Strona 4 z 151 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Tonder,Niedzwiedz,Zgardziński,Tungate to jest piękny skład który za dwa lata będzie dzielnie walczył o utrzymanie w pierwszej lidze.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ok, Carlitos mozemy sprawdzic czy Zengi sie na tego prowadzacego nada. Czemu nie? Najwyzej w trakcie sezonu korekta.

    Ale Protasa nie dawajmy z juniorem juz. Jesli juniorowi uda sie dobrze wyjsc ze startu to potrzebuje ochrony na torze i pomocy doparowego a nie, ze go Kapitan wywiezie w bande
    Poza tym jak obydwaj zle wyjda ze startu to pozamiatane. Tymczasem jak damy Kapitana z dobrym startowcem to ten doparowy po ladnym wyjsciu spod tasmy robi zamieszanie na I luku i Protas na tym korzysta.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 968 w 596 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Tymczasem jak damy Kapitana z dobrym startowcem to ten doparowy po ladnym wyjsciu spod tasmy robi zamieszanie na I luku i Protas na tym korzysta.
    No albo się zamota i przyjedzie ostatni. Zwłaszcza jak na domowym torze nie będzie warunków do wyprzedzania po dużej. A to już widywałem w tym roku.

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ok, Carlitos mozemy sprawdzic czy Zengi sie na tego prowadzacego nada. Czemu nie? Najwyzej w trakcie sezonu korekta.

    Ale Protasa nie dawajmy z juniorem juz. Jesli juniorowi uda sie dobrze wyjsc ze startu to potrzebuje ochrony na torze i pomocy doparowego a nie, ze go Kapitan wywiezie w bande
    Poza tym jak obydwaj zle wyjda ze startu to pozamiatane. Tymczasem jak damy Kapitana z dobrym startowcem to ten doparowy po ladnym wyjsciu spod tasmy robi zamieszanie na I luku i Protas na tym korzysta.
    U tych co mamy oprócz Dudka to którzy będą jeszcze dobrymi startowcami bo się nie orientuję?

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Zengi i Tungate chyba.

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Zengi i Tungate chyba.
    Zen to na pewno. A ten Tungate bardzo mi się podobał na SGP jak kombinował na starcie. Widać szkolę Doyla Tylko czy on w ogóle będzie u nas w drużynie ? Czy to tylko nasze pobożne życzenia.
    Analizowałem sobie wyniki Michelsena i to przede wszystkim on powinien jechać jako doparowy za Jakoba (przynajmniej do czasu jak Jakob nie wyzdrowieje).

    W takim układzie Tungate byłby walczącym o miejsce w składzie bo na rezerwowego jest za stary. Nie wiem czy gość pójdzie na taki układ. Wątpliwe.

    Dlatego nie wiem czy nie bardziej realny jest wariant Michelsen/Thorssell jako doparowi walczący o jedno miejsce + jakiś młodziak pod 8. No bo qwa wstawienia tam Zgardy czy Misia jest bezsensowne, a Tonder powinien czuć od początku że ma pewne miejsce w składzie i jest liderem na juniorce a nie rezerwowym a szkółkowicze to już w ogóle nie podołają jeździe pod 8. Równie dobrze można tam nikogo nie wstawiać.

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Za SF:

    Wszystko powiemy na gali dla sponsorów - mówi Marcin Grygier, rzecznik prasowy klubu. - Mogę jedynie zdradzić, że rozmawiamy z Jacobem Thorssellem. Zastanawiamy się też nad tym, czy zakontraktować pięciu, czy sześciu seniorów.
    1.Zengi
    2.Thorrsell
    3.Dudek
    4.MJJ
    5.Protas

    Zwazywszy na fakt, iż rozmawiają jeszcze z Walasem:

    Dodajmy, że w kręgu zainteresowań Falubaz na pewno jest Grzegorz Walasek. Przeszkodą w podpisaniu tego kontraktu mogą być jednak wydarzenia z przeszłości. Swego czasu klub nałożył na niego regulaminową karę, pomniejszając jego zarobki o pewną kwotę. Żużlowiec nigdy się z tym jednak nie pogodził.
    Wychodzi na to, że Tungate nie będzie w Falubazie.

    Jak rozumiem, to ma być tych 5 a może 6 seniorów. Jak dogadają się z Walasem to będzie 6, jak nie to będzie 5

    Chyba, ze alternatywą jest albo Thorrsel albo Tungate.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 03-11-2017 o 16:18
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Jeśli będzie tak:
    PePe
    Thorssell/Michelsen/Tungate
    Zengi
    MJJ
    Dudinio
    Tonder
    Zgardziński/Seba
    8.Seba/Zgardziński

    To ja to kupuję. Najlepiej w opcji Jacob + Rohan (Michelsen jakoś za mną nie przemawia.

    Dudinio, PePe i Zengi to chłopaki stąd. Od początku będzie wiedzieli o jaką stawkę jadą i to przyniesie efekty. Taki PePe z jego ambicją sportową będzie chciał udowodnić, że nie trzeba w składzie gwiazd pokroju Hampela czy Doyla, aby zrobić dobry wynik.

    MJJ i Thorssell.Thungate to solidna druga linia. Chyba najlepsza spośród innych "słabszych" drużyn (Jamróg/Mroczka, Pieszczek/Buczkowski, Musielak/Miedziński, Sundstroem/Woźniak).

    Na koniec nasi juniorzy, którzy po słabym sezonie 2017 będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Mateusz będzie o rok starszy i o rok lepszy. Dobrze przepracowana zima i będziemy mieli z niego pociechę. Pozostali czyli Pilarski, Osyczka, Pawliczak na wypożyczenie do drugiej ligi i jak najwięcej jazdy, aby za rok dołączyć do Mateusza.

    Wstawianie pod ósemkę zawodnika zagranicznego nie ma żadnego sensu. Tacy jak Fricke nigdy się na to nie zgodzą, a słabsi będą tylko generować niepotrzebne koszty. Dodatkowo brak regularnej jazdy będzie ich irytować i za rok nawet nie zareagują na ofertę nowego kontraktu w Falubazie.

    Jeśli klub faktycznie szuka młodej perełki w Szwecji/Danii/Australii to niech to robi, a następnie wypożycza chłopaka do drugiej ligi.
    Ostatnio edytowane przez Gracowy ; 03-11-2017 o 16:29

  9. Powrót do góry    #144
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Z tym, że w tym roku zarząd szykuje nam mniejszą lub większą kupę to zdążyłem się już pogodzić. Ale z Jensenem w Falubazie nie dam rady. Już lepiej wziąć Walasa lub kogoś z topu 1 ligi, ale nie tego patałacha. Przeżyłem, Śwista, Staszewskiego, Sucheckiego, Holtę, Juda$za Doyla, Zgardzińskiego ale Jensena nie zdzierżę. Jak w przyszłym sezonie w jednym składzie w plastronie Falubazu jednocześnie pojawią się Jensen i z Zgardziński to zacznę się obawiać o swoje zdrowie, bo na taki widok mogę zacząć kibicować zardzewiałej niczym Rusty. Albo Realowi Madryt

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Z tym, że w tym roku zarząd szykuje nam mniejszą lub większą kupę to zdążyłem się już pogodzić. Ale z Jensenem w Falubazie nie dam rady. Już lepiej wziąć Walasa lub kogoś z topu 1 ligi, ale nie tego patałacha. Przeżyłem, Śwista, Staszewskiego, Sucheckiego, Holtę, Juda$za Doyla, Zgardzińskiego ale Jensena nie zdzierżę. Jak w przyszłym sezonie w jednym składzie w plastronie Falubazu jednocześnie pojawią się Jensen i z Zgardziński to zacznę się obawiać o swoje zdrowie, bo na taki widok mogę zacząć kibicować zardzewiałej niczym Rusty. Albo Realowi Madryt
    Fakt to toruńsko-gorzowski szpieg, ale nie możemy bazować tylko na 1ligowych wynalazkach albo nie daj Boże Walasku. Ja go jestem w stanie zdzierżyć pod warunkiem, że miejsce w składzie wywalczy sobie na torze udowadniając że jest lepszy niż zmiennicy (a ci są absolutnie konieczni).
    Ale jak qwa zobaczę Zgardzinskiego na pozycji juniora to pyerdole, przerzucam się na kibicowanie Stolarce Wołomin

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Z tym, że w tym roku zarząd szykuje nam mniejszą lub większą kupę to zdążyłem się już pogodzić. Ale z Jensenem w Falubazie nie dam rady. Już lepiej wziąć Walasa lub kogoś z topu 1 ligi, ale nie tego patałacha. Przeżyłem, Śwista, Staszewskiego, Sucheckiego, Holtę, Juda$za Doyla, Zgardzińskiego ale Jensena nie zdzierżę. Jak w przyszłym sezonie w jednym składzie w plastronie Falubazu jednocześnie pojawią się Jensen i z Zgardziński to zacznę się obawiać o swoje zdrowie, bo na taki widok mogę zacząć kibicować zardzewiałej niczym Rusty. Albo Realowi Madryt
    A co ty chcesz od MJJ? W sezonie 2017 to jedyny zawodnik, który nie zawiódł w Toruniu. Chłopak w tym roku jechał w GP w Gorzowie i ujechał 9 punktów. Przyzwoicie. Z obecnej bryndzy na rynku to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gracowy za jego przydatny post!

    Mariusz (03-11-2017)

  13. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Za SF:

    Media donoszą o kolejnych umowach kontraktowych podpisywanych przez zawodników w najlepszej żużlowej lidze świata, kluby prezentują nazwiska swych nowych jeźdźców, a tymczasem rzeczywistość przedstawia się zgoła odmiennie. Zawodnicy się organizują i wstrzymują ze składaniem podpisów pod nowymi kontraktami. Szykuje się bunt na niespotykaną dotychczas w speedwayu skalę!
    Z tego co mówi Cegła, nawet Przemek nic nie podpisał jeszcze w Grudziądzu. Ponoć Doyle też nic jeszcze nie podpisał, ze względu na regulamin. W Lesznie Kołdi, Hampel i Emil tez nic nie chcą podpisac.

    Chyba sobie odpoczniemy od SE w swzonie 2018

    No chyba, że Stępień przestrzaszy się kar umownych od sponsora czy TV. I mocno spuści z tonu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    To jest to o czym pisałem czyli jednak skoczył byś do studni, a zawodnicy się buntuja bo wola jeździć na wyspach za 100funtow hehhe heh. Budzimy się.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    spitt22 (03-11-2017)

  16. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    A co ty chcesz od MJJ? W sezonie 2017 to jedyny zawodnik, który nie zawiódł w Toruniu. Chłopak w tym roku jechał w GP w Gorzowie i ujechał 9 punktów. Przyzwoicie. Z obecnej bryndzy na rynku to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.
    Nie trawię typa, jak go ktoś celnie określił to taki Hans Andersen II. To co pojechał w tym sezonie to max na co go stać i wyższej poprzeczki nie przeskoczy. W wieku 25 lat zwiedził już prawie wszystkie kluby w SE i to nie dlatego, że jest taki dobry, ale dlatego, że zazwyczaj mu dziękowano i nikt za nim nie płakał. Największy odpad tegorocznego okienka transferowego.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Fakt to toruńsko-gorzowski szpieg, ale nie możemy bazować tylko na 1ligowych wynalazkach albo nie daj Boże Walasku. Ja go jestem w stanie zdzierżyć pod warunkiem, że miejsce w składzie wywalczy sobie na torze udowadniając że jest lepszy niż zmiennicy (a ci są absolutnie konieczni).
    Ale jak qwa zobaczę Zgardzinskiego na pozycji juniora to pyerdole, przerzucam się na kibicowanie Stolarce Wołomin
    Sorry Carlitos, ale stawianie na Jensena to więkze ryzyko jakby postawić na Walasa czy jakiś pierwszoligowy wynalazek. Walas na swoich śmieciach możeodpalić, wynalazek może być strzałem w przysłowiową dziesiątkę, a jensen zawsze będzie co najwyżej ciułaczem. Co gorsze to nie wierzę, że będzie walczył o miejsce w składzie, nawet jak będzie niemiłosiernie kaleczył to i tak będziemy musieli go oglądać. Tak samo jak Zgardzińskiego
    Ostatnio edytowane przez chloroform ; 03-11-2017 o 16:58

  17. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach

  18. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Fajnie powitanie Patryka na W69 po lądowaniu z Australii.
    Ale Mama była na bank nieco "zmęczona"
    Co tam. Niech świętuje

  19. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Wyłapując kontekst tej informacji i wpisu dot. brakującego ogniwa można stwierdzić, że dzięki zakontraktowaniu Strzelca, Falubaz potencjalnie byłby pewniakem do medalu :rolleyes:

  20. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Dominik (03-11-2017), PrzemoZG (03-11-2017), Yozayan (03-11-2017), grafi25 (03-11-2017), kapitan bomba (04-11-2017), shelve (03-11-2017)

  21. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    A kto ma inne zdanie bzdurzy, jest debilem i papuasem.
    Adaś jako prowadzący parę w tym potencjalnie tonącym okręcie? Przypadek? Nie sądzę.

  22. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Wyłapując kontekst tej informacji i wpisu dot. brakującego ogniwa można stwierdzić, że dzięki zakontraktowaniu Strzelca, Falubaz potencjalnie byłby pewniakem do medalu :rolleyes:
    Co mi się rzuciło w oczy to nazwa aktualnego pracodawcy Adasia - "Naturalna Medycyna" Poznań. No co jak co ale Adaś to prawdziwy szpec od ziółek innych naturalnych specifików

  23. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    To tak jakby dietetyczny wegetariański catering był sponsorem Zgardy.

  24. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Wyłapując kontekst tej informacji i wpisu dot. brakującego ogniwa można stwierdzić, że dzięki zakontraktowaniu Strzelca, Falubaz potencjalnie byłby pewniakem do medalu :rolleyes:
    Mamy potencjalnie zawodnika pokroju Bartka☺ tylko żeby ktoś nam niepodpiier .... go. W tej sytuacji trzeba na nowo zdefiniować potencjały wszystkich drużyn ? Mariusz jak to widzisz? ☺
    Tylko Falubaz

  25. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Aussie (03-11-2017), Dominik (03-11-2017), Yozayan (03-11-2017), kapitan bomba (04-11-2017), shelve (03-11-2017)

  26. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Dudinio zmienia image.
    Ściął włosy i przekazuje je na stworzenie peruki dla osób walczących z nowotworem.


    https://www.sport.zgora.pl/zuzel/wlo...eo,d42138.html
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    PrzemoZG (03-11-2017), chloroform (03-11-2017)

  28. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To jest to o czym pisałem czyli jednak skoczył byś do studni, a zawodnicy się buntuja bo wola jeździć na wyspach za 100funtow hehhe heh. Budzimy się.
    A co powiesz, jak tych 10 może 20 zawodników, nie podpisze nigdzie kontraktów w SE ? O ile Stępień i prezesi najpierw nie wymiękną.

    Czy będziesz wtedy każdy dzień na tym forum, zaczynał od pozdrowień mnie ? Czy może schowasz się w studni ?

    Rzecz jasna, ze wstydu

    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    A kto ma inne zdanie bzdurzy, jest debilem i papuasem.
    Adaś jako prowadzący parę w tym potencjalnie tonącym okręcie? Przypadek? Nie sądzę.
    Ty możesz mieć nawet to samo zdanie.

    A i tak nie przestaniesz być pajacem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    02-11-2017
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 17 postach
    Nie będzie żadnego bojkotu. Pamiętajcie, że dla każdego zawodnika starty w Ekstralidze dają około 70% budżetu. Nikt nie zrezygnuje z tych pieniędzy. Po za tym jak czytam te przepisy to wydaje mi się, ze większość z nich to zapisy przygotowane na wyjątkową sytuację. W 99% przypadków klub, zawodnik i liga dojdą do porozumienia.

    Zakończy się zapewne tak jak pisze Kryjom. Jedni i drudzy trochę odpuszczą i wszystko wróci do normy...

  30. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co powiesz, jak tych 10 może 20 zawodników, nie podpisze nigdzie kontraktów w SE ? O ile Stępień i prezesi najpierw nie wymiękną.

    Czy będziesz wtedy każdy dzień na tym forum, zaczynał od pozdrowień mnie ? Czy może schowasz się w studni ?

    Rzecz jasna, ze wstydu
    Spokojnie znajdzie się 20 innych zawodników. Otworzą dodatkowe okienko np w grudniu
    Tylko Falubaz

  31. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    za PS
    "Na razie protest żużlowców najbardziej widać w mediach społecznościowych, gdzie po kolei publikują oni manifest obrazujący jak wielkie obciążenia muszą ponosić. Ryzykując na torze życiem są w zdecydowanie gorszej sytuacji niż inni sportowcy, chociażby piłkarze.".


    Który zawodnik opublikował cokolwiek? A "publikowania po kolei" to nie widać na pewno, śmiesznie to wygląda na ten moment, jeżeli to "protest".

  32. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Podaj źródło że Doyle nie chce podpisać umowy KST

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  33. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    to tylko spekulacje
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  34. Powrót do góry    #164
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,131 w 1,486 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gracowy Zobacz posta
    MJJ i Thorssell.Thungate to solidna druga linia. Chyba najlepsza spośród innych "słabszych" drużyn (Jamróg/Mroczka, Pieszczek/Buczkowski, Musielak/Miedziński, Sundstroem/Woźniak).
    Ja tu widzę parę Sundstroem/Woźniak jako równą Falubazowej, a Pieszczek/Buczkowski nieco silniejszą.
    Ale to pokaże nadchodzący sezon.

  35. Powrót do góry    #165
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Gdzieś tam na PS napisali tytuł w stylu Falubaz idzie na ilość. I uważam, ze właśnie tak w tej sytuacji powinno być! Brałbym na kontrakt MJJ, Zengiego, Tungate, Michelsena, Thorsella i Walaska razem.

    Dlaczego?

    Bo po pierwsze mamy większa szanse, ze nawet jak któryś nie odpali z forma i będzie cieniować to inny go skutecznie zastąpi. Na przedsezonowych treningach i sparingach można wybrać najlepszych a potem reagować z czasem w zależności od ich formy w ligach itp. Kogoś można wypożyczyć tez.

    Drugi powód to zabezpieczenie przed kontuzjami. Taki Toruń w pewnym momencie mieli wyeliminowanych przez kontuzje Hankocka i Miedzina. Przez chwile do tego Przedpełskiego. Jakby nie to, ze był zakontraktowany Jack Holder to chyba by juniorów musieli wstawiać. A Rybnik? Mało mieli kontuzjowanych?

    Z takiej bandy młodych i ambitnych może zawsze któryś poszybować ostro w górę z wynikami, tylko który?

  36. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Gdzieś tam na PS napisali tytuł w stylu Falubaz idzie na ilość. I uważam, ze właśnie tak w tej sytuacji powinno być! Brałbym na kontrakt MJJ, Zengiego, Tungate, Michelsena, Thorsella i Walaska razem.

    Dlaczego?

    Bo po pierwsze mamy większa szanse, ze nawet jak któryś nie odpali z forma i będzie cieniować to inny go skutecznie zastąpi. Na przedsezonowych treningach i sparingach można wybrać najlepszych a potem reagować z czasem w zależności od ich formy w ligach itp. Kogoś można wypożyczyć tez.

    Drugi powód to zabezpieczenie przed kontuzjami. Taki Toruń w pewnym momencie mieli wyeliminowanych przez kontuzje Hankocka i Miedzina. Przez chwile do tego Przedpełskiego. Jakby nie to, ze był zakontraktowany Jack Holder to chyba by juniorów musieli wstawiać. A Rybnik? Mało mieli kontuzjowanych?

    Z takiej bandy młodych i ambitnych może zawsze któryś poszybować ostro w górę z wynikami, tylko który?
    Popieram, ale Walas młody ?
    a w sumie to w tej sytuacja ja też jestem młody


    W sumie 3 rezerwowych to za dużo, no chyba, że robimy Falubaz II i dorzucamy juniorów
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    I Strzelec kapitanem tej ferajny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Nie ma nic bardziej nobilitującego na tym forum od pejoratywnej oceny danego forumowicza dokonanej przez niejakiego Mariusza.
    Nic bardziej nobilitującego. Taki to powiedzmy sportsboardowy Nobel czy inny Oskar.

    Dziękuję Mariuszu za nazwanie pajacem. Z klawiatury takiego negatywu prawdy jak Ty to prawdziwy mega komplement. I to z mega potencjałem

    Hehehehe.

  39. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Nie ma nic bardziej nobilitującego na tym forum od pejoratywnej oceny danego forumowicza dokonanej przez niejakiego Mariusza.
    Nic bardziej nobilitującego. Taki to powiedzmy sportsboardowy Nobel czy inny Oskar.
    Raczej „Jarosław”


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    W ogóle to gdzie ten Mariano Italiano sie podział? Czekam cały czas na źródło informacji, że ponoć Doyle nie chce w Toruniu podpisać. Pewnie Mario już napisał do Ostafa, żeby coś takiego wysmarował na syfach. To i Ostafa nazbiera kliknięć i Mario się na forum wybroni. 🤣

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  41. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Gdyby Falubaz dostał w 2. lidze 28-62 w plecy od Kolejarza II Unii Leszno, a w szkółce Falubazu najlepszymi talentami były wnuczki Huszczy on - ów Mariusz Jarosław - napisałby: "jest dobrze". Wytłumaczyłby to. Tyle, że tylko sobie.
    P.S. Chociaż nie wiem do końca, czy nagroda powinna być nazwana "Jarosław". Wszak Mariusz słynął z zachwytu nad poczynaniami senatora z PO, "Roberta". Obecnie pionka w Falubazie.

  42. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    W ogóle to gdzie ten Mariano Italiano sie podział? Czekam cały czas na źródło informacji, że ponoć Doyle nie chce w Toruniu podpisać. Pewnie Mario już napisał do Ostafa, żeby coś takiego wysmarował na syfach. To i Ostafa nazbiera kliknięć i Mario się na forum wybroni. 🤣

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Doyle z ogłoszeniem decyzji czeka do 10.11 .

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    Mariusz (04-11-2017), sobotch (04-11-2017)

  44. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Doyle z ogłoszeniem decyzji czeka do 10.11 .
    😁 mniej zdziwiło by mnie to, że zamiast w Toruniu podpisze w Zielonej Górze, niż to że nie chce podpisać bo jest nowy formularz. Wiem Cegła mówi , że nikt nie podpisał ale ja już pamiętam dobrze co Cegła mówił jak zatkane rury wprowadzali. Te środowisko żużlowców to jest tak zorganizowane i spójne jak 2 latki w żłobku.

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  45. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Gdyby Falubaz dostał w 2. lidze 28-62 w plecy od Kolejarza II Unii Leszno, a w szkółce Falubazu najlepszymi talentami były wnuczki Huszczy on - ów Mariusz Jarosław - napisałby: "jest dobrze". Wytłumaczyłby to. Tyle, że tylko sobie.
    P.S. Chociaż nie wiem do końca, czy nagroda powinna być nazwana "Jarosław". Wszak Mariusz słynął z zachwytu nad poczynaniami senatora z PO, "Roberta". Obecnie pionka w Falubazie.
    Tak się rozpływasz nad tym całym Mariuszem a jeszcze niedawno piałeś sam z siebie dumny, że go ignorujesz. Wymiękłeś, czy co?
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Malin017.
    "Rozpływasz się" to nie jest to samo co "rozpisujesz się".
    Kumasz? Czy trzeba wbijać w tłumaczenie obrazkami?

  47. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Malin017.
    "Rozpływasz się" to nie jest to samo co "rozpisujesz się".
    Kumasz? Czy trzeba wbijać w tłumaczenie obrazkami?
    Ironia, sarkazm, ignore - widzę, że nie kumasz tych słów.
    !Adrian walcz!

  48. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Tak się rozpływasz nad tym całym Mariuszem a jeszcze niedawno piałeś sam z siebie dumny, że go ignorujesz. Wymiękłeś, czy co?
    Tez dochodzę do wniosku, że z tym gościem jest coś mocno nie tak.

    Ale może spuśćmy zasłonę milczenia. Niech sobie chłopak trochę poużywa.

    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    😁 mniej zdziwiło by mnie to, że zamiast w Toruniu podpisze w Zielonej Górze, niż to że nie chce podpisać bo jest nowy formularz. Wiem Cegła mówi , że nikt nie podpisał ale ja już pamiętam dobrze co Cegła mówił jak zatkane rury wprowadzali. Te środowisko żużlowców to jest tak zorganizowane i spójne jak 2 latki w żłobku.

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    A jakie mądrości będziesz głosił, jak zawodnicy nie ustąpią ? Co wtedy powiesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Pamiętam jak z 20 lat temu na stadionie pytałem bardziej kumatych - kto to k***a jest ten Mariusz!? Lata lecą, a on nadal trwa w najlepsze. Szacunek Mariusz za postawę! Medal się należy jak nic. ☺

  50. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Pamiętam jak z 20 lat temu na stadionie pytałem bardziej kumatych - kto to k***a jest ten Mariusz!? Lata lecą, a on nadal trwa w najlepsze. Szacunek Mariusz za postawę! Medal się należy jak nic. ☺
    Bo twardym trza być, nie miętkim
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    W ogóle to gdzie ten Mariano Italiano sie podział? Czekam cały czas na źródło informacji, że ponoć Doyle nie chce w Toruniu podpisać. Pewnie Mario już napisał do Ostafa, żeby coś takiego wysmarował na syfach. To i Ostafa nazbiera kliknięć i Mario się na forum wybroni. 🤣

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Ale o co chodzi? Nie kojarzę tematu, a zostałem wywołany do tablicy...
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Jacazg (04-11-2017), duzy (06-11-2017)

Strona 4 z 151 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •