Strona 103 z 168 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,591 do 4,635 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #4591
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Tego nawet ja nie pamiętam Sparta była wtedy jedna z najgorszych drużyn w Polsce. A jedyna gazeta żużlowa to "Na Wirazu" . Lecz to chyba jednak od roku 1990 ?
    coś tu z latami jest nie teges.

  2. Powrót do góry    #4592
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Może turbokozak ?
    Raczej jest jak białe kozaczki

    Zresztą temat Frątczaka poruszany jedynie z uwagi na wyjątkowo nudny sezon w naszym wykonaniu - "nuda nic się nie dzieje proszę Pana":

    https://www.youtube.com/watch?v=Z9VQ089v9VQ

    Mi pozostaje obserwacja walki dziennikarskich meneli - Puki i Ostafa o Nawrockiego oraz oczekiwanie jak Mrozo w PO wykiwa Motor Lublin w drodze do SE.

  3. Powrót do góry    #4593
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Mnie cały czas chodzi po głowie, że pod koniec sezonu, albo po nim,gruchnie wieść o powiększeniu SE.

    Jestem przeciwnikiem tego rodzaju manipulowania przy rozgrywkach, żeby nie było...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Powrót do góry    #4594
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    duzo bedzie zalezec od kondycji Rzeszowa, Krakowa, Pily. Czy uzbiera sie druzyn na 3 ligi
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  5. Powrót do góry    #4595
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mnie cały czas chodzi po głowie, że pod koniec sezonu, albo po nim,gruchnie wieść o powiększeniu SE.

    Jestem przeciwnikiem tego rodzaju manipulowania przy rozgrywkach, żeby nie było...
    Nie ma na to szans.Ani dzialacze ani telewizja sie na to nie zgodza.
    I bardzo dobrze.Po co grzebac w czyms co od dwoch lat zaczelo fajnie funkcjonowac,
    mam tu na mysli rozgrywki wszystkich szczebli.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #4596
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Tak oficjalnie o tym mówią, ale każde niemal powiększenie lub pomniejszanie było przeprowadzane w zaskakującym momencie.

    Ja tym ku .......om nie wierzę.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #4597
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    A ja tam mam po cichu liczę na baraż z Rynikiem. Skoro na 3 kolejki przed końcem rundy zasadniczej nasi umiłowani laicy schowali walec do garażu, a nasz charyzmatyczny menadżejro wygląda na spełnionego, należy się nam jakaś nagroda pocieszenia za te choćby ponad 100 stron maglowania w temacie tych nieudacznikow.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  8. Powrót do góry    #4598
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A ja tam mam po cichu liczę na baraż z Rynikiem. Skoro na 3 kolejki przed końcem rundy zasadniczej nasi umiłowani laicy schowali walec do garażu, a nasz charyzmatyczny menadżejro wygląda na spełnionego, należy się nam jakaś nagroda pocieszenia za te choćby ponad 100 stron maglowania w temacie tych nieudacznikow.

    zapomniales dodac, przegrany
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #4599
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Nie zapomniałem. Mamy już u Wąsa zainstalowane nasze australijskie wunderwaffe na takie okazje, więc płonne nadzieje niektórych.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  10. Powrót do góry    #4600
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie zapomniałem. Mamy już u Wąsa zainstalowane nasze australijskie wunderwaffe na takie okazje, więc płonne nadzieje niektórych.
    To poza samym finałem ligi - byłby hit sezonu. Niestety nierealny.

  11. Powrót do góry    #4601
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Byłby prawdziwy creme de la creme jak mawia pewien przenajlepszy sprawozdawca. Niestety lub może stety dla zarządu karty już chyba rozdane i w Get Wellu otwierają szampany gawędząc o stabilizacji, choć ja bym to nazwał stagnacją, no ale po tak spektakularnych transferach utrzymanie w lidze bez barażowych hercklekotów to przecież będzie spory postęp.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  12. Powrót do góry    #4602
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Uwaga. Prośba o pomoc!
    Ma ktoś zdjęcia z Broniewskiego ale płotu w różnych miejscach? Przy kasach, przy wjeździe od Okrężnej itp?

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Morciasz chyba przytrafiła Ci się literówka, bo to było w 1999 roku.
    Oczywiście, że 1999, zakończony prześmiesznymi barażami z Zieloną Górą. Na meczu wtedy z Wrockiem
    siedziałem na wyjściu z pierwszego łuku.
    A a propos sytuacji Słaboń - Puszakowski - ma ktoś może nagranie z Tv Skarpa?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Powrót do góry    #4603
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Może turbokozak ?
    Bardziej mi tu pasuje #turboborowik.

    Po dwóch takich sezonach nazywać się kozakiem, to dopiero trzeba mieć tupet.
    Mianuje się na kozaka, a prawda jest taka, że ten mentalista-fatalista jest żużlowym przegrywem, co dobitnie pokazały te dwa sezony w roli menago tfu ... żużlowego mafioza.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Rysiek (11-08-2018)

  15. Powrót do góry    #4604
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mnie cały czas chodzi po głowie, że pod koniec sezonu, albo po nim,gruchnie wieść o powiększeniu SE.

    Jestem przeciwnikiem tego rodzaju manipulowania przy rozgrywkach, żeby nie było...
    Poczekają na ostateczną kolejność i jak taki Mrozek wydyma tych , co to "powinni awansować" , to może wtedy
    zrobią REFORMĘ ROZGRYWEK. To lepiej brzmi niż adekwatne do tej sytuacji sku....ństwo.

  16. Powrót do góry    #4605
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Poczekają na ostateczną kolejność i jak taki Mrozek wydyma tych , co to "powinni awansować" , to może wtedy
    zrobią REFORMĘ ROZGRYWEK. To lepiej brzmi niż adekwatne do tej sytuacji sku....ństwo.
    Żadnej REFORMY ROZGRYWEK nie zrobią. Mają wieloletnią umowę z telewizją i sponsorem więc tak sobie nie mogą zmieniać regulaminu. Na każda musiałby się zgodzić nsport a tam raczej nie ma chętnych do zmian na za 5 dwunasta. Taka dyskusja to puste gadanie i próba "mundrowania".

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Buszmen (11-08-2018)

  18. Powrót do góry    #4606
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Taka dyskusja to puste gadanie i próba "mundrowania".
    No , ale to jakieś tabu to chyba nie jest , by nie można było poruszać tematu nie narażając się na uwagi o
    pustym gadaniu i "mundrowaniu". A swoją drogą to już było grane w naszym żużlu , więc ... nigdy nie mów nigdy.

  19. Powrót do góry    #4607
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Witam potrzebuję pomocy Chcialbym pobrac mecze ze strony TV Torun..Orientuje się ktoś może jakim programem moglbym to zrobic ? Z gory dzieki za pomoc
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  20. Powrót do góry    #4608
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    Witam potrzebuję pomocy Chcialbym pobrac mecze ze strony TV Torun..Orientuje się ktoś może jakim programem moglbym to zrobic ? Z gory dzieki za pomoc
    Nie wiem jakiego odtwarzacza oni używają, ale najprościej video z internetu, pobierać programami które są prostymi w instalacji rozszerzeniami do danej przeglądarki, wystarczy wpisać w wyszukiwarce "video download helper + nazwa przeglądarki", zainstalować i gotowe.

  21. Powrót do góry    #4609
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Nic takiego nie dziala,ale juz sobie poradzilem....Derby 1994 pobrane.....
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  22. Powrót do góry    #4610
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Chris Holder to jest ten pewniak na Motoarenę?

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (13-08-2018)

  24. Powrót do góry    #4611
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Chris Holder to jest ten pewniak na Motoarenę?
    Pojechał niepokojąco, typowy wyjazdowy mecz z jednym przebłyskiem tyle że na własnym torze , ojciec braku bonusa, szkoda gadać, coś się dzieje z Chrisem od kilku występów jedzie naprawdę słabo, pikuje w dół.

  25. Powrót do góry    #4612
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Victoria ! Liga utrzymana. Od dzisiaj wakacje !

  26. Powrót do góry    #4613
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Za starego H. młody H. I "thanks Bro" od Jacka dla Chrisa.
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #4614
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Pojechał niepokojąco, typowy wyjazdowy mecz z jednym przebłyskiem tyle że na własnym torze , ojciec braku bonusa, szkoda gadać, coś się dzieje z Chrisem od kilku występów jedzie naprawdę słabo, pikuje w dół.
    Ojcem braku bonusa jest Pan Termos. Zawodnicy wykonali dziś plan w 101% zgodnie z życzeniem właściciela. Udało się pomóc Zielonce i Grudziądzowi a jednocześnie w białych rękawiczkach zatrzasnąć drzwi przed PO. Zawsze to oszczędność, bo po co awansować (w domyśle płacić) skoro nie ma szans na medale. A biedny kibic to i tak kupi. Smutne.

  28. Powrót do góry    #4615
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie wiedzialem,ze brak bonusa pozbawia nas PO.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #4616
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Podsumowanie:
    Igor Kopeć Sobczyński od początku sezonu nie wygrał z żadnym seniorem.
    Przed meczem Kaczmarek nie dostaje gratulacji za MIMP przed kibicami, bo się zestresuje wg Frątczaka.
    Polscy seniorzy Torunia w meczu robią 6 pkt na 45 pkt.....
    Wygrywamy 12 punktami, przy prowadzeniu 8 punktami po dwóch pierwszych biegachś
    Tor to nie wiem czyim miał być dziś atutem.
    Po przegranej w Tarnowie, i braku puszczenia w jednym biegu Kaczmarka, który tam jako jedyny jechał,
    Frątczak zapewnia na konferencji, że bonusa to my spokojnie zdobędziemy w rewanżu.
    Ciekawe, czy Paweł domagał się startu w nominowanych? Ktoś coś wie?
    Za tydzień Wrocław, gdzie w przypadku przegranej będzie to pierwszy sezon od 40 sezonów bez punktów wyjazdowych.
    Już nawet nie chcę myśleć jaki byłby hejt jakby Doyle zdefektował 20 metrów wcześniej i dał się objechać tuż przed metą....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #4617
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    Ojcem braku bonusa jest Pan Termos. Zawodnicy wykonali dziś plan w 101% zgodnie z życzeniem właściciela. Udało się pomóc Zielonce i Grudziądzowi a jednocześnie w białych rękawiczkach zatrzasnąć drzwi przed PO. Zawsze to oszczędność, bo po co awansować (w domyśle płacić) skoro nie ma szans na medale. A biedny kibic to i tak kupi. Smutne.
    Do awansu do p-o nie potrzebujemy bonusa z Tarnowem. Potrzebujemy wygranej we Wrocławiu i 2 pkt z Gorzowem oraz przegranych Sparty na wyjazdach. Czy dzisiaj byłoby 46-44 czy 75-15 nie ma to znaczenia przy braku zwycięstwa we Wrocławiu.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Howard (12-08-2018), kingpin (12-08-2018)

  32. Powrót do góry    #4618
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    Ojcem braku bonusa jest Pan Termos. Zawodnicy wykonali dziś plan w 101% zgodnie z życzeniem właściciela. Udało się pomóc Zielonce i Grudziądzowi a jednocześnie w białych rękawiczkach zatrzasnąć drzwi przed PO. Zawsze to oszczędność, bo po co awansować (w domyśle płacić) skoro nie ma szans na medale. A biedny kibic to i tak kupi. Smutne.

    Co ty bredzisz? Wiele można zarzucić Termosowi, nietrafioną politykę transferową, niewłaściwy dobór managerów, zaniedbania w kwestiach "perełek", czy niewypośrodkowany PR, ale obarczanie go bezpośrednią winą za brak bonusa z Tarnowem to już wyższy poziom odlotu. Pewnie najbardziej zależało mu na pomocy dla Grudziądza, który wydymał go z Zielińskim, czy wywalił ostatnio z miejscówki dla vipów. Ochłoń!
    Brak bonusa jest zasługą przede wszystkim"króla" Motoareny i to jego punków zabrakło. I tak jak lubię Holdera, czy Przedpełskiego, to osobiście uważam że dopóki ci dwaj będą w drużynie, Toruń mistrza nie zdobędzie. Czy się to komuś podoba, czy nie, ale fakty są takie że obaj od paru lat cofają się w rozwoju (Holder nieco dłużej) i ciągną zespół w dół. Co gorsze nie ma żadnych przesłanek wskazujących na zmianę tej tendencji. Dla ich i Torunia dobra powinni zmienić klimat. Wiem, wiem swojacy i takie tam ble ble, ale albo sentymenty albo walka o najwyższe cele. To co było piękne i tworzyło klimat speedwaya minęło i już nie wróci. Przykre to, ale w dobie komercyjnej sieczki jeszcze tylko zdobycie mistrzostwa osładza nieco nostalgię za dawnym żużlem. Żeby to jednak osiągnąć potrzebne są niepopularne decyzje.

  33. Powrót do góry    #4619
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubr Zobacz posta
    Co ty bredzisz? Wiele można zarzucić Termosowi, nietrafioną politykę transferową, niewłaściwy dobór managerów, zaniedbania w kwestiach "perełek", czy niewypośrodkowany PR, ale obarczanie go bezpośrednią winą za brak bonusa z Tarnowem to już wyższy poziom odlotu. Pewnie najbardziej zależało mu na pomocy dla Grudziądza, który wydymał go z Zielińskim, czy wywalił ostatnio z miejscówki dla vipów. Ochłoń!
    Brak bonusa jest zasługą przede wszystkim"króla" Motoareny i to jego punków zabrakło. I tak jak lubię Holdera, czy Przedpełskiego, to osobiście uważam że dopóki ci dwaj będą w drużynie, Toruń mistrza nie zdobędzie. Czy się to komuś podoba, czy nie, ale fakty są takie że obaj od paru lat cofają się w rozwoju (Holder nieco dłużej) i ciągną zespół w dół. Co gorsze nie ma żadnych przesłanek wskazujących na zmianę tej tendencji. Dla ich i Torunia dobra powinni zmienić klimat. Wiem, wiem swojacy i takie tam ble ble, ale albo sentymenty albo walka o najwyższe cele. To co było piękne i tworzyło klimat speedwaya minęło i już nie wróci. Przykre to, ale w dobie komercyjnej sieczki jeszcze tylko zdobycie mistrzostwa osładza nieco nostalgię za dawnym żużlem. Żeby to jednak osiągnąć potrzebne są niepopularne decyzje.
    sam ochłoń, a krytyków mojej wypowiedzi zachęcam do czytania pomiędzy wierszami, co zdaje się Morciasz wychwycił. Miał być brak bonusa i tak pojechali. Termos nie chce jechać w PO od kilku tygodni - tak twierdzi piekarnia i zdania nie zmienię. Brak bonusa nie pozbawił nas wprost PO, ale jest jednym z elementów układanki. Gra się toczy od dawna i nie ma nic wspólnego ze sportową rywalizacją. Trzeba pomóc GKM i Falubazowi to pomagamy - temu pierwszemu już drugą kolejkę. Wystarczy spojrzeć na kolorystykę partyjną osób związanych z tymi klubami i Termosa. Senatror woli 5 miejsce i kasę na koncie zamiast 4 po serii PO. Przecież gołym okiem widać, nie mamy szans w dwumeczach z drużynami z czołówki (no może z Czewą, ale kosztem tej mieliśmy wejść do PO). Na żużel chodzę od 1979 roku i tak wydymany jak w tym sezonie nie czułem się nigdy. Już myślałem, ze po poprzednim być nie może gorzej, ale w tym jest gorzej bo tam emocje były do jesieni.

  34. Powrót do góry    #4620
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Jedni będą "bawić się" w PO, inni w "grę o utrzymanie", tylko nas wszyscy zostawili w rogu "piaskownicy" i nawet grabelek do zabawy nie dali
    Pozostaje już tylko skupić się na sezonie 2019, bo o czym innym można gadać?

    Moim zdaniem największym problemem, z którym przyjdzie nam się zmierzyć jest juniorka. Kaczmarka już nie będzie, Kopeć szału nie robi. Jeśli nic nie wymyślą możemy mieć najgorszy skład juniorski w EE, a jakie są tego efekty widać po Grudziądzu w tym roku. Ewentualną budowę składu na sezon 2019 trzeba zacząć od sprowadzenia co najmniej dwóch dobrych juniorów (skoro nasza szkółka nie przynosi żadnych efektów), tylko jak? skąd ich wziąć?

  35. Powrót do góry    #4621
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No no, senator nie chce po i zawodnicy tak o odpuszczaja sobie 4 dodatkowe mecze w sezonie. Dobre science fiction nie rob gruntu pod porazke we Wroclawiu, bo nie jestescie tam bez szans
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #4622
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    sam ochłoń, a krytyków mojej wypowiedzi zachęcam do czytania pomiędzy wierszami, co zdaje się Morciasz wychwycił. Miał być brak bonusa i tak pojechali. Termos nie chce jechać w PO od kilku tygodni - tak twierdzi piekarnia i zdania nie zmienię. Brak bonusa nie pozbawił nas wprost PO, ale jest jednym z elementów układanki. Gra się toczy od dawna i nie ma nic wspólnego ze sportową rywalizacją. Trzeba pomóc GKM i Falubazowi to pomagamy - temu pierwszemu już drugą kolejkę. Wystarczy spojrzeć na kolorystykę partyjną osób związanych z tymi klubami i Termosa. Senatror woli 5 miejsce i kasę na koncie zamiast 4 po serii PO. Przecież gołym okiem widać, nie mamy szans w dwumeczach z drużynami z czołówki (no może z Czewą, ale kosztem tej mieliśmy wejść do PO). Na żużel chodzę od 1979 roku i tak wydymany jak w tym sezonie nie czułem się nigdy. Już myślałem, ze po poprzednim być nie może gorzej, ale w tym jest gorzej bo tam emocje były do jesieni.
    To co piszesz się po prostu kupy nie trzyma.
    Nie wiem czy Termos chce PO czy nie, ale wiem, że brak bonusa kompletnie nie ma tu znaczenia. Od jakiegoś już czasu kluczowy mecz w tej kwestii to mecz we Wrocławiu i nie sądzę aby zawodnicy, idąc tropem Twojej teorii, celowo odpusuczali kasę w trzech meczach zamiast jednym.
    Poza tym sugerując, że porażka w Grudziądzu jak i brak bonusa z Tarnowem było celowe, stawiasz nas w świetle jakichs siłaczy którzy przegrywają tylko jak chcą a prawda jest taka, że jesteśmy bardzo przeciętna drużyna, w której są nazwiska i nic więcej, bo przyjeżdża taki Jamrog i rozstawia ich po kątach.
    Ja pierdziele, czyli gdyby Termos chciała PO, nagle Holcie zroslaby się noga,która zresztą złamał na polecenie prezesa, Paweł wyciągnąlby z garażu ten cudowny silnik od Kowalskiego, Holder przestałby markowac walkę i byśmy ligę w pył rozbili.
    Tylko Termos nie daje pozwolenia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-08-2018 o 09:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #4623
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Jedni będą "bawić się" w PO, inni w "grę o utrzymanie", tylko nas wszyscy zostawili w rogu "piaskownicy" i nawet grabelek do zabawy nie dali
    Pozostaje już tylko skupić się na sezonie 2019, bo o czym innym można gadać?

    Moim zdaniem największym problemem, z którym przyjdzie nam się zmierzyć jest juniorka. Kaczmarka już nie będzie, Kopeć szału nie robi. Jeśli nic nie wymyślą możemy mieć najgorszy skład juniorski w EE, a jakie są tego efekty widać po Grudziądzu w tym roku. Ewentualną budowę składu na sezon 2019 trzeba zacząć od sprowadzenia co najmniej dwóch dobrych juniorów (skoro nasza szkółka nie przynosi żadnych efektów), tylko jak? skąd ich wziąć?
    Kowalskiego z Wandy i Stalkowskiego z Gniezna. Ze Stalkowskiego można się śmiać, żaden to wirtuoz, ale naszła mnie taka refleksja. On a idealne warunki fizyczne. Niski i lekki. To na dłuższą metę daje mu ogromną przewagę. Tylko sprzęt i odrobinę niech się nauczy jeździć. Przykłady Jamroga i Gały są wymowne, że akurat oni z juniorskiego szrotu jakim byli w swoim czasie przetrwali i nie tylko kontynuują karierę, ale i na miarę niewielkiego talentu ją rozwijają.

    Ale pierwsze co, to wyj#bać starego Holdera. Bez negocjacji, tłumaczenia, rozmów.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #4624
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Kowalskiego z Wandy i Stalkowskiego z Gniezna. Ze Stalkowskiego można się śmiać, żaden to wirtuoz, ale naszła mnie taka refleksja. On a idealne warunki fizyczne. Niski i lekki. To na dłuższą metę daje mu ogromną przewagę. Tylko sprzęt i odrobinę niech się nauczy jeździć. Przykłady Jamroga i Gały są wymowne, że akurat oni z juniorskiego szrotu jakim byli w swoim czasie przetrwali i nie tylko kontynuują karierę, ale i na miarę niewielkiego talentu ją rozwijają.

    Ale pierwsze co, to wyj#bać starego Holdera. Bez negocjacji, tłumaczenia, rozmów.
    A wyjopać ale bez brata. On akurat warunki fizyczne też ma odpowiednie.
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #4625
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    o Stalku juz przed sezonem wam pisalem, ze przydalby sie.
    A generalnie to jak macie taka bryndze to kogokolwiek ze szkolki Kolodzieja.
    Albo Knapika z Tarnowa - tez wcale nie bez sensu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #4626
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    sam ochłoń, a krytyków mojej wypowiedzi zachęcam do czytania pomiędzy wierszami, co zdaje się Morciasz wychwycił. Miał być brak bonusa i tak pojechali. Termos nie chce jechać w PO od kilku tygodni - tak twierdzi piekarnia i zdania nie zmienię. Brak bonusa nie pozbawił nas wprost PO, ale jest jednym z elementów układanki. Gra się toczy od dawna i nie ma nic wspólnego ze sportową rywalizacją. Trzeba pomóc GKM i Falubazowi to pomagamy - temu pierwszemu już drugą kolejkę. Wystarczy spojrzeć na kolorystykę partyjną osób związanych z tymi klubami i Termosa. Senatror woli 5 miejsce i kasę na koncie zamiast 4 po serii PO. Przecież gołym okiem widać, nie mamy szans w dwumeczach z drużynami z czołówki (no może z Czewą, ale kosztem tej mieliśmy wejść do PO). Na żużel chodzę od 1979 roku i tak wydymany jak w tym sezonie nie czułem się nigdy. Już myślałem, ze po poprzednim być nie może gorzej, ale w tym jest gorzej bo tam emocje były do jesieni.


    Nie wychwycił a napisał prawdę , Jason na wyjściu z ostatniego łuku zaliczył defekt 30 metrów dalej było by 1-5.

  41. Powrót do góry    #4627
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...ign=newswidget
    Doyle to ma wiare we wlasne umiejetnosci jak nikt inny. Na zdefektowanym motocyklu probowal jeszcze Jamroga spowolnic!
    Co mistrz to jednak mistrz
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    koot (13-08-2018)

  43. Powrót do góry    #4628
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Zawodnicy nie chcą jechać w PO i przytulić niezłą sumkę $? Coś to się kupy nie trzyma, gdyby chcieli, to weszliby łatwo do PO, dobrze zrozumiałem? A w jaki to cudowny sposób, GW pomaga Falubazowi, bo jakoś tego nie widać?

  44. Powrót do góry    #4629
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No Jack musi zostać. Stary do wyj#bania, zresztą coś czuje, że problem sam się rozwiąże.
    Co do tych szans na PO, to wczorajszy wynik nic tu nie zmienił. Więcej zmieniłoby, gdyby WTS ugrał wczoraj remis. Zwycięstwo we Wrocku + z Gorzowem, przy braku punktów WTS-u w Lesznie. Czyli: 8% x 65% x 70% = około 3,5% pobieżnie licząc.

    Podobne szanse jak Gdańsk, który musi wygrać w Łodzi + liczyć, że Loko przegra u siebie ze Startem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #4630
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    Ale pierwsze co, to wyj#bać starego Holdera. Bez negocjacji, tłumaczenia, rozmów.
    Na koniec naslac na niego mlode wilki i nich mu paznokcie powyrywaja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #4631
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach


    Wiem, że się powtarzam.
    Niech tam razem z Maksiem D. buduje nowy zespół na wzór WyjebJonen Gislaved.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-08-2018)

  48. Powrót do góry    #4632
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Buszmen, jedno mi się u ciebie podoba nad wyraz - konsekwencja

  49. Powrót do góry    #4633
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...ign=newswidget
    Doyle to ma wiare we wlasne umiejetnosci jak nikt inny. Na zdefektowanym motocyklu probowal jeszcze Jamroga spowolnic!
    Co mistrz to jednak mistrz
    Wyglądało jak defekt, po wyjsciu z łuku naraz przestał jechać i nerwowo się oglądał. Jak
    chciał zwolnic Jamroga to brawo za błyskotliwość bo miał na to kilka okrążeń.

  50. Powrót do góry    #4634
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Nie wychwycił a napisał prawdę , Jason na wyjściu z ostatniego łuku zaliczył defekt 30 metrów dalej było by 1-5.
    wypadek przy pracy (defekt) i byłoby 1-5 - fakt.
    Moje doniesienia mówią, że po kontuzji Holty temat PO odszedł w zapomnienie. We Włocku będzie w plecy - niestety, a wczorajszy wynik jest preludium do tego.
    Czas pokaże kto ma racje. jedno jest pewne już można szeroko otwierać wątek dotyczący składu na przyszły sezon.

  51. Powrót do góry    #4635
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    sam ochłoń, a krytyków mojej wypowiedzi zachęcam do czytania pomiędzy wierszami, ...

    Radzę sobie z czytaniem między wierszami, ale po prostu nie wierzę w durne teorie spiskowe. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie każdy każdego bez problemów, może podsłuchać nagrać, sfotografować, przekazać info do mediów itp. W takiej sprawie korzyści mizerne, ryzyko olbrzymie. Wytłumacz jak technicznie Termos miałby zakomunikować zawodnikom, że mają nie ugrać bonusa i de facto odpuścić kasę (przecież dla nich każdy mecz to to spory zarobek, a takie PO nawet przegrane, to dwa dodatkowe mecze). Zakładając na chwilę że jest tak jak piszesz, to co? Prosił o to wszystkich zawodników (ryzyko olbrzymie), czy tylko wybranych? Jeżeli wybranych to których? Doyla czy Iversena, bo do 15 wyścigu mieliśmy bonusa + 2. Więc tylko któryś z nich musiał mieć polecenie od prezesa, a w zasadzie obaj, bo remis dawał nam bonusa. Kupy się to nie trzyma i podtrzymuję: ochłoń.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •