Strona 63 z 151 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,835 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2791
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Ja rozumiem , że Czecze ma u was niskie notowania , ale z nim na pewno mielibyście tor , który
    byłby atutem . A jak pokazuje przykład Tarnowa to wystarcza do utrzymania.
    Wszystko lepsze od tej imitacji managera jaką teraz mamy. Tylko wątpie żeby Czesiek teraz mógł coś jeszcze z torem wykombinować. Za późno już na to. Jedziemy z Wrockiem o „życie” tym co jest i jak jest.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #2792
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Sportowo wyglądacie blado , ale wynik GKM-u daje nadzieję. Trochę dziwne jest to , iż zawodzi cały czas druga linia , było
    sporo czasu , by sprawdzić wszystkie ogniwa , a tymczasem Niemca nawet nie spróbowaliście - a teraz może brakować czasu na
    eksperymenty. Dzisiaj był idealny moment na jego sprawdzenie , bo ryzyko żadne.

  3. Powrót do góry    #2793
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    baraż z tym p... Mrozkiem moze byc wieksza wojna niz w tym roku final ligi

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    Dominik (11-06-2018)

  5. Powrót do góry    #2794
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Do wszelkich zmian potrzebny jest prezes, prawdziwy a nie jego imitacja.
    Nie gorzej a moze i lepiej od wesolego Zdzisia moglaby zarządzać klubem jedna z dziewczyn z F16
    Bo największym osiągnięciem w pracy obecnego prezesa bylo to ze pokazał w okresie transferowym fotke pewnego samochodu dla Maxa Fricke i zapytał czy chcialby sie nim przejechać...ot, jaki prezes,taki sklad...

  6. Powrót do góry    #2795
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Jak spojrzałem w tabelę i policzyłem najbardziej prawdopodobne rozstrzygnięcia to wyszło mi , że przed wami chyba
    najważniejszy mecz sezonu. Porażka ze Spartą strasznie skomplikuje sprawę , ale victoria , nawet za 2 pkt daje
    całkiem dobrą sytuację - nawet szansę utrzymania bez baraży .
    Ostatnio edytowane przez Rysiek ; 11-06-2018 o 00:06

  7. Powrót do góry    #2796
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Na Czesia ratownika, to już nieco za późno.
    Z Tarnowem i tak "musimy" wygrać, bo jeśli nie, to o czym rozmawiamy? Bez względu na przygotowanie nawierzchni, na W69.
    Leszno przejedzie się po nas jak walec, oni na W69 jeżdżą jak u siebie. Albo jeszcze lepiej.
    Zostaje Wrocław, z którym można powalczyć, ale ten mecz tuż tuż. Nie da się ogarnąć toru i i chłopaków w tak krótkim czasie. Niech Skóra weźmie na klatę te wyniki i nie wyrzucajmy go, bo to nic nie zmieni.
    Najwyżej wrzucić Smołę do składu, pojedzie pewnie to samo co Thorssell, ale nie będzie niedomówień. Thorssell nie "naprawi się" w 1-2 tygodnie. Osobę Gomólskiego pomijam milczeniem.

  8. Powrót do góry    #2797
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chuy tam Leszno będziemy mieć mini derby z Dyneburgiem


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Spoko, u nas jeszcze gorzej to wyglada. Dwoma zawodnikami ekstraligi nie utrzymamy. No i nie zapowiada się na to, aby Lindbaeck czy Buczek mogli teraz wskoczyć na poziom 10 pkt w meczu. Juniorzy jeszcze słabsi u nas.

  9. Powrót do góry    #2798
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,748
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Unia Tarnów - Falubaz 47:43
    Unia Tarnów - Unia Leszno 47- 43
    Falubaz = Unia Leszno

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    istanbul (11-06-2018)

  11. Powrót do góry    #2799
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Jest źle i chyba każdy to zauważył no może poza prezesem, trenerem i Mariuszem. Może uda się nam dokulac do baraży, ale tu wcale nie musi być lekko.
    Ogólnie słabo to wygląda i tak naprawdę nie ma wizji na poprawę. Ponawiam pytanie być może retoryczne kto w końcu pieedolnie w stół? Chyba czas na reakcje kibiców
    Tylko Falubaz

  12. Powrót do góry    #2800
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    To jak panowie ? Już można zacząć "siać deprechę" ? Pisałem wczoraj, że sukcesem będzie dla nas 35 pkt w Gorzowie i to udało się zrealizować. Niestety inne wyniki poza tym w Grudziądzu dla nas fatalne. Szczerze to najbardziej liczyłem na Tarnów, że przegrają wszystko do końca, bo u siebie też mieli ciężkie mecze, ale jednak widać, że ten specyficzny tor ich uratuje. Na dzień dzisiejszy dwie drużyny odstają. Jesteśmy to my i Grudziądz. Wychodzi mi na to, że trzeba będzie wygrać w Grudziądzu, bo nawet wygrana z Wrocławiem nie da pewnego utrzymania biorąc pod uwagę, że GKM ma jeszcze u siebie cały dół tabeli (Toruń, Tarnów i ZG). Pytanie tylko jak my mamy wygrać z tym Wrockiem. Argumentów na to ja nie widzę żadnych. Jadą Dudek, Jensen i nierówny Zengota. Protasiewicz nie istnieje i na dzień dzisiejszy u siebie to jest zawodnik na 5-6 pkt, piąty senior to kto by nie pojechał to jest to samo. Wrocław zawsze dobrze się tutaj czuł. Woffinden lata, Janowski zawsze jest tutaj mocny, podobnie Milik. Na rezerwie mają Drabika i Czugunowa, który na dzisiaj okazuje się lepszym zawodnikiem niż u nas Thorssell, Smoła i Gomólski razem wzięci. Druga kwestia, narzekacie tutaj na Skórnickiego. Tylko co on ma zrobić ? Wsiąść na motocykl i zacząć jechać za zawodników ? Przecież on próbuje różnych ustawień, kombinuje. Ale jeśli Kapitan który dwa lata temu latał po bandach w Gorzowie i wygrywał nam derby dzisiaj wymęcza jeden punkt na Czerniawskim to o czym my rozmawiamy ? Tor ? Torem zajmuje się toromistrz, a nie trener. Tym od lat jest Warecki i jakoś kiedyś potrafił zrobić tor pod naszych, a teraz już nie ? Prawda jest taka, że mamy słabą drużynę o czym każdy przed sezonem wiedział, dodatkowo chyba nikt nie spodziewał się aż takiego regresu Protasa. I z czymś takim nawet Cieślak nic by tu nie wskórał. Jeśli to się zakończy spadkiem to ktoś powinien za to beknąć. Nie wiem skąd ten marazm finansowy się zrobił w ZG. Przecież my przed sezonem przegrywaliśmy praktycznie wszystkie batalie, nawet o takiego Michelsena z Gdańskiem.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Eneasz (11-06-2018), Vector (11-06-2018)

  14. Powrót do góry    #2801
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Dobra papuasi , oszołomy , gamonie , idioci , przygłupy . Zaczynają się konkrety w walce o utrzymanie . Mądrala z sikawką niech trzyma karnet na play offy . Będzie ciężko ale jak to piszą i mówią : dont never give up , this is regulamin . 19.08. najprawdopodobniej mecz o utrzymanie w Grudziądzu. Jeżeli w następnej kolejce przegramy z Wrocławiem a Tarnów polegnie z GKM to zamykamy tabele . Trzeba trzymać kciuki aby tarnowianie ukulali 42 pkt i zgarnęli bonus . Jeżeli Grudziądz wygra u siebie z Toruniem a my nie zdobędziemy w Toruniu bonusa to lecimy . Niespodzianek typu nasze zwycięstwa z Lesznem Częstochową i Toruniem nie brałem pod uwagę . Na rozliczenia typu kto wymyślił mistrza playstation , przyjaciela Dudka , zwycięzce wielu turniejów w NRD w składzie Falubazu przyjdzie czas po sezonie . W niedzielę chwila prawdy .
    TYLKO FALUBAZ

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (11-06-2018)

  16. Powrót do góry    #2802
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zacznijmy od tego, że jeśli dyspozycja Piotra nie poprawi się natychmiast, nie ma co patrzeć na wyniki innych drużyn. Wygrane z Wrocławiem, słabym jak my Grudziądzem i Tarnowem bezproblemowo dadzą baraże, może w połączeniu z bonusem w Toruniu nawet 6 miejsce.

    No i trzeba oczywiście zapomnieć o Gomólskim. Rudy do poziomu jazdy Smoliskiego z pierwszego dnia SoN w życiu Warszawy się nie zbliży i nadszedł czas, żeby wpuścić na tor Niemca.

  17. Powrót do góry    #2803
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zacznijmy od tego, że jeśli dyspozycja Piotra nie poprawi się natychmiast, nie ma co patrzeć na wyniki innych drużyn. Wygrane z Wrocławiem, słabym jak my Grudziądzem i Tarnowem bezproblemowo dadzą baraże, może w połączeniu z bonusem w Toruniu nawet 6 miejsce.

    No i trzeba oczywiście zapomnieć o Gomólskim. Rudy do poziomu jazdy Smoliskiego z pierwszego dnia SoN w życiu Warszawy się nie zbliży i nadszedł czas, żeby wpuścić na tor Niemca.
    Bardzo się zdziwiłem jak wczoraj do prezentacji wyszedł Gomólski . Spodziewałem się zmiany w ostatniej chwili. Ten mecz był doskonałą okazją na sprawdzenie Niemca. Ale przynajmniej jest pewność co do Gomólskiego. Nie nadaje się na ekstraligę .

  18. Powrót do góry    #2804
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Do wszelkich zmian potrzebny jest prezes, prawdziwy a nie jego imitacja.
    Nie gorzej a moze i lepiej od wesolego Zdzisia moglaby zarządzać klubem jedna z dziewczyn z F16
    Bo największym osiągnięciem w pracy obecnego prezesa bylo to ze pokazał w okresie transferowym fotke pewnego samochodu dla Maxa Fricke i zapytał czy chcialby sie nim przejechać...ot, jaki prezes,taki sklad...
    I zapomniałeś dodać,że trzeba Bogu dziękować, że Fricke jednak się nie skusił. Bo byśmy dopiero wyglądali

    Po tym wałku Leszna w Tarnowie, sytuacja trochę się skomplikowała. Żeby to zrównoważyć, trzeba by wygrać mecz z Lesznem u siebie. Tylko jak to zrobić, skoro rolniki zapyerdalają u nas lepiej niż na Smoku.

    Podobno Smoła miał propozycję startu w Gorzowie. Jednak po tym ostrym dzwonie w SoN jest cały obolały. I postanowił odpuścić.

    No i trzeba oczywiście zapomnieć o Gomólskim. Rudy do poziomu jazdy Smoliskiego z pierwszego dnia SoN w życiu Warszawy się nie zbliży i nadszedł czas, żeby wpuścić na tor Niemca.
    Jestem podobnego zdania. Teraz Smoła powinien ze 2 - 3 dni się rehabilitować i od czwartku na W69 powinien szykować sprzęt na Wrocek. I do końca sezonu jechałbym już nim we wszystkich meczach. Może być przydatny zwłaszcza w Grudziądzu na twardym torze.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-06-2018 o 09:07
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2805
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,388
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zacznijmy od tego, że jeśli dyspozycja Piotra nie poprawi się natychmiast, nie ma co patrzeć na wyniki innych drużyn. Wygrane z Wrocławiem, słabym jak my Grudziądzem i Tarnowem bezproblemowo dadzą baraże, może w połączeniu z bonusem w Toruniu nawet 6 miejsce.

    No i trzeba oczywiście zapomnieć o Gomólskim. Rudy do poziomu jazdy Smoliskiego z pierwszego dnia SoN w życiu Warszawy się nie zbliży i nadszedł czas, żeby wpuścić na tor Niemca.

    mamy wygać w Grudziądzu, kim ?
    przecież my mamy jedynie Dudka Jepena i kawałek Zengiego ?
    GKM w przecwiwństie do nas potrafi ze swojego toru zrobić atut , no i przede wszystkim sie spasować co na nas mozę być wystarczajace.
    jakimś sposobem przecież wygrali ze Staluchną i zremisowali z Czewą.
    dramat polega na tym, że dzisiaj już ostatnia nadzieją dla nas jest Smoliński. już nas przed laty ratował przed spadkiem z ligi jeden enerdowiec . skończyło się nie najlepiej.
    na dzisiaj wygranej ze Spartą absolutnie nie widzę.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  20. Powrót do góry    #2806
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jakby to Falubaz wygrał z Lesznem = piękno sportu. Wygrywa Tarnów = wałek.

    Tak trudno zrozumieć, że to jest sport i zdarzają się niespodziewane wyniki ? Lepiej wymyślać niestworzone teorie o podkładaniu się Leszna w Tarnowie w połowie sezonu żeby spuścić Falubaz i wyciągnąć Dudka ? Ogarnijcie się.
    TeamLindgren

  21. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Dominik (11-06-2018), gotrek (11-06-2018), kleczes_GKM (11-06-2018), zigi1976 (11-06-2018)

  22. Powrót do góry    #2807
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Najlepsze jeszcze przed nami, prawda Mario?
    Zwyciestwo Falubazu z Lesznem i koronny argument na brak walka czyli:
    co ty belkoczesz papuasie,przeciez przegrali z Tarnowem,to dlaczego z nami nie
    mogli!!
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (11-06-2018)

  24. Powrót do góry    #2808
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Jakby to Falubaz wygrał z Lesznem = piękno sportu. Wygrywa Tarnów = wałek.

    Tak trudno zrozumieć, że to jest sport i zdarzają się niespodziewane wyniki ? Lepiej wymyślać niestworzone teorie o podkładaniu się Leszna w Tarnowie w połowie sezonu żeby spuścić Falubaz i wyciągnąć Dudka ? Ogarnijcie się.
    Noż karwa wybacz, ale ekipa kompletna, nie przegrali żadnego meczu, wygrywają po 12 biegach 8 pkt, i nagle dostają strzała trzy razy po 5-1. Ja tego po prostu nie kupuje. I dziwię się, że niektórzy nie widzą w tym nic nienaturalnego. Jak by ten mecz miał decydować o być albo nie być Unii Leszno w PO, to jakoś tak jestem pewny, że taki scenariusz nie miałby prawa zaistnieć.

    I nie wiem po co wyjeżdżasz z tym Dudkiem, ja nic takiego nie pisałem o Dudku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2809
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    mamy wygać w Grudziądzu, kim ?
    przecież my mamy jedynie Dudka Jepena i kawałek Zengiego ?
    GKM w przecwiwństie do nas potrafi ze swojego toru zrobić atut , no i przede wszystkim sie spasować co na nas mozę być wystarczajace.
    jakimś sposobem przecież wygrali ze Staluchną i zremisowali z Czewą.
    dramat polega na tym, że dzisiaj już ostatnia nadzieją dla nas jest Smoliński. już nas przed laty ratował przed spadkiem z ligi jeden enerdowiec . skończyło się nie najlepiej.
    na dzisiaj wygranej ze Spartą absolutnie nie widzę.
    Jak dla mnie bardziej wykonalne będzie zwycięstwo w Grudziądzu, który jedzie też padakę, mają tak samo słabych juniorów a i ten atut toru to naciągany, bo to grudziądzkie betonisko już nie jest dla nikogo zagadką. Z Wrockiem też uważam, że będą plecy. Oni dobrze się tu czuli i stwarzali zagrożnie kiedy mieliśmy Hampela, Doyla czy Jonssona z Protasem w dawnej formie. Głosy o wałkach to już chyba efekt frustracji ludzi. Nie dość że mamy beznadziejną drużynę to jeszcze inne wyniki nie po naszej myśli.

  26. Powrót do góry    #2810
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Noż karwa wybacz, ale ekipa kompletna, nie przegrali żadnego meczu, wygrywają po 12 biegach 8 pkt, i nagle dostają strzała trzy razy po 5-1. Ja tego po prostu nie kupuje. I dziwię się, że niektórzy nie widzą w tym nic nienaturalnego. Jak by ten mecz miał decydować o być albo nie być Unii Leszno w PO, to jakoś tak jestem pewny, że taki scenariusz nie miałby prawa zaistnieć.

    I nie wiem po co wyjeżdżasz z tym Dudkiem, ja nic takiego nie pisałem o Dudku.
    Nie piję tutaj konkretnie do Ciebie. O Dudku pisał Carlitos. Tarnowski tor jest wyjątkowo specyficzny i nie takie potęgi jak UL 2018 już tam padały. Niby w jakim celu Leszno miałoby się podkładać w Tarnowie ? Tak się zachowujecie jakbyście żużel od wczoraj oglądali. Nie takie jaja już się działy.
    TeamLindgren

  27. Powrót do góry    #2811
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    mamy wygać w Grudziądzu, kim ?
    przecież my mamy jedynie Dudka Jepena i kawałek Zengiego ?
    GKM w przecwiwństie do nas potrafi ze swojego toru zrobić atut , no i przede wszystkim sie spasować co na nas mozę być wystarczajace.
    jakimś sposobem przecież wygrali ze Staluchną i zremisowali z Czewą.
    dramat polega na tym, że dzisiaj już ostatnia nadzieją dla nas jest Smoliński. już nas przed laty ratował przed spadkiem z ligi jeden enerdowiec . skończyło się nie najlepiej.
    na dzisiaj wygranej ze Spartą absolutnie nie widzę.
    No jak kim, tak jak napisałem - Protasiewiczem. Jeśli tam nie pojedzie na torze robionym centralnie pod niego, to rzeczywiście nie ma nadziei i trzeba spadać. Zengota jeździ tam bardzo dobrze, Dudek i MJJ wydają się być uniwersalni, juniorów mamy lepszych.

    Od początku sezonu jest taka sama gadka, brakuje nam w drużynie jednego konkretnego zawodnika, własnie Piotra.

  28. Powrót do góry    #2812
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,671
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Noż karwa wybacz, ale ekipa kompletna, nie przegrali żadnego meczu, wygrywają po 12 biegach 8 pkt, i nagle dostają strzała trzy razy po 5-1. Ja tego po prostu nie kupuje. I dziwię się, że niektórzy nie widzą w tym nic nienaturalnego.
    Mariusz kolejny raz dajesz przykład, że z myśleniem i racjonalnym oglądem sytuacji jest u Ciebie na bakier. 13 i 15 bieg to 2x para Bjerre - Pedersen - obaj byli zdecydowanie najskuteczniejszymi żużlowcami tego meczu (14 pkt w 5 biegach Pedersen i 14+2 w 6 Bjerre). W 14 biegu na + zaskoczył Mroczka i Tarnów odwrócił losy meczu, bo miał dobry układ par. Nie jechał żaden junior przez 3 biegi pod rząd, ani Kildemand. Wcześniej te dziury sprawiały, że Leszno ten wynik trzymało. Leszczynianie nie mieli prawdziwego lidera podczas tego meczu i końcówka dla mnie, nie była żadnym zaskoczeniem.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    gotrek (11-06-2018), savage (11-06-2018)

  30. Powrót do góry    #2813
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tym bardziej, że w 14 Emil pojechał jak Zgardziński wczoraj w Gorzowie.

  31. Powrót do góry    #2814
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Nie wiem skąd ten marazm finansowy się zrobił w ZG. Przecież my przed sezonem przegrywaliśmy praktycznie wszystkie batalie, nawet o takiego Michelsena z Gdańskiem.

    to raczej prosta zagadka.
    ze zmiany układu właścicielskiego falubazu. za dowhana klub należał do stowarzyszenia, a skoro senator nie odpowiadał za długi, to licytował bez finansowej dyscypliny i opamiętania, często a conto przyszłych wyimaginowanych wpływów. stąd te późniejsze płacze strażaka, że nie ma bańki za finał, która była w budżecie. stąd doprowadzenie falubazu na skraj przepaści finansowej dwa sezony temu.

    odkąd falubaz stał się klubem prywatnym, pieniądz przed wydaniem jest oglądany z każdej strony. szuka się równowagi pomiędzy wydatkami a spodziewanym przychodem, żeby po bilansie nie dokładać z prywatnej kieszeni. generalnie, w oszczędzaniu nie ma nic złego, pod warunkiem, że i w tym zachowa się umiar, bo nadmiernymi oszczędnościami również można sobie zrobić krzywdę, o czym wie każdy, kto porobił choć chwilę w biznesie, a co się pod strażackim hełmem nie mieści.

    tymczyszyn wybrał wariant oszczędnościowy, ale nie dostrzegł zagrożeń, które widziało większość kibiców, zakładając np. optymistycznie, że protas będzie młodszy, a nie starszy itd. skóra dziś szyje z tego, co ma i ja nie widzę jego winy. składu nie układał, a przyszedł do klubu w ostatniej chwili, bo nawet pijany rowerzysta wykiwał naszego prezesa. taki z niego cwaniak i znawca speedwaya.

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    chloroform (11-06-2018), sfp (11-06-2018), xmanagerx (11-06-2018)

  33. Powrót do góry    #2815
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Głosy o wałkach to już chyba efekt frustracji ludzi. Nie dość że mamy beznadziejną drużynę to jeszcze inne wyniki nie po naszej myśli.
    To, że nie po naszej myśli to pewnie przypadek.

    Ale jeśli ktoś mi mówi, że jak jedna ze słabszych drużyn, do 12 biegu przegrywa mecz, i nagle klepie Leszno (ekipę kompletną) trzy razy po 5-1, akurat tyle aby wygrać mecz, to taka sytuacja musi co najmniej zastanawiać. Bo normalne to nie jest. Słabsza od Leszna Sparta, po 12 biegach w Tarnowie, wygrywała 10 pkt. I jakoś tam nie dostali w palnik w trzech ostatnich biegach. Mimo, że jechali tam w składzie z cieniującym Lebiedievem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #2816
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, nie płacz. Pedersen z Bjerre nie obudzili się nagle od 13 biegu, tylko wygrywali jak chcieli od początku meczu prawie z każdym lesczyniakiem. Pretensje możesz mieć jedynie do Emila, że w 14 pojechał jak junior z Grudziądza.

    Zayebiście obiektywnie jest zwalać wszystko na innych i swoich tłumaczyć ze wszystkiego na każdym kroku.

  35. Powrót do góry    #2817
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Nie piję tutaj konkretnie do Ciebie. O Dudku pisał Carlitos. Tarnowski tor jest wyjątkowo specyficzny i nie takie potęgi jak UL 2018 już tam padały. Niby w jakim celu Leszno miałoby się podkładać w Tarnowie ? Tak się zachowujecie jakbyście żużel od wczoraj oglądali. Nie takie jaja już się działy.
    No, z tym twierdzeniem się zgodzę

    Nie wiem w jakim celu Leszno miałoby się podkładać. I wcale ten cel nie musi być związany z Falubazem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #2818
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No jak kim, tak jak napisałem - Protasiewiczem. Jeśli tam nie pojedzie na torze robionym centralnie pod niego, to rzeczywiście nie ma nadziei i trzeba spadać. Zengota jeździ tam bardzo dobrze, Dudek i MJJ wydają się być uniwersalni, juniorów mamy lepszych.

    Od początku sezonu jest taka sama gadka, brakuje nam w drużynie jednego konkretnego zawodnika, własnie Piotra.
    Od początku sezonu to jest gadka, że Protasiewicz odpali. Jesteśmy już w drugiej połowie sezonu i żadnego odpalenia nie było. I raczej już nie będzie. PP w tym roku nie daje już rady na torze w ZG, gdzie jeszcze niedawno był jego królem. Nie liczyłbym już na żadną jego nadzwyczajną jazdę ani w Grudziądzu ani w ogóle.

    Na dzień dzisiejszy to faktycznie wygląda to wszystko mocno nieciekawie. Za chwilę mecz o wszystko z Wrocławiem, a dalej nie wiadomo kto ma być tym piątym seniorem. Smolinski jest niesprawdzony, Thorssell bez formy, a Gomólski po prostu beznadziejny. Do tego jeszcze dochodzi ten wypadek Niedźwiedzia. Jakby śmiesznie to zabrzmiało to jego brak to jest też osłabienie . Niedźwiedzia stać było na pojedyncze przebłyski jak pokonanie Emila w Lesznie czy Drabika we Wrocławiu. Do tego w biegu juniorskim mógł przywieźć ważne punkty. W przypadku Tondera mam poważne wątpliwości czy przywiezie jakikolwiek punkt z Wrocławiem.
    TeamLindgren

  37. Powrót do góry    #2819
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Mariusz czy zeszłoroczny półfinał SG-WTS jest wystarczającym dowodem obalajacym spisek?

  38. Powrót do góry    #2820
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz kolejny raz dajesz przykład, że z myśleniem i racjonalnym oglądem sytuacji jest u Ciebie na bakier. 13 i 15 bieg to 2x para Bjerre - Pedersen - obaj byli zdecydowanie najskuteczniejszymi żużlowcami tego meczu (14 pkt w 5 biegach Pedersen i 14+2 w 6 Bjerre). W 14 biegu na + zaskoczył Mroczka i Tarnów odwrócił losy meczu, bo miał dobry układ par. Nie jechał żaden junior przez 3 biegi pod rząd, ani Kildemand. Wcześniej te dziury sprawiały, że Leszno ten wynik trzymało. Leszczynianie nie mieli prawdziwego lidera podczas tego meczu i końcówka dla mnie, nie była żadnym zaskoczeniem.
    Leszczynianie to mieli przede wszystkim wyebane na wynik. Gdyby takie cyrki z polewaczką a potem z selektywnym polewaniem wyczyniano u nas to by zaraz Baron i reszta wisieli sędziemu nad łbem i zrobili awanturę na maksa.
    Jeszcze to ustawienie par w XIV (ten Smektała zamiast Hampela który wreszcie zatrybił z ustawieniami i ostatnie biegi z bonusami miał na 2,3 przecież to jawny sabotaż). Za długo na żużel chodzę żeby się dać nabrać na takie zbiegi okoliczności. Jak się nie chce wygrać to się przegra ot co.
    Zrobiłem sobie nową symulację na pokredzie i przy założeniu:

    - wygranej GKM z Toruniem i ZG (bez bonusa) i z bonusem na Tarnowie
    - naszej wygranej z Wrockiem u siebie (marzenie ściętej głowy) + bonus na GKM (i bez bonusa w Toronto) i za 3 z Tarnowem;
    - wygranej Tarnowa u siebie z Czewą i porażki ze Stalą

    to mamy 3 ekipy po 10 pkt. I wówczas Mario będzie do wiosny pieprzył że on to od początku wiedział, że to 6 miejsce to będziemy mieć "spokojnie". W końcu kadrowo jesteśmy mocniejsi od Wrocławia, co nie Mario
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 11-06-2018 o 09:43

  39. Powrót do góry    #2821
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz kolejny raz dajesz przykład, że z myśleniem i racjonalnym oglądem sytuacji jest u Ciebie na bakier. 13 i 15 bieg to 2x para Bjerre - Pedersen - obaj byli zdecydowanie najskuteczniejszymi żużlowcami tego meczu (14 pkt w 5 biegach Pedersen i 14+2 w 6 Bjerre). W 14 biegu na + zaskoczył Mroczka i Tarnów odwrócił losy meczu, bo miał dobry układ par. Nie jechał żaden junior przez 3 biegi pod rząd, ani Kildemand. Wcześniej te dziury sprawiały, że Leszno ten wynik trzymało. Leszczynianie nie mieli prawdziwego lidera podczas tego meczu i końcówka dla mnie, nie była żadnym zaskoczeniem.
    Ale jaki to jest argument ? W meczu z Wrockiem też w biegach 13 i 15 jechała najlepsza para Nicki-Bjerre. W 14 biegu też jechał Jamróg. A mimo to Wrocek wygrywa mecz 8 pkt.

    Rzecz w tym, ze ja nie wierzę w to, że najmocniejsza ekipa SE, ot tak daje sobie wklepać w trzech ostatnich biegach po 5-1. Ja tego nie kupuje. Przypadek to może być w jednym biegu, no max w 2 biegach. Ale nie w trzech pod rząd.

    Komuś tam z Leszna, mocno zależało na tym aby Tarnów został w SE. Bo ta wygrana z Tarnowa z Lesznem, praktycznie powoduje, że o spadek Tarnów już nie musi się martwić. Co najwyżej, w niesprzyjających okolicznościach, grozi im baraż.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #2822
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale jaki to jest argument ? W meczu z Wrockiem też w biegach 13 i 15 jechała najlepsza para Nicki-Bjerre. W 14 biegu też jechał Jamróg. A mimo to Wrocek wygrywa mecz 8 pkt.

    Rzecz w tym, ze ja nie wierzę w to, że najmocniejsza ekipa SE, ot tak daje sobie wklepać w trzech ostatnich biegach po 5-1. Ja tego nie kupuje. Przypadek to może być w jednym biegu, no max w 2 biegach. Ale nie w trzech pod rząd.

    Komuś tam z Leszna, mocno zależało na tym aby Tarnów został w SE. Bo ta wygrana z Tarnowa z Lesznem, praktycznie powoduje, że o spadek Tarnów już nie musi się martwić. Co najwyżej, w niesprzyjających okolicznościach, grozi im baraż.
    Akurat to im zwisa (no może poza Jankiem). Chodzi tylko i wyłącznie o Patryka. Spadek i rozbiór Falubazu daje duże możliwości przetasowań w klubach. Wymienią sobie Hampela i mają ekipę faworyta do majstra na 2 sezony do przodu.

  41. Powrót do góry    #2823
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Akurat to im zwisa (no może poza Jankiem). Chodzi tylko i wyłącznie o Patryka. Spadek i rozbiór Falubazu daje duże możliwości przetasowań w klubach. Wymienią sobie Hampela i mają ekipę faworyta do majstra na 2 sezony do przodu.
    Być może, ale ja tego nie wiem więc nie będę koloryzował. Nie znam celu takiego obrotu sprawy w Tarnowie. Rozumiałbym jeszcze jak by takie Leszno dostało w palnik trzy ostatnie biegi w Gorzowie, może we Wrocku, choc i w to ciężko uwierzyć. Ale w Tarnowie ? Mając mecz pod kontrolą do 12 biegu ? No bez przesady. Jeśli ktoś twierdzi, że to tylko sport i tak się czasami dzieje to ja tego nie kupuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #2824
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Akurat to im zwisa (no może poza Jankiem). Chodzi tylko i wyłącznie o Patryka. Spadek i rozbiór Falubazu daje duże możliwości przetasowań w klubach. Wymienią sobie Hampela i mają ekipę faworyta do majstra na 2 sezony do przodu.
    Tt chyba z Rusieckim o tym rozmawiałeś

  43. Powrót do góry    #2825
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tt chyba z Rusieckim o tym rozmawiałeś
    Przecież to jest bardzo czytelne. Patrykowi kończy się umowa a to Unia była najbliższa jego pozyskania poprzednio. Może kibiców brak mini derbów z ZG obejdzie, ale tacy goście jak Rusiecki mają na to wyyebane. Chcą wyników i bezwzględnie dążą do celu. Szkoda że my nie mamy takiego zarządu jak wasz. Narzekacie na nich a oni są waszym największym atutem.

    Robert wróć póki to wszystko do reszty nie pyerdolnelo!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Powrót do góry    #2826
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale jaki to jest argument ? W meczu z Wrockiem też w biegach 13 i 15 jechała najlepsza para Nicki-Bjerre. W 14 biegu też jechał Jamróg. A mimo to Wrocek wygrywa mecz 8 pkt.

    Rzecz w tym, ze ja nie wierzę w to, że najmocniejsza ekipa SE, ot tak daje sobie wklepać w trzech ostatnich biegach po 5-1. Ja tego nie kupuje. Przypadek to może być w jednym biegu, no max w 2 biegach. Ale nie w trzech pod rząd.

    Komuś tam z Leszna, mocno zależało na tym aby Tarnów został w SE. Bo ta wygrana z Tarnowa z Lesznem, praktycznie powoduje, że o spadek Tarnów już nie musi się martwić. Co najwyżej, w niesprzyjających okolicznościach, grozi im baraż.
    Co to za argument?
    Miesiac temu Czestochowa z fly Fredka zrobilaby w Toruniu 50 pkt,wczoraj glownie przez to,ze Fredka juz
    nie jest taki fly,przegrali nawet bonus.Tu tez widzisz walek?
    Ogarnij sie,bo tworzysz coraz to durniejsze teorie podpierajac je coraz durniejszymi argumentami.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    gotrek (11-06-2018)

  46. Powrót do góry    #2827
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale jeśli ktoś mi mówi, że jak jedna ze słabszych drużyn, do 12 biegu przegrywa mecz, i nagle klepie Leszno (ekipę kompletną) trzy razy po 5-1, akurat tyle aby wygrać mecz, to taka sytuacja musi co najmniej zastanawiać.
    By ukryć wałek i by całość wyglądała naturalnie Leszno wygrało bieg 12-ty 5:1

  47. Powrót do góry    #2828
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przecież to jest bardzo czytelne. Patrykowi kończy się umowa a to Unia była najbliższa jego pozyskania poprzednio. Może kibiców brak mini derbów z ZG obejdzie, ale tacy goście jak Rusiecki mają na to wyyebane. Chcą wyników i bezwzględnie dążą do celu. Szkoda że my nie mamy takiego zarządu jak wasz. Narzekacie na nich a oni są waszym największym atutem.

    Robert wróć póki to wszystko do reszty nie pyerdolnelo!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    OK, za kogo i dlaczego?

  48. Powrót do góry    #2829
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co to za argument?
    Miesiac temu Czestochowa z fly Fredka zrobilaby w Toruniu 50 pkt,wczoraj glownie przez to,ze Fredka juz
    nie jest taki fly,przegrali nawet bonus.Tu tez widzisz walek?
    Ogarnij sie,bo tworzysz coraz to durniejsze teorie podpierajac je coraz durniejszymi argumentami.
    Częstochowa a KST to podobna sila rażenia. Można powiedzieć dwie równe ekipy. Z tym, że KST idzie z formą w górę a Czewa lekko w dół. A co za tym idzie w spotkaniach tych akurat ekip, może paść każdy wynik. Natomiast Tarnów kontra Leszno to już inna bajka. Te dwie ekipy dzieli przepaść. A tu nastąpil cud. A ja w cuda nie wierzę. Takie mam zdanie i tyle.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    OK, za kogo i dlaczego?
    A wiesz czy taki Kołdi nie będzie chciał odejść ? Może Emil ? Czy Rusiecki już sam tego nie wie ?

    Oczywiście nie mam pojęcia czy Leszno już teraz walczy o takiego Dudka. Ale pewne jest jedno. Patryk jest łakomym kąskiem, nawet dla takiego Leszna. Raz, że poziom sportowy oferuje wysoki, dwa, że to zawodnik krajowy. A tych (o takim poziomie) jest na rynku jak na lekarstwo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #2830
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Przypomne tylko, ze Falubaz w Lesznie zrobil 34 pkt a UT 35.
    I warto chyba sobie uzmyslowic, ze UT na swoim torze jest rownorzednym partnerem dla kazdego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Powrót do góry    #2831
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Częstochowa a KST to podobna sila rażenia. Można powiedzieć dwie równe ekipy. Z tym, że KST idzie z formą w górę a Czewa lekko w dół. A co za tym idzie w spotkaniach tych akurat ekip, może paść każdy wynik. Natomiast Tarnów kontra Leszno to już inna bajka. Te dwie ekipy dzieli przepaść. A tu nastąpil cud. A ja w cuda nie wierzę. Takie mam zdanie i tyle.



    A wiesz czy taki Kołdi nie będzie chciał odejść ? Może Emil ? Czy Rusiecki już sam tego nie wie ?

    Oczywiście nie mam pojęcia czy Leszno już teraz walczy o takiego Dudka. Ale pewne jest jedno. Patryk jest łakomym kąskiem, nawet dla takiego Leszna. Raz, że poziom sportowy oferuje wysoki, dwa, że to zawodnik krajowy. A tych (o takim poziomie) jest na rynku jak na lekarstwo.
    Emil ma kontrakt do 2019

  51. Powrót do góry    #2832
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    OK, za kogo i dlaczego?
    Za Hampela oczywiście. Ma tylko roczny kontrakt i zawodzi. Do tego ma swoje lata i kabel.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Powrót do góry    #2833
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Generalnie śmieszni jesteście Jak tylko słabszy wygra z lepszym to to zaraz spisek jest. Jakbyście sportem zaczęli interesować się wczoraj. A to, że cała Unia jechała wczoraj popelinę, a Nicki i Bjerre cały mecz dobrze to już nieistotne - podkładka i tyle. Skąd w ludziach biorą się zawsze teorie spiskowe to ja nie wiem.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  53. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Reptile (11-06-2018), gotrek (11-06-2018), savage (11-06-2018)

  54. Powrót do góry    #2834
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Mamy rozwiązanie zagadki. Otóż wczoraj do Tarnowa zawitała antydopingowka. Badani Jasiu, Hampel. Przypadek?!

  55. Powrót do góry    #2835
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    A moze to nie spisek na podebranie Dudka, tylko spuszczenie GKMu i podebranie Laguty?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •