Strona 93 z 151 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,185 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4141
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie wiem pany nie wiem o co chodzi. Takiej padaki to chyba nawet My w 2016 nie jechalismy. Nie pamietam nawet
    Ostatnia kolejka wyobrażam sobie jakie cisnienie bedzie , a i Tarnów nie przyjedzie z wywieszona białą flagą.
    dla postronnego obserwatora to akurat wasz mecz w Grudziądzu w 2016 wyglądał podobnie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #4142
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,461
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie wiem pany nie wiem o co chodzi. Takiej padaki to chyba nawet My w 2016 nie jechalismy. Nie pamietam nawet
    Ostatnia kolejka wyobrażam sobie jakie cisnienie bedzie , a i Tarnów nie przyjedzie z wywieszona białą flagą.

    Właściwie to Skóra powinien być bezrobotny już tydzień temu po wypowiedzi, że do Częstochowy pojechali "na przetarcie"
    http://www.rzg.pl/askornicki-mecz-w-...czami-o-zycie/ od 6min
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #4143
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Właściwie to Skóra powinien być bezrobotny już tydzień temu po wypowiedzi, że do Częstochowy pojechali "na przetarcie"
    http://www.rzg.pl/askornicki-mecz-w-...czami-o-zycie/ od 6min
    Karwa, no jak nic gość nam sabotaż jakiś wali.

    Może Welna go nasłał czy jak ?

    A może oni kombinują, żeby baraże jechać ? Zawsze to dwa mecze więcej do odjechania ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-08-2018 o 23:14
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4144
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przestańcie mnie wkrewiać, bo dopiero wróciłem ze spaceru z psem. Lekko ochłonąłem na spacerze. Ale po powrocie, jak zerknąłem na wynik na SF, to znowu mocno ciśnienie mi podskoczyło. Bonus przegrany o pici kłak, a Pepe tylko 5 biegów zaliczył, przy trzech startach Zena i JT gdzie pożytku z nich żadnego nie było. Jak on karwa tego dokonał ? ? ?

    Mówcie co chcecie, ale tego bonusa w Grudziądzu nie szło przegrać, a jednak Skóra to ogarnął. Nie wiem, ale może dowiedział się chłop, że chcą go zwolnić po sezonie, i jakiś sabotaż nam zrobił ? No przecież po 2 zerach, Jacoba i Zena, każdy z nas miałby już rozpisane w programie, gdzie tu wykorzystać za nich RT. A ten ich obu puszcza trzeci raz. Druga kwestia, jasnym jest, że menago nie nauczy zawodników jeździć, ale karwa, po I biegu Tondera, widać było, że ten gościu kipi cały. Zamiast wziąć go na bok, uspokoić, powiedzieć co i jak, to mam wrażenie, że nikt ze sztabu się nim nie zajął. W efekcie Tonder daje popis w 4 biegu. Ale szczytem głupoty jest wstawienie Tondera w 5 biegu za taśmę JT. Tu już nie wytrzymałem i poszedłem sobie na spacer.

    No i jeszcze Jacob, w TV cały w szoku, mówi, że on I raz startuje na tym torze. Noż karwa, a ten go daje jeszcze na prowadzącego parę. Pepe po 14 biegu, jak usłyszał, że już nie jedzie, to aż mu szczęka opadła i skwitował to lekkim uśmiechem. Bo co mógł więcej zrobić ?

    I na koniec, Skóra to jednak potrafi. Nawet mnie, wiecznego optymistę, dzisiaj po prostu zmaltretował. Jak by ten mecz miał rozpocząć się od nowa, to dalej bym twierdził, że tego bonusa nie da rady przegrać. A jednak Skóra potrafił to zrobić.
    Nareszcie coś logicznego. Bez pajacowania i wymądrzania się. W chwili słabości znormalniałeś, czy udajesz na co dzień na forum innego niż jesteś? Mniejsza z tym.
    Pepe nie uratowałby już Falubazu w 15 wyścigu, Artiom to nie tyczka slalomowa.
    Skóra zachowywał się jak nieprzytomny, zahipnotyzowany, tylko wybałuszał oczy i stał jakby zobaczył upiora. Prowadzenie meczu to..., już ta fala krytyki topi Skórę, zasłużenie. Ale to jedno, a drugie- zawodnicy. Niby Dudek jechał swoje, Pepe swoje, MJJ też jakoś specjalnie nie był gorszy niż oczekiwaliśmy przed sezonem. Thorssell nieoczekiwanie nie pojechał nic, ostatnio coś tam drgnęło u niego. Ale to Zengi ostatnio kompletnie nie istnieje, co się z nim dzieje. Z taką formą nie damy rady Unii za tydzień. Zabrakło też wyraźnie doświadczonych juniorów, dzisiejsi siali postrach z innych powodów niż forma. Na Unię wróci często krytykowany Misio, zawsze to coś, a ile razy mu się dostało za nierozumną jazdę?!
    Cóż, tak jak oczekiwaliśmy przed sezonem-emocje do ostatniego meczu. Tym razem nie o medal, a coś bardziej cennego, Eligowy byt.

  5. Powrót do góry    #4145
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    unie zjecie na surowo bez przypraw ale wstyd pozostanie.

  6. Powrót do góry    #4146
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Hmm, coś na rozluźnienie, żeby ciśnienie nieco spadło, komentarz z meczu Ostrów - Rzeszów:

    Najlepszy wyścig dnia. Arkadiusz Potoniec na pierwszym łuku mocno się napędził i wyprzedził obu zawodników gospodarzy. Kapitalną walkę o trzecie miejsce stoczyli Zbigniew Suchecki i Karol Baran, natomiast Bjarne Pedersen do ostatnich metrów gonił Arkadiusza Potońca.
    Za tydzień, jak nas Skóra całkiem spuści do I ligi, to zamiast Patryka zakontraktujemy sobie Arka Potońca. na I ligę jak znalazł.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #4147
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Powiem Ci Mariusz, że ty w tych swoich kłamstwach już się zupełnie zaplątałeś. Piszesz, że z psem byłeś i wróciłeś po meczu i wynik na sf widziałeś, a potem piszesz o zdziwionej minie Protasa po 14 biegu...


  8. Powrót do góry    #4148
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, coś na rozluźnienie, żeby ciśnienie nieco spadło, komentarz z meczu Ostrów - Rzeszów:



    Za tydzień, jak nas Skóra całkiem spuści do I ligi, to zamiast Patryka zakontraktujemy sobie Arka Potońca. na I ligę jak znalazł.
    No w sumie to już mamy prawie kompletną ekipę na 1 ligę. Bo Zengota czy Thorssell to w zasadzie poziom doparowych w 1 lidze. Po takim meczu to w sumie mam ochotę im życzyć tej 1 ligi. Nie zasługują na ekstralipę a my niepotrzebnie się tak denerwujemy przez tych patałachów.

  9. Powrót do góry    #4149
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Powiem Ci Mariusz, że ty w tych swoich kłamstwach już się zupełnie zaplątałeś. Piszesz, że z psem byłeś i wróciłeś po meczu i wynik na sf widziałeś, a potem piszesz o zdziwionej minie Protasa po 14 biegu...

    bo On był na spacerze w Grudziądzu

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Drapichrust (19-08-2018), Hitman (19-08-2018), kapitan bomba (20-08-2018), młody_piernik2 (20-08-2018)

  11. Powrót do góry    #4150
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,461
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    bo On był na spacerze w Grudziądzu
    W parkingu
    Tylko Falubaz

  12. Powrót do góry    #4151
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie, że Unia Tarnów uratuje ligę na wyjeździe w Zielonej Górze.
    Jak już obawiamy się i rozważamy takie absurdy jak spadek Falubazu, to niech będzie, pójdźmy dalej.
    Niech zleci Falubaz, awansuje Car Gwarant, a do PLŻ Stal Rzeszów.
    I za rok o awans do SE jadą zdeterminowane na 200%: Zielona, Lublin, Mrozek, Skrzydlewski, Nawrocki i Zdunek.
    Dla mnie wtedy najlepsza liga świata

  13. Powrót do góry    #4152
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    unie zjecie na surowo bez przypraw ale wstyd pozostanie.
    Nie byłbym taki pewien. Acz licze, że myszowaci dadzą radę

  14. Powrót do góry    #4153
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie, że Unia Tarnów uratuje ligę na wyjeździe w Zielonej Górze.
    Jak już obawiamy się i rozważamy takie absurdy jak spadek Falubazu, to niech będzie, pójdźmy dalej.
    Niech zleci Falubaz, awansuje Car Gwarant, a do PLŻ Stal Rzeszów.
    I za rok o awans do SE jadą zdeterminowane na 200%: Zielona, Lublin, Mrozek, Skrzydlewski, Nawrocki i Zdunek.
    Dla mnie wtedy najlepsza liga świata
    Jeśli spadniemy to nie liczyłbym na tą determinację na poziomie 200% nie będzie nawet 50. Zostaniemy tam na dłużej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #4154
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Czytam na ćwierkaczu, że Zen dostal znowu porcję solidnego hejtu od swoich kibiców. Dramat.

  16. Powrót do góry    #4155
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie, że Unia Tarnów uratuje ligę na wyjeździe w Zielonej Górze.
    Jak już obawiamy się i rozważamy takie absurdy jak spadek Falubazu, to niech będzie, pójdźmy dalej.
    Niech zleci Falubaz, awansuje Car Gwarant, a do PLŻ Stal Rzeszów.
    I za rok o awans do SE jadą zdeterminowane na 200%: Zielona, Lublin, Mrozek, Skrzydlewski, Nawrocki i Zdunek.
    Dla mnie wtedy najlepsza liga świata
    Żebyś się nie zdziwił, jeszcze pozbawieni zdrowych zmysłów, mogą okazać się najbardziej trzeźwo myślącymi.
    Tutaj prawie celny tytuł: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...dzy-i-rozpaczy
    Z tym gazem GKM to trochę redaktor odpłynął, ale reszta się zgadza. Z takim podejściem do meczu, to na dwoje babka wróżyła. Pewnie na W69 przygotują jakiś tor przeciw Unii, albo superkosmiczne przydzielenie numerów, albo jeszcze superuderzeniowe zestawienie z Gomółą i Smoła w składzie. Tego się boję najbardziej.
    Jak ja bym chciał, by Falubaz był przygotowany jak Stal. Spokojnie, pewnie, bez nerwów i wymyślania sposobów jakich nikt się nie spodziewa. Tyle hejtu wylewa się na Chomskiego, ale zazdroszczę trochę tego nastawienia drużyny do meczu ligowego. Jadą chłopaki pewnie, z zębem, nie odpuszczają i nikogo się nie boją.

  17. Powrót do góry    #4156
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Drużyny będą miały 2 różne podejścia do meczu za tydzień:
    Tarnów - nakręcony zwycięstwem chyba trochę niespodziewanym, spokojnie będzie się przygotowywał, oczekiwania będą wielkie, ale pojadą jednak na wyjeździe bez swoich kibiców co w takiej sytuacji paradoksalnie może zmniejszyć ciśnienie,
    Zielonka - dzisiaj zmielona, podeptana z 3 zawodnikami bez punktów będzie szukała w tygodniu czegoś może nowego, może się bardziej zagubić, ciśnienie przed stadionem z fanatykami będzie dużo większe, łatwiej się zagotować, nie wyjdzie jeden bieg i może się posypać

    Na dzisiaj nie podjąłbym się typowania wyniku meczu za tydzień, chyba wolałbym żeby została Zielona, ale sportowo jednak chyba Tarnów bardziej zasłużył. Na szczęście liczą się tylko punkty.

    Przed Zieloną bardzo trudne zadanie. Tarnów do 43pkt. potrzebują 14(6) Dzika, 5 Mroczki, 8 Jamroga, 5 Kildemanda, 9 Bjerre, 2 Rolnickiego, Czy to aż takie nierealne?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  18. Powrót do góry    #4157
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Czytam na ćwierkaczu, że Zen dostal znowu porcję solidnego hejtu od swoich kibiców. Dramat.
    Pisalem przed sezonem ze Zengota zrobi sobie ''krzywde'' wracajac fo nas

  19. Powrót do góry    #4158
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,461
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Czytam na ćwierkaczu, że Zen dostal znowu porcję solidnego hejtu od swoich kibiców. Dramat.
    Jak się wydaje to jest zawodnik kluczowy w obecnej sytuacji. Nie wiem co się u niego dzieje, ale tu powinna iść pomoc klubu i sztabu
    Tylko Falubaz

  20. Powrót do góry    #4159
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Jak się wydaje to jest zawodnik kluczowy w obecnej sytuacji. Nie wiem co się u niego dzieje, ale tu powinna iść pomoc klubu i sztabu
    MOże sytuacja gdzie jest "zmuszany" być liderem związuje mu jajca?! W Lesznie niejednokrotnie ciągnął wynik przecież. Szkoda chłopa

  21. Powrót do góry    #4160
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Po wywiadzie Protasa po meczu.....maly pstryczek do Skóry słusznie

  22. Powrót do góry    #4161
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale szczytem głupoty jest wstawienie Tondera w 5 biegu za taśmę JT. Tu już nie wytrzymałem i poszedłem sobie na spacer.

    .

    Z tego co wiem to tylko junior może zastąpić zawodnika, który wjechał w taśmę. Też bym Tondera wpuścił zamiast Pawliczaka.

  23. Powrót do góry    #4162
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    To jest nie możliwe ale wy chyba nie dacie rady... Albo na styk wydrzecie te punkty Unii Tarnów... Zengota się spali on tej presji nie wytrzyma.

    Tarnów nie ma nic do stracenia, a Falubaz cały sezon w najlepszej sytuacji z dolnej części tabeli uważany przez ekspertów, w tym momencie jest w czarnej dup...

  24. Powrót do góry    #4163
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Gorzka prawda jest taka, że tej drużyny na nic więcej nie stać. Większość z drużyn ma jakiegoś "pewniaka". Łaguta, Madsen, Pedersen, Lindgren, Wofinden, a w falubazie jest dziura.
    Zdecydowanie problemem jest dyspozycja zawodników, jak jedzie Zengota to nie jedzie PePe i odwrotnie, ale nie wiem czy trener ma na to jakiś wpływ.

    Grudziądz zrobił robotę i tyle. Byli bardzo dobrze przygotowani. Wyprzedzali z każdej strony, po dużej po krawężniku. Ich sami juniorzy zrobili 9 punktów. Po prostu pokazali jak się jeździ u siebie. Teraz falubaz albo wykorzysta swój tor albo 1 liga. Sorry, ale to nie jest przedszkole.

    Wynik z Tarnowem jest do obronienia, ale muszą być spełnione 3 warunki. Dudek i PePe lepsi od Pedersena i Bjere, Zengota lepszy od Kildemanda/Jamroga i dobra jazda Tondera. Ja osobiście szykowałbym twardy tor i cały tydzień trening startu, a w sobotę trening na spasowanie.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Po wywiadzie Protasa po meczu.....maly pstryczek do Skóry słusznie
    Protas niech przestanie gwiazdorzyć, bo gdyby duża nie chodziła to gówno by ujechał, a Łaguta i Lindbeck byli poza jego zasięgiem. W Częstochowie pokazał kapitalną jazdę pchając się z krawężnika na duża i blokując Zengotę lub Dudka.

  25. Powrót do góry    #4164
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Skórnicki jest tak marnym taktykiem, że aż miło (w kontekście kolejnego weekendu) popatrzeć
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  26. Powrót do góry    #4165
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Żal Grzesia. Może teraz zauważy, gdzie ma prawdziwych kibiców.

  27. Powrót do góry    #4166
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    FALUBAZY jednyna wasza szansa na ocelenie ekstralipy to wyj***** kudlacza skore na zbity pysk JESZCZE PRZED OSTATNIM MECZEM.
    Inaczej spusci was lige nizej, tak jak chcial to zrobic z nami.
    On zamiast mozgu ma puszke po piwie wiec nie dziwcie sie ze nie ogarnia zmian podczas meczu ...

  28. Powrót do góry    #4167
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    innej opcji nie ma jak zwolnienie Skóry w trybie natychmiastowych.

    Gość sobie jaja robi totalne, zespół trzeba prowadzić a ten motorkami sobie jeździ do parkingu.

    Porażka totalna ten trener to jest mało powiedziane...

  29. Powrót do góry    #4168
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2005
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 47 w 20 postach
    Trudno w to uwierzyć, ale za chwilę 9.00, a Skórnicki dalej jest trenerem Falubazu. Takiej fizdy na tym stanowisku, to chyba jeszcze nie przerabialiśmy.

  30. Powrót do góry    #4169
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Panowie, szwagier skóry sięga po władzę w Falubazie, a wy chcecie jego zwolnienia? Wyobrażacie sobie potem ich wspólne święta?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  31. Powrót do góry    #4170
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Powiem Ci Mariusz, że ty w tych swoich kłamstwach już się zupełnie zaplątałeś. Piszesz, że z psem byłeś i wróciłeś po meczu i wynik na sf widziałeś, a potem piszesz o zdziwionej minie Protasa po 14 biegu...

    A ty z jaskini dopiero wylazłeś czy jak ? Słyszałeś o takich wynalazkach jak tuner sat z hdd ?

    Na forum wyczytałem, że Pepe miał jakieś obiekcje po 14 biegu, więc puściłem sobie ten materiał z hdd.

    Jawa

    Protas niech przestanie gwiazdorzyć, bo gdyby duża nie chodziła to gówno by ujechał, a Łaguta i Lindbeck byli poza jego zasięgiem.
    Gdyby duża nie chodziła, to również Łaguta i Lindbeck by nie poszaleli.

    Cytat Zamieszczone przez zubek59 Zobacz posta
    Z tego co wiem to tylko junior może zastąpić zawodnika, który wjechał w taśmę. Też bym Tondera wpuścił zamiast Pawliczaka.
    Tonder po popisach w 2 i 4 biegu, miał obowiązek ochłonąć aby nikomu krzywdy na torze nie zrobić. A ten go puszcza od razu w 5 biegu. Mało brakowało a skasował by nam Protasa. I mielibyśmy od razu mecz z Tarnowem załatwiony. Pawliczak chociaż gwarantował, ze dojedzie do mety i nikomu krzywdy nie zrobi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4171
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    wydawało się , że legndarnego Baniaka Janusza trudno będzie przebic w torowych występach, jednak Tonderowi się to zdcydowanie udało.widać że szkółka ma się coraz lepiej, tak jak obiecywano.
    Skórnicki w ramach pokuty za cały sezon sam powinien zapakować się w pociąg, i wyjechać na 15 lat do Workuty .
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  33. Powrót do góry    #4172
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Tonder ambitny chłopak ale w ostatni meczu nie powinien jechać bo gość zawału albo wylewu dostanie. Psycholog się kłania bo inaczej skończy jak nasz Konieczny czyli kariere w tym roku.

  34. Powrót do góry    #4173
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Skórnickiemu odsunięcie od prowadzenia drużyny, należy się po takim kuriozum, ale..., to nic nie zmieni.
    Potrzebujemy wysoko wygrać z Unią T., więc o żadnych manewrach, nie może być mowy. Jakieś rozsądne, nie zaskakujące nikogo przydzielenie numerów w drużynie, chyba będzie umiał zrobić? Może udałoby się przeprowadzić jakiś trening, a nawet dwa, o tej samej porze co mecz. Identyczne przygotowanie nawierzchni to oczywistość. I to tyle, więcej nie musi robić, a nawet nie powinien.
    Przygotowanie się zawodników do najważniejszego meczu, to inna para kaloszy.

  35. Powrót do góry    #4174
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Nie wiem jak chuyowo musialby Falubaz pojechac zeby nie zrobic 48 pkt.
    U siebie to nierealne. 52-38 bedzie.

    Ale o baraz bym sie martwil...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Torretoo (20-08-2018)

  37. Powrót do góry    #4175
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    438
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Dzwoncie do Jamroga i Mroczki. Moze jakis defekt albo niedyspozycja dnia ?

  38. Powrót do góry    #4176
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie wiem jak chuyowo musialby Falubaz pojechac zeby nie zrobic 48 pkt.
    U siebie to nierealne. 52-38 bedzie.

    Ale o baraz bym sie martwil...
    Tarnów pojedzie z nożem na gardle, pewnie na dużej agresji, nie jest powiedziane że przyjadą po spadek dostać lanie, Falubaz jest faworytem, ale to będzie mecz z takim ładunkiem ciśnieniowym że może zdarzyć się wszystko.
    W dodatku Skórnicki wydaje się średnio wierzyć że jest kim zdobyć te 48 punktów.

  39. Powrót do góry    #4177
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Czytam na ćwierkaczu, że Zen dostal znowu porcję solidnego hejtu od swoich kibiców. Dramat.

    widziales jak wczoraj jechal? jak obsrany szkolkowicz. nie spodziewasz sie chyba pochwal i stylu "nic sie nie stalo"???

  40. Powrót do góry    #4178
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    widziales jak wczoraj jechal? jak obsrany szkolkowicz. nie spodziewasz sie chyba pochwal i stylu "nic sie nie stalo"???
    Nikt tym gówniarzom nie każe pisać "nic się nie stało" W takiej sytuacji najlepiej zamilczeć niż operować wulgaryzmami.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4179
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,461
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Panowie, szwagier skóry sięga po władzę w Falubazie, a wy chcecie jego zwolnienia? Wyobrażacie sobie potem ich wspólne święta?
    nie bardzo orientuje się w koligacjach rodzimych Skóry. Kim że jest ten szwagier bo być może faktycznie Skóra jest nie do ruszenia.
    Tylko Falubaz

  42. Powrót do góry    #4180
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Mroczka to jest hobbysta. Od początku powinni puszczać Kułakowa na wyjeździe.

    PP i PD zrobią koło 27 pkt, ale Zengota, MJJ, Thorssell i juniorzy 21 ? Ciężko będzie widząc to co wczoraj wyprawiali.

    Mecz będzie taki, że siekierę w powietrzu będzie można zawiesić Ale wg mnie Falubaz spada.

  43. Powrót do góry    #4181
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie wiem jak chuyowo musialby Falubaz pojechac zeby nie zrobic 48 pkt.
    U siebie to nierealne. 52-38 bedzie.

    Ale o baraz bym sie martwil...
    A brałeś pod uwagę zdobycie bonusa przez GKM z Falubazem? Nie widzisz tragicznej dyspozycji Zielonogórzan?
    Wygrana Falubazu z bonusem z Unią, będzie tak samo "łatwa", jak zdobycie bonusa w Grudziądzu. Więcej powiem, będzie w ogóle trudno wygrać ten mecz.
    Dudek nierówny jak zawsze, MJJ powrócił do swojego normalnego poziomu, a JT i Zengiemu forma umarła. O ile spokojnie liczę na kilka pkt. JT, to jazda Zengiego to X ! Właśnie jazda GZ chyba rozstrzygnie spadkowicza. Jeśli pojedzie jak ostatnio (dwa mecze praktycznie bez pkt), Falubaz spada, a jeśli się wzniesie na swoje wyżyny- spadnie Unia. Przy juniorach liczę na kilka pkt Falubazu, unijnych 2 -3 pkt.

  44. Powrót do góry    #4182
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Największym problemem Falubazu może być Patryk Dudek po GP Gorzowa. A jak Patryczek potrafi "nie pojechać" po GP Falubaz przekonał się wiele razy. Ile razy to pierwszy bieg jechł na 0 a później jeden i dopiero wchodził na poziom wyżej, a wiecie sami dobrze, że każda zerówka to będzie wbijanie gwoździa do trumny. Do tego naprawdę zmielony psychicznie Zengii i Throsell. Presja może położyć Falubaz. Ja bym Unii nie lekceważył i powiem więcej, to oni są bliżej baraży, ponieważ Niki pojedzie swoje, Bjerre lubi robić dobre wyniki w Zielonej Górze, a Pająk ewidentnie zwyżkuje i może około 8-9 zakręcić. Coś czuję, że w niedzielę w Zielonej może być gorąco na trybunach. Ile ten Zdzichu jest prezesem? Szybko położył ten Falubaz, a i w mediach przestał się pojawiać. Szkoda sąsiedzi, ale ja tam za wami płakać nie będę. Jak za kilka lat wrócicie to się wtedy na meczach z wami zarobi, a tak... zasłużyliście na spadek. Mariusz pisał o play-off, wszyscy mówili, że spadniecie. Niech teraz włączy te swoje mądrości.

    PS. Acha, Mariuszku - teraz sobie pisz Dudek > Zmarzlik - a ja napiszę tak: Gdyby zamiast Dudka jeździł u was Bartek to bylibyście spokojni o miejsce w Elidze.... no ale pewnie tata Sławek powie... "i Bartuś pokonany" hahaha.

  45. Powrót do góry    #4183
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Po

    1. Nawet jeśli FZG tego nie ogarnie to i tak nie spadnie no nie ma c.uja. Gruby z PO na to nie pozwoli bo by go jasny szlak trafił.
    2. Ja tutaj widze, że niektórzy nadal piszą o Dudku nieregularnym. Przecież to co Patryk jedzie od 2 tygodni to niebo a ziemia w porównaniu do formy choćby sprzed miesiąca.

    Falubaz to ogarnie. Mam dokładnie takie samo podejście do tego meczu jak j-rules

    Ps. Dudek jest w miare regularny a nawet jeśli nie to pokażcie mi na przestrzeni sezonu kogoś regularnego poza Zmarzlikiem i może Nickim, który też potrafił w pewnym sensie wtopić. Teraz np Laguta jest mega regularny, ale niech sobie wszyscy przypomną początek sezonu w jego wykonaniu.

  46. Powrót do góry    #4184
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    1,314
    Podziękowania: 959 w 592 postach
    Ciężko cokolwiek napisać, po tym co się wczoraj stało. Już nawet nie chodzi o nie zdobycie bonusa, bo wiedziałem, że mamy na to szanse 50/50, ale o styl w jakim ten mecz toczyliśmy. To było chyba nawet gorsze niż zeszłoroczny blamaż w Lesznie. Przed niedzielnym meczem mam w pełni zasłużone wątpliwości co do naszej wygranej. Obawiam się, że po wczoraj, ta drużyna jest już tak rozbita, że mogą na Unię sobie (i nam kibicom) tylko krzywdę zrobić. Obym się mylił i oby się jednak postawili Dzikowi i spółce, ale tak jak w Grudziądzu, szanse na powodzenie widzę tak 50/50. Ciężko cokolwiek więcej oczekiwać jak od początku sezonu, a zwłaszcza wczoraj widzi się taką nieporadność i brak determinacji.

    Jesteśmy najsłabszą drużyną SE i tak na prawdę na nią nie zasługujemy, ale tym sportem rządzą przepisy, które nie do końca sprawiedliwie rozstrzygają kto zasłużył na PO, złoto czy spadek. Dlatego należy w niedzielę podjąć ostatnią próbę obrony ligi i mimo wszystko spróbować się utrzymać. Jeżeli jakimś cudem to obronimy, to konieczne będą zmiany. Duże zmiany. Od Prezesa, po trenera, tor i część zawodników. Tu potrzeba gruntownej zmiany tego marazmu na Falubaz z prawdziwymi cojones do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Duży reset jest potrzebny, żeby wrócić do poziomu, jakiego oczekują od nas nasi kibice, sponsorzy, no i nasze Kargule (rolniki i zardzewiali ), bo jazda z Falubazem na tegorocznym poziomie może im się znudzić przez ciągłe nas lanie i jeszcze sobie znajdą nowych wrogów. I co wtedy?

  47. Powrót do góry    #4185
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Nie przesadzajcie. Falubaz to mocna drużyna jeżeli robią u siebie 51 pkt z kandydatem do medali Wrockiem to Tarnów klepną do 35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •