Strona 144 z 151 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,436 do 6,480 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6436
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Z takich numerow, z jakimi jechal MJJ to Kołodziej wykrecilby 2,200 minimum
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #6437
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Bzdura: Napisałeś o meczach (liczba mnoga) w których nie potrafił ani razu dojechać do mety.

    Cytuję:
    "potrafi nie dojechac do mety
    przez caly wyjazdowy mecz"

    A tak się składa, ze nawet w najgorszym meczu (finał w Gorzowie) to się nie zdarzyło...
    To zdecyduj sie, za jakie slowka mnie lapiecie razem z sfp. Napisalem, ze porzadnych meczow w calosci bedzie piec i sie nie pomylilem. Nie dorabiaj niepotrzebnej ideologii, bo po co?

  3. Powrót do góry    #6438
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przeciez ja wiem, co napisalem. Ok, wystepowanie w silnej parze robi swoje ale z Kurczem tez sporo jezdzil, zdaje sie.
    No ja też wiem co napisałeś i napisałeś bzdurę
    Cytuję:
    "Kolodziej to taki zawodnik, ktory potrafi nie dojechac do mety przez caly wyjazdowy mecz. Potrafi pojechac wybitnie, potrafi tez jak hobbysta. W tym roku mecze, w ktorych pojechal dobrze od poczatku do konca to na palcach jednej reki policzymy."
    Dlatego odpisałem.
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To zdecyduj sie, za jakie slowka mnie lapiecie razem z sfp. Napisalem, ze porzadnych meczow w calosci bedzie piec i sie nie pomylilem. Nie dorabiaj niepotrzebnej ideologii, bo po co?
    Jak twierdzisz, że Kołodziej miał porządnych meczów 5 w sezonie to ja nie mam więcej pytań.

  4. Powrót do góry    #6439
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    No ja też wiem co napisałeś i napisałeś bzdurę
    Cytuję:
    "Kolodziej to taki zawodnik, ktory potrafi nie dojechac do mety przez caly wyjazdowy mecz. Potrafi pojechac wybitnie, potrafi tez jak hobbysta. W tym roku mecze, w ktorych pojechal dobrze od poczatku do konca to na palcach jednej reki policzymy."
    Dlatego odpisałem.

    Jak twierdzisz, że Kołodziej miał porządnych meczów 5 w sezonie to ja nie mam więcej pytań.
    Moze mamy rozne mniemanie o porzadnych meczach Kolodzieja. Dla mnie to taki 10+ z niezawalonym nominowanym na ten przyklad. Mozesz miec inne zdanie ale ze moje jest bzdura to sie nie zgadzam

    To, co Ty lub Jaac dopisujecie do reszty porzadnych to moglbym uznac Jensenowi a nie Januszowi, sorry.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 07-10-2018 o 23:02

  5. Powrót do góry    #6440
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Moze mamy rozne mniemanie o porzadnych meczach Kolodzieja. Dla mnie to taki 10+ z niezawalonym nominowanym na ten przyklad. Mozesz miec inne zdanie ale ze moje jest bzdura to sie nie zgadzam

    To, co Ty lub Jaac dopisujecie do reszty porzadnych to moglbym uznac Jensenowi a nie Januszowi, sorry.
    Myślę, że szkoda czasu na dyskusję Wytrzeźwiejesz to pogadamy. Nie róbcie burdelu z tego forum. Spadam stąd. Dobranoc
    Jeden twierdzi, że Kołodziej=MJJ, drugi nie ogarnia co to skuteczność, trzeci idzie w zaparte, że Kołodziej nie miał dobrych meczów. Tu rzeczywiście trzeba kogoś kto zrobi skład i oleje te gadaninę forumową.

    Good night

  6. Powrót do góry    #6441
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    ale o co w ogóle chodzi z tym Januszem? Ma jeździć w Falubazie czy akademicka wymiana zdań w sezonie ogórkowym ?
    Tylko Falubaz

  7. Powrót do góry    #6442
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To zdecyduj sie, za jakie slowka mnie lapiecie razem z sfp. Napisalem, ze porzadnych meczow w calosci bedzie piec i sie nie pomylilem. Nie dorabiaj niepotrzebnej ideologii, bo po co?
    Do całej tej wypowiedzi (cytuję):

    "Kolodziej to taki zawodnik, ktory potrafi nie dojechac do mety przez caly wyjazdowy mecz. Potrafi pojechac wybitnie, potrafi tez jak hobbysta. W tym roku mecze, w ktorych pojechal dobrze od poczatku do konca to na palcach jednej reki policzymy"

    Nic się tutaj nie zgadza z faktami.

    a) nie było wyjazdowego meczu w którym ani razu nie dojechałby do mety,
    b) meczy, gdzie pojechał dobrze lub bardzo dobrze na wyjeździe było aż 7 (9 punktów np. w Gorzowie to jest dla ciebie kiepsko?).

    Nie potrafisz przyznać się do błędu. Trochę to słabe

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Moze mamy rozne mniemanie o porzadnych meczach Kolodzieja. Dla mnie to taki 10+ z niezawalonym nominowanym na ten przyklad. Mozesz miec inne zdanie ale ze moje jest bzdura to sie nie zgadzam

    To, co Ty lub Jaac dopisujecie do reszty porzadnych to moglbym uznac Jensenowi a nie Januszowi, sorry.
    Acha, czyli wg Ciebie Janusz gdy robi 9 to jest hobbysta a gdy robi tyle ktoś inny to już jest dobrze?
    Zauważ także, iż rozmawiamy tylko o wyjazdach... Bo gdyby nie, to ta Twoja dłoń musiałaby mieć nie siedem a dużo więcej palców...



    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    ale o co w ogóle chodzi z tym Januszem? Ma jeździć w Falubazie czy akademicka wymiana zdań w sezonie ogórkowym ?
    Na szczęście, nie ma jeździć w Falubazie. Taka dyskusja.. akademicka
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 07-10-2018 o 23:15

  8. Powrót do góry    #6443
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Na szczęście, nie ma jeździć w Falubazie. Taka dyskusja
    A to dobrze, bo z tego co czytam to wychodzi, że to jest jakiś leszcz
    Tylko Falubaz

  9. Powrót do góry    #6444
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Do całej tej wypowiedzi (cytuję):

    "Kolodziej to taki zawodnik, ktory potrafi nie dojechac do mety przez caly wyjazdowy mecz. Potrafi pojechac wybitnie, potrafi tez jak hobbysta. W tym roku mecze, w ktorych pojechal dobrze od poczatku do konca to na palcach jednej reki policzymy"

    Nic się tutaj nie zgadza z faktami.

    a) nie było wyjazdowego meczu w którym ani razu nie dojechałby do mety,
    b) meczy, gdzie pojechał dobrze lub bardzo dobrze na wyjeździe było aż 7 (9 punktów np. w Gorzowie to jest dla ciebie kiepsko?).

    Nie potrafisz przyznać się do błędu. Trochę to słabe



    Acha, czyli wg Ciebie Janusz gdy robi 9 to jest hobbysta a gdy robi tyle ktoś inny to już jest dobrze?
    Zauważ także, iż rozmawiamy tylko o wyjazdach... Bo gdyby nie, to ta Twoja dłoń musiałaby mieć nie siedem a dużo więcej palców...





    Na szczęście, nie ma jeździć w Falubazie. Taka dyskusja
    Autor pogrubionego zdania, udowodnił że jest bezapelacyjnym mistrzem gramatyki.

  10. Powrót do góry    #6445
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    A to dobrze, bo z tego co czytam to wychodzi, że to jest jakiś leszcz
    Na szczęście Sobotch to dostrzegł (jako wybitny akademik) i w porę ostrzegł Falubaz....

  11. Powrót do góry    #6446
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Moze mamy rozne mniemanie o porzadnych meczach Kolodzieja. Dla mnie to taki 10+ z niezawalonym nominowanym na ten przyklad. Mozesz miec inne zdanie ale ze moje jest bzdura to sie nie zgadzam

    To, co Ty lub Jaac dopisujecie do reszty porzadnych to moglbym uznac Jensenowi a nie Januszowi, sorry.
    Sobotch tu chyba naprawdę się pomyliłeś
    Dudek:
    Czętochowa - FZG 9pkt
    FZG - Leszno 7pkt
    Toruń- FZG 5pkt
    UL - FZG 9pkt
    Tarnów - FZG 7pkt

    żródło

    Dudek hobbysta? Czy taki drugi MJJ?
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 07-10-2018 o 23:21

  12. Powrót do góry    #6447
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    tracicie czas a kazdy normalny czlowiek bez klapek na oczach wie ze JK od wielu juz sezonow jest GWARANTEM pewnego, wysokiego poziomu
    z kolei MJJ jest gwarantem tego, ze nie przewidzisz jak pojedzie. To byl jego super sezon, bez dwoch zdan, ale poprzednich kilka to on byl glownie zapchajdziura z pojedynczymi przeblyskami. Zadnej stabilnosci.


    Gratuluje utrzymania. Nie ogladalem, ale podobno widowisko super. Szkoda, ze tylko Szczepaniak chcial awansowac
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #6448
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Sobotch tu chyba naprawdę się pomyliłeś
    Dudek:
    Czętochowa - FZG 9pkt
    FZG - Leszno 7pkt
    Toruń- FZG 5pkt
    UL - FZG 9pkt
    Tarnów - FZG 7pkt

    żródło

    Dudek hobbysta? Czy taki drugi MJJ?
    Zdaniem zielonogórskiego akademika ... hobbysta..?

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    tracicie czas a kazdy normalny czlowiek bez klapek na oczach wie ze JK (...)
    Miejmy nadzieję, że akademik się nie obrazi

  14. Powrót do góry    #6449
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Myślę, że każdy myślący, rozgarnięty i logicznie myślący człowiek wie czym jest skuteczność, poznał moją argumentację, bo pisałem o tym dziesiątki razy. Jeżeli średnie oddają wartość zawodnika bardziej niż skuteczność to ja nie mam więcej pytań.
    1 para:
    Jensen-Pawliczak

    2 para
    Dudek-Jensen

    I przejechać tak cały sezon. I Ty twierdzisz, że średnia bardziej odda wartość zawodnika przecież oczywistym jest, że w przypadku nr 1 Jensen będzie miał wyższą średnią.
    O tym, że w ekstremalnym przypadku średnia może być 2,0 i 1,0 przy takiej samej robocie dla drużyny, pisałem już dawno.

    Pozdro
    Jak dla mnie to jest bzdura. W partze z Dudkiem ma wiecej szans na 5-1 lub 3-3 co za tym idzie na bonusy. Rowniez z Dudkiem inaczej sie jedzie pierwszy luk, gdzie partner Ci pomaga i wywozi czesto przeciwnikow robiac dla miejsce na torze. Takich rzeczy nie uchwycisz srednia.

  15. Powrót do góry    #6450
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    A to ciekawe faktycznie bo większość zawodników mówi, że woli jechać jako prowadzący parę a nie jako doparowy (podobno łatwiej o punkty).
    Ale ja na motorze nie siedzę to nie wiem czy łatwiej.

  16. Powrót do góry    #6451
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Jak dla mnie to jest bzdura. W partze z Dudkiem ma wiecej szans na 5-1 lub 3-3 co za tym idzie na bonusy. Rowniez z Dudkiem inaczej sie jedzie pierwszy luk, gdzie partner Ci pomaga i wywozi czesto przeciwnikow robiac dla miejsce na torze. Takich rzeczy nie uchwycisz srednia.
    Co niby jest bzdurą? To, że Jensen z Pawliczakiem wykręci wyższą średnią niż w parze z Dudkiem jadąc taką samą skuteczność?
    To dlaczego z założenia zawodnicy jadący ze słabymi kolegami z drużyny mają wyższą średnią od ich kolegów z druzyny, ktorzy mają taką samą skuteczność, ale mocnych kolegów w parze?
    Po co Jensenowi bonusy w parze z Pawliczakiem skoro jak będzie z przodu to zdobędzie 3pkt, a jak pokona jednego przeciwnika to z założenia ma 2pkt i nie potrzebuje bonusa?

    Za to w parze z Dudkiem miałby sytuacje:
    Dudek, Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik 1 pkt
    Przeciwnik, Dudek, Przeciwnik, Jensen 0 pkt
    Przeciwnik, Przeciwnik, Dudek, Jensen 0 pkt

    które zaniżają średnią Jensena

    Podczas, gdy w parze z Pawliczakiem ma taką sytuację:
    Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik, Pawliczak 2 pkt
    Przeciwnik, Przeciwnik, Jensen, Pawliczak 1 pkt

    Na przestrzeni sezonu takie sytuacje się gromadzą i mają wpływ na średnią.

    Serio, nie wiem czego jeszcze nie rozumiecie i co nazywacie bzdurą w tym co ja piszę
    Przecież to jest temat sprzed 10 lat

  17. Powrót do góry    #6452
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Podczas, gdy w parze z Pawliczakiem ma taką sytuację:
    Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik, Pawliczak 2 pkt
    Przeciwnik, Przeciwnik, Jensen, Pawliczak 1 pkt

    Na przestrzeni sezonu takie sytuacje się gromadzą i mają wpływ na średnią.

    Serio, nie wiem czego jeszcze nie rozumiecie i co nazywacie bzdurą w tym co ja piszę
    Przecież to jest temat sprzed 10 lat
    W parze z Dudkiem mialby taka sytuacje:
    Dudek, Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik 1 pkt
    Przeciwnik, Dudek, Przeciwnik, Jensen 0 pkt
    Przeciwnik, Przeciwnik, Dudek, Jensen 0 pkt
    Dudek, Jensen, Przeciwnik, Przeciwnik 2+1
    Przeciwnik, Dudek, Jensen, Przeciwnik, 1+1

    Wiec jak mowilem, BZDURA!

  18. Powrót do góry    #6453
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie wiem czy gratulowac utrzymania,bo czesto pojawialy sie glosy,ze Nice lepsza i ciekawsza,ale
    tak po cichu jednak pogratuluje.
    Teraz tylko sciagnac Walaska za MJJ i dumnie wychowankami po medale.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #6454
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co ja zrobie, ze Janusz jest taka swietoscia, ze kazdego slowa trzeba sie czepic by zdyskredytowac argumenty. Co wy mi chcecie udowodnic? A porownywanie do Dudka to juz w ogole kpina i tchorzliwa ucieczka przed faktami. Jakbym pisal o Patryku to tez ocenilbym go w odpowiedni sposob.

    Napisalem rowniez, ze nie trzeba sie ze mna zgadzac, natomiast robic z Janusza Jezusa Chrystysa zuzla tez nie.

    Super, w trzecim biegu w Gorzowie dojechal do mety, tu mozna mi wytknac przesade

    Czy, drogi Jaac, stwierdzenie ze 9 punktow Janusza nie jest jego porzadnym meczem wykracza poza Twoje definicje? To sa mecze przyzwoite co najwyzej, porzadny to gdy 9 punktow zrobi Protasiewicz. Zadowollony?

  20. Powrót do góry    #6455
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Piekarnia donosi że skład już jest Vaculik i na 90% Kasprzak

  21. Powrót do góry    #6456
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Piekarnia donosi że skład już jest Vaculik i na 90% Kasprzak
    U la la to bracia z północy zamiast nas będą

    Jak żyć panie premierze, jak żyć
    Tylko Falubaz

  22. Powrót do góry    #6457
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Piekarnia donosi że skład już jest Vaculik i na 90% Kasprzak
    Az nie chce się w to wierzyc. Ale jakby to była prawda to mielibysmy mega pake do walki o złoto. Co prawda Unia na juniorce o wiele mocniejsza ale za to seniorka do pokonania jak najbardziej. Obydwaj zawodnicy młodzi jeszcze i bardzo dobrzy w lidze. Taki kierunek negocjacji w każdym razie powinien byc.

  23. Powrót do góry    #6458
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Wczoraj Prezes w wywiadzie rzg po meczu zapytany od sklad na 2019 powiedział , że będzie nowy Falubaz i nic nie może powiedzieć wiec mi sie wydaję że z kimś się dogadali i ja odbieram to , że nie tylko Jacob sie pożegna z seniorów

  24. Powrót do góry    #6459
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Piekarnia donosi że skład już jest Vaculik i na 90% Kasprzak
    Tym sposobem Gorzów leży i kwiczy. Beniaminek też łatwo mieć nie będzie. Zakładając Pedersena kto jeszcze?! Miało być nudno w okresie transferowym a jest całkiem ciekawie.

  25. Powrót do góry    #6460
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Tylko ten Kasprzak mi tu nie pasuje ale co my możemy

  26. Powrót do góry    #6461
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Co ja zrobie, ze Janusz jest taka swietoscia, ze kazdego slowa trzeba sie czepic by zdyskredytowac argumenty. Co wy mi chcecie udowodnic? A porownywanie do Dudka to juz w ogole kpina i tchorzliwa ucieczka przed faktami. Jakbym pisal o Patryku to tez ocenilbym go w odpowiedni sposob.

    Napisalem rowniez, ze nie trzeba sie ze mna zgadzac, natomiast robic z Janusza Jezusa Chrystysa zuzla tez nie.

    Super, w trzecim biegu w Gorzowie dojechal do mety, tu mozna mi wytknac przesade

    Czy, drogi Jaac, stwierdzenie ze 9 punktow Janusza nie jest jego porzadnym meczem wykracza poza Twoje definicje? To sa mecze przyzwoite co najwyzej, porzadny to gdy 9 punktow zrobi Protasiewicz. Zadowollony?
    Brniesz...

    No ale dobrze , niech Ci będzie.

    Janusz Kołodziej i Patryk Dudek to wg Twojej argumentacji hobbyści a nie poważni żużlowcy...

    Koniec.

  27. Powrót do góry    #6462
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Co z tego, ze Vaculik mlody skoro za 2 sezony pojdzie dalej w Polske
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #6463
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Tylko ten Kasprzak mi tu nie pasuje ale co my możemy
    No nie jest lubiany w ZG, ale jakie to ma znaczenie. Myślę, że dla niego to bez znaczenia, on ma wykonać swoją robotę, a po pierwszym wygranym meczu cała K będzie z nim skakać.
    Oczywiście na razie to akademickie rozważania.
    Tylko Falubaz

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Eneasz (08-10-2018)

  30. Powrót do góry    #6464
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co z tego, ze Vaculik mlody skoro za 2 sezony pojdzie dalej w Polske
    Niekoniecznie, może magia go zatrzyma...?


    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    No nie jest lubiany w ZG, ale jakie to ma znaczenie. Myślę, że dla niego to bez znaczenia, on ma wykonać swoją robotę, a po pierwszym wygranym meczu cała K będzie z nim skakać.
    Oczywiście na razie to akademickie rozważania.
    Oczywiście. Wygra Wam ze dwa mecze i będzie Falubaz 128 %...

  31. Powrót do góry    #6465
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    co wy bredzicie o blondynce w Falubazie, nie ma takiej mozliwosci nawet

  32. Powrót do góry    #6466
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Piekarnia donosi że skład już jest Vaculik i na 90% Kasprzak
    Mam nadzieję, że nigdy nie zobaczę Kasprzaka w plastronie z Myszką Miki!

  33. Powrót do góry    #6467
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Oczywiście. Wygra Wam ze dwa mecze i będzie Falubaz 128 %...
    Jego nr to 507 domaluje jeszcze "% Falubaz" i wszyscy w ZG go pokochają
    Tylko Falubaz

  34. Powrót do góry    #6468
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach

    Post

    Idźmy dalej , Gała za Wareckiego , Szczotka na juniorce , Paluch jako trener , kierownik Orzeł , będzie dobrze . Jeżeli zobaczę blondynę z mychą to pora się wypisać z tego klubu .
    TYLKO FALUBAZ

  35. Powrót do góry    #6469
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Jego nr to 507 domaluje jeszcze "% Falubaz" i wszyscy w ZG go pokochają
    O to, to....

    Ta ilość procentów przekona najbardziej opornych...

  36. Powrót do góry    #6470
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    W parze z Dudkiem mialby taka sytuacje:
    Dudek, Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik 1 pkt
    Przeciwnik, Dudek, Przeciwnik, Jensen 0 pkt
    Przeciwnik, Przeciwnik, Dudek, Jensen 0 pkt
    Dudek, Jensen, Przeciwnik, Przeciwnik 2+1
    Przeciwnik, Dudek, Jensen, Przeciwnik, 1+1

    Wiec jak mowilem, BZDURA!
    Zarzucasz mi bzdury, a sam piszesz bzdury. W którym miejscu ja wczoraj napisałem bzdurę? bo z Twojego komentarza w ogóle to nie wynika.
    Przecież wyraźnie napisałem, że podaję sytuację, w której zawodnik traci na średniej. Dwóch pozostałych przykładów nie podawałem, bo w tych dwóch sytuacjach nie ma różnicy.
    Po co mi piszesz te przykłady z bonusem? chcesz mi udowodnić, że 2 + 1 > 3 i 1 + 1 > 2 ????
    Przecież jak Jensen pokona dwóch przeciwników to w obu przypadkach ma 3pkt wliczając bonus.
    Jak pokona jednego przeciwnika to ma 2 pkt wliczając bonus.

    jeszcze raz:

    Wariant nr 1: Jensen przyjeżdża przed kolegą z zespołu
    Przeciwnik, Przeciwnik, Jensen, Pawliczak = 1pkt Jensen nie pokonuje żadnego przeciwnika
    Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik, Pawliczak = 2pkt Jensen pokonuje jednego przeciwnika
    Jensen, Przeciwnik, Przeciwnik, Pawliczak = 3pkt Jensen pokonuje dwóch przeciwników

    Wariant nr 2: Jensen przyjeżdża za kolegą z zespołu

    Przeciwnik, Przeciwnik, Dudek, Jensen = 0pkt Jensen nie pokonuje żadnego przeciwnika. Strata -1pkt do średniej w stosunku do wariantu nr 1
    Przeciwnik, Dudek, Przeciwnik, Jensen = 0pkt Jensen nie pokonuje żadnego przeciwnika. Strata -1pkt do średniej w stosunku do wariantu nr 1
    Dudek, Przeciwnik, Przeciwnik, Jensen = 0pkt Jensen nie pokonuje żadnego przeciwnika. Strata -1pkt do średniej w stosunku do wariantu nr 1
    Dudek, Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik = 1pkt Jensen pokonuje jednego przeciwnika. Strata -1pkt do średniej w stosunku do wariantu nr 1
    Przeciwnik, Dudek, Jensen, Przeciwnik, = 1+1pkt Jensen pokonuje jednego przeciwnika. Do średniej ma tyle samo punktów co w wariancie nr 1, czyli 2pkt
    Dudek, Jensen, Przeciwnik, Przeciwnik = 2+1pkt Jensen pokonuje dwóch przeciwników. Do średniej ma tyle samo punktów co w wariancie nr 1, czyli 3pkt

    Bardziej łopatologicznie tego nie da się wytłumaczyć.
    Podsumowując: W 4 na 6 możliwych konfiguracji zawodnik przyjeżdżający za kolegą z drużyny traci do średniej 1pkt w stosunku do wariantu, w którym pokonuje kolegę z drużyny.
    Ta cała głupia dyskusja powinna się zakończyć wczoraj po mojej pierwszej odpowiedzi do Mariusza, w której wykazałem, że Kołodziej był dużo bardziej skutecznym zawodnikiem od MJJ.
    Tylko zaczęliście się do mnie przypierdzielać nie mając racji.
    Jak masz zamiar dalej negować tę oczywistość, którą ja napisałem powyżej to ja wysiadam.
    I błagam nie pisz mi teraz, że ten wywiezie tego na pierwszym łuku, a ten nie, bo nie o tym dyskusja.
    Podałem na tacy suche przykłady, bez żadnej interpretacji, ile punktów wlicza się do średniej przy tej samej skuteczności (czytaj: w obu wariantach pokonuje lub przegrywa z tymi samymi zawodnikami) w zależności od tego, czy się przegrywa, czy wygrywa z kolegą z pary (w domyśle, jadąc z mocniejszym kolegą, jadąc ze słabszym kolegą).
    A w przypadku skuteczności w obu przypadkach nie ma różnicy, skuteczność jest taka sama przy takich samych pokonanych przeciwnikach i takich samych przegranych przeciwnikach.

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 08-10-2018 o 08:54

  37. Powrót do góry    #6471
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Widzisz Sobotch rozpętałeś gownoburze niczym Mario
    Trzeba brać pod uwagę obie metody oceny skuteczności zawodnika.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Eneasz (08-10-2018)

  39. Powrót do góry    #6472
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Czyli jest tez szansa ze Ksysio bedzie w Hejwenie grywal????

  40. Powrót do góry    #6473
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Zarzucasz mi bzdury, a sam piszesz bzdury. W którym miejscu ja wczoraj napisałem bzdurę? bo z Twojego komentarza w ogóle to nie wynika.
    Przecież wyraźnie napisałem, że podaję sytuację, w której zawodnik traci na średniej. Dwóch pozostałych przykładów nie podawałem, bo w tych dwóch sytuacjach nie ma różnicy.
    Po co mi piszesz te przykłady z bonusem? chcesz mi udowodnić, że 2 + 1 > 3 i 1 + 1 > 2 ????
    .

    jeszcze raz:


    Pozdro
    Dalej twierdze ze gadasz bzdury. Ja sytuacje z bonusem napisalem jako brakujace scenariusze do tego co bedzie mial z Pawliczakiem w parze.
    Inaczej: Jensen z Dudkiem w parze tez moze wygrac bieg a wiec otrzymuje 3! Do tego tez moze przegrac 5-1 ale byc przed Dudkiem a wiec otrzymuje 1.
    Rozpisze wszystkie prawdopodobne warianty z Dudkiem:

    Jensen, Dudek, Przeciwnik, Przeciwnik
    Dudek, Jensen, Przeciwnik. Przeciwnik 2+1
    Dudek, Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik. 1
    Jensen, Przeciwnik, Dudek, Przeciwnik 3
    Przeciwnik, Dudek, Jensen, Przeciwnik 1+1
    Przeciwnik, Jensen, Dudek, Przeciwnik 2
    Przeciwnik, Dudek, Przeciwnik, Jensen 0
    Przeciwnik, Jensen, Przeciwnik, Dudek 2
    Przeciwnik, Przeciwnik, Dudek, Jensen, 0
    Przeciwnik, Przeciwnik, Jensen, Dudek 1

    Pogrubiulem te ktore w parze z Kewlarem mialby najmniej prawdopodobne albo wcale.

    Teraz widzisz roznice? Ty utozsamiasz 2+1=3 a Jensen tez moze zdobyc 3 w parze z Dudkiem! dlatewgo wariantow zdobyczy punktowej + bonus ma o wiele wiecej z Dudkiem niz z jakims Kewlarem do pary.
    Stad to co Ty twierdzisz to jest wedlug mnie bzdura.

    Pozdro

  41. Powrót do góry    #6474
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co z tego, ze Vaculik mlody skoro za 2 sezony pojdzie dalej w Polske
    No i co z tego? Śmieszy mnie argument, ze Vaculik be bo jest złotowa i jak ktos da wiecej to moze odejsc. Serio?!
    Ale ktokolwiek do nas przyjdzie to mozna tak powiedziec, ze skoro olał poprzedniego pracodawce i przyszedl do Falubazu to znaczy, ze złotówa. Przecież nikt tu nie przyjdzie z miłości do miasta i klubu czy kibiców tylko za większa kasę jeśli już.
    Gdyby wszyscy byli niezłotówami to nie byłoby szans się wzmocnić. Tyle było lamentu, ze Artiom Łaguta nawet nie dał szans ponegocjować, że nie ma kogo wziąć na rynku transferowym, że posucha...
    A Woffinden jakby przyszedł to rozumiem cacy. Bo on pomacha do kibiców, powie ze sie utozsamia i rzadziej zmienia kluby. I pewnie nie przeszedłby ze Sparty do FZ jesli juz za solidną podwyżkę kontraktu tylko dlatego, że kocha trybune K i lody z Nordisu, które zawsze tu pałaszuje?

    Dajcie spokój. Kontrakty wieloletnie wyszły nam kiedys bokiem w przypadku AJ. Druzyny zmieniaja sie tak, ze czlowiek liczy na ekipe "na lata" a potem okazuje sie, ze Jonsson nagle za slaby, Lokatejew niepowazny itd, Walasek niewierny itd.

    Wyjatki to Duzers i Protas.
    Chociaz patrzac po odglosach z naszego obozu, ze tak sie poprawilo finansowo to nie dziwota, ze Patryk nie szukal daleko bo pewnie kontarkt skromny nie bedzie.

    W tym sezonie mało nie stracilismy Ekstraligi, ogromnej kasy z TV i od sponsorów oraz czołowych zawodników. Mielismy mega farta, ze w sezonie długich kontuzji nie mieli liderzy (szczegolnie Duzers czy Liglad) i mega farta, ze Pedersen nie zdobyl w Toruniu 1 punkcika wiecej. Bo juz bysmy byli w I lidze i emocjonowali sie jak Tarnow z Grudziadzem dopieszczaja swoje sklady i namawiaja na transfer MJJ czy Zena.
    A w I lidze w przyszlym sezonie bedzie Rzeszow, Gdansk, Lodz, Rybnik itd., wiec sprawa zbudowania ekipy na awans nie jest taka prosta i pewna o czym przekonal sie Skrzydlewski.

    Mielismy wielie szczescie i fuks ale nie mozna pozwolic by znow frajersko byc na krawedzi zaprzepaszczenia dorobku ostatnich lat. Ekstarliga jest piekielnie mocna i elitarna obecnie a gadanie, ze ten zlotowa a tamten nie chyba smieszy juz nie tylko prezesow i zawodnikow ale nawet wiekszosc kibicow.

  42. Powrót do góry    #6475
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Czyli jest tez szansa ze Ksysio bedzie w Hejwenie grywal????
    Słodko, słodką....

  43. Powrót do góry    #6476
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Brniesz...

    No ale dobrze , niech Ci będzie.

    Janusz Kołodziej i Patryk Dudek to wg Twojej argumentacji hobbyści a nie poważni żużlowcy...

    Koniec.
    Nie koniec.
    Nie wiem, po co dorzucasz tu Patryka, chyba tylko dlatego że nic innego nie przychodzi do głowy.
    To był przeciętny sezon ligowy Dudka ale nie o nim mowa.
    Poza tym, Dudek nigdy nie zaliczył meczu bez punktów podczas gdy Kołodziej zdaje się całe 2 (dwa) a i w trzecim był niebezpiecznie blisko.
    Na tej podstawie użyłem pejoratywnego słowa "hobbysta", co jest oczywiście metaforą i niepotrzebnie tak wszystkich ubodło.
    Teraz koniec

    Vaculik jest złotówą. Jepsen Jensen prawdopodobnie też. Dwudziestu innych także. Znaczy, że trzeba nadal trzymać Thorssela, bo ten być może jeszcze złotówą nie jest, tylko to trochę bezcelowe, jak mamy ponownie walczyć o medal.

    Z Kasprzaka miałbym niezłą bekę, szczególnie mając w pamięci finał IMP 2014 Jeśli miałby się tu pojawić, sezon 2019 bez medalu uznam za jeszcze bardziej stracony od obecnego. Na szczęście mam inny mózg niż 10 lat temu i będzie to trochę łatwiej przeżyć, bo wtedy bym się pociął

    Najwyżej rolniki będą się z nas słusznie śmiać jak my z nich, gdy przymusowo przyjmowali Hampela
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 08-10-2018 o 09:16

  44. Powrót do góry    #6477
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Zmora tracac Vacula nie moze stracic KK. Bylby w carnej dupie i dobrze o tym wie. Ksysio sie droczy o kontrakt.

  45. Powrót do góry    #6478
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Hm, klub z którego szedł jasny przekaz iż wydaje zdroworozsądkowo, ale bez szaleństw nagle bierze dwóch gości za +/- 3 bańki, mając już utrzymanego Dudka (przecież nie za darmo) i Protasiewicza. Odkryli jakąś kopalnię diamentów w ZG?

  46. Powrót do góry    #6479
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie koniec.
    Nie wiem, po co dorzucasz tu Patryka, chyba tylko dlatego że nic innego nie przychodzi do głowy.
    To był przeciętny sezon ligowy Dudka ale nie o nim mowa.
    Poza tym, Dudek nigdy nie zaliczył meczu bez punktów podczas gdy Kołodziej zdaje się całe 2 (dwa) a i w trzecim był niebezpiecznie blisko.
    Na tej podstawie użyłem pejoratywnego słowa "hobbysta", co jest oczywiście metaforą i niepotrzebnie tak wszystkich ubodło.
    Teraz koniec
    Przypominam post Darsena:
    ----
    Sobotch tu chyba naprawdę się pomyliłeś
    Dudek:
    Czętochowa - FZG 9pkt
    FZG - Leszno 7pkt
    Toruń- FZG 5pkt
    UL - FZG 9pkt
    Tarnów - FZG 7pkt

    żródło

    Dudek hobbysta? Czy taki drugi MJJ?
    ---

    To odnośnie Patryka.

    A tak ogólnie to nie przyznajesz się do błędu ok.

    Niech Ci będzie: Kołodziej gdy na wyjeździe zrobi 9 punktów to słaby wynik. Gdy zrobi tyle inny zawodnik np. Jensen to dobry wynik.

    Czyli Kołodziej "hobbysta" a zawodnik inny przy tej samej ilości punktów - solidnie punktujący.,

    czyli punkty kołodzieja są mnie warte?

    Skąd ty wziąłeś?


  47. Powrót do góry    #6480
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Zmora tracac Vacula nie moze stracic KK. Bylby w carnej dupie i dobrze o tym wie. Ksysio sie droczy o kontrakt.
    Dokładnie. Teraz gdy wie że Vacul odszedł to może sobie pozwolić na ostre pogrywanie z Ireneuszem. Przypomina mi się ubiegły rok u nas. Doyle wiedział że Hampel odchodzi więc pogrywał sobie z nami bezwzględnie.
    Lepiej jednak niech Ksysio pozostanie u nas 'wrogiem' a nie rajderem. W przeciwnym razie Panowie i Panie, taki będziemy mieć dżingiel w czasie prezentacji na W69:

    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 08-10-2018 o 09:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •