Strona 12 z 151 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mnie tam sie podoba. Bez gwiazdeczek, z ludzmi ktorym zalezy. W dupie mam PO do jednej bramki ze zlotowami.
    Jasne Sobotch, ci co zostali i ci co przyszli to pewnie dla idei.
    Zengota był jedną nogą u Misia, ale przypomniał sobie o korzeniach, wzruszył się i podpisał u Tymczyszyna.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #497
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Karty rozdane. Spasione koty odeszly, przyszły mlode wilczki. Bedzie dobrze. Chlopaki napewno zostawia serce na torze, czego spasione koty raczej nie gwarantowaly. Moim zdaniem utrzymamy sie spokojnie, a jest tez szansa powalcztc o 4

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mam nadzieje, ze tak jak po pieniadze, pojada tez o wynik. Ty tez tak pisales o swoich od poczatku sezonu, to zrozumiesz

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za Falubaz.com



    Kogo mają na mysli ?
    Nie ma co, skład petarda.
    Jeszcze mi tu tylko brakuje specjalisty od ratowania ekstraligi Grzesia Walaska co to by był straszakiem na pierwszoligowców przy ewentualnych barażach.

    Oby wygrać chociaż te kilka meczy u siebie w nadchodzącym sezonie i szybko o nim zapomnieć.
    Niech już dziś zaczynają myśleć o sezonie 2019 i dobrze się przygotują finansowo.

    Jeden sezon można odbebnić bez spiny, ale potem trzeba znów uderzyć i wskoczyć na poziom walki o medale.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #500
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Musze przyznac, ze az tak slabego skladu Falubazu sie nie spodziewalem. To nawet smieszne nie jest. Jeden lider, ktory i tak szalu nie robil nigdy (10 srednia), drugi pomiedzy liderem a druga linia, ale z wpadkami i tendecja spadkowa z racji wieku, trzeci to smieszek Zengota, ktoremu raz wyjdzie a raz nie, a dalej to juz dramat, wiecznie niespelnieny Jensen i Gomolski, ktory punktowac to moze co najwyzej z getwellem, do tego juniorzy prawie najslabsi w lidze.

    Jak Pedersen wroci do jakiejkolwiek przyzwoitej formy, to Tarnow majac atut swojego toru was spuszcza do 1 ligi.

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No chyba jednak nie. Kogo zaliczasz do tej kategorii poza Protasiewiczem? MJJ, Zengota to drewniaki, Dudek też Loramem nie jest (nie zmieniają tego pojedyncze biegi), a Gomólski jeździ ostro, a to wcale nie jest równoznaczne z walecznością.
    MJJ - drewniak? Czy jest na sali lekarz?!
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Mi tam ten skład odpowiada, choć po chichu marzył mi się jeszcze ten Fricke. W ostatnich latach oczekiwania wobec drużyny były bardzo duże. Każdy wygrany mecz był przyjmowany jako norma, porażka natomiast zawsze była mniejszym lub większym rozczarowaniem. Obecna drużyna nie gwarantuje niczego, można spodziewać się wyniku w plecy niemal w każdym meczu, ale za to zwycięstwo takiej ekipy (5 wychowanków w składzie !) będzie wybornie smakowało.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    Drapichrust (11-11-2017), zigi1976 (11-11-2017)

  9. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Musze przyznac, ze az tak slabego skladu Falubazu sie nie spodziewalem. To nawet smieszne nie jest. Jeden lider, ktory i tak szalu nie robil nigdy (10 srednia), drugi pomiedzy liderem a druga linia, ale z wpadkami i tendecja spadkowa z racji wieku, trzeci to smieszek Zengota, ktoremu raz wyjdzie a raz nie, a dalej to juz dramat, wiecznie niespelnieny Jensen i Gomolski, ktory punktowac to moze co najwyzej z getwellem, do tego juniorzy prawie najslabsi w lidze.

    Jak Pedersen wroci do jakiejkolwiek przyzwoitej formy, to Tarnow majac atut swojego toru was spuszcza do 1 ligi.

    Teraz można być nawet najsłabszym sportowo i w lidze się utrzymać.
    No i mamy przecież Rudego specjaliste od zadań specjalnych.

    Mocny Falubaz denerwuje wszystkich, słaby widać także nie bardzo pasuje.
    Tylko nas nie wyzywajcie teraz, że finasowo rywali bedziemy wykańczać robiąc mało punktów.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #504
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    MJJ - drewniak? Czy jest na sali lekarz?!
    o to samo mógłbym spytać, jeśli uważasz go za wybornego technika. Jakieś tam zadatki na stylistę miał, ale to było dawno i nieprawda. Od kilku lat to jeden z większych chodaków w speedwayu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #505
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    MJJ - drewniak? Czy jest na sali lekarz?!
    Pewnie techniką Milik zjada go na śniadanie

  12. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    o to samo mógłbym spytać, jeśli uważasz go za wybornego technika. Jakieś tam zadatki na stylistę miał, ale to było dawno i nieprawda. Od kilku lat to jeden z większych chodaków w speedwayu.
    Technicznie Jensen w porównaniu do Sparty ustępuje tylko Taiowi. Kto jak kto, ale kibic najbardziej drewnianej drużyny (5 drewien + geniusz Taia) w lidze nie powinien wspominać komuś braków technicznych.
    Oczywiście technika punktów się nie zdobywa, ale Jensen technicznie to sama czołówka.

  13. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Musze przyznac, ze az tak slabego skladu Falubazu sie nie spodziewalem. To nawet smieszne nie jest. Jeden lider, ktory i tak szalu nie robil nigdy (10 srednia), drugi pomiedzy liderem a druga linia, ale z wpadkami i tendecja spadkowa z racji wieku, trzeci to smieszek Zengota, ktoremu raz wyjdzie a raz nie, a dalej to juz dramat, wiecznie niespelnieny Jensen i Gomolski, ktory punktowac to moze co najwyzej z getwellem, do tego juniorzy prawie najslabsi w lidze.

    Jak Pedersen wroci do jakiejkolwiek przyzwoitej formy, to Tarnow majac atut swojego toru was spuszcza do 1 ligi.
    Następny życzliwy Pochwal się ilu wy macie liderów w 1/10 ?

    Myśmy mieli 3 takich w sezonie 2017. I co nam to dało ? Poza tym, różnica w średnich w statystyce, pomiędzy 5 a 15 miejscem to całe 0.074. Ten wiecznie uśmiechnięty Zengi jest wyżej notowany od waszego wzmocnienia czyli Woźniaka. Czyli skąd te drwiny ?

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    o to samo mógłbym spytać, jeśli uważasz go za wybornego technika. Jakieś tam zadatki na stylistę miał, ale to było dawno i nieprawda. Od kilku lat to jeden z większych chodaków w speedwayu.
    Ostatni sezon tego nie potwierdza. W ogóle to ja tutaj czegoś nie rozumiem. Szczerzysz zęby na pozyskanie Fricke, który to zanotował gorszy sezon choćby od takiego MJJ. Jeśli MJJ to "chodak" to kimże jest Fricke ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    nie wiem czy Prezes ogląda mecz, ale w sumie to jeszcze Boruc jest do wzięcia.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  15. Powrót do góry    #509
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Pewnie techniką Milik zjada go na śniadanie
    dalej ci ten Milik spać nie daje? puknął ci kobietę czy o co chodzi?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Teraz można być nawet najsłabszym sportowo i w lidze się utrzymać.
    No i mamy przecież Rudego specjaliste od zadań specjalnych.

    Mocny Falubaz denerwuje wszystkich, słaby widać także nie bardzo pasuje.
    Tylko nas nie wyzywajcie teraz, że finasowo rywali bedziemy wykańczać robiąc mało punktów.
    Ta nasza rzekoma słabość ma swoje dobre strony. Praktycznie przed każdym meczem będziemy w roli przegranych. Czyli siara będzie okrutna dla tych którzy z nami przegrają
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #511
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    Ostatni sezon tego nie potwierdza. W ogóle to ja tutaj czegoś nie rozumiem. Szczerzysz zęby na pozyskanie Fricke, który to zanotował gorszy sezon choćby od takiego MJJ. Jeśli MJJ to "chodak" to kimże jest Fricke ?
    po pierwsze o Fricke gadasz tylko ty. I to od tygodnia. po drugie nie oceniam średniej, a że tak powiem "wrażenia artystyczne".
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    nie wiem czy Prezes ogląda mecz, ale w sumie to jeszcze Boruc jest do wzięcia.
    Nie nada się, jest grubszy od Aleksa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    nie wiem czy Prezes ogląda mecz, ale w sumie to jeszcze Boruc jest do wzięcia.
    Lepiej już Jerzego Dudka skaperować.
    Dwóch Dudków w składzie może robić różnice.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-11-2017), grafi25 (10-11-2017), kapitan bomba (10-11-2017)

  21. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    po pierwsze o Fricke gadasz tylko ty. I to od tygodnia. po drugie nie oceniam średniej, a że tak powiem "wrażenia artystyczne".
    To się karwa na skoki przerzuć, albo na jazdę figurową na lodzie. A żużel nam zostaw.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #515
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To się karwa na skoki przerzuć, albo na jazdę figurową na lodzie. A żużel nam zostaw.
    jasne, zostawię tobie i temu przychlastowi z Torunia z obsesją (seksualną?) na punkcie Milika
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    sparta_mistrz cofnij się na poprzednią stronę:

    "Skłąd Sparty na chwilę obecną zjada skład Falubazu odbytem, a jak dojdzie Fricke to przewaga na papierze będzie kosmiczna."

    I przeczytaj jeszcze raz moją odp.:

    "Nie żartuj sobie. Skład Sparty bez Fricke i z Janowskim na obecnym poziomie, o którym sam piszesz, że to dobra druga linia nie gwarantuje kompletnie niczego. Pomimo bardzo dobrych meczy Vaszka (którego bardzo lubię) to on ma średnią na poziomie 1,7,a Drabik będzie mógł zastąpić przykładowego Dróżdża tylko w 2 wyścigach. Z Fricke to zupełnie inna rozmowa."

  24. Powrót do góry    #517
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    sparta_mistrz cofnij się na poprzednią stronę:

    "Skłąd Sparty na chwilę obecną zjada skład Falubazu odbytem, a jak dojdzie Fricke to przewaga na papierze będzie kosmiczna."

    I przeczytaj jeszcze raz moją odp.:

    "Nie żartuj sobie. Skład Sparty bez Fricke i z Janowskim na obecnym poziomie, o którym sam piszesz, że to dobra druga linia nie gwarantuje kompletnie niczego. Pomimo bardzo dobrych meczy Vaszka (którego bardzo lubię) to on ma średnią na poziomie 1,7,a Drabik będzie mógł zastąpić przykładowego Dróżdża tylko w 2 wyścigach. Z Fricke to zupełnie inna rozmowa."
    nie zgadzam się. W mojej ocenie Woffinden i Milik pójdą ostro w górę ze średnią. Lebiediew wie już co i jak w elidze i drugi raz nie popełni tych błędów co w tym sezonie. Janowski niech znowu pojedzie to swoje 1,9 i też będzie ok. Dróżdż czy Jędrzejak to też nie są plastrony, a do tego w razie czego wskakuje za nich Maks. O przewadze względem Falubazu na juniorce to nie ma nawet co wspominać.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    nie zgadzam się. W mojej ocenie Woffinden i Milik pójdą ostro w górę ze średnią. Lebiediew wie już co i jak w elidze i drugi raz nie popełni tych błędów co w tym sezonie. Janowski niech znowu pojedzie to swoje 1,9 i też będzie ok. Dróżdż czy Jędrzejak to też nie są plastrony, a do tego w razie czego wskakuje za nich Maks. O przewadze względem Falubazu na juniorce to nie ma nawet co wspominać.
    poleje mi ktoś bo nie dojdę do flaszki............?

  26. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ta nasza rzekoma słabość ma swoje dobre strony. Praktycznie przed każdym meczem będziemy w roli przegranych. Czyli siara będzie okrutna dla tych którzy z nami przegrają
    A tam od razu siara.
    Zawsze fajnie jest jak jakiś słabiak uciera nochala faworytowi i oby nam się to zdarzało często.
    Ja tam jestem zdania, że lepiej cienkim składem zrobić te 6-7 miejsce, niż naszpikowanym gwiazdeczkami czwarte i niższe.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    nie zgadzam się. W mojej ocenie Woffinden i Milik pójdą ostro w górę ze średnią. Lebiediew wie już co i jak w elidze i drugi raz nie popełni tych błędów co w tym sezonie. Janowski niech znowu pojedzie to swoje 1,9 i też będzie ok. Dróżdż czy Jędrzejak to też nie są plastrony, a do tego w razie czego wskakuje za nich Maks. O przewadze względem Falubazu na juniorce to nie ma nawet co wspominać.
    No dobra, a Zengota, Thorrsell czy MJJ to plastrony czy chodaki ? Bo już sam nie wiem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    poleje mi ktoś bo nie dojdę do flaszki............?
    Wełna w takich przypadkach, to nie po flaszke trzeba sięgać, tylko po miche popcornu i wygodny fotel.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 10-11-2017 o 22:41
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (10-11-2017)

  30. Powrót do góry    #522
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    poleje mi ktoś bo nie dojdę do flaszki............?
    Dróżdż zarówno w zasadniczej jak i w po pokonywał seniorów na wyjeździe, więc chlej dalej i nie pieprz trzy po trzy, chorągiewko.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dróżdż w po pokonywał seniorów na wyjeździe, więc chlej dalej i nie pieprz trzy po trzy, chorągiewko.
    Zgardzinski tez wygral bieg w Gorzowie, pieniaczu

  32. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    nie zgadzam się. W mojej ocenie Woffinden i Milik pójdą ostro w górę ze średnią. Lebiediew wie już co i jak w elidze i drugi raz nie popełni tych błędów co w tym sezonie. Janowski niech znowu pojedzie to swoje 1,9 i też będzie ok. Dróżdż czy Jędrzejak to też nie są plastrony, a do tego w razie czego wskakuje za nich Maks. O przewadze względem Falubazu na juniorce to nie ma nawet co wspominać.
    No to się zdecyduj, bo w wątku Sparty pisujesz zazwyczaj te pesymistyczne scenariusze, a jak przychodzi co do porównania z Falubazem to praktycznie wszyscy zrobią postęp.

  33. Powrót do góry    #525
    Początkujący
    Dołączył
    10-11-2017
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przyjdzie Max do Sparty to Drożdż sobie nie pojeździ za duzo

  34. Powrót do góry    #526
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    No to się zdecyduj, bo w wątku Sparty pisujesz zazwyczaj te pesymistyczne scenariusze, a jak przychodzi co do porównania z Falubazem to praktycznie wszyscy zrobią postęp.
    no ale to moja wina, że macie skład jaki macie i nawet Mariusz udaje zadowolonego?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #527
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no ale to moja wina, że macie skład jaki macie i nawet Mariusz udaje zadowolonego?
    Skład jaki mamy każdy widzi i nie widzę tu na forum żadnego zadowolenia (Mariusz zawsze znajdzie swoje argumenty), a raczej nadzieje kibiców, że tak źle jak wygląda to nie będzie. I kibice właśnie od tego są żeby szukać pozytywów, wierzyć. Co nie zmienia faktu, że skład obecny Sparty bez Maxa nie zjada obecnego składu Falubazu odbytem ani niczym innym.

  36. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no ale to moja wina, że macie skład jaki macie i nawet Mariusz udaje zadowolonego?
    Ja nie muszę udawać, ja jestem zadowolony. Mi się już de facto znudził wypasiony skład, na papierze "skazany" na sukces. O spadek niespecjalnie się boję. Owszem, jakieś kontuzje zawodników, mogą i do tego doprowadzić, przykład tegoroczny KST. To może spotkać każdą ekipę. Jak dla mnie to na papierze Unia jest najmocniejsza, potem delikatnie odstaje KST, a potem jest 6 równorzędnych ekip. I niuanse zdecydują, że 2 z nich będą w 1/4 a któraś z nich będzie się broniła przed spadkiem. Za to emocje jakie będą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dróżdż zarówno w zasadniczej jak i w po pokonywał seniorów na wyjeździe, więc chlej dalej i nie pieprz trzy po trzy, chorągiewko.
    Chorogiewko??😵😵😵

    Bo umre ze smiechu...

    Napisal ten ktory jest najwieksza CHORAGIEWKA NA TYM FORUM!! Przeciez to ty ViceMistrzu potrafisz co bieg miec inne zdanie na temat swojej druzyny I jej zawodnikow, wiecznie najpierw krytykujac I marudzac, by potem udawac ze to wszystko przypadek a na koncu stwierdzic ze jeszcze moga duzo wiecej...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-11-2017), Nigel (11-11-2017), kapitan bomba (11-11-2017), spitt22 (10-11-2017), zigi1976 (11-11-2017)

  39. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Według mnie skład seniorki na tle innych zespołów jest przyzwoity, a przede wszystkich mocno swojski(Dudek, Pepe, Zengota, Jacob - mimo, że jeździ dopiero sezon). Jest to młody skład i wierzę, że będzie się im chciało zapier....
    Co do MJJ i Gomólskiego to mistrz i vice-mistrz świata juniorów, który nie do końca wykorzystali swoje możliwości. Czy uda im się w Falubazie - czas pokaże.
    To w jakim miejscu się znajdziemy w duży stopniu będzie determinować postawa juniorów i dobrze by było, aby te zaoszczędzone środki na kontakty dla seniorów przekierować na juniorów.
    Tylko Falubaz

  40. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Świstem, to proszę twarzy nie wycierać. Lepszego zawodnika w historii klubu nie mieliście. Poza Dudkiem.

  41. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Świstem, to proszę twarzy nie wycierać. Lepszego zawodnika w historii klubu nie mieliście. Poza Dudkiem.
    Ursus nie pij tego świństwa, bo albo pomyliłeś wątek, albo widzisz czegoś czego nie ma
    Tylko Falubaz

  42. Powrót do góry    #533
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Chorogiewko??������

    Bo umre ze smiechu...

    Napisal ten ktory jest najwieksza CHORAGIEWKA NA TYM FORUM!! Przeciez to ty ViceMistrzu potrafisz co bieg miec inne zdanie na temat swojej druzyny I jej zawodnikow, wiecznie najpierw krytykujac I marudzac, by potem udawac ze to wszystko przypadek a na koncu stwierdzic ze jeszcze moga duzo wiecej...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

    to zupełnie tak jak 99% kibiców z Leszna z Bułgarem, który był gnojony przez cały sezon a po dwóch udanych meczasch stał się bożyszczem. Też niezłe z was borderline'y
    i w ogóle to odbij, brązowy Nosku
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    o to samo mógłbym spytać, jeśli uważasz go za wybornego technika. Jakieś tam zadatki na stylistę miał, ale to było dawno i nieprawda. Od kilku lat to jeden z większych chodaków w speedwayu.
    Po pierwsze, to nie napisałem nic o wybitnym styliście. Nazwać jednak MJJ'a drewnem mógł jedynie nazwać jeden z większych chodaków tego forum. Swoje drewno Michael pokazał na przykład w szóstym biegu z Rudym w Gdańsku.

    https://youtu.be/NzYccbw2qnU
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Świstem, to proszę twarzy nie wycierać. Lepszego zawodnika w historii klubu nie mieliście. Poza Dudkiem.
    Świst wersja po Wiener Neustadt to już tylko jeden z wielu i nic więcej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #536
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Po pierwsze, to nie napisałem nic o wybitnym styliście. Nazwać jednak MJJ'a drewnem mógł jedynie nazwać jeden z większych chodaków tego forum. Swoje drewno Michael pokazał na przykład w szóstym biegu z Rudym w Gdańsku.

    https://youtu.be/NzYccbw2qnU
    no, finezja po ch**u. i jaki rywal mocny. Udowodniłeś,że dalsza dyskusja nie ma sensu. poćwicz i wróć.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Spartavicemiszcz jak zwykle robi z siebie klauna...Dodatkowo największa chorągiew tego forum.


    Ps.Podobno woli chłopców dlatego proszę na niego uważać.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #538
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no, finezja po ch**u. Udowodniłeś,że dalsza dyskusja nie ma sensu. poćwicz i wróć.
    Marzysz, żeby choć część finezji prezentował czeski kołek, który nawet Pawlickiego finezyjnie wypchnąć nie potrafi, tylko ładuje się w niego, jak bydlę na pierwszym łuku.
    !Adrian walcz!

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    grafi25 (10-11-2017)

  49. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    miszczu idź ****** kilka setek z radości - w końcu Falubaz ma .ujowy skład
    Tylko Falubaz

  50. Powrót do góry    #540
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Marzysz, żeby choć część finezji prezentował czeski kołek, który nawet Pawlickiego finezyjnie wypchnąć nie potrafi, tylko ładuje się w niego, jak bydlę na pierwszym łuku.
    następny z Torunia z mokrymi snami o Miliku?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •