak cywilnej odwagi by się do nich przyznać.

    Już wystarczy, naprawdę... Takiego nieudolnego trenera tu naprawdę jeszcze nie było.

    Jak wyjdziemy z tego obronną ręką to nie ma co robić oszczędności, albo wóz albo przewóz - jak nas nie stać na ekstraligę to jedziemy lige niżej. Tu naprawdę nie trzeba robić rewolucji.
    Łaguta, Hancock plus 3 wychowankowie. Tonder, Pawliczak na juniorkę, a Zgarda albo Misio pod 8 i spokojna jazda w przyszłym sezonie. To raczej nie byłby majątek do wydania.

    a co może zrobić w 2 dni facet,który zdaje sie od kilku lat (?) jest już co najwyżej hobbystą sportu żużlowego poza jakimikolwiel strukturami sportowymi ?
    komu i co on miałby podpowiedzieć ?
    jeżeli Czernicki miałby zająć się ogarnianiem zmian taktycznych, oznaczałoby to że z przebiegu całego meczu jesteśmy już w dupie .
    prościej będze w temacie taktycznych podpowiedzić Skórnickiemu , zeby odpalił sobie w smartfonie wątek meczowy. tutaj bez problemu znajdzie informacje kogo w którym biegu należy zmienić.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-08-2018)

  54. Powrót do góry    #4273
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Ciekawi mnie jakie pary ustawi wasz magik taktyki.

    Ja bym dał tak.

    09. Jensen
    10. Zengota
    11. Dudek
    12. Thorsell
    13. Pepe

  55. Powrót do góry    #4274
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    a co może zrobić w 2 dni facet,który zdaje sie od kilku lat (?) jest już co najwyżej hobbystą sportu żużlowego poza jakimikolwiel strukturami sportowymi ?
    komu i co on miałby podpowiedzieć ?
    jeżeli Czernicki miałby zająć się ogarnianiem zmian taktycznych, oznaczałoby to że z przebiegu całego meczu jesteśmy już w dupie .
    prościej będze w temacie taktycznych podpowiedzić Skórnickiemu , zeby odpalił sobie w smartfonie wątek meczowy. tutaj bez problemu znajdzie informacje kogo w którym biegu należy zmienić.
    Facet siedział w tym przeszło 20 lat i zęby na tym zjadł, zatrudniano go w najlepszych klubach - o czyms to świadczy, niech świeżym, doświadczonym okiem z zewnątrz spojrzy na to, może coś podpowie w przygotowaniu toru i co najważniejsze powtórzy to w niedziele, niech mądrze ustawi skład, a w razie problemów bo przecież i takie mogą być zrobi mądrą zmianę i będzie ratował wynik, bo Skórnicki to najwyżej w takiej sytuacji zrobi wytrzeszcz oczu.

    No i trzeba oczywiście szykować trenera na następny sezon. Skóra może zostać w sztabie do końca sezonu jak mówiłem ale nie jako główny menago.
    Wszystkie ręce na pokład.

  56. Powrót do góry    #4275
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta

    Ktos tam pytał co złego zrobił Skóra:
    1. Przez cały sezon nie był w stanie ogarnąć przygotowania toru na mecz. Praktycznie nie było atutu własnego toru. Ja rozumiem, że wcześniej też go nie było ale był Hampel i Doyle i sobie radziliśmy bez tego, w momencie osłabienia składu powinien całą uwagę skierować właśnie na to, a on wręcz próbował chyba zaskakiwać torem naszych. Komisarze to nie argument, trzeba było trenować na takim torze jaki lubią komisarze, poza tym akurat nie przypominam sobie specjalnych kłopotów z pogodą w tym roku.
    2
    Ten argument nie jest do końca trafiony według mnie, z Toruniem zrobił jednościeżkowe coś, na którym każdy oprócz Protasiewicza czuł się dobrze, ale od razu poruszył się lament że nie ma widowiska, no i że Protasiewicz potrzebuje szerokiej, dlaczego odszedł od tego toru, gdzie jedzie się przez całe zawody przy krawężniku, skoro większość drużyny czuła się dobrze? Czy to na pewno była jego decyzja?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •