Strona 103 z 151 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,591 do 4,635 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4591
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,821
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Hampel mial w 9
    W 8 nie w 9
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4592
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W 8 nie w 9
    ok w 8 byly gdzies w necie fotki,widocznie zle sruby policzylem

  3. Powrót do góry    #4593
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 63 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nie. Zrozum jedną rzecz. Jason miał trochę ułatwione zadanie. Bo JHJ, zraz po ostatnim meczu Falubazu, publicznie ogłosił, że odchodzi z Falubazu. A to była woda na młyn dla Jasona. On już miał w tym czasie ofertę z KST w kieszeni. Wiedział, że Tymczyszyn jest w czarnej d... i próbował tą sytuacje wykorzystać. Zagrał ostro, dacie mi przynajmniej tyle co daje KST to zostanę. Nie został, czyli nie dostał tego co chciał. Próbował rozegrać Zdzicha, ale mu się to nie udało. A to co poszło w świat, to było już po fakcie, jak ogłosili, że Jason jest w Toruniu.
    chlopaku gubisz sie. najpierw mowisz ze prezes wiedzial pierwszy o odejsciu JH, a pozniej byl zaskoczony jak JH wypalil na pomeczowej konferencji. Jak rysiek pisze, Doyle i prezes byli dogadani, uscisk reki jest wiazacy dla niektorych, pomijam Cieslaka ktory sam powiedzial ze jakby dostal umowe do podpisu szybciej to by ja podpisał. Więc kto tutaj sie nie popisał powiedz? Pan Zdzisław musiał odejsc, bo oprocz tego co poszło w eter, poszło tez że w ZG lubia sie nasmiewac z zawodnikow bo chce ugrac wiecej kasy. takie czasy, nie masz kasy nie masz nic

  4. Powrót do góry    #4594
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,823
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,124 w 1,479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie o tym piszę. A nawet pokusze się o twierdzenie, ze nikt nie ma trzech liderów, którzy by regularnie robili dwucyfrowe wyniki.
    Zarówno co drugi użytkownik forum, jak i Ty, zaprzeczacie obecności trzech liderów w jednej drużynie. Jest taka drużyna, Unia się nazywa. J.Hampel, J.Kołodziej, P.Pawlicki, E. Sayfudtinov to trzech liderów bez wątpienia. Nie w każdym meczu, ale regularnie 3 z nich jedzie jak liderzy.
    Taką samą formację 3 liderów w roku ubiegłym, miał Falubaz Zielona Góra, J.Doyle, J.Hampel, P.Dudek, P.Protasiewicz.
    Falubazowi jak tlen, jest potrzebny zawodnik klasy zbliżonej do Dudka. Co prawda nie znamy jeszcze składów innych, ale w ciemno można założyć walkę o 4-6 msc Falubazu, uzupełnionego mocnym prowadzącym parę. Zakontraktowanie Zagara, czy innego Przemka Pawlickiego, to proszenie się o baraże w roku przyszłym. I tak będziemy mieli wakat prowadzącego parę w roku przyszłym, na tej pozycji z konieczności będzie jeździł ktoś z 3 doparowych Jensen/Zengota/Protasiewicz, zależnie od aktualnej formy. By walczyć o medale, potrzebowalibyśmy jeszcze 1 mocnego zawodnika. Do tego Leszno, Wrocław i prawdopodobnie nieco Gorzów, będą nas przewyższać w formacji juniorskiej. Cieszy mnie, iż nie będziemy odstawać od pozostałych ekip, bo widmo wstydu już zaczęło zaglądać w oczy. A może nawet będzie trochę lepiej niż źle, bo obecna młodzież zaczyna dawać jakąś nadzieję. Zaczynają świtać pierwsze ogniki pracy trenerów, cieszy mnie to tak samo, jak obrona przed bezpośrednim spadkiem i "awans" do barażu.

  5. Powrót do góry    #4595
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Madsena to sam bym wykopał z ZG, po tym ile sobie zażyczył.
    Mariusz, to ile sobie zażyczył ten Madsen? bo do tej pory się nie dowiedziałem
    Co do prezesa Tymczyszyna to wielkie dzięki i szacun za jego dotychczasowy finansowy wkład w klub, z drugiej strony praktycznie od początku sezonu nie mogłem się doczekać, aż ten - pewnie sympatyczny - pan przestanie być prezesem Falubazu, dla dobra Falubazu. Tu chodzi o filozofię prowadzenia klubu sportowego.
    Niestety, mam wrażenie, że ten człowiek nie do końca czuje do jakich celów są tworzone kluby sportowe. I proszę nie łapać mnie za słówka, będzie czas to rozwinę Tym bardziej błagam, nie piszcie, że skoro wyłożył prywatną kasę to ma zawsze rację i każdy kto ośmieli się odrobinę skrytykować to nie wiadomo co. Podstawą każdego prezesa klubu sportowego powinna być wizja sukcesu sportowego. Tym bardziej takiego klubu jak Falubaz.

  6. Powrót do góry    #4596
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    chlopaku gubisz sie. najpierw mowisz ze prezes wiedzial pierwszy o odejsciu JH, a pozniej byl zaskoczony jak JH wypalil na pomeczowej konferencji. Jak rysiek pisze, Doyle i prezes byli dogadani, uscisk reki jest wiazacy dla niektorych, pomijam Cieslaka ktory sam powiedzial ze jakby dostal umowe do podpisu szybciej to by ja podpisał. Więc kto tutaj sie nie popisał powiedz? Pan Zdzisław musiał odejsc, bo oprocz tego co poszło w eter, poszło tez że w ZG lubia sie nasmiewac z zawodnikow bo chce ugrac wiecej kasy. takie czasy, nie masz kasy nie masz nic
    Chyba żartujesz? Przecież to tylko zle świadczy o Cieślaku i jego głupich tłumaczeniach.Co to znaczy dostać szybciej do podpisu.Skoro mam podpisać i mówię o tym publicznie to nie ważne czy to zrobię......dziś,jutro czy za tydzień

  7. Powrót do góry    #4597
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 63 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Chyba żartujesz? Przecież to tylko zle świadczy o Cieślaku i jego głupich tłumaczeniach.Co to znaczy dostać szybciej do podpisu.Skoro mam podpisać i mówię o tym publicznie to nie ważne czy to zrobię......dziś,jutro czy za tydzień
    no i tu sie nigdy nie zgodzimy. bo to nie jest biznes czy umowienie sie na sprzedaz auta czy pralki. jak sie dogadujesz doklepujesz temat i spokoj, bo pojawia sie nowe okolicznosci i wszystko moze sie wywrocic do gory nogami. i zeby byla jasnosc, ja Cieslaka nie bronie, uwazam ze zachowal sie bardzo słabo. podkupowanie sobie zawodnikow, placenie pod stolem, czy gotowe kontrakty w sierpniu to jest normalka w tym sporcie. i albo grasz tak jak graja wszyscy albo jestes ostatni

  8. Powrót do góry    #4598
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Mariusz, to ile sobie zażyczył ten Madsen? bo do tej pory się nie dowiedziałem
    Co do prezesa Tymczyszyna to wielkie dzięki i szacun za jego dotychczasowy finansowy wkład w klub, z drugiej strony praktycznie od początku sezonu nie mogłem się doczekać, aż ten - pewnie sympatyczny - pan przestanie być prezesem Falubazu, dla dobra Falubazu. Tu chodzi o filozofię prowadzenia klubu sportowego.
    Niestety, mam wrażenie, że ten człowiek nie do końca czuje do jakich celów są tworzone kluby sportowe
    . I proszę nie łapać mnie za słówka, będzie czas to rozwinę Tym bardziej błagam, nie piszcie, że skoro wyłożył prywatną kasę to ma zawsze rację i każdy kto ośmieli się odrobinę skrytykować to nie wiadomo co. Podstawą każdego prezesa klubu sportowego powinna być wizja sukcesu sportowego. Tym bardziej takiego klubu jak Falubaz.
    Zakładając że w wywiadach mówił prawdę, to doskonale wiedział do czego są stworzone profesjonalne kluby sportowe, i jak to funkcjonuje, działa, chyba jak nikt inny w ekstralidze. Tylko to był jego problem, bo to po prostu żużel, bagno, nie mające nic wspólnego z działaniem klubów, w sposób profesjonalny, może ładniej upudrowane niż kilkanaście lat temu, bardziej elokwentne, stwarzające pozory, ale środek jest ten sam.
    Szkoda że taka osoba odchodzi, lepsza byłaby ekstraliga gdyby 8 takich Tymczyszynów było.

  9. Powrót do góry    #4599
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    no i tu sie nigdy nie zgodzimy. bo to nie jest biznes czy umowienie sie na sprzedaz auta czy pralki. jak sie dogadujesz doklepujesz temat i spokoj, bo pojawia sie nowe okolicznosci i wszystko moze sie wywrocic do gory nogami. i zeby byla jasnosc, ja Cieslaka nie bronie, uwazam ze zachowal sie bardzo słabo. podkupowanie sobie zawodnikow, placenie pod stolem, czy gotowe kontrakty w sierpniu to jest normalka w tym sporcie. i albo grasz tak jak graja wszyscy albo jestes ostatni
    No i tu nie ma mojej zgody.Dziś żużel to biznes.A w biznesie często bywa tak że dwóch dżentelmenów się umawia.A gdy jeden z tych dżentelmenów jest zwyczajnym burakiem wtedy mamy to co mamy.

  10. Powrót do góry    #4600
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Głupota byłoby walczyć o Lagute. Za dużo chętnych.dzik tańszy i bardziej widowiskowy. Z nim emocje w biegu i po biegu.
    Powtarzam-tegoroczna drużyna nie była zla. Zabrakło 3-4 pkt Pepe. Z nieba nam spadł MJJ i jemu dziękujemy że utrzymanie. Juniorzy też dają nadzieję. Dzik za JT i jazda o medal.

    Odnośnie Zdzicha. Mam przyjemność znać Go osobiście. To człowiek który sam doszedł do wszystkiego. Nikt mu nie pomagał. Zatrudnia kilkaset osób,prowadzi milionowe interesy. Dla niego uścisk ręki to jak podpisanie umowy. Do głowy mu nie przyszło że JD zrobi to tak w hoooja.
    Pewnie dlatego rezygnuje aby nie babrac się już w tym gnoju. Niestety nie nauczył się poruszać w tym "srodowisku"

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kian za jego przydatny post!

    dillinger (28-08-2018)

  12. Powrót do góry    #4601
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Głupota byłoby walczyć o Lagute. Za dużo chętnych.dzik tańszy i bardziej widowiskowy. Z nim emocje w biegu i po biegu.
    Powtarzam-tegoroczna drużyna nie była zla. Zabrakło 3-4 pkt Pepe. Z nieba nam spadł MJJ i jemu dziękujemy że utrzymanie. Juniorzy też dają nadzieję. Dzik za JT i jazda o medal.
    Ani Dzik ani Łaguta nie jest gwarantem walki o medal.Patrząc jednak długofalowo na skład drużyny Łaguta jest bardziej opłacalny.Patrząc jednak na rynek transferowy to żadnym z tych zawodników nie pogardzę.Ale na litość żadne Zagary.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 28-08-2018 o 08:05

  13. Powrót do góry    #4602
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,469
    Kliknij i podziękuj
    1,316
    Podziękowania: 960 w 592 postach
    Tak jak ktoś wyżej napisał, żadnych Zagarów czy Pawlickich. Kontraktowanie kolejnego średniaka to proszenie się o sytuację z tego roku. My (pod warunkiem że się utrzymamy), potrzebujemy min. jeszcze jednego zawodnika, który obok Patryka (jeżeli zostanie u nas), byłby prawdziwym liderem na biegowe zwycięstwa. Zagary itp. to typy na poziomie Zengiego czy Pepety- goście na 5-6 punktów a czasem na 10-12, ale zakładanie z góry że zawodnik będzie 10-12 pkt. zdobywał to proszenie się o kłopoty (patrz Pepe w tym roku). Bezpieczniej zakontraktować jakiegoś lidera, a MJJ, Zengiego czy Pepe traktować w formie 2 linii, a w zależności od aktualnej formy, wystawiać go na 3 prowadzącego.

    Prawda jest też taka, że gdybyśmy mieli szukać takiego lidera, to pola do popisu nie ma. Zostaje najprawdopodobniej Dzik, który też nie jest gwarantem nie wiadomo jakich ilości punktów, bo jak życie pokazało, też potrafi w ważnych momentach zawodzić.

  14. Powrót do góry    #4603
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Żużel to bagno , prezes nie może być sympatyczny. Kawicki dzwoń do Antoniego od brzozy , albo kurdupla z Żoliborza będzie złoto .
    TYLKO FALUBAZ

  15. Powrót do góry    #4604
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Chcecie lidera na 12 pkt ale takiego nie ma oprócz Zimnego.
    Nie ma nikogo na rynku. Nie ma już takich żużlowców. Poza Zimnym oczywiście.

  16. Powrót do góry    #4605
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Żużel to bagno , prezes nie może być sympatyczny. Kawicki dzwoń do Antoniego od brzozy , albo kurdupla z Żoliborza będzie złoto .
    Internet dopiero pokazuje nam ilu idiotów jest wśród nas.

  17. Powrót do góry    #4606
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,469
    Kliknij i podziękuj
    1,316
    Podziękowania: 960 w 592 postach
    Odnośnie Prezesa- Zdzisławowi należą się podziękowania za wkład i deklarację dalszej chęci współpracy z klubem. Uważam, że zadanie go trochę przerosło, choć to chyba nie do końca trafne określenie. Facet po prostu był za uczciwy i nie potrafił się dostosować ze swoimi zasadami do często nieczystych zagrań jakie w żużlowym bagienku obowiązują. To jest naturalne środowisko innego ze współwłaścicieli, który na ten moment rozkochał się w warszafce i i nie w głowie mu akurat to bagienko, bo aktualnie tapla się w innym . Tymczyszyn to w porządku gość i widać, że chciał dobrze , ale był za porządny na ten żużlowy syf.
    Mam nadzieję, że kim by nie był nowy Prezes, jako swój priorytet postawi dogadanie się z Dudkami, bo "negocjacje" w mediach już się zaczęły, jak to standardowo przed podpisaniem kontraktu bywa. Sławek już coś w radiu się chętniej udziela i oczywiście kręci nosem, że nie do końca im tu dobrze itd. Czyli "zaczęło się".... Jeżeli klub pozbyłby się Patryka to byłby strzał w kolano. Na wizerunku, na frekwencji, na finansach, na wyniku sportowym, na wszystkich płaszczyznach.
    Oczywiście są kwoty, których przekroczyć nie można, ale to jest obok Protasa najważniejszy nasz zawodnik i ciężko byłoby sobie wyobrazić Falubaz bez niego.
    Dlatego, nowy Prezesie, kimkolwiek nie będziesz, do dzieła.

  18. Powrót do góry    #4607
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja rozumiem hasła pt. żadne Zagary i co do zasady popieram. Zakladam tylko, że nie wszystkie życzenia mogą się spełnić i nie zawsze będzie można wybrać z tego, co by się chciało. A jak Pedersen zaśpiewa tyle, ile miał zaśpiewać Madsen, to co wtedy?

    PS. I żadne Hancocki!!!!!
    PS2. Skoro nie można mieć porządnego prezesa, czekamy na prezesa szmaciarza dorastającego do pięt osobnikom typu Pawliccy, bo jak to inaczej nazwać????

  19. Powrót do góry    #4608
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Powszechnie poprzedni okres transferowy został uznany za porażkę. Za dużo tam było "dzentelmeńskich umów" za mało podpisów.
    Niestety w środowisku gdzie jest nadpodaż prezesów a deficyt żużlowców nie można być dżentelmenem a trzeba być s****.synem.
    Jak dla mnie to jedyny "zarzut" do Zdzisława Tymczyszyna - za mało s****.syństwa.
    Tylko Falubaz

  20. Powrót do góry    #4609
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,433
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Z radością przyjąłem utrzymanie Falubazu.
    W kontekście udanych transferów z Leszna (skóra i Zengi), które uratowały EE dla Falubazu taki obrazek.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    UNSCARED

  21. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (28-08-2018), grafi25 (28-08-2018), kapitan bomba (28-08-2018), shelve (28-08-2018)

  22. Powrót do góry    #4610
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kłamiesz Falubaz utrzymał się mimo skandalicznego transferu z Leszna człowieka, który ze wstydu przed całym światem co dzień wraz z nastaniem świtu bladego zakłada okulary przeciwsłoneczne.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    lemur6666 (28-08-2018)

  24. Powrót do góry    #4611
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Odnośnie Prezesa- Zdzisławowi należą się podziękowania za wkład i deklarację dalszej chęci współpracy z klubem. Uważam, że zadanie go trochę przerosło, choć to chyba nie do końca trafne określenie. Facet po prostu był za uczciwy i nie potrafił się dostosować ze swoimi zasadami do często nieczystych zagrań jakie w żużlowym bagienku obowiązują. To jest naturalne środowisko innego ze współwłaścicieli, który na ten moment rozkochał się w warszafce i i nie w głowie mu akurat to bagienko, bo aktualnie tapla się w innym . Tymczyszyn to w porządku gość i widać, że chciał dobrze , ale był za porządny na ten żużlowy syf.
    Mam nadzieję, że kim by nie był nowy Prezes, jako swój priorytet postawi dogadanie się z Dudkami, bo "negocjacje" w mediach już się zaczęły, jak to standardowo przed podpisaniem kontraktu bywa. Sławek już coś w radiu się chętniej udziela i oczywiście kręci nosem, że nie do końca im tu dobrze itd. Czyli "zaczęło się".... Jeżeli klub pozbyłby się Patryka to byłby strzał w kolano. Na wizerunku, na frekwencji, na finansach, na wyniku sportowym, na wszystkich płaszczyznach.
    Oczywiście są kwoty, których przekroczyć nie można, ale to jest obok Protasa najważniejszy nasz zawodnik i ciężko byłoby sobie wyobrazić Falubaz bez niego.
    Dlatego, nowy Prezesie, kimkolwiek nie będziesz, do dzieła.
    Możesz podać w którym to radiu Sławek kręci nosem i mówi że jest tu zle.Bo z tego co ja wiem to zaraz po meczu z Tarnowem Patryk dostał ofertę z naszego klubu.A że spływają inne oferty jest rzeczą naturalną lecz nie tylko o kasę się tu rozchodzi.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 28-08-2018 o 09:14

  25. Powrót do góry    #4612
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Możesz podać w którym to radiu Sławek kręci nosem i gdzie mówi że jest tu zle.
    Może w Radio Elka

  26. Powrót do góry    #4613
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    W radiu wywiad ze jadą po Dudku i zarząd się dziwnie zachowuje.

  27. Powrót do góry    #4614
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,666
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,387 w 4,354 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja rozumiem hasła pt. żadne Zagary i co do zasady popieram. Zakladam tylko, że nie wszystkie życzenia mogą się spełnić i nie zawsze będzie można wybrać z tego, co by się chciało. A jak Pedersen zaśpiewa tyle, ile miał zaśpiewać Madsen, to co wtedy?
    Zdecydowanie brać.
    Pedersen to juz nie ten sam swiniak co 10 lat temu, czy nawet 5, co to niby psul atmosfere, byl totalnym indywidualista.
    Moge wrecz napisac, ze dzik trzymal tarnowski team w ryzach swoim spokojem. Fakt, ze bylo mu latwiej bo mial dwoch dunczykow obok.
    Jednoczesnie, wolal wiadro lodu i 14 pkt w czasie kontuzji.
    I wcale nie jestem pewien, ze marzy mu sie podbijanie znowu GP. Raczej tylko bycie tam. Popatrzyl na kalendarz, na zdjecia RTG i wydaje sie, ze wie czego chce - chce byc ligowa kosiarka i dobrze zarobic.
    Tak wiec brać.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #4615
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Możesz podać w którym to radiu+
    W radiu Maryja jak byli na negocjacjach w Toruniu, nie mów że nie słuchasz
    Toruń zawsze pomoże w negocjacjach Patrykowi w końcu to nasz chłopak

  29. Powrót do góry    #4616
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    W radiu Maryja jak byli na negocjacjach w Toruniu, nie mów że nie słuchasz
    Toruń zawsze pomoże w negocjacjach Patrykowi w końcu to nasz chłopak
    W to nie wierzę bo wy waszych chłopaków się pozbywacie.

  30. Powrót do góry    #4617
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,821
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Mariusz, to ile sobie zażyczył ten Madsen? bo do tej pory się nie dowiedziałem
    Co do prezesa Tymczyszyna to wielkie dzięki i szacun za jego dotychczasowy finansowy wkład w klub, z drugiej strony praktycznie od początku sezonu nie mogłem się doczekać, aż ten - pewnie sympatyczny - pan przestanie być prezesem Falubazu, dla dobra Falubazu. Tu chodzi o filozofię prowadzenia klubu sportowego.
    Niestety, mam wrażenie, że ten człowiek nie do końca czuje do jakich celów są tworzone kluby sportowe. I proszę nie łapać mnie za słówka, będzie czas to rozwinę Tym bardziej błagam, nie piszcie, że skoro wyłożył prywatną kasę to ma zawsze rację i każdy kto ośmieli się odrobinę skrytykować to nie wiadomo co. Podstawą każdego prezesa klubu sportowego powinna być wizja sukcesu sportowego. Tym bardziej takiego klubu jak Falubaz.
    Ano sporo więcej niż miał Dudek. I podobną kwotę co chciał Doyle. Dodatkowo zażyczył sobie ryczałt w określonej kwocie, gdyby Falubaz nie jechał w PO. Takich zapisów w kontrakcie nie miał u nas (w sezonie 2017) nikt, ani Dudek, ani JHJ, ani Doyle. Więc nie dziwię się, ze Zdzichu od razu pokazał gościowi gdzie są drzwi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4618
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    W to nie wierzę bo wy waszych chłopaków się pozbywacie.
    Ale dbamy żeby porządnie zarobili gdzie indziej, ile to już razy podbijaliśmy kontrakt Patrykowi?
    Miedziak w Czewie ponad bańkę przytuli u nas by tego nie dostał .

    Jak już jestem to dzięki koledzy za Jacusia to był najlepszy nasz transfer dziesięciolecia

  32. Powrót do góry    #4619
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ale dbamy żeby porządnie zarobili gdzie indziej, ile to już razy podbijaliśmy kontrakt Patrykowi?
    Miedziak w Czewie ponad bańkę przytuli u nas by tego nie dostał .

    Jak już jestem to dzięki koledzy za Jacusia to był najlepszy nasz transfer dziesięciolecia
    W końcu poznaliście do czego służą sedesy

  33. Powrót do góry    #4620
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,821
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ale dbamy żeby porządnie zarobili gdzie indziej, ile to już razy podbijaliśmy kontrakt Patrykowi?
    Miedziak w Czewie ponad bańkę przytuli u nas by tego nie dostał .

    Jak już jestem to dzięki koledzy za Jacusia to był najlepszy nasz transfer dziesięciolecia
    No nie wiem ile razy podbijaliście ten kontrakt. Ale chyba w jakość to nie poszło, bo Sławek wciąż narzeka w mediach, że w ZG ich nie doceniają
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4621
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Czytałem kilka negatywnych ocen pracy Tymczyszyna. Chcialbym aby Wszyscy prezesi klubow byli jego pokroju, sprawial wrazenie porzadnego i sympatycznego czlowieka, niestety w zuzłu takich jak na lekarstwo i nie do konca moglo mu to pasowac. W jego oswiadczeniu dziekuje wielu osobom ale nie wymienai Senatora i to bedzie głowny powód rozstania. Całkiem możliwe ,że ze wzgledu na przyszloroczne wybory parlamantarne uaktywni sie teraz RD, zreszta z tego samego powodu Torun rowniez wzmocni sklad myslac o najwyzszych celach. Rok zamieszania i autopomrocji nie za swoje pieniadze aby pozniej przez 4 lata czerpac z tego benefity....
    Co więcej bedzie teraz wielkie zamieszanie z Patrykiem, on bedzie juz na wylocie , po listach intencynych i dogadany gdzie indziej,,,,wtedy w ostatniej chwili na bialym koniu pojawi sie RD no bo kto jak nie on moze rozwiazac sytuacje bedz wyjscia? Nikomu nie jest na reke dogadywac sie teraz....
    Ostatnio edytowane przez kibic01 ; 28-08-2018 o 10:12

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (28-08-2018)

  36. Powrót do góry    #4622
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zdecydowanie brać.
    Pedersen to juz nie ten sam swiniak co 10 lat temu, czy nawet 5, co to niby psul atmosfere, byl totalnym indywidualista.
    Moge wrecz napisac, ze dzik trzymal tarnowski team w ryzach swoim spokojem. Fakt, ze bylo mu latwiej bo mial dwoch dunczykow obok.
    Jednoczesnie, wolal wiadro lodu i 14 pkt w czasie kontuzji.
    I wcale nie jestem pewien, ze marzy mu sie podbijanie znowu GP. Raczej tylko bycie tam. Popatrzyl na kalendarz, na zdjecia RTG i wydaje sie, ze wie czego chce - chce byc ligowa kosiarka i dobrze zarobic.
    Tak wiec brać.

    Gdyby dał sobie spokój z SGP to byłby dla nas idealny. I też dostrzegam jakąś przemianę u niego. Zdecydowanie znormalniał. Wydaje mi się, że świadomość tego że jest już u kresu kariery i nie warto się teraz narażać by nie skończyć jak rodacy: Gundersen czy Jan Osvald sprawia, że ma dużo zdrowsze podejście do speedwaya. Poza tym, on nie musi niczego udowadniać. Wygrał absolutnie wszystko co było do wygrania w tym sporcie.

  37. Powrót do góry    #4623
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    W końcu poznaliście do czego służą sedesy
    Ja tam ciągle w krzaki chodzę i babką zwyczajną ....

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    lemur6666 (28-08-2018)

  39. Powrót do góry    #4624
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,469
    Kliknij i podziękuj
    1,316
    Podziękowania: 960 w 592 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Możesz podać w którym to radiu Sławek kręci nosem i mówi że jest tu zle.Bo z tego co ja wiem to zaraz po meczu z Tarnowem Patryk dostał ofertę z naszego klubu.A że spływają inne oferty jest rzeczą naturalną lecz nie tylko o kasę się tu rozchodzi.

    Dzisiaj rano w RZG słyszałem jak Białogłowy męczy Sławka o przyszłość i zaczęło się kręcenie nosem, że Zarząd się zachowuje "dziwnie", że niby był artykuł o tym, że negocjacje z Dudkami są na finiszu, a Sławek twierdzi że już 2 miesiące się próbują dogadać...Wczoraj z kolei Białogłowy mówił, że gadał ze Sławkiem po meczu z Tarnowem i w 4 oczy Sławek coś przebąkiwał, że nie są do końca zadowoleni ze współpracy z klubem czy coś w ten deseń. Takie tam "standardowe podchody".

    Osobiście uważam tak jak pisałem wcześniej, że Patryk to nasz No1 i powinien być godnie traktowany i opłacany. Nie wiem na ile jest w tym wszystkim prawdy co przebąkuje jego ojciec, ale jeżeli tak jest, że nie czują się doceniani to powinien klub to zmienić. Nie chodzi mi o Bóg wie jakie rozpieszczanie, ale o danie im do zrozumienia, że zależy nam na nich. Patryk ciągle podkreśla, że nie chce się z ZG ruszać, my też tego nie chcemy. Czemu więc kurczę zawsze z nimi najtrudniej i najdłużej się negocjuje?

  40. Powrót do góry    #4625
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,881
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Czemu więc kurczę zawsze z nimi najtrudniej i najdłużej się negocjuje?
    Pewnie dlatego, że Patryk to jeden 3-4 żużlowców, który zmieniając barwy klubowe może zmienić układ sił w lidze.

  41. Powrót do góry    #4626
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    nie wierzcie Sławkowi. Różowy senator gadał, że już prawie klepnięte. Taka presyjka na niedobrych Dudków
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  42. Powrót do góry    #4627
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 63 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Dzisiaj rano w RZG słyszałem jak Białogłowy męczy Sławka o przyszłość i zaczęło się kręcenie nosem, że Zarząd się zachowuje "dziwnie", że niby był artykuł o tym, że negocjacje z Dudkami są na finiszu, a Sławek twierdzi że już 2 miesiące się próbują dogadać...Wczoraj z kolei Białogłowy mówił, że gadał ze Sławkiem po meczu z Tarnowem i w 4 oczy Sławek coś przebąkiwał, że nie są do końca zadowoleni ze współpracy z klubem czy coś w ten deseń. Takie tam "standardowe podchody".

    Osobiście uważam tak jak pisałem wcześniej, że Patryk to nasz No1 i powinien być godnie traktowany i opłacany. Nie wiem na ile jest w tym wszystkim prawdy co przebąkuje jego ojciec, ale jeżeli tak jest, że nie czują się doceniani to powinien klub to zmienić. Nie chodzi mi o Bóg wie jakie rozpieszczanie, ale o danie im do zrozumienia, że zależy nam na nich. Patryk ciągle podkreśla, że nie chce się z ZG ruszać, my też tego nie chcemy. Czemu więc kurczę zawsze z nimi najtrudniej i najdłużej się negocjuje?
    zwykla gra i liczenie na to ze Dudki zejda z ceny ze wzgledu na swoje przywiazanie. Ten chlopak musi byc najlepiej oplacanym zuzlowcem w tej druzynie koniec kropka, jak bedzie trzeba mu postawić pomnik to powinni go postawić

  43. Powrót do góry    #4628
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Dudki mają dobrą pozycje wyjściową i to normalne, że chcą zarabiać.
    Patryk utrzymuje całą rodzine, to musi zarabiać odpowiednio, by coś jeszcze mu skapło do skarbonki.

    Niech tam Bunio nie sepi, bo to tylko może się zemścić.
    Dudi to jednak spory magnes na kibiców i już dzieciaki ciągną starych na stadion oglądać swego idola.

    Tylko Bunio niech zapomni, żeby starczyło na reszte paki, co by znowu nie drżeć o ligowy byt.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #4629
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    ciekawe oświadczenie: http://zuzel.falubaz.com/post/oswiadczenie-klubu

    wygląda na to że jednak jakiś konflikt był :/

  45. Powrót do góry    #4630
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    z dupy to oświadczenie, nic nie kumam

    Mariusz - wyjaśnij ocb, bo nic nie pisałeś, że Dowhan interwencje jakieś robi
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  46. Powrót do góry    #4631
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Tymczyszyn był za miekki i zbyt uległy i nie miał twardej reki żeby ustawić towarzystwo do pionu.
    To nie biznes gdzie się dotrzymuje słowa i wystarczy uscisk dłoni.

    Tu trzeba krótko trzymać wszystko w ryzach i czasem pogrozić paluchem.
    Zdzisiu to taki swój chłop, a taka osoba mogłaby ewentualnie być odpowiedzialna za finanse, a nie za całość funkcjonowania klubu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #4632
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Po chuy piszą takie rzeczy to ja nie wiem. Coś czuje że lipnianin postanowił się wykazać przed chlebodawcami...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  48. Powrót do góry    #4633
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Dudek od początku jeździ w Falubazie więc jak widać efekt jest podobny do tego w Gorzowie że Zmarzlikiem. Jednak same negocjacje to już przeciwieństwo obu ośrodków. Ja nie mogę sobie przypomnieć jakichś dziwnych akcji z Zimnym, jakichś jego słów o niedocenianiu, jakichś słów zarządu o zbyt wygórowanych wymaganiach, jakichś tekstów w sportowych faktach gdzie to Bartek już nie jest i kto go chce. Jak widać chyba nie ma nawet szans na rozmowę z Bartkiem w innych klubach.

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  49. Powrót do góry    #4634
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,000
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    ciekawe oświadczenie: http://zuzel.falubaz.com/post/oswiadczenie-klubu

    wygląda na to że jednak jakiś konflikt był :/
    Ponoć Dowhan jest tylko senatorem...

  50. Powrót do góry    #4635
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    To oświadczenie jest idiotyczne. Po co komu to?
    Przecież to nie dotyczy prezesa najemnika tylko współwłaściciela klubu, który poświecił 3 lata i z klasą się pożegnał. Chyba, że chodzi o to aby go wykolegować...?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •