Strona 57 z 151 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,565 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2521
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    na szczęcie kalendarz jest o tyle korzystny dla nas , że po przegranych meczach ze Spartą i w Toruniu -nawet bez bonusa , przyjeżdża do nas starsza siostra z Leszna.
    no a do tego czasu nasi zawdnicy mogą być wreszcie w pełnej/najepszej dyspozycji, i tak jak pisze Mariusz , bedzie można wygrać z nimi.
    Co wy z tym kalendarzem ? On jest taki sam dla wszystkich.

    Poza tym kolego Gablen, rozumiem, że jak uda nam się wygrać któryś mecz z Wrockiem, Toruniem czy Grudziądzem, to znowu zaszyjesz się w dziale polityka, i wpadniesz dopiero jak będzie jakiś kryzys w Falubazie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2522
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co wy z tym kalendarzem ? On jest taki sam dla wszystkich.

    Poza tym kolego Gablen, rozumiem, że jak uda nam się wygrać któryś mecz z Wrockiem, Toruniem czy Grudziądzem, to znowu zaszyjesz się w dziale polityka, i wpadniesz dopiero jak będzie jakiś kryzys w Falubazie ?

    ale w naszej drużynie nie ma żadnego kryzysu.
    poza tym wygrana z Grudziadzem jest jak najbardziej do zrobienia.
    z Wrocławiem być może również tak, natomiast z Toruniem nie.
    poza tym ja sie nie zaszywam.jeszcze.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A jak przegramy to Adaś będzie mógł powiedzieć, że dla niego to najszczęśliwsza przegrana bo z Unią.

    trener zawsze powinien dawać swoim zawodnikm przykłady pozytywnego myślenia, jako motywację do kolejnych przegranych.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  3. Powrót do góry    #2523
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario ty tak pieprzysz jakbyś od roku na żużel chodził. Terminarz i kolejność spotkać ma znacznie i to jest żużlowy elementarz.
    Zayebiście ważny jest też mecz w Toruniu z Czewą. Trzeba trzymać kciuki za Czewe bo jak Toruń przegra i będzie miał nóż na gardle to na pewno nie odpuści bonusa w meczach z Tarnowem czy wyjazdowym z GKM. A takie ryzyko istnieje, bo jeśli Toruń poczuje się pewnie z utrzymaniem (a bez szans na play offy) to zaczną kombinować tak żeby nas spuścić z ligi.

  4. Powrót do góry    #2524
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Kurman jedziesz z nami. Pamiętamy.

    http://www.sport.zgora.pl/foto/pictu...f8c02ebfd5659f
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #2525
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Brak mi slow na takich jak ty.

    A mi się wydawało, że taki Tarnów ma mocniejszych przeciwników w rundzie rewanżowej jeśli chodzi o mecze u siebie. A jada u siebie z Lesznem, Gorzowem i Czewą. Czy ty w ogóle zastanawiasz się nad tym co piszesz ? Ba, Gorzów w Tarnowie pojedzie już prawdopodobnie, mając w składzie i Walasa i Vacula. Czyli Tarnów będzie miał jeszcze bardziej pod górkę.
    Tarnów jest równorzędnym dla nas rywalem do obrony E-ligi. Mają u siebie Gorzów i Czewę z którymi mogą wygrać. Stal pojedzie z Vaculem w niewiadomej dyspozycji i Walaskiem, który od lat nie lubi betonów. Oba mecze są w stanie wygrać. A mają już 2 pkt więcej niż my.
    Zapominasz, że możliwy mecz o życie z Tarnowem, nie wygra się sam. Unia nie odda walkowerem tego. Prawie wszyscy dopisują już 3 pkt za Unię Falubazowi, sport płata figle. Tym bardziej z takim nastawieniem, ze Spartą powalczymy i powinniśmy wygrać, a Tarnów to jakiś chłopczyk do bicia.
    Można sobie pisać, chłopaki się sprężą i wygramy ze Spartą, w Grudziądzu, Toruniu, Gorzowie... . Owszem, jest to możliwe, ale dotychczasowa postawa drużyny nie przemawia za tym. W prawie każdym meczu brakuje pi.i kłak i wystarczy te 2-4 pkt więcej któregoś zawodnika, to przecież prawie nic. W naszym przypadku, tyle samo dzieli nas od PO i od spadku. Oby w każdym z tych meczów ktoś to manko punktowe uzupełnił.
    Przecież ja nie neguję że można się obronić, ale musi coś drgnąć w drużynie. Potrzebne są jakieś zmiany w podejściu do walki.

  6. Powrót do góry    #2526
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario ty tak pieprzysz jakbyś od roku na żużel chodził. Terminarz i kolejność spotkać ma znacznie i to jest żużlowy elementarz.
    Zayebiście ważny jest też mecz w Toruniu z Czewą. Trzeba trzymać kciuki za Czewe bo jak Toruń przegra i będzie miał nóż na gardle to na pewno nie odpuści bonusa w meczach z Tarnowem czy wyjazdowym z GKM. A takie ryzyko istnieje, bo jeśli Toruń poczuje się pewnie z utrzymaniem (a bez szans na play offy) to zaczną kombinować tak żeby nas spuścić z ligi.
    Nie bardzo wiem skad wnosisz,ze bedzie Toruniowi zalezalo na spuszczeniu Falubazu.
    Chodzi o Dudka?
    Przeciez on jak bedzie chcial odejsc,to odejdzie bez wzgledu na to gdzie Falubaz bedzie jezdzil.
    Tak samo z pozostaniem.Nawet jak Falubaz spadnie,nie jest przeciez wykluczone,ze rok
    pojezdzi sobie na zapleczu.Wszystko zalezy od sumy jaka przytuli a Torun
    na pewno nie bedzie jedynym klubem ktory ewentualnie zlozy mu oferte.
    Zreszta sam pisales,ze on do Torunia nie pojdzie,nie wiem juz z jakiego powodu,ale
    byles tego pewny.
    Innych powodow dla ktorych Torun mialby jakis interes w degradacji Falubazu nie widze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #2527
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie bardzo wiem skad wnosisz,ze bedzie Toruniowi zalezalo na spuszczeniu Falubazu.
    Chodzi o Dudka?
    Przeciez on jak bedzie chcial odejsc,to odejdzie bez wzgledu na to gdzie Falubaz bedzie jezdzil.
    Tak samo z pozostaniem.Nawet jak Falubaz spadnie,nie jest przeciez wykluczone,ze rok
    pojezdzi sobie na zapleczu.Wszystko zalezy od sumy jaka przytuli a Torun
    na pewno nie bedzie jedynym klubem ktory ewentualnie zlozy mu oferte.

    Zreszta sam pisales,ze on do Torunia nie pojdzie,nie wiem juz z jakiego powodu,ale
    byles tego pewny.
    Innych powodow dla ktorych Torun mialby jakis interes w degradacji Falubazu nie widze.
    Dokładnie, nic dodać, nic ująć.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tarnów jest równorzędnym dla nas rywalem do obrony E-ligi. Mają u siebie Gorzów i Czewę z którymi mogą wygrać. Stal pojedzie z Vaculem w niewiadomej dyspozycji i Walaskiem, który od lat nie lubi betonów. Oba mecze są w stanie wygrać. A mają już 2 pkt więcej niż my.
    Zapominasz, że możliwy mecz o życie z Tarnowem, nie wygra się sam. Unia nie odda walkowerem tego. Prawie wszyscy dopisują już 3 pkt za Unię Falubazowi, sport płata figle. Tym bardziej z takim nastawieniem, ze Spartą powalczymy i powinniśmy wygrać, a Tarnów to jakiś chłopczyk do bicia.
    Można sobie pisać, chłopaki się sprężą i wygramy ze Spartą, w Grudziądzu, Toruniu, Gorzowie... . Owszem, jest to możliwe, ale dotychczasowa postawa drużyny nie przemawia za tym. W prawie każdym meczu brakuje pi.i kłak i wystarczy te 2-4 pkt więcej któregoś zawodnika, to przecież prawie nic. W naszym przypadku, tyle samo dzieli nas od PO i od spadku. Oby w każdym z tych meczów ktoś to manko punktowe uzupełnił.
    Przecież ja nie neguję że można się obronić, ale musi coś drgnąć w drużynie. Potrzebne są jakieś zmiany w podejściu do walki.
    Dlatego własnie twierdzę, że nie ma co łazić już na zapas osranym. Trzeba wierzyć, że sobie poradzą. A jak nie poradzą sobie, to będzie znaczyło, że jesteśmy sportowo za słabi na SE. Generalnie moje posty są w kontrze do tych co twierdzą, że na 100% nie wygramy nigdzie na wyjeździe a i u siebie polegniemy z Wrockiem i Lesznem. No z Lesznem bardzo prawdopodobne, ze polegniemy, ale i tu trzeba walczyć do ostatniego biegu. Ale zakladanie z góry, że przegramy już wszystko do końca RZ, jest niczym więcej jak histerią.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #2528
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie bardzo wiem skad wnosisz,ze bedzie Toruniowi zalezalo na spuszczeniu Falubazu.
    Chodzi o Dudka?
    Przeciez on jak bedzie chcial odejsc,to odejdzie bez wzgledu na to gdzie Falubaz bedzie jezdzil.
    Odejdzie tylko wtedy gdy Falubaz spadnie. Dlatego w interesie Leszna czy Torunia będzie nas spuścić ligę niżej.

    Tak samo z pozostaniem.Nawet jak Falubaz spadnie,nie jest przeciez wykluczone,ze rok
    pojezdzi sobie na zapleczu.Wszystko zalezy od sumy jaka przytuli a Torun
    na pewno nie bedzie jedynym klubem ktory ewentualnie zlozy mu oferte.
    Zreszta sam pisales,ze on do Torunia nie pojdzie,nie wiem juz z jakiego powodu,ale
    byles tego pewny.
    W życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Prawdopodobieństwo że przejdzie do was jest minimalne, powtarzałem i będę powtarzał - jak pójdzie to do Leszna na miejsce Hampela albo Kołodzieja jeśli ten zdecyduje się wrócić do domu. Może wasi liczą, że po spadku Falubaz posypie się finansowo i zwyczajnie nie będzie nas stać na Patryka. Ale najpierw musimy spaść i tu patrz pkt. 1.

    Innych powodow dla ktorych Torun mialby jakis interes w degradacji Falubazu nie widze.
    Ten wystarczy. To nie są czasy Karkosika że coś byłoby robione złośliwie. Nothing personal, it's just business
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 30-05-2018 o 15:26

  9. Powrót do góry    #2529
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Hampel podpisal chyba na 2 lata,Kolodzej pewnie na rok,ale jaki ma sens wymiana na Dudka?
    Kolodziej juz jest bardziej leszczynski niz tarnowski,przynajmniej tak dlugo jak rzadzic tam bedzie Sady z Baranem i Cierniakiem.
    Dudek zawsze bedzie falubazowy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #2530
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Hampel podpisal chyba na 2 lata,Kolodzej pewnie na rok,ale jaki ma sens wymiana na Dudka?
    Kolodziej juz jest bardziej leszczynski niz tarnowski,przynajmniej tak dlugo jak rzadzic tam bedzie Sady z Baranem i Cierniakiem.
    Dudek zawsze bedzie falubazowy.
    Dudek taki falubazowy, jak Świst był stalowy. A nawet jak Kołodziej był kilka lat temu tarnowski. Zmieni się sytuacja, Dudek pójdzie gdzie mu będzie lepiej pasować i po temacie.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Buszmen (30-05-2018)

  12. Powrót do góry    #2531
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Odejdzie tylko wtedy gdy Falubaz spadnie. Dlatego w interesie Leszna czy Torunia będzie nas spuścić ligę niżej.



    W życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Prawdopodobieństwo że przejdzie do was jest minimalne, powtarzałem i będę powtarzał - jak pójdzie to do Leszna na miejsce Hampela albo Kołodzieja jeśli ten zdecyduje się wrócić do domu.
    Hampel podpisal w Lesznie na rok, podobnie Janek i chyba Piotrek. Tylko Emil na dwa lata.
    Na ta chwile nie widze powodu i sensu sciagania Dudka do Unii. Druzyna jedzie swoje to raz, a dwa za kogo mialby przyjsc? Jedyna opcja to za Kolodzieja jesli ten wroci do Tarnowa. Dolaczanie do obecnego skladu jeszcze Dudka, przy okazji wywalajac Kurtza na rezerwe i przy takiej parze juniorow bylaby totalna glupota

  13. Powrót do góry    #2532
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dudek taki falubazowy, jak Świst był stalowy. A nawet jak Kołodziej był kilka lat temu tarnowski. Zmieni się sytuacja, Dudek pójdzie gdzie mu będzie lepiej pasować i po temacie.
    Jak się zmieni. Nic na to nie wskazuje. Dudek jest dla Tymczyszyna jak i kibiców nr. 1.
    Jak odejdzie np. ze względów finansowych czy spadku Falubazu , szybciutko wróci jak tylko klub stanie na nogi. Dlatego póki co, przynajmniej dla mnie jest i będzie falubazowy, nawet gdyby miał swój matecznik opuścić na rok czy dwa. Ze Świstem czy Kołodziejem zupełnie inna historia i na dzień dzisiejszy nie ma co porównywać.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-05-2018 o 19:37
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Vector (02-06-2018)

  15. Powrót do góry    #2533
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak się zmieni. Póki co nic na to nie wskazuje. Dudek jest dla Tymczyszyna jak i kibiców nr. 1.
    Jak odejdzie np. ze względów finansowych czy spadku Falubazu , szybciutko wróci jak tylko klub stanie na nogi. Dlatego póki co, przynajmniej dla mnie jest i będzie falubazowy, nawet gdyby miał swój matecznik opuścić na rok czy dwa. Ze Świstem czy Kołodziejem zupełnie inna historia i na dzień dzisiejszy nie ma co porównywać.
    A to pełna zgoda. Tez liczę na to że w razie powrotu do ekstralipy szybko by wrócił.


    EDIT: Zengi w meczu PL-SWE dalej beznadziejny. Jeśli szybko się nam nie ogarnie to będzie lipton.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 31-05-2018 o 15:56

  16. Powrót do góry    #2534
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Nie chcę tutaj siać znowu jakiejś deprechy, ale Zengota i Thorssel znowu wyglądają dramatycznie i z taką ich jazdą to lecimy. Póki co Falubaz to jest dwóch zawodników na poziomie, coś tam szarpiący Protas, który i tak szału nie robi i mający przebłyski juniorzy. Do tego z trójki walczącej o utrzymanie mamy zdecydowanie najmniejszy atut toru. Za Szweda trzeba próbować Gomólskiego lub Smołę, ale jeśli Zengi się nie ogarnie do poziomu 8 pkt na mecz to nie ma mowy o zwycięstwe z Wrocławiem, a ten mecz wygląda na kluczowy gdyż może tu być zarówno 0 jak i 3 pkt. Jeśli przegramy ze Spartą to trzeba będzie wygrać w Grudziądzu. Jakaś szansa na to istnieje, bo juniorów mają gorszych od nas, a poza Artiomem i momentami Przemkiem też jadą padakę na czele z Antonio i Pieszczkiem, ale łatwe to nie będzie.

  17. Powrót do góry    #2535
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bylem tam, siedziałem z miejscowymi i tego nie zapomnę do końca życia. Wszystkim kopara opadła. Oj to był bardzo radosny powrót do Wawy.
    a ja siedziałem na tym łuku gdzie Kurman kończył ten atak, w sektorze gości
    piękne wspomnienia

  18. Powrót do góry    #2536
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    a ja siedziałem na tym łuku gdzie Kurman kończył ten atak, w sektorze gości
    piękne wspomnienia

    ja też tam byłem, ja też!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    dillinger (03-06-2018)

  20. Powrót do góry    #2537
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Nie sądze aby byli tak słabi żeby spasć.Toruń zleci a Frątczak zatrudni się w Żabce
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  21. Powrót do góry    #2538
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Zakład? OK. Tylko przyjmijmy jedną zasadę: wszystkie spotkania w optymalnych składach (bez kontuzji podstawowych żużloków)

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak to się nie zgadzam. Nie wiemy co będzie i to jest fair. Prosty zakład wygrają-nie wygrają.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    bee3 - wisisz mi flachę. Szkoda tylko że wygrałem zakład na Falubazie.




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #2539
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Oho, za SF:

    Rzucił butelką podczas derbów. Grożą mu trzy lata pozbawienia wolności
    całość tutaj, https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...ienia-wolnosci

    Gość który rzucił butelką w sektor gości, przyznał się do winy i chciał dobrowolnie poddać się karze. Ale sąd się nie zgodził. Wsadzili gościa na trzymiesięczny areszt. Pewnie dostanie z 6 miesięcy do odsiadki, tak aby miał czas przemyśleć swoje czyny
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2540
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oho, za SF:

    całość tutaj, https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...ienia-wolnosci

    Gość który rzucił butelką w sektor gości, przyznał się do winy i chciał dobrowolnie poddać się karze. Ale sąd się nie zgodził. Wsadzili gościa na trzymiesięczny areszt. Pewnie dostanie z 6 miesięcy do odsiadki, tak aby miał czas przemyśleć swoje czyny
    Ostro ale chyba tylko to przemówi do cymbałów. Podejrzewam że mial już kartę karną dlatego sąd taki cięty. Koniec końców pewnie skończy się dozorem elektronicznym.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #2541
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ostro ale chyba tylko to przemówi do cymbałów. Podejrzewam że mial już kartę karną dlatego sąd taki cięty. Koniec końców pewnie skończy się dozorem elektronicznym.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Raczej niemożliwe. Skoro już dostał areszt na 3 miechy, to znaczy, że wyrok będzie opiewał co najmniej na 3 miesiące. Tak aby areszt można było mu zaliczyć w poczet kary.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2542
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Raczej niemożliwe. Skoro już dostał areszt na 3 miechy, to znaczy, że wyrok będzie opiewał co najmniej na 3 miesiące. Tak aby areszt można było mu zaliczyć w poczet kary.
    Możliwe i praktykowane pod warunkiem że nie będzie skazany w ramach recydywy wielokrotnej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #2543
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    No i dzisiaj znowu przerżnęliśmy kolejny mecz.

    Falubaz Zielona Góra - 38:
    1. Zaine Kennedy - 9 (2,4!,3,w)
    2. Fraser Bowes - 9+2 (0,1,1*,6!,0,1*)
    3. Declan Knowles - 4 (1,0,d,2,1)
    4. Declan Kennedy - 10+1 (w,2,1*,2,3,2)
    5. z/z
    6. Aaron Jackson - 6+1 (1,1,1*,2,1)
    7. Dayle Wood - 0 (0,0,0,0)

    Edinburgh Monarchs - 57:
    1. Justin Sedgmen - 12 (3,3,3,3)
    2. Kane Lawrence - 3+1 (1,1,1*,0,d)
    3. Robert Medson - 9+3 (2*,2*,2,2*,1)
    4. Ben Cook - 15+1 (3,3,3,1*,2,3)
    5. z/z
    6. Matt Pickering - 12 (3,3,0,3,3,0)
    7. Arlo Bugeja - 6+2 (2*,2*,2,0)
    I to meblościanka nas udupił
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #2544
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i dzisiaj znowu przerżnęliśmy kolejny mecz.



    I to meblościanka nas udupił
    A to już spadliśmy aż do Championship?

  28. Powrót do góry    #2545
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A to już spadliśmy aż do Championship?
    Tak, w Australii

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...i-ryan-douglas

    Widać, że dla niejednego młodego kangura, szczytem marzeń jest, ścigać się w Polskiej SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #2546
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak, w Australii

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...i-ryan-douglas

    Widać, że dla niejednego młodego kangura, szczytem marzeń jest, ścigać się w Polskiej SE.
    W Australii mają trochę ulepszoną wersję naszych wyścigów na rowerach pod blokiem gdzie każdy był Adamsem, Crumpem czy Rickardssonem

  30. Powrót do góry    #2547
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Ataki Jepsena Jensena , slabe techniczne...
    Boze Falubaz wy naprawde mozecie spasc...

  31. Powrót do góry    #2548
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ataki Jepsena Jensena , slabe techniczne...
    Boze Falubaz wy naprawde mozecie spasc...
    Awansujcie Rawiczem do 1 ligi to będziemy mieć małe derby

  32. Powrót do góry    #2549
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ataki Jepsena Jensena , slabe techniczne...
    Boze Falubaz wy naprawde mozecie spasc...
    Możemy spaść bo ataki kolesia z Danii są słabe technicznie ?
    Wielu z nas jest gotowa na to że na ligę do Leszna to my szybko nie pojedziemy a więc uspokój się

  33. Powrót do góry    #2550
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2018
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz z wrockien wszystko wyjaśni czy lecimy z ligi, czy tez zalapiemy sie na baraże. W Gorzowie bedzie piekna przegrana, lub wciry do 30. Ale patrzac po tym jak z torem w Gorzowie spasowani sa zimny, krzysio, wozniak , i nawet walas plus karczmarz ktory coś czuje bedzie wozil naszych seniorow to moze 30 pkt zrobimy

  34. Powrót do góry    #2551
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Możemy spaść bo ataki kolesia z Danii są słabe technicznie ?
    Wielu z nas jest gotowa na to że na ligę do Leszna to my szybko nie pojedziemy a więc uspokój się
    Inaczej , ataki jednego z waszych liderow i jazda wyglada slabo... .
    Ja uwazam ze wy w to do konca nie wierzycie

  35. Powrót do góry    #2552
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Inaczej , ataki jednego z waszych liderow i jazda wyglada slabo... .
    Ja uwazam ze wy w to do konca nie wierzycie
    Wierz lub nie ale jest już sporo ludzi którzy nie mogą się doczekać wyjazdu do Daugavpilis .

    Cytat Zamieszczone przez Pyton Zobacz posta
    Mecz z wrockien wszystko wyjaśni czy lecimy z ligi, czy tez zalapiemy sie na baraże. W Gorzowie bedzie piekna przegrana, lub wciry do 30. Ale patrzac po tym jak z torem w Gorzowie spasowani sa zimny, krzysio, wozniak , i nawet walas plus karczmarz ktory coś czuje bedzie wozil naszych seniorow to moze 30 pkt zrobimy
    Wiesz jak będzie w Gorzowie a nie wiesz jak będzie z Wrocławiem ?

  36. Powrót do góry    #2553
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Możemy spaść bo ataki kolesia z Danii są słabe technicznie ?
    Wielu z nas jest gotowa na to że na ligę do Leszna to my szybko nie pojedziemy a więc uspokój się
    My jesteśmy, pytanie czy kibice z Gorzowa i Leszna są na to gotowi

  37. Powrót do góry    #2554
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    My jesteśmy, pytanie czy kibice z Gorzowa i Leszna są na to gotowi
    Czy Ty chcesz powiedzieć że nie będą się komfortowo czuć jak przyjdzie im w nasze miejsce oglądać Row Rybnik czy Motor Lublin ?.Po mojemu to dla prezesów Unii i Stali duży plus bo przynajmniej kasę szybciej policzą i mogą czas z rodziną spędzić

  38. Powrót do góry    #2555
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Dla takiego jednego w różowych okularach będę kolejnym płaczkiem, ale uważam że widmo spadku jest mega realne. Powoli zaczynam oswajać się z myślą o Nice, żeby później w razie w nie było takiego szoku. Oczywiście ciągle wieżę w przebudzenie i uratowanie ligi, ale czym innym jest kibicowska wiara, a czym innym racjonalne przesłanki oparte o dotychczasowe poczynania żużloków.

  39. Powrót do góry    #2556
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Czy Ty chcesz powiedzieć że nie będą się komfortowo czuć jak przyjdzie im w nasze miejsce oglądać Row Rybnik czy Motor Lublin ?.Po mojemu to dla prezesów Unii i Stali duży plus bo przynajmniej kasę szybciej policzą i mogą czas z rodziną spędzić
    No trochę jednak stracą, bo dobrze wiesz że nikt tak skutecznie nie zapełnia Smoka jak Falubaz Ciężko im będzie napędzić koniunkturę na rywalizację z Rybnikiem czy Lublinem. Ale oczywiście nieobecni nie mają racji więc jak spadniemy to nic wielkiego się nie zdarzy. Świat i ekstralipa będą sobie funkcjonowały dalej.
    Zyska tylko ten kto przejmie Dudka. A my ? Zobaczymy dawno nieodwiedzane miejscówki. Qwa już nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem na żużlu w Pile czy Gnieźnie. Z 12 lat ?

  40. Powrót do góry    #2557
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Dla takiego jednego w różowych okularach będę kolejnym płaczkiem, ale uważam że widmo spadku jest mega realne. Powoli zaczynam oswajać się z myślą o Nice, żeby później w razie w nie było takiego szoku. Oczywiście ciągle wieżę w przebudzenie i uratowanie ligi, ale czym innym jest kibicowska wiara, a czym innym racjonalne przesłanki oparte o dotychczasowe poczynania żużloków.
    No dobra, to wymień te racjonalne przesłanki ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2558
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Dla takiego jednego w różowych okularach będę kolejnym płaczkiem, ale uważam że widmo spadku jest mega realne. Powoli zaczynam oswajać się z myślą o Nice, żeby później w razie w nie było takiego szoku. Oczywiście ciągle wieżę w przebudzenie i uratowanie ligi, ale czym innym jest kibicowska wiara, a czym innym racjonalne przesłanki oparte o dotychczasowe poczynania żużloków.
    W sumie Mario ma dużo racji bo przecież różnie może jeszcze być ale na ten moment jesteśmy bliżej wyjazdu na Łotwę niż ruszenie trasą na Wschowę

  42. Powrót do góry    #2559
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Dla takiego jednego w różowych okularach będę kolejnym płaczkiem, ale uważam że widmo spadku jest mega realne. Powoli zaczynam oswajać się z myślą o Nice, żeby później w razie w nie było takiego szoku. Oczywiście ciągle wieżę w przebudzenie i uratowanie ligi, ale czym innym jest kibicowska wiara, a czym innym racjonalne przesłanki oparte o dotychczasowe poczynania żużloków.
    Szkoda zdrowia na zmartwienia. Będzie co będzie. Jakieś tam szanse mamy. A nawet jak nie wyjdzie to na końcu zawsze mogą Toronto wyyebać z ligi za Rudego

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, to wymień te racjonalne przesłanki ?
    Qwa ja pyerdole Mario, litości! Daj żyć!

  43. Powrót do góry    #2560
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No trochę jednak stracą, bo dobrze wiesz że nikt tak skutecznie nie zapełnia Smoka jak Falubaz Ciężko im będzie napędzić koniunkturę na rywalizację z Rybnikiem czy Lublinem. Ale oczywiście nieobecni nie mają racji więc jak spadniemy to nic wielkiego się nie zdarzy. Świat i ekstralipa będą sobie funkcjonowały dalej.
    Zyska tylko ten kto przejmie Dudka. A my ? Zobaczymy dawno nieodwiedzane miejscówki. Qwa już nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem na żużlu w Pile czy Gnieźnie. Z 12 lat ?
    W Pile byłem rok temu i ciągle można na legalu przemieszczać się koło ciągników i spuszczać ropę .Stadion w Gnieznie odwiedziłem w tym roku i też wszystko po staremu łącznie z unoszeniem się w powietrzu pewnej akcji na drugim łuku
    Ostatnio edytowane przez SCOT FZG ; 02-06-2018 o 23:46

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (02-06-2018)

  45. Powrót do góry    #2561
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Qwa ja pyerdole Mario, litości! Daj żyć!
    A czemu ? Chetnie się zapoznam z argumentami.

    Jasne, że w żużlu zdarzyć się może wszystko, nawet spadek ze SE. Ale na dzisiaj, widzę więcej problemów w Tarnowie czy Grudziądzu, niż u nas. Tarnów ma teraz u siebie Leszno, Gorzów (raczej już z Vaculem w składzie) i Czewę. Czyli czołówkę tabeli.Potem jadą do Torunia, Wrocka i do Grudziądza, gdzie pkt. tracą na pewno bezpośredni rywale do spadku. A na deser mecz u nas. Grudziądz ma u siebie Wrocek, Tarnów, Toruń i nas. Oraz wyjazdy do Gorzowa, Leszna i Czewy. My mamy u siebie Wrocek, Leszno i Tarnów. Uważam, ze mecz z Wrockeim jest do wygrania, z Tarnowem to jest obowiązek wygrać. Dodatkowo mamy szansę na jakieś pkt. w Toruniu i Grudziądzu. Przynajmniej na bonusy. Z tej rozpiski ewidentnie wynika, że z tej trójki, realnie mamy największe szanse na 6 miejsce. I może się zdarzyć, ze wywalczymy te 6 miejsce, nawet gdybyśmy przegrali (odpukac) z Wrockiem.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 02-06-2018 o 23:56
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #2562
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    jak w długim związku, może przyda się chwila rozłąki z ekstraligą, by na myśl o gwałcie na stali gorzów, znów wróciła erekcja...

  47. Powrót do góry    #2563
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A czemu ? Chetnie się zapoznam z argumentami.

    Jasne, że w żużlu zdarzyć się może wszystko, nawet spadek ze SE. Ale na dzisiaj, widzę więcej problemów w Tarnowie czy Grudziądzu, niż u nas. Tarnów ma teraz u siebie Leszno, Gorzów (raczej już z Vaculem w składzie) i Czewę. Czyli czołówkę tabeli.Potem jadą do Torunia, Wrocka i do Grudziądza, gdzie pkt. tracą na pewno bezpośredni rywale do spadku. A na deser mecz u nas. Grudziądz ma u siebie Wrocek, Tarnów, Toruń i nas. Oraz wyjazdy do Gorzowa, Leszna i Czewy. My mamy u siebie Wrocek, Leszno i Tarnów. Uważam, ze mecz z Wrockeim jest do wygrania, z Tarnowem to jest obowiązek wygrać. Dodatkowo mamy szansę na jakieś pkt. w Toruniu i Grudziądzu. Przynajmniej na bonusy. Z tej rozpiski ewidentnie wynika, że z tej trójki, realnie mamy największe szanse na 6 miejsce. I może się zdarzyć, ze wywalczymy te 6 miejsce, nawet gdybyśmy przegrali (odpukac) z Wrockiem.
    Wałkowaliśmy to już. Ok. dla ciebie jest większe prawdopodobieństwo korzystnego dla nas scenariusza a tak dla 80-90 % forumowiczów bardziej prawdopodobny to taki że polecimy. Jak się patrzy na przygnębiającą dyspozycję naszych rajderów (nie tylko w Falubazie tylko w ogóle), to trudno o optymizm. Teraz cel jest jeden - wygrać za wszelką cenę mecz z Wrockiem. Choćby jednym pkt. Wbrew logice, statystykom i przewidywaniom wszelkiej maści ekspertów.

  48. Powrót do góry    #2564
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wałkowaliśmy to już. Ok. dla ciebie jest większe prawdopodobieństwo korzystnego dla nas scenariusza a tak dla 80-90 % forumowiczów bardziej prawdopodobny to taki że polecimy. Jak się patrzy na przygnębiającą dyspozycję naszych rajderów (nie tylko w Falubazie tylko w ogóle), to trudno o optymizm. Teraz cel jest jeden - wygrać za wszelką cenę mecz z Wrockiem. Choćby jednym pkt. Wbrew logice, statystykom i przewidywaniom wszelkiej maści ekspertów.
    Jak ty wyliczyłeś te 80-90 % to sam tylko wiesz

    No i właśnie, rzecz w tym, że ty i te twoje procenty, widzicie tylko przygnębiająca dyspozycje naszych raiderów. Postawy zawodników innych ekip nie widzicie. To jak wy w ogóle możecie mówić o "realnej" ocenie szans ?

    Jasne, że mecz z Wrockiem również trzeba wygrać. Jestem zdecydowanie za
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #2565
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Dla takiego jednego w różowych okularach będę kolejnym płaczkiem, ale uważam że widmo spadku jest mega realne. Powoli zaczynam oswajać się z myślą o Nice, żeby później w razie w nie było takiego szoku. Oczywiście ciągle wieżę w przebudzenie i uratowanie ligi, ale czym innym jest kibicowska wiara, a czym innym racjonalne przesłanki oparte o dotychczasowe poczynania żużloków.
    Na razie dalej nic nie wiadomo, równie dobrze kontuzje mogą to rozstrzygnąć (i pewnie rozstrzygną, tak jak zwykle, czynniki pozatorowe decydują), jak w zeszłym sezonie gdzie w Rybniku w meczu z Toruniem oba zespoły były tak osłabione, że jechały praktycznie w 1 ligowych składach. Pytanie w kogo z trójki "walczącej o spadek" uderzą najmocniej być może i Toruń dołączy, nie można tego przewidzieć, większość tutaj dopisuje 3 punkty za Tarnów, co wydaje się logiczne ale sezon jest za długi by wyrokować cokolwiek, rok temu nikt po pierwszej rundzie w Toruniu nie zakładał że w 3-4 ostatnich kolejkach nie wystąpią Hancock z Miedziakiem, a lider i podstawowy krajowy zawodnik się połamali i spadliśmy na torze z hukiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •