Strona 139 z 151 PierwszyPierwszy ... 3989129137138139140141149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,211 do 6,255 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6211
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Niejaki Puka z PS znowu odpłynął, sugeruje on, że wymienimy Zena na Przedpełskiego.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...skiego/hm2hhvw
    szczerze? dobry deal. Torun dla PP jest toksyczny i musi odejsc by cos jechac.

  2. Powrót do góry    #6212
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,905
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    szczerze? dobry deal. Torun dla PP jest toksyczny i musi odejsc by cos jechac.
    To że PP musi odejść z KST aby się odbudować to truizm. Powtarzany przez głupców. Tu nie ma żadnej reguły. PP musi przede wszystkim przemyśleć swoje podejście do tego sportu. Zastanowić się jakie zmiany w teamie poczynić aby osiągać lepsze wyniki. Jeśli sama zmiana klubu, ma spowodować, że weźmie się chłop do roboty to zgoda, musi odejść. Tylko ja nie widzę powodu aby w Toruniu nie mógł sie wziąc do roboty.

    Tylko nie wiem czemu my mielibyśmy ryzykować i pozbywać się Zena (1.576) na rzecz PP (1.478) ? Licząc. że u nas gość weźmie się do roboty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #6213
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,520
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To truizm, czy nie? Bo sam się zgubiłem czytając twój post xD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Jap (02-10-2018), j-rules (01-10-2018)

  5. Powrót do góry    #6214
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To że PP musi odejść z KST aby się odbudować to truizm. Powtarzany przez głupców. Tu nie ma żadnej reguły. PP musi przede wszystkim przemyśleć swoje podejście do tego sportu. Zastanowić się jakie zmiany w teamie poczynić aby osiągać lepsze wyniki. Jeśli sama zmiana klubu, ma spowodować, że weźmie się chłop do roboty to zgoda, musi odejść. Tylko ja nie widzę powodu aby w Toruniu nie mógł sie wziąc do roboty.

    Tylko nie wiem czemu my mielibyśmy ryzykować i pozbywać się Zena (1.576) na rzecz PP (1.478) ? Licząc. że u nas gość weźmie się do roboty.
    Gdyby ktoś się na poważnie zabrał za te dziennikarzyny było by o wiele lepiej.Siedząc na stołku wymyślają cuda wianki.Niczym w wątku Toruńskim.A tego Puka to już raz Dudek wyśmiał a on dalej błaznuje bo jak by nie było to znajdzie naiwniaka.Zengi i MJJ podpisują zaraz po barażach.MJJ rozważa nawet wariant Protasiewicz,Dudek.

  6. Powrót do góry    #6215
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Gdyby ktoś się na poważnie zabrał za te dziennikarzyny było by o wiele lepiej.Siedząc na stołku wymyślają cuda wianki.Niczym w wątku Toruńskim.A tego Puka to już raz Dudek wyśmiał a on dalej błaznuje bo jak by nie było to znajdzie naiwniaka.Zengi i MJJ podpisują zaraz po barażach.MJJ rozważa nawet wariant Protasiewicz,Dudek.
    To jest dramat że takie osły jak puka są dziennikarzami żużlowymi.

  7. Powrót do góry    #6216
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To truizm, czy nie? Bo sam się zgubiłem czytając twój post xD
    Nie czytaj jego belkotu bo tylko zglupiec można. Mariusz posługuje się słowami których znaczenia nie zna. Najpierw twierdzi że to truizm a potem sam sobie zaprzecza, co wysnuwa tylko jeden wniosek iż pie.rdoli głupoty jak zawsze.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    j-rules (01-10-2018)

  9. Powrót do góry    #6217
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    szczerze? dobry deal. Torun dla PP jest toksyczny i musi odejsc by cos jechac.
    No ale dla kogo niby to jest dobry deal?
    Bo raczej nie dla nas.

    Nas mało powinno obchodzić, co tam Pawełek musi zrobić, żeby coś jechać.
    My w tym interesu żadnego nie mamy.

    Nie potrzebujemy także się jeszcze bardziej osłabiać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #6218
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,491
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Moja piekarnia podaje, że Gregorz i MJJ już dogadani, ale chcą jechać w SE
    Tylko Falubaz

  11. Powrót do góry    #6219
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    dokad zuzel zmierza jesli taki Pawelek jest rozschwytywany na gieldzie.....?

  12. Powrót do góry    #6220
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Moja piekarnia podaje, że Gregorz i MJJ już dogadani, ale chcą jechać w SE
    Dobry chleb z tej piekarni.Przeczytaj co napisałem wyżej i jest to info pewne

    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    dokad zuzel zmierza jesli taki Pawelek jest rozschwytywany na gieldzie.....?
    Ktoś może zrobić niezły interes.

  13. Powrót do góry    #6221
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    dokad zuzel zmierza jesli taki Pawelek jest rozschwytywany na gieldzie.....?
    Żużel zmierza ku zagładzie a ekstraliga jest tam zabetonowana że beniaminek może sobie co najwyżej pierdnąć ja się dziwię że są kluby co chcą jeszcze awansować,nie lepiej to sobie śmigać w 1 lidze też jest fajnie a zawodników dużo więcej i widowiska lepsze a ekstralipe te same oklepane nazwiska.
    Ostatnio edytowane przez Kibic Jaskółek ; 01-10-2018 o 20:17

  14. Powrót do góry    #6222
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Moja piekarnia podaje, że Gregorz i MJJ już dogadani, ale chcą jechać w SE
    Mój monopolowy donosi aby się skupić na meczu w Rybniku bo będzie cholernie ciężko najechać 40 pkt i to nawet z Patrykiem na torze

  15. Powrót do góry    #6223
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Mój monopolowy donosi aby się skupić na meczu w Rybniku bo będzie cholernie ciężko najechać 40 pkt i to nawet z Patrykiem na torze
    Nie rozumiem dlaczego macie jakąś obsesję Rybnika.Ludziska przecież tam nie jeżdżą same Zmarzliki to są zawodnicy o mniejszym doświadczeniu ekstraligowym.A co za tym idzie mniej mają tego cwaniactwa czego dowodem był mecz w Zielonej.Gdzie miejscowi znowu jechali na obcym sobie torze owszem trochę się tu postawili.To znaczy że my jedziemy tam na ścięcie.Pierdolita niczym ten Kildemand czy Rysio latali dwa tygodnie nas strasząc a teraz wam się udzieliło.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 01-10-2018 o 20:31

  16. Powrót do góry    #6224
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,890
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez carlos_ckm Zobacz posta
    Zagar upadł z własnej winy. Nie myl tematów. My mieliśmy juniora pod nr 16.
    Chłopie z Tobą jest serio ciężko. Wyjaśniając temat Zagara, tak upadł z własnej winy, ale nikt go potem na motocykl nie wsadził i nie kazał jechać, pomimo iż lekarz orzekł zdolność do dalszej jazdy.
    Mieliście juniora pod 16, ale Niedźwiedź był zdolny do dalszej jazdy, a to była powtórka biegu, więc nie mógł go zastąpić Pawliczak rozumiesz ?! To wynika z regulaminu![/QUOTE]


    Ja nie piszę o regulaminie, a o ludzkiej i rozumnej stronie blasków i cieni tego sportu. O czynniku ludzkim, myślałem że to jasne. Zarówno Zagarowi jak i Niedźwiedziowi, trener nie powinien pozwolić jechać więcej w tym meczu. Jeden nie jeździł, drugiego nie zatrzymano przed wyjazdem na tor, dlaczego? Szkoda że tak się stało i dobrze że nic się nie stało. Potrzebny jest nam trener, który będzie widział więcej. Trener który zna kruczki regulaminowe i który zobaczy w zawodniku człowieka.

  17. Powrót do góry    #6225
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego macie jakąś obsesję Rybnika.Ludziska przecież tam nie jeżdżą same Zmarzliki to są zawodnicy o mniejszym doświadczeniu ekstraligowym.A co za tym idzie mniej mają tego cwaniactwa czego dowodem był mecz w Zielonej.Gdzie miejscowi znowu jechali na obcym sobie torze owszem trochę się tu postawili.To znaczy że my jedziemy tam na ścięcie.Pierdolita niczym ten Kildemand czy Rysio latali dwa tygodnie nas strasząc a teraz wam się udzieliło.
    Obsesja to troche za dużo słowo, ale szacunek do rywala trzeba jednak mieć.
    Może tam nie jezdzą same asy, ale patrząc na wyczyny naszych, też nie należy kierować się wielkim optymizem i zbyt dużą pewności siebie.

    Mało to razy się oglądało jak wielki faworyt polegał i wracał na tarczy?
    Mało to razy się potwierdziło, że nazwiska nie jezdzą?

    To tylko 15 wyścigów i tu mogą decydować detale, dyspozycja dnia i złośliwość rzeczy martwych, nie mówiąc już o kontuzjach.

    Należy się uzbroić w spokój i poczekać te kilka dni.
    Jest jeszcze kilka niewiadomych, które w zasadzie mogą przechylić szale, min czy Dudi da rade pojechać w GP i lidze.
    Ta decyzja może zadecydować o losach tego meczu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #6226
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego macie jakąś obsesję Rybnika.Ludziska przecież tam nie jeżdżą same Zmarzliki to są zawodnicy o mniejszym doświadczeniu ekstraligowym.A co za tym idzie mniej mają tego cwaniactwa czego dowodem był mecz w Zielonej.Gdzie miejscowi znowu jechali na obcym sobie torze owszem trochę się tu postawili.To znaczy że my jedziemy tam na ścięcie.Pierdolita niczym ten Kildemand czy Rysio latali dwa tygodnie nas strasząc a teraz wam się udzieliło.
    To nie jest żadna obsesja tylko obiektywne spojrzenie na to jaką siłę prezentuje Falubaz .Nie jedziemy tam na żadne ścięcie tylko na twardy bój po 40 pkt .Możesz pisać że będzie łatwo i przyjemnie a ja zostanę przy swoim że będzie cholernie ciężko

  19. Powrót do góry    #6227
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Hipotetycznie jeśli w Rybniku padnie rezultat 51:39 to kto wygra dwumecz? Jest ewentualnie wyścig dodatkowy? Orientuje się ktoś? Powodzenia Panowie w Rybniku Wam życzę, ale również uważam, że wcale nie będzie to łatwy mecz dla Was. Jeśli Dudek nie pojedzie to tylko MJJ coś może zagwarantować na tamtym torze moim zdaniem.

  20. Powrót do góry    #6228
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,905
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    To nie jest żadna obsesja tylko obiektywne spojrzenie na to jaką siłę prezentuje Falubaz .Nie jedziemy tam na żadne ścięcie tylko na twardy bój po 40 pkt .Możesz pisać że będzie łatwo i przyjemnie a ja zostanę przy swoim że będzie cholernie ciężko
    Żaden mecz nie jest łatwy i przyjemny. A szczególnie wtedy jak jedziemy bez lidera. Owszem, będzie ciężko ale te 40 pkt jak najbardziej, patrząc realnie, jest tam do ujechania.

    A jak zdarzy się jakaś tragedia (odpukać) i nie damy rady, to ja nie zamierzam ogłaszać żałoby narodowej. I zapewniam ciebie, że jako jeden z pierwszych kupie znowu karnet, nawet jeśli spadniemy do I ligi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    okano1 (01-10-2018)

  22. Powrót do góry    #6229
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez carlos_ckm Zobacz posta
    Hipotetycznie jeśli w Rybniku padnie rezultat 51:39 to kto wygra dwumecz? Jest ewentualnie wyścig dodatkowy? Orientuje się ktoś? Powodzenia Panowie w Rybniku Wam życzę, ale również uważam, że wcale nie będzie to łatwy mecz dla Was. Jeśli Dudek nie pojedzie to tylko MJJ coś może zagwarantować na tamtym torze moim zdaniem.
    Dodatkowy bieg w przypadku remisu dwumeczu.
    Jeżeli nie uda się rozegrać tego biegu dodatkowego, to powtórka meczu w ZG.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #6230
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,905
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dodatkowy bieg w przypadku remisu dwumeczu.
    Jeżeli nie uda się rozegrać tego biegu dodatkowego, to powtórka meczu w ZG.
    Wow, pierwsze słyszę, poważnie ? kto to wymyślił ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #6231
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żaden mecz nie jest łatwy i przyjemny. A szczególnie wtedy jak jedziemy bez lidera. Owszem, będzie ciężko ale te 40 pkt jak najbardziej, patrząc realnie, jest tam do ujechania.

    A jak zdarzy się jakaś tragedia (odpukać) i nie damy rady, to ja nie zamierzam ogłaszać żałoby narodowej. I zapewniam ciebie, że jako jeden z pierwszych kupie znowu karnet, nawet jeśli spadniemy do I ligi.
    Właśnie o to chodzi, tragedii nie będzie.A oni już żałobę uprawiają,czarne sukienki przymierzają a mecz meczowi nie równy możemy i przegrać ale również wygrać.

  25. Powrót do góry    #6232
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wow, pierwsze słyszę, poważnie ? kto to wymyślił ?
    Wielkie umysły, które układają regulaminy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #6233
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,905
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wielkie umysły, które układają regulaminy.
    Nie chce mi się szukać w regulaminie. Ale jeśli to prawda, to nieźle ich tam zakręciło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #6234
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie chce mi się szukać w regulaminie. Ale jeśli to prawda, to nieźle ich tam zakręciło.

    Jeszcze Cię coś dziwi, co tegie głowy mogą wymyśleć?
    Regulamin ma być gruby jak biblia i pokręcony jak górski strumyk.

    art. 706 ust. 3 Regulaminu
    https://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/20...20180327v2.pdf

    Zwycięzcą meczów barażowych jest drużyna, która zdobędzie większą sumę
    punktów meczowych, a przy jej równości - większą sumę punktów biegowych.
    Przy równości sumy punktów meczowych i biegowych z dwóch meczów
    barażowych, o zwycięstwie w barażu zadecyduje bieg dodatkowy, rozegrany
    po drugim meczu barażowym, w którym weźmie udział po jednym zawodniku
    z każdej drużyny, wyznaczonym przez kierownika drużyny.
    4. Jeżeli ze względu na warunki atmosferyczne, bieg dodatkowy, o którym mowa
    w ust. 3 powyżej nie mógł dojść do skutku, rozegrany zostanie następny mecz,
    który uważany będzie jako drugi mecz barażowy, przy czym:
    1) gospodarzem meczu jest drużyna wyższej klasy rozgrywkowej,

    2) mają zastosowanie przepisy ust. 3 powyżej,
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-10-2018 o 21:27
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #6235
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,890
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żaden mecz nie jest łatwy i przyjemny. A szczególnie wtedy jak jedziemy bez lidera. Owszem, będzie ciężko ale te 40 pkt jak najbardziej, patrząc realnie, jest tam do ujechania.

    A jak zdarzy się jakaś tragedia (odpukać) i nie damy rady, to ja nie zamierzam ogłaszać żałoby narodowej. I zapewniam ciebie, że jako jeden z pierwszych kupie znowu karnet, nawet jeśli spadniemy do I ligi.
    Pisanie takich normalnych postów, chyba sprawia ci wielką trudność?
    Ile wyścigów trzeba odjechać w barażu, by mecz został zaliczony? Przy jesiennej aurze, różnie może niedzielna pogoda wyglądać.
    Po wczorajszym meczu, Patryk całkiem swobodnie na torze posługiwał się ręką, bez widocznych niedomagań. Dzisiejsza medycyna czyni cuda, jednak wolałbym by nie jechał w niedzielę, jeśli nie będzie w 100% pewny siebie. Jeśli mamy się obronić, to i ZZ powinniśmy sobie poradzić. Mamy lekką przewagę na pozycji Jensena i juniorów (jeśli Niedźwiedź pojedzie, a LS nie), reszta zbliżona potencjałem. Liczę na wyrównany mecz do końca, jeśli nie będzie niespodzianki torowej.

  29. Powrót do góry    #6236
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,491
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie chce mi się szukać w regulaminie. Ale jeśli to prawda, to nieźle ich tam zakręciło.
    No wiesz może się zdarzyć, że uda się rozegrać 12 biegów i będzie wynik 42:30. Mecz zaliczony a nie wiadomo kto jedzie w SE.
    Choć szczerze mówiąc chyba normalniej by wyglądało, aby powtórzyć mecz na torze 1 ligowca.

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Mój monopolowy donosi aby się skupić na meczu w Rybniku bo będzie cholernie ciężko najechać 40 pkt i to nawet z Patrykiem na torze
    Co do tego nie mam wątpliwości. Typowałem, że będzie wynik 50:40 i kwestia utrzymania rozstrzygnie sie w nominowanych w Rybniku.
    Wiele wskazuje, że tak będzie.
    Tylko Falubaz

  30. Powrót do góry    #6237
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,905
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Choć szczerze mówiąc chyba normalniej by wyglądało, aby powtórzyć mecz na torze 1 ligowca.
    No własnie o to mi głównie chodzi. Rzadko spotykana sytuacja ale jednak może sie zdarzyć. Skoro drugi mecz barażowy jest rozgrywany na torze I ligowca to na jego torze powinno zapaść rozstrzygniecie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #6238
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie o to mi głównie chodzi. Rzadko spotykana sytuacja ale jednak może sie zdarzyć. Skoro drugi mecz barażowy jest rozgrywany na torze I ligowca to na jego torze powinno zapaść rozstrzygniecie.
    Zasada jest prosta, gdzie kończy się logika, zaczyna się żużel.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #6239
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty jesteś jednak niereformowalny.

    Owszem, mógłby jechać, bez zgłoszenia zmiany sędziemu. Ale warunkiem tutaj było, że Niedźwiedź jest niezdolny do dalszej jazdy w powtórzonym biegu. Im zapewne chodziło o to, że klubowy lekarz mógł orzec, że Niedźwiedź potrzebuje czasu aby ochłonąć i jest niezdolny aby jechać w powtórce. A tak się nie stało, bowiem lekarz zawodów orzekł, że Misio jest zdolny do jazdy w powtórce. A jeśli jest zdolny, to nie możesz do powtórzonego biegu, za niego ot tak, robić zmianę. Jakąkolwiek zmianę.

    W normalnych warunkach to powinno wyglądać tak, lekarz zawodów orzekł, że Misio może jechać w powtórzonym biegu, ale lekarz klubowy dochodzi do wniosku, że Misiowi potrzebna jest przynajmniej 15 minutowa przerwa. Wiec kierownik druzyny zgłasza sędziemu, iż lekarz orzekł, że misio jest niezdolny do jazdy w powtórce. Więc wysyłają do boju Pawliczaka. I jest OK.

    Tyle tylko, że dzisiaj już wiemy, że niepotrzebnie bijemy tutaj pianę. Bo Misio w zasadzie odjechał powtórzony bieg 2. Potem miał z 10 minut przerwy i zaniemógł dopiero w biegu 4. Przy czym zaniemógł nie wiadomo na co ? Czy mu się słabo zrobiło ? Czy miał zawroty głowy ? Tego nikt nie wie. Szczegółowe badania nic nie wykazały. A Misio odpoczywa w domu i zapewne szykuje się na rewanżw Rybniku.
    Słowa Kowalskiego też podważysz? Bez względu na orzeczenie lekarza Pawliczak mógł jechać w powtórce.

    - Należy podkreślić, że - zgodnie z regulaminem - Falubaz Zielona Góra po upadku Sebastiana Niedźwiedzia nie musiał zgłaszać sędziemu zmiany zawodnika i działać pod presją czasu. Wystarczyło, aby na starcie powtórzonego biegu pojawił się rezerwowy Damian Pawliczak. Byłby automatycznie uprawniony do jazdy i sędzia nie mógłby tego zakwestionować. Takie zachowanie nie jest obarczone żadną karą. Lekarz, w przypadku kiedy nie jest pewny stanu zdrowia, może orzec niezdolność do startu w następnym biegu - przypomina Kowalski.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...ie-do-istotnyc

  33. Powrót do góry    #6240
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,890
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Słowa Kowalskiego też podważysz? Bez względu na orzeczenie lekarza Pawliczak mógł jechać w powtórce.

    - Należy podkreślić, że - zgodnie z regulaminem - Falubaz Zielona Góra po upadku Sebastiana Niedźwiedzia nie musiał zgłaszać sędziemu zmiany zawodnika i działać pod presją czasu. Wystarczyło, aby na starcie powtórzonego biegu pojawił się rezerwowy Damian Pawliczak. Byłby automatycznie uprawniony do jazdy i sędzia nie mógłby tego zakwestionować. Takie zachowanie nie jest obarczone żadną karą. Lekarz, w przypadku kiedy nie jest pewny stanu zdrowia, może orzec niezdolność do startu w następnym biegu - przypomina Kowalski.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...ie-do-istotnyc
    Mariusz zaraz wytłumaczy, że Kowalski nie ma pojęcia o regulaminie obowiązującym w Zielonej Górze. Wiadomo wszem i wobec, w barażu na W69 rezerwowy junior nie może wyjechać pod taśmę, a gdyby nawet wyjechał, to klub zostanie ukarany -10pkt i 100 000zł kary. A może nawet zdyskwalifikowany.
    Szczerze mówiąc, to za dużo jest litery praw i obowiązków na żużlu, a za mało dbałości o zdrowy rozsądek i widowisko.

  34. Powrót do góry    #6241
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mariusz zaraz wytłumaczy, że Kowalski nie ma pojęcia o regulaminie obowiązującym w Zielonej Górze. Wiadomo wszem i wobec, w barażu na W69 rezerwowy junior nie może wyjechać pod taśmę, a gdyby nawet wyjechał, to klub zostanie ukarany -10pkt i 100 000zł kary. A może nawet zdyskwalifikowany.
    Szczerze mówiąc, to za dużo jest litery praw i obowiązków na żużlu, a za mało dbałości o zdrowy rozsądek i widowisko.
    Mariusz nie musi niczego tłumaczyć bo ten artykuł jest tak samo zawiły jak regulamin.
    I nie ma w nim mowy że w biegu powtórzonym można zastąpić zawodnika zdolnego do jazdy.

  35. Powrót do góry    #6242
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,905
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Mariusz nie musi niczego tłumaczyć bo ten artykuł jest tak samo zawiły jak regulamin.
    I nie ma w nim mowy że w biegu powtórzonym można zastąpić zawodnika zdolnego do jazdy.
    No dokładnie trafiłeś w sedno problemu. Zrobiła się afera na całą Polskę i teraz większość pyerdoli trzy po trzy, próbując tłumaczyć zawiłości regulaminowe.

    A ja się tylko pytam, od kiedy to można zastąpić zawodnika zdolnego do jazdy w powtórzonym biegu ? Moim zdaniem nie można. A to co tłumaczą leśne dziadki, to jest jakieś niejasne, zawiłe tłumaczenie pod media. Które zrobiły sobie używkę i jadą z tym tematem nawet na wp.pl.

    Weźmy teraz inną sytuacje, w meczu Sparta - Unia Leszno, w biegu jada Milik, Kurtz, Drabik, Kołdi. Po starcie w I łuku Kurtz podcina Drabika, i na skutek tej sytuacji mamy karambol gdzie leży na torze czterech zawodników. Sędzia wyklucza Kurtza, reszta jest zdolna do jazdy w powtórce. Ale okazało się, że np. motor Milika coś niedomaga. Więc Dobruc wysyła do powtórki Fricke który jedzie spod 8/16. I co, ta zmiana tez będzie zgodna z regulaminem ?

    No bo jeśli przyjąć, że Pawliczak w powtórzonym biegu drugim, mógł zmienić w powtórce Niedźwiedzia czy Tondera, to czemu nie mógłby Fricke zmienić takiego Milika w powtórce ? Przecież to jakaś utopia.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mariusz zaraz wytłumaczy, że Kowalski nie ma pojęcia o regulaminie obowiązującym w Zielonej Górze. Wiadomo wszem i wobec, w barażu na W69 rezerwowy junior nie może wyjechać pod taśmę, a gdyby nawet wyjechał, to klub zostanie ukarany -10pkt i 100 000zł kary. A może nawet zdyskwalifikowany.
    Szczerze mówiąc, to za dużo jest litery praw i obowiązków na żużlu, a za mało dbałości o zdrowy rozsądek i widowisko.
    Pojecie to on może i ma, tylko nie potrafi przekazać tego w sposób czytelny tak abyś ty to ogarnął. A Kowalski wyraźnie dodaje w swojej wypowiedzi:

    Należy podkreślić, że - zgodnie z regulaminem - Falubaz Zielona Góra po upadku Sebastiana Niedźwiedzia nie musiał zgłaszać sędziemu zmiany zawodnika i działać pod presją czasu. Wystarczyło, aby na starcie powtórzonego biegu pojawił się rezerwowy Damian Pawliczak. Byłby automatycznie uprawniony do jazdy i sędzia nie mógłby tego zakwestionować. Takie zachowanie nie jest obarczone żadną karą. Lekarz, w przypadku kiedy nie jest pewny stanu zdrowia, może orzec niezdolność do startu w następnym biegu - przypomina Kowalski.
    A więc nawet Kowalski potwierdza, że warunkiem skorzystania z Pawliczaka, jest niezdolność do jazdy Niedźwiedzia w powtórzonym biegu. Twierdzi nawet, że nie trzeba było tego zgłaszać sędziemu przed powtórka biegu, że można było wysłać Pawliczaka do boju, a zgłosić niezdolność Niedźwiedzia w późniejszym czasie. Tak aby sędzia mógł to odnotować w protokole zawodów. Bo ta niezdolność jest podstawa do tego aby do powtórki można było desygnować Pawliczaka.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 02-10-2018 o 09:40
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #6243
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,507
    Kliknij i podziękuj
    1,336
    Podziękowania: 973 w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żaden mecz nie jest łatwy i przyjemny. A szczególnie wtedy jak jedziemy bez lidera. Owszem, będzie ciężko ale te 40 pkt jak najbardziej, patrząc realnie, jest tam do ujechania.
    Zgadza się, tylko z naszymi asami nigdy nic nie wiadomo. W Grudziądzu obrona bonusa była wręcz obowiązkowa, w Toruniu-jak najbardziej realna. I co?
    Nie mówię, że tam dostaniemy baty, ale czy odrobienie przez Rybnik 12 pkt. jest realne czy nie? Moim zdaniem jest i trzeba przeciwnika jak najbardziej szanować, bo patrząc przez pryzmat formy naszych w tym sezonie, to na prawdę wszystkiego należy się spodziewać.
    Całe szczęście zawodnicy wypowiadając się mają więcej pokory niż niektórzy na tym forum. Mam nadzieję, że się obronimy, ale już nie piszcie jakie to lapsy w tym Rybniku śmigają, bo przez niedzielne 9 pierwszych biegów, to te lapsy wywoływały u Was sraczkę i niedowierzanie. U mnie zresztą też

  37. Powrót do góry    #6244
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,905
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Za Falubaz.com:

    Początek meczu nie przebiegł po naszej myśli. Ja w pierwszym biegu jechałem z bardzo trudnego tutaj pola, czyli spod samej bandy. Trzeba z niego idealnie wystartować, aby myśleć o wygranej. Trudno jest dojechać do pierwszego łuku i zamknąć rywali. Szczególnie już w pierwszym biegu, kiedy tor nie pozwala na ściganie po całej szerokości. Z czasem poczuliśmy się jednak pewniejsi i udało nam się wypracować 12-punktową zaliczkę - powiedział nam Jacob.

    Jacob był ważnym punktem Falubazu w meczu z ROW-em i zdobył ważne dziewięć oczek. Okazało się, że za dobrą formą Szweda stał Piotr Protasiewicz.
    Chyba pierwszy raz w tym sezonie czułem się tak szybki. Duża w tym zasługa Piotra Protasiewicza, który pożyczył mi na ten mecz jeden ze swoich silników. PePe bardzo ci za to dziękuję.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #6245
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za Falubaz.com:
    30 % mocy więcej i chłopaczyna od razu śmigał jak Lars Gunnestad.

  39. Powrót do góry    #6246
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jeszcze Cię coś dziwi, co tegie głowy mogą wymyśleć?
    Regulamin ma być gruby jak biblia i pokręcony jak górski strumyk.

    art. 706 ust. 3 Regulaminu
    https://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/20...20180327v2.pdf
    Trzeba sprawdzić jakie jest orzecznictwo sądów administracyjnych odnośnie tego przepisu i czy on jest w ogóle zgodny z konstytucją.

  40. Powrót do góry    #6247
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    30 % mocy więcej i chłopaczyna od razu śmigał jak Lars Gunnestad.
    No co ty, do Larsa to mu hen hen daleko


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-10-2018)

  42. Powrót do góry    #6248
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A swoją drogą to ciekawe kto znów tak nam przygotowal tor, że Zengi i MJJ byli zdziwieni jego twardością: Komisarz, Skóra czy Toromistrz?

    No i niech chłopaki ogarną starty bo te seryjnie przegrywali i wiele punktów było wyszarpanych na trasie! Swoją drogą miałem wrazenie, ze sedzia puszcal Rybniczan rowno jak byli gotowi a naszych jak akurat sie szykowali czy po przetryzmaniu. To moja subiektywna ocena ale mialem takie wrazenie w meczu wiele razy przy zwalnianiu tasmy.

  43. Powrót do góry    #6249
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Trzeba sprawdzić jakie jest orzecznictwo sądów administracyjnych odnośnie tego przepisu i czy on jest w ogóle zgodny z konstytucją.
    Marynarki sa ponad konstytucją.
    Oni piszą swoje regulaminu i swoje zasady, komu się nie podoba, to wypad z ligi.

    Komuna jeszcze całkiem nie zniknęła.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-10-2018)

  45. Powrót do góry    #6250
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Na Falubaz.com piszą, że Patryk nie pojedzie już w tym sezonie. No to mamy ciepło...

  46. Powrót do góry    #6251
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,013
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Na Falubaz.com piszą, że Patryk nie pojedzie już w tym sezonie. No to mamy ciepło...
    Czyżby, to była zasłona dymna Falubazu?

  47. Powrót do góry    #6252
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,890
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Pojecie to on może i ma, tylko nie potrafi przekazać tego w sposób czytelny tak abyś ty to ogarnął. A Kowalski wyraźnie dodaje w swojej wypowiedzi:
    Przecież tego regulaminu nikt nie ogarnia, nie wiem czy sam piszący wie co miał na myśli, tworząc to opasłe tomisko. Jednak jeśli jest jakaś luka, jakaś możliwość, to trzeba korzystać z okazji. Tylko do tego potrzebny jest człowiek w parkingu, który cwaniactwem góruje nad naszymi orłami. A że ta księga generuje tylko problemy, to widać w czasie meczów i po nich, jak też np. na naszym forum. Zamiast lawiny zakazów i nakazów lepszy byłby zdrowy rozsądek i rozumne sędziowanie. Jakoś dawniej nie było potrzebne milion przepisów i żużel jechał bez takich kontrowersji jak dziś. A największą bolączką jest przerost niejednoznacznych przepisów, które każdy ch.j pojmuje na swój strój.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Na Falubaz.com piszą, że Patryk nie pojedzie już w tym sezonie. No to mamy ciepło...
    Ano nie pojedzie, tego należało się spodziewać i nie wyobrażałem sobie inaczej. Bez sensu byłaby jazda chłopaka, gdy nie jest zdrowy na 100%. Pojedziemy z ZZ i powinniśmy te 40pkt ukulać.
    W Rybniku taka ZZ pod 5, mogłaby mieć nawet większy sens, niż w pierwszym meczu. Zanim chłopaki się dopasują do toru, zanim lepsi wejdą na ZZ, to pewnie będzie już możliwość RT po pierwszej serii (oby nie). Choć wrzucając 2 najlepszych kolarzy w jedną parę, można zablokować sobie RT w pożądanym i dobrym momencie. Lepiej byłoby rozdzielić Pepe i MJJ.
    Wiadomo już co z Misiem, będzie gotowy na niedzielę?

  48. Powrót do góry    #6253
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Para Protas i MJJ musi być rozdzielona bo Thorsell i Zengi to dramat.
    Zresztą sam piszesz, że jak zestawimy dwoch liderow razem to bedzie gorzej w przypadku taktycznych.

    Stal Gorzow zrobila w Lesznie 40 pkt. dzieki latającemu Zmarzlikowi, dobremu Kasprzakowi, walecznemu Vaculikowi i coś walczącemu Karczmarzowi.
    My odpowiednio też mozemy/musimy mieć co najmniej dwóch liderów w osobie Protasa i MJJ, walecznego Zengote lub Thorsella i Niedzwiadka.
    Jak by sie okazało, że i Jackob i Grzesiu będą punktowali a dorzuci jeszcze cos Mateusz to będziemy w domu.

    Ale i tak w kazdym biegu musimy miec choc jednego lidera, zeby co najmniej remisowac biegi a niektore chociaz wygrac druzynowo.

  49. Powrót do góry    #6254
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Słowa Kowalskiego też podważysz? Bez względu na orzeczenie lekarza Pawliczak mógł jechać w powtórce.

    - Należy podkreślić, że - zgodnie z regulaminem - Falubaz Zielona Góra po upadku Sebastiana Niedźwiedzia nie musiał zgłaszać sędziemu zmiany zawodnika i działać pod presją czasu. Wystarczyło, aby na starcie powtórzonego biegu pojawił się rezerwowy Damian Pawliczak. Byłby automatycznie uprawniony do jazdy i sędzia nie mógłby tego zakwestionować. Takie zachowanie nie jest obarczone żadną karą. Lekarz, w przypadku kiedy nie jest pewny stanu zdrowia, może orzec niezdolność do startu w następnym biegu - przypomina Kowalski.
    Chłopie, jednak stanowczo jesteś niereformowalny. To durna dyskusja, a Ty czytasz jakieś pierdoły, co mówią kołnierzyki. Nie mógł jechać i mogę się założyć o dobrą łychę. W powtórce biegu nie możesz zastąpić zawodnika zdolnego do dalszej ot cała magia i niezrozumienie. Niczym Mario można wymyślać przykłady.
    Mecz Gorzów-Leszno, upadek w 11 biegu leży Hampel z Walaskiem. Pierwszy łuk wykluczony Walach, bo go pociągnęło. Baron stwierdza, że nie no, jednak nie wyszedł Hampel za dobrze i może zmienię Go przed powtórką Kuberą. Pozdro dla kumatych

  50. Powrót do góry    #6255
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,234
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Czyżby, to była zasłona dymna Falubazu?
    a co to za zasłona dymna skoro gdyby chciał jechać w Rybniku to musi dzień wcześniej pojechać w gp?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •