Strona 80 z 151 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,556 do 3,600 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3556
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Bez przesady z tym brutalem. To jest ekstraliga, a że nasi nie mają jaj i w 90% sytuacji zostawiają rywalom bramę, nie znaczy, że inni też tak będą robić. Za dużo mamy grzecznych chłopaczków.

    Sytuacja nr 1: Kubera po starcie rozdawał karty, wiedział, że Dudi będzie napędzał się po dużej, więc poszerzył tor. Co w tym dziwnego?
    Sytuacja nr 2: Kubera wjeżdża kołem na krawężnik, podbija go i zabiera Protasa. Zero premedytacji czy bandytyzmu. Mógł sędzia go wykluczyć jak i powtórzyć w 4. Sytuacja jak z 1/2 finału GP Torunia 2012 Holder vs. Pedersen.
    Sytuacja nr 3: W ferworze walki wyciąga go z krawężnika, podnosi i pakuje się w Zengiego. Wg mnie błąd, ale nie na żółtą.

    Tor jak zwykle do dupy. Po dużej nie da rady nic zrobić mimo, iż luźnego materiału roszonego po każdej przerwie kupę. W pewnym momencie wszyscy jeździli przy mega wyślizganym krawężniku.

    I najlepsze: jak to jest, że tzw. kibole-patrioci wychwalający powstańców (którzy nota bene ruszyli do boju wbrew rozkazowi naczelnego wodza) wyzywają innych Polaków od Żydów, K.r.w itd?

  2. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Ali_G (30-07-2018), Aussie (30-07-2018), Dominik (30-07-2018), Gadol (30-07-2018), Lafan (31-07-2018), Robson-Wałbrzych (30-07-2018), Sportowa_2 (31-07-2018), darsen (30-07-2018), gotrek (30-07-2018), grabarz (30-07-2018), j-rules (30-07-2018), jelousabmarinek (30-07-2018), never_mind (30-07-2018), sobotch (30-07-2018)

  3. Powrót do góry    #3557
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    JA PIERDOLĘ!!!!

    Żeby ****a jego w dupę mać choć raz jakiś zielonogórzanin pojechał w połowie tak dobrze jak ten pseudobandyta wczoraj.
    Normalnie mnie drzwi ściskają jak czytam o spuszczaniu się nad nadmierną ambicją młodego.
    ****a, tacy eksperci wszędzie a każdy wie, że większość liczących się dziś zawodników jechała w wieku Kubery jak Kubera wczoraj.
    Tacy zawodnicy, których zazdrościmy innym klubom...

    Przepraszam, że się na chwile uniosłem, no ale ile można?
    Gdzie jest normalny żużel, się pytam???????

  4. Już 15 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Aussie (30-07-2018), Edziol (30-07-2018), Gadol (30-07-2018), Lafan (31-07-2018), Noski (30-07-2018), Robson-Wałbrzych (30-07-2018), Sportowa_2 (31-07-2018), Tomaszw1994 (30-07-2018), chezik (30-07-2018), chloroform (30-07-2018), darsen (30-07-2018), gotrek (30-07-2018), grabarz (30-07-2018), j-rules (30-07-2018), never_mind (30-07-2018)

  5. Powrót do góry    #3558
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z Kubery zaczyna robić się brutal torowy, niczym z Nickeigo czy Zmarzlika. On wczoraj co najmniej trzy razy ostro pogrywał (Dudek, Pepe, Zengi). W środowisku nie lubią za bardzo takich brutali. Jeszcze trochę a przylepią mu odpowiednią łatkę.
    Młodemu do brutala torowego jeszcze sporo brakuje.
    Poczuł się wczoraj jak Król W69 i porozstawiał troche naszych kolarzy jadących na furmankach.

    A w środowisku mawiają też, że nie muszą wcale kogoś lubić, mają się go bać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #3559
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    No faktycznie bandyta Kubera śmiał wielkimi mistrzowi Dudkowi poszerzyć tor na 1 łuku i go wywieźć... Straszny bandyta naprawdę...

    Dudek niech ***** nie będzie bo to była sytuacja jakich setki na 1 łuku...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Aussie (30-07-2018)

  8. Powrót do góry    #3560
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach

    icon19.gif

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z Kubery zaczyna robić się brutal torowy, niczym z Nickeigo czy Zmarzlika. On wczoraj co najmniej trzy razy ostro pogrywał (Dudek, Pepe, Zengi). W środowisku nie lubią za bardzo takich brutali. Jeszcze trochę a przylepią mu odpowiednią łatkę.
    A może tak o Duńczyku słówko i jego szpagatach w poprzek toru-tam powinna być kartka

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    j-rules (31-07-2018)

  10. Powrót do góry    #3561
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    JA PIERDOLĘ!!!!

    Żeby ****a jego w dupę mać choć raz jakiś zielonogórzanin pojechał w połowie tak dobrze jak ten pseudobandyta wczoraj.
    Normalnie mnie drzwi ściskają jak czytam o spuszczaniu się nad nadmierną ambicją młodego.
    ****a, tacy eksperci wszędzie a każdy wie, że większość liczących się dziś zawodników jechała w wieku Kubery jak Kubera wczoraj.
    Tacy zawodnicy, których zazdrościmy innym klubom...

    Przepraszam, że się na chwile uniosłem, no ale ile można?
    Gdzie jest normalny żużel, się pytam???????
    Jaki "normalny żużel", taki Dudek policzy banknoty i to ma się zgadzać.. Po co ryzyko, po co walka?

    Swoją drogą nie wiedziałem, że to taka beksa.

    I pomyśleć, że z polskich zawodników w SGP najbardziej jemu / poza Przemkiem/ kibicowałem. Co za pomyłka.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-07-2018 o 16:30

  11. Powrót do góry    #3562
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Dajcie spokoj, pretensje Patryka o 4. wyscig to jest tragikomedia (doskonala powtorka
    od 8:15 tutaj: https://rutube.ru/video/2e22d8c660749d1a26d15a0c5204ea47). Miejsca
    bylo do oporu, manewr Domina byl plynny, a Dudek zamiast plakac w mediach powinien
    udoskonalic to karate na 30. metrze. Obecne ciosy sa nieskuteczne i koncza sie
    puszczaniem gazu, nieumiejetna przycinka, balansem calego ciala niczym Bruce Lee,
    a takze 0 do programu.

    Z drugiej strony to tez nie jest tak, ze Patryk jako jedyny reaguje fatalnie na gleboki
    kryzys formy. Wielu zawodnikow winy szuka wszedzie, tylko nie w sobie. Dla Falubazu
    to i tak lepiej, ze tym razem wszelkim zlem jest Kubera, a nie koledzy z druzyny.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    gotrek (30-07-2018)

  13. Powrót do góry    #3563
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale przynajmniej w celebrytach Falubaz zrobił dobre transfery. Brodzik za Minge i Lisa, no i zabrakło kasy na Doyla i Hampela. Zrozumiałe
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    noc (30-07-2018)

  15. Powrót do góry    #3564
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Młody dorwał jakiś kosmiczny sprzęt i myśli że jest Markiem Loramem latającym na obiekcie w Bradford ale umiejętności jeszcze nie te .Sprzęt się zużyje to znowu będzie przez tutejszych sympatyków z Leszna wyzywany od grubasa który powinien doić krowy we Włoszakowicach a że lata trochę ostro to tylko pozytyw bo tak się k...a powinno ten sport uprawiać .To że Patryk ma pretensje to nic nowego bo identycznie zachowują się wszyscy którzy są bez formy nie mają sprzętu i za chwilę będzie przeszkadzać kobita która zapowiada pogodę w tv

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jaki "normalny żużel", taki Dudek policzy banknoty i to ma się zgadzać.. Po co ryzyko, po co walka?

    Swoją drogą nie wiedziałem, że to taka beksa.

    I pomyśleć, że z polskich zawodników w SGP najbardziej jemu / poza Przemkiem/ kibicowałem. Co za pomyłka.
    Gdy cofniesz się leciutko w czasie to takie same beksy zobaczysz w swoim klubie.Proponuje trochę spokoju się bo jak ostatnie mecze Falubazu będą podobne do tego wczorajszego to przyjdzie Ci tą beksę oklaskiwać i to podejrzewam że z uśmiechem na ustach

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Buszmen (30-07-2018)

  17. Powrót do góry    #3565
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Młody dorwał jakiś kosmiczny sprzęt i myśli że jest Markiem Loramem latającym na obiekcie w Bradford ale umiejętności jeszcze nie te .Sprzęt się zużyje to znowu będzie przez tutejszych sympatyków z Leszna wyzywany od grubasa który powinien doić krowy we Włoszakowicach a że lata trochę ostro to tylko pozytyw bo tak się k...a powinno ten sport uprawiać .To że Patryk ma pretensje to nic nowego bo identycznie zachowują się wszyscy którzy są bez formy nie mają sprzętu i za chwilę będzie przeszkadzać kobita która zapowiada pogodę w tv



    Gdy cofniesz się leciutko w czasie to takie same beksy zobaczysz w swoim klubie.Proponuje trochę spokoju się bo jak ostatnie mecze Falubazu będą podobne do tego wczorajszego to przyjdzie Ci tą beksę oklaskiwać i to podejrzewam że z uśmiechem na ustach
    a dlaczego miałbym akurat PD oklaskiwać?

  18. Powrót do góry    #3566
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    a dlaczego miałbym akurat PD oklaskiwać?
    Taka zagadka na dzisiejszy wieczór

  19. Powrót do góry    #3567
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak jest. Ja tam nic do Protasa nie mam ale jak taranowal w ostatnich sezonach Zengote i Milika to pewnie przez nadmiar umiejetnosci.

    Jest roznica miedzy pociagnieciem motoru, ewentualnym brakiem umiejetnosci a bezczelnym kopnieciem noga lub specjalnym wbiciem w bande.

    Przydaloby sie rozrozniac zachowania celowe od przypadkowych.

  20. Powrót do góry    #3568
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Taka zagadka na dzisiejszy wieczór

    Uhm... Super.. to sobie ją rozwiązuj … Jeżeli to cała argumentacja, to chyba słabo... Mi szkoda czasy na snucie rozważań o powód moich ewentualnych oklasków dla płaczka

  21. Powrót do góry    #3569
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Uhm... Super.. to sobie ją rozwiązuj … Jeżeli to cała argumentacja, to chyba słabo... Mi szkoda czasy na snucie rozważań o powód moich ewentualnych oklasków dla płaczka
    Ehhhh kolwa wczoraj się nie udało rozgonić w cztery strony świata byczego stadka.Ale za roczek królową się przeleci.Gratki za pokaz jazdy naszym mają się czego uczyć, a przykre jest to jak zawodowcy nie potrafią dostroić motorków do wlasnej nawierzchni.

  22. Powrót do góry    #3570
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Uhm... Super.. to sobie ją rozwiązuj … Jeżeli to cała argumentacja, to chyba słabo... Mi szkoda czasy na snucie rozważań o powód moich ewentualnych oklasków dla płaczka
    Panu z Zielonej Góry marzy się aby Wielka Królowa przygarnęła ich wychowanka, niestety ten miał okazję 2 lata temu. Teraz to może najwyżej czyścić motory Kuberze.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #3571
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Widzę , że obiektywność niektórych kolegów podobna do wczorajszych komentatorów .
    Młody Kubera wiezie Patryka - " wywiózł go pod Nową Sól".
    Zengota jedzie z Hampelem na ostatnim łuku - "jaka mądra jazda Grzesia".
    A prawda jest taka , iż zarówno jeden , jak i drugi pojechał jak należy , z tą różnicą , iż jeden miał kask
    koloru białego , a drugi niebieskiego. Dla niektórych to zasadnicza różnica widzę.
    Kubera jechał ostro - fakt . Akcja z Patrykiem żadnych znamion brutalności nie miała.
    Z Protasem było ostro - nikt nie odpuścił i prawidłowo powtórka w czterech.
    Z Zengotą sytuacja jak wiele na żużlu. Pociągnęło młodego i słuszne wykluczenie , ale wyjeżdżać z jakimś
    brutalem , to jakieś nieporozumienie. Dominik pojechał dobre zawody i nie był panienką na torze.
    Takich rajderów chcę oglądać . Brawo młody , wracaj szybko do zdrowia.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    gotrek (31-07-2018)

  25. Powrót do góry    #3572
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Cytat z Dudka chwilę po meczu :

    "Dominik w ogóle jeździł dzisiaj agresywnie całe zawody i w końcu sam się niestety nadział na koło gdzieś tam Grześka Zengoty, nie wiem w sumie jak się czuje No ale tak się jeździ na żużlu , i wypchnął mnie nic nie mogłem dalej zrobić , jechałem swoje i tyle , tak czasami bywa ."

    Kto wskaże gdzie ten płacz ?

    http://zuzel.falubaz.com/post/popeln...za-duzo-bledow

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi szmacianek za jego przydatny post!

    dillinger (31-07-2018)

  27. Powrót do góry    #3573
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Już przestańmy się spuszczać nad brutalem Kuberą bo chłopa pociągnęło i tyle...Tak samo objechał Dudka w Lesznie tylko tym razem mu nie wyszło.Zengi poszedł do Unii i zaczął jeżdzić jak harpagan,Dudek już zaczyna majaczyć jak klasyczny rurkowiec.Hampel poszedł do Unii i zrobił się agresywny a tu przypominał plastusia z papieru.Zróbcie wreszcie coś z tym systemem bo kupowanie biletów na tym stadionie to teksańska masakra piłą mechaniczna.Już szybciej to można zrobić jadąc dwie godziny do Leszna i wejśc w ostatniej chwili na stadion niż tu kupić bilet o 14.Oranżady też się nie można napić bo stadion jest podzielony na pół a kawiarnie stworzone nie dla kibica tylko dla Vipów którzy coś tam jedzą i stoją tyłkami do toru.Na Smoczyku hostessy same rozdają picie a tu jakieś dziewczyny nic nie dają tylko zbierają na oprawy.Zawsze daj a w zamian nic tylko g... tor z którego się kurzy.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 30-07-2018 o 18:32
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  28. Powrót do góry    #3574
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Panu z Zielonej Góry marzy się aby Wielka Królowa przygarnęła ich wychowanka, niestety ten miał okazję 2 lata temu. Teraz to może najwyżej czyścić motory Kuberze.
    Masz złe dane koleś ,to Waszemu wodzowi z nadwagą od kilku lat marzy się Dudek z cielakiem na piersi .Patrząc z boku na to jak opluwacie swoich zawodników po słabszych meczach to można być pewnym że znajdzie sie ktoś komu karzecie wyp......ać bo zawalił mecz

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Uhm... Super.. to sobie ją rozwiązuj … Jeżeli to cała argumentacja, to chyba słabo... Mi szkoda czasy na snucie rozważań o powód moich ewentualnych oklasków dla płaczka
    Emi nap....la rywala na torze , Kołodziej rzuca się z łapami do rywala na Smoczyku ,Piotrek biegający w Gorzowie z zaciśniętą pięścią za Zmarzlikiem ,Hampel nie mogący przeboleć porażki z Szombierskim w Częstochowie a więc chcecie lub nie Dudek musi u Was wylądować

  29. Powrót do góry    #3575
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta



    Emi nap....la rywala na torze , Kołodziej rzuca się z łapami do rywala na Smoczyku ,Piotrek biegający w Gorzowie z zaciśniętą pięścią za Zmarzlikiem ,Hampel nie mogący przeboleć porażki z Szombierskim w Częstochowie a więc chcecie lub nie Dudek musi u Was wylądować
    Tak na poważne , to chciałbym aby został w Falubazie… A Falubaz w lidze..



    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #3576
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Gdyby takie akcje jak wczoraj Kubera wykonał Protaś to byłoby : " kapitan, kapitan", albo " król w69 powrócił! ". A Dudkowi pewnie dziś głupio za tę bezsensowną wypowiedź o agresywnej jeździe Kubery.
    Jeśli szybkość i chęć wygranej nazwać agresywną jazdą to to słabo.A Zengotę uszkodził tylko przez przypadek.

  31. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Aussie (30-07-2018), Nigel (30-07-2018), chloroform (30-07-2018), gotrek (31-07-2018), sobotch (30-07-2018)

  32. Powrót do góry    #3577
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    przypadek przypadkiem, nie bylo tam brutalnosci a jedynie goraca glowa plus mega ambicja - ale zoltko spokojnie sie nalezalo.
    Ot, jako symboliczna gierka psychologiczna na lini sedzia-zawodnik.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #3578
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Gdyby takie akcje jak wczoraj Kubera wykonał Protaś to byłoby : " kapitan, kapitan", albo " król w69 powrócił! ". A Dudkowi pewnie dziś głupio za tę bezsensowną wypowiedź o agresywnej jeździe Kubery.
    Jeśli szybkość i chęć wygranej nazwać agresywną jazdą to to słabo.A Zengotę uszkodził tylko przez przypadek.
    I nikogo też nie dziwi, że wśród tych, którzy dzisiaj bronią/chwalą Dominika sporo było takich co za podobne akcje ukrzyżowaliby kilka kolejek wcześniej Bartka F-16.
    Normalka - jak NASZ tak jedzie to przekozak, ma cojones, kocur, to jest speedway itp. - jak ktoś pojedzie tak z NASZYM to bandyta, brutal torowy, kawał wuja, debil itd.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Edziol (30-07-2018), Słowianka (31-07-2018), Torretoo (31-07-2018)

  35. Powrót do góry    #3579
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Dopiero obejrzałem nagraną powtórkę.
    Jaki tam brutal? Zawodnik walczył twardo i bezkompromisowo, ale bez żadnego faulu. Tzn. to jedno zdarzenie można kwalifikować, ale to bez premedytacji, po prostu błąd młodego na "W" bez żadnej kartki. DK walczył, jakby od tego cała jego przyszłość. Tego brakowało Falubazom.
    Dalej Falubaz mocny i aspiruje do PO, czy jednak spodziewana i rozpaczliwa obrona przed spadkiem?
    Eeehhhh, słabi jesteśmy, jeszcze swój tor nam nie służy. Ani wyników, ani widowisk. Jaki Pan, taki kram.

  36. Powrót do góry    #3580
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    A może tak o Duńczyku słówko i jego szpagatach w poprzek toru-tam powinna być kartka
    Aż dziwi mnie że ta akcja przeszła bez echa. Szczęście że się nie spotkał z nawracającym Kołodziejem. Pierwszy raz widziałem tak kwadratową pikę w poprzek i przez całą długość wirażu. Żółta dla Dominika z pupy, zero premedytacji za to usilna próba "przygaszenia" motocykla.

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    I nikogo też nie dziwi, że wśród tych, którzy dzisiaj bronią/chwalą Dominika sporo było takich co za podobne akcje ukrzyżowaliby kilka kolejek wcześniej Bartka F-16.
    Normalka - jak NASZ tak jedzie to przekozak, ma cojones, kocur, to jest speedway itp. - jak ktoś pojedzie tak z NASZYM to bandyta, brutal torowy, kawał wuja, debil itd.
    Klasyka .

    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Widzę , że obiektywność niektórych kolegów podobna do wczorajszych komentatorów .
    Młody Kubera wiezie Patryka - " wywiózł go pod Nową Sól".
    Tym samym przebił Balona który co najwyżej "oprowadzał" po leszczyńskim Mini Zoo.
    Ostatnio edytowane przez Iras72 ; 31-07-2018 o 07:03
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Iras72 za jego przydatny post!

    j-rules (31-07-2018), jelousabmarinek (31-07-2018)

  38. Powrót do góry    #3581
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Tez mnie dziwi, ze zaden z ekspertow, komentatorow ani sie nie zastanowil nad jadacym jak pijany MJJ.Takich kwadratow to nawet Miedziak nigdy nie odwalal. I bylo to dosc niebezpieczne, spokojnie na ostrzezenie.No, ale do kontaktu nie doszlo, wiec po co bic piane nie? Latwiej po Kuberze bo on sie z rywalami kontaktowal.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Igelski (31-07-2018), jelousabmarinek (31-07-2018)

  40. Powrót do góry    #3582
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    mimo że obaj młodzi to na dzień dzisiejszy Dudek indywidualnie osiągnął "trochę" więcej niż Kubera
    więc ma prawo komentować jego jazdę i zgłaszać wobec niej zastrzeżenia;
    koniec kropka

    Cytat Zamieszczone przez szmacianek Zobacz posta
    Cytat z Dudka chwilę po meczu :

    "Dominik w ogóle jeździł dzisiaj agresywnie całe zawody i w końcu sam się niestety nadział na koło gdzieś tam Grześka Zengoty, nie wiem w sumie jak się czuje No ale tak się jeździ na żużlu , i wypchnął mnie nic nie mogłem dalej zrobić , jechałem swoje i tyle , tak czasami bywa ."

    Kto wskaże gdzie ten płacz ?

    http://zuzel.falubaz.com/post/popeln...za-duzo-bledow
    to nie płacz, tylko zwykła manipulacja tego który pierwszy przytaczał tu wypowiedź Dudka

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    PrzemoZG (31-07-2018)

  42. Powrót do góry    #3583
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Tyle było narzekania jakie to złe transfery porobil Falubaz, ale jakby tak spojrzeć na to z boku to tak naprawdę dupy dają liderzy. Jensenowi wybitnie nie wyszedł dwumecz z Lesznem, ale poza tym jedzie generalnie znacznie powyżej oczekiwań i trudno mieć do niego jakieś większe pretensje za pojedyncze wpadki. Zengota jedzie jak to Zengota. Czasami 9, czasami 4. Taki to zawodnik. W Lesznie jechał tak samo tylko tam był 5 seniorem i nawet jak miał wpadki to inni nadrabiali. Tutaj już tak nie jest, bo jak Zengocie trafi się słabszy mecz to jest kaplica. Do beznadziejnego Protasiewicza zdążyłem się już w tym sezonie przyzwyczaić. W niedziele był wybitnie tor do walki, bo przecież trochę mijanek było, ale Kapitan jak zwykle był przeraźliwie wolny. Ale co się dzieje z Dudkiem ? Od pewnego czasu kompletnie nic nie jedzie ani w GP, ani w Szwecji ani w Polsce. Falubazowi kładzie już kolejny mecz. Od lidera drużyny wymaga się trochę więcej. Nie mówię że samych kompletów, ale te 10 + już tak. Z Lesznem to i tak te punkty wyglądają lepiej niż jazda, bo jedyną trójkę zrobił z pola A, a tak to woził się z tyłu albo dawał się mijać jak dzieciak Kolodziejowi. Thorssell niczym szczególnym tez nie zachwycil, ale to jest jednak ta roznica miedzy nim a Gomolskim. Szwedowi moga sie czasami zdarzac wlaśnie takie mecze gdzie zrobi 8 punktów, a u Rudego to trzeba sie modlic zeby zrobil te 4 punkty w 4 startach.

    Tarnów 8
    Grudziądz 8
    Zielona Góra 7

    Zostają trzy kolejki i uważam, że mimo wszystko nie jesteśmy w najgorszej sytuacji, bo w Tarnowie przegraliśmy minimalnie co daje spore szanse na 3 punkty, z Grudziądzem wygraliśmy jednak dość wysoko i bonusa powinniśmy obronić. Wiadomo, formalność to nie będzie, ale jeśli takie naprawdę osiągalnego minimum Falubaz nie będzie w stanie ugrać to znaczy, że nie zasługują na ekstraligę i tyle. Najgorzej chyba wygląda Tarnów na dzień dzisiejszy. Zostaje im jeden mecz u siebie, a na wyjazdach nie ma kto jechać poza Nickim.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Eneasz (31-07-2018)

  44. Powrót do góry    #3584
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na rowerach to nawet z Tarnowem nie wygrają.
    Gdzie ten komunistyczny sprzęt od klubu?

  45. Powrót do góry    #3585
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Na rowerach to nawet z Tarnowem nie wygrają.
    Gdzie ten komunistyczny sprzęt od klubu?
    Jaki komunistyczny ? Jadą ci co mają pod tyłkiem silniki Kowalskiego. JHJ jest tego dobrym przykładem, w Gorzowie nie istniał w piątek, na silnikach od JA, w sobotę odebrał silniki od Kowalskiego i w niedzielę już latał. W Falubazie tylko chyba Jacob lata na silnikach od Kowalskiego, i wynik zrobił najlepszy w drużynie. Proatsowi i Zenowi coś tam Jonhs przysłał nowego, ale to chyba jeszcze nie ejst to co powinno być. Patryk ma jeden silnik od FG który coś tam od biedy jedzie. Te od JA może oddać na szkółke Chyba Dudki już stracili cierpliwość do Jane, niczym JHJ. Ale Kowalski ma na nich wywalone, niczym JA na Zmarzlika. Nie za bardzo mają gdzie zrobić zakupy. I tak się kręci ten biznes, tylko ludzie na trybunach przecierają oczy i nie wiedzą, czemu kompletnie zaniemógł taki Pawlicki, czemu Patryk jedzie dużo poniżej możliwości, i czemu taki JHJ nagle odżył.

    Jak nic, technologicznie ten sport idzie w kierunku F1. Tam też dominują producenci silników.

    Ciekawe co będzie za rok, czy taki Kowalski straci przodownictwo w tej branży ? Przecież na początku sezonu latał niesamowicie Fredka na silnikach FG, teraz latają ci co mają silniki Kowalskiego pod tyłkiem. Co wymyślą inni ? Zaraz przyjdzie jesień, ochłodzi się znacznie, i zacznie altać któryś an silnikach od Johnsa, FG czy JA. Alez to poyebane jest.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-07-2018 o 14:03
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #3586
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    aktualny V-ce mistrz swiata nie ma gdzie kupic silnikow.Kiedys kabaret Potem tworzyl "Bajki dla potluczonych" dzisiaj juz nie musza.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (31-07-2018)

  48. Powrót do góry    #3587
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Ale co się dzieje z Dudkiem ? Od pewnego czasu kompletnie nic nie jedzie ani w GP, ani w Szwecji ani w Polsce. Falubazowi kładzie już kolejny mecz. Od lidera drużyny wymaga się trochę więcej. Nie mówię że samych kompletów, ale te 10 + już tak. Z Lesznem to i tak te punkty wyglądają lepiej niż jazda, bo jedyną trójkę zrobił z pola A, a tak to woził się z tyłu albo dawał się mijać jak dzieciak Kolodziejowi. Thorssell niczym szczególnym tez nie zachwycil, ale to jest jednak ta roznica miedzy nim a Gomolskim.
    Tarnów 8
    Grudziądz 8
    Zielona Góra 7

    Zostają trzy kolejki i uważam, że mimo wszystko nie jesteśmy w najgorszej sytuacji, bo w Tarnowie przegraliśmy minimalnie co daje spore szanse na 3 punkty, z Grudziądzem wygraliśmy jednak dość wysoko i bonusa powinniśmy obronić. Wiadomo, formalność to nie będzie, ale jeśli takie naprawdę osiągalnego minimum Falubaz nie będzie w stanie ugrać to znaczy, że nie zasługują na ekstraligę i tyle. Najgorzej chyba wygląda Tarnów na dzień dzisiejszy. Zostaje im jeden mecz u siebie, a na wyjazdach nie ma kto jechać poza Nickim.
    Thorssell nie został w Falubazie by zachwycać, jest piątym "do brydża" i tyle się od niego oczekuje. Z Lesznem zrobił to z nawiązką. Jensen pojechał ten jeden mecz słaby, mam nadzieję że to chwilowa niedyspozycja. Oby wrócił do poprzedniej formy.
    Gorzej z Dudkiem, z taką jego jazdą i oby nie-słabym Jensenem, nie obronimy się. Jeszcze ratuje nas podobna beznadzieja w Grudziądzu i Tarnowie, mamy podobną sytuację i wszystko w swoich rękach.
    Z tym Lesznem to nie tylko brak bojowości było widać w Falubazie, sprzętem wyraźnie chłopaki odstawali od Unistów. Nie mają środków na remonty, bo nie sądzę by nie chcieli opiekować się swoim sprzętem? Przecież drużyna nie jest związana z jednym tunerem, akurat naszym chłopakom, wszyscy złośliwie przygotowywaliby wolny sprzęt? Tak się nie da wytłumaczyć, o co chodzi?
    @sobotch, co za komunistyczny sprzęt?

  49. Powrót do góry    #3588
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    aktualny V-ce mistrz swiata nie ma gdzie kupic silnikow.Kiedys kabaret Potem tworzyl "Bajki dla potluczonych" dzisiaj juz nie musza.
    Po tych twoich wypocinach, widać, że w ogóle nie masz pojęcia żadnego, co się dzieje na rynku tunerów.

    Nie mają środków na remonty, bo nie sądzę by nie chcieli opiekować się swoim sprzętem? Przecież drużyna nie jest związana z jednym tunerem, akurat naszym chłopakom, wszyscy złośliwie przygotowywaliby wolny sprzęt? Tak się nie da wytłumaczyć, o co chodzi?
    Drużyna nie, ale Pepe lata na silnikach Johnsa, Dudek głownie na silnikach JA i coś tam am od FG, Zengi Johns, Thorsell na silnikach Kowalskiego. Nie wiem jak tam MJJ, Tonder na silnikach Jabola. Na dzisiaj w lidze i SGP dominuje wyraźnie Kowalski. Lata na nim Woffi, Zmarzlik, Janoś, Artiom Łaguta. Inni tunerzy zdecydowanie odstają. I to widać na torze.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-07-2018 o 14:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #3589
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Mariusz skąd masz tak precyzyjne informacje o tunera h, i który zawodnik na jakim sprzęcie jedzie. Gdzie kupuje, kto na kogo ma wywalone?

  51. Powrót do góry    #3590
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jaki komunistyczny ? Jadą ci co mają pod tyłkiem silniki Kowalskiego. JHJ jest tego dobrym przykładem, w Gorzowie nie istniał w piątek, na silnikach od JA, w sobotę odebrał silniki od Kowalskiego i w niedzielę już latał. W Falubazie tylko chyba Jacob lata na silnikach od Kowalskiego, i wynik zrobił najlepszy w drużynie. Proatsowi i Zenowi coś tam Jonhs przysłał nowego, ale to chyba jeszcze nie ejst to co powinno być. Patryk ma jeden silnik od FG który coś tam od biedy jedzie. Te od JA może oddać na szkółke Chyba Dudki już stracili cierpliwość do Jane, niczym JHJ. Ale Kowalski ma na nich wywalone, niczym JA na Zmarzlika. Nie za bardzo mają gdzie zrobić zakupy. I tak się kręci ten biznes, tylko ludzie na trybunach przecierają oczy i nie wiedzą, czemu kompletnie zaniemógł taki Pawlicki, czemu Patryk jedzie dużo poniżej możliwości, i czemu taki JHJ nagle odżył.

    Jak nic, technologicznie ten sport idzie w kierunku F1. Tam też dominują producenci silników.

    Ciekawe co będzie za rok, czy taki Kowalski straci przodownictwo w tej branży ? Przecież na początku sezonu latał niesamowicie Fredka na silnikach FG, teraz latają ci co mają silniki Kowalskiego pod tyłkiem. Co wymyślą inni ? Zaraz przyjdzie jesień, ochłodzi się znacznie, i zacznie altać któryś an silnikach od Johnsa, FG czy JA. Alez to poyebane jest.
    To nie trzeba szukać zawodników na nowy sezon, tylko "wyszpiegować" który tjuner będzie dominował w kolejnym roku. Podpisać z zawodnikami z jego stajni i już mamy mistrza. Półżart ale niestety dużo w tym prawdy.
    Patrząc na aurę i zeznania klimatologów, to jak nic trzeba uderzać do jeźdźców Kowalskiego. Następne lata mają być wcale nie chłodniejsze, od maja do października pogoda jak w Hiszpanii do niedawna, takie globalne zmiany. Pozostaje zmontować Kowalski Team!

  52. Powrót do góry    #3591
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mariusz skąd masz tak precyzyjne informacje o tunera h, i który zawodnik na jakim sprzęcie jedzie. Gdzie kupuje, kto na kogo ma wywalone?
    Z Caritasu

    Chłopie, jak byś się choć trochę tylko zainteresował, to też byś miał te informacje.

    Przecież to, że Zmarzliki pohamrały sie z JA, było wiadome już w ubiegłym sezonie. To, że Kowlaski ma wywalone na Dudków, powiedział sam Sławek Dudek, w niedawnym czasie w mediach. Powiedzial wprost, że Kowalski im odmówił. Więc skąd twoje zdziwienie ?

    To nie trzeba szukać zawodników na nowy sezon, tylko "wyszpiegować" który tjuner będzie dominował w kolejnym roku. Podpisać z zawodnikami z jego stajni i już mamy mistrza. Półżart ale niestety dużo w tym prawdy.
    Też nie. Bo skoro na początku sezonu śmigały silniki FG, potem zaczęły śmigć Kowalskiego, ... uj wie którego tunera będą śmigały an jesień, to jak wyszpiegujesz, który tuner będzie na topie w przyszłym sezonie ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-07-2018 o 14:21
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #3592
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z Caritasu

    Też nie. Bo skoro na początku sezonu śmigały silniki FG, potem zaczęły śmigć Kowalskiego, ... uj wie którego tunera będą śmigały an jesień, to jak wyszpiegujesz, który tuner będzie na topie w przyszłym sezonie ?
    Pogoda rozda karty, będzie znów gorąco.
    PS
    Już bez żartów. W każdej drużynie zawodnicy korzystają z usług różnych tunerów. Wytłumacz, jakim cudem typowaliśmy przed sezonem np. dominację Unii L. w RZ i obronę Częstochowy Falubazu? Jakoś Bykom sprzęt jedzie jak należy i łomoczą konkurencję, a Falubazom nie jedzie. Tarnowowi i Grudziądzowi też. Kibice to jasnowidze, wiedzieli?
    Ostatnio edytowane przez noc ; 31-07-2018 o 14:29

  54. Powrót do góry    #3593
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    W dużym skrócie, z silnikami to jest taki morał, że większość myśli, iż najważniejsze jest aby silnik mial jak największa moc. A to nie do końca prawda. Najważniejszy jest sam moment obrotowy, czym wyższy ten moment w silniku, tym maksymalną moc silnika idzie osiągnąć już przy mniejszych obrotach samego silnika. Taka sytuacj powoduje, ze silnik jest bardziej (przy większym momencie obrotowym) lub mniej ( przy mniejszym momencie) elastyczny. Cała zabawa z silnikami polega na tym aby zrobić silnik jak najbardziej elastyczny, czyli tak aby wyższa moc silnika była dostępna już przy jak najmniejszych obrotach silnika. I za to własnie odpowiada wyższy moment obrotowy. Resztę parametrów można doregulować kątem wyprzedzenia zapłonu, dyszą w gaźniku i rozmiarem zębatek. Ale baza, czyli sam silnik, powinien być jak najbardziej elastyczny. Sam silnik żużlowy to konstrukcja prosta jak budowa cepa. A różnica tkwi w szczegółach. Głownie w głowicy silnika, bo sam carter, tłok, czy korbowód, już więcej nic nowego nie wniosą.

    Już bez żartów. W każdej drużynie zawodnicy korzystają z usług różnych tunerów. Wytłumacz, jakim cudem typowaliśmy przed sezonem np. dominację Unii L. w RZ i obronę Częstochowy Falubazu? Jakoś Bykom sprzęt jedzie jak należy i łomoczą konkurencję, a Falubazom nie jedzie. Tarnowowi i Grudziądzowi też. Kibice to jasnowidze, wiedzieli?
    Kibice nic nie wiedzieli, jedynie co to typowali. Jedni trafili inni nie. Pokaż mi jednego kibica, który przewidział, ze na początku sezonu taki Nicki czy Fredka, będą tak zapyerdalali ? Dominację Unii Leszno akurat łatwo było przewidzieć. Bo oni mają ekipę kompletną. Jak zawalał JHJ czy Pawlicki, to juniorzy nadrabiali, jak juniorzy jechali słabiej, to inni seniorzy nadrabiali. Ale faktem jest, że na dzisiaj to ponad połowa Unii Leszno jeździ na silnikach Kowalskiego. U nas, z tego co wiem to chyba tylko Jacob ma silniki od Kowalskiego. I nie przypadkiem jest to, że najlepiej punktował w ostatnim meczu. Poza tym, kibice w większości np. typowali, że KST będzie w PO. Również GKM miał duże grono kibiców widzących ich w PO. Więc to nie jest tak, że wszyscy kibice przewidzieli aktualny stan tabeli.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-07-2018 o 14:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #3594
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta

    Zostają trzy kolejki i uważam, że mimo wszystko nie jesteśmy w najgorszej sytuacji, bo w Tarnowie przegraliśmy minimalnie co daje spore szanse na 3 punkty, z Grudziądzem wygraliśmy jednak dość wysoko i bonusa powinniśmy obronić. Wiadomo, formalność to nie będzie, ale jeśli takie naprawdę osiągalnego minimum Falubaz nie będzie w stanie ugrać to znaczy, że nie zasługują na ekstraligę i tyle. Najgorzej chyba wygląda Tarnów na dzień dzisiejszy. Zostaje im jeden mecz u siebie, a na wyjazdach nie ma kto jechać poza Nickim.
    A i Nicki opadł. Paradoksalnie, Kildemand może być najlepszym zawodnikiem UT w Toruniu i ZG

    Z tymi silnikami coś jest. Rok temu nagle z dupy we wrześniu Zagar był najlepszym zawodnikiem na świecie...
    Graverseny wszyscy pucha ostatnio, chociaż Madsen daje radę...

    BTW Kowalski mówił, że jak jego zawodnik zrobi IMŚ, to emerytura, ale wątpię to szczerze, jak w przyszłym roku może zarobić miliony.
    Emil w Gorzowie jechał na Ashleyu/Bloomfieldzie, to w ogóle szokujące. Ale na Emila też trzeba patrzeć inaczej, bo to najlepszy zawodnik czysto jeździecko.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-07-2018 o 15:05
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  56. Powrót do góry    #3595
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Owszem, tuner to nie pomijalne zagadnienie, ale w każdej drużynie jeżdżą na różnych silnikach. Dlaczego od początku ton rozgrywkom nadaje Unia L. a nie Falubaz? Czy było zimno na początku rozgrywek, czy upał niemiłosierny w ostatnią niedzielę, Unia leje wszystkich.
    Po prostu Falubaz jest słaby i nie ma co czarować rzeczywistości. Wiadomo o tym już od listopada zeszłego roku. Dobrze że jeszcze dwie miernoty mamy w lidze i jest szansa utrzymania. Oby tylko Dudek się wykaraskał a Jensen nie popadł w marazm.
    Oczywiście zgadzam się, różne warsztaty w różnych okresach, wykazują lekką przewagę nad innymi, ale to zawodnicy decydują o obliczu drużyny.

  57. Powrót do góry    #3596
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Mariusz ma rację z tymi silnikami. To jest też jeden z powodów dlaczego ten sport może upasc. Ja bym zrobił tak, że siedzonka, ramy i kierownice każdy ma swoje a silniki po trzy sztuki fabrycznych każdy ma losowane przed zawodami. Próba toru dla wszystkich zawodników i wtedy by się okazało kto jest dobry a kto tylko miał przewagę technologiczną. Koszty by spadły i byłby to bardziej sport a nie wyścig tunerów.

    Druga sprawa tor. Od dawna o tym piszę. Dopóki mieliśmy silną drużynę to było to lekceważone ale teraz widać wyraźnie jak na tym tracimy. Moim zdaniem, nie ma co wyważać otwartych drzwi. Zrobić zdjęcie lotnicze toru z Czewy, pomierzyć kąty, materiał jaki ma skład i skopiowac u nas. Przebudować lekko łuki, drugi wyostrzyć itd. i będziemy mieli tor do walki i bardziej skomplikowany. Miasto powinno się tu dogadać z klubem i zrobić to wspólnie.

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    shelve (31-07-2018)

  59. Powrót do góry    #3597
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Otóż to, silniki jednakowe dla każdego wówczas decyduje talent.

  60. Powrót do góry    #3598
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    to jeszcze ci sami mechanicy. I sponsorzy. a co
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  61. Powrót do góry    #3599
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Mariusz ma rację z tymi silnikami. To jest też jeden z powodów dlaczego ten sport może upasc. Ja bym zrobił tak, że siedzonka, ramy i kierownice każdy ma swoje a silniki po trzy sztuki fabrycznych każdy ma losowane przed zawodami. Próba toru dla wszystkich zawodników i wtedy by się okazało kto jest dobry a kto tylko miał przewagę technologiczną. Koszty by spadły i byłby to bardziej sport a nie wyścig tunerów.

    Druga sprawa tor. Od dawna o tym piszę. Dopóki mieliśmy silną drużynę to było to lekceważone ale teraz widać wyraźnie jak na tym tracimy. Moim zdaniem, nie ma co wyważać otwartych drzwi. Zrobić zdjęcie lotnicze toru z Czewy, pomierzyć kąty, materiał jaki ma skład i skopiowac u nas. Przebudować lekko łuki, drugi wyostrzyć itd. i będziemy mieli tor do walki i bardziej skomplikowany. Miasto powinno się tu dogadać z klubem i zrobić to wspólnie.
    No z tymi silnikami to losowanie raczej odpada. Bo kto by je serwisował ? Kto remontował ? Za czyje pieniądze ? Wystarczyłby zakaz tuningu, i katalog części silnika zatwierdzony przez PZM-ot. Wtedy każdy zawodnik, ze wskazanych części, złożyłby sobie silnik w garażu w 15 -20 minut.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  62. Powrót do góry    #3600
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Otóż to, silniki jednakowe dla każdego wówczas decyduje talent.
    Nie ma potrzeby aż takich restrykcji. Wystarczy wskazać dozwolone części silnika. I wtedy mamy taką sytuację, ze każdy zawodnik sam sobie kupuje to co potrzebuje. I wraz ze swoimi mechanikami, składa to w garażu. Tyle, ze tunerzy w tym układzie idą z torbami.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  63. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    chloroform (31-07-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •