Strona 79 z 151 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,511 do 3,555 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3511
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Dudek jesli nawet bedzie jechal slabo to nigdzie nie bedzie odstawiony,bo takich zawodnikow sie nie odstawia.
    Raz ,ze nie ma zmiennikow,dwa taki rodzaj zawodnika w kazdej chwili moze wygrac mecz.
    Są wyjątki od tej reguły. Np. w takiej Unii, po kiepskich biegach, mocny junior wchodzi z automatu za takiego JHJ czy Kołodzieja. Więc wejdzie również i za Patryka, jak zajdzie taka potrzeba.

    I teraz wiemy już, czemu Patryk, o ile zmieni klub, nie trafi do Leszna właśnie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #3512
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Naprawdę, Dudek nie przejdzie do klubu w którym mógłby być zmieniony przez juniora?

  3. Powrót do góry    #3513
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ale ten tytuł w PS, jest zdecydowanym przegięciem.

    MOTOR LUBLIN ROZMAWIA Z DUDKIEM. JEGO ODEJŚCIE Z FALUBAZU JEST BARDZO PRAWDOPODOBNE
    W sytuacji kiedy sam zawodnik, nie wie jeszcze czy zmieni barwy klubowe, pisanie, że odejście jego jest bardzo prawdopodobne, jest idiotyzmem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3514
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale ten tytuł w PS, jest zdecydowanym przegięciem.



    W sytuacji kiedy sam zawodnik, nie wie jeszcze czy zmieni barwy klubowe, pisanie, że odejście jego jest bardzo prawdopodobne, jest idiotyzmem.
    Brak odpowiedzialności dziennikarskiej za słowa i artykuły.Więc siedzi taki w foteliku i wymyśla sobie historyjki.Wiadomo że Dudek będzie łakomym kąskiem należy tylko ubarwić artykuł.

  5. Powrót do góry    #3515
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Są wyjątki od tej reguły. Np. w takiej Unii, po kiepskich biegach, mocny junior wchodzi z automatu za takiego JHJ czy Kołodzieja. Więc wejdzie również i za Patryka, jak zajdzie taka potrzeba.

    I teraz wiemy już, czemu Patryk, o ile zmieni klub, nie trafi do Leszna właśnie
    Obyś się nie zdziwił.
    Dudkowie raczej nie rozpatrują zastępowania Patryka przez juniorów, nie przy tym poziomie zawodnika. Na razie wiemy tyle, że jak Falubaz spadnie, Patryk raczej odejdzie. Jeśli się obronimy, na dwoje babka wróżyła. Stracimy Dudka, to może odzyskamy JHJ?

  6. Powrót do góry    #3516
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Obyś się nie zdziwił.
    Dudkowie raczej nie rozpatrują zastępowania Patryka przez juniorów, nie przy tym poziomie zawodnika. Na razie wiemy tyle, że jak Falubaz spadnie, Patryk raczej odejdzie. Jeśli się obronimy, na dwoje babka wróżyła. Stracimy Dudka, to może odzyskamy JHJ?
    To tylko moje domysły ale jeżeli się utrzymamy to nie będzie już powtórki z tego roku.I na bank zostaną Protasiewicz,Dudek,Zengota,Jensen.I do tej 4 będzie szukane wzmocnienie.

  7. Powrót do góry    #3517
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    To tylko moje domysły ale jeżeli się utrzymamy to nie będzie już powtórki z tego roku.I na bank zostaną Protasiewicz,Dudek,Zengota,Jensen.I do tej 4 będzie szukane wzmocnienie.
    Rozumiem, że jako przedstawiciel zarządu Falubazu, już wynegocjowałeś stawki i ustaliłeś z wymienioną czwórką złożenie podpisów pod umową na następny sezon? Masz jakiś listy intencyjne i przedstawisz nam tutaj? A kto pojedzie na pozycjach juniorskich, planujesz ściągnąć jakiegoś obiecującego?
    A z seniorów kogo bierzesz pod uwagę jako wzmocnienie? Zarząd zgadza się na wszystkie Twoje propozycje, zapłaci kandydatom ile będą chcieli?

  8. Powrót do góry    #3518
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dudek jesli nawet bedzie jechal slabo to nigdzie nie bedzie odstawiony,bo takich zawodnikow sie nie odstawia.
    Raz ,ze nie ma zmiennikow,dwa taki rodzaj zawodnika w kazdej chwili moze wygrac mecz.

    Wracajac do Puki,przeciez tam nigdzie nie jest napisane,ze ma on informacje od Patryka.
    Rownie dobrze mogl pismakowi ktos z otoczenia Dudzersa cos tam szepnac lub nawet
    osoba zwiazana z innym klubem, na zasadzie :
    - wiesz,Patryk rozmawia z nami
    -chce odejsc z Falubazu?
    -moze i by chcial zostac,ale tam krucho z kasa a oprocz tego uciekna mu pieniadze za brak PO

    Na podstawie takich trzech zdan pseudodziennikarzyny potrafia sklecic trylion artykulow.
    Cieszcie sie,bo poki co powstal jeden.Ale to dopiero poczatek.

    Chodziło mi o odstawienie w zdecydowanie szerszym okresie czasu niż sezon, np. zawalony cały sezon, dwa na obczyźnie i sentymentów nie będzie, w Falubazie szanse by dostawał, albo nie daj Boże za X lat kontuzja, Dudek jest cieniem siebie, też nikt szczypać się by mu podziękować nie będzie, a w Falubazie ma kredyt zaufania, i klub będzie go wspierał w trudnych momentach w przyszłości (w domyśle dalekiej) w żadnym innym klubie na to nie ma co liczyć, taki kontekst miałem na myśli.

  9. Powrót do góry    #3519
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Im bliżej końca seonu tym więcej newsów kto gdzie i za ile ...

    Jeżeli Dudek ma być tu na siłe i jęczeć, jaki to on poszkodowany i ile to kasiory jest w plecy, to niech idzie tam gdzie mu zapełnią sakiewki i traktują jak najemnika.
    Tutaj wiadomo, że bedzie miał zawsze wsparcie i wybaczy mu się wiele.

    Jak chce spróbować się w roli typowego najemnika, niech rusza w świat.
    Może to mu da dodatkowego kopa, albo zatęskni za "swoimi"

    Jak Dudi odejdzie świat się nie zawali, tu jest ikoną, dla której ludzie i dzieciaki cisną na stadiony.

    Zresztą już zaczyna się rozgrywanie transferowe i zaczynają pojawiać się tzw. art. sponsorowane.
    Dudki od lat rozgrywają wszystko przez media.

    Jeszcze moment i ruszy karuzela kto gdzie się wybiera i setki newsów w różnego rodzaju portalach.
    Hieny powoli zacierają rece, bo bedzie można płodzić wiele artykułów z doopy i będą w żywiole.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #3520
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Rozumiem, że jako przedstawiciel zarządu Falubazu, już wynegocjowałeś stawki i ustaliłeś z wymienioną czwórką złożenie podpisów pod umową na następny sezon? Masz jakiś listy intencyjne i przedstawisz nam tutaj? A kto pojedzie na pozycjach juniorskich, planujesz ściągnąć jakiegoś obiecującego?
    A z seniorów kogo bierzesz pod uwagę jako wzmocnienie? Zarząd zgadza się na wszystkie Twoje propozycje, zapłaci kandydatom ile będą chcieli?
    Rozumny to Ty nie jesteś udowodniłeś to nie raz.
    Więc powtórzę dla pełnego zrozumienia choć wątpię czy załapiesz.

    TO tylko moje domysły

    Jeżeli jest to zbyt trudne żeby pojąć udaj się do lekarza

  11. Powrót do góry    #3521
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Są wyjątki od tej reguły. Np. w takiej Unii, po kiepskich biegach, mocny junior wchodzi z automatu za takiego JHJ czy Kołodzieja. Więc wejdzie również i za Patryka, jak zajdzie taka potrzeba.

    I teraz wiemy już, czemu Patryk, o ile zmieni klub, nie trafi do Leszna właśnie
    Ale to zdaje sie bylo w kontekscie odstawienia od meczu,nie biegu.
    Przynajmniej ja to wlasnie mialem na mysli.
    Dlatego pisalem,ze nie ma na takich zmiennikow/rezerwowych.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #3522
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Naprawdę, Dudek nie przejdzie do klubu w którym mógłby być zmieniony przez juniora?
    Dokładnie tak jest , tylko czy jest na tyle silny aby definitywnie odrzucać ofertę tego klubu który od kilku lat sprzedaje ciągniki , kombajny czy inne brony aby mieć go u siebie ?

  13. Powrót do góry    #3523
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale ten tytuł w PS, jest zdecydowanym przegięciem.



    W sytuacji kiedy sam zawodnik, nie wie jeszcze czy zmieni barwy klubowe, pisanie, że odejście jego jest bardzo prawdopodobne, jest idiotyzmem.
    Doczekaliśmy się takiego dziennikarstwa , powiedziałbym śmieciowego , taki plastik rzekłbym . Niestety.

  14. Powrót do góry    #3524
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale to zdaje sie bylo w kontekscie odstawienia od meczu,nie biegu.
    Przynajmniej ja to wlasnie mialem na mysli.
    Dlatego pisalem,ze nie ma na takich zmiennikow/rezerwowych.
    W kontekście odstawienia od meczu to inna bajka. Kluby z reguły mają krajowych zawodników na styk, więc to faktycznie jest mało realne. Chociaż przykład np. Dróżdża we Wrocku pokazuje, że jak się uprzeć to można
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #3525
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Rozumny to Ty nie jesteś udowodniłeś to nie raz.
    Więc powtórzę dla pełnego zrozumienia choć wątpię czy załapiesz.

    TO tylko moje domysły

    Jeżeli jest to zbyt trudne żeby pojąć udaj się do lekarza
    Piszesz tak samo, jak ci dziennikarze od siedmiu boleści, którzy sprzedają newsy o Dudku, nie mając niczego pewnego w tym aspekcie.
    Teraz można mówić: "nie będę żywym długopisem swojej partii-jak Komorowski", "rozwiążę problemy frankowiczów", jak też "na bank zostaną;", nie biorąc żadnej odpowiedzialności za swoje słowa. Taka degradacja, a wręcz unicestwienie rangi tego co się pisze i mówi.
    Moja normalność, na pewno nie mieści się w Twoich kryteriach normalności. W języku cywilizowanych ludzi, wiele określeń z Twojego słownika nie występuje.

  16. Powrót do góry    #3526
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Piszesz tak samo, jak ci dziennikarze od siedmiu boleści, którzy sprzedają newsy o Dudku, nie mając niczego pewnego w tym aspekcie.
    Teraz można mówić: "nie będę żywym długopisem swojej partii-jak Komorowski", "rozwiążę problemy frankowiczów", jak też "na bank zostaną;", nie biorąc żadnej odpowiedzialności za swoje słowa. Taka degradacja, a wręcz unicestwienie rangi tego co się pisze i mówi.
    Moja normalność, na pewno nie mieści się w Twoich kryteriach normalności. W języku cywilizowanych ludzi, wiele określeń z Twojego słownika nie występuje.
    Łatwiej byłoby spłacić nasz narodowy dług niż zneutralizować dalekosiężne skutki Twojej głupoty.

  17. Powrót do góry    #3527
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Łatwiej byłoby spłacić nasz narodowy dług niż zneutralizować dalekosiężne skutki Twojej głupoty.
    Nie dogadamy się, normalność znaczy dla Ciebie zupełnie coś innego niż dla mnie.
    EOT
    PS
    Oglądał ktoś dzisiejszy sparring? Jakieś pozytywne wrażenia? Lampart i Jeleń rozbrykali się na W69, gdyby takiej menażerii Lublin miał więcej
    , to rozniósłby myszy.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 27-07-2018 o 22:13

  18. Powrót do góry    #3528
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    I jak tam forumowi optymiści wgląda świat z samego dołu tabeli? Nie dość, że mamy fatalnie skonstruowany skład to nawet los (w postaci pecha Toruńskiego getłela i kontuzji przez które przegrali w Grudziądzu) jest przeciw nam.
    Zostały trzy mecze. Zdobycie jakichkolwiek dużych punktów w Częstochowie to mrzonka. Przy obecnej dyspozycji bonus w Grudziądzu to science fiction. Trzy punkty z Tarnowem? Nicki zakręci się koło kompletu, Bierre (któremu nasz tor zazwyczaj pasował i robił bardzo dobre punkty) odpali i zrobi 12 pkt, ktoś z dwójki Mroczka- Jamróg pojedzie dobre zawody reszta coś dorzuci i mamy po bonusie który juz niemal wszyscy sobie dopisali.
    Przed sezonem wróżyłem, że czeka nas dramatyczna walka o utrzymanie i wyszło....... Wiem, wiem jestem czarnowidzem, Mario nie musisz mi o tym przypominać ani mnie obrażać. (
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez chloroform ; 29-07-2018 o 23:23

  19. Powrót do góry    #3529
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ja dalej twierdzę, ze możemy nawet zahaczyć o PO. W najgorszym razie będzie te 6 miejsce.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Generalnie całkiem rozsądny wpis. Bez żadnej napinki, na papierze, oceniam to podobnie. Z jedną mała uwagą, mamy jednego rekonwalescenta w osobie Jacoba Thorrsella. Ale tu jest solidny zamiennik w postaci Gomólskiego. Też uważam, ze ten skład powinien walczyć o miejsca 4-5. Oczywiście jak nic niespodziewanego się nie wydarzy.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Myślę, że PO, przy odrobinie braku pecha, są w naszym zasięgu. Może się zdarzyć również i walka o utrzymanie, ale tylko wtedy jak dopadł by nas (oby nie) jakaś plaga kontuzji.
    Pozdro A mogło być jeszcze gorzej gdyby 25-lecie WTS-u przypadało na inny rok.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (30-07-2018)

  21. Powrót do góry    #3530
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    I jak tam forumowi optymiści wgląda świat z samego dołu tabeli? Nie dość, że mamy fatalnie skonstruowany skład to nawet los (w postaci pecha Toruńskiego getłela i kontuzji przez które przegrali w Grudziądzu) jest przeciw nam.
    Zostały trzy mecze. Zdobycie jakichkolwiek dużych punktów w Częstochowie to mrzonka. Przy obecnej dyspozycji bonus w Grudziądzu to science fiction. Trzy punkty z Tarnowem? Nicki zakręci się koło kompletu, Bierre (któremu nasz tor zazwyczaj pasował i robił bardzo dobre punkty) odpali i zrobi 12 pkt, ktoś z dwójki Mroczka- Jamróg pojedzie dobre zawody reszta coś dorzuci i mamy po bonusie który juz niemal wszyscy sobie dopisali.
    Przed sezonem wróżyłem, że czeka nas dramatyczna walka o utrzymanie i wyszło....... Wiem, wiem jestem czarnowidzem, Mario nie musisz mi o tym przypominać ani mnie obrażać. (
    Naprawdę ? Mnie wychodzi to tak: 6.Falubaz, 7.Tarnow. 8.GKM
    Przy czym 7 i 8 miejsce może się jeszcze przetasowac.

    Brak bonusa z GKM ? Wystarczy ich juniorów wypunktowac.
    Wynik na styku u siebie z Unia Tarnów też nierealny.

  22. Powrót do góry    #3531
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Fatalnie skonstruowany skład to polega na tym że liderzy Falubazu jadą muł a tego chyba nawet strażak nie przewidział w swoich urojeniach.Jeśli w 15 biegu jedzie Thorsell który niedawno nie łapał się do składu to pytań brak.
    Tor niech pozostanie bez komentarza bo już słów brak.Myslę że on jest skutkiem słabosci tego zespołu.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Eneasz (30-07-2018)

  24. Powrót do góry    #3532
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Tor niech pozostanie bez komentarza bo już słów brak.Myslę że on jest skutkiem słabosci tego zespołu.
    Eeee... Skutkiem czy powodem raczej?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Powrót do góry    #3533
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Już wiem, dlaczego przegraliśmy okienko transferowe. Nasi działacze po prostu nie wiedzą jak w Polsce załatwia się różne sprawy. Z tą nazwą to przecież trzeba kupić odpowiednią ilość alkoholu o odpowiedniej mocy i iść do prezesa Falubaz S.A i po prostu się go zapytać stary o co ci chodzi. Myślę, że z Cieślakiem było podobnie. Nikt go nie zaprosił na wódkę to facet pojechał się napić z babcią. No mam nadzieję, że chociaż z Dudkami wypiją, bo w przeciwnym razie pozostaje nam już tylko sprowadzenie Peszki.

  26. Powrót do góry    #3534
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    I jak tam forumowi optymiści wgląda świat z samego dołu tabeli? Nie dość, że mamy fatalnie skonstruowany skład to nawet los (w postaci pecha Toruńskiego getłela i kontuzji przez które przegrali w Grudziądzu) jest przeciw nam.
    Zostały trzy mecze. Zdobycie jakichkolwiek dużych punktów w Częstochowie to mrzonka. Przy obecnej dyspozycji bonus w Grudziądzu to science fiction. Trzy punkty z Tarnowem? Nicki zakręci się koło kompletu, Bierre (któremu nasz tor zazwyczaj pasował i robił bardzo dobre punkty) odpali i zrobi 12 pkt, ktoś z dwójki Mroczka- Jamróg pojedzie dobre zawody reszta coś dorzuci i mamy po bonusie który juz niemal wszyscy sobie dopisali.
    Przed sezonem wróżyłem, że czeka nas dramatyczna walka o utrzymanie i wyszło....... Wiem, wiem jestem czarnowidzem, Mario nie musisz mi o tym przypominać ani mnie obrażać. (
    Jesteś Kubuś Fatalista

    Kwestia spadku rozstrzygnie się pomiędzy zainteresowanymi ekipami. I jakoś mi wychodzi, że skończymy ten sezon na 6 miejscu po RZ. W Grudziądzu wystarczy nam bonus, i wygrana za 3 pkt z Tarnowem u siebie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #3535
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Niestety ale zgodzę się z Mariem. Na pierwszy rzut oka sytuacja wygląda źle, ale de facto wystarczy zdobyć 38 punktów w Grudziądzu aby się utrzymać. Przecież GKM męczył się z Toruniem w którym nie było dwóch liderów. Emocje w walce o utrzymanie się skończyły. Wystarczy postawić kropkę na i.

    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #3536
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Po wczorajszym meczu zwątpiłem w bonus w Grudziądzu. Przecież połowa ludzi nie ma na czym jeździć a Grudziądz ma przynajmniej jakiś atut toru.

  29. Powrót do góry    #3537
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Dziś wątpisz w bonus, a wczoraj pisałeś, że przegrać w Grudziądzu to wstyd...
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  30. Powrót do góry    #3538
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Niestety ale zgodzę się z Mariem. Na pierwszy rzut oka sytuacja wygląda źle, ale de facto wystarczy zdobyć 38 punktów w Grudziądzu aby się utrzymać. Przecież GKM męczył się z Toruniem w którym nie było dwóch liderów. Emocje w walce o utrzymanie się skończyły. Wystarczy postawić kropkę na i.

    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Patrząc na drugą cześć meczu gdzie juz Grudziądz jechał u siebie bonus Zielonej raczej nie realny.

  31. Powrót do góry    #3539
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Dudek płacze ze Kubera agresywnie jeździł, i że tak się nie jeździ....
    Ja mam pytanie czy ktoś ostatnio Patrykowi jaja odciął?! Skoro Dominik jeździ agresywnie to jak on w GP chce walczyć? Zmarzlik go tam zniszczy...
    Zaczynam obawiać się o utrzymanie Patryka w cyklu...

  32. Powrót do góry    #3540
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Niestety ale zgodzę się z Mariem. Na pierwszy rzut oka sytuacja wygląda źle, ale de facto wystarczy zdobyć 38 punktów w Grudziądzu aby się utrzymać. Przecież GKM męczył się z Toruniem w którym nie było dwóch liderów. Emocje w walce o utrzymanie się skończyły. Wystarczy postawić kropkę na i.
    No tak nie do końca. Za Holtę pojechał Jack i patrząc na występy RH w Grudziądzu w ostatnich latach, ciężko to uznać za osłabienie. Natomiast z ZZ za Doyle'a zrobiliśmy 8+2. Ile więcej mógłby dorzucić Jason gdyby jednak zdecydował się wystartować? 1-2 punkty? Poza tym Toruń miał atut w pierwszej części meczu w postaci nienaturalnie przygotowanej nawierzchni. Patrząc od 8-biegu, gdzie tor znowu przypominał typowy Grudziądz, GKM "wygrał" 32:16. W związku z tym te 38 punktów Falubazu to wcale nie musi być formalność.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (30-07-2018), never_mind (30-07-2018)

  34. Powrót do góry    #3541
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dudek płacze ze Kubera agresywnie jeździł, i że tak się nie jeździ....
    Ja mam pytanie czy ktoś ostatnio Patrykowi jaja odciął?! Skoro Dominik jeździ agresywnie to jak on w GP chce walczyć? Zmarzlik go tam zniszczy...
    Zaczynam obawiać się o utrzymanie Patryka w cyklu...
    Nie płacze tylko ma rację, bo Kubera jechał zbyt agresywnie wczoraj za co został ukarany żółtą kartką, i co przypłacił kontuzją.
    Poza tym Dudek nigdy nie należał do zawodników jadących agresywnie, ostatnio gdy jest wolny to wygląda to śmiesznie bo często go przestawiają na torze, ale przecież jak będzie szybki to może walczyć o tytuł mistrza świata nawet, brak agresji w niczym nie przeszkadza.

  35. Powrót do góry    #3542
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie płacze tylko ma rację, bo Kubera jechał zbyt agresywnie wczoraj za co został ukarany żółtą kartką, i co przypłacił kontuzją.
    Poza tym Dudek nigdy nie należał do zawodników jadących agresywnie, ostatnio gdy jest wolny to wygląda to śmiesznie bo często go przestawiają na torze, ale przecież jak będzie szybki to może walczyć o tytuł mistrza świata nawet, brak agresji w niczym nie przeszkadza.
    Nie przesadzaj z ta agresywnoscia. Zolta kartka byla za spowodowanie niebezpiecznej sytuacji na torze, ktora nastapila po najechaniu tylnym kolem na krede. Pociagnelo go i nie opanowal motoru. Sytuacja chyba troche podobna do tej miedzy Zmarzlym a Dzikiem.
    Wiecej w tym zdarzeniu przypadku niz jakiejs celowej agresji. Zarzut jaki mozna miec do Domina to taki, ze nie dal rady opanowal motoru i wpakowal sie na Zengiego. Kontuzja tez przypadkowa, ze akurat stopa dostala sie tam gdzie nie powinna

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Rysiek (30-07-2018)

  37. Powrót do góry    #3543
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Oczywiście, że Kubera jechal wczoraj jak bandyta i jeszcze moze mu ktos to wytlumaczy w parkingu czy na torze.
    W jednym biegu wywiozl Patryka chamsko w bande za co powinien juz miec upomnienie co najmniej.
    W kolejnym poszerzyl tor jazdy i podcial Protasa, powinien byc wykluczony.
    Za trzecim razem chcial skasowac Zengote.

    Jeszcze dobrze w zuzlu nie zdazyl nic powaznego osiagnac i jest juniorem a juz sie robi cwaniaczek na drugiego Pedersena.

    Dziekuje.

    P.S. A to ze Patryk jezdzi ostatnio bezjajecznie to raz, ale motory tez nie daja mu duzego pola manewru.
    Druga sprawa, ze czesto Duzers by jeszcze mogl wyprostowanym motocyklem pociagnac jak Kolodziej po duzej to on robi te swoje szpanerskie wygibasy, stawia motocykl w poprzek toru, wiesza sie jak akrobata do zdjecia i wytraca predkosc. Moze i to jest efektowne ale jak widac nie efektywne. Okropna jest ta jego maniera.

  38. Powrót do góry    #3544
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Nie przesadzaj z ta agresywnoscia. Zolta kartka byla za spowodowanie niebezpiecznej sytuacji na torze, ktora nastapila po najechaniu tylnym kolem na krede. Pociagnelo go i nie opanowal motoru. Sytuacja chyba troche podobna do tej miedzy Zmarzlym a Dzikiem.
    Wiecej w tym zdarzeniu przypadku niz jakiejs celowej agresji. Zarzut jaki mozna miec do Domina to taki, ze nie dal rady opanowal motoru i wpakowal sie na Zengiego. Kontuzja tez przypadkowa, ze akurat stopa dostala sie tam gdzie nie powinna
    Przede wszystkim brak chłodnej głowy, jeśli chodzi o tą akcję, to przede wszystkim powinien wieźć ten punkt do mety, a nie atakować Zengotę, w tym biegu gipsem to pachniało już szybciej, wykazywał przy tym zbyt dużą agresje, co poskutkowało uderzeniem w Zengiego.
    Wcześniej też go lekko pociągnęło po starcie, w konsekwencji czego upadł Protas, w 4 biegu wiezie Dudka w płot jak jakiś Pedersen.
    Zmarzlik za taki mecz zostałby skarcony, Dominik był szybki, ale chłodnej glowy to mu brakowało od początku zawodów, i o to chodziło Dudkowi raczej, jechał za agresywnie, mógł zrobić krzywde sobie i innym.
    Wiadomo że przy obecnym speedwayu gdzie zawodnikom wyprzedzanie nie w głowie, każdy taki Kubera daje emocje, i radość kibicom, no ale jednak troszkę przesadzał.

  39. Powrót do góry    #3545
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeśli Kubera jest bandytą, to Protasiewicz już dawno powinien siedzieć

    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Dziś wątpisz w bonus, a wczoraj pisałeś, że przegrać w Grudziądzu to wstyd...
    Muszę oddać szacunek, bo wasi zawodnicy elegancko ogarnęli tor w trakcie zawodów, do czego niestety nasi zdolni nie są - stąd takie przeskoki myślowe

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Drapichrust (30-07-2018)

  41. Powrót do góry    #3546
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Kubera się podpala to fakt oczywisty, ale ma w sobie to coś, jeździ bardzo konsekwentnie i pewnie, tylko trochę więcej doświadczenia i będzie wielki grajek może

  42. Powrót do góry    #3547
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ie-nie/smc3j3j

    Żużlowiec Falubazu w pierwszym starcie oglądał plecy rywali po tym jak szeroko wywiózł go Dominik Kubera - Dominik jeździł dzisiaj całe zawody agresywnie. W końcu sam nadział się na koło Grzegorza Zengoty. Mnie też wypchnął. Tak się nie jeździ na żużlu. Nic nie mogłem dalej zrobić, jechałem dalej swoje.

    Serio, Dudek popłakał się za pierwszy łuk czwartego biegu? Niezłe jaja. To mógł siłą rozpędu napiętnować też Kołodzieja za ten "super brutalny" atak z wyścigu szóstego. Komuś się chyba pomylił mecz ekstraligowy z piknikiem z 2015 roku.

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Dominik (30-07-2018), darsen (30-07-2018), never_mind (30-07-2018)

  44. Powrót do góry    #3548
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Kubera był szybki i poczuł się na tyle pewnie i jechał jakby tor należał do Niego, a wszyscy inni powinni zjezdzać mu z drogi.

    Dobry grajek z Niego, ale brak mu jeszcze ogłady.
    Z racji wieku nie ma co młodego zbytnio karcić, musi sam zrozumieć, że czasem trzeba odpuścić, co by ukończyc zawody cało, lub wieżć to co się wiezie, bo to czasem na dobre wychodzi drużynie.


    Szacun też dla Byczych zawodników za szacunek do rywala.
    Za SF:

    Po zwycięstwie w Zielonej Górze Fogo Unia umocniła się na pozycji lidera PGE Ekstraligi, tymczasem Falubaz spadł na ostatnie miejsce. - I liga, I liga, Falubaz! - krzyczeli kilkakrotnie kibice leszczyńskiego klubu zasiadający w sektorze gości.

    Przyśpiewki tej nie zabrakło też w momencie, gdy żużlowcy Fogo Unii Leszno po meczu wyszli do swoich fanów, by podziękować im za doping. Zawodnicy, słysząc okrzyki kibiców, nie zamierzali jednak podskakiwać do rytmu, okazując tym samym szacunek znajdującemu się w fatalnej sytuacji Falubazowi.

    Żużlowcy Fogo Unii zaczęli bawić się ze swoimi kibicami dopiero w momencie, gdy ci śpiewali "Klub Sportowy Unia Leszno hej, hej".
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #3549
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Kubera jeździ widowiskowo i z jednej strony innych zawodników wręcz się uwielbia, drugim zarzuca brak chłodnej głowy. Ja tutaj nie widzę pociagniecie na łuku na pewno nie spowodowane brakiem chłodnej głowy i tak dobrze, że udało mu się opanować maszynę. Zmarzlika za takie akcje na rękach noszą.

  46. Powrót do góry    #3550
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Z Kubery zaczyna robić się brutal torowy, niczym z Nickeigo czy Zmarzlika. On wczoraj co najmniej trzy razy ostro pogrywał (Dudek, Pepe, Zengi). W środowisku nie lubią za bardzo takich brutali. Jeszcze trochę a przylepią mu odpowiednią łatkę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #3551
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    A niech przylepiaja ognia Kubera, oby tak dalej. Jest kocur.

  48. Powrót do góry    #3552
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A niech przylepiaja ognia Kubera, oby tak dalej. Jest kocur.
    Łatwo ci komentować, bo nie ty ryzykujesz. Póki co to Kubera, o mało nie stracił trzech palców od nogi. Dobrze, że na palcach i ścięgnach się skończyło. Następnym razem może trzeba będzie zapłacić większa cenę. Oby nie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #3553
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z Kubery zaczyna robić się brutal torowy, niczym z Nickeigo czy Zmarzlika. On wczoraj co najmniej trzy razy ostro pogrywał (Dudek, Pepe, Zengi). W środowisku nie lubią za bardzo takich brutali. Jeszcze trochę a przylepią mu odpowiednią łatkę.
    Podobno Baron puszczał mu w kółku ten bieg
    https://m.youtube.com/watch?v=_-SHlhCjvy4

    No i się chłopak nauczył od dżentelmena torów.

    Mario wiadro zimnej wody na Twoja rozgrzaną głową. Jei akcja z dudkiem czy protasem była ostra to lepiej niech zdadza sprzęt i puszczać samych tonderów i strzelców na rowerach.

    Błąd dominika identyczny do błędu warda. Dobrze ze konsekwencje inne choć i tak nieprzyjemne.
    Trudno tu jednak mówić o ostrej jeździe.

  50. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Lafan (31-07-2018), Robson-Wałbrzych (30-07-2018), STRZELBA POWER (30-07-2018), Sportowa_2 (31-07-2018), chezik (30-07-2018), darsen (30-07-2018), gotrek (30-07-2018), jawos (30-07-2018), never_mind (30-07-2018)

  51. Powrót do góry    #3554
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 969 w 596 postach
    Kubera chciałby być w Lesznie noszony na rękach i kochany jak Zimny w Gorzowie i tego mu życzę, ale na ten moment brakuje mu chłodnej głowy i opanowania. Jak to ogarnie i utrzyma park maszynowy, to będą w Lesznie z niego mieli pociechę.

    Dobra, bo się z wątku Falubazu, zrobiła wątek o Dominie. To jak, utrzymamy się?

  52. Powrót do góry    #3555
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Łatwo ci komentować, bo nie ty ryzykujesz. Póki co to Kubera, o mało nie stracił trzech palców od nogi. Dobrze, że na palcach i ścięgnach się skończyło. Następnym razem może trzeba będzie zapłacić większa cenę. Oby nie.
    Wszyscy sobie zdają sprawę z ryzyka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •