Strona 163 z 168 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,291 do 7,335 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #7291
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie ja zacząłem chamskie podjazdy..

    stary, nie tobie odpisywalem, zartobliwie zreszta, wpierdzieliles sie i piszesz "Nie ja zacząłem chamskie podjazdy.". Gwałt na logice. Na resztę szkoda klawiatury
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #7292
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    No Zieliński będzie 4 w kolejce. Mają tam jeździć Rolnicki, Turowski i Wieczorek.
    Powiem wam, że to brzmi jak jakiś sabotaż. Znowu nabierzemy szrotu z innych klubów za kupę kasy, a ci co mają papiery na jazdę będą jechali na jakimś dziadostwie, bez własnego mechanika.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZszywaczGKM za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-10-2018)

  4. Powrót do góry    #7293
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    stary, nie tobie odpisywalem, zartobliwie zreszta, wpierdzieliles sie i piszesz "Nie ja zacząłem chamskie podjazdy.". Gwałt na logice. Na resztę szkoda klawiatury

    Daruj sobie teksty o logice, wczesniej juz zaczales sobie kpic z niektorych, takze ze mnie.
    Zamykania watku Ci sie zachcialo, bo ktos ma inne zdanie od twojego, wiec nie dziw sie mej reakcji na zasmiecanie tego z 2018.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #7294
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Kolejny sukces do listy, Walasek z Łańcuchem Herbowym. Niby nie nasz, ale on przeca tylko wypożyczony

  6. Powrót do góry    #7295
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    No i zakończyłem sezon oglądając naszych w Ostrowie Wielkopolskim.

    Paweł zaczął dzisiejsze zawody bardzo słabo.
    Wygrał start pierwszego biegu, a następnie praktycznie bez walki stracił dwie pozycje.
    Kolejne dwa biegi odjechał bardzo pasywnie, praktycznie nie podejmując walki o lepsze miejsca.
    Na szczęście jego postawa w kolejnych gonitwach diametralnie odmieniła się.
    W bardzo ładnym stylu wygrał bieg XVI, w którym to po odważnym ataku na prostej przeciwstartowej wcisnął się na cm między Porsinga a bandę.
    W XX wygrał z najlepszym tego dni Walaskiem, a w biegu XXI po bardzo ładnej walce wyprzedził w rywalizacji o finał szybkiego dziś Zengotę
    Niestety w biegu finałowym rywale pozostawili mu najgorsze pierwsze pole. Start i dociąg do pierwszego łuku przegrał minimalnie i mimo ambitnego pościgu za Smektałą ukończył bieg, a co za tym idzie zawody na czwartym miejscu.

    NKI niestety nic ciekawego nie pokazał, poza jednym wygranym biegiem jeździł przeciętnie.
    Czy wpływ na to miał upadek w turnieju "Asy dla T.Golloba" nie wiem, ale jego występ nie wyglądał dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 21-10-2018 o 20:58
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Penhall (22-10-2018), kingpin (22-10-2018), polewaczka (21-10-2018), strogonow (22-10-2018), wokie (23-10-2018)

  8. Powrót do góry    #7296
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,461
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Najważniejsze że Paweł cały sezon coś ciekawego pokazywał...

  9. Powrót do góry    #7297
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    W mojej ocenie tak to wyglądało, abstrahując od jakichkolwiek sympatii i antypatii.
    Podobnie ocenili występ Iversena inni kibice, którzy byli rozczarowani postawą Duńczyka,
    teoretycznie największej gwiazdy imprezy, zawodnika cyklu GP.

    Jeśli widziałeś to inaczej to podziel się swoimi spostrzeżeniami.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #7298
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toruń po raz kolejny będzie walczył o utrzymanie w lidze. Teraz podejrzewam, że pójdzie im o wiele łatwiej dzięki Motorowi.

  11. Powrót do góry    #7299
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    uff...
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (23-10-2018), CarlitosFalubaz (23-10-2018), młody_piernik2 (23-10-2018)

  13. Powrót do góry    #7300
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,750
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Timoti25 Zobacz posta
    Toruń po raz kolejny będzie walczył o utrzymanie w lidze. Teraz podejrzewam, że pójdzie im o wiele łatwiej dzięki Motorowi.
    Dziękujemy wyrocznio...

  14. Powrót do góry    #7301
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Możecie mi zarzucić co tylko chcecie ale ja, wychowany na Bronku, kiedy moja drużyna zdobywała mistrzostwo Polski na czele z takimi zawodnikami jak: Krzyżaniak, Kowalik, Sawina, Bajerski, Jaguś (nie wymienionych przepraszam) dziś musi oglądać drużynę, której czołowym POLSKIM seniorem jest Holta, a naszym najlepszym juniorem Igor (choć przyznaję poczynił duże postępy) mówi mam dość.
    Nie potrafię już utożsamiać się z tą drużyną, a co za tym idzie kibicować im całym sercem. Gdyby jutro wszyscy odeszli, sam nie wiem czy byłbym smutny, czy szczęśliwy.
    Wiem jedno, polityka obecnego klubu żużlowego z Torunia, takich jak ja spisała na straty.
    Ważne jest: wejście do PO (nieważne kim), piwo i kiełbacha na stadionie (za którą kibic płaci 10 razy drożej niż normalnie) i ............. no właśnie i co jeszcze?

    ps. może ten jeden karnet, mój karnet, nic nie znaczy dla klubu, dla mnie znaczy bardzo dużo (tylko ja wiem jak dużo) i nie chodzi tu o pieniądze, tylko o coś, co niewielu zrozumie.
    Ja odpadam. Póki co.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Semen (24-10-2018), rotapa (25-10-2018)

  16. Powrót do góry    #7302
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    gdyby Howard doszedł do władzy to tułalibyśmy się po Nice Lidze, przepadłyby nam spore pieniądze z telewizji, sponsorzy, frekwencja; ogólnie istnienie klubu byłoby realnie zagrożone

    ale Howard by siedział i jarał się średnią 0.7 Turowskiego, bo to wychowanek przeca! brawooo, wygraliśmy baraże z Ostrowem, nie spadamy, rezerwuję kolejny karnet!

    wierzcie mi, gdyby wychowankowie trzymali poziom to w życiu by ich nie puszczono, ale jak Miedziński bił rekordy wykluczeń na sezon i wkładał ręce w zębatki, a Przedpełski przegrywał walkę o skład z półemerytem Grzegorzem Walaskiem to chyba coś jest nie tak, halo

    poza tym, co za różnica czy Kasprzak, Hampel czy Holta? (nie mówię tu o punktach) jeden ch... jeden najemnik
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  17. Powrót do góry    #7303
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jakbyś wychował się na czymś innym niż modern speedway to może byś zrozumiał. U mnie posunięcia naszych włodarzy (Kędziora, Miedziński, polityka "napojowa", Przedpełski) sprawiają, że 2019 będzie drugim sezonem pod rząd bez wizyty na stadionie Włókniarza. Bedę oczywiście trzymał za nich kciuki ale nie będę w tym uczestniczył i za to jeszcze płacił. A od 89 roku byłem zawsze, obojętne czy to dostający wpiernicz raz za razem Yawal czy to mistrzowski sezon.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Howard (24-10-2018), Malin017 (24-10-2018), Semen (24-10-2018)

  19. Powrót do góry    #7304
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Możecie mi zarzucić co tylko chcecie ale ja, wychowany na Bronku, kiedy moja drużyna zdobywała mistrzostwo Polski na czele z takimi zawodnikami jak: Krzyżaniak, Kowalik, Sawina, Bajerski, Jaguś (nie wymienionych przepraszam) dziś musi oglądać drużynę, której czołowym POLSKIM seniorem jest Holta, a naszym najlepszym juniorem Igor (choć przyznaję poczynił duże postępy) mówi mam dość.
    Nie potrafię już utożsamiać się z tą drużyną, a co za tym idzie kibicować im całym sercem. Gdyby jutro wszyscy odeszli, sam nie wiem czy byłbym smutny, czy szczęśliwy.
    Wiem jedno, polityka obecnego klubu żużlowego z Torunia, takich jak ja spisała na straty.
    Ważne jest: wejście do PO (nieważne kim), piwo i kiełbacha na stadionie (za którą kibic płaci 10 razy drożej niż normalnie) i ............. no właśnie i co jeszcze?

    ps. może ten jeden karnet, mój karnet, nic nie znaczy dla klubu, dla mnie znaczy bardzo dużo (tylko ja wiem jak dużo) i nie chodzi tu o pieniądze, tylko o coś, co niewielu zrozumie.
    Ja odpadam. Póki co.
    Z calym szacunkiem,bo wiem co czujesz,ale gdyby kazdy podchodzil do sprawy jak Ty Howard,stadiony swiecilyby pustkami a zuzel upadlby na pysk.
    Rozejrzyj sie na okolo.
    Ilu wychowankow ma Grudziadz,Wroclaw,Gdansk... kuswa,mozna by tak wymieniac a wymieniac.Poza Lesznem i Zielona Gora,gdzie jest szansa na 4 wychowankow w skladzie,
    wszedzie bryndza.Mozna sie na taka rzeczywistosc obrazac,ale to nic nie da.Czasy sie zmienily,teraz nie ma zakladow pracy dajacych etaty sportowcom.Teraz masz w skladzie druzyny
    5 firm a czasem i 6-7 ktore swiadcza swoje uslugi tam gdzie im lepiej a popyt na dobrych zawodnikow jest tak wielki,ze bron Boze abys w zolnierskich slowach
    okreslil jakosci swiadczonych uslug,bo sie szef firmy obrazi,strzeli focha i pojdzie tam gdzie beda udawac,ze 5 pkt w meczu to fajny wynik.
    Dlatego aby to wytrzymac musisz byc kibicem zuzla a nie zuzlowcow i ja taki od jakiegos czasu jestem.Wychowankowie to dla mnie bonus,bardzo fajny i atrakcyjny
    jesli jest fajny.Miedzin to jeszcze troche symbol dawnych czasow,gdzie jak glupi jezdzilem po Europie za Zabikiem,Pawel kojarzy mi sie juz niestety z taka firma
    swiadczaca uslugi,wiec lezki jakos uronic nie potrafie,choc szkoda,ze poki co okazuje sie zmarnowanym talentem.W jakim miejscu jest Dudek czy Piotr Pawlicki a w jakim Pawel nie trzeba chyba
    przypominac a kontuzje nie oszczedzaly zadnego z nich,wiec to zadne wytlumaczenie.
    Przepraszam,ze za Turowskim,Koscielskim czy nawet IKS-em jakos nie tesknie,bo na tesknote trzeba przeciez zasluzyc a bycie wychowankiem to jednak troche za malo.
    Ale wszystko przed nimi.Niech udowodnia,ze warto na nich chodzic na MA i nie chodzi o komplety i medale a jazde z jajem.Niech walcza jak rowny z rownym z Karczmarzem,Chmielem.....
    pokonaja czasami seniora druzyny przeciwnej,krotko mowiac niech w tej druzynie sa po cos a nie tylko dlatego ,ze regulamin to wymusza.
    Wtedy TY bedziesz dumny,ja bede dumny,wszyscy beda dumni.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-10-2018 o 08:37
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Howard (24-10-2018), okano1 (24-10-2018), peper (24-10-2018), stone_gossard (24-10-2018)

  21. Powrót do góry    #7305
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Kingpin
    pełna zgoda z tym co piszesz, mój sprzeciw dotyczy głównie polityki naszego klubu. Nie mówcie mi, że w 200 tysięcznym mieście (plus okoliczne wioski) nie można znaleźć dwóch młodych chłopaków z talentem i ich wyszkolić na żużloków, nie piszcie, że się nie da. U nas po prostu nikomu chyba na tym nie zależy, bo wynik ma być już dziś! Natychmiast! A szkolenie to proces długotrwały, mozolny i nie gwarantuje sukcesu.
    Ale jak widać na przykładzie Leszna to jest właśnie jedyna słuszna droga do sukcesu.

    Żal mi było Miedzina jak odchodził, Pawła już zdecydowanie mniej i płakał za nimi również nie będę ale Holta to był policzek dla toruńskich kibiców znacznie większy niż kiedyś Gollob i nie potrafię zdzierżyć tego pana z aniołem na piersi.

    Kibicować żużlowi powiadasz? No fakt, to jest jakieś rozsądne wyjście, tylko smutno oglądać mecz tak na sucho, bez emocji

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    kingpin (24-10-2018)

  23. Powrót do góry    #7306
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak donoszą dzisiejsze SP. Holta Polak urodzony w Norwegii mieszkający w Andorze
    niezłe combo
    Jak Fratczak zapowiada, że Rune będzie jak nowy to chyba już możemy zacząć się martwić.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 24-10-2018 o 08:14

  24. Powrót do góry    #7307
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,461
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    To wyobraźcie sobie kibiców takiego Arsenalu, kiedy był pierwszą drużyną w historii ligi bez Anglika w składzie. Jakoś przeżyli i stadion dalej był pełny. Znak czasów.

  25. Powrót do góry    #7308
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Wydaje mi sie, ze Arsenal to troche zle porownanie. Pilka w anglii to niezly zajob to raz, a dwa, w tym klubie raczej zawsze skupiali sie na zawodnikach mlodych.
    Na paszport nigdy w sumie nie patrzono, co innego na metryczke (i talent rzecz jasna)
    Ciezko to przelozyc na zuzel, sport, w ktorym perełke kazdy z nas jest w stanie dostrzec. Pilka to wielki mlyn i na innych zasad (druzyny rezerw itd)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #7309
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,823
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Kingpin
    pełna zgoda z tym co piszesz, mój sprzeciw dotyczy głównie polityki naszego klubu. Nie mówcie mi, że w 200 tysięcznym mieście (plus okoliczne wioski) nie można znaleźć dwóch młodych chłopaków z talentem i ich wyszkolić na żużloków, nie piszcie, że się nie da. U nas po prostu nikomu chyba na tym nie zależy, bo wynik ma być już dziś! Natychmiast! A szkolenie to proces długotrwały, mozolny i nie gwarantuje sukcesu.
    Ale jak widać na przykładzie Leszna to jest właśnie jedyna słuszna droga do sukcesu.

    Żal mi było Miedzina jak odchodził, Pawła już zdecydowanie mniej i płakał za nimi również nie będę ale Holta to był policzek dla toruńskich kibiców znacznie większy niż kiedyś Gollob i nie potrafię zdzierżyć tego pana z aniołem na piersi.

    Kibicować żużlowi powiadasz? No fakt, to jest jakieś rozsądne wyjście, tylko smutno oglądać mecz tak na sucho, bez emocji
    Dodał bym do tego jeszcze zatrudnienie Sedesa i nie jest to jakiś atak w waszą stronę lecz moje przemyślenie.Facet przychodząc do was dysponował dużymi nakładami finansowymi.A że chciał się pokazać i zabłysnąć w środowisku żużlowym dokonywał spektakularnych zakupów.Nie myśląc o budowaniu drużyny na lata lecz o drużynie która miała dać mu sukces.Jak wiadomo przyczyn pozycji Apatora w tabeli było sporo zaczynając od formy kończąc na kontuzjach.Tegoroczny okres transferowy każdy widzi jaki jest.Zawodnicy klasowi nie chętnie chcą zmienić otoczenie,a szkielet drużyny zbudowany w tamtym roku pochopnie i bez pomyślunku należy jakoś skleić.Więc wychodzi to co wychodzi,tym bardziej że Holderowie są dużą przeszkodą o ile młodszy by się przydał,to nie wiemy czy został by bez starszego brata.A starszy choć robi na swoim torze punkty,to jednak jest w tej chwili piątym kołem u wozu.Dlatego Jack jest w tej chwili skazany na jazdę pod 8 a to utrudnia rozmowy z innymi zawodnikami.

  27. Powrót do góry    #7310
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jackowi bardzo ufamy ma nowy kontrakt na 2 lata i podwyżkę bo obiecał walkę o medale i....
    prawie weszlim do PO a jak bym weszli to miszcz na 100 % nasz.
    Więc nie ma powodu by mu nie ufać.

    Za rok to będzie bajzel jak młody przestanie być młodym i wyleci z pod 8.

  28. Powrót do góry    #7311
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Media donoszą że Kościuch i Bogdanowicz u nas na 100 %.
    Co do Bogdanowicza to widziałem go na kilku młodzieżówkach, moim zdaniem chłopak ma talent i jest to inwestycja
    lepsza niż Miśkowiak (pomijam kwestię tego, czy nie lepiej byłoby zainwestować w szkółkę - widząc jednak Stolpa czy Janika, to
    jeszcze dużo pracy przed nimi). Kościuch - skoro zdecydował się na ekstraligę, to albo zależy mu tylko na kasie (w co wątpię), albo
    rzeczywiście wierzy że będzie mógł wygryźć Holtę, czego mu serdecznie życzę. W każdym razie lepsza koncepcja niż kewlar + Holta.

  29. Powrót do góry    #7312
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,750
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach

  30. Powrót do góry    #7313
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,487
    Kliknij i podziękuj
    5,780
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ważne jest: wejście do PO (nieważne kim), piwo i kiełbacha na stadionie (za którą kibic płaci 10 razy drożej niż normalnie) i ............. no właśnie i co jeszcze?
    Nie byłem kilka lat, zatem zapytam: ile kosztuje kiełbasa na MA?

    ps. Kościuch się przyda jeśli się to potwierdzi. Większe pole manewru, na MA to raczej ciężko mu będzie pojeździć, chyba że po prostu jakoś się umówią, żeby jechali wszyscy w niektórych meczach. Na wyjazdach może być lepszy od Holdera/Holty/Jacka. Chociaż ten ostatni mam nadzieję, że pójdzie w górę, bo w odróżnieniu od brata rokuje dobrze.

    Mimo wszystko dziwi mnie ciśnienie Norbiego na E-ligę, bo mógłby się trzymać "pewnego" liderowania na zapleczu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-10-2018 o 10:39
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-10-2018)

  32. Powrót do góry    #7314
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Jak wspomniał jeden z kolegów wyżej, bajzel będzie za rok jak Jack przestanie być rezerwowym. Co wtedy? Będziemy na gwałt potrzebować silnych Polaków albo kolejnego talented obcokrajowca pod 8. A kto zostanie z naszych 4 stranieri? Zapewne pokaże dyspozycja w sezonie 2019.

  33. Powrót do góry    #7315
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Jak wspomniał jeden z kolegów wyżej, bajzel będzie za rok jak Jack przestanie być rezerwowym. Co wtedy? Będziemy na gwałt potrzebować silnych Polaków albo kolejnego talented obcokrajowca pod 8. A kto zostanie z naszych 4 stranieri? Zapewne pokaże dyspozycja w sezonie 2019.
    Jak to co wtedy. Są jeszcze Damian Baliński i Ajtner-Gollob...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #7316
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,050
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Jak to co wtedy. Są jeszcze Damian Baliński i Ajtner-Gollob...
    Oskara nie licz. Jutro wylatuje do Detroit.

  35. Powrót do góry    #7317
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    po trasie koncertowej wroci
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #7318
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Uwaga! Spotkanie toruńskie żużlowe z okazji Wszystkich Świętych. Poniedziałek, 29 października godz. 19.00, Czarna Oberża ul. Rabiańska.
    Lista:
    1. Kingpin,
    2. Mhsol
    3. Morciasz
    4. Coval
    5. Howard
    6. Penhall
    - kto jeszcze?
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 25-10-2018 o 14:11
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Powrót do góry    #7319
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    590
    Podziękowania: 769 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    To wyobraźcie sobie kibiców takiego Arsenalu, kiedy był pierwszą drużyną w historii ligi bez Anglika w składzie. Jakoś przeżyli i stadion dalej był pełny. Znak czasów.
    Czyli ligę sprowadzamy do jazdy czerwonego i niebieskiego a kto pod tym kaskiem to nie ma znaczenia? Ważne żeby byli z przodu?

  38. Powrót do góry    #7320
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Uwaga! Spotkanie toruńskie żużlowe z okazji Wszystkich Świętych. Poniedziałek, 29 października godz. 19.00, Czarna Oberża ul. Rabiańska.
    Lista:
    1. Kingpin,
    2. Mhsol
    3. Morciasz
    4. Coval
    5. Howard
    - kto jeszcze?
    Niepowtarzalna okazja aby poznać kompendium wiedzy żużlowej w osobie Covala, nietuzinkową postać, bez której toruński żużel byłby tylko zwykłym speedwyem - Kingpin, nieocenionego konesera win i dobrego humoru - mhsol i człowieka, bez którego nic nie dzieje się przypadkiem w Toruniu - Morciasz i ja na doczepkę.
    Tego nie można przegapić !!!!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Morciasz (25-10-2018)

  40. Powrót do góry    #7321
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Nie mam za dużo czasu ale i dług wobec Morciasza Będę choćby na chwilę.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Morciasz (25-10-2018)

  42. Powrót do góry    #7322
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Mnie nie wiem czy mama puści , tym bardziej że mam korki z angola na 18.

  43. Powrót do góry    #7323
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Mnie nie wiem czy mama puści , tym bardziej że mam korki z angola na 18.
    A nie podawałem wcześniej, że będziemy rozmawiali po angielsku? No poza Kingpinem, który będzie gadał po austriacku
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #7324
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Mnie nie wiem czy mama puści , tym bardziej że mam korki z angola na 18.
    Chyba korki wlewu paliwa na CPN.
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #7325
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Moje korki z CPN-u były brzydkie i wyjątkowo ohydnie pachniały

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A nie podawałem wcześniej, że będziemy rozmawiali po angielsku? No poza Kingpinem, który będzie gadał po austriacku


    Jak Austryjak to prawie Niemiec

  46. Powrót do góry    #7326
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Taaa... Morciasz bedzie po angielsku,bo to Brytyjczyk.

    Ty tych korkow to na pewno tylko z angielskiego potrzebujesz?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #7327
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Tak tylko z angola na resztę mam papierek , dysleksja i dysortografia

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    kingpin (26-10-2018)

  49. Powrót do góry    #7328
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Tak tylko z angola na resztę mam papierek , dysleksja i dysortografia
    A dyskalkulia to już nie?

    Skład marzeń:
    1. Kościuch
    2. Kościelski
    3. Krzyżaniak
    4. Krzyżanowski
    5. Kościecha
    .... szkoda, że już nie możliwe....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Penhall (26-10-2018), kingpin (26-10-2018)

  51. Powrót do góry    #7329
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    6. K#wa spadamy..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (26-10-2018), pakosik (28-10-2018)

  53. Powrót do góry    #7330
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Krzyżak, Kostucha i Kowalski od polowy lat 70tych zawsze (z krotkimi przerwami i zakladam Bartlomieja) przy Stali Apator Wellu Torun.
    P.s. ide zbadac teren przed poniedzialkiem

  54. Powrót do góry    #7331
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A dyskalkulia to już nie?

    Skład marzeń:
    1. Kościuch
    2. Kościelski
    3. Krzyżaniak
    4. Krzyżanowski
    5. Kościecha
    .... szkoda, że już nie możliwe....
    ...a był jeszcze zawodnik i trener śp. Janusz Kościelak.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  55. Powrót do góry    #7332
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a K.Kuczwalski ?

  56. Powrót do góry    #7333
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    jeszcze Kalwasinski. Zdaje sie, ze teraz jest komisarzem torowym?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  57. Powrót do góry    #7334
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Możecie mi zarzucić co tylko chcecie ale ja, wychowany na Bronku, kiedy moja drużyna zdobywała mistrzostwo Polski na czele z takimi zawodnikami jak: Krzyżaniak, Kowalik, Sawina, Bajerski, Jaguś (nie wymienionych przepraszam) dziś musi oglądać drużynę, której czołowym POLSKIM seniorem jest Holta, a naszym najlepszym juniorem Igor (choć przyznaję poczynił duże postępy) mówi mam dość.
    Nie potrafię już utożsamiać się z tą drużyną, a co za tym idzie kibicować im całym sercem. Gdyby jutro wszyscy odeszli, sam nie wiem czy byłbym smutny, czy szczęśliwy.
    Wiem jedno, polityka obecnego klubu żużlowego z Torunia, takich jak ja spisała na straty.
    Ważne jest: wejście do PO (nieważne kim), piwo i kiełbacha na stadionie (za którą kibic płaci 10 razy drożej niż normalnie) i ............. no właśnie i co jeszcze?

    ps. może ten jeden karnet, mój karnet, nic nie znaczy dla klubu, dla mnie znaczy bardzo dużo (tylko ja wiem jak dużo) i nie chodzi tu o pieniądze, tylko o coś, co niewielu zrozumie.
    Ja odpadam. Póki co.
    W sumie Cię bardzo dobrze rozumiem. jest to w sumie nie do pomyślenia jak bardzo chora polityka jest w tym klubie. Toruń zawsze był jako wzór klubowy na całej płaszczyźnie a teraz? teraz jest to jedna wielka kaszana.

  58. Powrót do góry    #7335
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Timoti25 Zobacz posta
    Toruń zawsze był jako wzór klubowy na całej płaszczyźnie
    yhy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •