Strona 61 z 151 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,745 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2701
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Jakaś szansa by była przy wysuszonym i ubitym na prikaz komisarza torze. A jak się zrobi bagienko to my tam z 30 nie wyjdziemy.
    Nie będzie bagienka. Mecz jest zagrozony, pewnei Krzyżaniaka przyślą, coby sobie odbił ostatnie niepowodzenie

    Poza tym, za SF:

    Kierownik zawodów, toromistrz i menedżer drużyny gospodarzy nie dopełnili obowiązków w zakresie utrzymania toru - nastąpiła przerwa w zawodach spowodowana niewłaściwą konserwacją toru po 10. wyścigu.
    KOL nałożyła na obwinionych karę zawieszenia na okres 1 roku i orzekła zawieszenie tej kary na okres 6 miesięcy.
    Jak by teraz Chomski i spółka, zaszaleli z torem, to cała trójka pójdzie w odstawkę, bo im odwieszą te 6 miesięcy Oj coś czuje, że od dzisiaj Stasiu z Paluchem ubili tor na maksa, i do soboty włącznie będą trenować

    P.s
    Przemek, czy który tam, czas czynić obowiązki gospodarza i założyć wątek meczowy. Bo jak ja założę to przegracie ten mecz
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 07-06-2018 o 17:34
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2702
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Spod 1 jako startowiec, na torze raczej dla startowców, z niezbyt wymagającymi rywalami(Linus, Walasek, juniorzy) 0,0? Ja wiem że Kacper to moze nie jest mistrz świata, ale spod tego numeru w takiej konfiguracji rywali, 4-5 punktów to katastrofa, powinien zrobić koło 7-8, i pewnie jakąś trójkę przywiezie i to nie byłby jakiś szałowy występ.
    Skoro Gomolski jedzie spod 1 to w 1 biegu swoim dostanie Kasprzaka i Walaska a w drugim biegu Wozniaka i Sundstroema serio uważasz że nie ma szans na (0,0) ? Juniora Stali dostanie dopiero w 3 biegu i jesli do tego czasu bedzie jechal slabo to może byc zmieniony

  3. Powrót do góry    #2703
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Problem w tym, ze Gomolski nie umie jechac z przodu.

  4. Powrót do góry    #2704
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    P.s
    Przemek, czy który tam, czas czynić obowiązki gospodarza i założyć wątek meczowy. Bo jak ja założę to przegracie ten mecz
    Mario ty już na zaś załóż nam wątek meczu ze Spartą bo znowu ktoś cię ubiegnie i dostaniemy wpyerdol


    A co do toru w Gorzowie to ja miejscowych o nic nie posądzam tylko stwierdzam fakt- jak będzie padało a sędzia mimo to puści mecz to nas rozniosą.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #2705
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Zgodnie z tradycją rozniesiemy gorzowiaków 43:47 i może sobie nawet padać grad ze śniegiem.

  6. Powrót do góry    #2706
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,411
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Problem w tym, ze Gomolski nie umie jechac z przodu.
    skąd wiesz że nie umie,skoro nigdy nie jechał ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    marcool (11-06-2018), re-ankho (07-06-2018)

  8. Powrót do góry    #2707
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Skoro Gomolski jedzie spod 1 to w 1 biegu swoim dostanie Kasprzaka i Walaska a w drugim biegu Wozniaka i Sundstroema serio uważasz że nie ma szans na (0,0) ? Juniora Stali dostanie dopiero w 3 biegu i jesli do tego czasu bedzie jechal slabo to może byc zmieniony
    Przecieć para Zmarzlik-Karczmarz jest najmocniejsza parą Stali, a Karczmarz jest lepszym/skuteczniejszym zawodnikiem na wlasnym torze od Sundstroema. Nie jestem też przekonany o wyższości Walaska na Jancarzu od Karczmarza...Także, że Gomólski dostanie juniora w 3 serii startów nie oznacza, że wtedy będzie miał łatwiej, ba...będzie miał wtedy najtrudniej.

  9. Powrót do góry    #2708
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Wstawienie Gomólskiego do składu jest wywieszeniem białej flagi już przed meczem. Rudy nawet po wygranym starcie nic nie gwarantuje, bo jest w czarnej d...ie ze sprzętem i formą. Wg mnie powinien jechać Thorsell lub w ostateczności Smolinski, którzy technicznie są lepsi i w początkowej fazie na betonie przytrzymają krawężnik. Chyba, że wbrew Mariuszowi klub przewiduje plecak bez względu na skład.

    Odnośnie szkolenia juniorów: fajnie gdyby wypowiedział się ktoś ze szkółki, adept lub rodzic. Wiedzielibyśmy więcej, a tak to na pytania Carlitosa jest echo. Moim zdaniem treningi odbywają się zbyt rzadko. Do tego pytanie, jak one w ogóle wyglądają? Czy ktokolwiek analizuje błędy i wskazuje, co należy poprawić czy chłopaki po prostu sobie pyrkają po torze. Nie jest możliwe, że w okolicach ZG nie ma 2-3 kumatych czternastolatków pragnących kariery żużlowca. Kwestia ich poprowadzenia. Wiadomo, że nie od razu będą talentem na miarę Kurmana, ale rzemieślnika można wychować tylko trzeba chcieć i się poświęcać.

  10. Powrót do góry    #2709
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szczerze pisząc, to nie do końca wiesz, w jakiej dupie jest obecnie Gomólski. Ja też jestem zwolennikiem Thorssela jako zwyczajnie lepszego żużlowca ale on akurat na pewno jest w dupie najczarniejszej. Dlatego już się nie kłócę że w składzie Rudy.

  11. Powrót do góry    #2710
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Wstawienie Gomólskiego do składu jest wywieszeniem białej flagi już przed meczem. Rudy nawet po wygranym starcie nic nie gwarantuje, bo jest w czarnej d...ie ze sprzętem i formą. Wg mnie powinien jechać Thorsell lub w ostateczności Smolinski, którzy technicznie są lepsi i w początkowej fazie na betonie przytrzymają krawężnik.
    Dokładnie tak jak pisze Sobotch. Nie wiesz w jakiej dyspozycji jest Gomólski, ja tez nie wiem. Ale wierzę, że Skóra wie. No i sam fakt, że Gomólski jest w składzie awizowanym pod jedynką, jeszcze nie znaczy, że on pojedzie w tym meczu. Bo z tego co mówi Skora, jak Smoliński pokaże coś sensownego w SoN w piątek i sobotę, to jest szansa, że wskoczy do składu za ? No własnie, chyba za Gomólskiego.

    Nie jest możliwe, że w okolicach ZG nie ma 2-3 kumatych czternastolatków pragnących kariery żużlowca.
    Hmm, to znajdź ich i przyprowadź do Olka Janasa. Swoją drogą, czemu sami się nie zgłoszą skoro pragną kariery żużlowca ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #2711
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wstawienie Gomólskiego jest racjonalne, nie wiem o co całe halo. A że raczej dostaniemy wpyerdol ? No cóż a gdzie nie dostaniemy ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  13. Powrót do góry    #2712
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Nie jest możliwe, że w okolicach ZG nie ma 2-3 kumatych czternastolatków pragnących kariery żużlowca.

    nie wiem, jak jest teraz, ale 3-5 sezonów do tyłu miałem relacje z pierwszej ręki o uczestników tych treningów. nikt się chłopakami nie interesował w parkingu, mieli może po 2-3 min kontaktu z motocyklem raz na trening. głównie spędzali czas na patrzeniu, jak jeżdżą/próbują inni, bo była kolejka chętnych. jak któryś miał szczęście, to mógł popchnąć motor takiemu zgardzińskiemu. nudy, nudy, panie nuuudy. wcale się nie dziwię, że przy takiej organizacji treningów chętnych nie ma. do tego na twarz od razu dostawali info: przynieś kask, łyżwę itd., bo nie będziesz jeździć. czyli wydatki, wydatki, wydatki...

    strażak pi.oli jak potłuczony byle tylko wybielić klub. wystarczy zajechać do pierwszej lepszej wioski, żeby zobaczyć chłopaków śmigających na crossach czy innych wsk-ach skleconych w stodołach, bez rejestracji, bez tłumików, ujeżdżanych po polnych drogach. chętni by się znaleźli, ale dziś już nie działa jak kiedyś szyld falubazu. nie wystarczy powiesić informacji na klubowej stronie o naborze do szkółki. w dzisiejszym świecie, pełnym różnych bodźców, atrakcji, internetu, dopalaczy trzeba umieć dotrzeć i znaleźć talenty, a przede wszystkim potrafić je przy sobie utrzymać. coś się tam ruszyło, to widać np. po niedźwiedziu, ale chyba jednak ciągle za mało.

    na dziś, gdybym miał syna, to bym go nie posłał do klubu. i nie dziwię innym, że tego nie robią.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    re-ankho (09-06-2018)

  15. Powrót do góry    #2713
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    na dziś, gdybym miał syna, to bym go nie posłał do klubu. i nie dziwię innym, że tego nie robią.
    Daj spokój, żeby puścić własne dziecko do jakiejkolwiek żużlowej szkółki to trzeba mieć nierówno pod sufitem


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #2714
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    skąd wiesz że nie umie,skoro nigdy nie jechał ?
    W ogóle Wygrywanie nie wiąże się tylko z dojechaniem na pierwszym miejscu. Jak przyjedziesz trzeci, to też wygrałeś - ale tylko z jednym

  17. Powrót do góry    #2715
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,411
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    W ogóle Wygrywanie nie wiąże się tylko z dojechaniem na pierwszym miejscu. Jak przyjedziesz trzeci, to też wygrałeś - ale tylko z jednym
    no tak, masz racje.
    poza tym wiadomo, że dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  18. Powrót do góry    #2716
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Daj spokój, żeby puścić własne dziecko do jakiejkolwiek żużlowej szkółki to trzeba mieć nierówno pod sufitem


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No to czemu oczekujecie, że z okolicznych wiosek, przybędzie kilku 13-14 latków, na nabór do szkółki żużlowej ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2717
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to czemu oczekujecie, że z okolicznych wiosek, przybędzie kilku 13-14 latków, na nabór do szkółki żużlowej ?
    A mało to wariatów chodzi po świecie ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #2718
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to czemu oczekujecie, że z okolicznych wiosek, przybędzie kilku 13-14 latków, na nabór do szkółki żużlowej ?
    Bo dla ich ojca ważniejsze jest czy pod kapslem harnasia znajdzie drugie piwo, a nie to czy dzieciak kąpie się w Odrze, szaleje motorem po polach czy ściąga majty koleżankom.

  21. Powrót do góry    #2719
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to czemu oczekujecie, że z okolicznych wiosek, przybędzie kilku 13-14 latków, na nabór do szkółki żużlowej ?
    To nie te czasy , gdy 13 czy 14-latkowie - takie wiejskie harpagany zaprawione w ujeżdżaniu polnych , czy leśnych dróg szybko robiły
    postępy w żużlowych szkółkach. Dzisiaj takich delikwentów to trzeba na dobry początek uczyć w ogóle jakiejkolwiek jazdy , nie mówiąc
    już o jeżdzie ślizgiem kontrolowanym. Obecne szkolenie , to przede wszystkim mini tory i w tym kierunku trzeba podążać , by owi 13 i
    14 latkowie po solidnej nauce w mini-szkółkach przechodzili na duży tor i mając już obycie szykowali się do licencji.
    Dawne szkolenie już chyba przeszło do lamusa. Z resztą o mini torze , to mowa u Was była już kupę lat temu - o ile dobrze kojarzę , ale to
    jest żmudna robota , a efekty dostrzegalne po jakiś 7-8 latach , więc można się zniechęcić. Ciśnijcie klub o mini tor i szkółkę dla dzieciaków ,
    bo żużel powoli zdycha i nie ma skąd brać zawodników , gdyż ich się nie szkoli po prostu. Powodzenia i dużo cierpliwości życzę.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-06-2018), Rozi22 (08-06-2018)

  23. Powrót do góry    #2720
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Dawne szkolenie już chyba przeszło do lamusa. Z resztą o mini torze , to mowa u Was była już kupę lat temu - o ile dobrze kojarzę , ale to jest żmudna robota , a efekty dostrzegalne po jakiś 7-8 latach , więc można się zniechęcić. Ciśnijcie klub o mini tor i szkółkę dla dzieciaków ,
    bo żużel powoli zdycha i nie ma skąd brać zawodników , gdyż ich się nie szkoli po prostu. Powodzenia i dużo cierpliwości życzę.
    Bo ja wiem, w okolicach Czewy masz trzy szkółki, w okolicach Tarnowa dwie, Cierniaka i Kołodzieja. I gdzie te talenty ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #2721
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    nie wiem, jak jest teraz, ale 3-5 sezonów do tyłu miałem relacje z pierwszej ręki o uczestników tych treningów. nikt się chłopakami nie interesował w parkingu, mieli może po 2-3 min kontaktu z motocyklem raz na trening. głównie spędzali czas na patrzeniu, jak jeżdżą/próbują inni, bo była kolejka chętnych. jak któryś miał szczęście, to mógł popchnąć motor takiemu zgardzińskiemu. nudy, nudy, panie nuuudy. wcale się nie dziwię, że przy takiej organizacji treningów chętnych nie ma. do tego na twarz od razu dostawali info: przynieś kask, łyżwę itd., bo nie będziesz jeździć. czyli wydatki, wydatki, wydatki...

    strażak pi.oli jak potłuczony byle tylko wybielić klub. wystarczy zajechać do pierwszej lepszej wioski, żeby zobaczyć chłopaków śmigających na crossach czy innych wsk-ach skleconych w stodołach, bez rejestracji, bez tłumików, ujeżdżanych po polnych drogach. chętni by się znaleźli, ale dziś już nie działa jak kiedyś szyld falubazu. nie wystarczy powiesić informacji na klubowej stronie o naborze do szkółki. w dzisiejszym świecie, pełnym różnych bodźców, atrakcji, internetu, dopalaczy trzeba umieć dotrzeć i znaleźć talenty, a przede wszystkim potrafić je przy sobie utrzymać. coś się tam ruszyło, to widać np. po niedźwiedziu, ale chyba jednak ciągle za mało.

    na dziś, gdybym miał syna, to bym go nie posłał do klubu. i nie dziwię innym, że tego nie robią.

    Wiele razy powtarzałem, że aby znaleźć materiał na dobrego żużlowca wystarczy się wybrać w okolice biednego jak s****.esyn Krosna Odrzańskiego. Wiem, bo kiedyś w tamtych okolicach mieszkałem. Wszelkie Radnice, Bytnice, Nietkowice, Sycowice to potężna bieda, gdzie młodzi nawet z nudów dojeżdżają wieczorami wszelkie wsk, motorynki, simpsony znalezione w garażu dziadka i robią na nich przeróżne cuda - sam jestem świadkiem, bo swego czasu siadałem sobie z piwkiem w ręku i obserwowałem chociażby zawodu kto dalej dojedzie na jednym kole. Byli i tacy co przejeżdżali całą wioskę, zawracali wciąż na jednym i gnali z powrotem. Potem urządzą sobie jakieś wyścigi, strzelą piwko, dadzą w ryj rówieśnikom z wioski obok i dzień się kończy. Taki kozak, nauczony ciągłym zbieraniem lub dawaniem wpie.rdolu po wiosce nie zastanowi się nawet nad akcją, która będzie niewykonalna dla ułożonego gościa z bogatego domu. I to bez piwa na odwagę! To jest materiał na gwiazdę żużla, a nie młodzian z rodzicem, który ma zapewnić mu motocykl i osprzęt.
    Wystarczy porozlepiać ogłoszenia o naborze do szkółki, wysłać na umówioną godzinę ze 4 busy, po jednym na wioskę, żeby młodzi już w aucie nie dymili i ich przetestować na torze ze zwykłym motorem. Jak któryś zatrybi to zagwarantować mu jakąś drobną kasę na życie(nie wiem, 500 miesięcznie do łapy, żeby gość wiedział, że coś z tego ma) i dwa razy w tygodniu zbierać tych co rokują i zawozić na treningi.
    Make Falubaz great again! Łatwizna.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  25. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-06-2018), kapitan bomba (09-06-2018), kian (08-06-2018), marcool (08-06-2018), sfp (08-06-2018)

  26. Powrót do góry    #2722
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Kurczę dawać Martina do Gorzowa! Nic nie ryzykujemy a możemy zyskać. Albo teraz się okaże ze to jednak jego sezon i nam super pomoże albo nie i wtedy wiemy na czym stoimy.

    A nie ze w dwóch ostatnich meczach przywiezie nam 8 i 9 pkt i wszyscy będą się zastanawiali jakby to było jakby startował wcześniej.

    Dzis robi we Wrocku punkty jak MJJ, Janowski czy Lindgren a lepsze niż Bjerre, Sajfutdinow czy Duzers.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    kian (08-06-2018), marcool (08-06-2018)

  28. Powrót do góry    #2723
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Kurczę dawać Martina do Gorzowa!
    Coś czuję, że po tym dwudniowym SoN, Smola, MJJ i Patryk, będą wypompowani. To się może odbić na tym meczu w Gorzowie. tego się obawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #2724
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Coś czuję, że po tym dwudniowym SoN, Smola, MJJ i Patryk, będą wypompowani. To się może odbić na tym meczu w Gorzowie. tego się obawiam.
    Trzeba było takiego dream temu nie budować

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Nigel (08-06-2018), j-rules (08-06-2018)

  31. Powrót do góry    #2725
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    ta sa sportowcy i kondycje musza miec kosmiczna. chyba ze zimowe przygotowanie do sezonu to lipa . nie ma wymowek zmeczeniem w mlodym wieku

  32. Powrót do góry    #2726
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ja wiem, w okolicach Czewy masz trzy szkółki, w okolicach Tarnowa dwie, Cierniaka i Kołodzieja. I gdzie te talenty ?
    Tor w tej trzeciej będzie oficjalnie otwarty dopiero w nadchodzącą niedzielę. Talenty najwcześniej w poniedziałek.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Gadol (08-06-2018)

  34. Powrót do góry    #2727
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Co prawda nie musi mieć to przełożenia na ligę, ale dzisiaj w tych sześciu startach Smoliński pokazał więcej jaj niż Thorsell i Gomólski razem wzięci w całej pierwszej rundzie w barwach Falubazu.
    Dobre starty i rozgrywanie pierwszego łuku. Dobre wybieranie ścieżek. Dobra obrona pozycji. Ofensywna jazda. Pełne menu.
    Idę o zakład, że gdyby w dziesięciu takich zawodach jak dzisiejsze puścić Gomółe i Thorsella to ani razu by nie pojechali jak dzisiaj Smoła.
    Lubię takich zawodników, którzy jeżdżą radosny speedway bez kalkulacji.
    Wolę takich zawodników, którzy raz przywiozą zera, ale jak będzie miał dzień to pojedzie tak jak dzisiaj, albo wygra GP niż do bólu nudnych innych zawodników.
    Jak już ktoś ma być zawodnikiem nr 5 to właśnie o takim profilu, lekkiego, nieprzywidywalnego wariata. Innym ciekawym zawodnikiem jest Huckenbeck, który jak zapozna się z realiami polskiej ligi może być ciekawym solidnym zawodnikiem robiącym sporo zamieszania na trasie.

  35. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Gadol (08-06-2018), kapitan bomba (09-06-2018), marcool (08-06-2018), sobotch (08-06-2018)

  36. Powrót do góry    #2728
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Smole mozna dac na niedziele.Kompletnie niczym nie ryzykujemy. Niech chlopak pozna smak derbow i zarobi pare groszy. Przynajmniej jeden bedzie szczesliwy i zadowolony po niedzieli.

  37. Powrót do góry    #2729
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    A nasz kapitan jedzie jutro pod Rzeszów na wesele.

    Zresetuje się tam, i na Jancarzu w niedzielę zrobi dwucyfrówę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #2730
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A nasz kapitan jedzie jutro pod Rzeszów na wesele.

    Zresetuje się tam, i na Jancarzu w niedzielę zrobi dwucyfrówę
    Wesela w Rzeszy bywają niebezpieczne. Byłem tam. 12 ślub , od 13 wesele do 6 rano a od 9 poprawiny. To nie są zawody dla mientkich


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #2731
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    oby na macz zdazyl......jak ma 700mk do przejechania to roznie to bywa. i wypoczety raczej nie wroci

  40. Powrót do góry    #2732
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ja wiem, w okolicach Czewy masz trzy szkółki
    Jedna (UŚKS) zarżnięta przez super-działacza ze Stowarzyszenia, druga (Lwiątka) to bardzo małe dzieciaki jeżdżące do niedawna na jakiejś hałdzie żwiru usypanej przez rodziców, którzy nie chcieli by ich pociechy stały się niewolnikami w UŚKS, a prezes UŚKS, Latacz nie wpuszczał ich na miejski minitor, który zresztą też jest już w ruinie. Może dzięki poparciu i pomocy MiSia coś z Lwiątek będzie, choć jak dalej będzie się tam udzielał Latacz to średnio to widzę. Trzeci tor i szkółka (w Rędzinach) dopiero startuje.

    Pomijając kwestię adeptów na normalnym torze to dzieciaków od nas od dawna już nie ma w zawodach mini-żużla.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 08-06-2018 o 21:45
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Powrót do góry    #2733
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ja wiem, w okolicach Czewy masz trzy szkółki, w okolicach Tarnowa dwie, Cierniaka i Kołodzieja. I gdzie te talenty ?
    Bo trzeba czasu i cierpliwości , a poza tym oczywiście młodzi muszą mieć smykałkę.
    A Tarnów , to raczej zaczyna dopiero zabawę , gdyż dzieciaki zaczynają pewnie w wieku jakiś 7-8 lat , więc do licencji daleka droga.

  42. Powrót do góry    #2734
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Lubię takich zawodników, którzy jeżdżą radosny speedway bez kalkulacji.
    Wolę takich zawodników, którzy raz przywiozą zera, ale jak będzie miał dzień to pojedzie tak jak dzisiaj, albo wygra GP niż do bólu nudnych innych zawodników.
    To polecam Szuminę, jego dwa ostatnie powroty do speedwaya to trójki przeplatane z zerami. Z przewagą wygranych.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Powrót do góry    #2735
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wesela w Rzeszy bywają niebezpieczne. Byłem tam. 12 ślub , od 13 wesele do 6 rano a od 9 poprawiny. To nie są zawody dla mientkich


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A to by znaczyło , że w derbach pojedzie na 40% ... możliwości

  44. Powrót do góry    #2736
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    lub 40% mocniejszy

  45. Powrót do góry    #2737
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    lub 40% mocniejszy
    No tak , wszak Łącko niedaleko...

  46. Powrót do góry    #2738
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Słabemu to i wiatr w oczy. Ktoś wie co z Misiem ? Rozumiem że skoro o własnych siłach wrócił do parkingu to nie jest to poważna kontuzja ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #2739
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,482
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Słabemu to i wiatr w oczy. Ktoś wie co z Misiem ? Rozumiem że skoro o własnych siłach wrócił do parkingu to nie jest to poważna kontuzja ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    http://zuzel.falubaz.com/post/sebast...z-kontuzjowany

  48. Powrót do góry    #2740
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To wiem tyle że „uraz kręgosłupa” to pojęcie mega szerokie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #2741
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To wiem tyle że „uraz kręgosłupa” to pojęcie mega szerokie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dajcie go Gryczce z Leszna - on obejrzy chłopaka , poprosi o coś do pisania i ... zdolny.
    A tak poważniej , to niech odpocznie , nabierze sił , by wrócić mocniejszym , a nie jeżdzić jak ...

  50. Powrót do góry    #2742
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Dajcie go Gryczce z Leszna - on obejrzy chłopaka , poprosi o coś do pisania i ... zdolny.
    A tak poważniej , to niech odpocznie , nabierze sił , by wrócić mocniejszym , a nie jeżdzić jak ...
    Misio akurat w tym sezonie jeździ nieźle ; i zawsze jak już tak jest to dzwon.

  51. Powrót do góry    #2743
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    Misio akurat w tym sezonie jeździ nieźle ; i zawsze jak już tak jest to dzwon.
    Ok jeżdzi nieżle , ale potrafi być też ... samokrytyczny

  52. Powrót do góry    #2744
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Ok jeżdzi nieżle , ale potrafi być też ... samokrytyczny
    Tak
    Ale powiedział pojechałem (w tym konkretnym biegu!) jak ....A

    Reakcję dziennikarza oglądam sobie dość często. Na polepszenie nastroju.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rav_gorzow za jego przydatny post!

    j-rules (10-06-2018)

  54. Powrót do góry    #2745
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    Tak
    Ale powiedział pojechałem (w tym konkretnym biegu!) jak ....A

    Reakcję dziennikarza oglądam sobie dość często. Na polepszenie nastroju.
    Jest ... bezcenna

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    j-rules (10-06-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •