Strona 66 z 151 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,926 do 2,970 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2926
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    z ta polewaczka juz bym tak nie przesadzal. Fakty sa takie, ze chcieli sobie polac to sobie polali, nieistotne czy z polewaczki, wozu strazackiego czy konewkami.
    Po za tym zepsuta polewaczka brzmi jak wyrok dla ekipy, ktora od poczatku sezonu bezposrednio po polaniu toru wygrywala biegi no nie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #2927
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zacząłem przygodę z bieganiem jakieś 4 msc temu od tego czasu biegam regularnie 4x w tyg. We Wrocławiu mnie nie będzie, ale zapisałem się na Jutrosinska dycha 15.07 można rzec 1 oficjalne moje zawody. Generlanie początkowo miało to być dla zdrowotnosci gdyż przylazlo do mnie nadciśnienie, ale głowa chce czegoś więcej
    Nie, no Byku szacun i życze wytrwałości w postanowieniu z tym bieganiem.

    Można się nieżle wkrećić w ten rodzaj sportu, ale to raczej tylko na zdrowie wyjdzie.
    Tupaj jak najdłużej nawet jak w tych zawodach nie bedzie szło.
    Człowiek jak biega to wie, ze żyje.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (11-06-2018), gotrek (12-06-2018)

  4. Powrót do góry    #2928
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie, no Byku szacun i życze wytrwałości w postanowieniu z tym bieganiem.

    Można się nieżle wkrećić w ten rodzaj sportu, ale to raczej tylko na zdrowie wyjdzie.
    Tupaj jak najdłużej nawet jak w tych zawodach nie bedzie szło.
    Człowiek jak biega to wie, ze żyje.
    No i się wkrecilem w przyszłym roku spróbuję zaatakować polmaraton

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    shelve (11-06-2018)

  6. Powrót do góry    #2929
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Nie rozumiem dlaczego w kontekście walki o utrzymanie zestawia się tylko Zieloną Górę z Tarnowem. Gdybym ja był kibicem Falubazu to w niedzielę trzymałbym kciuki za Tarnów by wygrali w Grudziądzu. Wtedy tak naprawdę Falubazowi wystarczy 38 punktów w Grudziądzu i wygrana jakiekolwiek meczu, a ostatnia kolejka dla Falubazu będzie wtedy meczem o 6 miejsce a nie o utrzymanie. Przy wygranej w niedzielę Grudziądza to widmo 8 miejsca i spadku będzie ciążyło na Falubazie do 14 kolejki.

    Tarnów ma później terminarz taki że o punkty będzie ciężko, wyjazd do Wrocka i Torunia, u siebie trudny Gorzów i walczący o PO Włókniarz. Grudziądz jak przerypie z Tarnowem to żeby odrobić te punkty musiał wygrać gdzieś na wyjeździe, a mają Leszno, Gorzów i Czewe.

    Tak więc z perspektywy Falubazu oglądanie sięna Tarnów i traktowanie tej drużyny jako bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie jest mylne.

  7. Powrót do góry    #2930
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zacząłem przygodę z bieganiem jakieś 4 msc temu od tego czasu biegam regularnie 4x w tyg. We Wrocławiu mnie nie będzie, ale zapisałem się na Jutrosinska dycha 15.07 można rzec 1 oficjalne moje zawody. Generlanie początkowo miało to być dla zdrowotnosci gdyż przylazlo do mnie nadciśnienie, ale głowa chce czegoś więcej
    Jestes z okolic Rawicza, ze jutrosińska dycha? Czy będziesz aż z Leszna pomykal?
    Jesli to debiut to życzę dobrego miejsca od razu w top 10. W końcu nazwa biegu zobowiązuje

  8. Powrót do góry    #2931
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No no, to mi napisal. Dobrze, ze Morawskiego nie przywolali, bobym sie ze wstydu pewnie spalil

    Ten moj poprzedni przytyk to tylko z zazdrosci, ze jako gospodarze mogliscie se pojechac po takim torze, jakim chcieliscie. Nie wszyscy tak moga, nie wnikam dlaczego.

  9. Powrót do góry    #2932
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego w kontekście walki o utrzymanie zestawia się tylko Zieloną Górę z Tarnowem. Gdybym ja był kibicem Falubazu to w niedzielę trzymałbym kciuki za Tarnów by wygrali w Grudziądzu. Wtedy tak naprawdę Falubazowi wystarczy 38 punktów w Grudziądzu i wygrana jakiekolwiek meczu, a ostatnia kolejka dla Falubazu będzie wtedy meczem o 6 miejsce a nie o utrzymanie. Przy wygranej w niedzielę Grudziądza to widmo 8 miejsca i spadku będzie ciążyło na Falubazie do 14 kolejki.
    Nie wygrają, już nie róbmy z tego GKM takich słabeuszy. Dostali w palnik od Sparty która pokonała Tarnów i za chwilę zapewne dokopie nam.

  10. Powrót do góry    #2933
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariotar Zobacz posta
    Nie ogarniam was z tymi polewaczkami. Straż zostawiała na torze więcej wody niż polewaczka, zaraz po polaniu sędzia trzyma zawodników w parkingu dobre 3-4 minuty, zawodnik gospodarzy narzeka na zalane pole startowe i że to niby specjalnie tak??

    PS. W przeciwieństwie do Ciebie, do bycia smutnym i sfrustrowanym mi daleko
    Ty mi nie tłumacz co straż zostawiła na torze, bo straż nie ma polewaczek. Auta straży mają co najwyżej zraszacze. Które służą zupełnie do czego innego niż do równego polewania toru.

    Po straż wasi się udali, w momencie jak wam sędzia zagroził walkowerem. Bo jak kazał polać tor to mu zameldowali, ze druga polewaczka rzekomo się popsuła. Więc sędzia odczytał im pkt w regulaminie, który pozwalał mu ogłosić walkowera. I wtedy trzeba było prosić strażaków aby coś tam na tym torze zaimprowizowali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2934
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    A tam spiski. Jak się ma taki atut toru, ze jamrogi i mroczki wożą Unie to o czy my mówimy. A prawda jest taka, że unia wygrała los na loterii z forma Nikodema. Gdyby jeździł jak ostatnie 3 sezony to już by się witali z pierwsza ligą.

  12. Powrót do góry    #2935
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zacząłem przygodę z bieganiem jakieś 4 msc temu od tego czasu biegam regularnie 4x w tyg. We Wrocławiu mnie nie będzie, ale zapisałem się na Jutrosinska dycha 15.07 można rzec 1 oficjalne moje zawody. Generlanie początkowo miało to być dla zdrowotnosci gdyż przylazlo do mnie nadciśnienie, ale głowa chce czegoś więcej
    Ja tam będę ale startuje tylko w biegu rodzinnym na 1 mile a w półmaratonie będę tylko menagerem bo to dla mnie za wysokie progi .Osobiście bardziej ciągnie mnie na rower i zrobienie od 70 do 100 km przychodzi coraz łatwiej

  13. Powrót do góry    #2936
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty mi nie tłumacz co straż zostawiła na torze, bo straż nie ma polewaczek. Auta straży mają co najwyżej zraszacze. Które służą zupełnie do czego innego niż do równego polewania toru.

    Po straż wasi się udali, w momencie jak wam sędzia zagroził walkowerem. Bo jak kazał polać tor to mu zameldowali, ze druga polewaczka rzekomo się popsuła. Więc sędzia odczytał im pkt w regulaminie, który pozwalał mu ogłosić walkowera. I wtedy trzeba było prosić strażaków aby coś tam na tym torze zaimprowizowali.
    Nie ważne co tam mają, to coś lało bardzo mocno, a straż zawsze jest na zawodach bo polewaczki mamy jakie mamy

  14. Powrót do góry    #2937
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    No i się wkrecilem w przyszłym roku spróbuję zaatakować polmaraton
    Małymi kroczkami do przodu, a efekty przyjdą.
    Oby tylko zdrowie pozwalało na długodystansowe bieganie.

    Oby udało Ci się skończyć taki maraton, bo samo ukończenie w jakimś tam sensownym czasie, to już spory sukces dla biegacza amatora.

    No i chciałbym kiedyś Cie przywitać na rogatkach ZG jak bedziesz biegł na klasyk przy W69.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (11-06-2018)

  16. Powrót do góry    #2938
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie wygrają, już nie róbmy z tego GKM takich słabeuszy. Dostali w palnik od Sparty która pokonała Tarnów i za chwilę zapewne dokopie nam.
    Kiedy to Grudziądz jest słaby. A Tarnów na wyjazdach prezentuje się wbrew pozorom nie najgorzej, w Lesznie i Gorzowie do połowy zawodów trzymali się na 6 punktów, w Częstochowie na 2 punkty i potem dostali 3x5:1. Samym Nickim niestety się meczu nie wygra. Bjerre z Lesznem i Czewą pojechał na poziomie 4 punktów, Jamróg kompletnie był zagubiony a tu w Lesznie nagle 11 walnął. Juniorzy ten sam poziom co w GKM.

  17. Powrót do góry    #2939
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jestes z okolic Rawicza, ze jutrosińska dycha? Czy będziesz aż z Leszna pomykal?
    Jesli to debiut to życzę dobrego miejsca od razu w top 10. W końcu nazwa biegu zobowiązuje
    Okolice Miejskiej Górki bardziej szczegółowo. Z tego co widziałem sporo klubów biegaczy będzie więc nie nastawiam się na ściganie z kimkolwiek tylko ukończenie biegu w swoim tempie choć przy adrenalinie różnie to bywa. Małe minimum jednak sobie jakieś założę ma bieg.

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ja tam będę ale startuje tylko w biegu rodzinnym na 1 mile a w półmaratonie będę tylko menagerem bo to dla mnie za wysokie progi .Osobiście bardziej ciągnie mnie na rower i zrobienie od 70 do 100 km przychodzi coraz łatwiej
    Mój wujaszek ciśnie rowerem po 100km i więcej (50+)dodam super sprawa. Ja po latach lezakowania odzylem

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Małymi kroczkami do przodu, a efekty przyjdą.
    Oby tylko zdrowie pozwalało na długodystansowe bieganie.

    Oby udało Ci się skończyć taki maraton, bo samo ukończenie w jakimś tam sensownym czasie, to już spory sukces dla biegacza amatora.

    No i chciałbym kiedyś Cie przywitać na rogatkach ZG jak bedziesz biegł na klasyk przy W69.
    Kolarz zasugerował abym przynajmniej narazie nie sugerował się ciśnieniem na tempo/czas stąd dzisiejszą 12na dużym luzie wydolnosciowyn, fizycznie nogi odczulem.

  18. Powrót do góry    #2940
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Karwa, co wy macie za robotę ? Że sobie tak latacie tyle km ? Jeden biega drugi na rowerze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2941
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta


    Kolarz zasugerował abym przynajmniej narazie nie sugerował się ciśnieniem na tempo/czas stąd dzisiejszą 12na dużym luzie wydolnosciowyn, fizycznie nogi odczulem.
    Kolarza tego z forum od nas, to nie słuchaj, bo skończysz na przetaczaniu krwi.

    A tak poważniej, to dobrze, że czujesz te nogi, bo gorzej jest, gdy człowiek już nic nie czuje.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (11-06-2018)

  21. Powrót do góry    #2942
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, co wy macie za robotę ? Że sobie tak latacie tyle km ? Jeden biega drugi na rowerze.
    Masz łeb i ... to kombinuj .Najważniejsza tu jest logistyka ,praca ,rodzina ,hobby , pasja ,wszystko można pogodzić

  22. Powrót do góry    #2943
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Masz łeb i ... to kombinuj .Najważniejsza tu jest logistyka ,praca ,rodzina ,hobby , pasja ,wszystko można pogodzić
    Jak się ma zdrowie to owszem. Mnie czeka druga operacja na kręgosłup. 30 lat w PSP swoje zrobiło.

    Pytając o robotę, miałem na myśli fakt, czy tyracie fizycznie czy umysłowo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2944
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak się ma zdrowie to owszem. Mnie czeka druga operacja na kręgosłup. 30 lat w PSP swoje zrobiło.

    Pytając o robotę, miałem na myśli fakt, czy tyracie fizycznie czy umysłowo.
    Zapomniałeś dopisać w PSP za biurkiem swoje zrobiło.
    Jakbyś biegał te 30 lat z sikawką, to by pewnie kręgi nie dokuczały.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #2945
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    30 lat w PSP swoje zrobiło.
    Wychodzi na to że jesteś starszy od węgla

  25. Powrót do góry    #2946
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    Wychodzi na to że jesteś starszy od węgla
    To węgiel taki młody ?

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zapomniałeś dopisać w PSP za biurkiem swoje zrobiło.
    Jakbyś biegał te 30 lat z sikawką, to by pewnie kręgi nie dokuczały.
    Ostatnie 15 lat, to i owszem, za biurkiem. Ale to też swoje zrobiło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    rav_gorzow (11-06-2018)

  27. Powrót do góry    #2947
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, co wy macie za robotę ? Że sobie tak latacie tyle km ? Jeden biega drugi na rowerze.
    Przecież 10 km dla kogoś kto sobie regularnie biega to jedynie 50 minut, w nieco ponad godzinę masz cały trening razem z prysznicem. Jaki to problem wygospodarować godzinę 3-4 razy w tygodniu?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, co wy macie za robotę ? Że sobie tak latacie tyle km ? Jeden biega drugi na rowerze.
    Przecież 10 km dla kogoś kto sobie regularnie biega to jedynie 50 minut, w nieco ponad godzinę masz cały trening razem z prysznicem. Jaki to problem wygospodarować godzinę 3-4 razy w tygodniu?

  28. Powrót do góry    #2948
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, co wy macie za robotę ? Że sobie tak latacie tyle km ? Jeden biega drugi na rowerze.
    Pracuje po 12h

  29. Powrót do góry    #2949
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Przecież 10 km dla kogoś kto sobie regularnie biega to jedynie 50 minut, w nieco ponad godzinę masz cały trening razem z prysznicem. Jaki to problem wygospodarować godzinę 3-4 razy w tygodniu?

    potwierdzam. biegam 3 x 10 km/tydz. i zajmuje mi to mniej więcej tyle czasu, ile napisałeś. do tego regularna siłka i boks 3 x na tydzień.
    tyle że... ja już nie pracuję, a właściwie to nie muszę pracować. od listopada jestem na czymś w rodzaju emerytury i mam bardzo dużo wolnego czasu.

    byczek, przy długich wybieganiach może zacząć odczuwać ból "piszczeli" i stawów skokowych. jest to spowodowane mikrourazami mięśni okołopiszczelowych. są na to ćwiczenia, poszukaj na YT. przyniosą ulgę. no i pamiętaj o stretchingu. nogi naprawdę dostają w du.ę podczas biegania i warto pomyśleć o rozciąganiu zaraz po treningu.

  30. Powrót do góry    #2950
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    icon11.gif

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    tyle że... ja już nie pracuję, a właściwie to nie muszę pracować. od listopada jestem na czymś w rodzaju emerytury i mam bardzo dużo wolnego czasu.
    Trafiłeś szóstkę w totka i nie sponsorujesz Falubazu?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  31. Powrót do góry    #2951
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Trafiłeś szóstkę w totka i nie sponsorujesz Falubazu?

    niestety, nie trafiłem szóstki, ale też nigdy nie grałem, więc nie dałem sobie szansy.
    po prostu dużo pracowałem i miałem naprawdę masę szczęścia.
    co do sponsorowania falubazu - uważam, że to byłyby bardzo źle wydane pieniądze. nie czuję już emocjonalnego związku z tym klubem (serio, to mi wisi - spadnie czy nie), a sensowność reklamy poprzez speedway zawsze uważałem za mocno dyskusyjną. a zaglądam jeszcze na forum, bo to już 16 lat, kawałek mojego życia i jest tu sporo osób, które naprawdę polubiłem.

  32. Powrót do góry    #2952
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    niestety, nie trafiłem szóstki, ale też nigdy nie grałem, więc nie dałem sobie szansy.
    po prostu dużo pracowałem i miałem naprawdę masę szczęścia.
    co do sponsorowania falubazu - uważam, że to byłyby bardzo źle wydane pieniądze. nie czuję już emocjonalnego związku z tym klubem (serio, to mi wisi - spadnie czy nie), a sensowność reklamy poprzez speedway zawsze uważałem za mocno dyskusyjną. a zaglądam jeszcze na forum, bo to już 16 lat, kawałek mojego życia i jest tu sporo osób, które naprawdę polubiłem.
    No to zazdroszczę! ja mam jeszcze trzy lata ganiania na pograniczu zawału, walczenia z US, podatkami, księgowymi i zmieniającymi się przepisami. Pozbywam się kredytów, leasingów i mam nadzieję, że życie mi zwolni i będe mógł zamieszkać gdzieś nad wodą, w pełnym spokoju. Obiecałem sobie, ze 40 lat życia to koniec ganiania, bo inaczej padnę.
    Od paru dobrych lat też się wziąłem za sporty, bo już się wylewałem z ubrań. Dziś pomimo brzuszka zasuwam na treningi teakwondo(ale w wydaniu militarnym, a nie ta obecną wydmuszką), czasem zahaczę o jiu jitsu, krav mage, lub muay thay. Do tego rower i koszykówka raz w tygodniu. Gdybym tylko wyeliminował znaczny nadmiar piwa z diety, to byłoby bosko
    generalnie, dobrze jest się wypocić na jakieś zagrzybiałej salce, bo z człowieka zejdzie ciśnienie i jakoś funkcjonuje.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (12-06-2018)

  34. Powrót do góry    #2953
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, co wy macie za robotę ? Że sobie tak latacie tyle km ? Jeden biega drugi na rowerze.
    Jak to jaka? Normalna czasami jest to kwestia organizacji dnia, czasami trzeba z czegos zrezygnowac, dogadac sie z zona itd
    Ja dopiero zacząłem bieganie ale moge juz powiedziec ze to wciaga. Pewnie podobnie jest z rowerem

  35. Powrót do góry    #2954
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    I tak o to dzięki wzmiance o aktywności fizycznej wątek FAlubazu stał się najgorętszym miejscem na SB

  36. Powrót do góry    #2955
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    No to zazdroszczę! ja mam jeszcze trzy lata ganiania na pograniczu zawału, walczenia z US, podatkami, księgowymi i zmieniającymi się przepisami. Pozbywam się kredytów, leasingów i mam nadzieję, że życie mi zwolni i będe mógł zamieszkać gdzieś nad wodą, w pełnym spokoju. Obiecałem sobie, ze 40 lat życia to koniec ganiania, bo inaczej padnę.
    Ja wyznaczyłem sobie taką granice na 45 rok ale jeszcze rok dwa takiej chuyowej jazdy Falubazu i wykituje wcześniej mimo dobrych genów (średnia grubo powyżej 80 lat)
    Tylko wiecie jak to jest - chcesz rozśmieszyć Boga to opowiedz mu o swoich planach ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  37. Powrót do góry    #2956
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Dawno nie byłem w waszym wątku, to mówię poczytam co tam u Zgrzeblarek słychać
    a tu piłka, kolarstwo i bieganie
    Panowie głowa do góry na utrzymanie jeszcze szanse macie więc jeszcze odrobinę
    z innymi dyscyplinami się powstrzymajcie.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  38. Powrót do góry    #2957
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O tym, że się utrzymamy, to wie każdy oprócz kilku znanych malkontentów i defetystów. Kiedyś za defetyzm były odpowiednie kary a dziś cóż, można się tylko uodpornić i nie dać sprowadzić na dno

    Bieganie jest dobre, gdy trzeba uwolnić łeb od myślenia. Gdy nie ma takiej potrzeby, jest zwyczajnie nudne i do tego niszczy stawy

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    ckm-ista (12-06-2018)

  40. Powrót do góry    #2958
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    ...

    Bieganie jest dobre, gdy trzeba uwolnić łeb od myślenia. Gdy nie ma takiej potrzeby, jest zwyczajnie nudne i do tego niszczy stawy
    Polecam pływanie. W namaczalni przebywam 5x/tydzień po 1-1.5h. Sadełko rozpuszcza się idealnie.

  41. Powrót do góry    #2959
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sorel za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (12-06-2018), sobotch (12-06-2018)

  43. Powrót do góry    #2960
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Falubaz, sky is the limit
    Nieładnie tak cytować bez copyrightsów. Mario dawno to przewidział i tak zaprojektował
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 12-06-2018 o 14:29

  44. Powrót do góry    #2961
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    A ja Wam powiem, że przez ponad 35 lat nie pracowałem fizycznie, ale teraz życie mnie do tego zmusiło i tyram od 3 lat w DE...............na mroźni, przy -28
    Robota ciężka w ch... ale kasa bardzo dobra i paradoksalnie to moje zdrowie na tym zyskało, chociaż lekko nie było.
    Mam nadzieję, że pociągnę tak jeszcze kilka lat, a potem poszukam czegoś lżejszego, oczywiście w DE.
    Grunt, że w domu jestem co weekend, rodzinka na tym jakoś bardzo nie cierpi i jest czas na wizyty przy W69

  45. Powrót do góry    #2962
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nieszczęśliwe to twoje życie. kiedyś to zrozumiesz.

  46. Powrót do góry    #2963
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    nieszczęśliwe to twoje życie. kiedyś to zrozumiesz.
    Każdy ma swoje szczęście, niekoniecznie zbieżne z Twoim wyobrażeniem szczęścia. Jeden człowiek sens życia i szczęście widzi na planie filmowym i codziennym zaznaczaniu swojej obecności na portalach pudelkowych, inny w samotni gdzie nie sięga oko ani ręka Wielkiego Brata. Pozwól czerpać każdemu szczęście tam, gdzie sobie je znajdzie.
    Ktoś wie, ile potrwa pauza naszego młodego Misia? W niektórych meczach może brakować jego 2-4pkt. Kto wie, czy nie decydujących o przetrwaniu w Elidze.

  47. Powrót do góry    #2964
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    pisałem to w kontekscie żony i dzieci.

  48. Powrót do góry    #2965
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Ktoś wie, ile potrwa pauza naszego młodego Misia? W niektórych meczach może brakować jego 2-4pkt. Kto wie, czy nie decydujących o przetrwaniu w Elidze.
    Sam jestem ciekaw. Pewnie trwają badania, być może do niedzieli coś sie wyjasni.

    A tymczasem Tonder w Lesznie leje Bycze perełki

    Karwa, to jest gość. On potrafi oberwać od jakiegoś Packa czy Kiełbasy na swoim torze, a za chwilę w Lesznie na Smoku wygrywa z miejscowymi juniorami. Za ciul tego nie rozgryziesz.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-06-2018 o 17:33
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #2966
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sam jestem ciekaw. Pewnie trwają badania, być może do niedzieli coś sie wyjasni.

    A tymczasem Tonder w Lesznie leje Bycze perełki

    Karwa, to jest gość. On potrafi oberwać od jakiegoś Packa czy Kiełbasy na swoim torze, a za chwilę w Lesznie na Smoku wygrywa z miejscowymi juniorami. Za ciul tego nie rozgryziesz.
    Nie wiem jak Trofimov, ale Szymon jeżdzi na totalnym złomie w takich zawodach.

  50. Powrót do góry    #2967
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie wiem jak Trofimov, ale Szymon jeżdzi na totalnym złomie w takich zawodach.
    No fakt, a taki Tonder ma ze trzy maszyny w pełnej gotowości, jedna od FG, druga od JA a trzecia od PJ
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #2968
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No fakt, a taki Tonder ma ze trzy maszyny w pełnej gotowości, jedna od FG, druga od JA a trzecia od PJ
    Fakt przegrac aktualnie z Tonderem to wstyd

  52. Powrót do góry    #2969
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sam jestem ciekaw. Pewnie trwają badania, być może do niedzieli coś sie wyjasni.

    A tymczasem Tonder w Lesznie leje Bycze perełki

    Karwa, to jest gość. On potrafi oberwać od jakiegoś Packa czy Kiełbasy na swoim torze, a za chwilę w Lesznie na Smoku wygrywa z miejscowymi juniorami. Za ciul tego nie rozgryziesz.
    No to Tonder wskoczył już na wysokie obroty, mode: dominator załączony. Teraz czekać tylko na eksplozję formy Rudego, powrót Zengiego jako Zenginatora, Pepe zacznie jeździć jak Profesor, Skóra obliczy ile punktów brakuje do play-off i można rozdzielać srebrny o brązowy medal...

    Mariusz, proszę Cię nie zaczynaj. Pamiętaj, że Trofimow i Szlauderbach to zawodnicy drugoligowi. A Tonder lał już przecież Smektałę i Kuberę niczym Strzelec Pawlickiego.

  53. Powrót do góry    #2970
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    No to Tonder wskoczył już na wysokie obroty, mode: dominator załączony. Teraz czekać tylko na eksplozję formy Rudego, powrót Zengiego jako Zenginatora, Pepe zacznie jeździć jak Profesor, Skóra obliczy ile punktów brakuje do play-off i można rozdzielać srebrny o brązowy medal...

    Mariusz, proszę Cię nie zaczynaj. Pamiętaj, że Trofimow i Szlauderbach to zawodnicy drugoligowi. A Tonder lał już przecież Smektałę i Kuberę niczym Strzelec Pawlickiego.
    Aha, jak przegrywają z Tonderem na swoim torze, to zawodnicy drugoligowi, a jak by wygrywali to byliby perełkami z waszej szkółki
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •