Strona 64 z 151 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,836 do 2,880 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2836
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Otóż wczoraj do Tarnowa zawitała antydopingowka.

    czasem powinni wpaść również na forum.
    ja bym w tej kolejce typował do badania mariusza i carlitosa (niestety).

  2. Powrót do góry    #2837
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Jeżeli jakimś cudem, psim swędem, się utrzymamy, to za rok:

    9. A. Łaguta
    10. MJJ
    11. Zengota
    12. Protasiewicz
    13. Dudek
    14. plastron
    15. plastron

    Przykład Gdańszczanina Żupińskiego pokazuje, że minitor jest nam potrzebny OD ZARAZ. 15-letni chłopak, który uczy się od podstaw jazdy na motorze, to zwykła strata czasu dla niego i klubu.
    Ostatnio edytowane przez Rozi22 ; 11-06-2018 o 10:45
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  3. Powrót do góry    #2838
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    czasem powinni wpaść również na forum.
    ja bym w tej kolejce typował do badania mariusza i carlitosa (niestety).
    Przepraszam, ale czy nie uznano już, że alkohol to nie doping?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  4. Powrót do góry    #2839
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Falubaz powinien celować w Częstochowę przede wszystkim, Włókniarz delikatnie spuszcza z tonu i tam może odrodzić się wasz kapitan, to jest w zasięgu, chyba bardziej niż Sparta czy Leszno. Tylko Protasiewicz by musiał jechać z juniorem, co jest mocno ryzykowne, ale raczej nikt inny nie jest w stanie wyciągnąć Falubazu z tej sytuacji

  5. Powrót do góry    #2840
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Jeżeli jakimś cudem, psim swędem, się utrzymamy, to za rok:

    9. A. Łaguta
    10. MJJ
    11. Zengota
    12. Protasiewicz
    13. Dudek
    14. plastron
    15. plastron

    Przykład Gdańszczanina Żupińskiego pokazuje, że minitor jest nam potrzebny OD ZARAZ. 15-letni chłopak, który uczy się od podstaw jazdy na motorze, to zwykła strata czasu dla niego i klubu.
    Co do Łaguty to deko wcześnie na te spekulacje, ale jeśli utrzymamy się kosztem GKM to Artiom jest naturalnym kandydatem. Tyle, że jego to będzie chciało 2/3 klubów.
    A co do juniorów to pełna zgoda. Tyle że w tym roku nie możemy sobie na to pozwolić, bo doświadczeni juniorzy to jeden z nielicznych atutów jakie mamy.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Falubaz powinien celować w Częstochowę przede wszystkim, Włókniarz delikatnie spuszcza z tonu i tam może odrodzić się wasz kapitan, to jest w zasięgu, chyba bardziej niż Sparta czy Leszno. Tylko Protasiewicz by musiał jechać z juniorem, co jest mocno ryzykowne, ale raczej nikt inny nie jest w stanie wyciągnąć Falubazu z tej sytuacji
    W naszej sytuacji to wszędzie trzeba szukać pkt. Przy szczęśliwym zbiegu okoliczności możemy wygrać jakiś wyjazd.

  6. Powrót do góry    #2841
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Aby się utrzymać mamy dwa wyjścia:

    1. Wygrana z Wrockiem u siebie i bonus w Grudziadzu (oraz z Tarnowem za 3 pkt).
    2. Wygrana w Grudziadzu (oraz z Tarnowem za 3 pkt.)

    Zeby wygrywac mecze np. w Grudziadzu trzeba miec 4 punktujacych jak Sparta wczoraj (Tai, Janowski, Milik, Drabik, jeszcze Czugunow cos tam dorzucal).

    My mamy 2,5 - 3 (Jak sie Zengi ogarnie).

    Brakuje czwartego. Poczekajmy jeszcze chwile na Kapitana. Jesli przegramy z Wroclawiem to trzeba uruchomic projekt "wygrana w Grudziadzu".
    Wowczas sorry ale odstawiamy Pepe od skladu. Gomolski wczoraj nas upewnil, ze tez nie jest kandydatem.

    Podstawiamy szybkie silniki Jackobowi i Martinowi i oni sie rozjezdzaja w meczach. Przy dobrych wiatrach chociaz jeden z nich odpali w Grudziadzu bo tam wazny jest dobry start i jazda bez wielkich bledów na trasie.

    Wowczas jest nadzieja ze nasi pojada jak:

    Tai - Duzers
    Janowski - MJJ
    Milik - Zengota
    Drabik - Smolinski/Thorsell
    Czugunow - Smolinski?Thorsell

    Juniorka cos dorzuci i git. Jakas szansa bedzie wtedy. Gomosli ani Protas ze slabymi startami moga juz po 50 m miec w Grudziadzu pozamaiatane.

    No i skoro Tarnow wygral z Lesznem to i my mamy cien szansy na powalczenie na wlasnym torze. U nich tez do pewnego moemntu sie trzymalismy w kontakcie. Ach, przydalby sie Thorsell z forma z tamtego meczu (sprzetem).

  7. Powrót do góry    #2842
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jezu! To nie Tarnów wygrał, to Leszno rozpoczęło akcję "DUDEK". To nie Falubaz spadnie, tylko wałki spółdzielni spuszczą Zieloną Górę do PLŻ. Może jeszcze przeczytam, że to nie Falubaz przegrywa mecze?

    Niezłe jaja, wolne od logicznej analizy faktów
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  8. Powrót do góry    #2843
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Jezu! To nie Tarnów wygrał, to Leszno rozpoczęło akcję "DUDEK". To nie Falubaz spadnie, tylko wałki spółdzielni spuszczą Zieloną Górę do PLŻ. Może jeszcze przeczytam, że to nie Falubaz przegrywa mecze?

    Niezłe jaja, wolne od logicznej analizy faktów
    A czemu nie ...
    Mecze przegrane bywają meczami wygranymi, czyli Falubaz mało tych meczyków w tym sezonie przegrał, bo w sumie mogą one być też wygrane.
    Trzeba tylko odpowiednio poskładać fakty i już inaczej to wszystko wygląda.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (11-06-2018), savage (11-06-2018)

  10. Powrót do góry    #2844
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,845
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,130 w 1,485 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Generalnie śmieszni jesteście Jak tylko słabszy wygra z lepszym to to zaraz spisek jest. Jakbyście sportem zaczęli interesować się wczoraj. A to, że cała Unia jechała wczoraj popelinę, a Nicki i Bjerre cały mecz dobrze to już nieistotne - podkładka i tyle. Skąd w ludziach biorą się zawsze teorie spiskowe to ja nie wiem.
    Kto-"jesteście śmieszni"?
    @Mariusz nie reprezentuje kibiców Falubazu. To osobnik z którym kibice Falubazu, a szczególnie forumowi, nie utożsamiają się jako jednogłośna grupa. Wręcz przeciwnie.
    Chyba że pokażesz kilku tropicieli teorii spiskowych???
    W derbach lubuskich na W69, też był wałek w ostatnich wyścigach? Bo to mało prawdopodobne by takie trio jak Kasprzak, Zmarzlik, fenomenalny tego dnia Walasek przegrali kolejne 2 razy 5:1.

  11. Powrót do góry    #2845
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Jezu! To nie Tarnów wygrał, to Leszno rozpoczęło akcję "DUDEK". To nie Falubaz spadnie, tylko wałki spółdzielni spuszczą Zieloną Górę do PLŻ. Może jeszcze przeczytam, że to nie Falubaz przegrywa mecze?

    Niezłe jaja, wolne od logicznej analizy faktów
    Widzę że reagujecie alergicznie na sugestie że Leszno mogło nie postarać się na 100 % w tym meczu, ale ja wam nie umniejszam wygranej. Brawo dla Tarnowa że potrafi sobie zapewnić atut własnego toru i wykiwać komisarza/sędziego. U nas ta zabawna trenerska imitacja nawet by na to nie wpadła.

  12. Powrót do góry    #2846
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Kto-"jesteście śmieszni"?
    @Mariusz nie reprezentuje kibiców Falubazu. To osobnik z którym kibice Falubazu, a szczególnie forumowi, nie utożsamiają się jako jednogłośna grupa. Wręcz przeciwnie.
    .
    kolego tak latwo sie nie odkleicie od strazaka.
    Mowisz Zmarzlik, myslisz Stal Gorzow.
    Mowisz Mariusz, myslisz Falubaz.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Widzę że reagujecie alergicznie na sugestie że Leszno mogło nie postarać się na 100 % w tym meczu, ale ja wam nie umniejszam wygranej. Brawo dla Tarnowa że potrafi sobie zapewnić atut własnego toru i wykiwać komisarza/sędziego. U nas ta zabawna trenerska imitacja nawet by na to nie wpadła.
    Te polewania tez nie byly jakies bardzo dziwne. Pas pod sama banda faktycznie suchy, ale to przeciez sciezka, ktora u nas zawsze "lata" Kenio.
    No i jesli sie udalo wykiwac sedziego.... to przypominam, ze w meczu z Grudziadzem to sedzia nas wykiwal bardzo i to dwukrotnie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #2847
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Te polewania tez nie byly jakies bardzo dziwne. Pas pod sama banda faktycznie suchy, ale to przeciez sciezka, ktora u nas zawsze "lata" Kenio.
    No i jesli sie udalo wykiwac sedziego.... to przypominam, ze w meczu z Grudziadzem to sedzia nas wykiwal bardzo i to dwukrotnie.
    Dla mnie najbardziej niezrozumiałe jest to, że Leszno na to pozwoliło, no i obsada nominowanych. Kto w takim momencie stawia na juniora który jedzie na przemian biegi z zerami gdy się ma w składzie takiego startowca jak Hampel, który się wreszcie połapał o co chodzi i pojechał ostatnie w biegi na 2,3. Tor po równaniu i polaniu to przecież aż się prosiło o Hampela. Tak samo Pawlicki na dużej w XV zamiast przy krawężniku. To co Baron nagle zapomniał jak się drużynę prowadzi ?

  14. Powrót do góry    #2848
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Widzę że reagujecie alergicznie na sugestie że Leszno mogło nie postarać się na 100 % w tym meczu, ale ja wam nie umniejszam wygranej. Brawo dla Tarnowa że potrafi sobie zapewnić atut własnego toru i wykiwać komisarza/sędziego. U nas ta zabawna trenerska imitacja nawet by na to nie wpadła.

    Cytat Zamieszczone przez Król Sportsboard
    Mocno śmierdzi gnojem w tym meczu. Po 12 biegu Leszno prowadzi 8 pkt. I nagle wszyscy zaniemogli ? Trzy razy po 5-1 ? Ciężko w to uwierzyć. Jak dla mnie wałek jak nic.


    Cytat Zamieszczone przez Król Sportsboard
    Jasne, ze wałek. W meczu ze średnim Wrockeim Tarnów po 12 biegu przegrywa 10 pkt. Czemu wtedy nie było trzy razy po 5-1 ? W meczu z mocnym Lesznem po 12 biegu Leszno prowadzi 8 pkt. I nagle trzy razy po 5-1 ?

    Noż karwa, i nikogo to nie zastanawia ?


    Cytat Zamieszczone przez Król Sportsboard
    Po tym wałku Leszna w Tarnowie, sytuacja trochę się skomplikowała.


    Cytat Zamieszczone przez Król Sportsboard
    Noż karwa wybacz, ale ekipa kompletna, nie przegrali żadnego meczu, wygrywają po 12 biegach 8 pkt, i nagle dostają strzała trzy razy po 5-1. Ja tego po prostu nie kupuje. I dziwię się, że niektórzy nie widzą w tym nic nienaturalnego. Jak by ten mecz miał decydować o być albo nie być Unii Leszno w PO, to jakoś tak jestem pewny, że taki scenariusz nie miałby prawa zaistnieć.


    Cytat Zamieszczone przez Król Sporsboard
    Ale jeśli ktoś mi mówi, że jak jedna ze słabszych drużyn, do 12 biegu przegrywa mecz, i nagle klepie Leszno (ekipę kompletną) trzy razy po 5-1, akurat tyle aby wygrać mecz, to taka sytuacja musi co najmniej zastanawiać. Bo normalne to nie jest. Słabsza od Leszna Sparta, po 12 biegach w Tarnowie, wygrywała 10 pkt. I jakoś tam nie dostali w palnik w trzech ostatnich biegach. Mimo, że jechali tam w składzie z cieniującym Lebiedievem.


    Cytat Zamieszczone przez Król Sportsboard
    Ale jaki to jest argument ? W meczu z Wrockiem też w biegach 13 i 15 jechała najlepsza para Nicki-Bjerre. W 14 biegu też jechał Jamróg. A mimo to Wrocek wygrywa mecz 8 pkt.

    Rzecz w tym, ze ja nie wierzę w to, że najmocniejsza ekipa SE, ot tak daje sobie wklepać w trzech ostatnich biegach po 5-1. Ja tego nie kupuje. Przypadek to może być w jednym biegu, no max w 2 biegach. Ale nie w trzech pod rząd.


    Cytat Zamieszczone przez Król Sportsboard
    Być może, ale ja tego nie wiem więc nie będę koloryzował. Nie znam celu takiego obrotu sprawy w Tarnowie. Rozumiałbym jeszcze jak by takie Leszno dostało w palnik trzy ostatnie biegi w Gorzowie, może we Wrocku, choc i w to ciężko uwierzyć. Ale w Tarnowie ? Mając mecz pod kontrolą do 12 biegu ? No bez przesady. Jeśli ktoś twierdzi, że to tylko sport i tak się czasami dzieje to ja tego nie kupuje.


    Delikatne sugestie . Swoją drogą, częstotliwość i ilość postów o tym samym w dwóch wątkach pokazuje raczej obraz nieszczęśliwego poza komputerem człowieka, co we mnie, jako osobie wrażliwej wzbudza współczucie.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  15. Powrót do góry    #2849
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Z Falubazem może być tak jak z Polonią Bydgoszcz. Gdy po sukcesach przyszły niższe pozycje w lidze, kibice odwrócili się od klubu. Polonia w kolejnych latach radziła sobie coraz gorzej a teraz dogorywa.

    Powiecie: "Falubaz już spadał a potem wychodził z cienia". Owszem, ale nigdy nie spadał po takiej serii, jaką miał w latach 2008-2017 (tylko raz poza strefą medalową). Przyszłość żużla w Zielonej Górze niestety nie rysuje się w jasnych kolorach.

  16. Powrót do góry    #2850
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dla mnie najbardziej niezrozumiałe jest to, że Leszno na to pozwoliło, no i obsada nominowanych. Kto w takim momencie stawia na juniora który jedzie na przemian biegi z zerami gdy się ma w składzie takiego startowca jak Hampel, który się wreszcie połapał o co chodzi i pojechał ostatnie w biegi na 2,3. Tor po równaniu i polaniu to przecież aż się prosiło o Hampela. Tak samo Pawlicki na dużej w XV zamiast przy krawężniku. To co Baron nagle zapomniał jak się drużynę prowadzi ?
    Hampel nie zrobil 2,3 tylko 1,2.
    Pokonal Jamroga raz i po razie Rolnickiego i Koniecznego. Faktycznie sie polapal. I pamietaj ze mowimy o gosciu, ktoremu wystarczy dac sie uslyszec a on juz robi miejsce.
    Baron zeby zapomniec jak sie druzyne prowadzi to musialby to najpierw wiedziec, przeciez to jest antytaktyk i kazdy to wie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #2851
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Delikatne sugestie . Swoją drogą, częstotliwość i ilość postów o tym samym w dwóch wątkach pokazuje raczej obraz nieszczęśliwego poza komputerem człowieka, co we mnie, jako osobie wrażliwej wzbudza współczucie.

    Pozdrawiam
    Nie no chyba nie oczekujesz że ktokolwiek będzie robił za rzecznika Mario. To jest przypadek sui generis.
    i litości nie utożsamiajcie Falubazu z Mariuszem. To jest dla niego niesprawiedliwe. Mario to sportsboard a sportsboard to Mario

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Hampel nie zrobil 2,3 tylko 1,2.
    Pokonal Jamroga raz i po razie Rolnickiego i Koniecznego. Faktycznie sie polapal. I pamietaj ze mowimy o gosciu, ktoremu wystarczy dac sie uslyszec a on juz robi miejsce.
    Baron zeby zapomniec jak sie druzyne prowadzi to musialby to najpierw wiedziec, przeciez to jest antytaktyk i kazdy to wie.
    Co do Hampela to zapominasz o bonusach. Miał 1* i 2* więc widać że jak reszta zaczęła cieniować to on zaczął jechać, ale dobra nikt nikogo za rękę nie złapał i nie złapie. Gratulacje wygranej. Dla mnie EOT

  18. Powrót do góry    #2852
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    najpierw rzucasz paszkwil w stylu "operacja Dudek" a teraz gratuluje wygranej, EOT.
    Szacun.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #2853
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    najpierw rzucasz paszkwil w stylu "operacja Dudek" a teraz gratuluje wygranej, EOT.
    Szacun.
    Ale wcale nie zmieniłem zdania tyle że o co tu jest jeszcze do dyskutowania ? Dla ciebie Baron to tuman i nie zrobił tego specjalnie a dla mnie owszem, doskonale wiedział co robi. Nikt nikogo za rękę nie złapał ani nie nagrał więc co jeszcze mamy pisać ?

  20. Powrót do góry    #2854
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale wcale nie zmieniłem zdania tyle że o co tu jest jeszcze do dyskutowania ? Dla ciebie Baron to tuman i nie zrobił tego specjalnie a dla mnie owszem, doskonale wiedział co robi. Nikt nikogo za rękę nie złapał ani nie nagrał więc co jeszcze mamy pisać ?
    Nie zapominaj, że Toruń mocno włączy się o ewentualną walkę o Dudka. Edit: a kto wie czy Gorzów też nie o czym wspomniał Przemek.

  21. Powrót do góry    #2855
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Odwróćcie sytuację i to Falubaz wygrywa z Lesznem ostatnie trzy biegi 5:1. ( kolejno Dudek - MJJ, Zengota - Thorsell, Dudek -MJJ - tak przekładając na pary Tarnowa). Też byście pisali o podkładce Leszna? No jakoś nie sądzę, a znając strażaka to jestem pewna że nie. Bo przecież Patryk, Jensen, Zengi i Jacob to wyższa półka niż Nicki, Kenio, Kuba i Artur w tym sezonie
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  22. Powrót do góry    #2856
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Carlitos, że Ty dałeś się wkręcić w ta gównoburze?

    Daj sobie na luz i zostaw troche przestrzeni, bo Mario już tankuje sikawke i zaraz pewnie wpadnie tu taranem przygasić ten pożar.
    Nam pozostaje tylko zaopatrzyć się w cole, popcorn i obserwować potyczke, ewentualnie pomóc rannym.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 11-06-2018 o 13:29
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (11-06-2018), Dominik (11-06-2018)

  24. Powrót do góry    #2857
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez _jaskolka_ Zobacz posta
    Odwróćcie sytuację i to Falubaz wygrywa z Lesznem ostatnie trzy biegi 5:1. ( kolejno Dudek - MJJ, Zengota - Thorsell, Dudek -MJJ - tak przekładając na pary Tarnowa). Też byście pisali o podkładce Leszna? No jakoś nie sądzę, a znając strażaka to jestem pewna że nie. Bo przecież Patryk, Jensen, Zengi i Jacob to wyższa półka niż Nicki, Kenio, Kuba i Artur w tym sezonie
    Ja bym pisał. Zwycięstwo Falubazu nad Lesznem obecnie może mieć miejsce jedynie wtedy gdy:
    a)Leszno widzi w tym swój interes,
    b)Piotrek Pawlicki miał dzień wcześniej urodziny i zaprosił cały klub,
    c)Cała rodzina sędziego meczu jest porwana przez fanatyków Falubazu i ten po kolei wyklucza każdego Leszczyniaka z byle powodu,
    d)pijany Mariusz rozjeżdża wozem strażackim cały sprzęt Unistów w parki maszyn(coraz bardziej prawdopodobne).
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Dominik (11-06-2018)

  26. Powrót do góry    #2858
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Hahhahaha ha po przeczytaniu pkt D spadlem z wyra hahhahaha

  27. Powrót do góry    #2859
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    -Cześć Jarek.
    -Cześć Piotrek, co tam?
    -Wiesz Jarek, pasuje żebyś dziś pojechał padakę, bo chcemy cie w przyszłym roku wymienić na Dudka.
    - Spoko Piotrek, nie ma sprawy.
    Powiedz jeszcze Emilowi, żeby położył 14,bo przez takie zaniedbanie może nie wypalić.
    - Spokojnie Jarek, o tym też pomyślałem.
    Dzieki wielkie.
    - Luz Piotrek, przecież mówiłem, że nie ma sprawy . Pójdę se do Lublina.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (11-06-2018), _jaskolka_ (11-06-2018), brindel (11-06-2018), gotrek (11-06-2018), j-rules (11-06-2018), kleczes_GKM (11-06-2018)

  29. Powrót do góry    #2860
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Istnieje jeszcze opcja, żeby przenajświętsi kibice poszli drogą najlepszych kibiców piłkarskich i zorganizowali rozmowę motywującą z paroma plaskaczami. Zarówno ze swoimi jak i z kolejnymi rywalami.

  30. Powrót do góry    #2861
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Noż karwa wybacz, ale ekipa kompletna, nie przegrali żadnego meczu, wygrywają po 12 biegach 8 pkt, i nagle dostają strzała trzy razy po 5-1. Ja tego po prostu nie kupuje. I dziwię się, że niektórzy nie widzą w tym nic nienaturalnego. Jak by ten mecz miał decydować o być albo nie być Unii Leszno w PO, to jakoś tak jestem pewny, że taki scenariusz nie miałby prawa zaistnieć.

    I nie wiem po co wyjeżdżasz z tym Dudkiem, ja nic takiego nie pisałem o Dudku.

    Kurtz z PP dostali w LESZNIE z Kułakovem i Jamrogiem 1:5 a Ty p..ier..lisz o wałku, bo Bjerre z Pedersenem nie są w stanie u siebie przywieźć nikogo dwa razy na 5:1? Zwłaszcza styranego po maratonie Emila i Kołodzieja, który zawsze w starciu z Nickim ucieka pod płot...
    Jamróg zdobył w Lesznie 11pkt, więc jaki problem dla niego wygrywać biegi u siebie.

    Oj boli dupa, boli

  31. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi istanbul za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (11-06-2018), j-rules (11-06-2018), savage (11-06-2018), szmacianek (11-06-2018)

  32. Powrót do góry    #2862
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Istnieje jeszcze opcja, żeby przenajświętsi kibice poszli drogą najlepszych kibiców piłkarskich i zorganizowali rozmowę motywującą z paroma plaskaczami. Zarówno ze swoimi jak i z kolejnymi rywalami.
    nie bluźnij
    https://www.youtube.com/watch?v=YsWz...ature=youtu.be
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Iras72 (11-06-2018), sobotch (11-06-2018)

  34. Powrót do góry    #2863
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    Kurtz z PP dostali w LESZNIE z Kułakovem i Jamrogiem 1:5 a Ty p..ier..lisz o wałku, bo Bjerre z Pedersenem nie są w stanie u siebie przywieźć nikogo dwa razy na 5:1? Zwłaszcza styranego po maratonie Emila i Kołodzieja, który zawsze w starciu z Nickim ucieka pod płot...
    Jamróg zdobył w Lesznie 11pkt, więc jaki problem dla niego wygrywać biegi u siebie.

    Oj boli dupa, boli
    Gdybym to ja nakreślił taki scenariusz przed meczem w Tarnowie, w którym stwierdziłbym, że Tarnów przegrywając 8 pkt po 12 biegu, wygra cały mecz z Lesznem. To pierwszy byś się pukał w czoło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #2864
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdybym to ja nakreślił taki scenariusz przed meczem w Tarnowie, w którym stwierdziłbym, że Tarnów przegrywając 8 pkt po 12 biegu, wygra cały mecz z Lesznem. To pierwszy byś się pukał w czoło.
    Na szczęście sport potrafi napisać takie scenariusze, o których nawet król internetowych teoretyków by nie pomyślał
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  36. Powrót do góry    #2865
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A nasi kibice w Gorzowie, znowu pokazali klasę, za PS:

    Największą wrzawę wywołał swoim przybyciem pod sektor oczywiście Piotr Protasiewicz. Najbardziej doświadczony zawodnik Falubazu pojechał bardzo słabe zawody a od kilku tygodni jest jednym z głównych winowajców słabych wyników klubu. Fani postanowili, że to idealny moment, by wyrazić wsparcie dla swojego kapitana. Oprócz okrzyków "Jesteśmy z tobą", "Kapitan, kapitan" pojedynczy fani krzyczeli w jego stronę, że już za chwilę znów będzie wygrywał wyścigi.
    Fajnie, że nasi kibice nie zapominają zasług kapitana. Fajnie, że wspierają go w momencie kryzysu. Tak trzymać.

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Na szczęście sport potrafi napisać takie scenariusze, o których nawet król internetowych teoretyków by nie pomyślał
    No, żeby to tylko sport pisał takie scenariusze. To byłbym spokojny. Niestety ale mamy sporo przykładów z przeszłości, że to nie tylko sport pisze takie scenariusze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #2866
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Wsparcie kibiców po meczu w Gorzowie można zobaczyć na filmiku.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #2867
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Ładnie się zrehabilitowali po niedawnych wlosiatych dupskach

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (11-06-2018)

  40. Powrót do góry    #2868
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A nasi kibice w Gorzowie, znowu pokazali klasę, za PS:

    Fajnie, że nasi kibice nie zapominają zasług kapitana. Fajnie, że wspierają go w momencie kryzysu. Tak trzymać.
    Co by się nie działo, to Piotrek pozostanie najlepszym w historii zawodnikiem Falubazu od czasów Andrzeja (o Patryku nie zapominam ale jeszcze wiele przed nim). I serio uważam, że Piotrek powinien poważnie pomyśleć o zostaniu managerem i I trenerem Falubazu gdy uzna, że już pora dać sobie spokój ze ściganiem.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 11-06-2018 o 16:36

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    sobotch (11-06-2018)

  42. Powrót do góry    #2869
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dla mnie najbardziej niezrozumiałe jest to, że Leszno na to pozwoliło, no i obsada nominowanych. Kto w takim momencie stawia na juniora który jedzie na przemian biegi z zerami gdy się ma w składzie takiego startowca jak Hampel, który się wreszcie połapał o co chodzi i pojechał ostatnie w biegi na 2,3. Tor po równaniu i polaniu to przecież aż się prosiło o Hampela. Tak samo Pawlicki na dużej w XV zamiast przy krawężniku. To co Baron nagle zapomniał jak się drużynę prowadzi ?
    Smektała w 12 biegu wygrał zdecydowanie a Hampel był wolny jak taczki z gnojem i tylko Kuba wie jakim cudem nie wyprzedził Hampela będąc 2 razy szybszym. Jarek był zdecydowanie ostatnim wyborem Barona na nominowane.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mariotar za jego przydatny post!

    j-rules (11-06-2018)

  44. Powrót do góry    #2870
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wsparcie kibiców po meczu w Gorzowie można zobaczyć na filmiku.

    https://www.youtube.com/watch?v=YsWzeoP6otA
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...owanie/vrj48le

  45. Powrót do góry    #2871
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 967 w 596 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Aby się utrzymać mamy dwa wyjścia:

    1. Wygrana z Wrockiem u siebie i bonus w Grudziadzu (oraz z Tarnowem za 3 pkt).
    2. Wygrana w Grudziadzu (oraz z Tarnowem za 3 pkt.)

    Zeby wygrywac mecze np. w Grudziadzu trzeba miec 4 punktujacych jak Sparta wczoraj (Tai, Janowski, Milik, Drabik, jeszcze Czugunow cos tam dorzucal).

    My mamy 2,5 - 3 (Jak sie Zengi ogarnie).

    Brakuje czwartego. Poczekajmy jeszcze chwile na Kapitana. Jesli przegramy z Wroclawiem to trzeba uruchomic projekt "wygrana w Grudziadzu".
    Wowczas sorry ale odstawiamy Pepe od skladu. Gomolski wczoraj nas upewnil, ze tez nie jest kandydatem.

    Podstawiamy szybkie silniki Jackobowi i Martinowi i oni sie rozjezdzaja w meczach. Przy dobrych wiatrach chociaz jeden z nich odpali w Grudziadzu bo tam wazny jest dobry start i jazda bez wielkich bledów na trasie.

    Wowczas jest nadzieja ze nasi pojada jak:

    Tai - Duzers
    Janowski - MJJ
    Milik - Zengota
    Drabik - Smolinski/Thorsell
    Czugunow - Smolinski?Thorsell

    Juniorka cos dorzuci i git. Jakas szansa bedzie wtedy. Gomosli ani Protas ze slabymi startami moga juz po 50 m miec w Grudziadzu pozamaiatane.

    No i skoro Tarnow wygral z Lesznem to i my mamy cien szansy na powalczenie na wlasnym torze. U nich tez do pewnego moemntu sie trzymalismy w kontakcie. Ach, przydalby sie Thorsell z forma z tamtego meczu (sprzetem).

    Gdyby to mogło zadziałać tak piszesz i było takie oczywiste, to czy nie lepiej te szybkie silniki podstawić Kapitanowi? Jeżeli to takie proste, to On na pewno szybciej zrobiłby z nich użytek niż wyżej wymienieni. Sprzęt gra tu bardzo dużą rolę, ale w parze z nim muszą iść umiejętności, a tych niektórym naszym zawodnikom brakuje sporo.
    Nie chcę uprawiać czarnowidztwa, ale w powrót Protasa do formy w tym sezonie nie wierzę. Ja rozumiem, że czasem wejście w sezon i rozjeżdżenie wymaga więcej czasu, ale wydaje mi się, że u niego jest już na to za późno. Dla gościa o tak wielkiej ambicji i woli walki, taka ilość nie udanych występów, powoduje stały wzrost frustracji i bezradności. Każdy przepracowany w warsztacie tydzień, czy próby poukładania sobie wszystkiego w głowie dają nadzieję, że "może w końcu teraz", a zakończone kolejnym fatalnym występem, powodują tylko pogłębianie się uczucia bezradności. Podejrzewam, że Protas, jest tym który "chce" najbardziej z całej drużyny, ale nie zawsze chcieć znaczy móc i to go dobija.
    Teoretycznie możemy jeszcze wszystko wygrać, ale tak samo teoretycznie - Leszno może wszystko przegrać...
    Ostatnio edytowane przez Vector ; 11-06-2018 o 16:46

  46. Powrót do góry    #2872
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Pytanie który sposób motywacji jest skuteczniejszy. Nasz czy grudziądzki. Czas pokaże.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #2873
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Z Falubazem może być tak jak z Polonią Bydgoszcz. Gdy po sukcesach przyszły niższe pozycje w lidze, kibice odwrócili się od klubu. Polonia w kolejnych latach radziła sobie coraz gorzej a teraz dogorywa.

    Powiecie: "Falubaz już spadał a potem wychodził z cienia". Owszem, ale nigdy nie spadał po takiej serii, jaką miał w latach 2008-2017 (tylko raz poza strefą medalową). Przyszłość żużla w Zielonej Górze niestety nie rysuje się w jasnych kolorach.
    Nic takiego nie będzie miało miejsca, bo Zielona to nie Bydzia, Polonia nigdy nie znaczyła tam tyle co Falubaz w Zielonej.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  48. Powrót do góry    #2874
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Nic takiego nie będzie miało miejsca, bo Zielona to nie Bydzia, Polonia nigdy nie znaczyła tam tyle co Falubaz w Zielonej.
    Co nie znaczy że nie utkniemy piętro niżej na parę lat. Nie ma już tej pozytywnej energii i bez zmiany na poziomie właścicielskim i zarządzających to trudno o optymizm.
    Może potrzebny jest taki wstrząs, bo inaczej nic się nie zmieni a brak zmian to przepis na totalny upadek, gdy kariery zakończą Zen i Dudek a wartościowych następców braknie.
    W I lidze nie będzie takiej presji na wynik i młodzi dostaną więcej szans niż w ekstralipie.
    Szczerze mówiąc jak przyszły rok mamy się bujać podobną zbieraniną jak w tym roku i toczyć ten żałosny bój o utrzymanie to już wole wyjazdy do Dyneburga i Łodzi.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #2875
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Pytanie który sposób motywacji jest skuteczniejszy. Nasz czy grudziądzki. Czas pokaże.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Mam rozumieć że jak polegniemy ze Spartą to mamy napi...ać w nich kamieniami ,czy może porwać i zgwałcić żony i kochanki zawodników ?

  50. Powrót do góry    #2876
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    [QUOTE=Eneasz;1895970]Aby się utrzymać mamy dwa wyjścia:

    1. Wygrana z Wrockiem u siebie i bonus w Grudziadzu (oraz z Tarnowem za 3 pkt).
    2. Wygrana w Grudziadzu (oraz z Tarnowem za 3 pkt.)



    Zdecydowanie pierwsza wersja bardziej prawdopodobna - 5 pkt u siebie + bonus w Grudziądzu daje pkt 6 +dotychczasowe 4 = 10.
    I tyle powinno dać minimum baraże , a może nawet 6 miejsce.
    GKM ma 3pkt i dodając 3 na Tarnowie (najlepszy byłby wynik 50-40 , czyli bez bonusa dla każdej z ekip) + 2 na Toruniu + 2 na was
    daje też 10 pkt , ale jesteście wyżej , dzięki bezpośrednim meczom.
    Tarnów , który jedzie najlepiej też nie ma jeszcze żadnej komfortowej sytuacji , bo ma 8pkt i musi wygrać właściwie obydwa mecze
    u siebie (Gorzów i Czewa) , co daje 12 pkt - a w przypadku jednej porażki u siebie - musi wywalczyć bonus na GKM , co da 11pkt.
    Tak więc jedna wygrana z Lesznem , bądż Wrockiem , zwycięstwo za 3 z Tarnowem oraz bonus na GKM daje min. baraże.
    Niełatwe , ale realne.

  51. Powrót do góry    #2877
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Mam rozumieć że jak polegniemy ze Spartą to mamy napi...ać w nich kamieniami ,czy może porwać i zgwałcić żony i kochanki zawodników ?
    Scot wyluzuj , wpis był lekko ironiczny. Zachowaliście się właściwie, co tu więcej pisać?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    SCOT FZG (11-06-2018)

  53. Powrót do góry    #2878
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez _jaskolka_ Zobacz posta
    Odwróćcie sytuację i to Falubaz wygrywa z Lesznem ostatnie trzy biegi 5:1. ( kolejno Dudek - MJJ, Zengota - Thorsell, Dudek -MJJ - tak przekładając na pary Tarnowa). Też byście pisali o podkładce Leszna? No jakoś nie sądzę, a znając strażaka to jestem pewna że nie. Bo przecież Patryk, Jensen, Zengi i Jacob to wyższa półka niż Nicki, Kenio, Kuba i Artur w tym sezonie
    Jak dla mnie to daliście do zrozumienia tym z Leszna że nie są żadnymi kosmitami (sam w to wierzyłem) i gdy się zrobi tor pod siebie to można ich zlać .Tak po ludzku to wielki szacunek dla Was bo z takim składem robice coś wielkiego w tej lidze a były przecież głosy przed sezonem że to skład na pierwszą lige i to nie z czołówki .Jeśli chodzi o to kto co sprzedał ,zamknął gaz itd to może powrócimy do wydarzeń z meczu Falubaz -Stal Rz jak na łuku na pełnej k....e defektuje Crump i tutejsze forum wybucha ze złości że wałek , sprzedany mecz , ile $$$ zgarnął JC i czy się podzielił z panią prezes

  54. Powrót do góry    #2879
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Wrocław trzyma poziom a Stal się rozkręca. Jeśli Leszno jeszcze gdzieś umoczy to biorąc pod uwagę liścia w Gorzowie za 3 mogą stracić lidera i robi się nieciekawie. Półfinał ze Stala to jest na pewno to czego Baron się najbardziej obawia i wcale nie jest to takie nierealne w tej chwili.

  55. Powrót do góry    #2880
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jak dla mnie to daliście do zrozumienia tym z Leszna że nie są żadnymi kosmitami (sam w to wierzyłem) i gdy się zrobi tor pod siebie to można ich zlać .Tak po ludzku to wielki szacunek dla Was bo z takim składem robice coś wielkiego w tej lidze a były przecież głosy przed sezonem że to skład na pierwszą lige i to nie z czołówki .Jeśli chodzi o to kto co sprzedał ,zamknął gaz itd to może powrócimy do wydarzeń z meczu Falubaz -Stal Rz jak na łuku na pełnej k....e defektuje Crump i tutejsze forum wybucha ze złości że wałek , sprzedany mecz , ile $$$ zgarnął JC i czy się podzielił z panią prezes
    Coś mi się wydaje, że pomyliłeś Crumpa z Protasem ? ALbo piszesz o innej sytuacji niż aj myślę ?

    Ale daj spokój Scot, co ty w ogóle porównujesz ? Defekt zawodnika, do faktu, że Leszno (w takim składzie) dostało trzy razy pod rząd w pysk i dziwnym trafem to wystarczyło do wygrania meczu ? Nawet gdyby jechali tam na asfalcie, to nie miałoby prawa się wydarzyć.

    No chyba, ze Leszno zaniemogło kompletnie, w co również nie chce mi się wierzyć. Ale zobaczymy jak zaprezentują się w Czewie 1 lipca.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •