Strona 104 z 151 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,636 do 4,680 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4636
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Zenujace jest to oswiadczenie. Ale rozumiem, ze to jakas zagrywka przedwyborcza
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #4637
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    ciekawe oświadczenie: http://zuzel.falubaz.com/post/oswiadczenie-klubu

    wygląda na to że jednak jakiś konflikt był :/
    Zdzisiu swój chlop zostal wsadzony na mine, budzet byl jaki byl i z teg kleil, teraz bedzie glownym winowajcom. Z Dudkami opisalem wczesniej - bedzie wojna, bedzie szum, Patryk glosi przywiazanie a gromy o bycie "zlotówą" spadna na Sławka. Finalnie pogodzi ich RD. Mogliby sie dogadac nawet teraz ale lepiej przeciagnac wojenke - zapunktuje RD, Dudki wiecej zarobia, kazdy zadowolony.
    Czy czasami wczesniej nie bylo podobnie? Medialne gierki i kazda ze stron Wie o co chodzi, niewykluczone ,ze nawet razem strategie ustalaja...

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (28-08-2018), młody_piernik2 (28-08-2018), spitt22 (28-08-2018)

  4. Powrót do góry    #4638
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Po chuy piszą takie rzeczy to ja nie wiem. Coś czuje że lipnianin postanowił się wykazać przed chlebodawcami...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Sezon ogórkowy tuż tuż, także trzeba o czymś pisać zanim zacznie się polowanie gdzie tam jakiego busa widziano.
    No coś cicho o Falubazie było w tym sezonie, także chłopy starają się żeby jednak coś tam mówiono.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #4639
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Serio, dziwicie się temu oświadczeniu? Przecież było oczywiste, że Dowhan jak wróci to z całym "dobrodziejstwem" inwentarza...

  6. Powrót do góry    #4640
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Niezłe jest to oświadczenie. Rozumiem gdyby były Prezes był zatrudniony przez właścicieli, a o ile pamiętam to były już Prezes jest jednym ze współwłaścicieli...
    Na miejscu Pana T. chyba bym się zwinął lub bardzo ograniczył finansowanie...

    Choć z drugiej strony ta akcja jest w stylu Dowhana

    Ale, w końcu, jak Bieńkowski się w****... to kupi całą ligę
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 28-08-2018 o 14:16

  7. Powrót do góry    #4641
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Zdzisiu swój chlop zostal wsadzony na mine, budzet byl jaki byl i z teg kleil, teraz bedzie glownym winowajcom. Z Dudkami opisalem wczesniej - bedzie wojna, bedzie szum, Patryk glosi przywiazanie a gromy o bycie "zlotówą" spadna na Sławka. Finalnie pogodzi ich RD. Mogliby sie dogadac nawet teraz ale lepiej przeciagnac wojenke - zapunktuje RD, Dudki wiecej zarobia, kazdy zadowolony.
    Czy czasami wczesniej nie bylo podobnie? Medialne gierki i kazda ze stron Wie o co chodzi, niewykluczone ,ze nawet razem strategie ustalaja...
    Bzdura kompletna. Zdzichu to dobry człowiek, spokojny, ułożony biznesmen. Ale w tym sporcie on się nie sprawdził. Tu trzeba jastrzębia. Główny zarzut do Zdzicha to ten, że nie ma sponsora tytularnego. A w tej sytuacji wspólnicy musza zbyt wiele, co roku, dokładać do interesu. I tu się wkrewił Bieńkowski i Dowhan. Czy słusznie sami oceńcie.

    Sprawa Patryka. Mitem jest, ze to mama Patryka negocjuje umowy. Robi to Sławek wspólnie z Patrykiem i Krystianem Plechem. Sam Patryk mówi wprost, bez żadnych owijek, że mu tu dobrze. I chciałby zostać w ZG. Z wielu przyziemnych względów. Ale trzeba jasno powiedzieć, ze wszystkie strony wiedzą o co chodzi, a chodzi o to aby sprostać jakimś minimum wymagań teamu Dudków. Stąd własnie lipcowa interwencja Bieńkowskiego i Dowhana. Ci dwaj współudziałowcy, bali się, że Zdzichu nie będzie umiał zatrzymać Dudka. A wiedzą doskonale, że od lipca zaczyna się kuszenie zawodników. To, że Patryk jest na liście życzeń wielu klubów wie każdy. Ze startą JHJ czy Doyle współudziałowcy mogli się jakoś pogodzić, ze startą Patryka nie zamierzali. Stąd ta lipcowa akcja.

    Osobiście boję się tylko aby nowy prezes, nie rozpyerdolił wszystkiego co zbudował Zdzichu. mam tu na myśli szkółke. Bo ona faktycznie zaczęła dobrze funkcjonować. Ani Janas ani Jabol, nie mają takiego wzięcia w mediach. Ale oni faktycznie robią olbrzymią robotę. O której w zasadzie żadne media nie wspominają.

    Mówi się tu i ówdzie, że Bieńkowski jest gotów wyłożyć parę złotych z tylnej kieszeni, aby dofinansować zakupy na sezon 2019. Jesli to prawda, to za niedługo powinniśmy miec sygnał, że Patryk zostaje. I nie ukrywam, że licze na to, iż MJJ, Zengi i Pepe również zostaną w tej ekipie.

    Ps.

    Nie wiem na ile to prawda, ale chyba ktoś tam jednak zgłupiał. Podobno złożyli ofertę Jasonowi. Ja osobiście Doyle raczej nie widze już w Falubazie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-08-2018 o 14:05
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4642
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    I teraz można porównać oświadczenie Zdzicha w którym elegancko dziekuje z tym.
    Co za hoooja głupie. Po kiego walą to piszą. Gruby opamietaj się i nie rób siary!!!

  9. Powrót do góry    #4643
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    I teraz można porównać oświadczenie Zdzicha w którym elegancko dziekuje z tym.
    Co za hoooja głupie. Po kiego walą to piszą. Gruby opamietaj się i nie rób siary!!!
    Bo powstaje historia, że Bunio wraca na białym koniu i ratuje klub przed zagładą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #4644
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura kompletna.

    Ps.

    Nie wiem na ile to prawda, ale chyba ktoś tam jednak zgłupiał. Podobno złożyli ofertę Jasonowi. Ja osobiście Doyle raczej nie widze już w Falubazie.
    nawet sam komentarz wystawiles na swoje pierdolamento doyle ma kontrakt w Toruniu na dwa lata

  11. Powrót do góry    #4645
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    I pojawia sie problem bo stracilismy 3 współwłaściciela......

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Bo powstaje historia, że Bunio wraca na białym koniu i ratuje klub przed zagładą.

    A kto to sfinansuje??? Bo Bunio nie jest taki chętny do płacenia.....A Zdzichu ubył. Sam stelmet zostanie

  12. Powrót do góry    #4646
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    nawet sam komentarz wystawiles na swoje pierdolamento doyle ma kontrakt w Toruniu na dwa lata
    Sam jesteś jak te "pierdolamento". U nas taki Cieślak, Doyle czy JHJ, też mieli kontrakty dwu letnie. A i tak co roku musieli siadać do aneksów. Taki Cieślak, w swoim czasie odszedł do Tarnowa, mimo, ze kontrakt miał jeszcze na rok.

    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    I pojawia sie problem bo stracilismy 3 współwłaściciela......




    A kto to sfinansuje??? Bo Bunio nie jest taki chętny do płacenia.....A Zdzichu ubył. Sam stelmet zostanie
    Skąd to info ? Bo Zdzichu twierdzi, że dalej będzie współwłaścicielem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4647
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    I pojawia sie problem bo stracilismy 3 współwłaściciela......




    A kto to sfinansuje??? Bo Bunio nie jest taki chętny do płacenia.....A Zdzichu ubył. Sam stelmet zostanie
    Nie bój, jak już Bunio wkracza do gry, to pewnie jest jakiś plan.
    Tymczyszyn nie odchodzi całkowicie. Zwalnia tylko fotel.

    Tymczyszyn funkcję prezesa Falubazu pełnił przez trzy lata. - Dzisiaj postanowiłem złożyć rezygnację z zarządu. Już od dłuższego czasu nosiłem się z tą decyzją. Ja ze względów osobistych, umówiłem się ze współwłaścicielami. Chcę dziś to usankcjonować. Rzeczywiście od 1 lipca tej funkcji nie sprawuję. Może to błąd, może trzeba było od razu poinformować opinię publiczną. Ale też takie decyzje dojrzewają. To nie rodzi się w ciągu kilku godzin - powiedział na antenie Radia Zielona Góra Zdzisław Tymczyszyn.

    Tymczyszyn zostaje jednym z trzech udziałowców - pozostali to Robert Dowhan i właściciel Stemetu, Stanisław Bieńkowski. Nieoficjalne informacje mówią, że nowym prezesem ma zostać przewodniczący rady nadzorczej, Adam Goliński
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #4648
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sam jesteś jak te "pierdolamento". U nas taki Cieślak, Doyle czy JHJ, też mieli kontrakty dwu letnie. A i tak co roku musieli siadać do aneksów. Taki Cieślak, w swoim czasie odszedł do Tarnowa, mimo, ze kontrakt miał jeszcze na rok.



    Skąd to info ? Bo Zdzichu twierdzi, że dalej będzie współwłaścicielem.
    wymien mi 5 nazwisk z ostatniej dekady ktore sie rozstały przez brak podpisanego aneksu.

  15. Powrót do góry    #4649
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    wymien mi 5 nazwisk z ostatniej dekady ktore sie rozstały przez brak podpisanego aneksu.
    Po co mam ci cokolwiek wymieniać ? Przecież nie śledzą aż tak kontraktów i aneksów wszystkich zawodników.

    Inna kwestia to ta, że bez podpisanych aneksów finansowych, kontrakt automatycznie wygasa. To jest wiedza powszechna. I to ci powinno wystarczyć. PZM nie potwierdzi ci zawodnika do startu, bez ważnego aneksu finansowego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4650
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Skąd to info ? Bo Zdzichu twierdzi, że dalej będzie współwłaścicielem.[/QUOTE]

    Żartujesz? Po takim policzku dalej byłbyś w klubie?? Da parę zł na reklamę i wsio.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kian za jego przydatny post!

    Torretoo (29-08-2018)

  18. Powrót do góry    #4651
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Skąd to info ? Bo Zdzichu twierdzi, że dalej będzie współwłaścicielem.

    Żartujesz? Po takim policzku dalej byłbyś w klubie?? Da parę zł na reklamę i wsio.
    Czy ty masz pojęcie o czym piszesz ? Przecież Zdzichu ma 1/3 udziałów w klubie. Więc jeśli są zyski, należy mu się 1/3 zysków, jeśli są straty, musi je pokryć w wysokości 1/3.

    Nie wykluczam, ze po tym policzku, Zdzichu może chcieć sprzedać swoje udziały. Ale póki co, takich informacji nie ma w obiegu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #4652
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po co mam ci cokolwiek wymieniać ? Przecież nie śledzą aż tak kontraktów i aneksów wszystkich zawodników.

    Inna kwestia to ta, że bez podpisanych aneksów finansowych, kontrakt automatycznie wygasa. To jest wiedza powszechna. I to ci powinno wystarczyć. PZM nie potwierdzi ci zawodnika do startu, bez ważnego aneksu finansowego.
    bredzisz gdyby bylo jak mowisz to spor jarka hampela z dowhanem w trybunale nie miałby nawet sensu, a widzisz, biedny jaro musiał jezdzic i potem tak sie zdenerwowal ze nawet nie chcial rozmawiac o nowym kontrakcie

  20. Powrót do góry    #4653
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    bredzisz gdyby bylo jak mowisz to spor jarka hampela z dowhanem w trybunale nie miałby nawet sensu, a widzisz, biedny jaro musiał jezdzic i potem tak sie zdenerwowal ze nawet nie chcial rozmawiac o nowym kontrakcie
    Następny filozof się znalazł. Ludzie zacznijcie w końcu myśleć. Spór JHJ z klubem dotyczył całkiem innej kwestii. A mimo to siadali do stołu i dogadywali aneks finansowy co roku.

    A jakim to sposobem Cieślak odszedł w 2013 roku do Tarnowa skoro miał ważny (jeszcze rok) kontrakt w Falubazie ? Bo nie podpisał aneksu finansowego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #4654
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,393
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura kompletna. Zdzichu to dobry człowiek, spokojny, ułożony biznesmen. Ale w tym sporcie on się nie sprawdził. Tu trzeba jastrzębia. Główny zarzut do Zdzicha to ten, że nie ma sponsora tytularnego. A w tej sytuacji wspólnicy musza zbyt wiele, co roku, dokładać do interesu. I tu się wkrewił Bieńkowski i Dowhan. Czy słusznie sami oceńcie.

    Sprawa Patryka. Mitem jest, ze to mama Patryka negocjuje umowy. Robi to Sławek wspólnie z Patrykiem i Krystianem Plechem. Sam Patryk mówi wprost, bez żadnych owijek, że mu tu dobrze. I chciałby zostać w ZG. Z wielu przyziemnych względów. Ale trzeba jasno powiedzieć, ze wszystkie strony wiedzą o co chodzi, a chodzi o to aby sprostać jakimś minimum wymagań teamu Dudków. Stąd własnie lipcowa interwencja Bieńkowskiego i Dowhana. Ci dwaj współudziałowcy, bali się, że Zdzichu nie będzie umiał zatrzymać Dudka. A wiedzą doskonale, że od lipca zaczyna się kuszenie zawodników. To, że Patryk jest na liście życzeń wielu klubów wie każdy. Ze startą JHJ czy Doyle współudziałowcy mogli się jakoś pogodzić, ze startą Patryka nie zamierzali. Stąd ta lipcowa akcja.

    Osobiście boję się tylko aby nowy prezes, nie rozpyerdolił wszystkiego co zbudował Zdzichu. mam tu na myśli szkółke. Bo ona faktycznie zaczęła dobrze funkcjonować. Ani Janas ani Jabol, nie mają takiego wzięcia w mediach. Ale oni faktycznie robią olbrzymią robotę. O której w zasadzie żadne media nie wspominają.

    Mówi się tu i ówdzie, że Bieńkowski jest gotów wyłożyć parę złotych z tylnej kieszeni, aby dofinansować zakupy na sezon 2019. Jesli to prawda, to za niedługo powinniśmy miec sygnał, że Patryk zostaje. I nie ukrywam, że licze na to, iż MJJ, Zengi i Pepe również zostaną w tej ekipie.

    Ps.

    Nie wiem na ile to prawda, ale chyba ktoś tam jednak zgłupiał. Podobno złożyli ofertę Jasonowi. Ja osobiście Doyle raczej nie widze już w Falubazie.
    prawda, ale w tym wypadku chodzi o Crumpa.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  22. Powrót do góry    #4655
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,514
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    No to na sportowych faktach stary Dudek zaczyna cyrki czuje się nie doceniony w Zielonej Gorze

  23. Powrót do góry    #4656
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Więc jeśli są zyski, należy mu się 1/3 zysków, jeśli są straty, musi je pokryć w wysokości 1/3.
    Bzdura.

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Torretoo (29-08-2018)

  25. Powrót do góry    #4657
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,532
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 321 w 170 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No to na sportowych faktach stary Dudek zaczyna cyrki czuje się nie doceniony w Zielonej Gorze
    To jest ich styl negocjacji

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    istanbul (28-08-2018)

  27. Powrót do góry    #4658
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Po odejściu Tymczyszyna, który sobie nie poradził ma przyjść nowe, lepsze. No i przychodzi ów "nowe" wydaje oświadczenie którym w starym dobrym stylu strzela sobie w kolana. Do tego medialne cyrki z nowym kontraktem Dudka. Liczyłem na kilka tygodni spokoju na przygotowanie się do baraży. Ale gdzież tam, nie doczekam się. Z tym klubem nie idzie się nudzić.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi chloroform za jego przydatny post!

    Jacazg (28-08-2018), zdepiefal (28-08-2018)

  29. Powrót do góry    #4659
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,672
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No to na sportowych faktach stary Dudek zaczyna cyrki czuje się nie doceniony w Zielonej Gorze
    To wygląda na deptanie ścieżki w kierunku odejścia z klubu. Trzeba pierw obsmarować klub, że jest zły, że nie docenia swojego lidera itp. Klocki układane są już pod koniec sierpnia/początek września. Dlatego pierwsze deklaracje, nawet na piśmie muszą zapadać już teraz. Przy bardzo dużej kasie, spektakularnej zmianie klubu nie pracuje się w październiku. Kwestia tylko czy coś wycieknie do opinii publicznej, czy nie. A Patryk Dudek cos czuje, że nie będzie czekał wraz z teamem do połowy października - wtedy wyjaśni się przysłzość Falubazu (bedzie wiadomo czy Falubaz jeździc bedzie w E-lidze, czy 1 lidze) tylko podejmie decyzje szybciej. Takie słowa Dudków + niepewna sytuacja pod wzgledem organizacyjnym i sportowym klubu może tylko sprawić, że odejscie jest bardziej realne niż zwykle. Zresztą w środowisku krążą już w eterze takie rzeczy, że Dudki zmienią otoczenie.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 28-08-2018 o 15:45

  30. Powrót do góry    #4660
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    "Oni nam Dudka, to my im Zmarzlika." (Robert Dowhan AD 2018)
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  31. Powrót do góry    #4661
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Radzę olać te medialne szopki. Dudek team podkręca atmosferę by zwiększyć presję kibiców na zarząd. Na szczęście Dudek team to przede wszystkim Patryk który nigdzie odchodzić nie chce. Nikt nie przejmuje się barażami Przemek. Po prostu negocjacje w toku.
    Problem mógłby być gdyby nagle Leszno straciło np Kołodzieja. Wówczas mogą ostro licytować a nie wiem na ile zdeterminowany jest Bieńkowski. Wydaje się że jest wiec wynik tego może być tylko jeden - nowy kontrakt w Falubazie na 2 lata.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Powrót do góry    #4662
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    To wygląda na deptanie ścieżki w kierunku odejścia z klubu. Trzeba pierw obsmarować klub, że jest zły, że nie docenia swojego lidera itp. Klocki układane są już pod koniec sierpnia/początek września. Dlatego pierwsze deklaracje, nawet na piśmie muszą zapadać już teraz. Przy bardzo dużej kasie, spektakularnej zmianie klubu nie pracuje się w październiku. Kwestia tylko czy coś wycieknie do opinii publicznej, czy nie. A Patryk Dudek cos czuje, że nie będzie czekał wraz z teamem do połowy października - wtedy wyjaśni się przysłzość Falubazu (bedzie wiadomo czy Falubaz jeździc bedzie w E-lidze, czy 1 lidze) tylko podejmie decyzje szybciej. Takie słowa Dudków + niepewna sytuacja pod wzgledem organizacyjnym i sportowym klubu może tylko sprawić, że odejscie jest bardziej realne niż zwykle. Zresztą w środowisku krążą już w eterze takie rzeczy, że Dudki zmienią otoczenie.
    Wrócił Dowhan (dzisiejsze oświadczenie + kilka wywiadów po długiej przerwie o tym że Dudek musi zostać), raczej by nie chciał stanąć "na czele" Falubazu w przeddzień utraty Dudka, byłby z tym skojarzony, tak jak Tymczyszyn z Hampelem, Doyle'm i Cieślakiem.
    Jeżeli by coś było na rzeczy o odejściu najważniejszego zawodnika na którym oparty jest cały klub, to nie stawałby w pierwszym rzędzie, chyba że Dowhan wraca nie mając żadnej wiedzy w temacie przyszłości Dudka co jest niemożliwe, to że go wykiwano przez team Dudków też mało prawdopodobne.

  33. Powrót do góry    #4663
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Dudek zostanie w ZG. Jesli sam nie chce sie stad ruszac to ani Sław ani Honorata nic nie zrobia.
    Jakas podwyzke moze dostanie bo czemu nie i sprawa zalatwiona.

    Bierzecie Kenia w miejsce Jacoba?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #4664
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dudek zostanie w ZG. Jesli sam nie chce sie stad ruszac to ani Sław ani Honorata nic nie zrobia.
    Jakas podwyzke moze dostanie bo czemu nie i sprawa zalatwiona.

    Bierzecie Kenia w miejsce Jacoba?
    Ja bym już wolał kogoś takiego jak Lahti.

  35. Powrót do góry    #4665
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Na pewno jakimś problemem (jeśli chodzi o kontraktowanie zawodników) dla Was będzie udział w barażach...
    Na początku października większość kart będzie juz rozdana. W barażu może by różnie. Nie byłbym pewny tego, że Dudki będą czekać. Podobnie ma się sprawa z innymi zawodnikami, których Falubaz chciałby ściągnąć...

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Jacazg (28-08-2018)

  37. Powrót do góry    #4666
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Na pewno jakimś problemem (jeśli chodzi o kontraktowanie zawodników) dla Was będzie udział w barażach...
    Na początku października większość kart będzie juz rozdana. W barażu może by różnie. Nie byłbym pewny tego, że Dudki będą czekać. Podobnie ma się sprawa z innymi zawodnikami, których Falubaz chciałby ściągnąć...
    Różnie ? to jest różnica dwóch światów.

  38. Powrót do góry    #4667
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ja bym już wolał kogoś takiego jak Lahti.
    No wiesz, ja tez wolalem innych jak do nas przychodzil, ale fakty sa takie, ze Bjerre jakis tam poziom gwarantuje, ewidentnie lubi tor w ZG i najwazniejsze:
    Jest relatywnie tani jak na warunki eligowe i punkty ktore zdobywa.
    A tego ZG moze potrzebowac - taniego, ale przyzwoitego rzemieslnika, ktory momentami bedzie liderowal (np na wyjezdzie w Toruniu )
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #4668
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Zgadzam się. Falubaz powinien na luzie wygrać baraż. Ale wiesz. Jedna kontuzja, brak "Janowskiego" u przeciwnika... Ponadto, w tym roku wśród I ligowców jest więcej niż jeden zespół, który chciałby do ekstraligi (w poprzednich latach było z tym różnie).
    Po prostu uważam, że większość zawodników nie będzie czekać na wynik Falubazu w barażu, tylko dogada się gdzieindziej. Jest też opcja, że Falubaz w połowie października wejdzie z buta z ofertami i niby dogadani zawodnicy w innych klubach zaczną kombinować
    Falubaz musi kibicować Daugavpils

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-08-2018)

  41. Powrót do góry    #4669
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No wiesz, ja tez wolalem innych jak do nas przychodzil, ale fakty sa takie, ze Bjerre jakis tam poziom gwarantuje, ewidentnie lubi tor w ZG i najwazniejsze:
    Jest relatywnie tani jak na warunki eligowe i punkty ktore zdobywa.
    A tego ZG moze potrzebowac - taniego, ale przyzwoitego rzemieslnika, ktory momentami bedzie liderowal (np na wyjezdzie w Toruniu )
    No i Bjerre w przeciwieństwie do Lahtiego jest kurduplem, co w tym sporcie ma dziś zasadnicze znaczenie.
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #4670
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No wiesz, ja tez wolalem innych jak do nas przychodzil, ale fakty sa takie, ze Bjerre jakis tam poziom gwarantuje, ewidentnie lubi tor w ZG i najwazniejsze:
    Jest relatywnie tani jak na warunki eligowe i punkty ktore zdobywa.
    A tego ZG moze potrzebowac - taniego, ale przyzwoitego rzemieslnika, ktory momentami bedzie liderowal (np na wyjezdzie w Toruniu )
    Niegłupia opcja. W pierwszej chwili się skrzywiłem na widok tego posta, ale przejrzałem jego statystyki w ekstralidze i jest bardzo regularny.
    Od 2009 roku wykręca średnią 1,8-1,9. Takiego zawodnika brakowało w tym sezonie. Jest to jakaś alternatywa, gdyby negocjacje z Dzikiem spaliły na panewce.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  43. Powrót do góry    #4671
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Zgadzam się. Falubaz powinien na luzie wygrać baraż. Ale wiesz. Jedna kontuzja, brak "Janowskiego" u przeciwnika... Ponadto, w tym roku wśród I ligowców jest więcej niż jeden zespół, który chciałby do ekstraligi (w poprzednich latach było z tym różnie).
    Po prostu uważam, że większość zawodników nie będzie czekać na wynik Falubazu w barażu, tylko dogada się gdzieindziej. Jest też opcja, że Falubaz w połowie października wejdzie z buta z ofertami i niby dogadani zawodnicy w innych klubach zaczną kombinować
    Falubaz musi kibicować Daugavpils
    Dauvga jedzie z Lublinem, prawda? Poważnie ktoś myśli, że oni Lublin przejdą?
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #4672
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Niegłupia opcja. W pierwszej chwili się skrzywiłem na widok tego posta, ale przejrzałem jego statystyki w ekstralidze i jest bardzo regularny.
    Od 2009 roku wykręca średnią 1,8-1,9. Takiego zawodnika brakowało w tym sezonie. Jest to jakaś alternatywa, gdyby negocjacje z Dzikiem spaliły na panewce.
    Jego srednia wynika z tego, ze czesto jezdzil z juniorem..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #4673
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,100
    Kliknij i podziękuj
    6,519
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Inna kwestia to ta, że bez podpisanych aneksów finansowych, kontrakt automatycznie wygasa. To jest wiedza powszechna. I to ci powinno wystarczyć. PZM nie potwierdzi ci zawodnika do startu, bez ważnego aneksu finansowego.
    Nic automatycznie nie wygasa.
    Jeśli Doyle podpisał na 2 lata, jest zawodnikiem Get Wella w 2019.
    Jeśli nie podpisze nowego aneksu finansowego, obowiązuje ten z 2018.
    Jezeli będzie chciał odejść np. do Falubazu, bez zgody Terminskiej tego nie będzie mógł zrobić.
    PZM może rozwiązać kontrakt tylko wtedy jeśli Doyle wykaże, że klub nie wywiązał się z podpisanego kontraktu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-08-2018 o 17:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #4674
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Dauvga jedzie z Lublinem, prawda? Poważnie ktoś myśli, że oni Lublin przejdą?
    Pewnie nie przejdą. Ale Falubaz liczyć na Daugavpils może Inaczej będzie baraż

    Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #4675
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jego srednia wynika z tego, ze czesto jezdzil z juniorem..
    W parze z juniorem jeździł w ostatnich dwóch latach. Wcześniej najczęściej wystawiany był pod 3/11 i notował wyniki podobne do tych z obecnego sezonu.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    j-rules (28-08-2018)

  49. Powrót do góry    #4676
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    dokladnie, 2015 i 2016 z juniorem jezdzil Kolodziej.
    A ten sezon i tak byl taki troche slabszy mimo wszystko w wykonaniu Bjerre, no ale
    w Zielonej nie musialby byc raczej takim sztucznym drugim liderem. Zwykla druga linia.
    1,7 easy zrobi
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Rozi22 (28-08-2018)

  51. Powrót do góry    #4677
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Pewnie nie przejdą. Ale Falubaz liczyć na Daugavpils może Inaczej będzie baraż

    Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    Nie, no ja liczę, że GKM wygra w Czewie ale to chyba jest taki sam poziom Sci-fi jak wygrana Loko w półfinale. Ja jednak liczę, że baraż się odbędzie. Dla dobra speedwaya .
    !Adrian walcz!

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Aussie (28-08-2018)

  53. Powrót do góry    #4678
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    To wygląda na deptanie ścieżki w kierunku odejścia z klubu. Trzeba pierw obsmarować klub, że jest zły, że nie docenia swojego lidera itp. Klocki układane są już pod koniec sierpnia/początek września. Dlatego pierwsze deklaracje, nawet na piśmie muszą zapadać już teraz. Przy bardzo dużej kasie, spektakularnej zmianie klubu nie pracuje się w październiku. Kwestia tylko czy coś wycieknie do opinii publicznej, czy nie.
    Widać, że nie znasz tych klimatów. Przecież ta sytuacja ze Sławkiem powtarza się regularnie, od kilku lat, jak kontrakt Patryka się kończy. Za każdym razem mamy ustawkę Sławka w RZG u Białogłowego, i jest narzekanie, że są niedoceniani, że niesłuszny hejt na nich leci, że to i tamto. A tymczasem jakoś się dogadują i podpisują nowy kontrakt. Myślę, że Sławek mocno przesadza, szczególnie z tym hejtem. Bo nie słyszałem aby kibice masowo czepiali się Patryka. Wręcz przeciwnie. No i ja osobiście byłbym zwolennikiem aby po podpisaniu kontraktu, publicznie było wiadomo, na jakie zarobki może liczyć zawodnik. I nie chodzi tu o szczegóły kontraktu. Wystarczy aby podali, że zawodnik może zarobić x kwote przy zdobytych 200 pkt. Wtedy byłoby wiadomo kto i jak ściemnia

    A Patryk Dudek cos czuje, że nie będzie czekał wraz z teamem do połowy października - wtedy wyjaśni się przysłzość Falubazu (bedzie wiadomo czy Falubaz jeździć bedzie w E-lidze, czy 1 lidze) tylko podejmie decyzje szybciej. Takie słowa Dudków + niepewna sytuacja pod wzgledem organizacyjnym i sportowym klubu może tylko sprawić, że odejscie jest bardziej realne niż zwykle. Zresztą w środowisku krążą już w eterze takie rzeczy, że Dudki zmienią otoczenie.

    Tutaj to popłynąłeś okrutnie.

    Ale po co Patryk ma czekać do połowy października ? Skoro już może podpisać kontrakt w Falubazie, o ile mu będzie pasował. Z obcym klubem i tak nie może podpisać żadnego kontraktu szybciej niż 1 listopada. Przyszłość Falubazu wyjaśni się po 7 października. Więc czasu jest od groma.

    I o jakiej ty niepewnej sytuacji organizacyjnej klubu piszesz ? Bo nie ogarniam. W realu prezes zmienił się już w lipcu. Jak mniemam, właśnie po to aby nie przespać tematu transferów. I ręczę ci, ze skoro sam Bieńkowski ruszył swoje cztery litery, wysyłając swojego człowieka na sternika klubowego, to o stabilizację możesz być spokojny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #4679
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    dokladnie, 2015 i 2016 z juniorem jezdzil Kolodziej.
    A ten sezon i tak byl taki troche slabszy mimo wszystko w wykonaniu Bjerre, no ale
    w Zielonej nie musialby byc raczej takim sztucznym drugim liderem. Zwykla druga linia.
    1,7 easy zrobi
    I może wreszcie go będzie stać na żółty pokrowiec na kask.
    !Adrian walcz!

  55. Powrót do góry    #4680
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nic automatycznie nie wygasa.
    Jeśli Doyle podpisał na 2 lata, jest zawodnikiem Get Wella w 2019.
    Jeśli nie podpisze nowego aneksu finansowego, obowiązuje ten z 2018.
    Jezeli będzie chciał odejść np. do Falubazu, bez zgody Terminskiej tego nie będzie mógł zrobić.
    PZM może rozwiązać kontrakt tylko wtedy jeśli Doyle wykaże, że klub nie wywiązał się z podpisanego kontraktu.
    No toś teraz pojechał. Gdyby miał obowiązywać stary aneks, to po co siadać do nowego ? Każdy klub mógłby zawodnika w ..uja robić, i odwrotnie.

    Jeśli w kontrakcie masz zapis, że umowa obowiązuje np. na 3 lata, ale z zastrzeżeniem, że ważna jest tylko z aktualnym aneksem finansowym, negocjowanym po każdym sezonie. To nic nie zrobisz.

    To o czym ty piszesz, ma zastosowanie, tylko wtedy jak klub chce renegocjować kontrakt. To wtedy daje zawodnikowi do podpisania nowy aneks finansowy. I jeśli zawodnik się nie zgodzi to obowiązuje stary. Lub zawodnik ma prawo unieważnić kontrakt jeśli klub mu zalega z płatnościami określony czas. Podobną sytuację miałes ostatnio z Woffindenem w Szwecji. Tai nie zgodizł się na obniżkę kontrktu i zmienił pracodawcę. Podobna sytuacja w PL w Pile, tam Gapa i Okoń, zgodzili się na niższe zarobki i podpisali aneks do kontraktu. A swobodnie mógł Gapa czy Okoń, zgłosić do PZM, ze nie mają płacone od jakiegoś czasu i byliby wolnymi zawodnikami. Kontrakty wygasły by z mocy prawa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Rozi22 (28-08-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •