Strona 50 z 151 PierwszyPierwszy ... 40484950515260100150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,206 do 2,250 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2206
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Absolutnie się z tym nie zgadzam. Nie wątpię , że to bardzo dobry żużlowiec , strona fizyczna oraz mentalna ok , ale obecna jego
    szybkość to sprzęt przede wszystkim. Wyprzedza konkurencję zdecydowanie , zobaczcie z jaką łatwością wyprzedza rywali , którzy
    nawet nie popełniają błędów , obierają dobre ścieżki , ale to i tak za mało . Zupełnie jakby nie miało to znaczenia , bo szybkość
    Fredki i tak spowoduje obskoczenie rajdera na miękko. Ta łatwość - spowodowana prędkością (a nie błędami rywali , czy żle obieranymi
    przez nich ścieżkami jazdy)mocno rzuca się w oczy. Krótko mówiąc Lindgren to dobry zawodnik , ale różnica tkwi w sprzęcie.
    Jeśli nie będzie miał przewagi w tym elemencie , to skończy się jego dominacja . Tak uważam.
    Dokładnie tak. Jestem podobnego zdania. Samo przygotowanie fizyczne i psychiczne do sezonu, nie da mu nigdy takiej szybkości. Tutaj bezdyskusyjnie Fred z tunerem, znaleźli coś czym zaskoczyli konkurencję
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-05-2018 o 10:21
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2207
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Z relacji z konfy prasowej wynika, że dzisiaj jest trening w godzinach niedzielnego meczu, ale nie wszyscy na nim będą, a niektórzy się spóźnią. Ktoś ma info kto, co i jak?
    I czy jutro też jest trening o 19.00?

    Pogoda wg yr.no wygląda, że będzie niemal taka sama przez najbliższe 3 doby w odpowiadających sobie porach dnia i godzinach.

  3. Powrót do góry    #2208
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    No myszowaci do boju, i powodzenia.

  4. Powrót do góry    #2209
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Odwróć tabele Falubaz na czele
    It's time to ride
    ***** ***

  5. Powrót do góry    #2210
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Niestety Panowie, jeśli przegramy z Toruniem i Gorzowem, to lecimy. Grudziądz dzisiaj pokazał, co znaczy mieć atut własnego toru.

  6. Powrót do góry    #2211
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Niestety Panowie, jeśli przegramy z Toruniem i Gorzowem, to lecimy. Grudziądz dzisiaj pokazał, co znaczy mieć atut własnego toru.
    Nie wiem jakie mecze oglądaliśmy. Ale GKM dzisiaj nic w zasadzie nie pokazał. Męczyli się ze słabą dzisiaj Stalą. Szału tam dzisiaj nie było.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #2212
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Spokojnie ...
    Na finiszu rozgrywek wskoczymy na premiowane barażami 7 miejsce i tam załatwimy sobie ekstralige.
    Oczywiście postawą na torze ma się rozumieć.

    A Rudego trzeba trzymać do końca, bo może bedzie miał okazje się jeszcze wykazać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #2213
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,498
    Kliknij i podziękuj
    1,331
    Podziękowania: 973 w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Niestety Panowie, jeśli przegramy z Toruniem i Gorzowem, to lecimy. Grudziądz dzisiaj pokazał, co znaczy mieć atut własnego toru.
    Podzielam zdanie. W niedzielę z Toruniem jedziemy o ligowy byt. Jak my z nimi nie wygramy u siebie, to pozamiatane. No, chyba że dla kogoś baraże z 7 miejsca to nie jest pozamiatane...Tak czy inaczej, jak przegramy z piernikami to czeka nas dół tabeli do końca sezonu. Oczywiście Mariusz, powie że jeszcze dużo meczy przed nami i owszem, będzie miał rację, ale po niedzieli forma naszych zostanie "utrzymana" to ciężko być optymistą.
    Nie pozostaje nic innego jak...Do boju Falubazie!

  9. Powrót do góry    #2214
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    No i Shrek i spółka, wymiksowali Zena z eliminacji do SGP

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...odnika/9l8s4db
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #2215
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i Shrek i spółka, wymiksowali Zena z eliminacji do SGP

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...odnika/9l8s4db

    Nie wiem czy dobrze zarejestrowałem, ale Smektała też zrezygnował z el. do GP.

    Może Zengota za szybko stracił nadzieję. Mafia wie więcej niż pisze prasa.

    Szkoda chłopaka. KK nic już w światowym żużlu nie zwojuje, więc nie wiadomo po co go tam pchają.

    Może jakiś sponsor 'posmarował" ???

  11. Powrót do góry    #2216
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i Shrek i spółka, wymiksowali Zena z eliminacji do SGP

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...odnika/9l8s4db
    Jakby Cieślak dowodził kadrą Czech to wczoraj w Terenzano Josef Franc po zejściu z podium dostał by wiadomość że w SEC pojedzie Krcmar bo jest młody, ma ładniejszy kewlar , lepszego busa i milej się do trenera uśmiecha .
    Ci którzy są w temacie to wiedzą że dla pana z Częstochowy liczą się Hampel Janowski Zmarzlik Kasprzak Dudek Pawlicki P (kolejność nie przypadkowa)a reszta to najlepiej niech zda sprzęt i nie zawraca gitary

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Mariusz (06-05-2018), Robi (06-05-2018), grabarz (06-05-2018)

  13. Powrót do góry    #2217
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Nie wiem czy dobrze zarejestrowałem, ale Smektała też zrezygnował z el. do GP.

    Może Zengota za szybko stracił nadzieję. Mafia wie więcej niż pisze prasa.

    Szkoda chłopaka. KK nic już w światowym żużlu nie zwojuje, więc nie wiadomo po co go tam pchają.

    Może jakiś sponsor 'posmarował" ???
    No o tym fakcie nic nie wiem. Jest gdzies jakieś info, że zrezygnował ?

    Ale faktycznie, te zasady są co rusz naginane. A wydaje się, że można by tu było wprowadzić prosty i czytelny (przede wszystkim dla zawodników i kibiców) mechanizm. Ja tam KK miejsca w kwalifikacjach nie żałuje, ale jeśli 9 zawodnik ZK dostaje przepustkę, a 7 i 8 nie dostaje, to coś jest nie tak.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #2218
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i Shrek i spółka, wymiksowali Zena z eliminacji do SGP
    I dobrze , niech się na lidze skoncentrują a nie tam mrzonki o SGP.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #2219
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,476
    Kliknij i podziękuj
    433
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i Shrek i spółka, wymiksowali Zena z eliminacji do SGP

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...odnika/9l8s4db

    Dzika karta zawsze jest uznaniowa i po co bić pianę ... zawsze byli, są i będą "pupilkowie".
    Tylko Falubaz

  16. Powrót do góry    #2220
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Dla was lepiej. Wku...iony Zenginator strzeli 12+2 zeby komus cos udowodnic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #2221
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Dzika karta zawsze jest uznaniowa i po co bić pianę ... zawsze byli, są i będą "pupilkowie".
    DK dostał Pawlicki. Pozostałe 5 msc. to wyniki ZK. I aby mógł jechać KK w eliminacjach wychodzi na to ze zrezygnowal Zmarzlik Janowski Zengota i Lampart. Stawiam moje kibicowanie do Nickiego ze Zengi nie jest z tego faktu zadwolony.

    kilka lat temu Miro Jablonski wywalczyl awans do eliminacji i w nich startowal. Jeszcze jakis inny "ogorek" wtedy bodajze w Lublinie wywalczyl awans do eliminacji i wtedy nikt takich machlojek nie robil.

    dlatego mowie... Cieslak to kawał...

  18. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-05-2018), Mariusz (06-05-2018), Staleczka 3 (06-05-2018), grafi25 (06-05-2018)

  19. Powrót do góry    #2222
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ciesze sie bardzo Protas niby bez blysku ale przynajmniej w kazdym biegu wygrywal z rywalem i to juz spory plus. Jacob zalatal dziure po Gomolskim w pelnej okazalosci a liderzy bez zarzutu. Juniorzy do poprawki choc dzis na szczescie bez znaczenia.

    Oczywiscie MJJ nie pojedzie podobnie w wiekszosci meczow ale wtedy moze wreszcie zastapi go Protas. Dobra niedziela

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Eneasz (07-05-2018)

  21. Powrót do góry    #2223
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,476
    Kliknij i podziękuj
    433
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    dlatego mowie... Cieslak to kawał...
    ... nie wątpliwie ...
    Tylko Falubaz

  22. Powrót do góry    #2224
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Zengi wkrewiony na Shreka i spółkę.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ecyzji/42n8pbh
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2225
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    O Bałakowo? Mógł zrezygnować, zgodził się to miał dylemat.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Powrót do góry    #2226
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    O Bałakowo? Mógł zrezygnować, zgodził się to miał dylemat.
    Nie tyle o Bałakowo, co o fakt, ze miejsce w eliminacjach do SGP dostał np. 9 w ZK Kasprzak a nie 7 Zengi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2227
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Wspaniały mecz pod względem tym, ze druzyna swojaków pokonala papierowy dream team.

    Tor oczywiscie byl beznadziejny, ciekawe czy to kwestia jego przygotowania po zimie, komisarza czy jak?
    Na pewno jego przebudowa tak, zeby umozliwial walke i po duzej i po malej z uplywem czasu bylaby naszym atutem.

    Kapitan - brakuje mu po prostu bardzo szybkiego silnika. Tor nie sprzyjal walce ale widac bylo jak ciagnie maszyna Doyla. Pepe ma dobre motory ale tu potrzeba w Ekstralidze mega szybkich jak Lindgren czy Pawlicki, Pedersen albo Janowski, zeby moc mijac rywali. Szkoda mi Protasa bo przeciez on umiejetnosci wyraznie ma. Niestety powinien sie pogodzic z tym, ze inwestycje mu nie wyszly i trzeba zakupic nowe jednostki napedowe a wtedy moze sie trafi jakis szybki egzemplarz. Bez niego bedzie nam baaardzo ciezko a z nim w formie stac nas na wszystko

    MJJ - jezdzil pieknie i finezyjnie. Milo si ego ogladalo. Jackob tym razem solidnie ale bez blysku, on tez ma osilki pod tylkiem zamaist rumaków. Duzers klasa - mamy lidera jak Tarnow Pedersena czy Czewa Lindgrena. Przynajmniej u siebie.

    Jedna uwaga - niech ktos tam moze tylko powie Patrykowi, ze to wyginanie sie na sile na motocyklu w lukach tylko go spowalnialo i mialem wrazenie, ze sie potem wywroci. Stawialo go w poprzek toru. Ja wiem, ze Penhall, Moran czy jak tam i na fotkach fajnie wychodzi ale na takim torze to bylo niepotrzebne.

    Ja kolejny raz mialem przygode, ze mi karnet nie dzialal na bramce i musialem dymac do jakiegos punktu po bilet zastepczy. Kolejne stanie w kolejkach do kas i wejsc i okrazanie stadionu. Najpierw mowia kibicom kupcie karnet a potem tylko problemy z tego.

    I ostatnia sprawa wlasnie frekwencja. Bardzo slaba. W Gnieznie bylo 9200 ludzi, w Lublinie chodzi 12 tys, w Czewie bylo niedawno 18 tys, Leszno i Gorzow tez maja niezle. U nas nie wiem czego brakuje, sa wychowankowie.
    Czy godzina meczu w niedziele odstraszyla mlodszych kibicow i z dalszych okolic? Moze nasz nudny tor? Sam nie wiem co przyczyna tak slabej liczby kibiców.

  26. Powrót do góry    #2228
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Nudny tor to raz, majówka to dwa, a trzy to że duża cześć kibiców to kibice sukcesu.

  27. Powrót do góry    #2229
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,416
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Wspaniały mecz pod względem tym, ze druzyna swojaków pokonala papierowy dream team.

    Tor oczywiscie byl beznadziejny, ciekawe czy to kwestia jego przygotowania po zimie, komisarza czy jak?
    Na pewno jego przebudowa tak, zeby umozliwial walke i po duzej i po malej z uplywem czasu bylaby naszym atutem.

    Kapitan - brakuje mu po prostu bardzo szybkiego silnika. Tor nie sprzyjal walce ale widac bylo jak ciagnie maszyna Doyla. Pepe ma dobre motory ale tu potrzeba w Ekstralidze mega szybkich jak Lindgren czy Pawlicki, Pedersen albo Janowski, zeby moc mijac rywali. Szkoda mi Protasa bo przeciez on umiejetnosci wyraznie ma. Niestety powinien sie pogodzic z tym, ze inwestycje mu nie wyszly i trzeba zakupic nowe jednostki napedowe a wtedy moze sie trafi jakis szybki egzemplarz. Bez niego bedzie nam baaardzo ciezko a z nim w formie stac nas na wszystko

    MJJ - jezdzil pieknie i finezyjnie. Milo si ego ogladalo. Jackob tym razem solidnie ale bez blysku, on tez ma osilki pod tylkiem zamaist rumaków. Duzers klasa - mamy lidera jak Tarnow Pedersena czy Czewa Lindgrena. Przynajmniej u siebie.

    Jedna uwaga - niech ktos tam moze tylko powie Patrykowi, ze to wyginanie sie na sile na motocyklu w lukach tylko go spowalnialo i mialem wrazenie, ze sie potem wywroci. Stawialo go w poprzek toru. Ja wiem, ze Penhall, Moran czy jak tam i na fotkach fajnie wychodzi ale na takim torze to bylo niepotrzebne.

    Ja kolejny raz mialem przygode, ze mi karnet nie dzialal na bramce i musialem dymac do jakiegos punktu po bilet zastepczy. Kolejne stanie w kolejkach do kas i wejsc i okrazanie stadionu. Najpierw mowia kibicom kupcie karnet a potem tylko problemy z tego.

    I ostatnia sprawa wlasnie frekwencja. Bardzo slaba. W Gnieznie bylo 9200 ludzi, w Lublinie chodzi 12 tys, w Czewie bylo niedawno 18 tys, Leszno i Gorzow tez maja niezle. U nas nie wiem czego brakuje, sa wychowankowie.
    Czy godzina meczu w niedziele odstraszyla mlodszych kibicow i z dalszych okolic? Moze nasz nudny tor? Sam nie wiem co przyczyna tak slabej liczby kibiców.
    przeciwnik słaby może dlatego.
    poza tym wydaje mi sie, że ze dwa sezony na inaugurację w Łodzi lub Krośnie , a następnie powrót do eligi , zapełniłyby W69 na każdym meczu.
    schemat był już ćwiczony w ostatnich dekadach. sprawdzony i pewny. dotyczy nie tylko ZG.

    czekamy na Protasa, reszta drużyny wydaje się już jeździć na swoim poziomie .

    ile pan Jacek zarabia w Toruniu ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  28. Powrót do góry    #2230
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,476
    Kliknij i podziękuj
    433
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Na dziś wydaje się że Dudek, Zengi i MJJ jadą na miarę oczekiwań i możliwości.
    Juniorzy już chyba też zajęli z góry upatrzone pozycje.

    Rezerw mogą być u Kapitana, ale pytanie czy to już nie ten czas kiedy nie da się pewnego poziomu trzymać. Coś czuję, że to ostatni jego sezon.

    No i Jacob wydaje mi się że moglby być nieco lepszy, bo starty ma solidne, ale sprzęt jednak za wolny na SE.

    Reasumując na dziś nie widzę szans na więcej niż walkę o pozycje 6-8. Czyli nic się nie zmieniło w kwestii planów przedsezonowych.
    Tylko Falubaz

  29. Powrót do góry    #2231
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Gablen napisał:

    ile pan Jacek zarabia w Toruniu ?
    Ja tam nie wiem. Sądzę jednak, że to musi być zacna kwota i to nie tylko dlatego, że krążą legendy o bogactwie Termińskiego i w jakim pałacu mieszka...
    Głównie sądzę po medialnych wypowiedziach pana Jacka w mediach na przestrzeni roku/dwóch:
    - najpierw słyszeliśmy, że on jest związany sercem z Zieloną Górą i dlatego się angażował w żużel, nie wyobraża sobie działać na rzecz innego klubu, ma z czego żyć i jest bardzo zajętym człowiekiem
    - było też coś o odpoczynku od żużla, uzależnieniu od żużla, rodzinie etc.
    - potem słyszeliśmy jak przejmował drużynę po Gajewskim, że dał się namówić po długich prośbach, tylko do końca sezonu i znów... że ma z czego żyć bo firma, tysiąc zajęć na głowie, rodzina, rodzinne miasto, Zielona Góra w sercu itp...
    - następnie okazało się, że po długich namowach udało się go przekonać do objęcia posady w Toruniu na sezon 2018.
    - przy okazji wyszło, że mając znajomości i wiedzę o naszym klubie próbował wzmacniać Toruń osłabiając nas (sondowanie Hampela, Doyla a nawet Protasa).
    - oczywiscie oficjalnie w magazynie żużlowym zarzekał się, że Doyle jest nie do wyjęcia z ZG.

    Czyli sądząc po tym jak mocno musieli pana Jacka namawiać, jak mocno go serce bolało, że bedzie działał przeciwko Falubazowi to podejrzewam, że zarobki jego są w Toruniu rzekłbym tłuste

    Zastanawia mnie tylko czy tu bardziej chodziło o zarobki czy o parcie na szkło i bycie w mediach Bo jak wiemy to jest bestia medialna

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    dillinger (08-05-2018)

  31. Powrót do góry    #2232
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Serio? A ja myśle że Jacuś nie dla pieniędzy poszedł do Torunia. Pewnie coś tam zarabia ale to nie są jakieś kokosy. Liczy się to że może brylować w mediach i w końcu jest szefem. Dla tego mógłby robić i za darmo


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Powrót do góry    #2233
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Gablen napisał:



    Ja tam nie wiem. Sądzę jednak, że to musi być zacna kwota i to nie tylko dlatego, że krążą legendy o bogactwie Termińskiego i w jakim pałacu mieszka...
    Głównie sądzę po medialnych wypowiedziach pana Jacka w mediach na przestrzeni roku/dwóch:
    - najpierw słyszeliśmy, że on jest związany sercem z Zieloną Górą i dlatego się angażował w żużel, nie wyobraża sobie działać na rzecz innego klubu, ma z czego żyć i jest bardzo zajętym człowiekiem
    - było też coś o odpoczynku od żużla, uzależnieniu od żużla, rodzinie etc.
    - potem słyszeliśmy jak przejmował drużynę po Gajewskim, że dał się namówić po długich prośbach, tylko do końca sezonu i znów... że ma z czego żyć bo firma, tysiąc zajęć na głowie, rodzina, rodzinne miasto, Zielona Góra w sercu itp...
    - następnie okazało się, że po długich namowach udało się go przekonać do objęcia posady w Toruniu na sezon 2018.
    - przy okazji wyszło, że mając znajomości i wiedzę o naszym klubie próbował wzmacniać Toruń osłabiając nas (sondowanie Hampela, Doyla a nawet Protasa).
    - oczywiscie oficjalnie w magazynie żużlowym zarzekał się, że Doyle jest nie do wyjęcia z ZG.

    Czyli sądząc po tym jak mocno musieli pana Jacka namawiać, jak mocno go serce bolało, że bedzie działał przeciwko Falubazowi to podejrzewam, że zarobki jego są w Toruniu rzekłbym tłuste

    Zastanawia mnie tylko czy tu bardziej chodziło o zarobki czy o parcie na szkło i bycie w mediach Bo jak wiemy to jest bestia medialna
    Do tego wszystkiego trzeba jeszcze dodać jesienne zaczepki do PP czy jest szansa na zerwanie kontraktu z Falubazem i danie do zrozumienia PD aby w pośpiechu nowej umowy w Falubazie nie podpisywał .Jacek Falubaz

  33. Powrót do góry    #2234
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    W Waszym interesie jest to, aby Apator przegrał kilka najbliższych meczów, by pogoniono Frątczaka. Przed przyszłym sezonem - znając dobrze Wasze środowisko zapewne będzie chciał mocno przelicytować Dudka.

  34. Powrót do góry    #2235
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    W Waszym interesie jest to, aby Apator przegrał kilka najbliższych meczów, by pogoniono Frątczaka. Przed przyszłym sezonem - znając dobrze Wasze środowisko zapewne będzie chciał mocno przelicytować Dudka.
    Czyli co proponujesz ?

    Mamy wynająć gościa, który w parkingu KST, przed meczem, będzie dosypywał cukru do zbiorników zawodników KST ?

    Jak znam Dudków, to oni za 100-200 tys raczej się nie skuszą. Oferta musiałaby być naprawdę imponująca. Przykładowo Jasonowi Zdzichu proponował maks 1.4 mln. którą mógł zarobić w ZG. Ale KST mu dawał ofertę na poziomie 1.8 mln. Z tego co wiem, jak by Zdzichu wyciągnął z tylnej kieszeni ok 200 tys to Jason zostałby w ZG. Ale Zdzichu nie mógł i nie chciał tego zrobić, bo wtedy nastąpiłyby roszczenie innych zawodników. A kasy na to nie było. Więc Jason się zawinął i odszedł do Torunia.

    Jeśli Patryk będzie miał udany sezon, taki na poziomie TOP 5 SE, i TOP 5 SGP. To wtedy Zdzichu będzie musiał sięgnąć głębiej do kieszeni. Ale ja już się boję, bo dzisiaj Patryk ma kontrakt na poziomie 1.4 mln. A jak czytam, że Zimny u was ma kontrakt na poziomie 2 mln, to mam mocne obawy czy Zdzichu da radę zatrzymać Patryka. Uważam, że jak by Patryk dostał kontrakt na poziomie 1.6 - 1.7 mln to podpisał by go nawet na jakieś 2-3 lata.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 07-05-2018 o 17:37
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #2236
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co proponujesz ?

    Mamy wynająć gościa, który w parkingu KST, przed meczem, będzie dosypywał cukru do zbiorników zawodników KST ?
    Na przykład. Każda metoda jest dobra, by osiągnąć zamierzony cel

  36. Powrót do góry    #2237
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    W Waszym interesie jest to, aby Apator przegrał kilka najbliższych meczów, by pogoniono Frątczaka. Przed przyszłym sezonem - znając dobrze Wasze środowisko zapewne będzie chciał mocno przelicytować Dudka.
    On już jest w ZG spalony. A dojście do Dudka Toruń czy Leszno będą mieć z łatwością, Jacuś im do niczego potrzebny nie jest.
    Co nam Mister Sedes miał zaszkodzić to już zaszkodził.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co proponujesz ?

    Mamy wynająć gościa, który w parkingu KST, przed meczem, będzie dosypywał cukru do zbiorników zawodników KST ?
    Proponuję po prostu wygrać na Motoarenie

  37. Powrót do góry    #2238
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Ktoś potrafi logicznie wytłumaczyć dlaczego jutro w MDMW jadą Zgarda i Niedźwiedź zamiast Osyczki i Tondera? To w ramach tego szumnie zapowiadanego szkolenia młodzieży?

  38. Powrót do góry    #2239
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,476
    Kliknij i podziękuj
    433
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Proponuję po prostu wygrać na Motoarenie
    Patrząc na terminarz Torunia to bardzo realne jest, że przed meczem z nami będą mieć bilans 3-6.

    Wystarczy wygrać wówczas na Motoarenie, a jako trofeum przywieźć głowę Jacka F. Podejrzewam, że spora część Krzyżaków będzie pomagała ją odrąbać
    Tylko Falubaz

  39. Powrót do góry    #2240
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Ktoś potrafi logicznie wytłumaczyć dlaczego jutro w MDMW jadą Zgarda i Niedźwiedź zamiast Osyczki i Tondera? To w ramach tego szumnie zapowiadanego szkolenia młodzieży?
    Jakub Osyczka jest wypożyczony (łącznie z młodzieżówkami) do PSŻ Poznań. Mateusz w środę jedzie w Warszawie, a w czwartek w WoFa Pokal w Wolfslake. W Niemczech jedzie też Damian i Sebastian. Alex w czwartek ma elim. Srebrnego Kasku. Tym samym cała czwórka naszych juniorów odjedzie po dwie imprezy.
    Tylko Falubaz!

  40. Powrót do góry    #2241
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez fan_falubaz Zobacz posta
    Jakub Osyczka jest wypożyczony (łącznie z młodzieżówkami) do PSŻ Poznań. .
    A Kuba o tym wie?
    https://web.facebook.com/osyczkaraci...013701/?type=3

    W sezonie 2018 będę reprezentował barwy klubu Iveston PSŻ Poznań w meczach 2. Ligi Żużlowej oraz zawodach młodzieżowych DMPJ!✊ Z Myszką na plastronie będę nadal jeździł w Młodzieżowych Mistrzostwach Wielkopolski

  41. Powrót do góry    #2242
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Za PS, co za bełkot Szymańskiego:

    Postawiliśmy na Kasprzaka, bo wcześniej dostał od nas dziką kartę na Grand Prix w Warszawie, więc chcieliśmy być konsekwentni i dać mu szansę także na walkę o powrót do cyklu – wyjaśnia przewodniczący GKSŻ, Piotr Szymański. Jednocześnie podkreśla, że nie doszło do żadnego obejścia przepisów, bo w regulaminie rozgrywek mowa o tym, że awans do eliminacji zdobywa tylko pięciu najlepszych zawodników. Zengota w Złotym Kasku zajął dopiero siódme miejsce.
    A KK zajął 9 miejsce Poza tym, przed KK był jeszcze Lampart. I jak nie doszło do złamania przepisów, skoro KK nie był w 1/5 ZK ? Czyli jakim cudem dostał się do tych eliminacji ? Przecież DK była tylko jedna i otrzymał ją Pawlicki. Zetem na jakiej zasadzie KK otrzymał przepustkę do tych eliminacji ?


    Nie jest też tajemnicą, że trener reprezentacji Marek Cieślak od początku namawiał Zmarzlika i Janowskiego do rezygnacji ze startów w eliminacjach. Obaj jednak upierali się, bo ze względu na zmieniony system eliminacji, aby wywalczyć przepustkę do cyklu wystarczy wygrać za turnieje. Dla obu miało to być koło ratunkowe w razie gorszego sezonu w Grand Prix i ewentualnego wypadnięcia z cyklu. Ostatecznie obaj zrezygnowali, a tym samym dali szansę występu dwóm pozostałym zawodnikom. Dla Grzegorza Zengoty było już jednak za późno. Obiektywnie zielonogórzanin ma jednak mniej atutów od Kasprzaka, bo w rozgrywkach ligowych spisuje się słabiej od niego.
    No, obiektywnie to Buczkowski np. spisuje się w SE słabiej od Zengoty. A dostał powołanie do eliminacji SGP.

    A jeśli rozgrywki ligowe mają być wyznacznikiem dostania się do kwalifikacji na SGP, to proszę wprowadzić takie własnie zasady. I wtedy będzie wszystko wiadomo z góry. Będzie jasno i przejrzyście. Ale skoro dwóch zawodników, którzy byli w 1/5 ZK, zrezygnowało z eliminacji, to dla mnie jest logiczne, ze za tą dwójką wchodzą następni z finału ZK, czyli Buczkowski i Zengota. A nie 9 zawodnik ZK.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #2243
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Ktoś potrafi logicznie wytłumaczyć dlaczego jutro w MDMW jadą Zgarda i Niedźwiedź zamiast Osyczki i Tondera? To w ramach tego szumnie zapowiadanego szkolenia młodzieży?
    Powinniście objeżdżac młodych, bo za rok kim będziecie jechać? Osyczka (rocznik 2000), Tonder (rocznik 1999) i Pawliczak (rocznik 1999). Będzie to jeden 19-latek dwóch 20-latków a startów będą mieć jak na lekarstwo. No chyba, że spróbujecie ściągnąć najemników? Możecie się zgłosić do nas, juniorów będzie u nas pod dostatkiem - łącznie siedmiu

  43. Powrót do góry    #2244
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Przemek ja to wiem i każdy zdrowo myślący to wie. Argumentacja na temat Osyczki jest bzdurna bo K.Fajfer w tych samych zawodach będzie jeździł w barwach Polonii. Jeśli chodzi o Tondera to też argument kompletnie nietrafiony "bo jedzie zawody w środę i czwartek" to pojedzie we wtorek, środę i czwartek. Jeżdżenie Zgardzińskim i Niedźwiedziem w MDMW to niesmaczny żart żeby nie nazwać tego ostrzej.

  44. Powrót do góry    #2245
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A ilu mamy dzieciaków ze szkółki którzy w przyszłym roku mogą podejść do egzaminu ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #2246
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta

    I ostatnia sprawa wlasnie frekwencja. Bardzo slaba. W Gnieznie bylo 9200 ludzi, w Lublinie chodzi 12 tys, w Czewie bylo niedawno 18 tys, Leszno i Gorzow tez maja niezle. U nas nie wiem czego brakuje, sa wychowankowie.
    Czy godzina meczu w niedziele odstraszyla mlodszych kibicow i z dalszych okolic? Moze nasz nudny tor? Sam nie wiem co przyczyna tak slabej liczby kibiców.
    Na moje to przez komunie św. Ludzi nie tylko nie było na stadionie ale i w galeriach czy innych sklepach.(Cześc zapewne wyjechała do rodzin, cześć gosciła u siebie i nie mogła pójść na stadion . Ja byłem w lekkim szoku że na taki mecz przyszło tak mało osób. Ba , nie było nawet kolejki przed kasami

  46. Powrót do góry    #2247
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nawał wszystkiego. Matury, długie urlopy, może komunie, niedziela handlowa , było co robić.

  47. Powrót do góry    #2248
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ja kolejny raz mialem przygode, ze mi karnet nie dzialal na bramce i musialem dymac do jakiegos punktu po bilet zastepczy. Kolejne stanie w kolejkach do kas i wejsc i okrazanie stadionu. Najpierw mowia kibicom kupcie karnet a potem tylko problemy z tego.
    może przykładałeś starą kartę kibica/karnet?
    moja druga połówka tak robiła i zdziwiona była, że ja wszedłem a Ona nie

  48. Powrót do góry    #2249
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dillinger - przykładałem kartę z nową naklejką i aktualnym karnetem, która na pierwszym meczu działała bez zarzutu. Co prawda mam jeszcze tę złotą kartę z myszką, która była jednovcześnie kartą bankową open finance ale to nie ma znaczenia.

    Ciekawa sprawa odnośnie Kapitana - zobaczcie, że jakoś tym razem ma wsparcie nasze, kibiców na stadionie, w klubie i generalnie wszedzie. Nikt po nim nie "jedzie" a wszyscy wierza i straja sie dodac otuchy. To miłe i świadczy o tym, ze zapracował sobie ciezko na taką pozycję! Szacunek.

    Poza tym dla wszystkich, ktorzy nie wierza ze to kwestia braku szybkiego silnika a jego koniec powolny to powiem tak: Zagar tez cieniuje, Madsen obnizyl loty, slabo jada Doyle czy Iversen. Oni tez juz ze starosci sie skonczyli? Po prostu tak jest w tym zuzlu, ze kto trafi z tunerem i silnikiem to wymiata.

    Ja osobiscie bym wprowadzil standardowe Jawy albo GTR losowane przed meczem. Zawodnik mialby prawo tylko wsadzic swoja kierownice, siodelko czy inne czesci dopasowujace motocykl do sylwetki. Wtedy by sie okazalo kto naprawde jest dobry a kto ma dobre wejscia u tunerow. Moglby nagle Hankock juz nie odjezdzac innym na starcie np. czy Madsen. O zmniejszeniu kosztow tej dyscypliny juz nawet nie mowie.

    Jedynie tunerzy musieliby sobie znalezc inne zajecia i zamknac interesy. A klubowi mechanicy byliby w rozkwicie.

  49. Powrót do góry    #2250
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Co do Protasa to tor też tu chyba ma znaczenie, bo niby to dlaczego na finale MPPK w Ostrowie Protas śmigał, a w lidze już nie?
    Nie da się tego wytłumaczyć tym, że wszyscy nasi rywale w Ostrowie coś tam testowali i dlatego pojechali słabiej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •