Strona 71 z 151 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,195 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3151
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    PePe przez ostatni tydzień dostał takiego "pałera" od kibiców, że przy tym wypicie tira Red Bulla byłoby tylko dziecinna igraszką
    No kapitan dobitnie już się przekonał, że może liczyć na kibiców, bo wsparcie ma ogromne i kibic jest w stanie wybaczyć mu wiele.
    Teraz niech tylko zacznie "żreć" na torze coby kapitan mógł na koniec sezonu zameldować wykonanie zadania i byłoby cacy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #3152
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Oby potwierdził to w Toruniu, tam będąc w formie szalał aż miło.

    ps.
    dobrze, że mamy tam swojego człowieka, już On dobrze wie jaki tor przygotować

  3. Powrót do góry    #3153
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Pepeta super gość, odpracował już wszystkie swoje winy z przeszłości z nawiążką.
    Po zawieszeniu kevlaru na kołku powinna się znależć posada w klubie dla Profesora.

    No i za kilka lat fajnie by było zobaczyć Profesora Pepete w Galerii Sław na W69.
    Już wysyłasz PP na emeryturę?
    Sam Piotr powinien wiedzieć czy ma wystarczającą energię/zdrowie/możliwości/sprzęt do jazdy w Elidze, to niegłupi zawodnik. Z drugiej strony, powinien jeździć dopóty, dopóki nie będzie najsłabszym seniorem w teamie. Taka jazda jaką prezentował do wczorajszego meczu, kwalifikuje go do sportowej emerytury. On sam chyba wie, czy to tylko sprzęt, czy kończą się jego możliwości.

  4. Powrót do góry    #3154
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Mariusz przyznaj się.
    Na filmiku (4:30) z podziękowaniami gdy nasza ekipa jest na drugim wirażu Pepe podchodzi i ściska się na misia z jednym kolesiem, potem idzie Walczak i krzyczy Mario.
    To na pewno Ty .

  5. Powrót do góry    #3155
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Już wysyłasz PP na emeryturę?
    Sam Piotr powinien wiedzieć czy ma wystarczającą energię/zdrowie/możliwości/sprzęt do jazdy w Elidze, to niegłupi zawodnik. Z drugiej strony, powinien jeździć dopóty, dopóki nie będzie najsłabszym seniorem w teamie. Taka jazda jaką prezentował do wczorajszego meczu, kwalifikuje go do sportowej emerytury. On sam chyba wie, czy to tylko sprzęt, czy kończą się jego możliwości.
    Jakbys uważnie czytał forum, to byś też wyczytał, że pisałem dokładnie to samo.
    Niech jezdzi jak najdłużej, sam pewnie bedzie dobrze wiedział kiedy ze sceny zejść, bo to łebski gość.
    Nikt profesora na emeryture nie wysyła, no może było kilku zawistników z innych klubów.

    Zresztą gdzie Ty tam wyczytałes, że ja twierdze, że powinien zawiesić już kevlar?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #3156
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jakbys uważnie czytał forum, to byś też wyczytał, że pisałem dokładnie to samo.
    Niech jezdzi jak najdłużej, sam pewnie bedzie dobrze wiedział kiedy ze sceny zejść, bo to łebski gość.
    Nikt profesora na emeryture nie wysyła, no może było kilku zawistników z innych klubów.

    Zresztą gdzie Ty tam wyczytałes, że ja twierdze, że powinien zawiesić już kevlar?
    Nie pisałeś.
    Pisałeś tak, jakby on sam już niedługo miał kończyć karierę i wahał się co z sobą zrobić. Rozumiemy się.

  7. Powrót do góry    #3157
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie pisałeś.
    Pisałeś tak, jakby on sam już niedługo miał kończyć karierę i wahał się co z sobą zrobić. Rozumiemy się.
    Niech jedzi ile chce.
    Ważne żeby czerpał z tego radość i prezentował odpowiedni poziom, bo bez tego zniknie radość i nie bedzie ta jazda cieszyła, tylko frustrowała.
    Pepeta młodzieniaszkiem nie jest i każdy słabszy sezon bedzie dawał zawsze do myślenia.

    Gdy tej radości bedzie brakowało i poziom sportowy nie bedzie odpowiedni, to mam nadzieje, że Pepeta nie bedzie się rozmieniał i ganiał za groszem gdzieś na zapleczu ligi, tylko zajmie się swoim biznesem, czy znajdzie właśnie gdzieś miejsce przy klubie, gdzie bedzie mógł jeszcze w tym wszystkim być i czerpać radość.

    Jest Andrzej Huszcza, fajnie jakby był też Piotr Protasiewicz, a w przyszłości i Patryk Dudek.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-06-2018 o 12:33
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #3158
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2015
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 40 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Mariusz przyznaj się.
    Na filmiku (4:30) z podziękowaniami gdy nasza ekipa jest na drugim wirażu Pepe podchodzi i ściska się na misia z jednym kolesiem, potem idzie Walczak i krzyczy Mario.
    To na pewno Ty .
    Z tego co udało mi się zobaczyć, to jest "Mario" - były mechanik Kurmanka, potem bodajże pracował też u Lindgrena i pomagał Herbiemu za czasów ich startów w Falubazie, był chyba także u Pepe.

  9. Powrót do góry    #3159
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro Zobacz posta
    Z tego co udało mi się zobaczyć, to jest "Mario" - były mechanik Kurmanka, potem bodajże pracował też u Lindgrena i pomagał Herbiemu za czasów ich startów w Falubazie, był chyba także u Pepe.
    A to lipa

    A tak swoją drogą to fajna i naprawdę szczera radość naszego teamu po meczu.
    W tym kontekście jeszcze większego znaczenia nabiera wsparcie od kibiców po meczu w GW.

  10. Powrót do góry    #3160
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Nawet koszulki ze wsparciem dla Zgardy były.
    Fajna inicjatywa.

    photo_portal_new.jpg
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Eneasz (18-06-2018)

  12. Powrót do góry    #3161
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    zwróciłem uwagę na te koszulki, bo wyglądali jak na stypie.
    czarny to kolor żałoby - wypadek zgardy, widmo spadku z ligi, czyli wszystko się zgadzało.

    falubazowy kolor koszulek byłby o niebo lepszy. zielony to kolor nadziei.
    inicjatywa fajna, ale ktoś nie pomyślał do końca.

  13. Powrót do góry    #3162
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Akurat sporo gadzetów jest w kolorze czarnym i te skojarzenia ze stypą całkiem niepotrzebne.
    Akcja godna szacunku, bo jak taki Zgarda ogląda i widzi, że ma wsparcie od klubu i kolegów z toru, to od razu lepiej na sercu, bo może w pełni poczuć się częscią tej ekipy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #3163
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,760
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Hej ludki może byście w Leszczyńskim wątku troszkę podyskutować bo zdaje się "umarł"

  15. Powrót do góry    #3164
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Hej ludki może byście w Leszczyńskim wątku troszkę podyskutować bo zdaje się "umarł"
    Jak po koleżeńsku oddacie nam meczowe punkty, to z pewnoscią odżyje, aż bedziesz miał tego dość.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (18-06-2018)

  17. Powrót do góry    #3165
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Hej ludki może byście w Leszczyńskim wątku troszkę podyskutować bo zdaje się "umarł"
    A co baronowisko zanudziło was na śmierć ?

  18. Powrót do góry    #3166
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,760
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A co baronowisko zanudziło was na śmierć ?
    Wqrwia mnie już ten tor, ale co ja mogę....

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak po koleżeńsku oddacie nam meczowe punkty, to z pewnoscią odżyje, aż bedziesz miał tego dość.
    Jarka oddamy, edit: doplacimy

  19. Powrót do góry    #3167
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wqrwia mnie już ten tor, ale co ja mogę....
    Zbudowaliście za mocną ekipe na te rozgrywki i wieje nudą.
    Jakaś pikieta pod klubem czy strajk kibiców żeby nie budować takich mocnych ekip by się przydała.
    Nawet Wełna zniknął i nie musi nic demtować.

    Monotonne wygrywanie meczów może się znudzić.
    Kibic tęskni za emocjami, za stresem i obawami o wynik, co by było o czym gadać, wygramy-przegramy ...

    Sport bez emocji jest jak nudny serial.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #3168
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wqrwia mnie już ten tor, ale co ja mogę....



    Jarka oddamy, edit: doplacimy
    Słuchaj wystarczy zrobić jedną rzecz. Kibice Irlandii po euro śpiewali "Let's make Poznań". Weźcie z nich przykład tyle że musicie sobie zrobić w Lesznie Toruń a na koniec roku wasz wątek będzie liczył ze 300 stron

  21. Powrót do góry    #3169
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Hej ludki może byście w Leszczyńskim wątku troszkę podyskutować bo zdaje się "umarł"
    Nie prowokuj, bo zaraz coś tam skrobnę i będzie rzeź

    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Mariusz przyznaj się.
    Na filmiku (4:30) z podziękowaniami gdy nasza ekipa jest na drugim wirażu Pepe podchodzi i ściska się na misia z jednym kolesiem, potem idzie Walczak i krzyczy Mario.
    To na pewno Ty .
    Nie przyznam się, to nie ja
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #3170
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,429
    Kliknij i podziękuj
    1,292
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wqrwia mnie już ten tor, ale co ja mogę....



    Jarka oddamy, edit: doplacimy
    Taa, oddaliśmy Wam Jarka w formie, a teraz jak go popsuliście, to oddajecie. Jak się coś od kogoś bierze, to się oddaje w takim stanie w jakim się brało. Teraz co, mamy go znowu kilka lat "budować"? Nasz mag od odbudowywania spieprzył do Czewy i swoją moc zabrał ze sobą, przelewając ją na Miedziaka.
    W sumie mamy jeszcze naszą Magię, więc może się udać...

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    Dominik (18-06-2018)

  24. Powrót do góry    #3171
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Oby potwierdził to w Toruniu, tam będąc w formie szalał aż miło.

    ps.
    dobrze, że mamy tam swojego człowieka, już On dobrze wie jaki tor przygotować
    Myślisz, że Jacek byłby chętny przywitać tam naszych chlebem i solą?
    Ja to bym raczej spodziewał się kolejnej przebudowy toru, jakieś zasieki, zapadnie, bo co by nie mówić, to facet walczy jeszcze o reszte szacunku do swojego nazwiska i raczej żadne sentymenty tu grać roli nie będą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #3172
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie prowokuj, bo zaraz coś tam skrobnę i będzie rzeź
    Weź im tam pieprznij coś o szkoleniu czy też pewnym wychowanku Polonii Piła

  26. Powrót do góry    #3173
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Taa, oddaliśmy Wam Jarka w formie, a teraz jak go popsuliście, to oddajecie. Jak się coś od kogoś bierze, to się oddaje w takim stanie w jakim się brało. Teraz co, mamy go znowu kilka lat "budować"? Nasz mag od odbudowywania spieprzył do Czewy i swoją moc zabrał ze sobą, przelewając ją na Miedziaka.
    W sumie mamy jeszcze naszą Magię, więc może się udać...
    Choć byłem mocnym zwolennikiem aby JHJ został w ZG na ten sezon, to teraz, po jego odejściu, żadnych JH w Falubazie już nie chcę. Mi się podoba ten układ który teraz mamy. Mimo, że walczymy o byt w SE, to wole oglądać ten zespół wychowanków, wzmocniony takim MJJ, niż JH z Doylem, i łapać się na 4 miejsce w tabeli po PO.

    Ten zespól który teraz mamy, szału żadnego nie robi, ale jest jakiś swojski, jest fajny klimat wokół drużyny. Jak obronimy SE, to liczę na ewentualnie jeden zakup, jedno wzmocnienie. I to nie z TOP 5 SGP, ale jakiś ciekawy zawodnik, któremu się chce jeździć i wygrywać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #3174
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Choć byłem mocnym zwolennikiem aby JHJ został w ZG na ten sezon, to teraz, po jego odejściu, żadnych JH w Falubazie już nie chcę. Mi się podoba ten układ który teraz mamy. Mimo, że walczymy o byt w SE, to wole oglądać ten zespół wychowanków, wzmocniony takim MJJ, niż JH z Doylem, i łapać się na 4 miejsce w tabeli po PO.

    Ten zespól który teraz mamy, szału żadnego nie robi, ale jest jakiś swojski, jest fajny klimat wokół drużyny. Jak obronimy SE, to liczę na ewentualnie jeden zakup, jedno wzmocnienie. I to nie z TOP 5 SGP, ale jakiś ciekawy zawodnik, któremu się chce jeździć i wygrywać.
    Mam podobne zdanie. Jeśli się utrzymamy, to potrzebujemy 1 mocnego seniora zamiast 3 obecnych (Jakob,Rudy,Niemiec). Taki Artiom byłby idealny, tylko pewnie qrewsko drogi.

    Ja nie wiem czy by nie zaryzykować np. Fricke (ale oprócz niego musiałby zostać np. Jakob). Gość jedzie straszna padlinę, już gorzej być nie może a jeździć potrafi i udowodnił to nie raz. Może z Wrocka go pogonią a wtedy to bym zaraz do niego podbijał. No chyba że faktycznie będzie nas stać na kogoś z TOP SGP, ale to wątpię.

  28. Powrót do góry    #3175
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Thomsen, Mikkelsen, Murzyn, Przedpełski
    To w pierwszej kolejności.

  29. Powrót do góry    #3176
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mam podobne zdanie. Jeśli się utrzymamy, to potrzebujemy 1 mocnego seniora zamiast 3 obecnych (Jakob,Rudy,Niemiec). Taki Artiom byłby idealny, tylko pewnie qrewsko drogi.

    Ja nie wiem czy by nie zaryzykować np. Fricke (ale oprócz niego musiałby zostać np. Jakob). Gość jedzie straszna padlinę, już gorzej być nie może a jeździć potrafi i udowodnił to nie raz. Może z Wrocka go pogonią a wtedy to bym zaraz do niego podbijał. No chyba że faktycznie będzie nas stać na kogoś z TOP SGP, ale to wątpię.
    Stać, nie stać ...

    Fricke to jeden z tych, co to może odpali, a może i nie.
    Szkoda czasu i pieniędzy na takich, przerabialiśmy to już.

    Tu potrzeba jeszcze kogoś, kto by był w stanie razem z Dudim pociągnać ten zespół, przesądzić w nominowanych o wygranej, takiego kogoś potrzeba.
    Jak kasy by brakło to nie musi być z topu, ale ktoś z potencjałem na lidera.

    Przy braku mocnej juniorki trzeba o tym myśleć, bo jak przyjdzie kolejny taki co to by mógł odpalić, ale nie odpali, to może być ciężko obronbić lige.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Eneasz (18-06-2018)

  31. Powrót do góry    #3177
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mam podobne zdanie. Jeśli się utrzymamy, to potrzebujemy 1 mocnego seniora zamiast 3 obecnych (Jakob,Rudy,Niemiec). Taki Artiom byłby idealny, tylko pewnie qrewsko drogi.

    Ja nie wiem czy by nie zaryzykować np. Fricke (ale oprócz niego musiałby zostać np. Jakob). Gość jedzie straszna padlinę, już gorzej być nie może a jeździć potrafi i udowodnił to nie raz. Może z Wrocka go pogonią a wtedy to bym zaraz do niego podbijał. No chyba że faktycznie będzie nas stać na kogoś z TOP SGP, ale to wątpię.
    Ja bym go odpuścił. Nie mam zaufania do kangurów. Miał propozycję od Zdzicha to nie był zainteresowany, pewnie za mało mu proponowali. Doyle to też taki gość, ze pójdzie tam gdzie mu więcej zaproponują. Bardziej bym celował w jakiegoś Lamberta, Thomsena. Zobaczymy co dalej będzie prezentował Kacper. Bo jeśli się okaże, że jego niemoc była spowodowana sprzętem i w następnych meczach potwierdzi swoją przydatność, to pomyślałbym aby go zostawić i np. ściągnąłbym Łoktajeva Niech by walczyli o skład.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #3178
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro Zobacz posta
    Z tego co udało mi się zobaczyć, to jest "Mario" - były mechanik Kurmanka, potem bodajże pracował też u Lindgrena i pomagał Herbiemu za czasów ich startów w Falubazie, był chyba także u Pepe.
    To na pewno jest TEN Mario, o którym piszesz.
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  33. Powrót do góry    #3179
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja bym go odpuścił. Nie mam zaufania do kangurów. Miał propozycję od Zdzicha to nie był zainteresowany, pewnie za mało mu proponowali. Doyle to też taki gość, ze pójdzie tam gdzie mu więcej zaproponują. Bardziej bym celował w jakiegoś Lamberta, Thomsena. Zobaczymy co dalej będzie prezentował Kacper. Bo jeśli się okaże, że jego niemoc była spowodowana sprzętem i w następnych meczach potwierdzi swoją przydatność, to pomyślałbym aby go zostawić i np. ściągnąłbym Łoktajeva Niech by walczyli o skład.
    Czyli dalej chcesz snuć wizję siły Falubazu, porównywalnej z najlepszymi, a nie mając do tego solidnych przesłanek. Jeszcze nie wiadomo jak będą zbudowane inne drużyny, ale taki skład już z daleka śmierdzi problemami w utrzymaniu. Odliczyć trzeba jeszcze urobek juniorów około 6pkt/ mecz., a to dodatkowa dziura do załatania. Bo raczej nie kupimy sobie Smektały, czy innego Drabika.
    Mało tego, trzeba jeszcze obronić Eligę, bonusy same się nie zrobią, ani z Tarnowem się samo nie wygra. Żeby nie było zdziwienia, jak ostatni mecz pójdzie na noże i kości będą trzeszczeć. Albo taki ostry trening, jak ostatnio przed Spartą i stracimy dwóch zawodników... .

  34. Powrót do góry    #3180
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Słuchajcie jeszcze się nie utrzymaliśmy a już niektórzy by chcieli taki skład na kolejny rok?
    chyba ten sezon jest wystarczająca nauczka? Jeśli się utrzymamy to musi przyjść lider a nie kolejna niewiadoma. Spaść jest bardzo łatwo a potem powrót i zbudowanie składu na utrzymanie to baaaardzo droga i niepewna impreza. Ja bym celował w takiego Przemka Pawlickiego albo jakiegoś dobrego obcokrajowca o znanym nazwisku i dobrej średniej.

    Murzyn chimeryczny i nieodpowiedzialny, nic nie gwarantuje a jak zacznie pic to znów rzuci żużel albo go aresztują.
    Loktajew po dobrym początku cieniuje w I lidze i jest niepoważny.
    Thomsen fajny kozak tylko ma słabe starty, Mikkelsen nawet nawet, Przedpelski za duże ryzyko.

    Cos czytałem na SF w komentarzach, ze Kacper jechał na silniku od Patryka?

    Aha i mam nadzieje ze Niedźwiadek nie wystartuje jutro w tych DMPJ w Ostrowie, żeby go znów jakiś żółtodziób skasował i polecieli razem w bandę? Rok temu tak miał w Rybniku chyba i teraz w Ostrowie...

  35. Powrót do góry    #3181
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Te punkty Kacpra to nie nagły przypływ formy,tylko jazda na silniku Patryka.
    Piotrowi silnik załatwił klub.

  36. Powrót do góry    #3182
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Te punkty Kacpra to nie nagły przypływ formy,tylko jazda na silniku Patryka.
    Piotrowi silnik załatwił klub.
    A wiesz z jakiej stajni to jest ten silnik ?

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Czyli dalej chcesz snuć wizję siły Falubazu, porównywalnej z najlepszymi, a nie mając do tego solidnych przesłanek. Jeszcze nie wiadomo jak będą zbudowane inne drużyny, ale taki skład już z daleka śmierdzi problemami w utrzymaniu. Odliczyć trzeba jeszcze urobek juniorów około 6pkt/ mecz., a to dodatkowa dziura do załatania. Bo raczej nie kupimy sobie Smektały, czy innego Drabika.
    Mało tego, trzeba jeszcze obronić Eligę, bonusy same się nie zrobią, ani z Tarnowem się samo nie wygra. Żeby nie było zdziwienia, jak ostatni mecz pójdzie na noże i kości będą trzeszczeć. Albo taki ostry trening, jak ostatnio przed Spartą i stracimy dwóch zawodników... .
    A kiedy ja snułem takie wizje ? Przed sezonem już pisałem, że tym skladem powinniśmy się spokojnie utrzymać, a przy odp. dozie szczęścia nawet wejść do PO. Cały czas nie zmieniam opinii. I gdzie tu widzisz abym snuł jakaś siłę Faluabzu ?

    I przestańcie histeryzować na zapas. Od połowy RZ słyszę, że mamy kiepski kalendarz. Słysze to tu na forum, słyszę to w mediach od "ekspertów". Czasami wydaje mi się, ze jedni czytają drugich i powtarzają głupoty. Kalendarz mamy taki sam jak wszyscy. Tyle, że mamy tą przewagę, że dwa ostatnie mecze jedziemy z ekipami, które są zagrożone spadkiem. I tu prawdopodobnie będziemy w sytuacji rozdających karty. Za dwa tygodnie mamy mecz z Toruniem. I powiem, że ten mecz ma olbrzymie znaczenie dla nas jak i KST. Toruń chcąc myśleć o PO ( a to jest ich zadanie) musi zgarnąć całą pule, czyli wygrać za trzy. My jak przegramy za wiele nie tracimy, jak zdobędziemy bonusa, to już jest dobrze. Bo jeśli zakładać, ze spadek rozstrzygnie sie pomiędzy ZG, Toruniem, Tarnowem i GKM, to zanosi się na to, ze z każdą z tych ekip będziemy mieli wygrany dwumecz. Z taką Spartą (jakby nie patrzeć pretendent do DMP) już mamy wygrany dwumecz. Więc dlaczego nie z Toruniem, Tarnowem czy GKM ? A jak by się udało wygrać na MA. To wtedy jedziemy już na luzie resztę meczy, bez specjalnej spiny, i możemy na tym tylko zyskać. A wtedy nich się nas Cieślak boi.

    I przypominam, między drugą a 7 ekipą SE, jest tylko 5 pkt różnicy w tabeli. I 5 kolejek do odjechania. Tu jeszcze wszystko się może zdarzyć.

    Ja bym celował w takiego Przemka Pawlickiego albo jakiegoś dobrego obcokrajowca o znanym nazwisku i dobrej średniej.
    Hmm, Pawlicki Przemek chyba byłby OK. On mi pasuje charakterologicznie do drużyny. Ale jak mam być szczery to w kwestii obcokrajowca "o znanym nazwisku" mam mocno mieszane odczucia. Bo niby konkretnie kogo ? Rzecz w tym, ze te asy się cenią okrutnie, a gwarancji wyniku nie ma żadnej. W zasadzie jest tylko jeden obcokrajowiec z TOP 10 SGP, którego chętnie widziałbym w Falubazie, to jest Tai Woffinden. Gość jest małokonfliktowy i to jest jego największa zasługa, oprócz faktu, ze trzyma odp. poziom sportowy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-06-2018 o 20:10
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #3183
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No to ja Ci Mario wymienię kilku. Oprócz Taia są jeszcze Nicki, Emil S, Artiom Laguta, Madsen, Doyle, Vaculik, Lindgren Hankock i może jeszcze kogoś by się do nich dobrało.
    Oni poniżej pewnego poziomu nie schodzą, za rok pewnie powróci do nich Iversen.
    Inaczej zostają niewiadome w postaci ruletki jak Kildemand. Ja uważam, ze Milik tez zaraz dołączy do tych czołowych.
    A gdyby ROW nie awansował to cel nr 1 Woryna, wspaniały zawodnik pod każdym względem do naszej drużyny i dałbym za niego więcej niż za Emila czy Doyla.

  38. Powrót do góry    #3184
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No to ja Ci Mario wymienię kilku. Oprócz Taia są jeszcze Nicki, Emil S, Artiom Laguta, Madsen, Doyle, Vaculik, Lindgren Hankock i może jeszcze kogoś by się do nich dobrało.
    Oni poniżej pewnego poziomu nie schodzą, za rok pewnie powróci do nich Iversen.
    Inaczej zostają niewiadome w postaci ruletki jak Kildemand. Ja uważam, ze Milik tez zaraz dołączy do tych czołowych.
    Hmm, ależ ja nie twierdzę, że nie ma. Tyle, że na każdego z nich kasy trzeba ze dwa wory $$$. A potem się okazuje, ze taki gość w najważniejszych meczach PO zawala jeden mecz i jest po ptokach. Ponadto z tej listy, ja osobiście skreślił bym Madsena (nie lubię gościa) Emila (zbyt chimeryczny jako lider) Hancocka (Protas nam starczy) Doyle (znowu nas wystawi przy pierwszej lepszej okazji) Nickiego (za duży indywidualista, za kontuzjogenny, za drogi, wprowadza za dużo zamętu w drużynie)

    A gdyby ROW nie awansował to cel nr 1 Woryna, wspaniały zawodnik pod każdym względem do naszej drużyny i dałbym za niego więcej niż za Emila czy Doyla.
    I ta koncepcja mnie odpowiada. Własnie kogoś takiego, pokroju Woryny bym szukał do drużyny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #3185
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I ta koncepcja mnie odpowiada. Własnie kogoś takiego, pokroju Woryny bym szukał do drużyny.
    Na przyszły sezon potrzebujecie petardę a nie dobrze rokującego (puki co) średniaka. Przypominam o juniorach.

    Chyba że piszesz o niższej lidze


    Nicki (2018) , Artiom, i w zasadzie tyle do wyjęcia

  40. Powrót do góry    #3186
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Graty Falubazy, że sie dzwigneliscie z dołka. 29 lipca szykuje się niezłe sciganie Chyba, że nasi zaniemogą, jak w Tarnowie. Jeśli ktoś reflektuje na dyskusję na żywo, to jestem otwarty

    P.s. Szwagier juz nie chce ze mną chodzić na mecze, bo zawsze wygrywa Unia

  41. Powrót do góry    #3187
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,760
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Graty Falubazy, że sie dzwigneliscie z dołka. 29 lipca szykuje się niezłe sciganie Chyba, że nasi zaniemogą, jak w Tarnowie. Jeśli ktoś reflektuje na dyskusję na żywo, to jestem otwarty

    P.s. Szwagier juz nie chce ze mną chodzić na mecze, bo zawsze wygrywa Unia
    Może bym się pojawił

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Ali_G (18-06-2018)

  43. Powrót do góry    #3188
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Graty Falubazy, że sie dzwigneliscie z dołka. 29 lipca szykuje się niezłe sciganie Chyba, że nasi zaniemogą, jak w Tarnowie. Jeśli ktoś reflektuje na dyskusję na żywo, to jestem otwarty

    P.s. Szwagier juz nie chce ze mną chodzić na mecze, bo zawsze wygrywa Unia
    Zmień szwagra, albo Unię

    No i ma rację, ze z tobą nie chodzi na mecze Unii. Przecież to nudne już.

    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    Na przyszły sezon potrzebujecie petardę a nie dobrze rokującego (puki co) średniaka. Przypominam o juniorach.

    Chyba że piszesz o niższej lidze


    Nicki (2018) , Artiom, i w zasadzie tyle do wyjęcia
    Eee tam, petardę to my mieli w sezonie 2017. Nawet dwie, mistrza i vice mistrza świata. I co nam to dało ? W najważniejszym meczu, jedna petarda zgasła i było po zawodach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #3189
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Ktoś wie, czemu Protas dzisiaj nie jedzie w Szwecji ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #3190
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    mecz pewnie chce zobaczyć

  46. Powrót do góry    #3191
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,252
    Kliknij i podziękuj
    6,230
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Podobno jeszcze nie wytrzeźwiał po niedzieli.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 19-06-2018 o 21:11

  47. Powrót do góry    #3192
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Tak sobie przestudiowałem kalendarz ostatnich 5 kolejek i wychodzi mi, że mamy bardzo dobry układ pozostałych meczy do odjechania. Dwa ostatnie mecze rozgrywamy z Grudziądzem i Tarnowem. W 10 kolejce Tarnów jedzie do Wrocławia a Grudziądz do Gorzowa. Jeśli nam uda się w Toruniu wyrwać choć bonus, to już jest dobrze. Ale idealnie by było wygrać w Toruniu. Wtedy KST ma nóż na gardle i w 11 kolejce jedzie do Grudziądza. I tam, po ewentualnej przegranej z nami, musieliby walczyć już o byt w SE. Tarnów będzie miał u siebie Gorzów, więc i tutaj mogą polec.

    Jak by się to nie potoczyło, to uważam, że nie musimy liczyć na innych aby zapewnić sobie spokojny byt w SE. Bo wszystko będziemy mieli w swoich rękach, w Toruniu minimum bonus, w Grudziądzu, w najgorszym razie wystarczy obronić bonusa, no i wygrać z Tarnowem u siebie. Daje nam to 12 pkt w tabeli. Tarnów ma dwa domowe mecze, z Gorzowem i Czewą. Nawet jak wygrają oba, to raczej minimalnie, bez bonusów. Wtedy mają również 12 pkt. ale będą mieli przegrany dwumecz z nami. Grudziądz ma u siebie mecze z Toruniem i z nami. Nawet jak wygrają oba, to raczej bez bonusów. Wtedy będą mieli w tabeli 10 pkt.

    Mi wychodzi, o ile nie przytrafi się gdzieś jakaś kontuzja któregoś z liderów, że sprawa spadku i jazdy w barażach rozstrzygnie się pomiędzy Grudziądzem i Tarnowem. Grudziądz na meczach u siebie ma Falubaz i Toruń, czyli teoretycznie słabszych przeciwników z dolnej części tabeli. A Tarnów ma u siebie Gorzów i Czewę. Czyli teoretycznie mocniejszych przeciwników niż Grudziądz. Ale Tarnów ma 2 pkt więcej w tabeli. I tu będzie ostra walka na noże miedzy tymi ekipami. Bo jeśli na koniec sezonu te ekipy zrównają się pkt to górą będzie Grudziądz. Bo w bezpośrednim pojedynku bonus został w Grudziądzu własnie.

    Coś mi się wydaje, ze w tym sezonie, ciekawsza będzie walka w dolnej cześci tabeli, niż walka o same PO.

    Aaa i jeszcze jedno. Sam fakt, że jedziemy dwa ostatnie mecze, z kandydatami do spadku (13 i 14 kolejka) może spowodować, że wszyscy mocna będą patrzeć nam na ręce. Bo na dwie kolejki przed końcem RZ, może być taka sytuacja, że my będziemy mieli już zapewniony byt w SE ale nie będziemy mieli już żadnych szans np. na PO. I wtedy wyobraźcie sobie co będzie jak np. wygramy mecz w Grudziądzu a przegramy z Tarnowem ? Lub na odwrót ? Oj coś czuję, ze taki sparta_mistrz będzie miał pożywkę
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-06-2018 o 10:59
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #3193
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    A u mnie wzrósł mocno apetyt na mecz z Toruniem.
    Zakładając, że PePe znalazł już to COŚ
    to Dudek też tam lubi jeździć,
    dochodzą MJJ I Rudy, którzy też tam przecież startowali i nieźle jeżdżą,
    pozostaje Zengi, który mam nadzieję, że wstydu nie przyniesie.
    To wszystko sprawia, że można pokusić się tam o niespodziankę.
    Aczkolwiek Toruń u siebie chyba jakby okrzepł i widać, że przynajmniej w Toruniu są mocni.

  49. Powrót do góry    #3194
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    W obecnej sytuacji w Toruniu jest możliwy każdy wynik. Począwszy od tego, ze dostaniemy tam ostry wpyerdol, skończywszy na tym, ze wygramy tam mecz. Nikt nie wie co znowu wpadnie do głowy takiemu Frątczakowi, nikt nie wie czy nasz kapitan faktyczne ustabilizuje swoją formę na odp. wysokim poziomie. Ale pewne jest to, że ten mecz wiele wyjaśni. I pokaże nam czy mamy jeszcze o co walczyć w tym sezonie, czy skupić się wyłącznie na obronie SE. Podobnie zresztą będzie z KST. Oni jadą dokładnie na tym samym wózku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #3195
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Właśnie dlatego ten mecz wydaje się być tak interesujący

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •