Strona 132 z 151 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,896 do 5,940 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5896
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    te 3-4 pkt to Kapitan dorzuci
    Zycze Protasowi, zeby tak bylo! Ale realnie rzecz biorac, stawianie wyniku druzyny na powrot PePe do wielkiej formy to hazard, o jaki nie podejrzewalbym kogos takiego jak Bienkowski.

  2. Powrót do góry    #5897
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    jakiej wielkiej formy???ma robic to co przez ostatnie 10-15 lat minus 15-20% z uwagi na wiek i rozum .

  3. Powrót do góry    #5898
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    tak sie tworzy legenda. Legenda Dudka
    Był-Jest Huszcza, jest Protas, być może bedzie i Dudek.
    Zawsze fajnie mieć takiegoś kogoś na pokładzie, a jak jest jeszcze to gracz z wysokiej pólki to tymbardziej.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #5899
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Fajna sprawa, brawo dla Falubazu i dla Patryka. Z tym tylko, ze jedno wzmocnienie (Pedersen za Thorsella)
    wyciaga Falubaz co najwyzej z panicznej walki o utrzymanie do poziomu kandydata na brazowy medal,
    a to i tak przy dobrej pogodzie. Zgarda i Misio robili w meczu srednio 6 punktow, a to i tak bez mozliwosci
    nabicia sredniej w ostatnich kolejkach na najslabszych w lidze juniorach z GKMu, Wlokniarza i Tarnowa.
    Zamiast tego bedzie Tonder, ktory dryg do zuzla ma, ale nikt nie wie, jaki Mateusz obudzi sie po zimie,
    no i Pawliczak, ktory do Ekstraligi sie nie nadaje. Takze dowolny zysk z wymiany seniora nalezy pomniejszyc
    o te 3-4 punkty, ktorych za rok nie przywioza juniorzy.
    Fakt to nie będzie ekipa na majstra ale nie sądzę żeby ktoś miał takie oczekiwania w 1 roku. Mają się bić o play offy a potem się zobaczy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #5900
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    jakiej wielkiej formy???ma robic to co przez ostatnie 10-15 lat minus 15-20% z uwagi na wiek i rozum .
    W tym roku PePe robi srednio 6.36 punktu na mecz. To plus 3-4 to 9.36-10.36 na mecz.

    Rok temu robil 9.11 punktu na mecz. To minus 15-20% to 7.29-7.74 na mecz.

    Taka magiczna matematyka to tylko na slupoarenie

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Fakt to nie będzie ekipa na majstra ale nie sądzę żeby ktoś miał takie oczekiwania w 1 roku. Mają się bić o play offy a potem się zobaczy.
    I tu sie w pelni zgadzam. Jesli ambicja bedzie ciekawy sezon i (pewnie udana) walka o play-offy, to przyjscie Pedersena to doskonaly manewr.

  6. Powrót do góry    #5901
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    a dwa trzy lata temu to ile robil matematyku?

  7. Powrót do góry    #5902
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Fakt to nie będzie ekipa na majstra ale nie sądzę żeby ktoś miał takie oczekiwania w 1 roku. Mają się bić o play offy a potem się zobaczy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tego nie wie nikt, czy będzie to ekipa na finał SE czy tylko na walkę o PO. Zakładając, że do obecnej ekipy doszedłby Nicki, i że taki Nicki pojedzie na poziomie powyżej 2.0 a Pepe i Zen lekko podciągną swoje osiągnięcia. To można nawet bić się o finał SE. Tonder i Pawliczak mogą być tylko lepsi, gorsi nie będą niż w tym sezonie. jednym słowem skład:

    1.MJJ
    2.Zen
    3.Nicki
    4.Pepe
    5.Dudek
    6.Tonder
    7.Pawliczak

    Mogą walczyć o PO, mogą walczyć o finał SE, jak również mogą wylądować na miejscach 5-7. To ostatnie przy kryzysie Pepe, Zena czy Nickiego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #5903
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Super informacje! Nowy Prezes wchodzi efektownie do gry

    Jedyny mały zgrzyt wyczułem gdy Jacek Białogłowy zapytał o Zgardę. Prezes niby tłumaczył, że jego noga jest osłabiona po takim czasie itp. ale wyraznie dał do zrozumienia, ze mamy dwoch dobrych jak Niedzwiedz i Tonder wiec tak pojedziemy. Jakby definitywnie zamknal sprawe Alexa. Tam musi byc drugie dno cos czuje a szkoda bo Zgarda w dobrej formie tez by sie przydal mocno.

  9. Powrót do góry    #5904
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Nie ma co wdawać się w dyskusje z forumowymi pieniaczami - zazdrość ich zżera, że mamy lojalnych wychowanków, topowych zawodników na świecie którzy pojadą z nami nawet w Nice PLŻ.

    Będą się teraz spierać, że to, że tamto, że można rozwiązać kontrakt, że baraż, że Protas stary.

    Tylko że znajdźcie mi drużynę, w której prawdopodobnie pojedzie w składzie 6 wychowanków, którzy są z nami na dobre i złe.
    Zazdrość Was zżera.

    Może i spadniemy po barażach, ale wole rok przejechać swoimi w Nice PLŻ niż jak Get Well w elidze składem gdzie tylko IKS to wychowanek.

  10. Powrót do góry    #5905
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Nie ma co wdawać się w dyskusje z forumowymi pieniaczami - zazdrość ich zżera, że mamy lojalnych wychowanków, topowych zawodników na świecie którzy pojadą z nami nawet w Nice PLŻ.

    Będą się teraz spierać, że to, że tamto, że można rozwiązać kontrakt, że baraż, że Protas stary.

    Tylko że znajdźcie mi drużynę, w której prawdopodobnie pojedzie w składzie 6 wychowanków, którzy są z nami na dobre i złe.
    Zazdrość Was zżera.

    Może i spadniemy po barażach, ale wole rok przejechać swoimi w Nice PLŻ niż jak Get Well w elidze składem gdzie tylko IKS to wychowanek.
    To było wiadome że Dudek zostanie w Zielonej,a co do baraży między ekstralipą a 1 ligą jest przepaść także bez Dudka i tak Falubaz rozniesie Lublin.

  11. Powrót do góry    #5906
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Super informacje! Nowy Prezes wchodzi efektownie do gry

    Jedyny mały zgrzyt wyczułem gdy Jacek Białogłowy zapytał o Zgardę. Prezes niby tłumaczył, że jego noga jest osłabiona po takim czasie itp. ale wyraznie dał do zrozumienia, ze mamy dwoch dobrych jak Niedzwiedz i Tonder wiec tak pojedziemy. Jakby definitywnie zamknal sprawe Alexa. Tam musi byc drugie dno cos czuje a szkoda bo Zgarda w dobrej formie tez by sie przydal mocno.

    Pytanie czy Alex faktycznie jest w stanie skutecznie jechać. Tu nie ma sentymentów, kto jest najlepszy musi jechać
    Tylko Falubaz

  12. Powrót do góry    #5907
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Na 2 lata pod warunkiem utrzymania się?
    Na całe szczęście o jeden rok się pomyliłem, no i warunek utrzymania się także .
    Zayebista informacja. Brawo Pepe, Patryk i klub!

  13. Powrót do góry    #5908
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tego nie wie nikt, czy będzie to ekipa na finał SE czy tylko na walkę o PO. Zakładając, że do obecnej ekipy doszedłby Nicki, i że taki Nicki pojedzie na poziomie powyżej 2.0 a Pepe i Zen lekko podciągną swoje osiągnięcia. To można nawet bić się o finał SE. Tonder i Pawliczak mogą być tylko lepsi, gorsi nie będą niż w tym sezonie. jednym słowem skład:

    1.MJJ
    2.Zen
    3.Nicki
    4.Pepe
    5.Dudek
    6.Tonder
    7.Pawliczak

    Mogą walczyć o PO, mogą walczyć o finał SE, jak również mogą wylądować na miejscach 5-7. To ostatnie przy kryzysie Pepe, Zena czy Nickiego.
    No wiadomo, że jak się awansuje do play offs to walczy się o majstra Tylko że powiedzmy sobie szczerze - bez mocnych juniorów to ciężko liczyć na sukces.
    Dla takiego składu sukcesem będzie już sam udział w play offach i tak trzeba do tego realnie podchodzić. Będą przynajmniej ze 2-3 ekipy mocniejsze kadrowo.
    Jeśli mamy walczyć o majstra musiałoby to wyglądać jakoś tak (i to przy optymistycznym założeniu że Pepe i Zen jadą ciut lepiej, MJJ utrzymuje dobrą dyspozycję a Niki jedzie niewiele słabiej od 2018 r.):

    1.Niki/Vacul/Hancock/
    2.Zen
    3.Dudek
    4.Pepe
    5.MJJ
    6.Lampart
    7.Tonder
    8.Pawliczak
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 20-09-2018 o 16:51

  14. Powrót do góry    #5909
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Fakt to nie będzie ekipa na majstra ale nie sądzę żeby ktoś miał takie oczekiwania w 1 roku. Mają się bić o play offy a potem się zobaczy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Widzisz Carlitos pisałem Ci że będzie Falubazowo plus Dzik.Potem się trochę pogmatwało bo Gorzów uderzył do MJJ my w odpowiedzi do Vacula.I ta zamiana mi już nie pasowała.Dziś się jednak uspokoiłem.Co do Piotrka to napisałem parę dni temu że po spadku on zostaje.Ale rozwalił mnie Dudinio bo o tym że już to podpisze i to na 3 lata nawet przy spadku.Nie wiedziałem nic więc muszę się postarać o nazwisko juniora za którym łażą.

  15. Powrót do góry    #5910
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    No panowie ,chyba trzeba wpaść do Patryka i jakoś podziękować .Pełen szacun młody

  16. Powrót do góry    #5911
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No wiadomo, że jak się awansuje do play offs to walczy się o majstra Tylko że powiedzmy sobie szczerze - bez mocnych juniorów to ciężko liczyć na sukces.
    Dla takiego składu sukcesem będzie już sam udział w play offach i tak trzeba do tego realnie podchodzić. Będą przynajmniej ze 2-3 ekipy mocniejsze kadrowo.
    Jeśli mamy walczyć o majstra musiałoby to wyglądać jakoś tak (i to przy optymistycznym założeniu że Pepe i Zen jadą ciut lepiej, MJJ utrzymuje dobrą dyspozycję a Niki jedzie niewiele słabiej od 2018 r.):

    1.Niki/Vacul/Hancock/
    2.Zen
    3.Dudek
    4.Pepe
    5.MJJ
    6.Lampart
    7.Tonder
    8.Pawliczak
    A ja bym juniorami obcymi sobie doopy nie zawracał. Ja już kiedyś pisałem, szans na konkretnego juniora nie ma żadnych. Lampart chodzi w pakiecie więc nie jest to dobry pomysł. Niech jedzie Pawliczak z Tonderem, w razie "W" to objeżdżać się będą nastepni młodzi. Przecież taki Pawliczak, też niby wskoczył tym sezonie do składu z musu, miał robić tylko za plastron. A zaprezentował sie całkeim przyzwoicie. Założę się, ze gdyby nie kontuzja Niedźwiadka i Zgardy, to nikt by nawet nie pomyślał o tym aby taki Pawliczak zajął miejsce juniora w przyszłym sezonie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #5912
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ja bym juniorami obcymi sobie doopy nie zawracał. Ja już kiedyś pisałem, szans na konkretnego juniora nie ma żadnych. Lampart chodzi w pakiecie więc nie jest to dobry pomysł. Niech jedzie Pawliczak z Tonderem, w razie "W" to objeżdżać się będą nastepni młodzi. Przecież taki Pawliczak, też niby wskoczył tym sezonie do składu z musu, miał robić tylko za plastron. A zaprezentował sie całkeim przyzwoicie. Założę się, ze gdyby nie kontuzja Niedźwiadka i Zgardy, to nikt by nawet nie pomyślał o tym aby taki Pawliczak zajął miejsce juniora w przyszłym sezonie.
    No tak, tylko że jest duże ryzyko że te nasze perełki szybko się porozbijają a kimś jechać trzeba. Musimy mieć jakieś rezerwy. Jak ostatnio widziałem co prezentują to dochodzę do wniosku że nie ma się co wygłupiać tylko trzeba przynajmniej jednego rajdera ściągnąć. Oczywiście jak już brać kogoś z zew. to tylko mocniejszego od naszych. Nie wiem jak jest z tym Lampartem, wiem za to że międzynarodowy język pieniądza potrafi rozwiązywać takie problemy dość skutecznie.

  18. Powrót do góry    #5913
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Byłem na przerwie w pracy jak dowiedzialem się, że Patryk podpisał na 3 lata niezależnie od tego w której lidze Falubaz pojedzie. Do tego Protas zostaje również z nami. Nóż ****a ja ********, tyle szczęścia na raz... A się łza w oku kręci... Teraz jestem spokojniejszy o baraże, bo nawet jakbysmy przegrali to jest spokój ze składem na przyszły sezon i myślę że jednoroczny (zakładam że z tegorocznym składem nie mielibyśmy problemu by awansować) rozbrat z E-liga nie zaszkodziłby az tak bardzo. Mam jednak nadzieję, że nie spadniemy i będzie jeszcze jedno wzmocnienie na pozycję lidera. Dzięki Panowie z Zarządu i dzięki Patryk i Piotr. Tylko Falubaz!

  19. Powrót do góry    #5914
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ja bym juniorami obcymi sobie doopy nie zawracał. Ja już kiedyś pisałem, szans na konkretnego juniora nie ma żadnych. Lampart chodzi w pakiecie więc nie jest to dobry pomysł. Niech jedzie Pawliczak z Tonderem, w razie "W" to objeżdżać się będą nastepni młodzi. Przecież taki Pawliczak, też niby wskoczył tym sezonie do składu z musu, miał robić tylko za plastron. A zaprezentował sie całkeim przyzwoicie. Założę się, ze gdyby nie kontuzja Niedźwiadka i Zgardy, to nikt by nawet nie pomyślał o tym aby taki Pawliczak zajął miejsce juniora w przyszłym sezonie.
    Problem jest taki że Pawliczak w każdym dotychczasowym sezonie pół sezonu tracił na leczenie kontuzji. Oczywiście można liczyć że tym razem przejedzie cały sezon bez urazu, ale to bardzo ryzykowne.

  20. Powrót do góry    #5915
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    2.Zen
    3.Nicki
    Zengota i Pedersen w jednym klubie to nie wróży nic dobrego... a na deser Skóra w parkingu...

  21. Powrót do góry    #5916
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Byłem na przerwie w pracy jak dowiedzialem się, że Patryk podpisał na 3 lata niezależnie od tego w której lidze Falubaz pojedzie. Do tego Protas zostaje również z nami. Nóż ****a ja ********, tyle szczęścia na raz... A się łza w oku kręci... Teraz jestem spokojniejszy o baraże, bo nawet jakbysmy przegrali to jest spokój ze składem na przyszły sezon i myślę że jednoroczny (zakładam że z tegorocznym składem nie mielibyśmy problemu by awansować) rozbrat z E-liga nie zaszkodziłby az tak bardzo. Mam jednak nadzieję, że nie spadniemy i będzie jeszcze jedno wzmocnienie na pozycję lidera. Dzięki Panowie z Zarządu i dzięki Patryk i Piotr. Tylko Falubaz!
    Zaszkodzi, bo jest nowe rozdanie pieniedzy telewizyjnych.
    Poza tym, to zdaje sie Ty stawiales mnie kiedys do pionu, jak marudzilem ze mi sie przejadlo, stwierdzajac ze zlotych medali nigdy dosyc bo trzeba gonic prowadzacych

  22. Powrót do góry    #5917
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    Zengota i Pedersen w jednym klubie to nie wróży nic dobrego... a na deser Skóra w parkingu...
    A co chcesz ? W Unii zrobili majstra to czemu nie u nas ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #5918
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zaszkodzi, bo jest nowe rozdanie pieniedzy telewizyjnych.
    Poza tym, to zdaje sie Ty stawiales mnie kiedys do pionu, jak marudzilem ze mi sie przejadlo, stwierdzajac ze zlotych medali nigdy dosyc bo trzeba gonic prowadzacych
    Mi się nie przejadło zdobywanie medali i nigdy nie przeje, chodzi o to że nawet gdy spadniemy to nie będę czuł takiego rozczarowania wiedząc że Protas z Patrykiem zostaja , rok czasu i naszymi chłopakami zrobimy powrót. Oczywiście o niebo lepiej będzie jechać już za rok o medale. Mam nadzieję, że tak się stanie. Co do realnego wzmocnienia, mam nadzieję że to nie będzie Pedersen ale nawet gdyby to jakoś to przeboleje.

  24. Powrót do góry    #5919
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Gdy już przyzwyczaiłem się do dzisiejszych wiadomości to takie dwie refleksje.

    Coś w tym roku Toruń ma trudności z przebijaniem cen
    No i Patryk>Bartek 3:2

  25. Powrót do góry    #5920
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Nie ma co wdawać się w dyskusje z forumowymi pieniaczami - zazdrość ich zżera, że mamy lojalnych wychowanków, topowych zawodników na świecie którzy pojadą z nami nawet w Nice PLŻ.

    Będą się teraz spierać, że to, że tamto, że można rozwiązać kontrakt, że baraż, że Protas stary.

    Tylko że znajdźcie mi drużynę, w której prawdopodobnie pojedzie w składzie 6 wychowanków, którzy są z nami na dobre i złe.
    Zazdrość Was zżera.

    Może i spadniemy po barażach, ale wole rok przejechać swoimi w Nice PLŻ niż jak Get Well w elidze składem gdzie tylko IKS to wychowanek.
    Jęk zawodu w pewnych ośrodkach żużlowych było słychać z kilku km.
    W końcu, te sępy krążące nad Falubazem mogą wracać do bazy, bo najlepszy kąsek do wyrwania przepadł.

    Nawet jakby już doszło do tego spadku, to bedzie łatwiejszy do strawienia jak się wie, że kapitan i Dudi zostają.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #5921
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Nawrocki twierdzi, że robi mega skład w 1 lidze, DO nazywa to wręcz dream-teamem. Nawrocki nawet nie udaje, tylko otwarcie mówi że negocjuje z 5 mocnymi ekstraligowymi zawodnikami, z niektórymi negocjował na SDC.
    Jeśli wierzyć tym doniesieniom, to kryteria spełniają Jensen i Zengota, to pewnie w dużej mierze zależy od Falubazu, ale jeśli w klubie chcieliby pojechać o złoto, to pewnie w razie wyciągnięcia tej dwójki, łzy by się nie lały.

  27. Powrót do góry    #5922
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nawrocki twierdzi, że robi mega skład w 1 lidze, DO nazywa to wręcz dream-teamem. Nawrocki nawet nie udaje, tylko otwarcie mówi że negocjuje z 5 mocnymi ekstraligowymi zawodnikami, z niektórymi negocjował na SDC.
    Jeśli wierzyć tym doniesieniom, to kryteria spełniają Jensen i Zengota, to pewnie w dużej mierze zależy od Falubazu, ale jeśli w klubie chcieliby pojechać o złoto, to pewnie w razie wyciągnięcia tej dwójki, łzy by się nie lały.
    Majac Pepe i Dudka, jakich trzech mocnych by kupili zamiast Jensena i Zengoty zeby jechac o zloto?
    No dobra biorac pod uwage Nickiego podaj dwoch. REALNYCH!

  28. Powrót do góry    #5923
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nawrocki twierdzi, że robi mega skład w 1 lidze, DO nazywa to wręcz dream-teamem. Nawrocki nawet nie udaje, tylko otwarcie mówi że negocjuje z 5 mocnymi ekstraligowymi zawodnikami, z niektórymi negocjował na SDC.
    Jeśli wierzyć tym doniesieniom, to kryteria spełniają Jensen i Zengota, to pewnie w dużej mierze zależy od Falubazu, ale jeśli w klubie chcieliby pojechać o złoto, to pewnie w razie wyciągnięcia tej dwójki, łzy by się nie lały.
    DO wiele ględzi, a czy mu się sprawdzi czas pokaże
    Tylko Falubaz

  29. Powrót do góry    #5924
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Majac Pepe i Dudka, jakich trzech mocnych by kupili zamiast Jensena i Zengoty zeby jechac o zloto?
    No dobra biorac pod uwage Nickiego podaj dwoch. REALNYCH!
    Nicki, Vaculik, + Hampel/Kołodziej.

  30. Powrót do góry    #5925
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nicki, Vaculik, + Hampel/Kołodziej.
    Nie każdy będzie chciał jezdzić w 1.lidze nawet jak kasa większa, tym bardziej, że Nawrocki to nadal świeża twarz w żużlu.
    Swoją drogą to gość musiałby wyłożyć kilka baniek na taki skład ...
    Tylko Falubaz

  31. Powrót do góry    #5926
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Zengota , Thorssell , Smoliński , Gomólski , Zgardziński . Tym panom możecie śmiało podziękować po barażach .
    TYLKO FALUBAZ

  32. Powrót do góry    #5927
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Ja byłbym ostrożny ze wsadzaniem Zengoty do składu Falubazu w sezonie 2019.
    Jakby był taki chętny do podpisania kontraktu to zrobiłby to razem z Pepe i Dudkiem. Wydaje mi się, że trochę mu się odechciało jazdy w macierzystych barwach po wyzwiskach z Grudziądza.
    MJJ to też nic pewnego. Facet ma 26 lat a już chyba 7 razy zmieniał barwy klubowe - taki to skoczek, wiec nie utożsamiał bym się z nim specjalnie. Pojdzie tam gdzie dadza więcej PLN i gdzie będzie miał zapewniona jazde. A ze sezon miał udany a kąskow na rynku mało to pewnie kolejka do niego już czeka. Specjalnie nie byłoby mi go zal bo on i tak odejdzie jak nie w tym roku to w przyszłym. Taki typ.

    Na dziś mamy 2 seniorow i 2 juniorow.
    Ciekawe jak zalatwia kwestie pod nr 8. Ze sportowego punktu widzenia dla Falubazu zostawienie Niedzwiedzia byłoby najlepszym rozwiazeniem, dla Sebastiana niekoniecznie. Widac ze ma papiery na jazde, gdyby nie kontuzje bylby dużo dalej w krajowym zuzlu. Dla niego szansa sa tylko czeste starty w Nice PLZ.
    Fajnie jakby Alex jeździł pod 8, do tego zalatwic mu jazde w Anglii. Zawsze to wychowanek w składzie.

    Strasznie cicho o Nickim na rynku transferowym, a przecież to najlepszy dostępny zawodnik. Nikt go do skladow nie wsadza oprócz nas. Wydaje się, że temat dograny. Zakusy na Vaculika, Hampela, Kolodzieja wziely się z checi zabezpieczenia się w razie fiasku negocjacji z Zenem i MJJ

  33. Powrót do góry    #5928
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    MJJ - chłopak pokazał w tym sezonie u nas regularność (chyba nawet nie miał takich wpadek jak np Lindgren, zeby zrobil 5 pkt w meczu), walecznosc, ladna technike i skutecznosc. Jak po takim sezonie on mialby nie zostac to nie wiem kogo my oczekujemy tutaj.

    Zengi - nie bylo tragedii na poczatku sezonu, pierwsze mecze nawet super, ostatnio cos tam juz bylo gorzej a Grudziadz to kompromitacja. Co do wyzwisk to niestety prawda jest taka, ze po takiej popelinie jaka odwalil to chyba nie spodziewal sie kwiatow i podziekowan. Jak sa negocjacje i biora setki tysiecy za podpis oraz duze stawki za punkty, to kazdy z nich jest wielce "profesjonalny" wiec jak potem daje d.... po calosci to niech sie nie obraza jak panienka tylko wezmie to na klate. Jakby jezdzil na kontrakcie amatorskim albo w ramach przeprosin kolejny mecz za darmo to mozna by stosowac mu taryfy ulgowe, ale jak to mowia nie jest zubr, zeby go trzymac pod ochrona. M. in. dzieki jego bezmyslnej i nieudolnej jezdzie w Grudziadzu jedziemy teraz w barazach i drzymy o ligowy los. Ale widze, ze Zen jest normalny i nie plakal nigdy w mediach z powodu tej polajanki od kibicow. Ja bym go zostawil to w koncu wychowanek.

    Jesli nie wypali z Grzegorzem to zaryzykowalbym z Milikiem. Uwazam, ze ten gosc ma mega potencjal i jakby zatrybil to moglibysmy miec dobrego i lojalnego grajka. Jeszcze dwa lata temu wydawal sie nie do wyjecia ze Sparty a teraz jest okazja.


    No moze bedzie do wyjecia tez Chris Holder ale nigdy nie lubilem tego cygana a jeszcze po tym co zrobil kiedys z naszym szalikiem ma ban do konca kariery na Falubaz Dodatkowo ciezki charakter i podobno mega zamotane sprawy osobiste etc.

    Ewentualnie moze Ljung na jeden sezon jesli nie bedzie naprawde wyboru. Pokazal sie w tym sezonie jako bardzo solidny jezdziec, cos na poziomie Michelsena (tez ciekawe nazwisko).
    Ostatnio edytowane przez Eneasz ; 21-09-2018 o 09:39

  34. Powrót do góry    #5929
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Zacznijmy od tego, że jeżeli uda nam się utrzymać w SE...Załóżmy, że się uda, to w przypadku walki o coś więcej niż utrzymanie, potrzebujemy zawodnika pokroju Nickiego, Patryka, Taia itd. My potrzebujemy 2 lidera, który oprócz Patryka będzie tym zawodnikiem, który ciągnie wynik i nadaje się na 15 bieg. Całe szczęście, nowy zarząd też to widzi, bo z zapowiedzi wynika, że takowego będą się starali pozyskać.
    Owszem, jeżeli zostaną Zen i MJJ, przy już obecnych Patryku i Pepe, to tak po prawdzie każdego z nich stać na to by być liderem. Niestety ten sezon pokazał, że niekoniecznie tak może być, dlatego musimy się zabezpieczyć.
    Niestety, patrząc na rynek, wyboru to zbytnio nie mamy i najprawdopodobniej mógłby u nas wylądować ktoś z 2 : Nicki/Bjerre. Tego pierwszego nie jestem zwolennikiem, bo to gość, który często łapie kontuzje, a zwłaszcza po tej ostatniej, jest duże ryzyko zakończenia sezonu w jego trakcie.
    W każdym razie , najpierw trzeba wygrać baraże, a potem szybciutko podpisywać z tym, kim jest się ugadanym, żeby nie było później sytuacji jak z Doylem i Cieślakiem.

  35. Powrót do góry    #5930
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zengota ma jedną przezayebistą przewagę - jest Polakiem. Jak ktoś z duetu Pepe-Dudek załapie choćby dwutygodniową kontuzję, nie jesteśmy w dupie. Uważam, że powinien być Grzegorz albo inny Polak w jego miejsce, no ale gdy ma się taki wybór jak w tym roku, to chyba nie warto go zmieniać dla zasady. Jensen drugi rok z rzędu pojechał porządny sezon (ten chyba lepszy od poprzedniego), jego też nie warto zmieniać na inne nazwisko, które gwarantuje punkty w teorii. Milik nie pasuje, tak samo jak każdy inny średni obcokrajowiec. Przecież on pół sezonu pojechał jak Thorssel.

    Jedyne mądre wzmocnienie to zawodnik pokroju Dudka, reszta to półśrodki, które nawet porządnych pozorów nie stworzą. Pedersen, Vaculik, Woffinden (jego przyszłość we Wrocławiu jeszcze nie jest przesądzona?), Janowski - skoro sprzedał, to nie po jednorazową korzyść We Wrocławiu go bronią przed atakami z zewnątrz a przecież i tak go nie znoszą za szereg sytuacji. No i wtedy przewagę traci Zengota

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (21-09-2018)

  37. Powrót do góry    #5931
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Aż mi się wierzyć nie chce, że ponownie wywalacie Zengotę...

    Proponuję deal Zengota<---->Hampel-może nawet dopłacimy

  38. Powrót do góry    #5932
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Jedyne mądre wzmocnienie to zawodnik pokroju Dudka, reszta to półśrodki, które nawet porządnych pozorów nie stworzą. Pedersen, Vaculik, Woffinden (jego przyszłość we Wrocławiu jeszcze nie jest przesądzona?), Janowski - skoro sprzedał, to nie po jednorazową korzyść We Wrocławiu go bronią przed atakami z zewnątrz a przecież i tak go nie znoszą za szereg sytuacji. No i wtedy przewagę traci Zengota
    Woffinden zostaje, a Janowski ma kontrakt do konca 2019.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #5933
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Hmm, a mi się coś widzi, że ten mocny senior już jest ugadany z klubem, czekają tylko na baraże i okienko transferowe. Dopiero co Dudki krzyczały, że musimy mieć skład na PO, a teraz Patryk podpisał na 3 lata. Czyli co ? W ciemno podpisał ?

    Ja byłbym ostrożny ze wsadzaniem Zengoty do składu Falubazu w sezonie 2019.
    Jakby był taki chętny do podpisania kontraktu to zrobiłby to razem z Pepe i Dudkiem.
    Nie bardzo mógł, nie było czasu na to. Cała para szła na dogranie kontraktu z Patrykiem. Z Protasem szybko poszło, bo on miał kontrakt ważny, w zasadzie trzeba było tylko potwierdzić chęć dalszej współpracy obu stron. Z Zenem kontynuowali rozmowy wczoraj jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-09-2018 o 10:31
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #5934
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Albo się dogadają z Kasprzakiem i Kołodziejem i jedziemy polskim składem jako jedyni w lidze o DMP!

  41. Powrót do góry    #5935
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Albo się dogadają z Kasprzakiem i Kołodziejem i jedziemy polskim składem jako jedyni w lidze o DMP!
    Nawet jako żart, to nazwisko powoduje u mnie ...Wiele zniosę, ale nie to. Nie,nieeeee...

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    dillinger (21-09-2018)

  43. Powrót do góry    #5936
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a mi się coś widzi, że ten mocny senior już jest ugadany z klubem, czekają tylko na baraże i okienko transferowe. Dopiero co Dudki krzyczały, że musimy mieć skład na PO, a teraz Patryk podpisał na 3 lata. Czyli co ? W ciemno podpisał ?
    Dokładnie o tym samym pomyślałem. Pewnie było tak że ten Ktoś chciał mieć pewność że trafi do drużyny która będzie się biła o play offy (wiadomo więcej spotkań). Dlatego wczoraj Patryk z Protasem ogłosili że zostają. To na pewno ułatwi negocjacje z nowymi bo po prostu uwiarygadnia klub jako poważnego gracza w przyszłym roku.
    Najbardziej prawdopodobny wydaje się Nikodem albo Vaculik. Prawdopodobnie tylko czekają na nasze utrzymanie i oficjalne otwarcie okienka transferowego.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 21-09-2018 o 11:03

  44. Powrót do góry    #5937
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Co wy z tym Pedersenem. Wyszedł mu jeden sezon od dawna. A i tak zawiódł w najbardziej ważnym momencie. To jest zawodnik dla Lublina czy Tarnowa. Tam jest liderem i może sobie robić po 13-14 pkt. U nas wróci do poziomu z UL. Ciułanie dwójeczek i jedyneczek a na koniec w palnik w nominowanych. Już nie mówiąc o wywożeniu kolegów w bandę. Jasne, zawsze to lepiej niż JT, ale nie za taka kasę.

  45. Powrót do góry    #5938
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Być może awans Kołodzieja do GP sprawi że Janusz z mocnym wsparciem finansowym zmieni otoczenie . Tor w ZG pasuje , tylko z Protasem mały kwas i Cegła to gorzowiak .
    TYLKO FALUBAZ

  46. Powrót do góry    #5939
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Taaaaa...., tylko że Pedersen nawet jak był w Unii gdzie tak na niego psioczono miał chyba najlepszą średnia a na pewno jedną z najlepszych. Wyszedł mu jeden sezon? Nie pamietam kiedy miał średnia poniżej 2,0/bieg!

    Poza tym czas leci, zmienił sie trochę mentalnie, stał sie spokojniejszy a w Tarnowie jeszcze umiał pojechać zespołowo.
    Co prawda ZG nie jest jego ulubionym torem i zawsze ma tu przeciętne wyniki ale wtedy mamy zawodnika na 8-10 pkt u siebie i 8-12 pkt na wyjezdzie

  47. Powrót do góry    #5940
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Być może awans Kołodzieja do GP sprawi że Janusz z mocnym wsparciem finansowym zmieni otoczenie . Tor w ZG pasuje , tylko z Protasem mały kwas i Cegła to gorzowiak .
    A o co chodzi z tym Protasem, czemu kwas, czego nie wiem?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •