Strona 5 z 151 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tez dochodzę do wniosku, że z tym gościem jest coś mocno nie tak.

    Ale może spuśćmy zasłonę milczenia. Niech sobie chłopak trochę poużywa.



    A jakie mądrości będziesz głosił, jak zawodnicy nie ustąpią ? Co wtedy powiesz ?
    Podaj przykład jednego zawodnika, który ma problem z nowym regulaminem, i z tego powodu nie podpisał kontraktu. No dawaj
    Jednego zawodnika, który "uczestniczy w ogólnopolskim buncie", w dobie mediów społecznościowych, to bardzo proste.
    Mało tego, zdaniem mediów na które się powołujesz, zawodnicy sobie udostępniają masowo jakieś grafiki o tym buncie.

    I kto dokładnie ma być w tej Bydgoszczy, skoro większość czołowych zawodników jest na wakacjach ? Też jakiś przykład mógłbyś podać.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 04-11-2017 o 14:42

  2. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tez dochodzę do wniosku, że z tym gościem jest coś mocno nie tak.

    Ale może spuśćmy zasłonę milczenia. Niech sobie chłopak trochę poużywa.



    A jakie mądrości będziesz głosił, jak zawodnicy nie ustąpią ? Co wtedy powiesz ?
    Będę zdziwiony że pierwszy raz w historii się zjednoczyli i zadowolony że ligi nie będzie w 2018 roku bo mamy najzwyczajniej gówniany skład. Jeszcze byśmy spadli a tak problem się sam rozwiąże a my zaoszczędzimy nie 500.000 tylko 5.000.000 😉

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Ponoć Cieślak wybrał Michelsena...Poc "8" o tak się nie nada, bo w przyszłym roku będzie miał rocznikowo 24 lata.

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Będę zdziwiony że pierwszy raz w historii się zjednoczyli i zadowolony że ligi nie będzie w 2018 roku bo mamy najzwyczajniej gówniany skład. Jeszcze byśmy spadli a tak problem się sam rozwiąże a my zaoszczędzimy nie 500.000 tylko 5.000.000 ��

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

    Pałacu Brühla w Brodach
    10-11-2017 przemówienie prezes Falubazu o składzie 2018: https://www.youtube.com/watch?v=uPZj1p_smCA
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; 04-11-2017 o 19:24
    Tylko Falubaz

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ciekawe z tym Michelsenem.
    Jak Cieslak przychodzil do ZG, to po podpisaniu MM w Tarnowie
    twierdzil, ze nie bez powodu sie na niego nie zdecydowal.
    A teraz go wybral, o losie.

    A potencjal w nim jest zadzior na torze, mega ambicja.
    Przy shreku bedzie raczej grzeczny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ponoć Cieślak wybrał Michelsena...Poc "8" o tak się nie nada, bo w przyszłym roku będzie miał rocznikowo 24 lata.
    Cieślak załatwi z centralą, żeby było do 25 lat

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To jest to o czym pisałem czyli jednak skoczył byś do studni, a zawodnicy się buntuja bo wola jeździć na wyspach za 100funtow hehhe heh. Budzimy się.

    Za SF:

    Czy zatem można już mówić o bojkocie? - Tak, bojkot w zasadzie już trwa. Nikt nie podpisał kontraktu i nie zrobi tego, dopóki coś się nie zmieni. Wszyscy się tego trzymamy. Czekamy w tej chwili na reakcję drugiej strony. Jesteśmy solidarni i tacy pozostaniemy - zadeklarował Cegielski.

    No i co Byczek, włazisz do tej studni ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Mariusz ty naprawdę myślisz, że nie pojadą w 2018? Jeśli tak to sorry ale jesteś debilem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mariusz ty naprawdę myślisz, że nie pojadą w 2018? Jeśli tak to sorry ale jesteś debilem.
    A gdzie ty pajacu widzisz, abym twierdził, że nie pojadą w sezonie 2018 ?

    Póki co, gadka jest o buncie, bojkocie. Który nastąpił. Czy pojadą, czy nie pojadą, tego nie wiem. Ty też nie wiesz.

    Więc po ..uj się sadzisz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzie ty pajacu widzisz, abym twierdził, że nie pojadą w sezonie 2018 ?

    Póki co, gadka jest o buncie, bojkocie. Który nastąpił. Czy pojadą, czy nie pojadą, tego nie wiem. Ty też nie wiesz.

    Więc po ..uj się sadzisz ?
    znowu sam wódkę pijesz do lustra, że taki agresywny jesteś?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Do środy pewnie się dogadają w czwartek podpiszą kontrakty i będzie po całym śmiesznym "bojkocie" z igły widły.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Aussie (04-11-2017), Dominik (04-11-2017)

  12. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    znowu sam wódkę pijesz do lustra, że taki agresywny jesteś?
    Nigdy sam wódki nie pijam.

    Co jest bardziej agresywne, "debil" czy "pajac" ?

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Do środy pewnie się dogadają w czwartek podpiszą kontrakty i będzie po całym śmiesznym "bojkocie" z igły widły.
    Sam sobie niejako zaprzeczasz.

    Bo jeśli się dogadają, to bojkot straci na znaczeniu. Czyż nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #192
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Tak jak pisałem za kilka dni już będzie po sprawie

    "Zawodnicy swe postulaty żużlowej centrali przekażą jutro. Takie było życzenie samej PGE Ekstraligi, która dostrzegła, iż problem jest poważny."

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...349,1,984.html

  14. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tak jak pisałem za kilka dni już będzie po sprawie

    "Zawodnicy swe postulaty żużlowej centrali przekażą jutro. Takie było życzenie samej PGE Ekstraligi, która dostrzegła, iż problem jest poważny."

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...349,1,984.html
    He, he. Widzę, że to jednak działacze miękną w kolanach

    Coś mi się wydaje, że tym razem zawodnicy ugrają swoje.

    Mistrz świata Jason Doyle, byli mistrzowie: Tai Woffinden i Nicki Pedersen do tego Matej Żagar, Maciej Janowski i wiele innych gwiazd najlepszej żużlowej ligi świata nie podpisało i nie zamierza podpisać kontraktów na nowy sezon w obecnym kształcie.
    Ktoś tu chciał źródło informacji, że taki Doyle, nie podpisał kontraktu. I przykład choćby jednego zawodnika niezadowolonego z nowego regulaminu. Co nie kolego 1marcin60

    Na spotkaniu w Bydgoszczy żużlowcy solidarnie ustalili, iż na razie nowych kontraktów nie będą podpisywali. Nawet tacy, którzy mają obowiązujące wieloletnie umowy, jak: Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik czy Piotr Protasiewicz nie zamierzają podpisać załączników do kontraktów, w których właśnie znajdują się kontrowersyjne zapisy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-11-2017 o 21:12
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    znowu sam wódkę pijesz do lustra, że taki agresywny jesteś?
    Mario po wódeczce baranek pokoju zupełnie jak ja 😉


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #195
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario po wódeczce baranek pokoju zupełnie jak ja 😉


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czyli @Mariusz zdecydowanie niepotrzebnie odstawił dzisiaj wódeczkę.
    Po spożyciu byłby miły i koleżeński. Zdecydowanie @Mariusz za mało pije.
    Na pierwszy rzut oka, to ten bunt zawodników z kapelusza. Przecież to są umowy między pracodawcą i pracownikiem. Jeśli jednej ze stron nie pasują warunki pracy, nie podpisują umowy. Zawodnik szuka sobie innego klubu, a klub innego zawodnika. Ale... ! Niestety, w warunki umowy wtrąca się strona trzecia. Np. od strażaków, generalny zwierzchnik MON AM, zażądałby udziału w ćwiczeniach WOT, co drugi weekend (sobota-niedziela), za darmo! Taki warunek postawiłaby każda placówka ZSP. Musiałaby. Co na to strażacy? Ćwiczyliby za darmo w weekendy (inaczej kary finansowe), czy... a niech się pali?!
    Moim zdaniem zawodnicy słusznie się postawili. Są gdzieś granice zgody i ustępstw. Te granice pracodawca nagina, aż trzeszczy. Będą ustępstwa z obu stron, inaczej żużloki nie podpiszą.
    Na co nam ten MM? Słabo go widzę w Falubazie. To już lepiej niech będzie wiecznie młody Walasek. Z sentymentu. Jak spadać, to swoimi chłopakami.

  17. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Widzisz Mario, bez sety do sportsboard nie podchodź


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Mario, smutny news jest taki, że żużloki coś tam ugrają dla siebie, a liga normalnie wystartuje z hu.owym składem Falubaziku. I również ty będziesz mógł obejrzeć play-off . Tyle, że w TV.

  19. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Czyli @Mariusz zdecydowanie niepotrzebnie odstawił dzisiaj wódeczkę.
    Po spożyciu byłby miły i koleżeński. Zdecydowanie @Mariusz za mało pije.
    Na pierwszy rzut oka, to ten bunt zawodników z kapelusza. Przecież to są umowy między pracodawcą i pracownikiem. Jeśli jednej ze stron nie pasują warunki pracy, nie podpisują umowy. Zawodnik szuka sobie innego klubu, a klub innego zawodnika. Ale... ! Niestety, w warunki umowy wtrąca się strona trzecia. Np. od strażaków, generalny zwierzchnik MON AM, zażądałby udziału w ćwiczeniach WOT, co drugi weekend (sobota-niedziela), za darmo! Taki warunek postawiłaby każda placówka ZSP. Musiałaby. Co na to strażacy? Ćwiczyliby za darmo w weekendy (inaczej kary finansowe), czy... a niech się pali?!
    Moim zdaniem zawodnicy słusznie się postawili. Są gdzieś granice zgody i ustępstw. Te granice pracodawca nagina, aż trzeszczy. Będą ustępstwa z obu stron, inaczej żużloki nie podpiszą.
    Na co nam ten MM? Słabo go widzę w Falubazie. To już lepiej niech będzie wiecznie młody Walasek. Z sentymentu. Jak spadać, to swoimi chłopakami.
    He, he. Teraz to chyba ty się napiłeś

    Zwierzchnikiem strażaków jest Błaszczak a nie Antoni. Nie ma czegoś takiego w straży jak "ZSP" jest natomiast "PSP".

    Jasne, że zawodnicy słusznie się postawili. I nie przekonuje mnie tu, że oni zarabiają miliony to muszą się podporządkować. Kto im daje te miliony ? Sami prezesi przecież im oferują. Mimo, że regulamin znacznie zaostrzył kryteria płacowe (bodajże 150 tys na przygotowanie i 4,5 tys za pkt) to prezesi sami, licytując zawodników, znaleźli obejście tego tematu. Czyli jedną ręka dają, a drugą ręką płodzą jakieś zapisy regulaminowe, aby jak najmocniej obwarować te swoje miliony. W końcu przegięli z tymi regulaminami, więc zawodnicy się postawili. Zorganizowali się i zrobili bunt. Najzwyczajniej kasa ich zjednoczyła. Mam wrażenie, że jakiś prezes X, chcąc bardzo upolować jakiegoś konkretnego zawodnika, szaleje finansowo na rynku transferowym. jak już go upoluje to wtedy słyszymy gadkę, ze on wcale nie musiał przepłacać. Bo wszyscy zawodnicy chcą u niego jeździć, bo ten go lubi, a tamten uwielbia tor w miejscowości X. Ale jak już go dany prezes ma, a zawodnik jedzie poniżej oczekiwań, to wtedy taki prezes kombinuje jak tu mu wydrzeć trochę kasy. Przecież to chore jest.

    To teraz wypadałoby aby prezesi się zorganizowali. Czyli niech się zbuntują i solidarnie niech się trzymają zapisów placowych zgodnie z regulaminem. Jeśli za podpis jest 150 tys to nic więcej, jeśli za pkt jest maksymalnie 4.5 tys to nic więcej. I co, będą w stanie ?

    Żeby nie było, ogólnie jestem za wolnym rynkiem w tym sporcie. prezesi niech płacą tyle ile mają, a niech nie udawają, że mają. Zawodnicy niech wiedzą, ze jak podpisują kontrakt za duża kasę, to będzie się od nich dużo wymagać. Twierdzę, ze te obostrzenia regulaminowe to zaszły o połowę za daleko. Po co wpisywać je do regulaminu w ogóle ? Niech sobie każdy prezes, robi załącznik do kontraktu z odp. obwarowaniami. I wtedy niech kusi zawodnika.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-11-2017 o 22:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Teraz to chyba ty się napiłeś

    Zwierzchnikiem strażaków jest Błaszczak a nie Antoni. Nie ma czegoś takiego w straży jak "ZSP" jest natomiast "PSP".
    Mario pytanie za 100 pkt - kogo wolisz za zwierzchnika - Antonio czy Płaszczaka ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Mario, smutny news jest taki, że żużloki coś tam ugrają dla siebie, a liga normalnie wystartuje z hu.owym składem Falubaziku. I również ty będziesz mógł obejrzeć play-off . Tyle, że w TV.
    A gdzie ja twierdziłem, ze liga nie wystartuje ? Od samego początku twierdze, że nie wiem czy wystartuje. jedyne co to pisałem, że może nie wystartować ze względu na bojkot zawodników. Dodam nieśmiało, ze większość z was twierdziła, ze żadnego bojkotu nie będzie. A ten własnie przebiega. Ciekaw jestem co powiecie, jak liga jednak nie wystartuje. Bo się nie dogadają.

    Odnośnie huyowego składu Falubazu. Mi on pasuje, jeszcze jak byłby Walas to byłbym już happy. Stal póki co dysponuje nie mniej huyowym składem. Więc nie wiem co czego pijesz.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario pytanie za 100 pkt - kogo wolisz za zwierzchnika - Antonio czy Płaszczaka ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Pytanie jest bezzasadne.

    Bo ja już nie mam zwierzchników
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #201
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Teraz to chyba ty się napiłeś

    Zwierzchnikiem strażaków jest Błaszczak a nie Antoni. Nie ma czegoś takiego w straży jak "ZSP" jest natomiast "PSP".

    Niestety nie piłem i przez najbliższe tygodnie, również nie będę pił. Antybiotyki.
    Czy ZSP, czy PSP to dla mnie detal, mała pomyłka. Ważne że wyłapałeś, że chodzi o zawodowców w gaszeniu. O AM dobrze napisałem. Zwierzchnikiem jest Płaszczak-zwierzchnik obecny, ale mnie chodziło o AM. Ktoś trzeci właśnie wcina się w umowę strażaka i PSP, żądając nowych zapisów o udziale w ćwiczeniach WOT. Płaszczak respektuje ustalenia zwierzchnika (premier) i współpracuje z MON AM.

  23. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ejże przywołuje Cię do porządku. W imieniu Jarosława zawsze dziewicy!

    PS: to jakim składem w końcu jedziemy ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ejże przywołuje Cię do porządku. W imieniu Jarosława zawsze dziewicy!

    PS: to jakim składem w końcu jedziemy ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Póki co żadnym. Pepe, Patryk, Zengi, i nawet juniorzy, dołączyli do bojkotu przecież
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #204
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Pytanie jest bezzasadne.

    Bo ja już nie mam zwierzchników
    A jak upadnie ZUS i nie wpłynie emeryturka, do kogo się zwrócisz z zażaleniem? Kogo wolałbyś?

  26. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A jak upadnie ZUS i nie wpłynie emeryturka, do kogo się zwrócisz z zażaleniem? Kogo wolałbyś?
    Tylko i wyłącznie do Kałasznikowa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #206
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Chyba dam już dzisiaj odbój @Mariuszowi, dostał się pod tęgi ostrzał. Ledwo nadąża z obroną.
    Emeryta nie wypada trzymać pod takim ostrzałem.
    A co Tobie Kałasznikow winien? Emeryturkę planuje Ci zabrać, czy narzędzia do egzekwowania tejże nie chce udostępnić? Broń to nie sikawka, trzeba umieć się nią posługiwać.

  28. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Chyba dam już dzisiaj odbój @Mariuszowi, dostał się pod tęgi ostrzał. Ledwo nadąża z obroną.
    Emeryta nie wypada trzymać pod takim ostrzałem.
    A co Tobie Kałasznikow winien? Emeryturkę planuje Ci zabrać, czy narzędzia do egzekwowania tejże nie chce udostępnić? Broń to nie sikawka, trzeba umieć się nią posługiwać.
    A nie przyszło ci do łba, ze w swoim czasie byłem w wojsku ? Całe 2 lata, w jednostce liniowej. Multum pocisków wystrzelałem z kałacha. Czyli dałbym radę.

    No i sikawkę to masz (albo i nie) w rozporku. W straży jest prądownica.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Carlitosie, nic nie kumasz. Mario wyraźnie napisał, że pojedziecie w równie ****.wym składzie co Stal. Zatem jest git. A i zapommialeś, że potencjał jest najważniejszy, nie umiejętności , czy statystyki. Zrozum speedwaya,jak Marian go rozumie, a nie będziesz tak strasznie błądził.

  30. Powrót do góry    #209
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A nie przyszło ci do łba, ze w swoim czasie byłem w wojsku ? Całe 2 lata, w jednostce liniowej. Multum pocisków wystrzelałem z kałacha. Czyli dałbym radę.

    No i sikawkę to masz (albo i nie) w rozporku. W straży jest prądownica.
    Nie zauważyłeś emotki?
    To jeszcze raz. Od kogo wolałbyś egzekwować emeryturę swoją PRĄDOWNICĄ? Od AM, czy od Płaszczaka?

  31. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Mario, smutny news jest taki, że żużloki coś tam ugrają dla siebie, a liga normalnie wystartuje z hu.owym składem Falubaziku. I również ty będziesz mógł obejrzeć play-off . Tyle, że w TV.
    Nie będę miał problemu z kibicowaniem w końcu będzie Pepe, Dudek i Zengota, może nawet i Walasek(choć wątpię).
    Siła rażenia z pewnością h.jowa w stosunku do tego roku, ale widocznie na więcej nas nie stać. Życie
    Inna sprawa, że żużel jest mocno nie obliczalny i wiele na może się zmienić na minus, ale także na plus.

    Do kwietnia będzie dużo gdybologii, a później wszystko zweryfikuje tor.
    Większe rozczarowanie niż w tym roku, może spowodować tylko spadek, ale na to nie zawsze mamy wpływ.
    Przykład Torunia dobitnie to pokazuje
    Tylko Falubaz

  32. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Moze tak kazdy tutaj przyzna sie, jaka gownorobote uprawia i tez sie posmiejemy, na smyczy ktorego ministea chadza na co dzien. Tak naprawde to sa teksty na korzysc Mariusza, skoro do tego trzeba sie uciekac podczas dyskusji z nim

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Eneasz (05-11-2017), Yozayan (05-11-2017)

  34. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Sobotch zjedz snikersa


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie na sniadanie

    Tak naprawde to nudza mnie ciagle hasla o sikawkach i innych branzowych. Ja sam lubie sobie czasem jaja porobic i za to mnie niektore tetryki nie lubia, co nie oznacza permanentnego wjazdu na kogos z zasady.

    Pomyslalem sobie tylko, ze moze ktos jest hydraulikiem albo innym spawaczem, to tez bysmy sobie pouzywali w jakis sposob

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Eneasz (05-11-2017)

  37. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Ale wtedy musialby sie jakis spawacz czy hadraulik okazac takim egzemplarzem jak Mariusz.
    Przeciez oni nie szydza z sikawkowego bo sikawka.
    Szydza,bo czesto pokazuje,ze ma nieco zryty beret.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-11-2017 o 09:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale wtedy musialby sie jakis spawacz czy hadraulik okazac takim egzemplarzem jak Mariusz.
    Przeciez oni nie szydza z sikawkowego bo sikawka.
    Szydza,bo czesto pokazuje,ze ma nieco zryty beret.
    No toś teraz po mnie pojechał. Chyba się poryczę

    Przecież tu w większości przypadków, większość szydzi, robi sobie jaja. I co ciekawe, wielu ma swoich faworytów i uważa, że mają "zryty beret". Sam niejednokrotnie tego doświadczyłeś.

    A tak na marginesie, chyba wszyscy po trochę mamy "zryty beret". Stąd te nasze, częste żarliwe dyskusje

    Nie wszyscy jednak umieją podejść do tego z odpowiednim dystansem. I wtedy zaczyna się problem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Niestety nie piłem i przez najbliższe tygodnie, również nie będę pił. Antybiotyki.
    Czy ZSP, czy PSP to dla mnie detal, mała pomyłka. Ważne że wyłapałeś, że chodzi o zawodowców w gaszeniu. O AM dobrze napisałem. Zwierzchnikiem jest Płaszczak-zwierzchnik obecny, ale mnie chodziło o AM. Ktoś trzeci właśnie wcina się w umowę strażaka i PSP, żądając nowych zapisów o udziale w ćwiczeniach WOT. Płaszczak respektuje ustalenia zwierzchnika (premier) i współpracuje z MON AM.
    Ekstraliga to twór, gdzie akcjonariuszami są kluby. Nie działa ona jako strona trzecia bo działa w imieniu prezesików, którzy wspołdecyduja o zmianach w regulaminie.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 05-11-2017 o 10:28
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #217
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Gomólski w Falubazie ???

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...366,1,281.html

    A ponoć jakiś klub eligowy nakłaniał go do słabszej jazdy oferując kontrakt

  41. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Gomólski w Falubazie ???

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...366,1,281.html

    A ponoć jakiś klub eligowy nakłaniał go do słabszej jazdy oferując kontrakt
    No ale nie zauważyłeś, że Falubaz miał odwrotny cel. Cieślakowi zależało na tym aby KST dostał w doopsko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Zaraz się okaże, że rudy niezłą partię szachów tu rozegrał
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  43. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ze niby Gomolski? Lepszy od Karpova i Michelsena o tyle ze Polak. Od Walaska tez bo mlodszy i mniej polamany zlosliwosciami losu i pieniedzmi Wolalbym oczywiscie Thorssela no ale niech sie chlop wyleczy najpierw.

  44. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No toś teraz po mnie pojechał. Chyba się poryczę

    Przecież tu w większości przypadków, większość szydzi, robi sobie jaja. I co ciekawe, wielu ma swoich faworytów i uważa, że mają "zryty beret". Sam niejednokrotnie tego doświadczyłeś.

    A tak na marginesie, chyba wszyscy po trochę mamy "zryty beret". Stąd te nasze, częste żarliwe dyskusje

    Nie wszyscy jednak umieją podejść do tego z odpowiednim dystansem. I wtedy zaczyna się problem.
    Skad pomysl,ze chcialem po Tobie pojechac?
    Stwierdzilem tylko fakt,ale jak zryty beret nie odpowiada,to moze "osoba kontrowersyjna"?
    Teraz pasuje?
    Tylko po co?
    Ty tez nie piszesz," nie zgadzam sie z Twoimi pogladami" tylko wyjezdzasz z papuasami.
    Jak juz tak wszyscy beda sie wykazywac poprawnoscia w swoim slownictwie,to znikna zarliwe dyskusje,jak sam zauwazyles.
    Z drugiej storny nie chodzi o to aby ciagle obrazac,ale czasami warto nieco podkrecic dyskusje lub uciac jakis belkot w zarodku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-11-2017 o 11:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #222
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Gomólski w Falubazie? Mam mieszane uczucia. Pomysł byłby nie głupi, gdybyśmy w składzie mieli jeszcze jedną armatę. Tak kolejny raz klub mocno ryzykuje.

    Kacper to nadal młody zawodnik, który oczywiście jakąś wiedzę i umiejętności ma. Nadal jest niespełniony w speedwayu, więc szansę od Falubazu może potraktować jako ostatnią szansę na zaistnienie w wielkim żużlu. W dodatku jest bardzo dobrym przyjacielem Patryka. Między nimi w parze może stworzyć się jakaś więź i to może być nasz silny duet. W dodatku zrobią fajną atmosferę w drużynie. Fakt, że Kacper ma blisko do Zielonej Góry to też argument za. Będzie na treningach więc jest więcej szans, że się szybko dopasuje do toru. Szybciej, niż zagraniczny zawodnik. Dodatkowo podpisując umowę z Falubazem sam dużo ryzykuje. Wie, że w obwodzie będzie jeszcze Thorssell i będzie musiał z nim wygrać walkę o skład, a to nie musi być takie łatwe.

    Z drugiej strony Kacper miał już wiele szans na pokazanie się w Ekstralidze i przynosiło to mierne skutki. Rok temu jeździł w Gdańsk, gdzie był silnym punktem drużyny, ale zdarzały mu się wpadki. W Ekstralidze margines błędu będzie bardzo mały. Czy Kacper udźwignie ten ciężar?

    Red. Noskowicz (ten od Doyla na 2 lata w ZG ) wczoraj na Twitterze napisał, że do Falubazu dołączy jednak Michelsen.

    A mi się wydaje, że klub usypia konkurencję i 10 listopada wszystkich pozytywnie zaskoczy.

  46. Powrót do góry    #223
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Jakos nie chce mi się wierzyć w tego Michelsena. Gosc ponad pół sezonu przesiedział w Tarnowie na ławce i pcha się na nią znów ? chyba że mu nie powiedziano o Gomólskim albo Gomólskiego po prostu nie będzie

  47. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Z jechaniem sezonu na pół gwizdka wiąże się też inne niebezpieczeństwo. Żaden lider z prawdziwego zdarzenia nie chce jechać w drużynie, która ma znikome szansę na PO. A Dudek i Pepe też mogą pomyśleć o opuszczeniu tak mało ambitnego klubu. Raz chodzi przecież o jakieś cele medale a dwa 4 mecze mniej to w cholerę kasy mniej niż w klubach które w PO się biją o medale.

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  48. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Kacper w ZG?
    Ciekawe czy Cieślak coś sensownego z niego wyciśnie. Żeby ten transfer miał sens to musiałby mieć średnią na poziomie 1,6-1,7.
    Jak junior takie statystyki miał, ale wiadomo, że juniorom łatwiej o wyższą średnią. W Toruniu robił zaledwie 1,2.
    Ciężka praca czeka Kacpra i Cieślaka.
    Tylko Falubaz

Strona 5 z 151 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •