Strona 141 z 151 PierwszyPierwszy ... 4191131139140141142143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,301 do 6,345 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6301
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    kiki-teraz inny dalby 200k wiecej i po kangurze. nie potrzeba nam takich zawodnikow.

  2. Powrót do góry    #6302
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Podpisał u was ? Prawda jest taka ze teraz płacimy za to jakiego mieliśmy prezesa wystarczyło dołożyć kangurowi i teraz nie było by problemu Jest na rynku posucha ale nasz nowy prezes ma duże możliwości Tylko trzeba mieć 2 banki a wystarczyło dać 200tys kangurowi rok temu
    nic nie ogłaszał ale pisałem ci już, że bodajże po sezonie 2015 w ogóle nie ogłosili, że zostaje mimo, że kończył mu się kontrakt. To jest raczej oczywiste. gdyby coś było na rzczy, to nie trenowałby sobie wczoraj i dzisiaj w najlepsze na Olimpijskim.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #6303
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Prawda to, że mocno ciśniecie (rozmawiacie z kejkejem?! Przyznam to byłby absolutny HIT
    Jaki kejkej! tosz Krzysio jest!

    A tak na serio to, po wyeliminowaniu Golloba, nie ma już bardziej znienawidzonej przeze mnie persony w tym sporcie. Z resztą nie chodzi tu tylko o moją opinię tylko znaczną część Falubazowego środowiska. Wizerunek nowego prezesa byłby mocno postrzępiony po takim ruchu. Mamy fajny skład, z wychowankami, po co to psuć?
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  4. Powrót do góry    #6304
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    kiki-teraz inny dalby 200k wiecej i po kangurze. nie potrzeba nam takich zawodnikow.
    Ale teraz byśmy byli po sezonie zakręcili się koło czwórki a my dalej nic nie wiemy co z nami będzie i musimy ostro licytować w razie utrzymania

  5. Powrót do góry    #6305
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    czy ja wiem........sezon byl fajny......emocje kosmiczne-wystarczy przypomniec mecz z UT czy ostatni..... dawnoi tyle sie nie dzialo.

  6. Powrót do góry    #6306
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    kiki-teraz inny dalby 200k wiecej i po kangurze. nie potrzeba nam takich zawodnikow.
    A jakich nam zawodników potrzeba? przecież żaden z nich nie jeździ za darmo. A ten co do nas przyjdzie to najprawdopodobniej dlatego, że Falubaz mu więcej zapłaci.

    Kiki ma rację, zresztą ja tak uważam od początku sezonu. Dzisiaj odkręcamy to co zakręciliśmy rok temu. Nie było 200k na kangura to teraz będzie 400k ekstra na kogoś być może dobrego
    Doyle to był i jest jeden z najlepszych zawodników na rynku. Zawodnik kompletny, który jak jest w gazie to może czesać komplety i w Lesznie i w Gorzowie i w Sparcie.
    No, ale taka była polityka, że nawet Madsenowi drzwi pokazywano po jego pierwszej propozycji i jeszcze połowa tego forum biła z tego powodu brawo
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    czy ja wiem........sezon byl fajny......emocje kosmiczne-wystarczy przypomniec mecz z UT czy ostatni..... dawnoi tyle sie nie dzialo.
    Sezon był fajny? ciekawe Przypomnij sobie atmosferę i nastroje po meczu w GKM. Zresztą wcześniej bywały podobne. Może sama końcówka jest fajna, ale nie sezon.
    Na wyjazdach ostatni raz byliśmy tak słabi w 2005 roku. Na W69 najniższa frekwencja od lat. Na W69 też bez fajerwerków jeśli chodzi o mecze.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 05-10-2018 o 13:54

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    kiki (05-10-2018)

  8. Powrót do góry    #6307
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Podpisał u was ? Prawda jest taka ze teraz płacimy za to jakiego mieliśmy prezesa wystarczyło dołożyć kangurowi i teraz nie było by problemu Jest na rynku posucha ale nasz nowy prezes ma duże możliwości Tylko trzeba mieć 2 banki a wystarczyło dać 200tys kangurowi rok temu
    Kiki, co ty pyerdolisz za głupoty ? U nas JD mógł zarobić, przy 200 pkt, jakieś 1.3-1.4 mln. To znaczy tyle miał, do KST odszedł bo tam dostał kontrakt na poziomie 1.8 mln przy 200 pkt. Myśmy brali Jasona po kontuzji, a KST brał IMŚ. Więc o jakich ty tutaj 200 tys. nawijasz ? Na kangura trzeba byłoby wydać co najmniej o 400 tys PLN więcej aby chciał zostać.

    No, ale taka była polityka, że nawet Madsenowi drzwi pokazywano po jego pierwszej propozycji i jeszcze połowa tego forum biła z tego powodu brawo
    A co mu mieli pokazać jak nie drzwi ? Gość chciał te same pieniądze co Jason.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #6308
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kiki, co ty pyerdolisz za głupoty ? U nas JD mógł zarobić, przy 200 pkt, jakieś 1.3-1.4 mln. To znaczy tyle miał, do KST odszedł bo tam dostał kontrakt na poziomie 1.8 mln przy 200 pkt. Myśmy brali Jasona po kontuzji, a KST brał IMŚ. Więc o jakich ty tutaj 200 tys. nawijasz ? Na kangura trzeba byłoby wydać co najmniej o 400 tys PLN więcej aby chciał zostać.



    A co mu mieli pokazać jak nie drzwi ? Gość chciał te same pieniądze co Jason.



    Jak spadniemy to stracimy dwa miliony za same prawa telewizyjne ! Mariusz nie czytaj tych fanberi w psin i w syfach w necie chodziło 200tys

  10. Powrót do góry    #6309
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Jak spadniemy to stracimy dwa miliony za same prawa telewizyjne ! Mariusz nie czytaj tych fanberi w psin i w syfach w necie chodziło 200tys
    to nie taki proste. jak dokladamy 200-300k JD to odzywa sie Dudek czy Protas z pytaniem " a co ja pies? tez chce..."

  11. Powrót do góry    #6310
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    to nie taki proste. jak dokladamy 200-300k JD to odzywa sie Dudek czy Protas z pytaniem " a co ja pies? tez chce..."
    Dokładnie tak, większość liczy tutaj nie swoją kasę. A jak trzeba by dołożyć, JD 400 tys, Pepe ze 200 tys, Patrykowi z 300 tys, to niejeden by wymiękł.

    Goliński ma ułatwione zadanie w porównaniu z Tymczyszynem. Jak Tymczyszyn prezesował to Bieńkowski nie był taki wylewny. Dzisiaj za Golińskim stoją pieniądze Bieńkowskiego. Ot cała różnica. Jak im się zachce przepłacić Pedersena to go przepłacą, bo maja argumenty. Tymczyszyn takiego komfortu nie miał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    szmacianek (05-10-2018)

  13. Powrót do góry    #6311
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    to nie taki proste. jak dokladamy 200-300k JD to odzywa sie Dudek czy Protas z pytaniem " a co ja pies? tez chce..."
    Pepe i Dudek na zarobki narzekać nie mogą Jeszcze raz powtarzam spadamy z ligi i 2 miliony jesteśmy do tyłu na samym starcie wystarczyło zakontraktować grajka w miejsce tych miernot Jakuba i rudego i to nie musiał być kangur tylko zawodnik na 7 punktów
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 05-10-2018 o 14:06

  14. Powrót do góry    #6312
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Jak spadniemy to stracimy dwa miliony za same prawa telewizyjne ! Mariusz nie czytaj tych fanberi w psin i w syfach w necie chodziło 200tys
    Nie bierzesz pod uwagę tego, że taki Tymczyszyn nie miał tych 2 mln do dyspozycji. Tych które będzie miał Goliński w sytuacji kiedy nie spadniemy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #6313
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co mu mieli pokazać jak nie drzwi ? Gość chciał te same pieniądze co Jason.
    Mariusz, ogarniasz coś takiego jak negocjacje? Ja nie mówię o tym, że musieli na 100% zakontraktować Madsena. Ja odnoszę się do tego, że na dzień dobry pokazali mu drzwi, a jeszcze takie osoby jak Ty biją brawo.
    A dzisiaj przed kimś kto dostanie jeszcze więcej otworzą te same drzwi Gdzie konsekwencja?
    Gdy szukałem kiedyś pracy to na pytanie ile chciałbym zarabiać, mówiłem bez kozery ile chciałbym zarabiać, co nie oznacza, że później tyle dostałem, ale nikt nigdy nie pokazał mi drzwi.
    Rynek dobrych żużlowców jest rynkiem zamkniętym. i trzeba się pogodzić z tym, że będą takie ceny ile będzie kasy na rynku. Oczywiście nie zawsze będzie nas stać, ale jak takie zarobki chodzą na rynku to nie można nikogo wyśmiewać.
    Przypomnij sobie jak były prezes wyśmiał Madsena. Skąd wiesz jak było z Doylem? Pamiętam, że jak Dowhan był prezesem to dosłownie "chodził", albo nawet "skakał" obok zawodnika. Robił podchody, badał teren.
    Zrobiliśmy krok w tył i teraz trzeba płacić, aby wrócić do poprzedniego stanu.
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    to nie taki proste. jak dokladamy 200-300k JD to odzywa sie Dudek czy Protas z pytaniem " a co ja pies? tez chce..."
    Zgadza się. Ale myślisz, że teraz to nie będzie tak samo funkcjonować? A może Patryk już poszedł w górę z zarobkami.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 05-10-2018 o 14:14

  16. Powrót do góry    #6314
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    zatrudniajac pracownikow jak jednego wyrozniam i daje mu na koniec miesiaca 20% wiecej to sa zgrzyty i zadymy . jak jednemu obcinam pensje to wszyscy zadowolonie oczywiscie oprocz tego co mu obcinam. ot....polacy...

  17. Powrót do góry    #6315
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Ciekawe który z dwójki Pedersen-Vaculik trafi do Falubazu, a który do Lublina. Oba kluby mają nóż na gardle, Falubaz jechał w barażu, jazda podobnym składem to samobójstwo każdy rywal się wzmocnił, nawet jeżeli nie rozważali w Zielonej Górze kontraktu któregoś z tej dwójki, to przecież nie możecie dopuścić by obaj poszli do Lublina.

  18. Powrót do góry    #6316
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Dzik/Vacul/Grisza wiadomo ze jeden z nich musi trafic do nas. innej mozliwosci nie ma. chyba,ze dziadek ale to ostatecznosc

  19. Powrót do góry    #6317
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,141
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kiki, co ty pyerdolisz za głupoty ? U nas JD mógł zarobić, przy 200 pkt, jakieś 1.3-1.4 mln. To znaczy tyle miał, do KST odszedł bo tam dostał kontrakt na poziomie 1.8 mln przy 200 pkt. Myśmy brali Jasona po kontuzji, a KST brał IMŚ. Więc o jakich ty tutaj 200 tys. nawijasz ? Na kangura trzeba byłoby wydać co najmniej o 400 tys PLN więcej aby chciał zostać.



    A co mu mieli pokazać jak nie drzwi ? Gość chciał te same pieniądze co Jason.
    Pomijajac juz fakt,ze nie masz bladego pojecia jakie sumy byly zapisane w kontrakcie ale opierajac sie na tych liczbach ktore podales,skad wiesz,ze Jason nie zostalby u was za 1,6?
    Oczywiscie mozna zrozumiec,ze koncepcja skladu byla inna,chciano zlapac oddech i nikt nie mial zamiaru licytowac sie o Doyle,ale te twoje 400.000 jest rownie prawdopodobne jak 200.000
    SFP.Na uj z tym dyskutujesz?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (05-10-2018)

  21. Powrót do góry    #6318
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pomijajac juz fakt,ze nie masz bladego pojecia jakie sumy byly zapisane w kontrakcie ale opierajac sie na tych liczbach ktore podales,skad wiesz,ze Jason nie zostalby u was za 1,6?
    Oczywiscie mozna zrozumiec,ze koncepcja skladu byla inna,chciano zlapac oddech i nikt nie mial zamiaru licytowac sie o Doyle,ale te twoje 400.000 jest rownie prawdopodobne jak 200.000
    SFP.Na uj z tym dyskutujesz?
    I o to miałem największe pretensje do Zdzicha. Jason nie miał u nas źle, dobrze się tu czuł, odbudował, osiągnął życiowy sukces i gdyby mądrzej prowadzono negocjacje to pewnie by został.
    Inna kwestia że tam chyba w grę wchodziło również dojście do silników RK, które zapewnił Krużyński.

  22. Powrót do góry    #6319
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,765
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Z Łaguta to moze byc ciekawie,z tego co pamietam to pisali ze moze podpisac kontrakt dopiero jak sie skonczy okres zawieszenia czyli w polowie maja?Wiec kluby beda po 4- 5 meczach i ktos kto bedzie w sytuacji podbramkowej moze przebic klub z ktorym Łaguta byl juz dogadany.

  23. Powrót do góry    #6320
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Mariusz, ogarniasz coś takiego jak negocjacje? Ja nie mówię o tym, że musieli na 100% zakontraktować Madsena. Ja odnoszę się do tego, że na dzień dobry pokazali mu drzwi, a jeszcze takie osoby jak Ty biją brawo.
    A dzisiaj przed kimś kto dostanie jeszcze więcej otworzą te same drzwi Gdzie konsekwencja?
    Gdy szukałem kiedyś pracy to na pytanie ile chciałbym zarabiać, mówiłem bez kozery ile chciałbym zarabiać, co nie oznacza, że później tyle dostałem, ale nikt nigdy nie pokazał mi drzwi.
    Rynek dobrych żużlowców jest rynkiem zamkniętym. i trzeba się pogodzić z tym, że będą takie ceny ile będzie kasy na rynku. Oczywiście nie zawsze będzie nas stać, ale jak takie zarobki chodzą na rynku to nie można nikogo wyśmiewać.
    Przypomnij sobie jak były prezes wyśmiał Madsena. Skąd wiesz jak było z Doylem? Pamiętam, że jak Dowhan był prezesem to dosłownie "chodził", albo nawet "skakał" obok zawodnika. Robił podchody, badał teren.
    Zrobiliśmy krok w tył i teraz trzeba płacić, aby wrócić do poprzedniego stanu.
    No wybacz ale widzę, że to ty nie ogarniasz tematu. Najprawdopodobniej jak byś znał nieco szczegółów to drzwi Madsenowi pokazałbyś szybciej niż sam Tymczyszyn. Chłop wpadł do Tymczyszyna i jeszcze dobrze drzwi nie zamknął a już mówił, że w Czewie ma tyle i jeśli ZG chce go pozyskać to musi dać tyle i tyle. I żadnych negocjacji nie będzie. A to co chciał Madsen to było równoważne z tym co chciał Doyle.

    Zgadza się. Ale myślisz, że teraz to nie będzie tak samo funkcjonować? A może Patryk już poszedł w górę z zarobkami.
    Owszem będzie funkcjonować tak samo. Z tą mała różnicą, że wpływy z TV w SE, w przyszłym sezonie, będą większe o 2 mln, plus budżet będzie większy o kwotę która wyasygnuje dodatkowo Bieńkowski z Kubickim. Zgaduje, że jeśli zajdzie taka potrzeba to będzie to dodatkowe 2-3 mln więcej. Więc nie wymagaj tego samego od Tymczyszyna, który to miał całkiem inne realia finansowe. Goliński, jeśli Falubaz nie spadnie, bedzie dysponował budżetem wiekszym o ok. 4-5 mln PLN-ów. Widzisz różnicę ?

    Powiem więcej, bardzo podobną sytuację mamy na dzisiaj w Stali Gorzów. Vacul dostaje w innym klubie ok 0.5 mln więcej. Jak sądzisz, czemu Zmora się nie ugnie i nie da mu te 200-300 tys podwyżki, tak aby ten został w Stali ?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pomijajac juz fakt,ze nie masz bladego pojecia jakie sumy byly zapisane w kontrakcie ale opierajac sie na tych liczbach ktore podales,skad wiesz,ze Jason nie zostalby u was za 1,6?
    Oczywiscie mozna zrozumiec,ze koncepcja skladu byla inna,chciano zlapac oddech i nikt nie mial zamiaru licytowac sie o Doyle,ale te twoje 400.000 jest rownie prawdopodobne jak 200.000
    SFP.Na uj z tym dyskutujesz?
    Ano wiem, bo dokładnie po takiej kwocie panowie Tymczyszyn i Jason, podali sobie ręce na dobicie targu. Doyle po wielu targach taką własnie dostał ostateczną ofertę. I zgodził się. Po kilkunastu godzinach przysłał jednak Zdzichowi sms-a, z informacją, aby ten uścisk dłoni potraktować jako rozstanie się. Czyli na do widzenia. Doyle, jeszcze przy negocjacjach twierdził, ze w KST ma kwotę ok 200 tys większą (czyli jakies 1.8). Czy po negocjacji i porozumieniu z Tymczyszynem coś mu KST dorzucił jeszcze ? Tego nie wiem, ale jest to prawdopodobne, stąd, jak myślę, ten jego pożegnalny sms do Zdzicha.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    szmacianek (05-10-2018)

  25. Powrót do góry    #6321
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    - Wyjątkowe wydarzenie w historii naszego miasta.
    We wtorek 9 października o godzinie 16:00 na zielonogórskim deptaku odsłoniety zostanie pomnik ANDRZEJA HUSZCZY- legendy Falubazu Zielona Góra!

    Pomnik Andrzeja Huszczy stanie na placu przed Teatrem Lubuskim.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (05-10-2018), Peter Kildemand (05-10-2018), Yaras (06-10-2018), szmacianek (05-10-2018)

  27. Powrót do góry    #6322
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    - Wyjątkowe wydarzenie w historii naszego miasta.
    We wtorek 9 października o godzinie 16:00 na zielonogórskim deptaku odsłoniety zostanie pomnik ANDRZEJA HUSZCZY- legendy Falubazu Zielona Góra!

    Pomnik Andrzeja Huszczy stanie na placu przed Teatrem Lubuskim.

    Ja tam jestem sceptyczny, jeśli chodzi o stawianie pomników, nazywanie ulic czy obiektów, nazwiskami ludzi, za ich żywota jeszcze. Do mnie to nie przemawia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-10-2018), chloroform (05-10-2018), grafi25 (05-10-2018), kian (05-10-2018)

  29. Powrót do góry    #6323
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Z Łaguta to moze byc ciekawie,z tego co pamietam to pisali ze moze podpisac kontrakt dopiero jak sie skonczy okres zawieszenia czyli w polowie maja?Wiec kluby beda po 4- 5 meczach i ktos kto bedzie w sytuacji podbramkowej moze przebic klub z ktorym Łaguta byl juz dogadany.
    Dokładnie, żaden klub nie powinien w ogóle na ten moment brać pod uwagę pozyskanie Łaguty, poza Rybnikiem bo tam mają jakieś straszaki na Grisze.

  30. Powrót do góry    #6324
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    MJJ
    Protasiewicz
    Vaculik
    Kasprzak
    Dudek
    Miśkowiak
    Tonder

  31. Powrót do góry    #6325
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,141
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Czterech najemników w składzie
    a niemiecki jelop się słini.
    Wybornie.

  32. Powrót do góry    #6326
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    MJJ
    Protasiewicz
    Vaculik
    Kasprzak

    Dudek
    Miśkowiak
    Tonder
    Oczywiście to jakiś żart ?

    Jak mam być szczery to zamiast KK bardziej pasowałby mi już Nicki. A zamiast Vacula wolałbym Zena jednak. Wiem, wiem, Vacul lepszy, ale za rok czy dwa, ktoś go przepłaci i odejdzie tak szybko jak się pojawi.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Dokładnie, żaden klub nie powinien w ogóle na ten moment brać pod uwagę pozyskanie Łaguty, poza Rybnikiem bo tam mają jakieś straszaki na Grisze.
    Straszaki to mieli ale już chyba są nieaktualne. Kontrakt RKM z Grisza skończył się w ubiegłym sezonie. Więc, jako klub czy pracodawca, nie maja jak go ukarać. Tu wszystko będzie zależało od samego Griszy. Od strony moralnej ma on olbrzymi dług u Mrozka. Ale czy Grisza będzie chciał być lojalny ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #6327
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    No to trzeba wykuć na blachę :

    Słodko słodka jesteś, ojojoj

    Słodko słodko mówisz, ojojoj
    Słodko słodko patrzysz, ojojoj
    Słodka słodko kochasz, ojojoj

    ps. Zengi ciągnie do Cieślaka
    TYLKO FALUBAZ

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-10-2018)

  35. Powrót do góry    #6328
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czterech najemników w składzie
    a niemiecki jelop się słini.
    Wybornie.
    E podpaska
    to nie jest skład tylko przypuszczenia z tego forum
    ale mamusia za dużo śniegu zjadła, skoro z ciebie taki bałwan.

  36. Powrót do góry    #6329
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    No to trzeba wykuć na blachę :

    Słodko słodka jesteś, ojojoj

    Słodko słodko mówisz, ojojoj
    Słodko słodko patrzysz, ojojoj
    Słodka słodko kochasz, ojojoj

    ps. Zengi ciągnie do Cieślaka
    Dobrze , że ciągnie do a nie dla.

  37. Powrót do góry    #6330
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2015
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 40 w 30 postach
    Matko Boska! Żadnego KK w Falubazie.
    Wiem, że najważniejsza jest drużyna, ale ja nie wyobrażam sobie bym mógł dopingować Kasprzaka i cieszyć się z jego trójek. Nawet byłbym skłonny zrobić sobie przerwę po 20 latach od ligowego żużla, dla mnie jego ewentualna obecność to przegięcie.
    Nam wystarczy wymiana Thorssella na Nickiego/Vaculika (chociaż żaden z nich do mnie nie przemawia - Nicki wiekowy i kontuzjogenny, Vaculik wyrasta na niemałą złotówę). Najlepiej byłoby wyciągnąć Taia, ale to raczej jest niewykonalne.
    Miśkowiak? Chłopak niewątpliwie ma talent, ale czy on coś gwarantuje na poziomie Ekstraligi? I jak to się ma do wizji rozwoju chłopaków z naszej szkółki?

  38. Powrót do góry    #6331
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    A tak na poważnie to żeby znowu żaden owczarek tu nie szczekał
    To Vacul dalej jest w grze tym bardziej że to koledzy z prezesem
    Zengi w dalszym ciągu jest nie zdecydowany czeka do zakończenia baraży.

  39. Powrót do góry    #6332
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    A tak na poważnie to żeby znowu żaden owczarek tu nie szczekał
    To Vacul dalej jest w grze tym bardziej że to koledzy z prezesem
    Zengi w dalszym ciągu jest nie zdecydowany czeka do zakończenia baraży.
    Zenowi we łbie namieszali Cieślak i Frątczak.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #6333
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zenowi we łbie namieszali Cieślak i Frątczak.
    A mózg ma i zdolność do samodzielnego myślenia czy Cieślak z królem sedesów za niego to robią ?

  41. Powrót do góry    #6334
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Ktoś wie czemu Zena nie było w Ostrowie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #6335
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ktoś wie czemu Zena nie było w Ostrowie ?
    Skóra mówił , że przeziębiony

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dawid11 za jego przydatny post!

    Mariusz (05-10-2018)

  44. Powrót do góry    #6336
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja tam Kasprzaka na swoj sposob szanuje, szczegolnie od momentu, gdy zrobil medal w gp, ktory zreszta zapowiadal. Cieslaka przezylem, to i jego bede potrafil. Duzo bardziej od Hampela na ten przyklad

    Strach siebac o Thorssela. Jego to nawet Giera moze zrobic przy lepszych wiatrach.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak mam być szczery to zamiast KK bardziej pasowałby mi już Nicki. A zamiast Vacula wolałbym Zena jednak. Wiem, wiem, Vacul lepszy, ale za rok czy dwa, ktoś go przepłaci i odejdzie tak szybko jak się pojawi.
    Przyjmijmy, ze jak ktos sie nie nazywa Protasiewicz lub Dudek to i tak odejdzie po roku lub dwoch. Wszystko jedno czy Vaculik, Pedersen czy inny Hancock.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 05-10-2018 o 19:15

  45. Powrót do góry    #6337
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,462
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    - Wyjątkowe wydarzenie w historii naszego miasta.
    We wtorek 9 października o godzinie 16:00 na zielonogórskim deptaku odsłoniety zostanie pomnik ANDRZEJA HUSZCZY- legendy Falubazu Zielona Góra!

    Pomnik Andrzeja Huszczy stanie na placu przed Teatrem Lubuskim.

    A to ten pomnik co miał stać na rondzie Andrzeja Huszczy, które szybko się nie wybuduje, bo firma co miał go robić zbankrutowała ?
    Tylko Falubaz

  46. Powrót do góry    #6338
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Kumpel mi na ucho szepnął, że Zen odchodzi , hmm i rozmowy z kejkejem mocno zaawansowane. Zobaczymy co z tego wyniknie

  47. Powrót do góry    #6339
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    A to ten pomnik co miał stać na rondzie Andrzeja Huszczy, które szybko się nie wybuduje, bo firma co miał go robić zbankrutowała ?
    Tak, ten sam.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    grafi25 (05-10-2018)

  49. Powrót do góry    #6340
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,462
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kumpel mi na ucho szepnął, że Zen odchodzi , hmm i rozmowy z kejkejem mocno zaawansowane. Zobaczymy co z tego wyniknie
    To Stal bez Vaculika i KK Nie chce mi się wierzyć
    Tylko Falubaz

  50. Powrót do góry    #6341
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    W Stali nie ma kasy, wszystko w Zmarzlika wladowali... A może się okazać że nie będzie play off.
    Nawet gdyby KK został to i tak będzie im trudno o play off

    A wy się najpierw utrzymcie a potem wyrywajcie KK

  51. Powrót do góry    #6342
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    To Stal bez Vaculika i KK Nie chce mi się wierzyć
    Ja też się delikatnie roześmiałem.Ale obydwoje są kumplami naszego prezesa.A ten ponoć ma ambitne plany i chce walczyć o złoto.I muszę mu przyznać że z tym składem można już z bykami walczyć.

  52. Powrót do góry    #6343
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,462
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    W Stali nie ma kasy, wszystko w Zmarzlika wladowali... A może się okazać że nie będzie play off.
    Nawet gdyby KK został to i tak będzie im trudno o play off

    A wy się najpierw utrzymcie a potem wyrywajcie KK
    Jasne, że trzeba się utrzymać, ale czekać do końca baraży nie można.

    Szczerze to wolę bardziej KK niż Nickiego. Nicki jest chyba rekordzistą w spuszczaniu zespołów do 1 ligi

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Ja też się delikatnie roześmiałem.Ale obydwoje są kumplami naszego prezesa.A ten ponoć ma ambitne plany i chce walczyć o złoto.I muszę mu przyznać że z tym składem można już z bykami walczyć.
    Póki w składzie jest Kubera i Smektała to mało realne, nawet przy 5 mocnych seniorach
    Tylko Falubaz

  53. Powrót do góry    #6344
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Miejsce DJ-a z Polo TV jest nad Wartą i niech tam szlifuje swój talent . Przestańcie już straszyć ludzi Kasprzakiem , bo jeszcze będę trzymał kciuki za Rybnik w niedzielę .
    TYLKO FALUBAZ

  54. Powrót do góry    #6345
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,462
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Miejsce DJ-a z Polo TV jest nad Wartą i niech tam szlifuje swój talent . Przestańcie już straszyć ludzi Kasprzakiem , bo jeszcze będę trzymał kciuki za Rybnik w niedzielę .

    Ale ponoć KK ma jutro zadeklarować, że będzie z Falubazem nawet jak spodnie
    Tylko Falubaz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •