Strona 29 z 151 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Najważniejsze wydarzenia ostatnich dni

    ''patrioci'' kontra Izrael
    Lodowi Wojownicy na 7200
    Sportsboard znów nadaje

    Witam towarzystwo i zapraszam do mordobicia w tutejszym stylu

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Dominik (20-02-2018)

  3. Powrót do góry    #1262
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    He, he, widzę, że Scot, pewnie w ramach protestu, od nowa się zarejestrował.

    Albo zapomniał hasła do starego konta
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1263
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    A tak w ogóle, jeden z naszych juniorów rozmawiał ze Zdzichem w sprawie wypożyczenia...bo tenże zawodnik przez cały styczeń nie mógł się dogadać z prezesem Zmorą i była opcja wypożyczenia do Falubazu, Grudziądza lub...koniec kariery. Ostatecznie konflikt udalo się rozwiązac...Więcej szczegółów jednak nie zdradzę.

  5. Powrót do góry    #1264
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    W kooooońcuuu! Ależ mi brakowało tego Forum
    Niby mała zwykła rzecz dnia codziennego a jak cieszy. Miło, że znów będzie z kim podyskutować bo za dużo Januszy tego sportu jest dookoła i nieraz ciezko z kims na odpowiednim poziomie się pospierac. Brakowało mi Was wredne Mordy

    W międzyczasie okazało się nawet, ze mój kumpel który nigdy się tu nie udzielał zadzwonił bo lubił często w pracy śledzić nasz wątek. Był załamany, że forum zniknęło. Mieliśmy nawet plan, żeby otworzyć jakiś klon tego pod podobną nazwą gdzieś w sieci ale na szczęście chwilowo nie trzeba...

    Co do naszego składu to żałować można istotnie tego Thungate'a, o którym pisałem cały zeszły sezon.

    Poza tym dziwi mnie, że większość "fachowców" w mediach czy nawet kibiców wstawia do składu Gingera kosztem Jackoba. Oczywiście życzę Kacprowi, żeby tu punktował u nas jak np. Zengi w Lesznie i nawet wierzę, ze jest to możlwe ale z drugiej strony przecież Thorsell też sroce spod ogona nie wypadł.

    Ja po cichu liczę, że to JT może zrobić różnicę i zadecydować czy powalczymy o coś więcej. W zeszłym seoznie pokazał się z dobrej strony mimo braku znajomości torów, małej liczbie szans i najgorszych nr startowych. Jezdził ładnie technicznie, mądrze i walecznie. W sparingach przed sezonem miał na naszym torze średnią bliską 3 pkt/bieg, potrafił prowadzić bieg z Sajfutdinovem w Lesznie (gdzie go niesłusznie wykluczyli) czy dorzucać cenne punkty. Nawet Cieslak przyznawał, ze w dwóch meczach za szybko zaczął go zastępować i za mało na niego stawiał.
    Teraz jak poznał tory w Ekstralidze i okrzepł, posmakował z czym to się je to może być jeszcze skuteczniejszy. Wierzę, że mając szybkie silniki jest w stanie być jednym z liderów w poszczególnych meczach. To oczywiście wariant optymistyczny.
    Ale nie rozumiem jak można go z góry stawiać na pozycji przegranej z Kacprem.

    No i sprawa kewlarów, które poznamy dopiero za miesiąc.
    Ja czuję, ze chyba będa takie jak stroje zespołu na obóz w górach czyli szare z żółtym kółkiem/tarczą i mychą. Proste i ładne wzornictwo widzę zaczyna sie przebijać w klubie zamiast mozaiki, ciapek i innych pstrokacizn.

  6. Powrót do góry    #1265
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja mam tylko nadzieję, że wraz z końcem Cieślaka skończy się forowanie pupilków na niekorzyść właśnie takiego kogoś jak Thorssel. Przy odpowiednich warunkach już dziś ten zawodnik mógłby mieć pewne czwarte miejsce w teamie ze sporymi widokami na dobicie do poziomu Zengoty na ten przykład.

  7. Powrót do góry    #1266
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    To prawda, że miesiąc przed poważnym ściganiem Kacper Gomólski wagowo nie przypomina żużlowca i zamiast solidnie przepracowac zimę i walczyć o skład to..jadł Ginger fast-foody?

  8. Powrót do góry    #1267
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    To prawda, że miesiąc przed poważnym ściganiem Kacper Gomólski wagowo nie przypomina żużlowca i zamiast solidnie przepracowac zimę i walczyć o skład to..jadł Ginger fast-foody?
    moze jesc fast foody. alkohol tuczy.

  9. Powrót do góry    #1268
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    To prawda, że miesiąc przed poważnym ściganiem Kacper Gomólski wagowo nie przypomina żużlowca i zamiast solidnie przepracowac zimę i walczyć o skład to..jadł Ginger fast-foody?
    A od kiedy to waga jest wyznacznikiem formy?

    Z Holdera w swoim czasie też się nabijali, że druga broda mu urosła przez zime.
    Potem ten sam "grubas" Holder, ku zdziwieniu wyśmiewaczy prezentował się na torze świetnie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #1269
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Wow już straciłem wiarę, że SB wróci.
    Chyba z 2 tygodnie nie sprawdzałem

    Trio Pepe, Dudek, Zengi raczej nie zagrożone, reszta ma u Skóry czystą kartę i mam nadzieję, że Skóra będzie brał najlepszych.
    Ja osobiście cały czas widzę w Jacobie poważnego grajka, niestety nie docenianego przez Cieślaka.

    Fajne zmiany zaszły w sztabie juniorskim .... w KOŃCU Nie wiem czy efekty będę już w tym sezonie, ale na pewno to słuszna droga, która ja na pewno będę sumiennie wspierał
    Tylko Falubaz

  11. Powrót do góry    #1270
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Jestem i Ja!

    Szkoda, że SB na tak długo było wyłączone, ponieważ stracili wielu czytelników. Ja już straciłem nadzieję w to forum i zupełnie przypadkowo sobie przypomniałem. Na szczęście dla SB nie ma innego ciekawego i ogólnopolskiego forum, na które można by się przerzucić.

    pozdrodator!

    Edit: aż obcięło mi połowę awatara
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  12. Powrót do góry    #1271
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ok, jakoś powoli się odbudowujemy w tym watku.

    Słusznie zauważył Sobotch, żeby nie było faworyzowania jakiegokolwiek zawodnika. Np. Dobruc mial z tym problem i uparcie stawial na Jablko gdy mial jeszcze MBJ do dyspozycji np.
    Jedyne co sie obawiam u Skory czy on nie przeniesie kolezenskich sympatii i stosunkow z czasow zawodniczych do terazniejszej roli choc w sporej mierze. Wtedy moze to zle rzutowac na efekty jego pracy.

    Kolejna sprawa jak poukladane beda pary. Mam wrazenie, ze wiekszosc osob juz uwaza temat za oczywisty a ja jednak bym sie pokusil o moze jakies zmiany.
    Wiemy, ze na pewno prowadzacymi na poczatek beda Kapitan, Duzers i Zengi (niezly sklad sami Polacy liderami ).
    Wiemy ze Kapitan lepiej sie sprawdza jako prowadzacy niz doparowy, ale czy on musi byc zawsze z juniorem?
    Czy Thorsell albo Gomolski, ktorzy i tak nie sa faworytami w danym biegu musza jeszcze miec dla utrudnienia gorsze pola z numerow 2/10?

    Wobec powyzszego proponowalbym moze cos jak ponizej:

    9. Kapitan
    10. MJJ
    11. Zengi
    12. Thorsell/Gomolski
    13. Duzers
    14. Tonder
    15. Niedzwiedz
    16. Zgarda

    A moze jeszcze nas Smolinski zaskoczy i zaatakuje mocno sklad? Nie mialbym nic przeciwko temu. Jak przygotuje sie dobrze fizycznie i sprzetowo to nie bedzie chlopcem do bicia.

  13. Powrót do góry    #1272
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Nie ma szans na kapitana z numerem innym niż doparowy-juniorski. Ze startami Protasa to samobój, musi wyjeżdżać dopiero jak się trochę odsypie.

  14. Powrót do góry    #1273
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Wobec powyzszego proponowalbym moze cos jak ponizej:

    9. Kapitan
    10. MJJ
    11. Zengi
    12. Thorsell/Gomolski
    13. Duzers
    14. Tonder
    15. Niedzwiedz
    16. Zgarda

    A moze jeszcze nas Smolinski zaskoczy i zaatakuje mocno sklad? Nie mialbym nic przeciwko temu. Jak przygotuje sie dobrze fizycznie i sprzetowo to nie bedzie chlopcem do bicia.
    Kapitan raczej nie pojedzie w parze z kimś innym jak junior.

    Ale zaraz zaraz... Czy my nie mamy zawodnika do 23 lat, który mógłby jechać jako rezerwa? Thorsell i Gomólski mają po 24. Teraz sobie uświadomiłem, że to niezły kadrowy fu*k up. Zamiast Gomólskiego czy Smolińskiego trzeba było brać kogoś do 23 lat. Zgarda pod 16 jest tak samo przydatny jak zęby w dupiu. Lekko mówiąc trochę to nie przemyślane.
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  15. Powrót do góry    #1274
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    Kapitan raczej nie pojedzie w parze z kimś innym jak junior.

    Ale zaraz zaraz... Czy my nie mamy zawodnika do 23 lat, który mógłby jechać jako rezerwa? Thorsell i Gomólski mają po 24. Teraz sobie uświadomiłem, że to niezły kadrowy fu*k up. Zamiast Gomólskiego czy Smolińskiego trzeba było brać kogoś do 23 lat. Zgarda pod 16 jest tak samo przydatny jak zęby w dupiu. Lekko mówiąc trochę to nie przemyślane.
    Mamy takowego. Mads Hansen się nazywa.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #1275
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    Kapitan raczej nie pojedzie w parze z kimś innym jak junior.

    Ale zaraz zaraz... Czy my nie mamy zawodnika do 23 lat, który mógłby jechać jako rezerwa? Thorsell i Gomólski mają po 24. Teraz sobie uświadomiłem, że to niezły kadrowy fu*k up. Zamiast Gomólskiego czy Smolińskiego trzeba było brać kogoś do 23 lat. Zgarda pod 16 jest tak samo przydatny jak zęby w dupiu. Lekko mówiąc trochę to nie przemyślane.
    No przecież jest Hansen. Spałeś czy jak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1276
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    No bo mnie zmylił! Kuźwa zapomniałem dzięki Mario za uspokojenie moich skołatanych nerwów.

    No to Hansen pod 16 a nie Zgarda. Kto pojedzie w meczu jako juniorzy to niech się rozstrzyga na treningach, pewniaka nie ma, wręcz jest kicha. Ponoć Tonder niczym Alan Marcinkowski wozi się po mieście i mu woda sodowa odbija, obrasta w piórka itd. Pulpet jak to Pulpet, a w Niedźwiedź dla mnie nigdy nie był jakąś wielką nadzieją.
    Za to słyszałem, że Hansen to niezły kozak jest, może będzie czarnym koniem.
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  18. Powrót do góry    #1277
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Ponoć Tonder niczym Alan Marcinkowski wozi się po mieście i mu woda sodowa odbija, obrasta w piórka itd.
    Wow, nie za szybko ?

    Ale myślę, że u Olka Janasa czy Jabola, to się szybko przestanie "wozić"

    Ale mamy team na SBP, Pepe, Dudi i Zengi. Sami nasi, i kto nam podskoczy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1278
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    No bo mnie zmylił! Kuźwa zapomniałem dzięki Mario za uspokojenie moich skołatanych nerwów.

    No to Hansen pod 16 a nie Zgarda. Kto pojedzie w meczu jako juniorzy to niech się rozstrzyga na treningach, pewniaka nie ma, wręcz jest kicha. Ponoć Tonder niczym Alan Marcinkowski wozi się po mieście i mu woda sodowa odbija, obrasta w piórka itd. Pulpet jak to Pulpet, a w Niedźwiedź dla mnie nigdy nie był jakąś wielką nadzieją.
    Za to słyszałem, że Hansen to niezły kozak jest, może będzie czarnym koniem.
    Możesz wyjaśnić co znaczy te ponoć ? .Jeśli znaczy to samo co podobno , gdzieś słyszałem ,sąsiad mówił itd to nie odpowiadaj bo znaczenie tych słów kumam

  20. Powrót do góry    #1279
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Ja wiem że np. Świst kopcił jak lokomotywa ale nie każdy ma taką wydolność. Palenie nawet cienkich fajeczek raczej w okresie przygotowawczym nie pomaga

  21. Powrót do góry    #1280
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    http://zuzel.falubaz.com/post/mads-h...u-2017-w-danii No to kolejny przyszły abstynent do golenia ale dobrze że się Żyto nim nie zajmie
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  22. Powrót do góry    #1281
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach

    Nowe kewlary

    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  23. Powrót do góry    #1282
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Extra ubranko

  24. Powrót do góry    #1283
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    dużo, dużo lepiej niż w latach ubiegłych, choć....
    czarna góra OK, buro-biała część od pasa w dół do kolorystycznej poprawki.

    kask z uszami i żółte buty nie pasują do całości.

  25. Powrót do góry    #1284
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Takie sobie.
    Gdyby były całe czarne tak jak górna część lub całe srebrne jak dół to byłoby ok, ale takie pół na pół to mi za bardzo nie podchodzą.
    Aczkolwiek i tak lepsze niż całe białe.

  26. Powrót do góry    #1285
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Falubaz lubi eksperymentować ze strojami, no i raz wyjdzie lepij, a raz gorzej.
    Szału ni ma z tymi kevlarami, no ale szał, to ma być na torze i na trybunach.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #1286
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    A mnie się tam podobuje, choć nie bardzo wiem na czym miała polegać ta zapowiadana niespodzianka. Że niby tak innowacyjnie miało być...Kevlar jak kevlar, jednym się spodoba tak jak mnie , a inny będzie wybrzydzał.

  28. Powrót do góry    #1287
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Świetne kewlary! Stylowe, skromne ale eleganckie!

  29. Powrót do góry    #1288
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Kewlary ok. Szczególnie na wyjazdach u doparowych będzie to dobrze wyglądało (biały kask).

  30. Powrót do góry    #1289
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    fajne, niefajne. Tylko gdzie ta rewolucja i opad szczęki?

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    To prawda, że miesiąc przed poważnym ściganiem Kacper Gomólski wagowo nie przypomina żużlowca i zamiast solidnie przepracowac zimę i walczyć o skład to..jadł Ginger fast-foody?
    zależy, czy ważony był z dyktafonem czy bez
    Ostatnio edytowane przez lego ; 02-03-2018 o 18:33
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #1290
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Czy kevlary ładne czy brzydkie to rzecz gustu. Ważne aby były mocne i trwałe. Tak dwa sezony aby wtrzymały.

  32. Powrót do góry    #1291
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Jak na dzisiejszy kolorowy speedway , to trochę takie szaro - bure te kewlary , po soczystej szprycy to już w ogóle taki rajder
    jakoś mało widoczny będzie , ale jak koledzy wyżej wspomnieli to rzecz gustu .
    Jeśli wynik sportowy będzie ok , to kibicom żadne kewlary przeszkadzać nie będą.

  33. Powrót do góry    #1292
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Niestety biedny klub to i biedne kevlary. Tak to jest jak żyło się na kredyt i trzeba teraz biegać w starych porcietach.

  34. Powrót do góry    #1293
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach

    Unhappy

    A te odstające uszy na kasku nie będą zanadto stawiać oporu powietrzu...? Aerodynamika niedopracowana... Będziecie mieć większe zużycie paliwa

  35. Powrót do góry    #1294
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kevlar jak kevlar. Efektowne nie sa ale czy to ma znaczenie? Wazne, ze beda stroic porzadnych zawodnikow, w przeciwienstwie do poprzedniego roku.

  36. Powrót do góry    #1295
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Mi się w miarę podoba kevlar, ale szczęka mi nie opadła Wolałbym całe czarne.

    Ktoś się orientuje co z ekantor? Zostaje w nazwie ?
    Ostatnio nie śledziłem niusów.
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #1296
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mi się w miarę podoba kevlar, ale szczęka mi nie opadła Wolałbym całe czarne.

    Ktoś się orientuje co z ekantor? Zostaje w nazwie ?
    Ostatnio nie śledziłem niusów.
    Tytularnym już nie bedzie, ale zostaje z Falubazem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #1297
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tytularnym już nie bedzie, ale zostaje z Falubazem.
    Dzięki za info.
    Z jednej strony fajnie, ale odbije się to niestety na budżecie...
    Tylko Falubaz

  39. Powrót do góry    #1298
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Dzięki za info.
    Z jednej strony fajnie, ale odbije się to niestety na budżecie...
    No budżet mniejszy, co widać po składzie.
    Nadeszły troche chudsze lata, no ale takie też sa potrzebne.

    Czasem ma się dość tego całego gwiazdorstwa i ciśnienia z tym związanego.
    Najważniejsze, że będą nadal jezdzić w lewo.

    Drużyna oprata o swoich i to też jest wielki plus.
    Zawsze dużo chętniej się kibicuje takiej ekipie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #1299
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No budżet mniejszy, co widać po składzie.
    Nadeszły troche chudsze lata, no ale takie też sa potrzebne.

    Czasem ma się dość tego całego gwiazdorstwa i ciśnienia z tym związanego.
    Najważniejsze, że będą nadal jezdzić w lewo.

    Drużyna oprata o swoich i to też jest wielki plus.
    Zawsze dużo chętniej się kibicuje takiej ekipie.
    Mi się skład podoba i masz rację ważne, aby cały czas jezdzić w lewo
    Tylko Falubaz

  41. Powrót do góry    #1300
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Skład byłby bardzo ok, gdyby tylko zamiast MJJ był jakiś młodszy ambitniejszy.
    Choć jak Michael zrobi 1,9-2,0 to będę przepraszał.

  42. Powrót do góry    #1301
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Skład byłby bardzo ok, gdyby tylko zamiast MJJ był jakiś młodszy ambitniejszy.
    Choć jak Michael zrobi 1,9-2,0 to będę przepraszał.

    Nie będziesz przepraszał.

    Jednak jak poza Dudkiem pozostała czwórka zrobi śr. ok.1,80 to będziecie w play-off.

    Pozdrawiam.

  43. Powrót do góry    #1302
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Nie będziesz przepraszał.

    Jednak jak poza Dudkiem pozostała czwórka zrobi śr. ok.1,80 to będziecie w play-off.

    Pozdrawiam.
    Jeszcze trzeba 4-5pkt juniorów, a tu może być różnie
    Tylko Falubaz

  44. Powrót do góry    #1303
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Nie będziesz przepraszał.

    Jednak jak poza Dudkiem pozostała czwórka zrobi śr. ok.1,80 to będziecie w play-off.

    Pozdrawiam.
    Czemu poza Dudkiem ? Przecież Pepe od lat nie schodzi poniżej średniej 2.0. Zengi od lat robi w sezonie 1.7- 1.8.

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Jeszcze trzeba 4-5pkt juniorów, a tu może być różnie
    Dlaczego sądzisz, że to jakiś matrix ? W SE są ze dwa, może trzy nazwiska spośród juniorów, które coś tam jadą. Tylko Leszno ma w zasadzie dwójkę wyrównanych, silnych juniorów. Gorzów i Wrocek to jeden dobry junior. Reszta jest w podobnej sytuacji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1304
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Nie będziesz przepraszał.

    Jednak jak poza Dudkiem pozostała czwórka zrobi śr. ok.1,80 to będziecie w play-off.

    Pozdrawiam.
    Czyim kosztem?

  46. Powrót do góry    #1305
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Czyim kosztem?
    Gorszych na torze ekip
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Dominik (04-03-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •