Strona 51 z 151 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Co do Protasa to tor też tu chyba ma znaczenie, bo niby to dlaczego na finale MPPK w Ostrowie Protas śmigał, a w lidze już nie?
    Nie da się tego wytłumaczyć tym, że wszyscy nasi rywale w Ostrowie coś tam testowali i dlatego pojechali słabiej.
    Większość jednak testowała. Szczególnie po Pawlickim było to widać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #2252
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dillinger - przykładałem kartę z nową naklejką i aktualnym karnetem, która na pierwszym meczu działała bez zarzutu. Co prawda mam jeszcze tę złotą kartę z myszką, która była jednovcześnie kartą bankową open finance ale to nie ma znaczenia.;
    Na meczu z czewą, moja karta też nie działala. Ale mieli coś spartolone z systemem bo ochroniarz na bramce podszedł coś tam nadusił jakiś przycisk i kołowrotek mnie wpuścił. Na meczu z KST wszedłem już jednka normalnie.

    Ciekawa sprawa odnośnie Kapitana - zobaczcie, że jakoś tym razem ma wsparcie nasze, kibiców na stadionie, w klubie i generalnie wszedzie. Nikt po nim nie "jedzie" a wszyscy wierza i straja sie dodac otuchy. To miłe i świadczy o tym, ze zapracował sobie ciezko na taką pozycję! Szacunek.
    Również jestem zbudowany, w szczególności z postawy tych najzagorzalszych kibiców. Po meczu w Lesnzie czy po meczu z Czewą, kibice dlai jasny sygnał Protasowi, że go mocno wspierają. Podobnie jak Zengi i Patrykw Ostrowie, podczas MPPK.

    Poza tym dla wszystkich, ktorzy nie wierza ze to kwestia braku szybkiego silnika a jego koniec powolny to powiem tak: Zagar tez cieniuje, Madsen obnizyl loty, slabo jada Doyle czy Iversen. Oni tez juz ze starosci sie skonczyli? Po prostu tak jest w tym zuzlu, ze kto trafi z tunerem i silnikiem to wymiata.
    Myślę, że sam Pepe wie, że tu o sprzęt chodzi. Ale sam nie chce ciągle zwalać na sprzet, więc bierze to na swoją klatę. W Ostrowie (poza pierwszym biegiem) śmigał w sumie dobrze, bo na tamtejszym owalu nie trzeba mieć mocnych silników.
    Ja osobiscie bym wprowadzil standardowe Jawy albo GTR losowane przed meczem. Zawodnik mialby prawo tylko wsadzic swoja kierownice, siodelko czy inne czesci dopasowujace motocykl do sylwetki. Wtedy by sie okazalo kto naprawde jest dobry a kto ma dobre wejscia u tunerow. Moglby nagle Hankock juz nie odjezdzac innym na starcie np. czy Madsen. O zmniejszeniu kosztów tej dyscypliny już nawet nie mowie.

    Jedynie tunerzy musieliby sobie znalezc inne zajecia i zamknac interesy. A klubowi mechanicy byliby w rozkwicie.
    Wystarczyłoby aby dopuścić do użytku tylko fabryczny sprzęt. Nie tuningowany. Żywotność takiego sprzętu wydłużyłaby się kilkakrotnie. Co znacznie obniżyłoby koszty. Po prostu trzeba wyeliminować tunerów, bo ci kosztują najwięcej. I dają największą przewagę zawodnikom.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2253
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Tuż po MPPK napisałem, że aby Protas śmigał to musi mu ktoś tor zrobić. Niekoniecznie dokładnie taki jak w Ostrowie, ale taki, który będzie miał cokolwiek więcej niż 1 ścieżkę, po której można szybko jechać.
    Moim zdaniem Piotr powinien się całkiem szybko ogarnąć, a za to uznam punktowanie na poziomie min. 8-10 pkt/mecz.

  4. Powrót do góry    #2254
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Czy można gdzieś w necie zobaczyć meczyk Falubazu z Toruniem

  5. Powrót do góry    #2255
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    wczoraj o 22 był półgodzinny skrót na Nsport;
    w czwartek o 17 ma być powtórka

  6. Powrót do góry    #2256
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Tuż po MPPK napisałem, że aby Protas śmigał to musi mu ktoś tor zrobić. Niekoniecznie dokładnie taki jak w Ostrowie, ale taki, który będzie miał cokolwiek więcej niż 1 ścieżkę, po której można szybko jechać.
    Moim zdaniem Piotr powinien się całkiem szybko ogarnąć, a za to uznam punktowanie na poziomie min. 8-10 pkt/mecz.
    W Szwecji na razie się nie ogarnia, 2starty i 2 zera. Męczy się strasznie, jego sprzęt to jakieś osiołki dla juniorów, a nie dla zawodnika tej klasy. Umiejętności nie wyparowały, widać że walczy, szarpie, a wyniku nie ma.
    Może w niedługim czasie zrobi jakiś fartowny zakup? Tor w Vastervik pozwala na ściganie, ale to Pepe jest objeżdżany.

  7. Powrót do góry    #2257
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    po czym walną 3,3 czyli mniej średnio 1,5
    Tylko Falubaz

  8. Powrót do góry    #2258
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Z kryzysu nie wychodzi się z dnia na dzień.
    Ważne żeby sprzęt zaczął spisywać się lepiej niż dotychczas i żeby Pepe robił trójki-dwójki, a nie woził zera-jedynki i się męczył.

    Raczej nie zapomniał jak się jezdzi.
    Oby tylko silniki ciągnęły jak należy.

    Zacznie wygrywać biegi i wróci pewność siebie, która też sporo daje.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #2259
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ale MJJ dzisiaj rządził. Był najlepszy w meczu, nawet lepszy niż Lindgren

  10. Powrót do góry    #2260
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Ale zobaczcie jaki wynik wykręcił MJJ

    Przegrał tylko 2 razy z Gregiem

    Świetny filmik zrobili z meczu z KST. https://www.youtube.com/watch?v=xWpS...ature=youtu.be

    Fajna końcówka, jak nasi są pod trybuną "K". Kibice czekają na kapitana i chcą aby ten dal sygnał do zabawy. I jest pewna konsternacja, Pepe akurat popdisuje coś dzieciakowi a Patryk nie wychyla się przed szereg. Na to Pepe krzyczy do Patryka "Patryk idź"

    Coś mi się wydaje, ze Pepe bez zbytniego rozgłosu, przygotowuje Patryka do tej funkcji.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-05-2018 o 21:25
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2261
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A zwróciliście uwagę jak ładnie (ale ostro) pojechał Zengi w 14 biegu meczu u nas? No zaimponował mi walecznością i zdecydowaniem.

  12. Powrót do góry    #2262
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,504
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale zobaczcie jaki wynik wykręcił MJJ

    Przegrał tylko 2 razy z Gregiem

    Świetny filmik zrobili z meczu z KST. https://www.youtube.com/watch?v=xWpS...ature=youtu.be

    Fajna końcówka, jak nasi są pod trybuną "K". Kibice czekają na kapitana i chcą aby ten dal sygnał do zabawy. I jest pewna konsternacja, Pepe akurat popdisuje coś dzieciakowi a Patryk nie wychyla się przed szereg. Na to Pepe krzyczy do Patryka "Patryk idź"

    Coś mi się wydaje, ze Pepe bez zbytniego rozgłosu, przygotowuje Patryka do tej funkcji.
    Cos nieprawdopodobnego ale sytuacja jaki ten PePe jest niesamowity taka akcja

  13. Powrót do góry    #2263
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A zwróciliście uwagę jak ładnie (ale ostro) pojechał Zengi w 14 biegu meczu u nas? No zaimponował mi walecznością i zdecydowaniem.
    Już na stadionie skomentowaliśmy tą sytuację. Aż mi kopara opadła, jak zobaczyłem w jaki sposób Zen poskromił Doyle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #2264
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No Protas sie powolutku odbudowuje w Szwecji i dzis na SBP tez walczy, zbiera punkciki. Idzie mu to powoli ale do przodu. Juz jakies punkty w Ekstralidze moze robic ale musi znalezc jakis szybszy silnik, zeby byc na miare swoich oczekiwan.

    Martwi mnie to, ze Jackob wyraznie ma zadyszke albo sprzet mu sie konczy. W Anglii, Szwecji czy SBP jest jakby slabiej. On koniecznie musi poslac silniki do serwisu i moze zamowic jakis dodatkowy.
    Moze MJJ mu cos podpowie?

  15. Powrót do góry    #2265
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Martwi mnie to, ze Jackob wyraznie ma zadyszke albo sprzet mu sie konczy. W Anglii, Szwecji czy SBP jest jakby slabiej. On koniecznie musi poslac silniki do serwisu i moze zamowic jakis dodatkowy.
    Moze MJJ mu cos podpowie?
    Nie wiem czy to o to chodzi, ale w ubiegłym sezonie, silniki od Kowalskiego, miały taką tendencje, ze podczas upałów traciły swoje walory. Wiem tylko że Jacob jeździ na silnikach od tego tunera.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #2266
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    No to jedziem młody , z fartem i bez kontuzji
    http://zuzel.falubaz.com/storage/app...90x800_max.jpg

  17. Powrót do góry    #2267
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,504
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    No to jedziem młody , z fartem i bez kontuzji
    http://zuzel.falubaz.com/storage/app...90x800_max.jpg
    Kapitalna sylwetka Patryka trzymam rowniez kciuki
    Tylko Zimnemu nie kibicuje , jakos nie moj typ , ale pozostala reszta Janos , Przemo , Dudi to trzymam mocno kciuki

  18. Powrót do góry    #2268
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    No to jedziem młody , z fartem i bez kontuzji
    http://zuzel.falubaz.com/storage/app...90x800_max.jpg
    He, he. Przez chwilę myślałem, że to sam motor nagina po torze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2269
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Przez takie wygibasy Dudek więcej traci niż zyskuje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Eneasz (13-05-2018)

  21. Powrót do góry    #2270
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Pisalem juz o tym po meczu z Toruniem a inni takze wczesniej. Patryk niepotrzebnie chce jechac jakos efektownie i wyginajac sie tak na tym motorze stawia go bardziej w poprzek i wyhamowuje a nieraz nawet ryzykuje , ze go postawi calkowicie i sie wywroci. Wytraca wtedy predkosc stajac w poprzek toru i jest nerwowo. Sa zawodnicy, ktorzy przedluzaja prosta, jada motocyklem prawie bez wylamywania co na niektorych torach jest dobra taktyka. Chyba Duzers powinien popracowac nad tym aby pozbyc sie tych szkodliwych nawykow. To nie Anglia, nie lata 60-te i 70-te a on nie jest żaden Penhall, Moran itd.

    Co do GP w Warszawie to jak zwykle tor beznadziejny, dobrze ze bez kontuzji.

  22. Powrót do góry    #2271
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Ale to jest własnie jego styl jazdy, on tak własnie jeździ. Z Holty czy Walasa, śmiejecie się, ze jedzie jak by kij połknął, z Zimnego, że macha nóżką i czasami jeździ w poprzek toru, z Patryka, że się za mocno wygina.

    Skromnie powiem, ze jak by który zawodnik nie jechał, zawsze znajdzie się jakiś filozof który stwierdzi, że źle jedzie. Dodam jeszcze, że zawodnicy są świadomi faktu, że robią podczas jazdy jakieś błędy. Oglądają powtóki i sami wiedzą, że musza coś tam poprawić. Ale twierdzenie, że np. poprzez wygibasy, zawodnik za mocno kontruje motór jest niedorzeczne. Czy jak by kijowaty Walas lub Holta, też za mocno wykontrował, to wtedy na co trzeba by zwalić winę ? Bo na pewno nie na jego styl jazdy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2272
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ok Mariusz - masz rację, ze każdy ma swój styl jazdy i żaden nie jest idealny. Choć są i takie lepsze i gorsze. Np Tajski, Lindgren czy Zmarzlik mają lepszy. Pedersen, Holta czy Madsen brzydszy i gorszy ale takze skuteczny. Chodzi tylko o to, że juz wiele osób zauważa, ze te wygibasy Patryka są niepotrzebne i więcej przeszkadzają niz pomagają. Moglby troche popracować żeby je ograniczyc i tylko tyle. Na pewno by mu to pomoglo.

    Wracajac do GP, okazuje sie ze ten Zagar który mial chyba nawet wiekszy problem od Pepe szukal, szukal w silnikach (wywiad ze Swiacikiem na SF, ze bral jednostki od Johnsa, Graversena i nie tylko) i w koncu cos znalazl. Wczoraj bardzo dobra predkosc motocykla/i. Byl naprawde szybki na trasie a i ze startu potrafil sie zabrac na dojezdzie do luku elegancko. Mam nadzieje, ze i Kapitan pojdzie w jego slady i uda mu sie dokupic silniki, ktore beda dawaly nie przyzwoita (bo taka ma) ale kosmiczna predkosc bo dzis taka w ekstralidze to jest norma dla lidera zespolu i zawodnika na 10 i wiecej pkt. w meczu.

  24. Powrót do góry    #2273
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Ok Mariusz - masz rację, ze każdy ma swój styl jazdy i żaden nie jest idealny. Choć są i takie lepsze i gorsze. Np Tajski, Lindgren czy Zmarzlik mają lepszy. Pedersen, Holta czy Madsen brzydszy i gorszy ale takze skuteczny. Chodzi tylko o to, że juz wiele osób zauważa, ze te wygibasy Patryka są niepotrzebne i więcej przeszkadzają niz pomagają. Moglby troche popracować żeby je ograniczyc i tylko tyle. Na pewno by mu to pomoglo.
    I to jest własnie sprawa dyskusyjna ? Bo czy lepszy styl ma Zmarzlik, Fred czy Jaski ? No nie wiem.

    Chodzi tylko o to, że juz wiele osób zauważa, ze te wygibasy Patryka są niepotrzebne i więcej przeszkadzają niz pomagają. Moglby troche popracować żeby je ograniczyc i tylko tyle. Na pewno by mu to pomoglo.
    Lepiej niech nic nie zmienia. Bo zgubi formę i już jej nie znajdzie

    Mam nadzieje, ze i Kapitan pojdzie w jego slady i uda mu sie dokupic silniki, ktore beda dawaly nie przyzwoita (bo taka ma) ale kosmiczna predkosc bo dzis taka w ekstralidze to jest norma dla lidera zespolu i zawodnika na 10 i wiecej pkt. w meczu.
    Zagarowi kupili silnik od Gravessena, prędzej jeździł na Johnsie. Ale co ciekawe, np. ja bylem przekonany, że Doyle śmiga cały czas na Gravessienie, a ostatnio ktoś mi powiedział, że on w tym sezonie jeździ na Johnsie. Ponoć Jason o coś się pożarł z Gravessenem. Teraz u Fleminga # 1 to Fredka jest.

    Protas tez lata na Jonhsie, choć ma też chyba ze dwa silniki od Kowalskiego. U Gravessena tak szybko silnika nie kupisz, bo tam trzeba mieć kogoś kto ci kupi. On ma ograniczone zdolności, robi tylko swoim zawodnikom. Dlatego Czewa kupowała silnik Zagarowi przez Freda.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2274
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I


    Zagarowi kupili silnik od Gravessena, prędzej jeździł na Johnsie. Ale co ciekawe, np. ja bylem przekonany, że Doyle śmiga cały czas na Gravessienie, a ostatnio ktoś mi powiedział, że on w tym sezonie jeździ na Johnsie. Ponoć Jason o coś się pożarł z Gravessenem. Teraz u Fleminga # 1 to Fredka jest.

    Protas tez lata na Jonhsie, choć ma też chyba ze dwa silniki od Kowalskiego. U Gravessena tak szybko silnika nie kupisz, bo tam trzeba mieć kogoś kto ci kupi. On ma ograniczone zdolności, robi tylko swoim zawodnikom. Dlatego Czewa kupowała silnik Zagarowi przez Freda.
    Graversena

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Buszmen (14-05-2018), j-rules (14-05-2018)

  27. Powrót do góry    #2275
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Ale co ciekawe, np. ja bylem przekonany, że Doyle śmiga cały czas na Gravessienie, a ostatnio ktoś mi powiedział, że on w tym sezonie jeździ na Johnsie. Ponoć Jason o coś się pożarł z Gravessenem. Teraz u Fleminga # 1 to Fredka jest.
    Nie wiem skad te rewelacje.Co prawda inicjaly slabo widoczne,ale jest tam chyba FG.
    Nizej lista zgloszonych silnikow na GP w Wawie,jak mniemam.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zd...w-warszawie/12


    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...swiata/cpvs4vz
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-05-2018 o 16:49
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #2276
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem skad te rewelacje.Co prawda inicjaly slabo widoczne,ale jest tam chyba FG.
    Nizej lista zgloszonych silnikow na GP w Wawie,jak mniemam.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zd...w-warszawie/12


    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...swiata/cpvs4vz

    Co ty wiesz o tunerach, Mariusz zadzwonił do FG i wszystko wie ...
    Tylko Falubaz

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (17-05-2018), kingpin (14-05-2018)

  30. Powrót do góry    #2277
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Nie ma jak znać szczegóły i kulisy warunków współpracy z tunerem, którego nazwiska się nie zna
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    j-rules (14-05-2018)

  32. Powrót do góry    #2278
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie ma jak znać szczegóły i kulisy warunków współpracy z tunerem, którego nazwiska się nie zna

    Buszmen ciapciaku czepiasz się nie merytorycznych szczegółów Mariusz jest Siarą światowego żużla
    https://www.youtube.com/watch?v=gpZWMrYSJRo AMEN
    Tylko Falubaz

  33. Powrót do góry    #2279
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem skad te rewelacje.Co prawda inicjaly slabo widoczne,ale jest tam chyba FG.
    Nizej lista zgloszonych silnikow na GP w Wawie,jak mniemam.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zd...w-warszawie/12


    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...swiata/cpvs4vz
    Dla mnie też jest to zaskoczenie. Też bylem przekonany, że Jason śmiga tylko na Gravesenie.

    I tak było podobno w tamtym sezonie. Ale już w ubiegłym roku coś tam między nimi się ponoć popsuło. Stąd Gravesen szybko sięgnął po Freda, a Fred szybko zrezygnował z dalszej współpracy z Gerhardem. To była konieczność, wymóg ze strony Falaminga.

    Oczywiście ręki za ta informację, nie dam sobie obciąć. Ale jak się zastanowić, to Zagar, Pepe, Doyle, czyli jeźdźcy PJ, mają wyraźny kryzys. Fred lata a Jason cieniuje.

    Tym zestawieniem tunerów i zawodników z PS to bym się nie sugerował. Tam jeszcze KK przypisany jest do PJ, a od połowy zeszłego roku lata na silnikach Kowalskiego. Podobnie s silnikami Doyle na SGP w Wawie. Gośc ma pewnie z 5 silników FG z zeszłego roku.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie ma jak znać szczegóły i kulisy warunków współpracy z tunerem, którego nazwiska się nie zna
    Dupku, jak by taki Flemming Graversen, miał z pamięci pisać Brzęczyszczykiewicz, to byś dopiero strzelał z pyska

    No i wszyscy wiedzą, że poprawnie napisane nazwisko FG, ma w tej dyskusji kluczowe znaczenie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #2280
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie wiem,byc moze Doyle zasuwa na zeszlorocznych silnikach,choc to malo prawdopodobne.
    Co do Kasprzaka jednak sie mylisz,bo na ktoryms meczu ligowym on sam czy komentator mowil,ze
    jedzie na Johnsie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #2281
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    No może i się mylę, a może i nie.

    Taki Dudek jest przypisywany do JA, ale ma też silniki od Kowalskiego i PJ. Ale o tym już się głośno nie mówi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #2282
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Dupku, jak by taki Flemming Graversen, miał z pamięci pisać Brzęczyszczykiewicz, to byś dopiero strzelał z pyska

    No i wszyscy wiedzą, że poprawnie napisane nazwisko FG, ma w tej dyskusji kluczowe znaczenie.
    Ze masz juz dziadkowa pamiec to sie domyslamy, ale jak widac lacze internetowe masz stabilne i szybkie.
    Wystarczylo sprawdzic, zeby nie robic z siebie glupka, tak jak w temacie wiedzy torowej i na temat nawierzchni gdzie tez blysnales "wiedza"
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (17-05-2018)

  38. Powrót do góry    #2283
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ze masz juz dziadkowa pamiec to sie domyslamy, ale jak widac lacze internetowe masz stabilne i szybkie.
    Wystarczylo sprawdzic, zeby nie robic z siebie glupka, tak jak w temacie wiedzy torowej i na temat nawierzchni gdzie tez blysnales "wiedza"
    Skąd wiesz, że nie pisałem prawdy ?

    Człowiek z twoim poziomem wiedzy, nie umie przecież tego stwierdzić.

    Czy może boli jeszcze fakt, iż przytarłem ci nochala ? I teraz jęczysz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2284
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Flemming, który czasem jest też Falamingiem. Graversen występujący również pod postacią Gravesena lub Gravessena. Wiedza leje się strumieniem niczym z węża strażackiego.

  40. Powrót do góry    #2285
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Flemming, który czasem jest też Falamingiem. Graversen występujący również pod postacią Gravesena lub Gravessena. Wiedza leje się strumieniem niczym z węża strażackiego.
    Też jęczysz ?

    I wyjaśnij proszę, co te przekręcone nazwiska mają wspólnego z wiedzą ? Bo rozumiałbym, jak bym napisał np. "gura" i nie chodzi o nazwisko. Wtedy miałbyś prawo poczuć się wzburzony brakiem mojej wiedzy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2286
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dobrze, ze to tylko slowo pisane. Nawet sobie nie wyobrazam, jakby sie ten expert zaplul gdybys nieprawidlowo przeczytal nazwisko Pedersena lub innego skandynawa. Smiechom nie byloby konca

  42. Powrót do góry    #2287
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skąd wiesz, że nie pisałem prawdy ?

    Człowiek z twoim poziomem wiedzy, nie umie przecież tego stwierdzić.

    Czy może boli jeszcze fakt, iż przytarłem ci nochala ? I teraz jęczysz.
    Osmieszyles sie, co potwierdzil w wywiadzie Pawlicki.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #2288
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I wyjaśnij proszę, co te przekręcone nazwiska mają wspólnego z wiedzą ? Bo rozumiałbym, jak bym napisał np. "gura" i nie chodzi o nazwisko. Wtedy miałbyś prawo poczuć się wzburzony brakiem mojej wiedzy.
    Mariusz Twoja wiedza o relacjach tunerzy vel zawodnicy jest tak samo dobra jak znajomość pisowni ich nazwisk ... dla jasności wiedza pozostałych uczestników tego forum jest zbliżona. Natomiast Ty jako jedyny robisz z siebie pajaca robiąc z siebie eksperta ...

    Tylko nie pisz, że korzystasz z wiedzy z SF czy PS, bo oni mają równie g.ównianą wiedzę
    Tylko Falubaz

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Dominik (14-05-2018), gotrek (15-05-2018)

  45. Powrót do góry    #2289
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Też jęczysz ?

    I wyjaśnij proszę, co te przekręcone nazwiska mają wspólnego z wiedzą ? Bo rozumiałbym, jak bym napisał np. "gura" i nie chodzi o nazwisko. Wtedy miałbyś prawo poczuć się wzburzony brakiem mojej wiedzy.
    Co ma wspolnego z wiedza? To, ze albo wiesz jak sie pisze nazwisko bardzo znane w srodowisku zuzlowym, albo chociaz wiesz gdzie to sprawdzic. Jak widac nie wiesz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #2290
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Osmieszyles sie, co potwierdzil w wywiadzie Pawlicki.
    Przecież ty nic nie zrozumiałeś z tego co on powiedział.

    Obudź się dzieciaku.

    Co ma wspolnego z wiedza? To, ze albo wiesz jak sie pisze nazwisko bardzo znane w srodowisku zuzlowym, albo chociaz wiesz gdzie to sprawdzic. Jak widac nie wiesz.
    Jest i trzecia możliwość bystrzaku, lenistwo. Po prostu nie chciało mi się sprawdzać.

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mariusz Twoja wiedza o relacjach tunerzy vel zawodnicy jest tak samo dobra jak znajomość pisowni ich nazwisk ... dla jasności wiedza pozostałych uczestników tego forum jest zbliżona. Natomiast Ty jako jedyny robisz z siebie pajaca robiąc z siebie eksperta ...

    Tylko nie pisz, że korzystasz z wiedzy z SF czy PS, bo oni mają równie g.ównianą wiedzę
    Żadnym ekspertem nie jestem i nie byłem, nigdy. Pisałem to już naście razy.

    Tyle, ze ciągle jakiś tuman, dzisiaj na ciebie padło, coś sobie ubzdura. To, że potrafię odróżnić rodzaj nawierzchni, czy usłyszę coś w środowisku, nie czyni ze mnie eksperta. Ci udzielają się w TV, na SF czy PS.

    Na forum, jedyny "ekspert" to Buszmen przecież. Gdziez bym śmiał z dziadem konkurowac.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-05-2018 o 21:50
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #2291
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    dziadku, chocbys po stokroc sobie to powtorzyl to sie w prawde nie zmieni.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #2292
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Pytanie do ekspertów od nazwisk.
    Poprawne nazwisko murzyna z GKM jest na jego kombinezonie czy wszędzie indziej?

  49. Powrót do góry    #2293
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Pytanie do ekspertów od nazwisk.
    Poprawne nazwisko murzyna z GKM jest na jego kombinezonie czy wszędzie indziej?
    Trzeba było to pytanie zostawić na jutro z rana.

    Teraz nie jeden pajac, nie będzie mógł zasnąć. Chcąc zostać ekspertem.

    Jak zaznaczyłem wcześniej, ja ekspertem się nie czuję, zatem czuję się zwolnionym z odpowiedzi na pytanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #2294
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Trzeba było to pytanie zostawić na jutro z rana.

    Teraz nie jeden pajac, nie będzie mógł zasnąć. Chcąc zostać ekspertem.

    Jak zaznaczyłem wcześniej, ja ekspertem się nie czuję, zatem czuję się zwolnionym z odpowiedzi na pytanie.
    Skoro już ominęło Cię pytanie, nie pozwalające prawdziwym ekspertom spać w nocy, to może ruszyłbyś szanowne cztery litery i zrobił coś dla forum. Nie musi być dzisiaj, możesz jutro, bylebyś dopełnił swoich obowiązków.
    Załóż w końcu temat walki ze Zniczami w najbliższy weekend, ale tak byśmy mieli szansę wygranej. Sukcesy zobowiązują!!!

  51. Powrót do góry    #2295
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    No nie mogę zakładać tego wątku.

    Etykieta nie pozwala. Gospodarzem jest Sparta.

    Więc Cukrzyca rusz doope i zakladaj.

    Bo jak w piątek nie będzie wątku, to wtedy ja założę. I macie przegraną jak w banku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •