Strona 86 z 151 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,826 do 3,870 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3826
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Chwila, Chwila.
    Wszyscy spuszczają już Tarnów a przecież oni spokojnie mogą wygrać u siebie za 3 punkty z Częstochową. A czy Falubaz zdobędzie bonus w Grudziądzu? Ja tam widzę, że obudził się Lindbeack. Do tego Artiom, Przemek... ja wam sąsiady nie wróżę za dobrze, bo może być tak, że za rok pojedziecie o awans z Orłem

  2. Powrót do góry    #3827
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tak, 55-35 "spokojnie".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #3828
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach

    icon18.gif

    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Chwila, Chwila.
    Wszyscy spuszczają już Tarnów a przecież oni spokojnie mogą wygrać u siebie za 3 punkty z Częstochową. A czy Falubaz zdobędzie bonus w Grudziądzu? Ja tam widzę, że obudził się Lindbeack. Do tego Artiom, Przemek... ja wam sąsiady nie wróżę za dobrze, bo może być tak, że za rok pojedziecie o awans z Orłem
    I to jest całkiem realny scenariusz. Jak wygraliśmy ze Spartą, to pismaki pisały, że już po Tarnowie, a My mamy utrzymanie. Jak tak patrzę na jazdę naszych, to mam poważne wątpliwości co do zdobycia bonusa w Grudziądzu, a i 3 pkt. z Tarnowem u siebie nie jestem pewien. Będzie zgrzyt zębami do ostatnich minut meczu z Tarnowem. A potem na stadionie euforia, jak byśmy zdobyli złoto. Oby...

  4. Powrót do góry    #3829
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    I to jest całkiem realny scenariusz. Jak wygraliśmy ze Spartą, to pismaki pisały, że już po Tarnowie, a My mamy utrzymanie. Jak tak patrzę na jazdę naszych, to mam poważne wątpliwości co do zdobycia bonusa w Grudziądzu, a i 3 pkt. z Tarnowem u siebie nie jestem pewien. Będzie zgrzyt zębami do ostatnich minut meczu z Tarnowem. A potem na stadionie euforia, jak byśmy zdobyli złoto. Oby...
    No jak nie będziemy potrafili wygrać u siebie to nie ma o czym gadać, zasługujemy na 1 ligę i tyle. A jak już spadniemy to raczej nie na rok czy dwa ...

  5. Powrót do góry    #3830
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No jak nie będziemy potrafili wygrać u siebie to nie ma o czym gadać, zasługujemy na 1 ligę i tyle. A jak już spadniemy to raczej nie na rok czy dwa ...
    No dokladnie tak.

    Nie wiem o co tyle hałasu ?

    Dla mnie sprawa jest prosta. Nasi mają wszystko w swoich rękach. Nie muszą się oglądać na mecze innych drużyn. I albo wywalczą, na torze, sobie pozostanie w SE, albo 1 liga zawita na W69.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #3831
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No jak nie będziemy potrafili wygrać u siebie to nie ma o czym gadać, zasługujemy na 1 ligę i tyle. A jak już spadniemy to raczej nie na rok czy dwa ...
    I tego się najbardziej boję, bo spadek może się trafić szybko, ale powrót może potrwać...Kibice odejdą, sponsorzy odejdą, zawodnicy odejdą, a odbudowywanie tego wszystkiego może zająć lata. Zależy jeszcze kto by się za to miał wziąć?
    Kolejna sprawa, że w przyszłym roku będzie większa kasa dla klubów SE , co tylko zwiększy dystans pomiędzy Nica a SE, i wejście poziom wyżej będzie tylko dla na prawdę wybranych.
    No, ale płomyk nadziei, choć mocno targany ostatnimi "podmuchami" -jeszcze się tli

  7. Powrót do góry    #3832
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Chwila, Chwila.
    Wszyscy spuszczają już Tarnów a przecież oni spokojnie mogą wygrać u siebie za 3 punkty z Częstochową. A czy Falubaz zdobędzie bonus w Grudziądzu? Ja tam widzę, że obudził się Lindbeack. Do tego Artiom, Przemek... ja wam sąsiady nie wróżę za dobrze, bo może być tak, że za rok pojedziecie o awans z Orłem
    Hmm, jeśli Tarnów, według ciebie, może wygrać z Czewą u siebie za 3, to Falubaz równie dobrze może wygrać w Grudziądzu. Jest to tak samo mało prawdopodobne.

    Ważne jest, że te trzy ekipy, sprawę spadku i barażu, rozegrają pomiędzy sobą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #3833
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jeśli Tarnów, według ciebie, może wygrać z Czewą u siebie za 3, to Falubaz równie dobrze może wygrać w Grudziądzu. Jest to tak samo mało prawdopodobne.

    Ważne jest, że te trzy ekipy, sprawę spadku i barażu, rozegrają pomiędzy sobą.
    Przyznasz Mariusz, ze u nich atut toru jest jakby bardziej dostrzegalny w porownaniu z wyjazdami Falubazu a i zawodnik Jamrog notuje duzo lepsze wystepy od Protasiewicza przy podobnym poziomie Bjerre, Pedersena, Dudka i MJJ, ktory zreszta puchnie w oczach.

  9. Powrót do góry    #3834
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przyznasz Mariusz, ze u nich atut toru jest jakby bardziej dostrzegalny w porownaniu z wyjazdami Falubazu a i zawodnik Jamrog notuje duzo lepsze wystepy od Protasiewicza przy podobnym poziomie Bjerre, Pedersena, Dudka i MJJ, ktory zreszta puchnie w oczach.
    Jasne że tak, ale ja bym postawił na wygraną Czewy. Bedą mieć motywacje a naprawdę mają kim jechać w Tarnowie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. Powrót do góry    #3835
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przyznasz Mariusz, ze u nich atut toru jest jakby bardziej dostrzegalny w porownaniu z wyjazdami Falubazu a i zawodnik Jamrog notuje duzo lepsze wystepy od Protasiewicza przy podobnym poziomie Bjerre, Pedersena, Dudka i MJJ, ktory zreszta puchnie w oczach.
    U nich ? To znaczy w Tarnowie ? Rzecz w tym, że nie przyznam. Ten atut toru w Tarnowie to już mit jakiś, podobnie jak w Grudziądzu. Atut toru jest wtedy kiedy przyjezdni robią w okolicach od 25 do 35 pkt. Wtedy można liczyć na wygrywanie dwumeczy. A jeśli przyjrzymy się jak szło w Tarnowie przyjezdnym, to proszę bardzo:

    ZG - 43 pkt
    KST - 39 pkt
    Sparta - 49 pkt
    GKM - 41 pkt
    Leszno - 43 pkt
    Gorzów - 52 pkt

    Więc gdzie masz ten mityczny atut toru w Tarnowie, skoro w zasadzie tyko KST nie przekroczył tam 40 pkt ? W tym układzie, wierzyć w to, ze Czewa nie zrobi tam 37 pkt, to jakiś matrix. I tylko brak liderów (jakieś niespodziewane kontuzje) może spowodować to, że Czewa nie zgarnie w Tarnowie bonusa przynajmniej. Tym bardziej, ze Czewa ma o co jechać.

    Natomiast an wyjazdach, Tarnów zrobił najwięcej pkt. w Toruniu 39 (brak Holty) oraz w Gorzowie 37 (brak Vculika). W pozostałych wyjazdach, nie zbliżył się do 40 pkt. Więc liczyć na to, że w ZG Tarnów zrobi 46 pkt to również matrix.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-08-2018 o 16:08
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #3836
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    U nich ? To znaczy w Tarnowie ? Rzecz w tym, że nie przyznam. Ten atut toru w Tarnowie to już mit jakiś, podobnie jak w Grudziądzu. Atut toru jest wtedy kiedy przyjezdni robią w okolicach od 25 do 35 pkt. Wtedy można liczyć na wygrywanie dwumeczy. A jeśli przyjrzymy się jak szło w Tarnowie przyjezdnym, to proszę bardzo:

    ZG - 43 pkt
    KST - 39 pkt
    Sparta - 49 pkt
    GKM - 41 pkt
    Leszno - 43 pkt
    Gorzów - 52 pkt

    Więc gdzie masz ten mityczny atut toru w Tarnowie, skoro w zasadzie tyko KST nie przekroczył tam 40 pkt ? W tym układzie, wierzyć w to, ze Czewa nie zrobi tam 37 pkt, to jakiś matrix. I tylko brak liderów (jakieś niespodziewane kontuzje) może spowodować to, że Czewa nie zgarnie w Tarnowie bonusa przynajmniej. Tym bardziej, ze Czewa ma o co jechać.
    Nie zapominaj jaką drużyną dysponuje Tarnów! O atucie toru świadczą np. dysproporcje pomiędzy średnimi biegowymi dom-wyjazd. Jeśli takie wyniki zrobiliśmy składem, który miał nie wygrać meczu, złożonym z dwóch 1 ligowców, beznadziejnego Kildemanda, średniaka - Bjerrego i jednego lidera. Zamień Kildemanda na solidnego grajka np. Madsena i liczymy się w walce i PO właśnie dzięki temu, że na własnym torze wygrywamy wszystko+ zgarniamy 2/3 bonusy.

    Gdyby nie atut toru, bylibyśmy w ciemnej d*. Aż strach pomyśleć, jakie wyniki zrobiłaby ta ekipa gdyby naszym domowym torem był czytelny dla każdego owal coś a'la MA lub W69.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  12. Powrót do góry    #3837
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Nie zapominaj jaką drużyną dysponuje Tarnów! O atucie toru świadczą np. dysproporcje pomiędzy średnimi biegowymi dom-wyjazd. Jeśli takie wyniki zrobiliśmy składem, który miał nie wygrać meczu, złożonym z dwóch 1 ligowców, beznadziejnego Kildemanda, średniaka - Bjerrego i jednego lidera. Zamień Kildemanda na solidnego grajka np. Madsena i liczymy się w walce i PO właśnie dzięki temu, że na własnym torze wygrywamy wszystko+ zgarniamy 2/3 bonusy.

    Gdyby nie atut toru, bylibyśmy w ciemnej d*. Aż strach pomyśleć, jakie wyniki zrobiłaby ta ekipa gdyby naszym domowym torem był czytelny dla każdego owal coś a'la MA lub W69.

    Pozdrawiam
    No ale tu dyskusja idzie w tym temacie, czy macie aż taki atut toru aby sklepać Czewę za 3 pkt. Czyli do 35 w zasadzie. A tymczasem 5 ekip ze SE zrobiło u was ponad 40 pkt. Zawodników nie zamierzam zamieniać, bo i po co ? Skoro dyskutujemy o teraźniejszości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #3838
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    U nich ? To znaczy w Tarnowie ? Rzecz w tym, że nie przyznam. Ten atut toru w Tarnowie to już mit jakiś, podobnie jak w Grudziądzu. Atut toru jest wtedy kiedy przyjezdni robią w okolicach od 25 do 35 pkt. Wtedy można liczyć na wygrywanie dwumeczy. A jeśli przyjrzymy się jak szło w Tarnowie przyjezdnym, to proszę bardzo:

    ZG - 43 pkt
    KST - 39 pkt
    Sparta - 49 pkt
    GKM - 41 pkt
    Leszno - 43 pkt
    Gorzów - 52 pkt

    Więc gdzie masz ten mityczny atut toru w Tarnowie, skoro w zasadzie tyko KST nie przekroczył tam 40 pkt ? W tym układzie, wierzyć w to, ze Czewa nie zrobi tam 37 pkt, to jakiś matrix. I tylko brak liderów (jakieś niespodziewane kontuzje) może spowodować to, że Czewa nie zgarnie w Tarnowie bonusa przynajmniej. Tym bardziej, ze Czewa ma o co jechać.

    Natomiast an wyjazdach, Tarnów zrobił najwięcej pkt. w Toruniu 39 (brak Holty) oraz w Gorzowie 37 (brak Vculika). W pozostałych wyjazdach, nie zbliżył się do 40 pkt. Więc liczyć na to, że w ZG Tarnów zrobi 46 pkt to również matrix.
    Nie dorabiaj ideologii. Wygrali cztery mecze u siebie i maja szanse na piaty.

    Ile Falubaz wygral u siebie?

  14. Powrót do góry    #3839
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale tu dyskusja idzie w tym temacie, czy macie aż taki atut toru aby sklepać Czewę za 3 pkt. Czyli do 35 w zasadzie. A tymczasem 5 ekip ze SE zrobiło u was ponad 40 pkt. Zawodników nie zamierzam zamieniać, bo i po co ? Skoro dyskutujemy o teraźniejszości.
    Nie mamy takiego atutu, bo nikt nie miał aż takiego atutu, żeby pokonać do 35 CKM w takim składzie, jakim obecnie dysponuje Tarnów. Atut toru jednak posiadamy, bo idę o zakład, że np. Falubaz czy Toruń z takimi personaliami byłby pewny spadku dużo, dużo wcześniej niż my, a powodem byłby właśnie tor, który pasuje praktycznie każdemu.

    Jeżeli tacy zawodnicy, jak Bjerre czy Jamróg mają w Mościcach średnie odpowiednio: 2,3 & 1,9 w Estralidze, to umówmy się - to musi być atut toru

    Podsumowując: nadal mamy spory atut własnego toru, niestety mamy za słaby skład, aby to mogło dać nam utrzymanie.



    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez savage ; 13-08-2018 o 16:33
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  15. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Buszmen (13-08-2018), CarlitosFalubaz (13-08-2018), Drapichrust (13-08-2018), chloroform (13-08-2018)

  16. Powrót do góry    #3840
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie dorabiaj ideologii. Wygrali cztery mecze u siebie i maja szanse na piaty.

    Ile Falubaz wygral u siebie?
    Sobotch, walnij się w łeb i zacznij myśleć. Nie dorabiam żadnej ideologii, tylko przedstawiam czyste fakty.Owszem, wygrali 4 mecze u siebie, ale ledwo, ledwo. Co skutkowało tym, ze póki co, nie mają żadnego bonusa za wygrany dwumecz. I nie zanosi się na to, że jakikolwiek bonus zdobędą. Nawet z Grudziądzem są w plecy w dwumeczu.

    Falubaz wygrał 3 mecze u siebie. I jest bardzo prawdopodobne, ze wygra i czwarty mecz, akurat z Tarnowem. Gdyby kalendarz był inaczej ułożony, i Falubaz dwumecze z GKM i Tarnowem, miał już za sobą, prawdopodobnie sytuacja byłaby już znana.

    I na koniec, powiedz mi, co im daje ten rzekomy atut własnego toru, skoro oni nie mają żadnego bonusa na koncie ? Skoro dwie najsłabsze ekipy ze SE, czyli Falubaz i GKM, robią tam w Tarnowie, na ich torze, 43 i 41 pkt ? I gdzie jest ten duży atut własnego toru ?

    I gdzie tu masz ideologię ? Czyste fakty kolego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #3841
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sobotch, walnij się w łeb i zacznij myśleć. Nie dorabiam żadnej ideologii, tylko przedstawiam czyste fakty.Owszem, wygrali 4 mecze u siebie, ale ledwo, ledwo. Co skutkowało tym, ze póki co, nie mają żadnego bonusa za wygrany dwumecz. I nie zanosi się na to, że jakikolwiek bonus zdobędą. Nawet z Grudziądzem są w plecy w dwumeczu.

    Falubaz wygrał 3 mecze u siebie. I jest bardzo prawdopodobne, ze wygra i czwarty mecz, akurat z Tarnowem. Gdyby kalendarz był inaczej ułożony, i Falubaz dwumecze z GKM i Tarnowem, miał już za sobą, prawdopodobnie sytuacja byłaby już znana.

    I na koniec, powiedz mi, co im daje ten rzekomy atut własnego toru, skoro oni nie mają żadnego bonusa na koncie ? Skoro dwie najsłabsze ekipy ze SE, czyli Falubaz i GKM, robią tam w Tarnowie, na ich torze, 43 i 41 pkt ?

    I gdzie tu masz ideologię ? Czyste fakty kolego.
    Z tą różnicą, że te wyniki wcale nie świadczą o braku atutu toru, a po prostu o słabym składzie - wytłumaczyłem to wyżej.
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Buszmen (13-08-2018), sobotch (13-08-2018)

  19. Powrót do góry    #3842
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Nie mamy takiego atutu, bo nikt nie miał aż takiego atutu, żeby pokonać do 35 CKM w takim składzie, jakim obecnie dysponuje Tarnów. Atut toru jednak posiadamy, bo idę o zakład, że np. Falubaz czy Toruń z takimi personaliami byłby pewny spadku dużo, dużo wcześniej niż my, a powodem byłby właśnie tor, który pasuje praktycznie każdemu.

    Jeżeli tacy zawodnicy, jak Bjerre czy Jamróg mają w Mościcach średnie odpowiednio: 2,3 & 1,9 w Estralidze, to umówmy się - to musi być atut toru

    Podsumowując: nadal mamy spory atut własnego toru, niestety mamy za słaby skład, aby to mogło dać nam utrzymanie.

    Pozdrawiam
    Dobrze, to inaczej. jakiś atut toru na pewno macie, my też jakiś tam mamy, może mniejszy jak wy ale mamy. Ale ten wasz atut toru nie jest na tyle istotny, aby zakładać wygraną Tarnowa z Czewą za 3 pkt, w kontekście wiadomych już wyników drużyn przyjezdnych w Tarnowie. Mówiąc krótko, jeśli dzisiaj ktoś mi mówi, że wygrana Tarnowa za 3 pkt z Czewą, jest możliwa, ze względu na atut toru, to ja się tylko mogę uśmiechnąć. Owszem, taka wygrana byłaby możliwa, ale tylko wtedy jak Czewę dotknąłby jakiś kataklizm, lub Cieślak skalkulowałby, że porażka Lwów za 3 pkt, dałaby im lepsze miejsce w PO. Póki co jednak, na to się nie zanosi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #3843
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dobrze, to inaczej. jakiś atut toru na pewno macie, my też jakiś tam mamy, może mniejszy jak wy ale mamy. Ale ten wasz atut toru nie jest na tyle istotny, aby zakładać wygraną Tarnowa z Czewą za 3 pkt, w kontekście wiadomych już wyników drużyn przyjezdnych w Tarnowie. Mówiąc krótko, jeśli dzisiaj ktoś mi mówi, że wygrana Tarnowa za 3 pkt z Czewą, jest możliwa, ze względu na atut toru, to ja się tylko mogę uśmiechnąć. Owszem, taka wygrana byłaby możliwa, ale tylko wtedy jak Czewę dotknąłby jakiś kataklizm, lub Cieślak skalkulowałby, że porażka Lwów za 3 pkt, dałaby im lepsze miejsce w PO. Póki co jednak, na to się nie zanosi.
    Na utrzymanie nie ma szans i tutaj atut toru nie pomoże. Prędzej słaba Zielona Góra wygra w Grudziądzu, niż My za 3 z CKM lub za 3 w Zielonej Górze. Biorąc pod uwagę, że wszystkie trzy scenariusze to raczej science fiction można powiedzieć o nas parafrazując kultowy monolog Dańca pt. "Opole weekend": "[...]No i polecieli chłopy skąd przylecieli..."
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  21. Powrót do góry    #3844
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Z tą różnicą, że te wyniki wcale nie świadczą o braku atutu toru, a po prostu o słabym składzie - wytłumaczyłem to wyżej.
    Noż karwa. Jak byście mieli w składzie, za Bjerre i Kildemanda, Fredkę i Madsena, plus Nicki, to żaden atut toru wam by nie był potrzebny. Byście mieli po prostu silną pakę.

    Zechciej zauważyć, że dyskutujemy o tym sezonie. My też nie mamy mocnego składu. Jak ten sezon pokazuje, skład mamy zbliżony do waszego. Jak sam twierdzisz, nie mamy atutu własnego toru. A mimo to mamy już jednego bonusa, i mamy też duże szanse na 2 bonusy dodatkowe.

    Więc składy mamy podobne, jeśli chodzi o siłę rażenia. Według ciebie Tarnów ma nad Falubazem dużą przewagę własnego toru. Więc jeśli przegracie mecz w ZG za 3 pkt. To wtedy ciekaw jestem jak to wytłumaczysz. Że mimo porównywalnych składów, mając duży atut własnego toru, przegrywacie dwumecz z ZG i Grudziądzem. Który notabene, też skład ma podobny.

    Faktem jest, ze tor w Tarnowie jest specyficzny, zresztą w Grudziądzu również. Ale faktem jest również to, ze większość zawodników ze SE już dawno rozszyfrowała te tory. Wie jakie tam stosować silniki, jakie przełożenia. Jedyne czym możecie zaskoczyć przeciwnika, to ścieżkami na torze. Ale to można zrobić na każdym torze SE. O ile komisarze pozwolą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #3845
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    wystarczylby Ljung za Kildemanda i juz bylyby lepsze wyniki u siebie.
    atut toru powoduje, ze na dwie kolejki przed koncem UT jest >wciaz< w grze o utrzymanie.
    I jesli udaloby sie pyknac Czewe za 3pkt (szanse bliskie zeru) to TYLKO ze wzgledu na atut toru.

    Czym wytlumaczyc dwie porazki Dudka z Mroczką jak nie atutem toru?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    savage (13-08-2018)

  24. Powrót do góry    #3846
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zechciej zauważyć, że dyskutujemy o tym sezonie. My też nie mamy mocnego składu. Jak ten sezon pokazuje, skład mamy zbliżony do waszego. Jak sam twierdzisz, nie mamy atutu własnego toru. A mimo to mamy już jednego bonusa, i mamy też duże szanse na 2 bonusy dodatkowe.
    Mariusz nie zgodzę się, że nie macie mocniejsze składu, bo macie. Macie bardzo dobrych 3 ligowych seniorów, zdecydowanie mocniejszych juniorów + Jensena, który jest na poziomie Bjerre. Personalnie mamy zdecydowanie najsłabszą ekipę złożoną z 2 1-ligowych Polaków, średniaka KB, zawodnika jednego sezonu - Kildemanda, który w PLŻ byłby średniakiem, Pedersena - lidera i marnych juniorów. Powtórzę po raz wtóry - z takim składem, bez atutu toru, mielibyśmy na koncie zero punktów w tym momencie. Bjerre bez meczów w domu, ma średnią na poziomie 1,5 pkt/bieg, Jamróg 1,4 Kildemand 1,4...Mroczka nie istnieje totalnie, Rolnicki to samo. Zarówno Wy, jak i Grudziądz macie mocniejsze zespoły.

    Więc składy mamy podobne, jeśli chodzi o siłę rażenia. Według ciebie Tarnów ma nad Falubazem dużą przewagę własnego toru. Więc jeśli przegracie mecz w ZG za 3 pkt. To wtedy ciekaw jestem jak to wytłumaczysz. Że mimo porównywalnych składów, mając duży atut własnego toru, przegrywacie dwumecz z ZG i Grudziądzem. Który notabene, też skład ma podobny.
    "Porównywalne składy" to Twoje słowa, nie moje. Nie zgadzam się z nimi.

    Faktem jest, ze tor w Tarnowie jest specyficzny, zresztą w Grudziądzu również. Ale faktem jest również to, ze większość zawodników ze SE już dawno rozszyfrowała te tory. Wie jakie tam stosować silniki, jakie przełożenia. Jedyne czym możecie zaskoczyć przeciwnika, to ścieżkami na torze. Ale to można zrobić na każdym torze SE. O ile komisarze pozwolą
    Patryk nie wyglądał zaskoczony ścieżkami, Doyle również, podobnie było z Sajfutdinovem, Kołodziejem, Iversenem, Hampelem, Lindbaeckiem czy Holtą... Atut toru nie polega tylko na jego geometrii i ścieżkach, ale też na trudności z dopasowaniem do zmieniających się warunków. Jeśli tor zmienia się znacznie i niezbyt czytelnie, a gospodarze rozczytują go idealnie, wówczas pojawiają się takie "niespodzianki" jak komplety Bjerre'go czy seryjne +10 Jamroga w meczach z tuzami. Co za tym idzie - jest to atut toru.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  25. Powrót do góry    #3847
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tarnów to ekipa z największym atutem własnego toru w całej ekstralipie. Tylko dzięki temu i świetnej jeździe Nikodema ciągle pozostają w grze. Serio Mario nie wiem czemu zaklinasz rzeczywistość.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #3848
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Mariusz nie zgodzę się, że nie macie mocniejsze składu, bo macie. Macie bardzo dobrych 3 ligowych seniorów, zdecydowanie mocniejszych juniorów + Jensena, który jest na poziomie Bjerre. Personalnie mamy zdecydowanie najsłabszą ekipę złożoną z 2 1-ligowych Polaków, średniaka KB, zawodnika jednego sezonu - Kildemanda, który w PLŻ byłby średniakiem, Pedersena - lidera i marnych juniorów. Powtórzę po raz wtóry - z takim składem, bez atutu toru, mielibyśmy na koncie zero punktów w tym momencie. Bjerre bez meczów w domu, ma średnią na poziomie 1,5 pkt/bieg, Jamróg 1,4 Kildemand 1,4...Mroczka nie istnieje totalnie, Rolnicki to samo. Zarówno Wy, jak i Grudziądz macie mocniejsze zespoły.
    TY patrzysz na nazwiska, a ja patrzę na tegoroczne wyczyny waszych i naszych raiderów.

    Nicki, choć mało kto to zakładał przed sezonem, jest zawodnikiem z drugą średnią w SE. U nas najlepszy Patryk, jest na 12 pozycji. Nicki średnia domowa 2,531 średnia wyjazdowa 2,375. Patryk, dom 2,419 wyjazd 1.788. MJJ (16) dom 2,067 wyjazd 1,813, Bjerre (17) dom 2,290 wyjazd 1.448, Jamrog (26) dom, 1,897 wyjazd 1,444, Zengi (28) dom 1,786 wyjazd 1,552, Protas (38) dom 1,759 wyjazd 1.125, Kildemand (41) dom 1.450 wyjazd 1.304. Czyli patrząc już tylko na tych zawodników, i owszem, taki Bjerre, Dudek czy Protas, mają znaczne rozstrzały jeśli chodzi o wyjazd czy dom. Juniorów nawet nie porównuje, bo ciągle jedziemy albo bez Niedźwiedzia, albo bez Alexa, albo bez obu niczym teraz. Generalnie te składy, patrząc na zdobycze poszczególnych zawodników, są na zbliżonym poziomie. Potencjały są podobne. Podobnym potencjałem dysponuje też GKM. Reasumując, atut (jakiś tam) ma każda drużyna. Ale fakt, ze drużyny o podobnym potencjale do waszej drużyny, robią w Tarnowie 43 i 41 pkt, znaczy, że Tarnów nie ma jakiegoś nadzwyczajnego atutu własnego toru. To już jest mit. Duży atut toru to mieliście jak przyjeżdżał do was Falubaz w składzie z Hampelem, AJ, Protasem i Dudkiem, a wy bez Buczka i chyba Vacula, wygrywaliście mecz. Wtedy to goście na waszym torze nie widzieli o co chodzi. Dzisiejsze wyniki pokazują, że to już przeszłość. Zresztą podobnie jest z torem w Grudziądzu. Tam tak liczyli na ten atut toru, że jak przestawał działać to go jeszcze bardziej zabetonowali. A potem już sami nie wiedzieli, o co tam chodzi.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tarnów to ekipa z największym atutem własnego toru w całej ekstralipie. Tylko dzięki temu i świetnej jeździe Nikodema ciągle pozostają w grze. Serio Mario nie wiem czemu zaklinasz rzeczywistość.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    No być może i największym, tego nie wiem. Nie wiem jak to zmierzyć. Twierdzę tylko, że każdy tor jakiś atut ma, większy lub mniejszy. Ale jak ktoś mi mówi, że ten atut toru pozwoli im zlać Czewę za trzy (od tego temat się zaczął) to ja się tylko uśmiecham. Ten wielki atut toru, jaki Tarnów miał kiedyś, to już jest mit. Dzisiaj każdy wie jak tam trzeba jechać.

    Ale na koniec, dobra, niech wam będzie, ze Tarnów ma największy atut toru w SE. Tylko co z tego wynika, skoro ten atut nie przekłada się na wyniki. Takie wyniki, które dałyby chociaż spokojne utrzymanie w SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #3849
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, mistrzu nie odmawiam ci logiki rozumowania bo ja masz, uwazam natomiast ze - nedznie bo nedznie - latwiej sie tarnowianom wygrywa u siebie niz nam.

    Ja tam bonusa z Tarnowem pewny nie jestem. A wygrana Tarnowa z Czestochowa to taki sam level jak obecnie bonus z Tarnowem dla nas.

  28. Powrót do góry    #3850
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz, mistrzu nie odmawiam ci logiki rozumowania bo ja masz, uwazam natomiast ze - nedznie bo nedznie - latwiej sie tarnowianom wygrywa u siebie niz nam.

    Ja tam bonusa z Tarnowem pewny nie jestem. A wygrana Tarnowa z Czestochowa to taki sam level jak obecnie bonus z Tarnowem dla nas.
    No toś teraz pojechał.

    Chciałeś powiedzieć wygrana Tarnowa z Czewą za 3, bo o tym idzie dyskusja. I nikt nie twierdzi, ze bonus z Tarnowem u nas to będzie spacerek. Będzie to tak samo ciężki mecz jak każdy inny przy W69. Ale na rany Huszczy, skoro robimy w Tarnowie 43 pkt, to chyba bardziej prawdopodobne jest to, ze wygramy mecz z Tarnowem u siebie, niż to, ze Tarnów wygra u siebie z Czewa za 3 pkt , gdzie Czewa nie mogłaby zrobić więcej niż 35 pkt. ? Tarnów nigdzie nie zrobił na wyjeździe więcej niż 39 pkt (KST bez Holty). To czemu u nas miałby zrobić co najmniej 44 pkt ? Jasne, zawsze może się coś wydarzyć, jakiś kataklizm, ale póki co to jest matrix jakiś. I na koniec, jasne, że pewnym na 100% być nie można niczego. Bo to taki już sport. Ale ja twierdzę, ze jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego (jakieś kontuzje, jakieś deszcze które diametralnie zmienią tor) to mecz z Tarnowem wygramy, i to za trzy pkt.

    Czy znane są już godziny meczów 13 kolejki ?

    Bo tu może dojść do ciekawych sytuacji. Jeśli najpierw odjadą mecz w Tarnowie z Czewą, a w godzinach wieczornych będzie mecz Falubazu w Grudziądzu, to nasi przystąpią do meczu, znając już wynik z Tarnowa. Jeśli Tarnów by poległ, to nasi jechali by w tym meczu z mniejszą presją.

    Jak by jednak nie było to ja obstawiam naszą wygraną w Grudziądzu, w najgorszym razie wyrwanie bonusa. I naszą wygraną za trzy w meczu z Tarnowem u nas. A co, wolno mi
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-08-2018 o 20:05
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #3851
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Uwazam, ze nieco latwiej bedzie Tarnowowi zrobic 46 z Czestochowa niz nam 48 z Tarnowem. Dla mnie to roznica astronomiczna. Nie musisz sie zgadzac.

    Bonus w Grudziadzu to minimum ale od niedawna nie widze powodow, dla ktorych mielibysmy tam wygrac. Chyba ze bedzie lalo pol niedzieli i sie im tor spierdzieli jak rok temu z Toruniem, to ok. W normalnych warunkach realne jest 40 punktow, nie wiecej.

  30. Powrót do góry    #3852
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Tarnow - Czewa godz 17
    Grudziadz - ZG godz 19:30
    Wrocek - Torun godz 19:30

  31. Powrót do góry    #3853
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Uwazam, ze nieco latwiej bedzie Tarnowowi zrobic 46 z Czestochowa niz nam 48 z Tarnowem. Dla mnie to roznica astronomiczna. Nie musisz sie zgadzac.

    Bonus w Grudziadzu to minimum ale od niedawna nie widze powodow, dla ktorych mielibysmy tam wygrac. Chyba ze bedzie lalo pol niedzieli i sie im tor spierdzieli jak rok temu z Toruniem, to ok. W normalnych warunkach realne jest 40 punktow, nie wiecej.
    Mariusz tez pomija pewien aspekt w tej calej dyskusji, mianowicie, 43 pkt Falubazu w Tarnowie to tez w jakis sposob poklosie braku atutu toru UT w tym konkretnym meczu (padalo przed meczem chyba ze dwa dni jak sie nie myle, wielu wrozylo, ze meczu nie bedzie) + pierwszy mecz w lidze (a treningow przed sezonem przy Z3 bylo tyle, ze na palcach jednej reki Pedersena by policzyl - po pogoda).
    Pierwszy mecz zawsze sie rzadzi swoimi prawami a gospodarz ma trudniej w takim meczu.

    Nie mowie, ze bylby w meczu UT-FZG pogrom czy cos. Ale 50-40 na ten moment byloby realne a u progu sezonu wyszlo gorzej
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #3854
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dzis bysmy przesrali jak w Czestochowie, duzo szczescia z tym kalendarzem.

  33. Powrót do góry    #3855
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Falubaz generalnie przyfarcił trochę z terminarzem. Na dzień dzisiejszy nie widziałbym szans ani na 43 pkt w Tarnowie ani na 53 pkt z Grudziądzem, a to te dwa spotkania prawdopodobnie zadecydują o bonusach Falubazu z bezpośrednimi przeciwnikami do utrzymania.

    Ogólnie ta drużyna jest tak bezbarwna i nijaka, że ciężko się na nią patrzy. Szczerze to pożegnałbym bez żalu wszystkich oprócz Dudka i Jensena. Ew. Protas jako zawodnik nr 5 na 3-4 biegi w meczu, bo na więcej go chyba już nie stać. Ale tutaj też powinna się odbyć poważna rozmowa z PePe czy on dalej się ściga czy już tylko się bawi w żużel. Doceniam to co zrobił przez lata dla tego klubu, ale już raz przerabialiśmy trzymanie w składzie legendy ze względu na zasługi.

  34. Powrót do góry    #3856
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Falubaz generalnie przyfarcił trochę z terminarzem. Na dzień dzisiejszy nie widziałbym szans ani na 43 pkt w Tarnowie ani na 53 pkt z Grudziądzem, a to te dwa spotkania prawdopodobnie zadecydują o bonusach Falubazu z bezpośrednimi przeciwnikami do utrzymania.

    Ogólnie ta drużyna jest tak bezbarwna i nijaka, że ciężko się na nią patrzy. Szczerze to pożegnałbym bez żalu wszystkich oprócz Dudka i Jensena. Ew. Protas jako zawodnik nr 5 na 3-4 biegi w meczu, bo na więcej go chyba już nie stać. Ale tutaj też powinna się odbyć poważna rozmowa z PePe czy on dalej się ściga czy już tylko się bawi w żużel. Doceniam to co zrobił przez lata dla tego klubu, ale już raz przerabialiśmy trzymanie w składzie legendy ze względu na zasługi.
    Dostawaliśmy wciry w Czewie, a za beznadziejnego w niedzielę Zengiego, nie było nawet kogo wstawić w RT. Taka to drużyna, nawet lider Dudek jedzie najczęściej w stylu 3,1,3,0,3, a wobec innych zawodników, to już w ogóle czarna magia. Oprócz Pepe w tym roku, tam raczej wiadomo co.
    Jeśli Pepe ma tak kaleczyć rzemiosło, to lepiej by odszedł lub zakończył swoją całkiem udaną karierę- albo się weźmie za siebie, albo niech się zastanowi czy warto? W zasadzie to w miejsce Pepe mielibyśmy jakiegoś mocnego seniora i byłaby spokojna walka, jeśli nie spokojne PO to walka o PO-jak Czewa czy Toruń. Układ Doyle, Thorssell, Jensen, Zengota, Dudek, juniorzy jechałby przyzwoicie, a to niewielka dopłata do składu z tego roku, choć akurat ten sezon z tym składem nie wyglądałby dobrze, ale przyszły? Potrzebny na gwałt, bardzo dobry rzadko zawodzący lider. Nawet jeśli po ciężkich bólach się utrzymamy, to przyszły rok będzie podobny przy tej polityce. Chyba trzeba znowu przywyknąć do awansów i spadków co rok lub dwa. Deja Vu się zapowiada.

  35. Powrót do góry    #3857
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Eh , zielonogórcy ! Do góry czajniki ! Wystarczyłby jeden malutki punkcik Pedersena w Toruniu wiecej i juz by was nie było a tak nadal jestescie i jako koneser powiem ze bedziecie nadal kosztem sciany wschodniej !
    Pozdrawiam normalnych
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #3858
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Eh , zielonogórcy ! Do góry czajniki ! Wystarczyłby jeden malutki punkcik Pedersena w Toruniu wiecej i juz by was nie było a tak nadal jestescie i jako koneser powiem ze bedziecie nadal kosztem sciany wschodniej !
    Pozdrawiam normalnych
    Czołem Emilek
    Ty będziesz wiedział bo kto jak nie Ty a więc prawdą jest co mówią częstochowskie ulice w sobotnie noce na temat ''biznesów'' Ryszarda H ?

  37. Powrót do góry    #3859
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mariusz tez pomija pewien aspekt w tej calej dyskusji, mianowicie, 43 pkt Falubazu w Tarnowie to tez w jakis sposob poklosie braku atutu toru UT w tym konkretnym meczu (padalo przed meczem chyba ze dwa dni jak sie nie myle, wielu wrozylo, ze meczu nie bedzie) + pierwszy mecz w lidze (a treningow przed sezonem przy Z3 bylo tyle, ze na palcach jednej reki Pedersena by policzyl - po pogoda).
    Pierwszy mecz zawsze sie rzadzi swoimi prawami a gospodarz ma trudniej w takim meczu.

    Nie mowie, ze bylby w meczu UT-FZG pogrom czy cos. Ale 50-40 na ten moment byloby realne a u progu sezonu wyszlo gorzej
    Obstawiam, że dzisiaj wygralibyśmy 51-39 spokojnie.
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  38. Powrót do góry    #3860
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    [No i znowu błądzisz. Tak samo "mizerny" skład seniorski ma Stal, Sparta, Tarnów, Grudziądz czy Czewa. Ciut lepszy ma Toruń i najmocniejszy ma Unia. Czyli wychodzi na to, ze poza KST i Unia Leszno, o pozostałe dwa miejsca będą walczyć Falubaz, GKM, Czewa, Sparta, Tarnów i Gorzów. I tu, spośród tych ekip, nie ma zdecydowanych faworytów. Każda z tych drużyn może wejść do PO, jak i każda z nich może walczyć o utrzymanie.[/QUOTE]

    Kto napisał powyższy post? Kto zgadnie?
    Ładna mi porównywalna mizeria składu Stali, Czewy czy tam Sparty nawet. Jedni z kontuzjami podstawowych zawodników urobili 21 pkt, a Falubaz w jeździe "pełną siłą" w całym sezonie aż 7pkt. Trzy razy więcej z problemami kadrowymi, ale grunt to optymizm, by nie powiedzieć więcej.
    Przed chwilą obejrzałem skrót z Czewy, Pepe to zawodnik Falubazu czy jakiś niezależny żużlok, który dostał się przypadkiem w walkę dwóch drużyn? Lubię gościa za wolę walki, ale za jazdę przeciw wszystkim to..., niech się ten Pepe zastanowi nad sobą, szkoda naszych punktów i jego wizerunku.

  39. Powrót do góry    #3861
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie znasz się i nie wyłapałeś kontekstu papuasie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (14-08-2018), Torretoo (14-08-2018), darsen (14-08-2018), lego (14-08-2018)

  41. Powrót do góry    #3862
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    [No i znowu błądzisz. Tak samo "mizerny" skład seniorski ma Stal, Sparta, Tarnów, Grudziądz czy Czewa. Ciut lepszy ma Toruń i najmocniejszy ma Unia. Czyli wychodzi na to, ze poza KST i Unia Leszno, o pozostałe dwa miejsca będą walczyć Falubaz, GKM, Czewa, Sparta, Tarnów i Gorzów. I tu, spośród tych ekip, nie ma zdecydowanych faworytów. Każda z tych drużyn może wejść do PO, jak i każda z nich może walczyć o utrzymanie.

    Kto napisał powyższy post? Kto zgadnie?
    Ładna mi porównywalna mizeria składu Stali, Czewy czy tam Sparty nawet. Jedni z kontuzjami podstawowych zawodników urobili 21 pkt, a Falubaz w jeździe "pełną siłą" w całym sezonie aż 7pkt. Trzy razy więcej z problemami kadrowymi, ale grunt to optymizm, by nie powiedzieć więcej.
    Przed chwilą obejrzałem skrót z Czewy, Pepe to zawodnik Falubazu czy jakiś niezależny żużlok, który dostał się przypadkiem w walkę dwóch drużyn? Lubię gościa za wolę walki, ale za jazdę przeciw wszystkim to..., niech się ten Pepe zastanowi nad sobą, szkoda naszych punktów i jego wizerunku.
    Mariusz vel Strazak
    Takie „soczyste” wypowiedzi z reguly na tym forum on płodzi, a juz na pewno jest niekwestionowanym liderem w tej kategorii.

  42. Powrót do góry    #3863
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Panowie, mówmy o tym sezonie, a nie gdybajmy
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  43. Powrót do góry    #3864
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    a ja myślę, że nie ma co wyciągać czyichś starych wpisów, bo zawsze się znajdzie jakieś głupstwo co ktoś palnął, poza tym Mariusz miał trochę racji, jest Leszno i reszta świata przez dużą część sezonu
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  44. Powrót do góry    #3865
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dla mnie różne godziny rozpoczęcia tych spotkań budzą ...zaciekawienie.
    Zazwyczaj dwie ostatnie kolejki sezonu zasadniczego były rozgrywane w tym samym czasie o tej samej godzinie.
    Zwłaszcza jeśli dotyczyło to zainteresowanych drużyn.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #3866
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Dla mnie różne godziny rozpoczęcia tych spotkań budzą ...zaciekawienie.
    Zazwyczaj dwie ostatnie kolejki sezonu zasadniczego były rozgrywane w tym samym czasie o tej samej godzinie.
    Zwłaszcza jeśli dotyczyło to zainteresowanych drużyn.
    Mogę się mylić ale tu główną rolę odgrywa TV.

  46. Powrót do góry    #3867
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A mimo to mamy już jednego bonusa
    wstydu nie masz
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #3868
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Dla mnie różne godziny rozpoczęcia tych spotkań budzą ...zaciekawienie.
    Zazwyczaj dwie ostatnie kolejki sezonu zasadniczego były rozgrywane w tym samym czasie o tej samej godzinie.
    Zwłaszcza jeśli dotyczyło to zainteresowanych drużyn.
    Niby tak ale mając na względzie zestawienie tych par to nie ma żadnego znaczenia. Nikt nikomu nie odpuści bo ma o co jechać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  48. Powrót do góry    #3869
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Nie widze zadnego problemu z godzinami meczow - wszystkie trzy ekipy jada o zycie miedzy soba. Kazdy bedzie gryzl, barazy tez nikt nie chce bo pech moze sprawic psikusa (a Lublin w barazu to niewygodny rywal - zwlaszcza dla GKM w mojej opini)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #3870
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie znasz się i nie wyłapałeś kontekstu papuasie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Staram się, ale jako papuas nie odczytuje wszystkich myśli wszechwiedzącego!
    Liga trzech prędkości, wielu to przepowiadało-Unia L. w 1, Stal, Sparta, GW, Włóklniarz w2 i GKM, Falubaz, Unia T. w 3. Niestety GW nie dotrzymał trochę poziomu i tempa. Zrównywać Falubaz ze Spartą czy Stalą to potrafił chyba tylko jeden forumowicz, optymizm czy coś więcej?
    TV rządzi godz spotkań, lepiej dla rozgrywek, byłoby rozgrywanie tych kluczowych spotkań o tej samej porze. Spotkania w Grudziądzu i Tarnowie powinny być o tej samej porze oraz w Zielonej Górze i Częstochowie także.
    Niepokoi mnie ten Pepe, jeździ sam przeciw wszystkim, oby w kluczowym momencie nie nawywijał znowu czegoś. Już parę razy mu się to przydarzyło w tym sezonie, jakieś "W" lub chaos który zepchnie Falubaz do Nice.
    Szanse Falubazu na obronę w tym momencie oceniam na 50:50, Pepe i Thorssell trochę szybsi, ale Dudek, Zengi i MJJ wyraźnie nie domagają, w odniesieniu do początku sezonu a jeszcze podstawowi juniorzy na zwolnieniu, będzie ciężko.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •