Pokaż wyniki od 1 do 45 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdury klepiesz niczym ci w mediach.

    Żadna kampania medialna tutaj nie pomoże. Po prostu trzeba zapyerdalać na torze, aby zostać w SE. Kto będzie lepiej zapyerdalał, ten zostanie. Co ma do tego kampania w mediach ? W ubiegłym sezonie, w podobnym tonie pisali o KST. Ale wtedy do akcji wkroczył Grigori A i tak KST musiał coś tam pojechać w barażach, aby utrzymać SE.
    Mario nie odpisuj temu typowi. Z tym nikiem to niech stąd spada.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Mogę tylko zgadywać, że chodzi o to, że nie tak łatwo dostać silnik od tunnera z topu. Jakieś dwa lata temu, właśnie Skórnicki, podczas jakichś zawodów SEC, opowiadał że choćby do takiego Anderssona trzeba czekać ponad rok, aby od niego dostać silnik, bo ma swoją grupę zawodników, którzy mają pierwszeństwo. Obecnie chyba pierwszy w kolejce u Jana jest Dudek, wcześniej także Bartek Zmarzlik, ale on chyba zaczął szukać gdzie indziej. Podobnie jest z Graversenem, Zagarowi załatwiał silniki klub z Częstochowy przez swoje dojścia(Chyba Lindgren pośredniczył), bo sam zawodnik musiał się ładnie w kolejce ustawić i czekać na swoją kolej.
    Nie wiem jakie silniki organizuje klub i jakie ma dojścia, ale widocznie Ci, którym sprzęt nie jedzie sami na własną rękę mają widocznie ciężej z dojściem.
    jeśli miałbym obstawiać, to strzelałbym że klub wyszedł z prośbą do Patryka czy Jepsena o zamówienie dodatkowych jednostek u swoich tunnerów i późniejsze rozliczenie. Choć i to wydaję się amatorką, bo niby dlaczego sami zainteresowani (Protas, Thorssell) nie poprosili kolegów o taką przysługę?!
    Ja jestem ciekaw kto tak naprawdę robi sprzęt Zmarzlikowi. Ma zayebiste fury, od lat nie ma w zasadzie żadnej obniżki poziomu w lidze, cały czas ma super szybki sprzęt.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Eneasz (14-06-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •