Strona 24 z 151 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A skąd wiesz że Przemek nie ma racji ? ostatnio miewał sprawdzone informacje. Bo nie pasuje do Twojej teorii ? Przecież wy co roku macie problemy finansowe. W 2015 było 2 miliony w plecy, niedawno pół miliona. Więc nie mów hop dopóki nie przeskoczysz. I nie odbieraj tego jako ataku po prostu takie są fakty
    No ja prdl, przestańcie się w końcu ośmieszać. To ja mam udowadniać, ze Przemek nie ma racji, mówiąc, ze Falubaz zalegał kasę Cieślakowi ? Czyś ty na łeb upadł ?

    A te dziury w budżecie Falubazu, to chyba bardziej świadczą na korzyść właścicieli klubu ? Skoro po każdym sezonie, konsekwentnie dokładali do interesu i spłacali należności klubu. Co powodowało, że licencje były niezagrożone. Zresztą podobne sytuacje miałeś w Toruniu w 2015 gdzie termos dołożył do interesu ok 2 mln. W Lesznie 2016 też udziałowcy dosypali sporo kasy aby załatać dziurę. Ale jakoś żaden z zawodników czy trenerów w tych klubach, nie skarżył się na brak kasy.

    No i na koniec, skoro według ciebie Przemek ma wiarygodne informacje to niech nam wyjawi na jakiej podstawie tak twierdzi ? Odpowiem ci, nie wyjawi. On umie tylko puszczać bąki. A jak zaczyna śmierdzieć to go już nie ma.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale ten nam dowalił

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/72...-z-ruchu-rak-g

    Ale jest szansa, że w nowym sezonie nam odpuści, i zacznie bruździć Czewie
    “Może jestem naiwny, ale liczę na to, że Falubaz nie naśle na mnie teraz bandy trolli i internetowych napinaczy "
    Bunio - wycofuj trolli!
    !Adrian walcz!

  3. Powrót do góry    #1038
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    To jest oczywiste, że ma informatorów, z reguły osoby odsunięte od władz w jakimś klubie jak np. Kugler (nagle jest ekspertem). Miałem na myśli fakt, że dla Ostafińskiego nie ma większego znaczenia jaki klub dołuje, czy to będzie Apator, Stal, czy Falubaz.
    No tak, bo osoba odsunięta od klubu, to najlepsze źródło informacji, tego co dzieje się aktualnie w klubie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1039
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Z tego co mówił Kawicki, to w tym tygodniu w klubie jest audyt licencyjny. Zobaczymy zatem jakie zadłużenie ma klub...

  5. Powrót do góry    #1040
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    Z tego co mówił Kawicki, to w tym tygodniu w klubie jest audyt licencyjny. Zobaczymy zatem jakie zadłużenie ma klub...
    Kawicki już zakomunikował w mediach, ze mamy wszystko spłacone. Nie sądzę aby coś ściemniał w obliczu audytu. Tylko Przemkowi ktoś lub coś naopowiadało, że względem Cieślaka było zadłużenie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1041
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    To jest oczywiste, że ma informatorów, z reguły osoby odsunięte od władz w jakimś klubie jak np. Kugler (nagle jest ekspertem). Miałem na myśli fakt, że dla Ostafińskiego nie ma większego znaczenia jaki klub dołuje, czy to będzie Apator, Stal, czy Falubaz.
    Jasnym jest, że dla Ostafa liczą się kliknięcia i KAŻDEMU komu się podwinie noga będzie obiektem ataków.
    Cały sezon był Apator, teraz przerzucił się na Falubaz. Następny sezon ? życie pokaże
    Tylko Falubaz

  7. Powrót do góry    #1042
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, bo osoba odsunięta od klubu, to najlepsze źródło informacji, tego co dzieje się aktualnie w klubie
    Ty Mariusz nie umiesz łączyć pewnych faktów. Czy ja napisalem, że to NAJLEPSZE źrodło informacji? Taka osoba może coś gdzieś uslyszeć (przecież zna sponsorów, zna pracowników klubu) i czasami coś może sprzedać. Ale to jest moja teoria, nie znam źródeł informacji Ostafa.

    No ja prdl, przestańcie się w końcu ośmieszać. To ja mam udowadniać, ze Przemek nie ma racji, mówiąc, ze Falubaz zalegał kasę Cieślakowi
    I znów wychodzi brak czytania ze zrozumieniem (umiejętność dzieci z podstawówki). Pisałem na początku o tym, że Cieślak już wcześniej się dogadał z Częstochową, a zwodził Falubaz z tego co slyszałem (nie muszę się spowiadać, gdzie skąd od kogo), że chciał odzyskać kasę. Czegoś dalej nie rozumiesz?

  8. Powrót do góry    #1043
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Jasnym jest, że dla Ostafa liczą się kliknięcia i KAŻDEMU komu się podwinie noga będzie obiektem ataków.
    Cały sezon był Apator, teraz przerzucił się na Falubaz. Następny sezon ? życie pokaże
    W następnym sezonie będzie jechał po Włókniarzu. mają to jak w banku.

    Ostaf nigdy nie daruje Cieslakowi tego, ze ten go wykiwał ze swoją książką
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1044
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W następnym sezonie będzie jechał po Włókniarzu. mają to jak w banku.

    Ostaf nigdy nie daruje Cieslakowi tego, ze ten go wykiwał ze swoją książką
    Świeć Panie, bo książkę się czyta z przyjemnością, a Ostafiński ma pióro lotne jak Dodo.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  10. Powrót do góry    #1045
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ty Mariusz nie umiesz łączyć pewnych faktów. Czy ja napisalem, że to NAJLEPSZE źrodło informacji? Taka osoba może coś gdzieś uslyszeć (przecież zna sponsorów, zna pracowników klubu) i czasami coś może sprzedać. Ale to jest moja teoria, nie znam źródeł informacji Ostafa.



    I znów wychodzi brak czytania ze zrozumieniem (umiejętność dzieci z podstawówki). Pisałem na początku o tym, że Cieślak już wcześniej się dogadał z Częstochową, a zwodził Falubaz z tego co slyszałem (nie muszę się spowiadać, gdzie skąd od kogo), że chciał odzyskać kasę. Czegoś dalej nie rozumiesz?
    Doskonale rozumiem co mowiłeś. Ale niech dotrze do ciebie, ze źle słyszałeś. Bo to bzdura jest. Cieślak z Czewą mógł podpisać kontrakt od 1 listopada. I o swoją kasę na pewno się nie martwił. Raz, że doskonale wiedział, ze klub (mając trzech takich właścicieli) jest wypłacalny. A dwa, ze doskonale wiedział, ze nikt nie będzie robił mu z kasa pod górkę skoro od 1 grudnia będą przyznawać licencję. A brak kasy dla Cieślaka to brak licencji dla klubu.

    I nie wierzę, ze wcześniej dogadał się z Czewą, skoro ostro budował skład w Falubazie. Po co miałby zawodników w ..uja robić ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-11-2017 o 21:50
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1046
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Będzie jechał po tych, po których będzie musiał jechać, albo raczej zostanie o to poproszony. Ostafiński to człowiek, który na żużlu zna się tak jak Majewski z nc+. Mniej więcej wie o co chodzi, zna zawodników, a lubią go (lub tylko to udają) tylko ci, którzy mają w tym swój interes. Jeden gość z telewizji, drugi z najbardziej poczytnego serwisu internetowego piszącego o żużlu.

    Przemek, a ja słyszałem, że Stal ma poważne problemy finansowe i zalegali/zaelegają z wypłatami dla Przemka, KK-eja i PUK-a. Stąd takie, a nie inne ruchy kadrowe.

  12. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta

    Przemek, a ja słyszałem, że Stal ma poważne problemy finansowe i zalegali/zaelegają z wypłatami dla Przemka, KK-eja i PUK-a. Stąd takie, a nie inne ruchy kadrowe.
    To ja Ci napiszę jak Mariusz.Wkrótce zakończy się proces licencyjny i skoro w Stali nie wykażą żadnych zaległości "na papierze" to wszystko jest jak trzeba. Zresztą to nie wątek Stali Gorzów, tylko Falubazu. Zresztą o nas się nie martw, Bartek jest od poniedziałku na Wyspach Kanaryjskich, a prezes do przyszłej środy na urlopie. Jest odpoczynek, jest spokój. Lepiej zajmujcie się swoimi problemami, których macie znacznie więcej niż my.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 22-11-2017 o 22:02

  13. Powrót do góry    #1048
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Myślałem, że do kwietnia w wątku Falubazu będą

    Proponuję zakończyć dywagację na temat Pana Dałem Słowo, bo szkoda klawiatury na klienta, który dwa raz się sk.wił odchodząc z Falubazu.

    Teraz czas na nowy temat "Umarł król, nie żyję król"


    Moje typy: Jabłoński i/lub Czernicki
    Tylko Falubaz

  14. Powrót do góry    #1049
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    454
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Ja tam sie nie zdziwię jak sie okaże, ze nie wszystkie zobowiazania mamy uregulowane, a na końcu wyjdzie na to, ze księgowa obiecała, ze zrobi przelewy ale ich nie zrobila, chociaz Kawicki byl pewien, bo mu przecież obiecała i nawet podała tękę. Księgowa natomiast ogłosi swój transfer do tesco...

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi speedway5 za jego przydatny post!

    Eneasz (23-11-2017), marcool (29-11-2017)

  16. Powrót do góry    #1050
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    To ja Ci napiszę jak Mariusz.Wkrótce zakończy się proces licencyjny i skoro w Stali nie wykażą żadnych zaległości "na papierze" to wszystko jest jak trzeba. Zresztą to nie wątek Stali Gorzów, tylko Falubazu. Zresztą o nas się nie martw, Bartek jest od poniedziałku na Wyspach Kanaryjskich, a prezes do przyszłej środy na urlopie. Jest odpoczynek, spokój. Lepiej zajmujcie się swoimi problemami, których macie znacznie więcej niż my.
    Znacznie więcej problemów? My nie mamy na głowie żadnego kredytu Poza tym twoja odpowiedź, to typowa zmiana tematu. Zajmuj się sobą itd. To samo mogę powiedzieć tobie.

  17. Powrót do góry    #1051
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Ja tam sie nie zdziwię jak sie okaże, ze nie wszystkie zobowiazania mamy uregulowane, a na końcu wyjdzie na to, ze księgowa obiecała, ze zrobi przelewy ale ich nie zrobila, chociaz Kawicki byl pewien, bo mu przecież obiecała i nawet podała tękę. Księgowa natomiast ogłosi swój transfer do tesco...
    No dobra, ale poweidz tak szczerze, są jakieś sygnały aby tak uważać, czy tylko ot tak strzelasz sobie z czapy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #1052
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Dlaczego niektórzy userzy tego forum traktują Falubaz jak nieboszczyka - uznają, że można o nim pisać tylko dobrze albo wcale?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  19. Powrót do góry    #1053
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Myślałem, że do kwietnia w wątku Falubazu będą

    Proponuję zakończyć dywagację na temat Pana Dałem Słowo, bo szkoda klawiatury na klienta, który dwa raz się sk.wił odchodząc z Falubazu.

    Teraz czas na nowy temat "Umarł król, nie żyję król"


    Moje typy: Jabłoński i/lub Czernicki :mniam:
    Jeszcze Olka Janasa mogą odkopać.

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Dlaczego niektórzy userzy tego forum traktują Falubaz jak nieboszczyka - uznają, że można o nim pisać tylko dobrze albo wcale?
    Mylisz pojęcia. Można pisać rożnie, byle miało to pokrycie w realu. A nie było powodowane frustracją czy bujną wyobraźnią.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1054
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    odejście Cieślaka to akurat bardzo dobra wiadomośc dla Falubazu, gośc prze..il dwa sezony ,faworyzował swojego pupila Jarka,kosztem drużyny,kosztem widowiska ,od play off w 2016(wrócił Hampel) skończyło się wyprzedzanie Protasa,którego zresztą wyrolował z finałów DPŚ w tamtym roku.Sposób w jaki odszedł można tylko skwitowac słowem żenada i jeszcze się zasłanianie chorą matką...a tam ma jeszcze pracowac z młodzieżą o matko!

    Z trenerów to najlepiej ktoś swojski : Czecze ,Szymek, Sławek, Pietrek Ż. lub Protas + sprytny menager od regulaminów i jadziem!

  21. Powrót do góry    #1055
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Działacze falubazu już dawno wiedzieli że nie będzie u nich cieslaka. Im to zwyczajnie pasuje. Robili wszystko żeby jego zniechęcić jakieś chore transfery itd. Być może jest zbyt drogi i zwyczajnie przereklamowany. To samo wlokniarz wiedział ze czas pogonić kedziore i zrobić miejsce pod cieslaka. Oczywiście że lepiej na tym wyjdzie Falubaz. Włókniarz pewnie za dwa lata będzie znowu bankrutem ale to ich brocha.

  22. Powrót do góry    #1056
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Słuchaliście rozmowy Cieślaka z Noskowiczem w Radiu Zielona Góra? Ten Cieślak to się ośmiesza po raz kolejny:

    po 1) twierdzi, że nie dostał umowy tak jak w PZM-ocie i sam nie wiedział jak to będzie. W związku tym dlaczego nie powiedział np. w Brodach, lub nie zadzwonił sam i powiedział. Szykujcie tę umowę, podpiszemy co trzeba i będę miał czystą głowę. Sam zgodził się na podpisanie umowy w grudniu, więc niech nie ma teraz pretensji.

    po 2) kolejny raz wspomina o potrzebie bycia blisko i opieki nad ciężko chorą mamą. Trudno podważać ten argument, jednak prezes Świącik mówi zupełnie co innego. Marek Cieślak ma być trenerem pierwszej drużyny oraz szkółki, a także jeździć na wszystkie młodzieżówki. Przecież jak ruszy DMPJ, to on zawody będzie miał w systemie Niedziela - Wtorek - Środa - Piatek(trening) - Niedziela, a gdzie egzaminy na licencję, mecze kadry itd.?

    po 3) cały czas zapominamy o najważniejszej rzeczy. Decyzja Marka Cieślaka jest jaka jest. Miał do tego prawo. Szkoda, że nie zapytano trenera o kwestię informacji zielonogórskiego klubu. Oto mam największy żal do Cieślaka. O takich rzeczach nie informuje się w pierwszej kolejności zaprzyjaźnionych dziennikarzy. No ale tu kłania się przykład Ostafińskiego. Cieślak musi dobrze żyć z dziennikarzami, nawet kosztem swojego byłego pracodawcy.

  23. Powrót do góry    #1057
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    Znacznie więcej problemów? My nie mamy na głowie żadnego kredytu Poza tym twoja odpowiedź, to typowa zmiana tematu. Zajmuj się sobą itd. To samo mogę powiedzieć tobie.
    Tylko ten kredyt wzięty pod koniec 2013 roku dał 3 medale DMP w tym dwa złota, jest na bieżąco ten kredyt obsługiwany, także podjecie takiej decyzji broni Zmorę. Do spłacenia 3,5 mln zostały dwie raty (po 600 tysięcy). Pod koniec 2019 kredyt będzie już w całości spłacony. Ja wpisałem się w wątku Falubazu na temat, to Ty wyskoczyłeś z tą Stalą w wątku Falubazu.

    Wracając do tematu. Ciekawe jest co opowiadają władze waszego klubu. Tylko coś przytoczę:


    "W przyszłym sezonie budżet Falubazu ma być zbliżony poziomem do tegorocznego. W tej chwili trudno mówić jednak o konkretach. Wiele zależy między innymi od rozmów z dotychczasowym sponsorem tytularnym. Ekantor.pl ma ważną umowę do końca tego roku i choć firma nadal będzie wspierała żużel w Winnym Grodzie, to nie jest powiedziane, że wciąż będzie w nazwie drużyny. - Będziemy wypracowali takim budżetem, jaki wypracujemy. Dzisiaj możemy bazować na danych historycznych i pewnych przypuszczeniach. W październiku czy listopadzie nie da podpisać wszystkich kontraktów biznesowych. Zakładamy zbliżony budżet względem minionego sezonu, plus minus 10 procent. Uważam, że mamy racjonalne i nieprzewartościowane kontrakty. Nie chcieliśmy uczestniczyć w wyścigu zbrojeń i przebijaniu się o zawodników, dlatego możemy powiedzieć, że budżet będzie zbliżony do ubiegłorocznego - ocenił Kawicki.

    Władze Waszego klubu jakoś kręcą. Niby budżet podobny (maks 10 proc. niższy), sponsor tytularny niepewny, nie chcieliśmy się licytować o zawodników. Dziwne, że mając ok. 10 mln na sezon i za taką kasę traci się Hampela, Doyla, trenera Cieślaka. Kontrakty Dudka, Protasa, Zengoty, Jensena, Gomólskiego i juniorów kosztować będą tyle ile drużynę z Doylem i Hampelem? Czy Wasz klub będzie trzymał nadwyżkę "w skarpecie" kosztem wyniku sportowego, a nawet spadku? Trochę się to kupy nie trzyma.


    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 22-11-2017 o 22:56

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Eneasz (23-11-2017)

  25. Powrót do góry    #1058
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Chyba trzeba będzie przeprosić się z truskawkowym Czesiem. Podobno na Ochli w tym roku był straszny nieurodzaj.

  26. Powrót do góry    #1059
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta


    Tylko ten kredyt wzięty pod koniec 2013 roku dał 3 medale DMP w tym dwa złota, jest na bieżąco ten kredyt obsługiwany, także podjecie takiej decyzji broni Zmorę. Do spłacenia 3,5 mln zostały dwie raty (po 600 tysięcy). Pod koniec 2019 kredyt będzie już w całości spłacony. Ja wpisałem się w wątku Falubazu na temat, to Ty wyskoczyłeś z tą Stalą w wątku Falubazu.

    Wracając do tematu. Ciekawe jest co opowiadają władze waszego klubu. Tylko coś przytoczę:


    "W przyszłym sezonie budżet Falubazu ma być zbliżony poziomem do tegorocznego. W tej chwili trudno mówić jednak o konkretach. Wiele zależy między innymi od rozmów z dotychczasowym sponsorem tytularnym. Ekantor.pl ma ważną umowę do końca tego roku i choć firma nadal będzie wspierała żużel w Winnym Grodzie, to nie jest powiedziane, że wciąż będzie w nazwie drużyny. - Będziemy wypracowali takim budżetem, jaki wypracujemy. Dzisiaj możemy bazować na danych historycznych i pewnych przypuszczeniach. W październiku czy listopadzie nie da podpisać wszystkich kontraktów biznesowych. Zakładamy zbliżony budżet względem minionego sezonu, plus minus 10 procent. Uważam, że mamy racjonalne i nieprzewartościowane kontrakty. Nie chcieliśmy uczestniczyć w wyścigu zbrojeń i przebijaniu się o zawodników, dlatego możemy powiedzieć, że budżet będzie zbliżony do ubiegłorocznego - ocenił Kawicki.

    Władze Waszego klubu jakoś kręcą. Niby budżet podobny (maks 10 proc. niższy), sponsor tytularny niepewny, nie chcieliśmy się licytować o zawodników. Dziwne, że mając ok. 10 mln na sezon i za taką kasę traci się Hampela, Doyla, trenera Cieślaka. Kontrakty Dudka, Protasa, Zengoty, Jensena, Gomólskiego i juniorów kosztować będą tyle ile drużynę z Doylem i Hampelem? Czy Wasz klub będzie trzymał nadwyżkę "w skarpecie" kosztem wyniku sportowego, a nawet spadku? Trochę się to kupy nie trzyma.


    W sezonie 2017 było 6 seniorów, w sezonie 2018 mamy zakontraktowanych 8 plus Jabol na Warszawskim który najprawdopodobniej będzie szkolił młodzież i tiuningował sprzęt szkółki. Większa kasa ma iść na szkolenie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1060
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Chyba trzeba będzie przeprosić się z truskawkowym Czesiem. Podobno na Ochli w tym roku był straszny nieurodzaj.

    Co ważne Czernicki ma "bardzo dobre" mniemanie o naszym McAlexie o czym mówił przy okazji wywiadu w radiu
    Faktem jest, że wygłupił się w swoim czasie z szpikulcem, ale ja mam do niego sentyment.
    Tylko Falubaz

  28. Powrót do góry    #1061
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Chyba trzeba będzie przeprosić się z truskawkowym Czesiem. Podobno na Ochli w tym roku był straszny nieurodzaj.
    Ale Czesio mówił już nie raz, że on sam musi miec wpływ na kadrę drużyny. Tym bardziej nie będzie chciał iść na Cieślakowe pole

    No chyba, ze górę weźmie sentyment do trójki wychowanków w składzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1062
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    To co odjeb..ł dziś Cieślak nazwałbym klasycznym robieniem dupy z gęby.
    Przy nim Jarek Hampel ze swoim odejściem jest misterem kurtuazji, elegancji i co tam jeszcze.

    Ten nasz skład, fajnie że swojski, ale celem będzie utrzymanie i nic więcej.
    W Gomólskiego nie wierzę, dla mnie wyżej niż na średni poziom średniości nigdy nie podskoczy. Przypomniało mi się, że Cieślak ma wycisnąć z niego więcej....chyba w Speedway Menagerze.
    Zengi powinien być mega mocny jako druga linia, ale nie widzę w nim lidera i pewniaka na 10 i > pkt. [chciałbym się srogo rozczarować]
    MJJ nigdy nie był moim faworytem i nie sądzę aby był z niego dobry materiał na prowadzącego parę. Kolejny bardzo mocny kolarz na drugą linię
    Smoliński... hahaha
    Thorssel po kontuzji..trudno cokolwiek wyrokować, ale to też póki co max druga linia

    Wychodzi na to, że Falubaz w sezonie 2018 ciągnąć będzie Dudek, może Protas i Zengi.

    Zastanawia mnie, patrząc na wykrystalizowany skład, co zawiodło. Brak środków, ale oficjalnie maskowanie tego i robienie dobrej miny do złej gry? Jakieś błędy w negocjacjach i zbytnia pewność siebie włodarzy naszego klubu? A może od początku zakładano, że pojedziemy znacznie słabszym składem wiedząc, że budżet może być mniejszy?

    Nie obrażę się na Falubaz, wspierał będę w miarę możliwości tak jak dotychczas. Oby tylko sezon 2018 nie zakończył się jakąś mega katastrofą, bo czy Dudek któremu skończy się kontrakt chciałby w sezonie 2019 startować w I lidze? Nie sądzę.

    ps.
    cieślak ty ćwoku
    kto za niego?

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Eneasz (23-11-2017), zkns (24-11-2017)

  31. Powrót do góry    #1063
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale Czesio mówił już nie raz, że on sam musi miec wpływ na kadrę drużyny. Tym bardziej nie będzie chciał iść na Cieślakowe pole

    No chyba, ze górę weźmie sentyment do trójki wychowanków w składzie.
    Za godne wynagrodzenie można obrabiać obce pole

    Panu Dałem Słowo nie przeszkadza obrabiać pole, które nie zasiał ... grunt, że podwyżka była
    Tylko Falubaz

  32. Powrót do góry    #1064
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z każdym postem dajesz wyraz, że w ogóle nie masz pojęcia jak funkcjonują kluby. Jesteś taki dyzio teoretyk.

    Cieślak nie miał żadnych powodów bać się o swoją kasę. Bo nawet jak by jej nie dostał to w każdej chwili mógł osobiście zgłosić to do SE i PZM. A wtedy z urzędu, licencja dla klubu, na nowy sezon, jest blokowana. Ponadto, przy audycie kontrolowane są przelewy jakie klub wykonał na konta zawodników, trenera, ZUS-u czy US. Jest to sprawdzane i musi być zgodne z kontraktami. Więc jeśli Cieślak miał podpisany kontrakt na 30 tys w okresie 11 miesięcy, to tyle przelewów na taką kwotę musiało pójść na konto Cieślaka. Więc o jaki ty sprawdzaniu "zarobków na papierze" prawisz ? Ty nie masz zielonego pojęcia jak to funkcjonuje.
    Teoretyk z Ciebie dobryDla przykładu Rysiu Holta:
    15pktx151zł=2.265zł
    Ekwiwalent za spanie w busie-35zł
    Obiad na Orlenie-Mega kawa plus hot dog-9zł
    ŁĄCZNIE 2309zł

    Uwierzysz,że Świącik by Cieślakowi 30 tysięcy miesięcznie płacił????

    NIE PIER...OL WAĆ PAN O PRZEJRZYSTOŚĆI FINANSÓW W TYM ŻUŻLOWYM BAGIENKU...........
    Ostatnio edytowane przez Grigorij ; 22-11-2017 o 23:53

  33. Powrót do góry    #1065
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    1280px-Morawski(Falubaz)_Zielona_Góra_1991.jpg
    Czernicki jako trener. Dudek jako lider. Jeden niespełniony Skandynaw. Back to the future. Jedziemy po złoto!

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi tineid za jego przydatny post!

    grafi25 (23-11-2017), kapitan bomba (23-11-2017), marcool (30-11-2017)

  35. Powrót do góry    #1066
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Teoretyk z Ciebie dobryDla przykładu Rysiu Holta:
    15pktx151zł=2.265zł
    Ekwiwalent za spanie w busie-35zł
    Obiad na Orlenie-Mega kawa plus hot dog-9zł
    ŁĄCZNIE 2309zł

    Uwierzysz,że Świącik by Cieślakowi 30 tysięcy miesięcznie płacił????

    NIE PIER...OL WAĆ PAN O PRZEJRZYSTOŚĆI FINANSÓW W TYM ŻUŻLOWYM BAGIENKU...........
    Nikt kto nie ma komornika na karku, nie pójdzie na taki układ. Tu raczej Rysio błagał Świącika, aby ten cos wymyślił.

    Czy może sugerujesz, że Cieślak miał komornika an karku ?

    No i na koniec, to jaką kase zalegał Falubaz Cieślakowi ? Bo już sam nie wiem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1067
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Przestańcie wyskakiwać tu z jakimś Czecze czy Żyto, tylko Jabłoński! według mnie nadaje się jak nikt inny, będzie się chciał wykazać w tej dla niego nowej roli, jest poukładany, rozruszałby naszą młodzież, jeździł na żużlu, co nie którzy widzą jako warunek, razem z Walczakiem dali by radę !

  37. Powrót do góry    #1068
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Doskonale rozumiem co mowiłeś. Ale niech dotrze do ciebie, ze źle słyszałeś. Bo to bzdura jest. Cieślak z Czewą mógł podpisać kontrakt od 1 listopada. I o swoją kasę na pewno się nie martwił. Raz, że doskonale wiedział, ze klub (mając trzech takich właścicieli) jest wypłacalny. A dwa, ze doskonale wiedział, ze nikt nie będzie robił mu z kasa pod górkę skoro od 1 grudnia będą przyznawać licencję. A brak kasy dla Cieślaka to brak licencji dla klubu.

    I nie wierzę, ze wcześniej dogadał się z Czewą, skoro ostro budował skład w Falubazie. Po co miałby zawodników w ..uja robić ?
    To że zalegają, nie ma związku z audytem licencyjnym od nowych kontraktów, przecież każdy klub jest "wypłacalny". Może i Cieslak też ma płacone coś "ekstra" poza kontraktem i tej kasy by nie zobaczył gdyby poszedł do Czewy szybciej? . Nie wiesz tego, a nie jest to wykluczone. Tak samo jak Gorzów nie zapłacił czegoś Iversenowi (hipotetycznie), to też dostanie licencję bez najmniejszego problemu, a Iversen może iść się bujać bo to kasa pozakontraktowa.
    Naprawdę wierzysz, że Hampel, Doyle czy Iversen szukają nowych wyzwań? A jak hipotetycznie Falubaz, czy Gorzów zalegają im kasę, to żaden audyt tego nie wykaże. Bo to by były pieniądze pozakontraktowe, nieobjęte audytem. Ogólnie powoływanie się na ten audyt brzmi śmiesznie, w lidze gdzie w kontrakcie jest kilka razy mniej pieniędzy niż w rzeczywistości kluby płacą zawodnikom.

  38. Powrót do góry    #1069
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ja prdl, przestańcie się w końcu ośmieszać. To ja mam udowadniać, ze Przemek nie ma racji, mówiąc, ze Falubaz zalegał kasę Cieślakowi ? Czyś ty na łeb upadł ?

    A te dziury w budżecie Falubazu, to chyba bardziej świadczą na korzyść właścicieli klubu ? Skoro po każdym sezonie, konsekwentnie dokładali do interesu i spłacali należności klubu. Co powodowało, że licencje były niezagrożone. Zresztą podobne sytuacje miałeś w Toruniu w 2015 gdzie termos dołożył do interesu ok 2 mln. W Lesznie 2016 też udziałowcy dosypali sporo kasy aby załatać dziurę. Ale jakoś żaden z zawodników czy trenerów w tych klubach, nie skarżył się na brak kasy.

    No i na koniec, skoro według ciebie Przemek ma wiarygodne informacje to niech nam wyjawi na jakiej podstawie tak twierdzi ? Odpowiem ci, nie wyjawi. On umie tylko puszczać bąki. A jak zaczyna śmierdzieć to go już nie ma.
    mariusz a skad wiesz ile kasy dolozyli w toruniu i ze to ok 2 miliony { w pln czy euro zeby bylo precyzyjnie } ... skad wiesz ze lesznie po sezonie 2016 wlasciciele unii dolozyli kase do interesu ?! ... masz wgląd w finase tych klubow .. widziales przelewy rachunki ? czy nadal spekulujesz !
    pyra

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Dominik (23-11-2017)

  40. Powrót do góry    #1070
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    mariusz a skad wiesz ile kasy dolozyli w toruniu i ze to ok 2 miliony { w pln czy euro zeby bylo precyzyjnie } ... skad wiesz ze lesznie po sezonie 2016 wlasciciele unii dolozyli kase do interesu ?! ... masz wgląd w finase tych klubow .. widziales przelewy rachunki ? czy nadal spekulujesz !
    Spekuluje
    Tylko Falubaz

  41. Powrót do góry    #1071
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, bo osoba odsunięta od klubu, to najlepsze źródło informacji, tego co dzieje się aktualnie w klubie
    mariusz to troszke jak na moje nie trzyma sie kupy ... raczej taka osoba wie co! sie dzialo w klubie . a nie co sie dzieje gdy zostala juz odsunieta!!!!!
    pyra

  42. Powrót do góry    #1072
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    mariusz to troszke jak na moje nie trzyma sie kupy ... raczej taka osoba wie co! sie dzialo w klubie . a nie co sie dzieje gdy zostala juz odsunieta!!!!!
    Nie wylapałeś kontekstu, czyli ironii.
    !Adrian walcz!

  43. Powrót do góry    #1073
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W sezonie 2017 było 6 seniorów, w sezonie 2018 mamy zakontraktowanych 8 plus Jabol na Warszawskim który najprawdopodobniej będzie szkolił młodzież i tiuningował sprzęt szkółki. Większa kasa ma iść na szkolenie.
    jakie szkolenie i czego ... przeciez szkola ojcowie itd ... oj mariusz mariusz ty sie zastanow co pleciesz
    pyra

  44. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dobra tam. Tyle pierydolenia o skladzie takim czy srakim, Cieslaku i jego "obiecankach-cacankach". Falubaz poprostu nie ma kasy na lepszy team ad 2018. Ot i cala tajemnica. Termos tez rok temu sadzil takie banialuki. Nie mial kasy na miniony sezon i dlatego sklad wygladal jak wygladal.
    Zaden wstyd - czasami tak bywa.
    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 23-11-2017 o 01:06

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Dominik (23-11-2017), pyra (23-11-2017)

  46. Powrót do góry    #1075
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Już widzę oczyma wyobraźni mecz przyjaźni fair play. Po jednej stronie barykady W z Cieslakiem na czele i drużyna F z składem najsłabszym od dekady prowadzonej przez plemniki Cieślaka. Drużyna W wygrywa a Cieślak znów jest wybitnym trenerem

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #1076
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Działacze falubazu już dawno wiedzieli że nie będzie u nich cieslaka. Im to zwyczajnie pasuje. Robili wszystko żeby jego zniechęcić jakieś chore transfery itd. Być może jest zbyt drogi i zwyczajnie przereklamowany. To samo wlokniarz wiedział ze czas pogonić kedziore i zrobić miejsce pod cieslaka. Oczywiście że lepiej na tym wyjdzie Falubaz. Włókniarz pewnie za dwa lata będzie znowu bankrutem ale to ich brocha.
    W jakim celu mieliby zniechęcać Cieślaka chorymi transferami?
    Dali mu słowo, że go nie zwolnią póki sam nie odejdzie? Byłaby to paranoja. I jeszcze narażać przy tym klub do spadku z Eligi.
    Po prostu nie przedłużyliby kontraktu i tyle.
    Odejście Kędziory i "wyczekiwanie" na Cieślaka (bo przecież nie słychać było o rozmowach M.Ś. z jakimiś kandydatami) jasno wskazuje na jakieś wcześniejsze ustalenia Shreka z Włókniarzem. Czekali na dogodny moment.
    Cieślak odszedł i krzyżyk na drogę. Już od kilku tygodni piszę (nie tylko ja) o niskiej wartości Cieślaka w Falubazie. Słaba relacja cena/jakość. Jego priorytety nie współgrały z oczekiwaniami kibiców. I pewnie zarządu także.
    Jakiś normalny, pracowity trener i jedziemy o utrzymanie.
    Gdyby jeszcze w miejsce Gomólskiego/Jensena pojawił się Fricke/Lindgren, niczego więcej nie chciałbym.
    Czas nie pozwoli mi być na wszystkich meczach na W69, ale będę kibicował bez oporów.

  48. Powrót do góry    #1077
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Chyba trzeba będzie przeprosić się z truskawkowym Czesiem. Podobno na Ochli w tym roku był straszny nieurodzaj.
    Brałbym bardziej Palucha. Obaj robili na Zawarciu to i tak nie ma znaczenia kto ma szpile dłuższą

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Chyba trzeba będzie przeprosić się z truskawkowym Czesiem. Podobno na Ochli w tym roku był straszny nieurodzaj.
    Brałbym bardziej Palucha. Obaj robili na Zawarciu to i tak nie ma znaczenia kto ma szpile dłuższą
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  49. Powrót do góry    #1078
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    A Świst ma ważny kontrakt w Pile...?
    Zróbcie Jabola pierwszym trenerem i będzie ok. Z juniorami popracuje, taktyczną za Rudego ogarnie, nie będzie fikał Dudkowi ani Protasiewiczowi. Wg mnie jedyna i najlepsza opcja.

  50. Powrót do góry    #1079
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Protas jeżdżący trener? Tylko te żużloki książek nie czytają chyba, więc ciężko byłoby z regulaminem!
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  51. Powrót do góry    #1080
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Mam nadzieję, że zarząd nauczy się czegoś na swoich błędach. Jeżeli nie mają ochoty zajmować się klubem powinni pomyśleć o oddaniu go w inne ręce. Po odejściu Cieślaka wyglądamy jak przypadkowa zbieranina, a nie drużyna ekstraligowa.
    Jak się patrzy na drużynę i widzi Gomolskiego, jensena, Smolińskiego, Zgarda i niedźwiedzia z Zengota to człowiek zdaje sobie sprawę że to fajna Paka na drugą lige, choć Rzeszów mógłby ją przejechać. I nawet fakt posiadania Dudka i Pepe niewiele tu wnosi. Jeżeli Pepe dojedzie że średnią do 1,8 a Zengi i Jensen zostaną na 1,7 to nawet jakby Dudek wykręcił 2,8 to nie wygramy ani jednego meczu zarówno na wyjeździe jaki w domu.

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •