Strona 31 z 151 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1351
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Czytajac wpisy leszczyniakow przyszlo mi do lba, zeby zapytac Zengote o przyczyny wyniku w 2016

    Osobiscie uwazam, ze Gomolski to mimo wszystko wyzsza ligowa polka od Smolynskiego, co nie oznacza, ze nie warto przetestowac Niemca z jakims slabszym rywalem. Nie pamietam kalendarza ale wyrazam nadzieje, ze mecz z rolnikami nastapi szybciej niz pozniej.
    Tylko, że dla nas mecze z tymi "słabszymi" rywalami będą kluczowe w walce o utrzymanie. I to na pewno nie będzie czas na eksperymenty. Dla mnie S. to po prostu zabezpieczenie na wypadek kontuzji.

  2. Powrót do góry    #1352
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Niestety sparing pomiędzy Falubazem, a Stalą Gorzów przewidziany na 23.03 (piątek) stoi pod dużym znakiem zapytania. W weekend w Zielonej spadnie śnieg, a w nocy temperatura będzie dochodzić do -6 stopni. W tygodniu pogoda będzie niewiele lepsza i dojdzie maksymalnie w dzień do 3-5 stopni, a w nocy będą temperatury ujemne. W dniu sparingu meteorolodzy przewidują mróz do -3 nad ranem do maks 2 stopni w dzien. Przy takiej pogodzie nie ma mowy o żadnych jazdach/treningach.

  3. Powrót do góry    #1353
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,454
    Kliknij i podziękuj
    425
    Podziękowania: 520 w 333 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Niestety sparing pomiędzy Falubazem, a Stalą Gorzów przewidziany na 23.03 (piątek) stoi pod dużym znakiem zapytania. W weekend w Zielonej spadnie śnieg, a w nocy temperatura będzie dochodzić do -6 stopni. W tygodniu pogoda będzie niewiele lepsza i dojdzie maksymalnie w dzień do 3-5 stopni, a w nocy będą temperatury ujemne. W dniu sparingu meteorolodzy przewidują mróz do -3 nad ranem do maks 2 stopni w dzien. Przy takiej pogodzie nie ma mowy o żadnych jazdach/treningach.
    Spoko przyniosę grilla i trochę mięsiwa, nie zamarzniemy
    Tylko Falubaz

  4. Powrót do góry    #1354
    Użytkownik Awatar dillinger 2.0
    Dołączył
    22-08-2016
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 15 w 7 postach
    To forum nie umarło??

    Witam wszystkich po przerwie

    Jak mogę skontaktować się z którymś z moderatorów bo stworzyłem konto rezerwowe, a chciałbym odzyskać hasło do pierwotnego konta?

    ps.
    TYLKO FALUBAZ !

  5. Powrót do góry    #1355
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Spoko przyniosę grilla i trochę mięsiwa, nie zamarzniemy
    Dobrze się składa, bo akurat będę u Was w ten i następny weekend, także się przypomnę

  6. Powrót do góry    #1356
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    już sobie poradziłem;

    witam raz jeszcze

  7. Powrót do góry    #1357
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Podobno w Rawiczu już trenowali na torze. Może by nasi tez tam po koleżeńsku pojechali pokręcić kolka zamiast wędrować tylko po różnych punktach miasta

  8. Powrót do góry    #1358
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Tak poza tematem, wybiera się ktoś z Was dzisiaj może do X-Demona (będą tam m.in. Wasi żużlowcy)? Tak sie sklada, że akurat tam będę i jeśli ktoś ma chęć na małe rozmowy żużlowe przy drinku, to dajcie znać na priv

  9. Powrót do góry    #1359
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Tak poza tematem, wybiera się ktoś z Was dzisiaj może do X-Demona (będą tam m.in. Wasi żużlowcy)? Tak sie sklada, że akurat tam będę i jeśli ktoś ma chęć na małe rozmowy żużlowe przy drinku, to dajcie znać na priv

    lepiej potrenuj karate.
    tam nikt nie chce rozmawiać, tylko od razu leją w ryj.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Przemek (16-03-2018)

  11. Powrót do góry    #1360
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Przemek poszedł PW.

    Kolarz- jak nie wiesz jak było to się nie wymądrzaj głupio. Wpada do lokalu grupa kiboli Chrobrego, chcą napaść na ochroniarza a jak on się umiejętnie broni to potem dwóch biegnie na policję, że mają nos złamany... Tabloidy lokalne podchwytują a lemingi mają używanie.

    Pozdrawiam.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    zigi1976 (18-03-2018)

  13. Powrót do góry    #1361
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta

    Kolarz- jak nie wiesz jak było to się nie wymądrzaj głupio.
    ojejku jej, nie wiedziałem, że jesteś tam ochroniarzem.
    to nie chodzi tylko o ostatnią sytuację - wystarczy posłuchać ludzi, którzy tam bywają, sprawdzić ilość policyjnych interwencji albo przejść się wieczorem w pobliżu.
    nie bez powodu komenda zawnioskowała o odebranie lokalowi koncesji na alkohol, a kubicki się zastanawia, bo jest bardzo wiele głosów "za".

  14. Powrót do góry    #1362
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Jako, że rozmawiałem wczoraj z Eneaszem (pozdrawiam serdecznie) przy piwku m.in. o składzie Falubazu, to przedstawiłem mu wizję jak ja bym widział skład Falubazu na ten sezon. Ja na miejscu Skórnickiego na mecze u siebie pod numer 13 wpuszczałbym zawodnika 4 lub 5 pod względem średniej biegowej. Skupiłbym się na atakowaniu u siebie. A taką możliwość - przy słabych juniorach daje tylko zestawienie dwóch silnych par. I w meczach u siebie widziałbym to tak:

    9. Protasiewicz
    10. Jepsen Jensen
    11. Zengota
    12. Dudek
    13. Thorsell (Eneasz mówił, że Szwed będzie gotowy po kontuzji)/Gomólski/Smoliński
    14. Tonder
    15. Zgardziński
    16. Osyczka (lub ktoś od 16 do 18 roku życia)

    Na wyjazdy wystawiłbym tak:

    1. Thorsell
    2. Jensen
    3. Zengota
    4. Dudek
    5. Protasiewicz
    6. Tonder
    7. Zgardziński
    8. Osyczka (lub ktoś od 16 do 18 roku życia)

    Do tego w przypadku słabszej formy Zgardzińskiego, dałbym na trudne wyjazdy w Lesznie, czy Wrocławiu Osyczkę kogoś młodego) do składu.

    Składy teoretycznie najlepiej zbilansowane i najlepiej nadające się do ataku u siebie i najlepiej są przygotowane do ewentualnych rezerw taktycznych na wyjeździe.

  15. Powrót do góry    #1363
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,454
    Kliknij i podziękuj
    425
    Podziękowania: 520 w 333 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jako, że rozmawiałem wczoraj z Eneaszem (pozdrawiam serdecznie) przy piwku m.in. o składzie Falubazu, to przedstawiłem mu wizję jak ja bym widział skład Falubazu na ten sezon. Ja na miejscu Skórnickiego na mecze u siebie pod numer 13 wpuszczałbym zawodnika 4 lub 5 pod względem średniej biegowej. Skupiłbym się na atakowaniu u siebie. A taką możliwość - przy słabych juniorach daje tylko zestawienie dwóch silnych par. I w meczach u siebie widziałbym to tak:

    9. Protasiewicz
    10. Jepsen Jensen
    11. Zengota
    12. Dudek
    13. Thorsell (Eneasz mówił, że Szwed będzie gotowy po kontuzji)/Gomólski/Smoliński
    14. Tonder
    15. Zgardziński
    16. Osyczka (lub ktoś od 16 do 18 roku życia)

    Na wyjazdy wystawiłbym tak:

    1. Thorsell
    2. Jensen
    3. Zengota
    4. Dudek
    5. Protasiewicz
    6. Tonder
    7. Zgardziński
    8. Osyczka (lub ktoś od 16 do 18 roku życia)

    Do tego w przypadku słabszej formy Zgardzińskiego, dałbym na trudne wyjazdy w Lesznie, czy Wrocławiu Osyczkę kogoś młodego) do składu.

    Składy teoretycznie najlepiej zbilansowane i najlepiej nadające się do ataku u siebie i najlepiej są przygotowane do ewentualnych rezerw taktycznych na wyjeździe.
    Pepe z 9 to dla mnie strzał w kolano. "dziewiątka" musi być dla startowca.
    Wersja "wyjazdowa" powinna się też sprawdzić w domu

    Co do Alexa to mam na niego alergię, ale jeśli będzie najlepszy z juniorów to niech śmiga ...
    Tylko Falubaz

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Falubaz (18-03-2018)

  17. Powrót do góry    #1364
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Tak poza tematem, wybiera się ktoś z Was dzisiaj może do X-Demona (będą tam m.in. Wasi żużlowcy)? Tak sie sklada, że akurat tam będę i jeśli ktoś ma chęć na małe rozmowy żużlowe przy drinku, to dajcie znać na priv
    Szkoda, że dopiero dzisiaj przeczytałem . Byłem na tej imprezie i szkoda że się nie spotkaliśmy. Jak co roku fajne spotkanie z chłopakami. Najbardziej zaskoczyły mnie wyniki testów wydolnościowych Protasa - szacun dla Niego

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Przemek poszedł PW.

    Kolarz- jak nie wiesz jak było to się nie wymądrzaj głupio. Wpada do lokalu grupa kiboli Chrobrego, chcą napaść na ochroniarza a jak on się umiejętnie broni to potem dwóch biegnie na policję, że mają nos złamany... Tabloidy lokalne podchwytują a lemingi mają używanie.

    Pozdrawiam.
    Dokładnie! wielokrotnie tam byłem i włos mi z głowy nie spadł. Jak nie dymisz to nikt tam ci gęby nie obije.
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 18-03-2018 o 00:09

  18. Powrót do góry    #1365
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    przecież patryk nigdy nie był doparowym, nawet jak jeździł z hampelem, doylem czy protasem. i to teraz też nie przejdzie.
    jest trzech prowadzących i to się nie zmieni, chyba że kogoś wyeliminuje kontuzja: pepe, patryk i grzesiek. skórnicki ma za małe jaja, żeby podskoczyć wielkiej trójce, więc będzie tak jak ustali starszyzna w zespole.
    thorssel z jensenem w pierwszej parze, przy słabych juniorach, to na wyjazdach pewne 10:2 po pierwszych dwóch biegach. dlatego patryk jest pewniakiem na pierwszą parę na wyjazdach zamiennie z grześkiem na miejscu.
    pepe zadomowił się w parze z juniorem i pewnie w tym roku też tak będzie.

  19. Powrót do góry    #1366
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,100
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Wstawianie pod 8/16 zawodnika który kompletnie nic nie gwarantuje, czyli jak to proponuje Przemek - Osyczka, albo ktoś 16-18 letni (w naszym przypadku zupełnie niedoświadczony) - chyba nie ma sensu. Jeżeli nie wydarzy się jakaś kontuzja, to taki zawodnik nie będzie miał szans w ogóle na starty. Albo wstawiać tam mocniejszego juniora (którego nie mamy, ew. Zgardziński, czy Niedźwiedź), który może każdego juniora zastąpić raz z rezerwy zwykłej i dodatkowo może pojechać za słabszego seniora, albo próbować wariantu z Hansenem licząc, że z tej mąki może być chleb i będzie mógł wspierać drugą linię w przypadku jej słabszej jazdy.

  20. Powrót do góry    #1367
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jako, że rozmawiałem wczoraj z Eneaszem (pozdrawiam serdecznie) przy piwku m.in. o składzie Falubazu, to przedstawiłem mu wizję jak ja bym widział skład Falubazu na ten sezon. Ja na miejscu Skórnickiego na mecze u siebie pod numer 13 wpuszczałbym zawodnika 4 lub 5 pod względem średniej biegowej. Skupiłbym się na atakowaniu u siebie. A taką możliwość - przy słabych juniorach daje tylko zestawienie dwóch silnych par. I w meczach u siebie widziałbym to tak:

    9. Protasiewicz
    10. Jepsen Jensen
    11. Zengota
    12. Dudek
    13. Thorsell (Eneasz mówił, że Szwed będzie gotowy po kontuzji)/Gomólski/Smoliński
    14. Tonder
    15. Zgardziński
    16. Osyczka (lub ktoś od 16 do 18 roku życia)

    Na wyjazdy wystawiłbym tak:

    1. Thorsell
    2. Jensen
    3. Zengota
    4. Dudek
    5. Protasiewicz
    6. Tonder
    7. Zgardziński
    8. Osyczka (lub ktoś od 16 do 18 roku życia)

    Do tego w przypadku słabszej formy Zgardzińskiego, dałbym na trudne wyjazdy w Lesznie, czy Wrocławiu Osyczkę kogoś młodego) do składu.

    Składy teoretycznie najlepiej zbilansowane i najlepiej nadające się do ataku u siebie i najlepiej są przygotowane do ewentualnych rezerw taktycznych na wyjeździe.
    Takie ustawienia składu u siebie się nie sprawdzą za to oznaczają kwasy w drużynie. Jesteśmy słabi i musimy opierać się przede wszystkim na sile naszych liderów. Dać Protasa na pierwsze biegi to marnowanie wewnętrznych pól. Poza tym on się nie nadaje do jazdy parą, będzie tego nieszczęsnego MJJ pakował w dechy.
    Doświadczenia ostatniego sezonu pokazały, że Protas nadaje się najlepiej pod 5/13 a wszelkie kombinacje z ustawianiem go na innej pozycji przynosiły efekt odwrotny do zamierzonego.

    Pomysł z parą Zengi - Dudek jak doparowy (na wyjazdach) jest bardzo ciekawy, mi się podoba, ale tylko pod warunkiem że Jakob będzie prezentował poziom przynajmniej zeszłoroczny a to wcale nie jest takie oczywiste po kontuzji. Musimy poczekać.

  21. Powrót do góry    #1368
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Jutro Dudek z Gomólskim maja być w 3mieście pojeździć

  22. Powrót do góry    #1369
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,454
    Kliknij i podziękuj
    425
    Podziękowania: 520 w 333 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Jutro Dudek z Gomólskim maja być w 3mieście pojeździć
    Gdańsk nie dopadła zima ?
    Tylko Falubaz

  23. Powrót do góry    #1370
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    -1*, ale dZis non stop slonce, delikatny wiaterek... śniegu zero

  24. Powrót do góry    #1371
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No szkoda Zigi, że wcześniej nie dałeś znać bo było fajne spotkanie - czasu za mało aby poruszyć różne ciekawostki, które nie są do opowiedzenia tu na forum. Moze nastepnym razem. My w koncu bylismy w Hauscie, nie dotarliśmy do Demona bo juz byla polnoc prawie i nie wiadomo bylo, czy zuzlowcy dalej beda. Napisz prosze jak to wygladalo pokrotce i do ktorej byla druzyna.

    Ciesza dobre wyniki Kapitana! Czy rozmawiales z nim cos o pracy nad wyjsciami spod tasmy? Czy to sprzet, reflleks czy psychika? Czy mial jakies zajecia z kims (dr Misiak, moze jakis inny zawodnik?) zeby to poprawic? Gdyby mial normalne wyjscia na starcie to bylby jednym z najlepszych aktualnie na swiecie...

    Przemek - dzieki za spotkanie i ciekawe analizy. Mysle, ze jeszcze kiedys piwko wychylimy.

    Co do naszych zawodników to troche sie klub ociaga ze zorganizowaniem jazd. Torun i Leszno juz maja sparingowac po kilkudziesieciu kolkach na torze a nasi jeszcze toru nie powachali nawet jazda spacerowa. A gdzie dopiero jazda na pelnym gazie a potem we czterech...

  25. Powrót do góry    #1372
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Co do naszych zawodników to troche sie klub ociaga ze zorganizowaniem jazd. Torun i Leszno juz maja sparingowac po kilkudziesieciu kolkach na torze a nasi jeszcze toru nie powachali nawet jazda spacerowa. A gdzie dopiero jazda na pelnym gazie a potem we czterech...
    Mnie mocno martwi fakt, że nasi nie wyjechali na tor, a już w sobotę SBP.
    Mimo, iż kapitan uspokaja https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/74...yjechal-na-tor to ja jestem zaniepokojony. Taką jazdą na maxa bez wcześniejszych treningów można sobie zrobić niezłe "kuku". Na dodatek na początku sezonu. Wczucie się w motocykl czy nabranie przyzwyczajenia do prędkości są bardzo ważne.
    W SBP wystartuje nasza czołówka oby udało się bez kontuzji wejść w sezon.

    pozdro!
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  26. Powrót do góry    #1373
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz.
    Cytowany w PS Tymczyszyn mówi o takim samym budżecie na ten rok, jak w 2017, czyli 9-10 M. A my cały czas nie mamy sponsora tytularnego. Fakt, że e-Kantor zostaje z klubem, ale z mniejszą rolą i kasą.
    Ktoś wie, czy jest już dopięty jakiś sponsor w nazwie i tylko czekają z ogłoszeniem?

  27. Powrót do góry    #1374
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Ten budżet to oczywiście nie uwzględnia finału i tych słynnych dodatkowych wpłat od sponsorów?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  28. Powrót do góry    #1375
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,482
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Mam nadzieje że nikt nie da się nabrać na te zaczepki leszczyńskich kombajnistów

  29. Powrót do góry    #1376
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach

    jeszcze w sprawie przedsezonowych treningów...

    PePe i Gomólski pokręcili dziś kółka w Gnieźnie. Dobrze, że chociaż tyle.
    EDIT: Dudek, MJJ i JT byli w Gdańsku...

    Słuchałem niedawno audycji w RZG, chyba "Dogrywka" gdzie wypowiadał się Sqra i Duzers. Ten pierwszy twierdził, że przedsezonowe treningi nie są aż tak mocno istotne, ponieważ większość zawodników to profesjonaliści i nie potrzebują "wjeżdżać" się w sezon, chyba, że są juniorami lub innymi mało doświadczonymi zawodnikami.
    Natomiast zaraz po nim był Duzers, który wyraził wręcz odmienne zdanie. Był bardzo zaniepokojony brakiem przedsezonowego "kręcenia kółek" i wyraził się jasno, że bez odpowiednich treningów potraktuje SBP jako trening i będzie jeździł bardzo ostrożnie i zachowawczo.
    Ostatnio edytowane przez Mihodator ; 20-03-2018 o 12:58
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  30. Powrót do góry    #1377
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Dziś w Gnieżnie kręcili kółka Protas, Dudek, Zengota i Gomólski.

    Pogoda ma być coraz łaskawsza, to warkot motocykli bedzie coraz częściej słychać.
    Materiał z dziś, powoli do przodu.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    SCOT FZG (20-03-2018), kapitan bomba (21-03-2018)

  32. Powrót do góry    #1378
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Świetnie, że nasi seniorzy zaczęli już kręcić kółka, ale co z juniorami?
    Fakt, że do meczu w Tarnowie jeszcze ponad dwa tygodnie, ale dosyć oczywistym jest to, że młodzi potrzebują więcej jazdy, a jak chwalimy się bańką na szkolenie, to może niech dogadają się z jakimś ośrodkiem, w którym można jeździć i na tor.

  33. Powrót do góry    #1379
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dziś w Gnieżnie kręcili kółka Protas, Dudek, Zengota i Gomólski.

    Pogoda ma być coraz łaskawsza, to warkot motocykli bedzie coraz częściej słychać.
    Materiał z dziś, powoli do przodu.

    https://www.youtube.com/watch?v=4JIHTWmiC2w
    O qrde niezła sachara w tym Gnieźnie. Dobrze że zaczęli w końcu jakby to napisał kolega Steve - Gniezno jest dobre na wszystko

  34. Powrót do góry    #1380
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Świetnie, że nasi seniorzy zaczęli już kręcić kółka, ale co z juniorami?
    Fakt, że do meczu w Tarnowie jeszcze ponad dwa tygodnie, ale dosyć oczywistym jest to, że młodzi potrzebują więcej jazdy, a jak chwalimy się bańką na szkolenie, to może niech dogadają się z jakimś ośrodkiem, w którym można jeździć i na tor.
    Juniorzy coś tam pojezdzili na pitbike`ach.
    Dziś w Gnieżnie trenowali min. Alex i Tonder.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #1381
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    może ktoś zrobić z tym wątkiem tak aby był widoczny?
    póki co jest niezły burdel bo żeby tu wejść trzeba wchodzić na około poprzez link ze starego wątku

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    zigi1976 (24-03-2018)

  37. Powrót do góry    #1382
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Sezon uważam za otwarty.Choć w Gdansku było chłodno to jednak było warto.Nasi jak dzieci we mgle Zengi nic specjalnego kupę defektów s sama jazda wiele do życzenia.Rudy mimo dwu cyfrowej zdobyczy punktowej lecz zdobyte w większości na defektach.

  38. Powrót do góry    #1383
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    może ktoś zrobić z tym wątkiem tak aby był widoczny?
    póki co jest niezły burdel bo żeby tu wejść trzeba wchodzić na około poprzez link ze starego wątku
    Że jak ? Przecież wątek jest widoczny. Wchodzisz tak jak do każdego innego wątku
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1384
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Coś jest nie tak. Jak przez przeglądarkę wchodzę to faktycznie waszego wątku nie widać. Na telefonie jest ok.

    http://scr.hu/2kuv/f83m1

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    dillinger (25-03-2018)

  41. Powrót do góry    #1385
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Coś jest nie tak. Jak przez przeglądarkę wchodzę to faktycznie waszego wątku nie widać. Na telefonie jest ok.

    http://scr.hu/2kuv/f83m1
    Wszystko jest OK z forum. Trzeba wchodzić poprzez "Żużel - forum ALL in ONE" i wtedy wątek jest widoczny. Po prostu Carlitos jak zakładał wątek, nie powiązał go z odp. działem. Czyli "Speedway Ekstraliga/Falubaz Zielona Góra".
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1386
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wszystko jest OK z forum. Trzeba wchodzić poprzez "Żużel - forum ALL in ONE" i wtedy wątek jest widoczny. Po prostu Carlitos jak zakładał wątek, nie powiązał go z odp. działem. Czyli "Speedway Ekstraliga/Falubaz Zielona Góra".
    Nie da się tego zmienić? Musiałem się ostatni sporo napocić, żeby wejść na nasz wątek.

  43. Powrót do góry    #1387
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Że jak ? Przecież wątek jest widoczny. Wchodzisz tak jak do każdego innego wątku
    tak
    tylko kiedyś wystarczyło jedno kliknięcie, a teraz potrzebne są aż trzy

  44. Powrót do góry    #1388
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    tak
    tylko kiedyś wystarczyło jedno kliknięcie, a teraz potrzebne są aż trzy
    Pretensje kieruj do Carlitosa. O to, że musisz dodatkowo 2 razy kliknąć myszą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1389
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pretensje kieruj do Carlitosa. O to, że musisz dodatkowo 2 razy kliknąć myszą
    dobrze że nie bykiem

    ps.
    chyba już coś naprawiono

  46. Powrót do góry    #1390
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,794
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Zawodnicy Falubazu, daleko w lesie z przygotowaniami do sezonu.
    W Toruniu co prawda tylko preludium, ale mają chłopaki nad czym pracować. Krótko mówiąc, należeli do najsłabszych. O ile po Smolińskim trudno było spodziewać się więcej, to Protas i Thorssell daleko z formą, Dudek jeszcze nie wszedł do lasu. Zengota po gdańskiej rozpaczy sprzętowej, nawet nie wyjechał na tor.
    Liga tuż, tuż. Do roboty Falubazy.

  47. Powrót do góry    #1391
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    smoliński, thorssel, pepe i patryk zrobili dziś łącznie tyle punktów, ile sam jeden sajfutdinow. rusek do tego miał więcej bonusów.
    niektórzy uważają, że jeszcze czas, spokojnie, bo się nie wjeździli.

    ciekawe, że ta reguła o wjeżdżaniu się w sezon nie dotyczy rzeczonego ruska, hampela czy madsena, którzy już zapie.dalają aż miło. wszyscy jadą mniej więcej to, co w zeszłym sezonie, tylko nasi jeszcze w lesie.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    chloroform (27-03-2018)

  49. Powrót do góry    #1392
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No w weekend startowali wszyscy nasi seniorzy:

    Zengi: albo 0 albo 3 z tym, ze dwoch albo trzech trojek nie dowiozl przez defekty. Chimerycznie ale z potencjalem.

    Liglad: w sumie najlepiej ze wszystkich w ten weekend. Jeden z najlepszych w turnieju w Gdańsku. Dobre miał momenty i ze startu i na trasie.

    Kacper: ładna zdobycz ale duzo na defektach innych. Solidnie ale bez błysku.

    Kapitan: starty raczej słabe, trasa z czasem jakoś wyglądała ale jeszcze potrzebuje treningów.

    Duzers: starty nawet ale potem ugór do obrobienia, duzo pracy w polu czeka

    Jackob: dobrze powiedział, jazda lepsza niż punkty. Miał niezłe wyjścia ze startu i dobre pierwsze łuki ale tracił na dystansie. Do tego taśma. No ale na anszym torze już by go Sajfutdinow nie minął...Jest potencjał.

    Smoliński: nawet zaskoczył walecznością i szybkim motocyklem. Zawsze mówiłem, że nie da się wygrać rundy GP tylko trafiając z dobrym sprzętem. Tam wielu ma świetne rakiety i umiejętnosci. Potencjał jest i warto go obserwować.


    Teraz należy jak najszybciej doprowadzić nasz tor do używalności i przeprowadzić treningi z dopasowania sprzętu a potem sparing:

    Falubaz I:

    9. Zengi
    10. Niedziwedz
    11. Duzers
    12. Hansen
    13. Protas
    14. Zgarda

    vs

    Falubaz II:

    1. MJJ
    2. Tonder
    3. Thorsell
    4. Gomolski
    5. Smolinski
    6. Osyczka.

    Najlepsi jadą w lidze. Ciekawe czy Skóra miałby ikrę na coś takiego bez żadnych układów.

  50. Powrót do góry    #1393
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Spokojnie , to dopiero pierwsze galopy i brak możliwości przeprowadzenia treningów + towarzyski charakter imprez
    raczej wskazywałyby wstrzemiężliwość w ferowaniu jednoznacznych ocen co do rzeczywistej formy.
    Pierwszy prawdziwy sprawdzian czeka Was w Tarnowie , a teraz to są tak naprawdę poważniejsze ... treningi.

  51. Powrót do góry    #1394
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma co marudzic, przeciez szczyt formy musi przyjsc na playoffy. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc, po owocach ich poznacie

  52. Powrót do góry    #1395
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,794
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie ma co marudzic, przeciez szczyt formy musi przyjsc na playoffy. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc, po owocach ich poznacie
    Obiecujesz te playoffy?
    Nie wiem jak mamy się tam znaleźć, potrzebujemy cudu albo pecha innych.
    Wywalczmy eligę na 2019 rok i będzie dobrze. Będę kibicował tak jak w walce o medal.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •