Strona 135 z 135 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135
Pokaż wyniki od 6,031 do 6,054 z 6054

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

1. Powrót do góry    #6031
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    1,321
    Podziękowania: 687 w 405 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Z drugiej strony Rybnik jakby silniejszy moze byc niz w Nicelidze. Jesli to madrze rozkminia. Ja bym to tak:
    1.Batch
    2.Karp
    3.lebioda
    4.Czaja
    5.szczepan
    6.lars
    7.chmiel
    8 .WORYNA

Jeden najslabszy senior po I lub II serii do szatni.
    P.s. nie wiem jak tam Czaja ostatnio.
    W Nice już po sezonie a kolega nie dojrzał że tam rezerwowych nie ma ?

2. Powrót do góry    #6032
    Ekspert Awatar kingpin
    Kliknij i podziękuj
    3,696
    Podziękowania: 4,623 w 2,271 postach
    To pewnie chodzi o mecze barażowe a w nich chyba obowiązuje regulamin SE.
    Apator Torun DMP 2019

Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

3. Powrót do góry    #6033
    Początkujący Awatar Dawid11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To pewnie chodzi o mecze barażowe a w nich chyba obowiązuje regulamin SE.
    Z tego co sie orientuje to w barażach każdy jedzie na własnych zasadach czyli ekstraliga 8zawodnikow może 1 liga 7 zawodników

4. Powrót do góry    #6034
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    349
    Podziękowania: 281 w 133 postach
    Mnie nie zdziwi jak Patryk pojedzie w barażach ani jak nie pojedzie.
    Jak zobaczyłem go na konferencji prasowej to było widać, ze jest dobrze jak na te okolicznosci. Nie ma gipsu, ręką rusza. Złamanie było podobno w poprzek (nie wzdłuż, nie spiralne) bez odprysków. W takiej sytuacji można miec nadzieję, że przy dobrym zalewaniu się kości i dobrej rehabilitacji może być sprawny bardzo szybko. Rok temu byłem świadkiem jak złamane przedramie u dziecka po 4 tygodniach było zrośnięte bez śladu.
    Dodatkowo u Patryka jest ustabilizowanie gwoździem czy śrubami więc to też pozwala na szybsze obciążanie i skraca okres odciążania kończyny.
    Zwróćcie uwagę, ze nikt na razie istotnie nie wykluczył definitywnie jego udziału w barażach. Tego pewnie na razie nie wiem nikt, nawet sam Patryk. Ale chociaż jest nadzieja.

5. Powrót do góry    #6035
    Zaawansowany Awatar grafi25
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 329 w 199 postach
    Na dziś trzeba szykować się jakby Patryka nie było. Jeśli Patryk będzie czuł się na siłach to być może zrobi kontrolne kółka, ale to musi być tylko jego decyzja.

Co do samych baraży to chyba jednak Rybnik będzie łatwiejszym rywalem niż Lublin ze względu na słabszych juniorów. Siła seniorka w mojej ocenie podobna.
    Tylko Falubaz

6. Powrót do góry    #6036
    Ekspert Awatar Mariusz
    Kliknij i podziękuj
    607
    Podziękowania: 1,766 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Z tego co sie orientuje to w barażach każdy jedzie na własnych zasadach czyli ekstraliga 8zawodnikow może 1 liga 7 zawodników
    W barażach jadą zgodnie z regulaminem SE. Czyli ROW może kombinować z nr. 8/16. Krótko przed sezonem ktoś się zorientował, że jest bubel w regulaminie i to zmienili.
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    FALUBAZ DMP 2013 Ukryta zawartość

7. Powrót do góry    #6037
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 353 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W barażach jadą zgodnie z regulaminem SE. Czyli ROW może kombinować z nr. 8/16. Krótko przed sezonem ktoś się zorientował, że jest bubel w regulaminie i to zmienili.
    Żadna z drużyn nie ugra wiele, korzystając z tego przepisu. Falubaz może tam wrzucić na przykład Zgardę, który nie zrobi wielkiej różnicy, chyba żeby... nie, już lepiej nie zapeszać. Trochę więcej może Rybnik, jeśli wstawi Worynę pod 8/16, a do składu resztę swoich seniorów.

8. Powrót do góry    #6038
    Ekspert Awatar Mariusz
    Kliknij i podziękuj
    607
    Zgarda nie pojedzie już do końca sezonu. Nie będzie gotowy w 100% na podjęcie ostrej walki na torze.
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.

9. Powrót do góry    #6039
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 146 w 75 postach
    Nie wiem Mariusz czy kolega wyżej nie ma racji. Na stronie PZM jest regulamin a tam

Art. 707.
    1. W meczach barażowych, o których mowa w art. 706, obowiązują przepisy, według których rozgrywane są mecze DMP, przy czym, w zakresie składów drużyn każdą drużyn obowiązują przepisy właściwe dla jej klasy rozgrywkowej.

10. Powrót do góry    #6040
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    349
    Podziękowania: 281 w 133 postach
    Numery nie maja takiego znaczenia. Ważne jest po prostu kto będzie miał lepszych zawodników na torze i wygrywał biegi. Jak nasi będą przywozili Woryne za plecami to nie ma znaczenia pod jakim numerem będzie on jeździł.

11. Powrót do góry    #6041
    Ekspert Awatar Mariusz
    Kliknij i podziękuj
    607
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Nie wiem Mariusz czy kolega wyżej nie ma racji. Na stronie PZM jest regulamin a tam

Art. 707.
    1. W meczach barażowych, o których mowa w art. 706, obowiązują przepisy, według których rozgrywane są mecze DMP, przy czym, w zakresie składów drużyn każdą drużyn obowiązują przepisy właściwe dla jej klasy rozgrywkowej.

No kłócił się nie będę, ale gdzieś czytałem, nie pamiętam czy na PS czy SF, że krótko przed sezonem ktoś dopatrzył się tego babola i to zmienili. Chodzi o to, że ten przepis obowiązywał cały czas, a że dopiero co wprowadzili w SE przepis o zawodniku 8/16 to stało się jasne, że klub z I ligi będzie dyskryminowany zgodnie z regulaminem. Dlatego mieli to zmienić. Bo czemuż to ekstraligowiec może mieć 8 zawodników a I ligowiec tylko 7 zawodników ?
    Wysłane z Amiga 500 Plus

12. Powrót do góry    #6042
    Kliknij i podziękuj
    39
    No wydaje się to bez sensu, ale zapis na stronie PZM jest taki jak wrzuciłem wyżej.

13. Powrót do góry    #6043
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    79
    Podziękowania: 240 w 165 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No kłócił się nie będę, ale gdzieś czytałem, nie pamiętam czy na PS czy SF, że krótko przed sezonem ktoś dopatrzył się tego babola i to zmienili. Chodzi o to, że ten przepis obowiązywał cały czas, a że dopiero co wprowadzili w SE przepis o zawodniku 8/16 to stało się jasne, że klub z I ligi będzie dyskryminowany zgodnie z regulaminem. Dlatego mieli to zmienić. Bo czemuż to ekstraligowiec może mieć 8 zawodników a I ligowiec tylko 7 zawodników ?
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ecyzje/w22mk2p

Tu pewnie czytałeś, i też przed chwilą się zdziwiłem, ale faktycznie wygląda na to, że żadnych zmian nie ma. I ekstraliga jedzie w 8, a nice w 7.
    Akcja miała miejsce w maju/czerwcu, może jest jakiś zapis że nie można zmieniać zasad w trakcie gry, PS się tym skompromitował strasznie, oni wyssali z palca zmiany regulaminu żużlowego, przecież to jest jakaś komedia.

14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

Mariusz (Wczoraj)

15. Powrót do góry    #6044
    Ekspert Awatar Mariusz
    Kliknij i podziękuj
    607
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta

Tu pewnie czytałeś, i też przed chwilą się zdziwiłem, ale faktycznie wygląda na to, że żadnych zmian nie ma. I ekstraliga jedzie w 8, a nice w 7.
    Akcja miała miejsce w maju/czerwcu, może jest jakiś zapis że nie można zmieniać zasad w trakcie gry, PS się tym skompromitował strasznie, oni wyssali z palca zmiany regulaminu żużlowego, przecież to jest jakaś komedia.
    No własnie to miałem na myśli. Ale że nie wprowadzili tych zmian ? To trochę chore.
    Wysłane z Amiga 500 Plus

16. Powrót do góry    #6045
    Kliknij i podziękuj
    39
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta

Ten regulamin na stronie jest z marca, a artykuł z czerwca. Nie wiem, czy mają obowiązek zamieszczania wszystkich zmian, czy może gdzieś był jakiś komunikat, którego nie zauważyłem szukając informacji.

17. Powrót do góry    #6046
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    79
    Ten regulamin na stronie jest z marca, a artykuł z czerwca. Nie wiem, czy mają obowiązek zamieszczania wszystkich zmian, czy może gdzieś był jakiś komunikat, którego nie zauważyłem szukając informacji.
    Przede wszystkim to pojawia się pytanie, czy można zmieniać w takim regulaminie na sezon, który kluby akceptują, cokolwiek, normalnie to powinno być niedopuszczalne więc nic nie trzeba aktualizować, no ale to jest nasza ekstraliga, niczego nie można być pewnym.

18. Powrót do góry    #6047
    Kliknij i podziękuj
    39
    Ha, znalazłem komunikat w maju, czy nie można zmienić, ale można sobie inaczej zinterpretować czyli:

3.
    Interpretacja Regulaminu DMP
    art. 707 ust. 1
    Wyjaśniamy, że użyte w art. 707 ust. 1 sfomułowanie „w zakresie składów drużyn” odnosi się wyłącznie do zasad zastosowania„ zawodnika zastępowanego” w drużynie. Ww. sformułowanie nie dotyczy przepisów regulujących liczbę oraz innych wymogów jakie mają spełniać zawodnicy w drużynie, w tym zakresie stosuje się przepisy art. 709
    Ostatnio edytowane przez Szczecin ; Wczoraj o 21:30

19. Powrót do góry    #6048
    Ekspert Awatar Gadol
    Kliknij i podziękuj
    2,032
    Podziękowania: 1,623 w 858 postach
    Ha, znalazłem komunikat w maju, czy nie można zmienić, ale można sobie inaczej zinterpretować czyli:

3.
    art. 707 ust. 1
    Wyjaśniamy, że użyte w art. 707 ust. 1 sfomułowanie „w zakresie składów drużyn” odnosi się wyłącznie do zasad zastosowania„ zawodnika zastępowanego” w drużynie. Ww. sformułowanie nie dotyczy przepisów regulujących liczbę oraz innych wymogów jakie mają spełniać zawodnicy w drużynie, w tym zakresie stosuje się przepisy art. 709
    Czyli zgodnie z art. 709 jadą oba zespoły po 8
    Złote myśli MiSia:
    - Dogadaliśmy się, bo znamy się ze Sławkiem już chyba z 30 lat, poznaliśmy się zanim zaczął jeździć na żużlu. Mocno się przyjaźniliśmy, Sławek był traktowany jak rodzina.

20. Powrót do góry    #6049
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    79

3.
    art. 707 ust. 1

Na to samo właśnie trafiłem, taka naciągana ta interpretacja trochę jest, no ale przejdzie

21. Powrót do góry    #6050
    Ekspert Awatar Mariusz
    Kliknij i podziękuj
    607
    Czyli co ? Jednak może Mrozek kombinować z Woryna pod 8/16 ?
    Wysłane z Amiga 500 Plus

22. Powrót do góry    #6051
    Kliknij i podziękuj
    250
    A niech kombinuje
    Tylko Falubaz

23. Powrót do góry    #6052
    Ekspert Awatar j-rules
    Kliknij i podziękuj
    3,615
    Podziękowania: 4,303 w 2,466 postach
    Wychodzi na to, ze moze. A skoro moze to zdecydowanie powinien, bo akurat mocny zawodnik pod 8/16 ma znaczenie.
    odpowiedź c) - czytam całe sportsboard.pl dla beki

24. Powrót do góry    #6053
    Zaawansowany Awatar Przemek
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 236 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wychodzi na to, ze moze. A skoro moze to zdecydowanie powinien, bo akurat mocny zawodnik pod 8/16 ma znaczenie.
    W Gorzowie o tym nie wiedzą. Oczywiście Rybnik powinien wysłać Worynę pod 8 i odpowiednio taktycznie rozprowadzić swojego lidera. Przy dobrym prowadzeniu drużyny, taktykach Rybnik jest w stanie dobić do 4 z przodu.

Falubaz i Rybnik też w rewanżu mogą postarać się o Mateusza Cierniaka.

25. Powrót do góry    #6054
    Kliknij i podziękuj
    250
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    W Gorzowie o tym nie wiedzą.
    wiedzą wiedzą tylko trzeba by było dobrego taktyka https://www.youtube.com/watch?v=xHCsf3pso3g
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; Wczoraj o 22:57
    Tylko Falubaz

26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

Gadol (Dzisiaj)

Uprawnienia umieszczania postów