Strona 145 z 151 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,481 do 6,525 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6481
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Widzisz Sobotch rozpętałeś gownoburze niczym Mario
    Trzeba brać pod uwagę obie metody oceny skuteczności zawodnika.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Bo napisz jedno zdanie, które obrazi świętość, to tak się stanie.
    Jakby wpadł tutaj ktoś z zewnątrz i zaczął maltretować Dudka za słaby sezon ligowy (bo taki był, w porównaniu z poprzednimi) to też miałby rację i też byłaby gównoburza, taka tradycja

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Przypominam post Darsena:
    ----
    Sobotch tu chyba naprawdę się pomyliłeś
    Dudek:
    Czętochowa - FZG 9pkt
    FZG - Leszno 7pkt
    Toruń- FZG 5pkt
    UL - FZG 9pkt
    Tarnów - FZG 7pkt

    żródło

    Dudek hobbysta? Czy taki drugi MJJ?
    ---

    To odnośnie Patryka.

    A tak ogólnie to nie przyznajesz się do błędu ok.

    Niech Ci będzie: Kołodziej gdy na wyjeździe zrobi 9 punktów to słaby wynik. Gdy zrobi tyle inny zawodnik np. Jensen to dobry wynik.

    Czyli Kołodziej "hobbysta" a zawodnik inny przy tej samej ilości punktów - solidnie punktujący.,

    czyli punkty kołodzieja są mnie warte?

    Skąd ty wziąłeś?

    Chłopie, czytaj ze zrozumieniem. Naprawdę bezcelowym jest, bym się powtarzał po raz czwarty. Nie musisz się ze mną zgadzać, że nie jest porządnym mecz Kołodzieja, gdy ów robi 9 punktów ale też nie wmawiaj mi innych rzeczy

    Tak, gdy 9 punktów zrobi Jensen, to relatywnie dobry wynik, ponieważ Kołodzieja w hierarchii ligowej i nieligowej stawiam wyżej. No chyba że mam go porównywać z Jensenem, Holderem i paroma innymi od których oczekuje się mniej.

  2. Powrót do góry    #6482
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Hm, klub z którego szedł jasny przekaz iż wydaje zdroworozsądkowo, ale bez szaleństw nagle bierze dwóch gości za +/- 3 bańki, mając już utrzymanego Dudka (przecież nie za darmo) i Protasiewicza. Odkryli jakąś kopalnię diamentów w ZG?
    Jeśli Bardzo Bogaty Pan będzie miał fanaberię kupić sobie majstra to sobie kupi. Tak to już jest a naszego zdania i tak nikt nie bierze pod uwagę

  3. Powrót do góry    #6483
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Hm, klub z którego szedł jasny przekaz iż wydaje zdroworozsądkowo, ale bez szaleństw nagle bierze dwóch gości za +/- 3 bańki, mając już utrzymanego Dudka (przecież nie za darmo) i Protasiewicza. Odkryli jakąś kopalnię diamentów w ZG?
    Diamenty nie, ale mamy dużo drewna
    Wieść niesie, że ten Pan płaci rachunki https://www.forbes.pl/sylwetka/stanislaw-bienkowski
    Tylko Falubaz

  4. Powrót do góry    #6484
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Bo napisz jedno zdanie, które obrazi świętość, to tak się stanie.
    Jakby wpadł tutaj ktoś z zewnątrz i zaczął maltretować Dudka za słaby sezon ligowy (bo taki był, w porównaniu z poprzednimi) to też miałby rację i też byłaby gównoburza, taka tradycja
    Ha, ha. Akurat Dudek pojechał w tym roku, swój najlepszy sezon w SE. Przecież on lepszego nie miał
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #6485
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Powiem wam, że z Zengotą jest coś na rzeczy. Po meczu z Rybnikiem przyznał, że chętnie zapozna się z ofertami innych klubów. Z prezesem do tej pory spotkał się tylko raz, ale raczej bez konkretów. Chciałby zostać, ale zarząd też musi chcieć.

  6. Powrót do góry    #6486
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Nie zdziwie się jeśli Kasprzak w tym roku w Gorzowie podpisze kontrakt życia, na poziomie Zmarzlika
    Poprostu jesli Gorzów straci Krzycha to ma ciepło i o play off mogą zapomnieć, baa, oni będą mieli ciężko się utrzymać...
    Falubaz kombinuje świetnie jak kogoś kupić to najlepiej z Gorzowa, bo można śmiało założyć że osłabiając Stal to w ich miejsce wskocza do Play Off

    Sklad :
    Vaculik
    Zengi
    MJJ
    Protas
    Dudek
    Niedźwiadek

    Spokojnie jedzie o play off
    A gdyby doszedł KK to realna walka o złoto i próba odbicia złota z Leszna
    Oj taki Falubaz w Lesznie by się przydał i będzie meczycho

  7. Powrót do góry    #6487
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    No niestety, obawiam się że te transferowe przymiarki z KK na czele mogą się ziścić.
    Inaczej dogadaliby się znacznie szybciej z Zengim. Najpóźniej wczoraj po meczu zadeklarowałby, że zostaje.

    Pepe chyba się bardzo lubi z Ksysiem, przynajmniej po płotach wozić . Do jednej pary ich .

  8. Powrót do góry    #6488
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No jeden się trochę wyróżnia jeśli już tak Wam zalezy czy złotówa czy nie. Pisałem o nim już wyżej.
    To o Kacprze Worynie:

    "Z Woryną rozmawia się ponoć zupełnie inaczej niż z większością żużlowców. Do rybniczanina priorytetem nie są bowiem pieniądze, a rozwój. Może stanowić wzór sportowca. W ogóle nie pije alkoholu, restrykcyjnie przestrzega diety, pracuje stale nad przygotowaniem ogólnorozwojowym. Pod przykrywką uśmiechniętego luzaka, kryje się facet mający ogromne sportowe ambicje. W tym roku mnóstwo czasu spędził na lotniskach i w samolotach podróżując na mecze ligowe w Anglii i Szwecji wcale nie po to, aby więcej zarobić, ale przede wszystkim by się czegoś nowego nauczyć..."

  9. Powrót do góry    #6489
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ha, ha. Akurat Dudek pojechał w tym roku, swój najlepszy sezon w SE. Przecież on lepszego nie miał
    Naprawdę, z tymi blamażami w Tarnowie, Toruniu, ze słabym dwumeczem z Lesznem i przeciętną Częstochową?

    Zaraz się okaże, że ten rynek wcale nie taki zamrożony

  10. Powrót do góry    #6490
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Nie zdziwie się jeśli Kasprzak w tym roku w Gorzowie podpisze kontrakt życia, na poziomie Zmarzlika
    Poprostu jesli Gorzów straci Krzycha to ma ciepło i o play off mogą zapomnieć, baa, oni będą mieli ciężko się utrzymać...
    Falubaz kombinuje świetnie jak kogoś kupić to najlepiej z Gorzowa, bo można śmiało założyć że osłabiając Stal to w ich miejsce wskocza do Play Off

    Sklad :
    Vaculik
    Zengi
    MJJ
    Protas
    Dudek
    Niedźwiadek

    Spokojnie jedzie o play off
    A gdyby doszedł KK to realna walka o złoto i próba odbicia złota z Leszna
    Oj taki Falubaz w Lesznie by się przydał i będzie meczycho
    Niedźwiedź owszem, ale chyba w Rawiczu gdyż kończy wiek juniora

  11. Powrót do góry    #6491
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A na .. uj nam KK się pytam ? Vacul zgoda, jako najemnik pasuje. Ale KK ? Za ...uja u nas nie pasuje. Choćby charakterologicznie, już widzę te jego wykłócanie się o jazdę w nominowanych. Dużo bardziej wole Zena w drużynie, mimo, że mniej skuteczny, niż KK.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Naprawdę, z tymi blamażami w Tarnowie, Toruniu, ze słabym dwumeczem z Lesznem i przeciętną Częstochową?

    Zaraz się okaże, że ten rynek wcale nie taki zamrożony
    Sam się zdziwiłem, ale kiedyś usłyszałem w RZG, jak Sławek Dudek tłumaczył to Białogłowemu. Białogłowy się zdziwił ale po sprawdzeniu statystyk przyznał rację
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #6492
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Jakoś nie widać aby w SG się o cokolwiek wyklócal, utarty już slogan. Choć tam zna swoje miejsce w szeregu.

  13. Powrót do góry    #6493
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Mariusz a jakby we wczorajszym barażu miał decydować bieg dodatkowy to kogo byś wolał postawić przeciwko Szczepaniakowi - Zengiego czy KK?

    Dla mnie to on sobie moze słuchać i spiewac nawet Mydełko Fa jeśli w lidze kładzie rózne gwiazdeczki na łopatki. W ogóle smieszne jest to, ze w kraju gdzie hity disco polo mają 10 razy większą liczbę wyswietlen na YT niz inne największe przeboje a prawie kazdy na stadionie zna te utwory lepiej lub gorzej, wypomina sie zawodnikowi, ze na prywatnym nagraniu, ktore gdzies wycieklo sobie podspiewywal. Bardzo merytoryczne, no ale jak sie nie ma czego juz uczepic.

    Powiem Ci Mario, ze charakterologicznie to bardzo pasuje Jackob do zespolu Ze Skora sie dogaduja, maja ogolnie luz i ******* na wszystko, sa tacy niekonfliktowi... Moze jeszcze zaczniemy wsrod ministrantow szukac?

    Aha i jeszcze jedna sprawa Mariuszu. Juz nawet w klubie przyznaja na konferencjach prasowych z Kubickim, ze minitor jest NIEZBEDNY. Dalej bedziesz twierdzil, ze minitor nie ma znaczenia i uczy zlych nawykow a Leszno, Gorzow czy Tarnow nie maja efektow z pracy na minitorach? Albo Gdansk z Zupinskiego?

  14. Powrót do góry    #6494
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jakoś nie widać aby w SG się o cokolwiek wyklócal, utarty już slogan. Choć tam zna swoje miejsce w szeregu.
    Jak nie widać ? Ze dwa razy widziałem w TV jak wykłócał się ze Stasiem o nominowane.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #6495
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A na .. uj nam KK się pytam ? Vacul zgoda, jako najemnik pasuje. Ale KK ? Za ...uja u nas nie pasuje. Choćby charakterologicznie, już widzę te jego wykłócanie się o jazdę w nominowanych. Dużo bardziej wole Zena w drużynie, mimo, że mniej skuteczny, niż KK.



    Sam się zdziwiłem, ale kiedyś usłyszałem w RZG, jak Sławek Dudek tłumaczył to Białogłowemu. Białogłowy się zdziwił ale po sprawdzeniu statystyk przyznał rację
    Co to za statystyki?
    Ilość zrobionych punktów ogółem ze względu na notoryczne występy z taktycznych?
    Bo chyba nie średnia 2,075?

  16. Powrót do góry    #6496
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie żebym chciał tu kogoś wqrwić ale jak sytuacja z Janowskim ? Ma ważny kontrakt we Wrocku ?

  17. Powrót do góry    #6497
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Mariusz a jakby we wczorajszym barażu miał decydować bieg dodatkowy to kogo byś wolał postawić przeciwko Szczepaniakowi - Zengiego czy KK?
    Postawiłbym na MJJ. Ale nie o tym była gadka. Zen to zawodnik doparowy, KK to lider zespołu. I ja tu chciałbym widzieć jakiś porządek. Skoro mowa jest o tym, że w drużynie mają być jako liderzy Dudek, Vacul, MJJ/Pepe to potrzebujemy jeszcze solidnego zawodnika doparowego. A takim niewątpliwie jest Zen. Jak dasz za Zena KK to będzie już kociokwik. I po kilku meczach panowie zaczną na siebie spoglądać spod łbów. Bedziesz miał 5 seniorów chcących prowadzić pary. A to prosta droga do smrodu w drużynie.

    Powiem Ci Mario, ze charakterologicznie to bardzo pasuje Jackob do zespolu Ze Skora sie dogaduja, maja ogolnie luz i ******* na wszystko, sa tacy niekonfliktowi... Moze jeszcze zaczniemy wsrod ministrantow szukac?
    Fakt, Jacob pasuje charakterem do zespołu ale nie pasuje pod względem potencjału. bo ten ma póki co kiepski. Nawet na doparowego.

    Aha i jeszcze jedna sprawa Mariuszu. Juz nawet w klubie przyznaja na konferencjach prasowych z Kubickim, ze minitor jest NIEZBEDNY. Dalej bedziesz twierdzil, ze minitor nie ma znaczenia i uczy zlych nawykow a Leszno, Gorzow czy Tarnow nie maja efektow z pracy na minitorach? Albo Gdansk z Zupinskiego?
    Po pierwsze, to nie ja tak twierdziłem, tylko ja podpierałem sie opiniami tych co się na tym sporcie znają. Po prostu są również takie głosy w środowisku. Po drugie, dzisiaj mamy zupełnie inna sytuacje, bo GKSŻ ze SE narzuciły wymogi, że trzeba mieć iluś tam adeptów po licencji w określonych klasach. Stąd potrzeba tego minitoru. Po trzecie, jeśli wziąć pod uwagę, ilu adeptów z minitorów trafiło do zawodowego żużla, to efekty są mierne. Powiedziałbym, że wręcz niezadowalające. Typowym przykładem może tutaj być Dania, która jest kraina minitorów od dziesiatek lat. I jak widzisz, efekt tego jest jaki jest.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #6498
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Niedźwiedź owszem, ale chyba w Rawiczu gdyż kończy wiek juniora
    Lee to lipa, bez juniora to możecie i KK brać i tak ciężko o finał będzie

  19. Powrót do góry    #6499
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Co to za statystyki?
    Ilość zrobionych punktów ogółem ze względu na notoryczne występy z taktycznych?
    Bo chyba nie średnia 2,075?
    O to spytaj sie Białogłowego. Z których statystyk oni korzystali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #6500
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Lee to lipa, bez juniora to możecie i KK brać i tak ciężko o finał będzie
    Dlatego przychodzi nie jeden a ponoć 3 nowych Tak czy siak też nie wierzę w walkę o majstra w 2019. Natomiast w 2020 to już będzie oczywisty cel.

  21. Powrót do góry    #6501
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie żebym chciał tu kogoś wqrwić ale jak sytuacja z Janowskim ? Ma ważny kontrakt we Wrocku ?
    Wiedzialem, kogo masz na mysli ma jeszcze rok wazna umowe. Zreszta nikt by go nie puscil, on ma byc twarza sgp we Wroclawiu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #6502
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,536
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    No ludzie gdzie Kasprzak. Kasprzak i Gollob to jedyni zawodnicy do których nie potrafię czuć sympatii i myślę, że nie jest sam i, że nie jest to przypadek. Szanujmy się Panowie : "IMP jedzie do Gorzowa" - na zielonogórskim stadionie? Bartek Zmarzlik nigdy by tego nie powiedział .

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    chloroform (08-10-2018)

  24. Powrót do góry    #6503
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Dalej twierdze ze gadasz bzdury. Ja sytuacje z bonusem napisalem jako brakujace scenariusze do tego co bedzie mial z Pawliczakiem w parze.
    Inaczej: Jensen z Dudkiem w parze tez moze wygrac bieg a wiec otrzymuje 3! Do tego tez moze przegrac 5-1 ale byc przed Dudkiem a wiec otrzymuje 1.
    Rozpisze wszystkie prawdopodobne warianty z Dudkiem:

    Jensen, Dudek, Przeciwnik, Przeciwnik
    Dudek, Jensen, Przeciwnik. Przeciwnik 2+1
    Dudek, Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik. 1
    Jensen, Przeciwnik, Dudek, Przeciwnik 3
    Przeciwnik, Dudek, Jensen, Przeciwnik 1+1
    Przeciwnik, Jensen, Dudek, Przeciwnik 2
    Przeciwnik, Dudek, Przeciwnik, Jensen 0
    Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik, Dudek 2
    Przeciwnik, Przeciwnik, Dudek, Jensen, 0
    Przeciwnik, Przeciwnik, Jensen, Dudek 1

    Pogrubiulem te ktore w parze z Kewlarem mialby najmniej prawdopodobne albo wcale.

    Teraz widzisz roznice? Ty utozsamiasz 2+1=3 a Jensen tez moze zdobyc 3 w parze z Dudkiem! dlatewgo wariantow zdobyczy punktowej + bonus ma o wiele wiecej z Dudkiem niz z jakims Kewlarem do pary.
    Stad to co Ty twierdzisz to jest wedlug mnie bzdura.

    Pozdro
    Thengel, Czy Ty czytasz co ja piszę? Zarzuciłeś mi wczoraj bzdury podając jakieś bzdury z bonusami. że niby Jensen na tym zyskuje (?) w stosunku do jazdy z Pawliczakiem (patrz niżej). Do tej pory nie wiem co Ty nazwałeś bzdurą w tym co ja napisałem.
    Teraz dalej brniesz i wymyślasz, bo po prostu nie potrafisz przyznać się do błędu i przyznać komuś racji.
    Wyraźnie napisałem, że podaję 2 warianty. W pierwszym zawodnik przyjeżdża przed kolegą z drużyny. W drugiej za kolegą z drużyny. Dudek i Pawliczak byli tylko przykładami (!)
    Sorry, ale po wczorajszej dyskusji takie oczywiste rzeczy postanowiłem przedstawić łopatologicznie.
    Równie dobrze mogłem napisać "Zawodnik 1", "Zawodnik 2". Warianty miały zobrazować to, że zawodnik traci na średniej przyjeżdżając za kolegą z drużyny. Chyba każdy to zrozumiał.
    A Ty mi teraz wyskakujesz z tym, że Jensen może przyjechać przed Dudkiem. Przecież ja nie o tym pisałem.

    Podsumowując:
    1. Powyżej łopatologicznie pokazałem, że przyjeżdżając za kolegą z pary zawodnik traci na średniej w stosunku do wariantu, w którym przyjeżdża przed kolegą z pary, przy założeniu, że pokonuje i przegrywa z tymi samymi zawodnikami. Prościej się nie da tego pokazać jak ja to zrobiłem.
    2. Jensen w parze z Dudkiem będzie zdecydowanie częściej przyjeżdżał za Patrykiem niż będzie przyjeżdżał za Pawliczakiem w parze z Pawliczakiem. Tym samym Jensen z Patrykiem będzie mu trudniej o średnią przy tej samej skuteczności.
    Nie wiem czego tutaj nie rozumiesz i z czym się nie zgadzasz???


    Nie wiem po co Ty mi znowu piszesz te bzdury z bonusem Wariant z bonusem to automatycznie 3, albo 2 pkt w parze z Pawliczakiem. Przecież pytałem w poprzednim poście się po co mi to piszesz i co chcesz tym udowodnić?
    Jak zakładasz, że Jensen robi dwóch przeciwników to ma 3pkt.
    Jak zakładasz, że robi jednego przeciwnika to ma 2pkt.


    Jensen, Dudek, Przeciwnik, Przeciwnik To samo. Jensen pokonuje dwóch przeciwników. W parze z Pawliczakiem ma 3pkt
    Dudek, Jensen, Przeciwnik. Przeciwnik 2+1 To samo. Jensen pokonuje dwóch przeciwników. W parze z Pawliczakiem ma 3pkt
    Dudek, Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik. 1 Strata -1pkt. Jensen pokonuje jednego przeciwnika. W parze z Pawliczakiem ma 2pkt
    Jensen, Przeciwnik, Dudek, Przeciwnik 3 To samo. Jensen pokonuje dwóch przeciwników. W parze z Pawliczakiem ma 3pkt
    Dudek, Przeciwnik, Przeciwnik, Jensen 0 Strata -1pkt. Jensen przegrywa z oboma. W parze z Pawliczakiem ma 1pkt
    Jensen, Przeciwnik, Przeciwnik, Dudek 3pkt To samo. Jensen pokonuje dwóch przeciwników. W parze z Poawliczakiem ma 3pkt
    Przeciwnik, Dudek, Jensen, Przeciwnik 1+1 To samo. Jensen pokonuje jednego przeciwnika. W parze z Pawliczakiem ma 2pkt
    Przeciwnik, Jensen, Dudek, Przeciwnik 2 To samo. Jensen pokonuje jednego przeciwnika. W parze z Pawliczakiem ma 2pkt
    Przeciwnik, Dudek, Przeciwnik, Jensen 0 Strata -1pkt. Jensen przegrywa z oboma. W parze z Pawliczakiem ma 1pkt
    Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik, Dudek 2 To samo. Jensen pokonuje jednego przeciwnika. W parze z Pawliczakiem ma 2pkt
    Przeciwnik, Przeciwnik, Dudek, Jensen, 0 Strata -1pkt. Jensen przegrywa z oboma. W parze z Pawliczakiem ma 1pkt
    Przeciwnik, Przeciwnik, Jensen, Dudek 1 To samo. Jensen przegrywa z oboma. W parze z Pawliczakiem ma 1pkt


    Masz te wszystkie swoje przykłady, które tylko potwierdzają, że sumarycznie MJJ straci przy tej samej skuteczności. O tym od początku pisałem.
    Zakładając, że jadą 100 biegów. W 60 z nich Dudek jest z przodu (a nawet powinno być więcej niż 60, np 70), a w tych 60ciu 25 razy w nich jest sytuacja, w której MJJ traci to masz -25pkt do średniej, przy 100 biegach.
    MJJ w tym sezonie miał sporo takich biegów, w których mógłby stracić jeżdżąc z mocnym doparowym. Kołodziej takich biegów miał bardzo mało.


    Dyskutujemy o czymś co jest oczywiste, ja tracę czas.


    Pozdro

  25. Powrót do góry    #6504
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,102
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    No ludzie gdzie Kasprzak. Kasprzak i Gollob to jedyni zawodnicy do których nie potrafię czuć sympatii i myślę, że nie jest sam i, że nie jest to przypadek. Szanujmy się Panowie : "IMP jedzie do Gorzowa" - na zielonogórskim stadionie? Bartek Zmarzlik nigdy by tego nie powiedział .

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Nie żebym jakoś specjalnie lubił Kasprzaka, ale jakby na mnie parę tysięcy ludzi gwizdało, po tym jak zostałem najlepszym żużlowcem kraju, to chyba bym coś więcej powiedział niż tylko to. Żeby było jasne też sobie Kasprzaka nie wyobrażam w Falubazie, ale wyjęcie Go i Vaculika z Gorzowa to będzie bardzo ... no właśnie jakie?

  26. Powrót do góry    #6505
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wiedzialem, kogo masz na mysli ma jeszcze rok wazna umowe. Zreszta nikt by go nie puscil, on ma byc twarza sgp we Wroclawiu
    Dlatego bierzemy Woffindena

  27. Powrót do góry    #6506
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    I jeszcze dedykacja dla Mariusza
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to nawet, MJJ 1.9 a Kołdi 2.0 jakiejś większej różnicy tu nie widzę.
    Wczoraj wkleiłem Ci skuteczność Kołodzieja i MJJ, aby zobrazować, że Janusz był zdecydowanie lepszym zawodnikiem od MJJ w sezonie zasadniczym.
    Tak nawet mi się kojarzyło przypominając sobie mecze.
    Ich zbieżność w średnich w odniesieniu do postawy na torze wynikała z tego, że Kołodziej jedzie w mocnej ekipie i ma cały czas mocnych kolegów w drużynie, a głównie w parze.
    MJJ korzystał na tym, że jedzie w słabszej ekipie i więcej punktów zgarnia, bo przyjeżdża przed kolegami, albo pokonanie jednego przeciwnika bardzo często daje mu 2 pkt do średniej.

    Kołodziej tylko 3 razy zainkasował 1 pkt do średniej przegrywając 1:5, ale pokonując kolegę z zespołu.
    MJJ aż 10 razy przegrał 1:5 przy okazji inkasując po jednym punkcie na koledze z zespołu.

    Punkty, przy przegranej 1:5
    Kołodziej 3pkt
    MJJ 10 pkt

    Kołodziej miał tylko 10 razy taką sytuację, że pokonując jednego przeciwnika, a z drugim przegrywając, inkasował 2pkt do średniej.
    MJJ miał takich sytuacji aż 27, gdzie pokonał tylko jednego przeciwnika, a wpadło po 2pkt za bieg do średniej.
    Teraz wsadźcie temu MJJ w tych 27 biegach do pary Patryka (zresztą takie sytuacje miały miejsce) i niech Patryk połowę tych biegów wygra, to się robi -13pkt MJJ do średniej.

    Po prostu to co od początku pisałem, a co wynika ze skuteczności. Kołodziejowi trudniej było zgarnąć tzw "łatwe" punkty.
    Wsadźcie w 2018 Kołodzieja w miejsce MJJ i na odwrót to byście mieli:
    Kołodziej 2,2-2,3
    MJJ 1,6-1,7
    MJJ odpadłyby biegi z Gomólskim, Thorssellem i juniorami itd.

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 08-10-2018 o 11:45

  28. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    chloroform (08-10-2018), lemur6666 (08-10-2018), młody_piernik2 (08-10-2018), sobotch (08-10-2018)

  29. Powrót do góry    #6507
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    tak sportowo to chyba lepiej KK niz Vacul.

    ciezko bedzie alej jak nagra KK jakas pioseneczke o Falubazie to moze byc i on

  30. Powrót do góry    #6508
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    pedersen + woryna.

  31. Powrót do góry    #6509
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    ale wyjęcie Go i Vaculika z Gorzowa to będzie bardzo ... no właśnie jakie?
    .......dosc drogie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #6510
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Fakt, Jacob pasuje charakterem do zespołu ale nie pasuje pod względem potencjału. bo ten ma póki co kiepski. Nawet na doparowego.
    A to potencjał to jest coś co się nabywa? To na jakiej podstawie Strzelec nic nie jadąc miał potencjał?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Jacazg (08-10-2018), Peter Kildemand (08-10-2018)

  34. Powrót do góry    #6511
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Zobaczcie co ten chłopak wyprawia!! https://www.youtube.com/watch?v=WAkXIx3SBW8 Brać walizkę pieniędzy i do ojca uderzać, tak na poważnie chłopak zaczął od mini toru, niesamowity talent!!

  35. Powrót do góry    #6512
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Zobaczcie co ten chłopak wyprawia!! https://www.youtube.com/watch?v=WAkXIx3SBW8 Brać walizkę pieniędzy i do ojca uderzać, tak na poważnie chłopak zaczął od mini toru, niesamowity talent!!
    Jak to ? umie jeździć ? Król satelit zabił mnie śmiechem i powiedział, że Mateusz Tonder czyli polski Lars Gunnestad nie ma prawa przegrać z takim dzieciakiem ! bo jak to ? Co takie dziecko może umieć. Nie to co kwiat zielonogórskiego szkolenia.

  36. Powrót do góry    #6513
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Dajcie spokój z tym Kasprzakiem. Nic gorszego chyba obecnie wymyślić nie możemy. Nie akceptuje tego gościa w Falubazie i mam nadzieję, że takiego pomysłu nie ma.

  37. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi wookie1982 za jego przydatny post!

    Jacazg (08-10-2018), Mariusz (08-10-2018), Peter Kildemand (08-10-2018), dillinger (09-10-2018)

  38. Powrót do góry    #6514
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Dajcie spokój z tym Kasprzakiem. Nic gorszego chyba obecnie wymyślić nie możemy. Nie akceptuje tego gościa w Falubazie i mam nadzieję, że takiego pomysłu nie ma.
    Oj tam nie uważasz że Ksysiowi należy się podwyżka od Ireneusza?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #6515
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak to ? umie jeździć ? Król satelit zabił mnie śmiechem i powiedział, że Mateusz Tonder czyli polski Lars Gunnestad nie ma prawa przegrać z takim dzieciakiem ! bo jak to ? Co takie dziecko może umieć. Nie to co kwiat zielonogórskiego szkolenia.
    Nie zapominaj o tym, że w barażach idzie na noże, a młody który jest bez obycia z tego typu zawodami na pewno będzie jako pierwszy odpuszczał i zamykał gaz

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-10-2018), kian (08-10-2018)

  41. Powrót do góry    #6516
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak to ? umie jeździć ? Król satelit zabił mnie śmiechem i powiedział, że Mateusz Tonder czyli polski Lars Gunnestad nie ma prawa przegrać z takim dzieciakiem ! bo jak to ? Co takie dziecko może umieć. Nie to co kwiat zielonogórskiego szkolenia.
    Nie przeginaj, bo zaraz wpadnie Mario i powie, że w barażu o 1-ligę to i Tonder zrobiłby 9+3. Poza tym Cierniak skroił Okonia i Gapę, a nie Niedźwiedzia i Tondera. A to duża różnica
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Jacazg (08-10-2018), Peter Kildemand (08-10-2018)

  43. Powrót do góry    #6517
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    9+3? przeciez to nawet nie dwucyfrowka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kian (08-10-2018)

  45. Powrót do góry    #6518
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie przeginaj, bo zaraz wpadnie Mario i powie, że w barażu o 1-ligę to i Tonder zrobiłby 9+3. Poza tym Cierniak skroił Okonia i Gapę, a nie Niedźwiedzia i Tondera. A to duża różnica
    Chyba dobijasz poziomem do tego pajaca, który wymyśla tutaj teksty na poczekaniu.

    Odnośnie młodego Cierniaka, nikt mu talentu nie odmawia. Być może będzie nawet z niego drugi Zmarzlik czy Dudek. Ale na rany Huszczy, objechanie w tym meczu, na swoim torze, Okonia czy gapę, którzy publicznie wypowiadali się, ze jada na jakichś klamotach. To jeszcze nie mistrzostwo świata. Życzę jak najlepiej Cierniakowi. Niech się nam rozwija, ale już widziałem całe mnóstwo takich obiecujących młodzieńców. Większości już nie ma w tym sporcie. Dopiero ciężka praca przed nim, czy podoła ? Czas pokaże.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Oj tam nie uważasz że Ksysiowi należy się podwyżka od Ireneusza?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No mam nadzieję, że KK w ten sposób własnie pogrywa ze Zmorą. Tyle tylko, że w środowisku sporo się mówi o problemach finansowych Zmory. I obawiam się, ze ten mu nie da tyle aby zadowolić KK. Licze tutaj, że Lublin sie postara.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #6519
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Niech się nam rozwija, ale już widziałem całe mnóstwo takich obiecujących młodzieńców. Większości już nie ma w tym sporcie. Dopiero ciężka praca przed nim, czy podoła ? Czas pokaże.
    Mógłbyś mi wymienić choć paru? Bo ja chłopaków, którzy wskakują z buta do ścigania i na obcym (nie swoim) torze debiutują kompletem w wieku 16 lat to ja nie pamiętam. Oczywiście - to nic nie znaczy, ale patrząc na turnieje zaplecza kadry, MDMP, teraz baraż można już powiedzieć, że jak na 16 latka Cierniak jeździ fe-no-me-nal-nie.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Arm (08-10-2018), Peter Kildemand (08-10-2018)

  48. Powrót do góry    #6520
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Mógłbyś mi wymienić choć paru? Bo ja chłopaków, którzy wskakują z buta do ścigania i na obcym (nie swoim) torze debiutują kompletem w wieku 16 lat to ja nie pamiętam. Oczywiście - to nic nie znaczy, ale patrząc na turnieje zaplecza kadry, MDMP, teraz baraż można już powiedzieć, że jak na 16 latka Cierniak jeździ fe-no-me-nal-nie.

    Pozdrawiam
    Ale przecież ja nigdzie nie zaprzeczałem, ze taki Cierniak ma talent. To nie wiem do czego pijesz ? I owszem, na tle juniorskiej mizerii ten gość jawi się jak objawienie. Ale tutaj zaraz dodam, ze taki Pawlicki (jeden i drugi) Dudek, Zmarzlik, debiutowali w SE. I nie wiem czy się lepiej nie prezentowali. Poczekajmy z tym Cierniakiem, z tym obcym torem tez nie przesadzaj, bo z tego co wiadomo, siedział w Ostrowie kilka dni i szlifował formę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #6521
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    9+3? przeciez to nawet nie dwucyfrowka.
    O, dla niego to zayebiście porządny wynik. A dla Kołodzieja co najwyżej przyzwoity

  50. Powrót do góry    #6522
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Ma pecha Cierniak, że zaczął przygodę w Tarnowie, a nie ZG...

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-10-2018)

  52. Powrót do góry    #6523
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Ma pecha Cierniak, że zaczął przygodę w Tarnowie, a nie ZG...
    Do Falubazu z talentem nie biorą tylko z potencjałem.

    Wysłane z mojego HTC Desire 12+ przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  53. Powrót do góry    #6524
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba dobijasz poziomem do tego pajaca, który wymyśla tutaj teksty na poczekaniu.

    Odnośnie młodego Cierniaka, nikt mu talentu nie odmawia. Być może będzie nawet z niego drugi Zmarzlik czy Dudek. Ale na rany Huszczy, objechanie w tym meczu, na swoim torze, Okonia czy gapę, którzy publicznie wypowiadali się, ze jada na jakichś klamotach. To jeszcze nie mistrzostwo świata.
    Nie, nie, Mario. Tu chodzi o co innego - jeszcze 3 dni temu mówiłeś, że sukcesem dla niego będzie dojechanie do mety. Dzisiaj okazuje się, że objechanie Okonia czy Gapy to nic takiego. Zamiast przyznać się do błędnej opinii brniesz dalej I nikt nie mówi, że to mistrzostwo świata.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  54. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Arm (08-10-2018), Peter Kildemand (08-10-2018), never_mind (08-10-2018)

  55. Powrót do góry    #6525
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie, nie, Mario. Tu chodzi o co innego - jeszcze 3 dni temu mówiłeś, że sukcesem dla niego będzie dojechanie do mety. Dzisiaj okazuje się, że objechanie Okonia czy Gapy to nic takiego. Zamiast przyznać się do błędnej opinii brniesz dalej I nikt nie mówi, że to mistrzostwo świata.
    Ustalmy jedno. Przestańmy w końcu udawać, że to co pisze schizofrenik Mario ma jakiekolwiek znaczenie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •