Strona 107 z 151 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,815 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4771
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Na moje to żale Dudków raczej w kierunku kibiców i działaczy, którzy od Patryka wymagają przynajmniej tyłu punktów ile zrobił Zmarzlik w tej samej kolejce. Tych samych, którzy po padace PePe wybaczali mu wszystkie błędy i okazywali publiczne wsparcie.
    Czadem serio odnosiło się wrażenie, że jak Dudek przywiózł 12 a Pepe 5 to wina za przegrany mecz jest po stronie Patryka.
    Nie no, przesadzasz. Pokaż mi jakiś materiał, gdzie ci kibice jadą po Patryku ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4772
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak zwykle pyerdolisz bez sensu, bez ładu, byle dużo

    Stwierdzam fakty kolego, nikogo nie lekceważę. Gdyby Rybnik miał w miarę silną ekipę, to nie drżałby do ostatniej kolejki, czy w ogóle wejdzie do PO. Dodatkowo stracili jednego ważnego zawodnika. Poodbnie jest z Gnieznem. Fajnie jadą, ale kadrowo odstają od realiów SE. To są fakty, a nie lekceważenie przeciwnika.
    Sam coś majaczyłeś o PO, nawet nie brałeś pod uwagę groźby spadku, i co? Do 13 wyścigu ostatniego meczu sezonu 2018, drżeliśmy o wygrane w dwóch!!! ostatnich biegach, dające nam awans do baraży! Do 13 wyścigu byliśmy w niższej lidze!!!
    Co z tego że kadrowo Niceligowcy słabsi? Pojedziemy do np. Lublina (czy tam Rybnika) i minimalnie przegramy, możliwe? Możliwe. Na rewanż, niech się przyplącze zatrucie Dudkowi, a MJJ rozlecą się dwa podstawowe silniki, możliwe? Możliwe. Nie wspominam już o jakiejś podłej kontuzji (np. w pierwszym wyścigu rewanżu na W69) ważnego zawodnika (czy dwóch, mogą się zderzyć), bo to całkiem może położyć mecz, możliwe? Możliwe.
    I co wtedy będziesz pyerdolił z sensem??? Że mieliśmy strasznego pecha, że kontuzja, że samolot opóźniony, że za krótka spódniczka??? To tylko dwa mecze i nikt nie będzie czekał aż się kontuzje zaleczą, czy sprzęt dostroi. Albo aż pogoda pozwoli przygotować tor jaki chcemy. Kubeł zimnej wody, wisi ciągle nad wodą.

  3. Powrót do góry    #4773
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Dodaj jeszcze do tego koklusz,powodzie i trzęsienie ziemi......eeeh

  4. Powrót do góry    #4774
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Tak, jedźmy na ten baraż jak na sparring, przecież Niceligowcy nam nie podskoczą! Na sam widok zawodników z wyższej ligi uklękną z pokorą. Jeszcze baraż się nie wygrał, trzeba jechać jak z Unią T. w ostatnim meczu sezonu Eligi.

  5. Powrót do góry    #4775
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Masz rację baraże też trzeba odjechać i przede wszystkim je wygrać.Łatwo nie będzie nikt tu nie kwestionuje tego, ale żeby takie czarnowidztwo.

  6. Powrót do góry    #4776
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    16 września na W69 odbędzie się Memoriał Rycerzy Speedwaya

    Szczegóły tj. obsada, ceny biletów itd. poznamy niebawem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #4777
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Co z tego że kadrowo Niceligowcy słabsi? Pojedziemy do np. Lublina (czy tam Rybnika) i minimalnie przegramy, możliwe? Możliwe. Na rewanż, niech się przyplącze zatrucie Dudkowi, a MJJ rozlecą się dwa podstawowe silniki, możliwe? Możliwe. Nie wspominam już o jakiejś podłej kontuzji (np. w pierwszym wyścigu rewanżu na W69) ważnego zawodnika (czy dwóch, mogą się zderzyć), bo to całkiem może położyć mecz, możliwe? Możliwe.
    No możliwe, ale wtedy Zgarda pożyczy MJJ swój silnik i będzie OK.

    I przestań się już ośmieszać, przecież ja nigdzie nie piszę, że niemożliwe jest nawet "trzęsienie ziemi". Ale jeśli mamy się obawiać tych baraży, to może trzeba było spaść do I ligi. Tym bardziej, że 6 zawodników (2 juniorów+ 4 seniorów) z obecnego składu, chcemy zatrzymać na sezon 2019 w SE. Ochłoń chłopie. Te baraże mamy obowiązek wygrać, nawet jak sam Patryk dostanie sraczki i nie będzie mógł jechać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4778
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No możliwe, ale wtedy Zgarda pożyczy MJJ swój silnik i będzie OK.

    I przestań się już ośmieszać, przecież ja nigdzie nie piszę, że niemożliwe jest nawet "trzęsienie ziemi". Ale jeśli mamy się obawiać tych baraży, to może trzeba było spaść do I ligi. Tym bardziej, że 6 zawodników (2 juniorów+ 4 seniorów) z obecnego składu, chcemy zatrzymać na sezon 2019 w SE. Ochłoń chłopie. Te baraże mamy obowiązek wygrać, nawet jak sam Patryk dostanie sraczki i nie będzie mógł jechać.
    Zawsze możecie zadzwonić do Rudego.

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  9. Powrót do góry    #4779
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    no to czekam na rozstrzygniecie kontraktu Laguty z niecierpliwoscia.. kto ma racje Ty czy Przemek, Carlitos i paru innych .
    Może się okazać że nikt
    Tylko Falubaz

  10. Powrót do góry    #4780
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Pepe podpisuje kontrakt w 5 minut A z Dudim trwa to 2 miesiące. To też jest dla kibica ważne gdy ogląda ilość pkt w meczu.

    Ile razy w ciągu ostatnich 15 lat drużyna awansowała po barażach????

  11. Powrót do góry    #4781
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No możliwe, ale wtedy Zgarda pożyczy MJJ swój silnik i będzie OK.

    I przestań się już ośmieszać, przecież ja nigdzie nie piszę, że niemożliwe jest nawet "trzęsienie ziemi". Ale jeśli mamy się obawiać tych baraży, to może trzeba było spaść do I ligi. Tym bardziej, że 6 zawodników (2 juniorów+ 4 seniorów) z obecnego składu, chcemy zatrzymać na sezon 2019 w SE. Ochłoń chłopie. Te baraże mamy obowiązek wygrać, nawet jak sam Patryk dostanie sraczki i nie będzie mógł jechać.
    O to właśnie chodzi, by w razie "W" ktoś był gotów pożyczyć swój silnik. By w razie niedyspozycji któregoś zawodnika, inny był gotów do jazdy. Mamy ok. miesiąca przerwy, mało jazdy i może nastąpić rozprężenie z takim podejściem-baraże trzeba odfajkować! Trzeba przygotować się jak do ostatniego meczu z Unią T., by nie było tłumaczenia-dopadł nas pech.
    Jak to? Tylko 4 seniorów ma zostać? Jak twierdziłeś, drużyna jest gotowa do walki o medale, a teraz chcesz wymieniać 1/3 składu seniorskiego? To co, po zakontraktowaniu 2 nowych seniorów, bijemy się z Unią L. o złoty medal? Bo jak piszesz od dawna, juniorzy nie mają znaczenia przy silnej formacji seniorskiej.
    Szczerze mówiąc, tegoroczny skład nie był tragiczny, brakowało tylko 1 bardzo mocnego seniora, który w meczach na styku, przechyliłby szalę zwycięstwa. O czym było wiadomo od listopada zeszłego roku. Jeśli się obronimy w barażu, to właśnie potrzebny byłby 1 taki wymiatacz, nie potrzebujemy 2. Chyba że nie mamy co robić z gotówką.

  12. Powrót do góry    #4782
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tylko 4 seniorów ma zostać? Jak twierdziłeś, drużyna jest gotowa do walki o medale, a teraz chcesz wymieniać 1/3 składu seniorskiego?
    Z podstawowego skladu ma zostać 4 seniorów, gdzie ty widzisz abym proponował wymianę 1/3 seniorki ? W miejsce JT/Gomóslki/Smola, kontraktujemy jakiegoś lidera i po temacie. Zgarde można zostawić na rezerwę i jedziemy.

    Ile razy w ciągu ostatnich 15 lat drużyna awansowała po barażach????
    No właśnie, przypomina ktoś sobie ? Był w ogóle taki przypadek w ostatnich 15 latach, aby I ligowiec po barażach awansował do ekstraligi ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4783
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Chyba nie było ale nasze rozkapryszone dziewczyny w tamtym roku pokazały,
    że da się przeje....... baraż.

  14. Powrót do góry    #4784
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Chyba nie było ale nasze rozkapryszone dziewczyny w tamtym roku pokazały,
    że da się przeje....... baraż.
    Bo ja wiem ?

    Bardziej pokazały, że nawet one nie przegrały barażu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    koot (30-08-2018)

  16. Powrót do góry    #4785
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z podstawowego skladu ma zostać 4 seniorów, gdzie ty widzisz abym proponował wymianę 1/3 seniorki ? W miejsce JT/Gomóslki/Smola, kontraktujemy jakiegoś lidera i po temacie. Zgarde można zostawić na rezerwę i jedziemy.



    No właśnie, przypomina ktoś sobie ? Był w ogóle taki przypadek w ostatnich 15 latach, aby I ligowiec po barażach awansował do ekstraligi ?
    Tylko kto zapłaci za tego lidera jak w tym roku ledwo wiązaliście koniec z końcem.
    Nie wiem czy wiesz ale w połowie sezonu sam Pepe miał kryzys mentalny z powodu braku kasy w kasie klubowej.
    Z tego co mi wiadomo na chwilę obecną Patryk odchodzi od Was i los Pepe również nie jest przesądzony.
    Inna sprawa że Dudki są kapryśne w negocjacjach więc może być różnie. Jak będzie kasa i skład to pewnie zostaną. Na tę chwilę wiem że chcą odejść
    A mam dosyć dobrych informatorów

  17. Powrót do góry    #4786
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z podstawowego skladu ma zostać 4 seniorów, gdzie ty widzisz abym proponował wymianę 1/3 seniorki ? W miejsce JT/Gomóslki/Smola, kontraktujemy jakiegoś lidera i po temacie. Zgarde można zostawić na rezerwę i jedziemy.



    No właśnie, przypomina ktoś sobie ? Był w ogóle taki przypadek w ostatnich 15 latach, aby I ligowiec po barażach awansował do ekstraligi ?
    Z historii nowożytnej:

    2008: Gdańsk wygrywa baraż o Ekstraligę
    2003: Tarnów wygrywa baraż o Ekstraligę

    Rzadko bo rzadko, ale czasem się jednak zdarza A ostatnio już dawno nie było, więc tym bardziej Warto zaznaczyć, że w ostatnich latach często baraże się nie odbywały: dwukrotnie wycofywała się Łódź, raz Daugavpils i jeszcze coś tam było po drodze.

    Co ciekawe więcej takich triumfów mieliśmy w barażach o pierwszą ligę:

    2017: Lublin wygrywa baraż o 1-szą ligę
    2007: Daugavpils wygrywa baraż o 1-szą ligę
    2006: Poznań wygrywa baraż o 1-szą ligę
    2003: Ostrów wygrywa baraż o 1-szą ligę
    2002: Warszawa wygrywa baraż o 1-szą ligę


    Z innych ciekawostek oba dwumecze barażowe w 2003 roku wygrywały drużyny z niższych lig. Wy ostatnio w barażach startowaliście w latach 2007 i 2004. Z ciekawych baraży warto dodać np Gniezno - Włókniarz w 2011, gdzie Włókniarz wygrał 47:43 na wyjeździe, a u siebie przegrał 44:46. Zresztą ciekawych historii było więcej
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Mariusz (30-08-2018), PrzemoZG (30-08-2018)

  19. Powrót do góry    #4787
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Tylko kto zapłaci za tego lidera jak w tym roku ledwo wiązaliście koniec z końcem.
    Nie wiem czy wiesz ale w połowie sezonu sam Pepe miał kryzys mentalny z powodu braku kasy w kasie klubowej.
    Z tego co mi wiadomo na chwilę obecną Patryk odchodzi od Was i los Pepe również nie jest przesądzony.
    Inna sprawa że Dudki są kapryśne w negocjacjach więc może być różnie. Jak będzie kasa i skład to pewnie zostaną. Na tę chwilę wiem że chcą odejść
    A mam dosyć dobrych informatorów
    Pewnie tak, tyle, że sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Po coś jednak ta zmiana prezesa w ZG nastąpiła. Czyż nie ?

  20. Powrót do góry    #4788
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Tylko kto zapłaci za tego lidera jak w tym roku ledwo wiązaliście koniec z końcem.
    Nie wiem czy wiesz ale Pepe w połowie sezonu sam Pepe miał kryzys mentalny z powodu braku kasy w kasie klubowej.
    Z tego co mi wiadomo na chwilę obecną Patryk odchodzi od Was i los Pepe również nie jest przesądzony.
    A mam dosyć dobrych informatorów
    Ja tam nie mam tak dobrych informatorów, ale kilka spraw idzie wywnioskować.

    Hmm, dopiero co słuchałem Tymczyszyna w RZG, który twierdzi, że finanse są OK, należności regulowane są na bieżąco. Sam Pepe jak by nie miał kasy na sprzęt to pierwszy by to wytknął klubowi, jeszcze przed walką o utrzymanie się w SE. Podobnie z Dudkami, gdyby nie mieli płacone na bieżąco, też nie omieszkali by wytknąć tego publicznie. Tak aby w razie spadku, było wiadomo, że nie sami zawodnicy są tutaj winni.

    Ponadto niejaki Przemek z Gorzowa, sam tutaj twierdził, że będąc na trybunie VIP w ZG, słyszał jak udziałowcy mówili, że uzupełniali budżet klubu przelewami.

    I na koniec, gdyby było tak, ze faktycznie zawodnikom zalegają kasę, to już dawno byłaby wrzawa. Zawodnicy od razu wyciągnęli by ten argument w mediach, usprawiedliwiając swoją dyspozycję na torze.

    Czy Patryk odejdzie ? Ja sądzę, że nie, podobnie Pepe. Który jakieś 2 tygodnie temu twierdził, że on sam chce wypełnić kontrakt w ZG, który ma ważny do 2020 roku.

    Myślę, że ci twoi "dobrzy informatorzy" wpuszczają ciebie w kanał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #4789
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Myślę, że ci twoi "dobrzy informatorzy" wpuszczają ciebie w kanał.
    A ja bym to raczej nazwał, że jest kolejna osoba, która pisze, że coś wie a tak na prawdę gówno wie.
    Cos jak 1marcin60, rok albo dwa temu odnośnie Kołodzieja w Toruniu. Jakoś sobie nie przypominam nawet jedno sezonowego epizodu Janka w Toruniu..

    Tak na prawdę? Tak na prawdę dobre informacje na forum tutaj odnośnie globalnych transferów w Ekstralidze posiada Przemek.

    Pierwszy podał informacje o Lagucie w Toruniu w 2019 (Artiom) i ja to pamiętam, więc zobaczymy czy passa trwa.

    O Dudku też pisał ale bardzo zachowawczo, że w środowisku mówi się, że możliwe iż odejdzie, natomiast o Lagucie powiedział jasno, że zbędne są już z nim negocjacje.

  22. Powrót do góry    #4790
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Tylko kto zapłaci za tego lidera jak w tym roku ledwo wiązaliście koniec z końcem.
    Nie wiem czy wiesz ale w połowie sezonu sam Pepe miał kryzys mentalny z powodu braku kasy w kasie klubowej.
    Z tego co mi wiadomo na chwilę obecną Patryk odchodzi od Was i los Pepe również nie jest przesądzony.
    Inna sprawa że Dudki są kapryśne w negocjacjach więc może być różnie. Jak będzie kasa i skład to pewnie zostaną. Na tę chwilę wiem że chcą odejść
    A mam dosyć dobrych informatorów
    Ty nie masz dobrych informatorów ty masz farta że nie ponosisz konsekwencji za swoje słowa.
    I jeszcze jakbyś się tak zdecydował czy Dudki odchodzą bo nie ma kasy czy jednak zostają bo jest kasa.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 30-08-2018 o 10:46

  23. Powrót do góry    #4791
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Tylko kto zapłaci za tego lidera jak w tym roku ledwo wiązaliście koniec z końcem.
    Nie wiem czy wiesz ale w połowie sezonu sam Pepe miał kryzys mentalny z powodu braku kasy w kasie klubowej.
    Z tego co mi wiadomo na chwilę obecną Patryk odchodzi od Was i los Pepe również nie jest przesądzony.
    Inna sprawa że Dudki są kapryśne w negocjacjach więc może być różnie. Jak będzie kasa i skład to pewnie zostaną. Na tę chwilę wiem że chcą odejść
    A mam dosyć dobrych informatorów
    No to masz chuyowych informatorów albo jesteś zwykłym trolem. Wszyscy są na czysto. Już nie pamiętam takiego roku żeby Falubaz płacił tak terminowo jak w tym sezonie. I to jest zasługa tego "beznadziejnego" Zdzicha ...

  24. Powrót do góry    #4792
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Znając Pepe jakby były zatory w płatnościach to na 100% wyciagnalby swoje zaskorniaki i zapłacił za sprzęt. To nie jest junior na dorobku. Źle trafił i tyle. Oby lepiej trafił w 2019

  25. Powrót do góry    #4793
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jak to? Tylko 4 seniorów ma zostać? Jak twierdziłeś, drużyna jest gotowa do walki o medale, a teraz chcesz wymieniać 1/3 składu seniorskiego? To co, po zakontraktowaniu 2 nowych seniorów, bijemy się z Unią L. o złoty medal? Bo jak piszesz od dawna, juniorzy nie mają znaczenia przy silnej formacji seniorskiej.
    Szczerze mówiąc, tegoroczny skład nie był tragiczny, brakowało tylko 1 bardzo mocnego seniora, który w meczach na styku, przechyliłby szalę zwycięstwa. O czym było wiadomo od listopada zeszłego roku. Jeśli się obronimy w barażu, to właśnie potrzebny byłby 1 taki wymiatacz, nie potrzebujemy 2. Chyba że nie mamy co robić z gotówką.
    Owszem, brakowało niewiele ale właśnie na tym polega ekstralipa. Tutaj naprawdę niuanse decydują o tym czy walczysz o play offy czy o baraż. Dlatego wymiana jednego słabego ogniwa (tercet wiadomy) na takiego Pedersena zmienia wszystko. Nagle z outsidera stajemy się drużyną na 3-4 miejsce w tabeli. A gdyby byli lepsi juniorzy to i do walki o finał.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 30-08-2018 o 11:24

  26. Powrót do góry    #4794
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ponadto niejaki Przemek z Gorzowa, sam tutaj twierdził, że będąc na trybunie VIP w ZG, słyszał jak udziałowcy mówili, że uzupełniali budżet klubu przelewami.
    Jeśli to prawda to uważam że zarząd na czele z Tymczyszynem powinni przeprosić kibiców za to, że narazili klub na spadek ponieważ błędnie założyli , że oszczędzą pieniądze budując w taki a nie inny sposób skład . Wygląda na to że o mało co nie spadliśmy a oszczędności zero wręcz trzeba dokładać do biznesu. To nie lepiej dokładać bijąc się o medale?

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  27. Powrót do góry    #4795
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Na tę chwilę jest czysto ale przed sezonem b długo czekali zawodnicy na premie związane z podpisem.
    Sam Pepe chciał zerwać kontrakt przed sezonem i to jest fakt.
    Nie wiem czy mam wujowych informatorów ale zawsze wszystko się potwierdzało to co wiedziałem. Tak więc bym się nie rozpędzał z takimi ocenami.
    Fakt jest taki że coś z finansami u was drgneło na ile tego nie wiem

  28. Powrót do góry    #4796
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Absolutnie nie zgadzam się. Pedersen miał wybitnie dobry ligowy sezon w ostatnim czasie, a mimo to w decydujących meczach zawodził tzn nie przywoził trójek przykładowo ZG czy Toruń.
    Druga sprawa to inna jest pozycja i wynik Pedersena w silnej ekipie walczącej o medale, a inna w drużynie walczącej o utrzymanie. W Waszym przypadku potrzebne jest przewietrzenie składu i nie chodzi tu o jedno ogniwo.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #4797
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Na tę chwilę jest czysto ale przed sezonem b długo czekali zawodnicy na premie związane z podpisem.
    Sam Pepe chciał zerwać kontrakt przed sezonem i to jest fakt.
    Nie wiem czy mam wujowych informatorów ale zawsze wszystko się potwierdzało to co wiedziałem. Tak więc bym się nie rozpędzał z takimi ocenami.
    Fakt jest taki że coś z finansami u was drgneło na ile tego nie wiem
    A przed sezonem to jest to twoje w połowie roku ? Idź sadzić te bąki gdzie indziej.
    Nie ma problemu kasy tylko relacji pomiędzy właścicielami klubu. Zreszta moim zdanie i to niedługo wyklaruje się w taki sposób, że Bieńkowski będzie miał 100%


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  30. Powrót do góry    #4798
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Absolutnie nie zgadzam się. Pedersen miał wybitnie dobry ligowy sezon w ostatnim czasie, a mimo to w decydujących meczach zawodził tzn nie przywoził trójek przykładowo ZG czy Toruń.
    Druga sprawa to inna jest pozycja i wynik Pedersena w silnej ekipie walczącej o medale, a inna w drużynie walczącej o utrzymanie. W Waszym przypadku potrzebne jest przewietrzenie składu i nie chodzi tu o jedno ogniwo.
    To kogo mamy wywalić Protasa czy Zengiego po jednym słabym sezonie ?
    Od Pedersena nikt tu nie wymaga cudów. Jeśli by powtórzył tegoroczną dyspozycje to będzie mega.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #4799
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ponadto niejaki Przemek z Gorzowa, sam tutaj twierdził, że będąc na trybunie VIP w ZG, słyszał jak udziałowcy mówili, że uzupełniali budżet klubu przelewami.
    Bo tak było, dlatego tylko się uśmiechałem jak napisałeś o tych stukilkudziesięciu tysiącach co roku. To chyba na waciki Mario.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Powrót do góry    #4800
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Tak na prawdę? Tak na prawdę dobre informacje na forum tutaj odnośnie globalnych transferów w Ekstralidze posiada Przemek.

    Pierwszy podał informacje o Lagucie w Toruniu w 2019 (Artiom) i ja to pamiętam, więc zobaczymy czy passa trwa.

    .

    To nie to że się chwalę ale o Łagucie w Toruniu pisałem juz 16-08-2018 natomiast kolega Przemek 21-08-2018.
    Żeby uniknąć pytań napiszę , że nie sprawdzałem tylko pamiętam bo jem dużo orzechów

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (30-08-2018), Torretoo (30-08-2018)

  34. Powrót do góry    #4801
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    To nie to że się chwalę ale o Łagucie w Toruniu pisałem juz 16-08-2018 natomiast kolega Przemek 21-08-2018.
    Żeby uniknąć pytań napiszę , że nie sprawdzałem tylko pamiętam bo jem dużo orzechów
    a widzisz, to jestes pierwszy pod lupa, co do swojego zrodelka

    Carlitos, co do Nickiego jak by powtorzyl tegoroczony sezon u was za rok to byście byli w finale ligi z tak objezdzonymi juniorami (sam nie wierze, że to pisze ale Falubaz za rok bedzie mial na prawde mocna formacje juniorska i to bedzie klucz do wysokiej pozycji.)

  35. Powrót do góry    #4802
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Owszem, brakowało niewiele ale właśnie na tym polega ekstralipa. Tutaj naprawdę niuanse decydują o tym czy walczysz o play offy czy o baraż. Dlatego wymiana jednego słabego ogniwa (tercet wiadomy) na takiego Pedersena zmienia wszystko. Nagle z outsidera stajemy się drużyną na 3-4 miejsce w tabeli. A gdyby byli lepsi juniorzy to i do walki o finał.
    Pod warunkiem, że rzeczony Pedersen i "wiadomy tercet" pojadą na poziomie podobnym jak w mijającym powoli sezonie. Toruń ściągając Iversena na początku sezonu był w czarnej d....e bo PUK nie był sobą
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  36. Powrót do góry    #4803
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No ja bym się tymi juniorami nie podniecał. Szczególnie Tonder to trudny charakter, oby nie było sodówki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  37. Powrót do góry    #4804
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    To nie to że się chwalę ale o Łagucie w Toruniu pisałem juz 16-08-2018 natomiast kolega Przemek 21-08-2018.
    Żeby uniknąć pytań napiszę , że nie sprawdzałem tylko pamiętam bo jem dużo orzechów
    Skoro tak lubisz orzechy to pewnie wiesz że Łaguta już raz płacił karę za podobne zdarzenie.Więc myślisz że popełnia po raz kolejny ten sam błąd.Nie odkryję Ameryki i nie wiem gdzie ostatecznie wyląduje Artiom ale wiem że jest na liście życzeń 3-4 klubów.

  38. Powrót do góry    #4805
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Skoro tak lubisz orzechy to pewnie wiesz że Łaguta już raz płacił karę za podobne zdarzenie.Więc myślisz że popełnia po raz kolejny ten sam błąd.Nie odkryję Ameryki i nie wiem gdzie ostatecznie wyląduje Artiom ale wiem że jest na liście życzeń 3-4 klubów.
    Łaguta dostał 3000 zł kary za to. Myślisz że to go ruszyło ?

  39. Powrót do góry    #4806
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    A ja bym to raczej nazwał, że jest kolejna osoba, która pisze, że coś wie a tak na prawdę gówno wie.
    Cos jak 1marcin60, rok albo dwa temu odnośnie Kołodzieja w Toruniu. Jakoś sobie nie przypominam nawet jedno sezonowego epizodu Janka w Toruniu..

    Tak na prawdę? Tak na prawdę dobre informacje na forum tutaj odnośnie globalnych transferów w Ekstralidze posiada Przemek.

    Pierwszy podał informacje o Lagucie w Toruniu w 2019 (Artiom) i ja to pamiętam, więc zobaczymy czy passa trwa.

    O Dudku też pisał ale bardzo zachowawczo, że w środowisku mówi się, że możliwe iż odejdzie, natomiast o Lagucie powiedział jasno, że zbędne są już z nim negocjacje.
    No ale jedno pominąłeś, to najważniejsze. Przemek pisał też, że jest bardzo prawdopodobne, ze Zmarzlik ze Stali odejdzie. Ponoć Zmora nie jest w stanie przebić kosmicznej oferty jaką dostał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4807
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale jedno pominąłeś, to najważniejsze. Przemek pisał też, że jest bardzo prawdopodobne, ze Zmarzlik ze Stali odejdzie. Ponoć Zmora nie jest w stanie przebić kosmicznej oferty jaką dostał.
    Fakt, pominąłem to ale dla mnie to jest ten sam poziom nieprawdopodobieństwa co odejście Dudka z Falubazu. Obaj zostaną, bo mają sponsorów którzy w razie czego dorzucą do kontraktu. Polską gwiazdę teraz wyciągnąc z klubu jest szalenie trudno, co innego obcokrajowiec. Tak na prawdę z mocnym Polaków w ostatnim czasie zmienił klub tylko Hampel, chyba ze liczmy Kolodzieja 2 lata temu.

  41. Powrót do góry    #4808
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bo tak było, dlatego tylko się uśmiechałem jak napisałeś o tych stukilkudziesięciu tysiącach co roku. To chyba na waciki Mario.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ty chyba nie rozumiesz co ja dokładnie pisałem. A pisałem, że Zdzichu twierdził, iż po sezonie 2017 udziałowcy musieli zrobić ściepę aby załatać dziurę w wysokości ok 500 tys. Czyli wychodzi po sto kilkadziesiąt tys.

    Nie neguje faktu, że w tym sezonie w lipcu, udziałowcy coś tam musieli dosypać do budżetu. Bo tego po prostu nie wiem. Ale szczegółów nie znam, ty jak i Przemek również nie znacie. Skąd wiesz czy któryś sponsor np. nie miał w sierpniu wpłacić jakiejś określonej kwoty, a do tego czasu udziałowcy zrobili ściepę aby zachować płynność finansową klubu ? Może to była zwykła kwestia techniczna ? Poczekajmy na koniec sezonu. Pewnie publicznie ogłoszą ile musieli dołożyć do interesu i czy w ogóle, w skali całego sezonu. Jak by jednak nie było, to jest trzech właścicieli klubu, i jeśli zachodzi taka potrzeba, to dokładają. Co w tym dziwnego ? Jak by nie było prywatnych udziałowców, to wtedy bym się martwił. W aktualnym ukladzie nie zmaierzam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #4809
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Łaguta dostał 3000 zł kary za to. Myślisz że to go ruszyło ?
    Myślę że nie

    Ale wiem że jest numero jeden na liście życzeń Falubazu,więc skoro jest na tej liście to znaczy że są lub będą prowadzone jakieś rozmowy z nim.Ale skoro jest już podobno w Toruniu to po hul prowadzić z nim rozmowy.Więc się zastanawiam czemu zarząd Falubazu nie skontaktuje się z userami tego forum którzy by uświadomili ich w temacie, tylko zawraca dope Łagucie.

    Po drugie kasa nie robi wrażenia ale myślisz że taki zawodowiec pozwolil by sobie na taki wyciek w trakcje sezonu---mało realne.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 30-08-2018 o 13:12

  43. Powrót do góry    #4810
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Fakt, pominąłem to ale dla mnie to jest ten sam poziom nieprawdopodobieństwa co odejście Dudka z Falubazu. Obaj zostaną, bo mają sponsorów którzy w razie czego dorzucą do kontraktu. Polską gwiazdę teraz wyciągnąc z klubu jest szalenie trudno, co innego obcokrajowiec. Tak na prawdę z mocnym Polaków w ostatnim czasie zmienił klub tylko Hampel, chyba ze liczmy Kolodzieja 2 lata temu.
    No OK, ale wtedy wychodzi na to, że ten Przemek, to nie ma tak do końca sprawdzonych informacji

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pod warunkiem, że rzeczony Pedersen i "wiadomy tercet" pojadą na poziomie podobnym jak w mijającym powoli sezonie. Toruń ściągając Iversena na początku sezonu był w czarnej d....e bo PUK nie był sobą
    Jesli chodzi o Pedersena, to raczej niemożliwe jest aby przyszły sezon pojechał na tym samym poziomie. Z racji tego, ze średnią wykręcił dość mocną. Zresztą podobnie jest z Łagutą, Zmarzlikiem czy Madsenem. U tych zawodników raczej bym upatrywał gorszej formy. Natomiast tercet Falubazu tj. Pepe, Zen i Patryk, jest bardzo możliwe, że pojedzie trochę lepiej niż w tym sezonie.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No ja bym się tymi juniorami nie podniecał. Szczególnie Tonder to trudny charakter, oby nie było sodówki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jasne, że podniecać się nie ma co. Ale w tej ogólnej mizerii z juniorami w SE, to nasi zapowiadają się całkiem przyzwoicie. Odnoszę wrażenie, że taki Pawliczak, odjeżdżając trzy spotkania w SE, nauczył się znacznie więcej niż by zaliczył z 6 turniejów juniorskich.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #4811
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja tam nie mam tak dobrych informatorów, ale kilka spraw idzie wywnioskować.

    Hmm, dopiero co słuchałem Tymczyszyna w RZG, który twierdzi, że finanse są OK, należności regulowane są na bieżąco. Sam Pepe jak by nie miał kasy na sprzęt to pierwszy by to wytknął klubowi, jeszcze przed walką o utrzymanie się w SE. Podobnie z Dudkami, gdyby nie mieli płacone na bieżąco, też nie omieszkali by wytknąć tego publicznie. Tak aby w razie spadku, było wiadomo, że nie sami zawodnicy są tutaj winni.

    Ponadto niejaki Przemek z Gorzowa, sam tutaj twierdził, że będąc na trybunie VIP w ZG, słyszał jak udziałowcy mówili, że uzupełniali budżet klubu przelewami.

    I na koniec, gdyby było tak, ze faktycznie zawodnikom zalegają kasę, to już dawno byłaby wrzawa. Zawodnicy od razu wyciągnęli by ten argument w mediach, usprawiedliwiając swoją dyspozycję na torze.

    Czy Patryk odejdzie ? Ja sądzę, że nie, podobnie Pepe. Który jakieś 2 tygodnie temu twierdził, że on sam chce wypełnić kontrakt w ZG, który ma ważny do 2020 roku.

    Myślę, że ci twoi "dobrzy informatorzy" wpuszczają ciebie w kanał.
    Mariusz, Mariusz. Jak Tymczyszyn powie w radii: Mariusz za 5 min masz skoczyć z mostu, pójdziesz uczynisz? Zresztą co tutaj daleko szukać. Maślanka team od 2009 ZAPEWNIAŁ, że jest cacy a później jka wszystko ***** to do tej pory wrzaski słychać.
    Oczywiście nie twierdzę, że macie problemy finansowe jednak wierzyc dosłownie też nie ma co

  45. Powrót do góry    #4812
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mariusz, Mariusz. Jak Tymczyszyn powie w radii: Mariusz za 5 min masz skoczyć z mostu, pójdziesz uczynisz? Zresztą co tutaj daleko szukać. Maślanka team od 2009 ZAPEWNIAŁ, że jest cacy a później jka wszystko ***** to do tej pory wrzaski słychać.
    Oczywiście nie twierdzę, że macie problemy finansowe jednak wierzyc dosłownie też nie ma co
    Ale co ty w ogóle porównujesz ? Widać z góry, ze pojęcia o biznesie ty nie masz żadnego.

    Podstawowa różnica to taka, ze Maślanka kombinował za wirtualne pieniądze. Miał świadomość, że jak by co, jak się nie uda spłacić, to po prostu odejdzie. Tymczasem Tymczyszyn, Bieńkowski i Dowhan, kombinują w tym sporcie za swoją prywatną kasę. To czemu mam nie wierzyć jednemu z nich ? Licencję dostali bez zająknięcia, Zdzichu publicznie podaje w mediach, ze dołożyli do interesu, w sezonie 2017 ok 500 tys. Żaden z pozostałych wspólników nie zaprzecza. Zaden zawodnik nie zgłasza roszczeń finansowych do klubu. To podaj mi jeden powód dlaczego mam Zdzichowi nie wierzyć ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #4813
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale co ty w ogóle porównujesz ? Widać z góry, ze pojęcia o biznesie ty nie masz żadnego.

    Podstawowa różnica to taka, ze Maślanka kombinował za wirtualne pieniądze. Miał świadomość, że jak by co, jak się nie uda spłacić, to po prostu odejdzie. Tymczasem Tymczyszyn, Bieńkowski i Dowhan, kombinują w tym sporcie za swoją prywatną kasę. To czemu mam nie wierzyć jednemu z nich ? Licencję dostali bez zająknięcia, Zdzichu publicznie podaje w mediach, ze dołożyli do interesu, w sezonie 2017 ok 500 tys. Żaden z pozostałych wspólników nie zaprzecza. Zaden zawodnik nie zgłasza roszczeń finansowych do klubu. To podaj mi jeden powód dlaczego mam Zdzichowi nie wierzyć ?
    Na przykład dlatego, że chodzi o Falubaz. Gdy przed przyjsciem tych zbawicieli wypłynelo szambo to wczesniej pisales, ze wszystko jest ok tylko zapomniales dodac, ze to ok jest uzależnione od PO dla Falubazu, ktorego nie bylo po czym wylalo sie szambo. Wiec w obronie Falubazu jestes mistrzem, mozna rzec, ze adwokatem.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Dominik (30-08-2018)

  48. Powrót do góry    #4814
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Co dwa lata jest to samo z Dudkiem jakby miał odejść to zrobił tak jak Hampel rok temu a ta szopka o kibicach to jest dramat

  49. Powrót do góry    #4815
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Na przykład dlatego, że chodzi o Falubaz. Gdy przed przyjsciem tych zbawicieli wypłynelo szambo to wczesniej pisales, ze wszystko jest ok tylko zapomniales dodac, ze to ok jest uzależnione od PO dla Falubazu, ktorego nie bylo po czym wylalo sie szambo. Wiec w obronie Falubazu jestes mistrzem, mozna rzec, ze adwokatem.
    Aleś się teraz rozpisał "merytorycznie" Dosłownie poziom gimnazjum.

    Jakbyś chociaż na chwilę włączył myślenie, to wiedziałbyś, ze wtedy właścicielem Falubazu było stowarzyszenie. Faktem jest, że Dowhan, działając już wtedy z doskoku, zaryzykował ściągając Warda, wierząc, ze uda się wejśc do PO. A tym samym odrobić sobie z nawiązką, starty finansowe. Faktem jest, ze nie udało się. Ale faktem jest też, że ten sam Dowhan zorganizował akcję ratunkową. W postaci tzrech wspólników, ktorzy z własnej kieszeni pokryli straty. Tym samym ten sam Dowhan pokazał, że odpowiada za swoje czyny. Ku rozpaczy wielu zacietrzewionych kibiców z innych ośrodków. Reasumując, czyli wszystko jest i było OK.

    Ale wracając do aktualnej dyskusji, to ja też mogę temat odbić Byczkowi, wejdę do wątku Unii i napiszę, ze podobno są zadłużeni po uszy. Za dzień czy dwa, taki Rusiecki zdementuje te informacje, podając w mediach, ze są na bieżąco jeśli chodzi o finanse. A Byczek oczywiście powie, ze Rusieckiemu nie ma co wierzyć, bo różnie może być. ? Tak własnie wygląda ta wasza logika.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •