Strona 144 z 168 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,436 do 6,480 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #6436
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    No to ładnie Wasi odlecieli z tym Holtą...

  2. Powrót do góry    #6437
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    zakladajac ze stary Holder gorzej nie pojedzie a mlody dalej sie rozwija a Iversen trzyma poziom z drugiej czesci sezonu to sklad na PO.
    chyba po rozwinięciu skrótu PO jako Play Out. Masakra z tym Nadgarstkiem
    Ostatnio edytowane przez rotapa ; 22-09-2018 o 18:49

  3. Powrót do góry    #6438
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Odnośnie ostatniego akapitu:

    OK, rozumiem,że dla Ciebie,jednak to mnie zwróciłeś uwagę, że o tym nie napisałem,
    więc Ci odpowiedziałem, że nie zrobiłem tego, bo mnie kompletnie to nie dziwi i nie widzę w tym nic szczególnego.

    Zamiast choć troszkę tam się udzielać, większość zajmuje się transferowymi plotami, ewentualnie szukaniem brakujących do sukcesu punktów kapeli ligowej.

    ...a potem zdziwienie, że Cierniak ogrywa naszych "orzełów".
    Widzę, że zmieniłeś swój wpis, więc odpowiadam: kluczem nie jest zdziwienie nad bardzo dobrym występem tych młodzików, tylko Twoje sformułowanie dotyczące Turowskiego - że odebrał nam medal.
    W równym stopniu ten medal utraciliśmy po przegranych ze Szczotką, Cierniakiem oraz Stalkowskim.

  4. Powrót do góry    #6439
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No na pewno Holta lepszy niż Holder (stary).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #6440
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Holta po ciężkich kontuzjach i po średnim sezonie + nie jest to zawodnik, który wzbudza szeroką sympatię. Ale z całym szacunkiem dla Jamroga. To co dla niego jest sufitem, to dla Holty jest... piwnicą.

    Ten kontrakt jest prosty do wytłumaczenia. Rynek transferowy się kurczy i zwyczajnie nie ma kogo wziąć. Wcale się nie zdziwię jak Paweł ostatecznie, po trudnych negocjacjach - też zostanie. I to byłoby dobre. Tylko po co w tej układance stary Holder...
    Nie jest, bo skoro skład nie będzie na złoto,a już to mozna powiedzieć że nie będzie, to równie dobrze można było postawić na Pawła zamiast Holtę. Rune to 45 letni zawodnik, który nie jest jakimś dominatorem trzaskającym komplety, Paweł to 23 letni wychowanek, mający szansę na przyzwoite wyniki.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    rotapa (22-09-2018)

  7. Powrót do góry    #6441
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Założyłem na tym forum, bodaj jeden jedyny wątek, który zatytułowałem "Zawody młodzieżowe 2018 - POLSKA" Niestety mało kogo na tym forum obchodzi to co dzieje się w tej kategorii wiekowej. Szkoda, że praktycznie nie ma tam z kim dyskutować...W zasadzie odpuściłem go sobie, bo musiałbym tłuc tam seryjnie post pod postem.

    Zamiast choć troszkę tam się udzielać, większość zajmuje się transferowymi plotami, ewentualnie szukaniem brakujących do sukcesu punktów kapeli ligowej.

    ...a potem zdziwienie, że Cierniak ogrywa naszych "orzełów".
    Jeżeli chcesz to wrzucaj swoje przemyślenia także tutaj - przykładowo ja nie udzielam się na innych wątkach oraz wcale ich nie czytam.

  8. Powrót do góry    #6442
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No na pewno Holta lepszy niż Holder (stary).
    Pewnie tak, ale chcą go kibice (większość opinii na klubowym FB była za Chrisem), chcą go właściciele (niejednokrotnie komentowali że darzą go ogromną sympatią), i on chce tu jeździć. Jeśli nie było szansy na Woffindena,Dudka, czy Kołodzieja w miejsce Chrisa, to i jego zostanie ma sens sportowy, żaden Milik, Thomsen czy nawet Lambert nie da na Motoarenie tego co Holder (wręcz jedyną szansą na PO jest jazda Chrisa na poziomie 2016, czyli około 2.6 punkta w domu, trzeba być szalonym by to zakładać, ale takie 2.2 może realnie wykręcić, a to jest bardzo dużo. )
    A jadąc takim składem wybitnie skupiamy się na meczach domowych.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 22-09-2018 o 19:05

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Semen (22-09-2018)

  10. Powrót do góry    #6443
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Po co za każdym razem w dyskusji o Turowskim czy Kościelskim wpieprzasz jakiegoś Holdera, Iversena czy nadgarstka? Czujesz się w tym momencie bardziej merytoryczny?
    Jest ja odwrót, zapewniam.

    Wracając do meritum.
    Nikt nie wymaga od Pereł kompletu punktów. Mi wystarczy 3-4 i pokonanie jakiegoś seniora przeciwnika.
    Stać ich na to? Ilu seniorów pokonał Turowski w barwach Wybrzeża ligę niżej? Pytam,bo może faktycznie drzemie w nim talent, tylko ja uprzedzony jestem.
    Przygonił kocioł garnkowi. O jakiej merytoryce piszesz, kiedy Ty do dyskusji wpieprzałeś Eddiego Orła? Skoro wg Ciebie IKS zjada Turowskiego na śniadanie, ilu on z kolei pokonał seniorów w tym sezonie?
    Może się nie znam, ale ja między nimi kolosalnej dysproporcji talentu nie widzę, albo oglądaliśmy ostatnio inne zawody, więc po co męczyć oczy, brać Stalkowskiego z Orwatem i do boju Apator!

    Ja aż tak wielkich wymagań nie mam, w pierwszej kolejności oczekuję pokonywania seniorów drużyny przeciwnej przez Holdera i pozostałych wyjadaczy, a z tym różnie w ostatnich sezonach bywało, zwłaszcza na wyjeździe. Co do młodych mam większy margines cierpliwości, u Ciebie jest dokładnie na odwrót.

    Mamy całą zimę na odbijanie piłeczki, pytanie czy na wiosnę w tym klubie z wychowanków zostanie chociaż sprzątaczka? Jeśli dla Ciebie jedynym kryterium obsadzenia składu są porównania typu Kołodziej > Przedpełski to nie ma sensu brnąć dalej i się wzajemnie zacietrzewiać. Mamy odmienne pryncypia i niech każdy zostanie przy swoim. Pozostaje mi tylko pogratulować Termosowi kolejnej inwestycji.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  11. Powrót do góry    #6444
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jest tam jeszcze gdzieś miejsce dla Kołodzieja?
    Kołodziej ma przyjść i walczyć o skład.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Dominik (23-09-2018), stone_gossard (22-09-2018)

  13. Powrót do góry    #6445
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Holta jest dlatego ze to Paweł nie chce być, ojciec Paweł wspominał ze nie chce nawet negocjować. Z termosem. Obaj są oburzeni ze Paweł był zmieniany przez Jacka a wystarczyło po prostu zapierdzielac i nie byłby zmieniany. Ostatnio z klubu słyszałem ze Chris swoje zadanie spełnił w 100% bo był kontraktowany jako druga linia (faktem ze pewnie z polowe meczów jechał z 5 lub 13 ale podobno kontrakt na druga linie )

    zanosi się po prostu na nowego juniora(mialowiak?), no bo kto inny i koniec pewnie zmian bo po kontrakcie holty raczej już miejsca dla kolodzieja nie ma, a szkoda

  14. Powrót do góry    #6446
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Przygonił kocioł garnkowi. O jakiej merytoryce piszesz, kiedy Ty do dyskusji wpieprzałeś Eddiego Orła? Skoro wg Ciebie IKS zjada Turowskiego na śniadanie, ilu on z kolei pokonał seniorów w tym sezonie?
    Może się nie znam, ale ja między nimi kolosalnej dysproporcji talentu nie widzę, albo oglądaliśmy ostatnio inne zawody, więc po co męczyć oczy, brać Stalkowskiego z Orwatem i do boju Apator!

    Ja aż tak wielkich wymagań nie mam, w pierwszej kolejności oczekuję pokonywania seniorów drużyny przeciwnej przez Holdera i pozostałych wyjadaczy, a z tym różnie w ostatnich sezonach bywało, zwłaszcza na wyjeździe. Co do młodych mam większy margines cierpliwości, u Ciebie jest dokładnie na odwrót.

    Mamy całą zimę na odbijanie piłeczki, pytanie czy na wiosnę w tym klubie z wychowanków zostanie chociaż sprzątaczka? Jeśli dla Ciebie jedynym kryterium obsadzenia składu są porównania typu Kołodziej > Przedpełski to nie ma sensu brnąć dalej i się wzajemnie zacietrzewiać. Mamy odmienne pryncypia i niech każdy zostanie przy swoim. Pozostaje mi tylko pogratulować Termosowi kolejnej inwestycji.
    Trzeba było tak od razu
    Różnimy się po prostu wymaganiami. Dla mnie junior mający miejsce w składzie zespołu walczącego w SE powinien dokładać jakieś punkty do dorobku drużyny. Wtedy takiego juniora uważam za pożytecznego . Oczywiście jest to też zależne od wieku i doświadczenia delikwenta. Tobie z kolei chodzi chyba o to, żeby miał odpowiednie pochodzenie i powinien umieć przejechać 4 kółka bez upadku.W takim razie Turowski się nadaje, Kościelski już nie bardzo, chyba że na hulajnodze.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-09-2018 o 19:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #6447
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Kołodziej ma przyjść i walczyć o skład.
    Taaa ...
    Pewnie z Walaskiem i Kaczmarkiem.
    No, ale kto bogatemu zabroni.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Aussie (22-09-2018), Dominik (23-09-2018)

  17. Powrót do góry    #6448
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Obawiam sie, ze wybor Holty miast Przedpelskiego mocno wplynie na frekwencje na MA.
    Tylu ciekawych w miare mlodych ,ambitnych sredniakow jest do wziecia (Jamrog, Kosciuch) to qwa nie.......w zargonie sklepowym "trzecie zycie parowki" nam zaserwowali.

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Dominik (23-09-2018), Howard (23-09-2018), Semen (22-09-2018)

  19. Powrót do góry    #6449
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No na pewno Holta lepszy niż Holder (stary).
    W tym sezonie tego nie pokazał.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ten kontrakt jest prosty do wytłumaczenia. Rynek transferowy się kurczy i zwyczajnie nie ma kogo wziąć. Wcale się nie zdziwię jak Paweł ostatecznie, po trudnych negocjacjach - też zostanie. I to byłoby dobre. Tylko po co w tej układance stary Holder...
    Rynek transferowy się kurczy, nie ma kogo wziąć. Oklepana maksyma. My sami sobie nie pomagamy. Już ubiegłoroczny kontrakt Holty był błędem.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    kingpin (23-09-2018)

  21. Powrót do góry    #6450
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Obawiam sie, ze wybor Holty miast Przedpelskiego mocno wplynie na frekwencje na MA.
    Tylu ciekawych w miare mlodych ,ambitnych sredniakow jest do wziecia (Jamrog, Kosciuch) to qwa nie.......w zargonie sklepowym "trzecie zycie parowki" nam zaserwowali.
    Przecież klub to własność senatora. Skoro lubi dokładać ze swoich, to droga wolna.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #6451
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Widzę, że zmieniłeś swój wpis, więc odpowiadam: kluczem nie jest zdziwienie nad bardzo dobrym występem tych młodzików, tylko Twoje sformułowanie dotyczące Turowskiego - że odebrał nam medal.
    W równym stopniu ten medal utraciliśmy po przegranych ze Szczotką, Cierniakiem oraz Stalkowskim.
    Nie zrozumiałeś moich odczuć, przegrywając z Turowskim nasi praktycznie stracili/zminimalizowali szanse na medal i nie chodziło tym momencie o to z kim przegrali.
    To własnie miałem na myśli, bez żadnych podtekstów.
    Liczyłem na choćby brąz, a po tym biegu zdałem sobie sprawę, że skończymy najprawdopodobniej poza podium.
    Kompletnie nie miało to nic wspólnego z oceną juniorów rodem z Torunia,ani z pomeczową analizą wyników.
    Po prostu na bieżąco dałem wyraz swojemu rozczarowaniu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 22-09-2018 o 20:13
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #6452
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie zrozumiałeś moich odczuć, przegrywając z Turowskim nasi praktycznie stracili/zminimalizowali szanse na medal i nie chodziło tym momencie o to z kim przegrali.
    To własnie miałem na myśli, bez żadnych podtekstów.
    Liczyłem na choćby brąz, a po tym biegu zdałem sobie sprawę, że skończymy najprawdopodobniej poza podium.
    Kompletnie nie miało to nic wspólnego z oceną juniorów rodem z Torunia,ani z pomeczową analizą wyników.
    Po prostu na bieżąco dałem wyraz swojemu rozczarowaniu.
    Ok - tak jest ze słowem pisanym, że często nie jest w stanie oddać pełni odczuć autora, jak również bywa źle interpretowane przez czytelnika.

  24. Powrót do góry    #6453
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Obawiam sie, ze wybor Holty miast Przedpelskiego mocno wplynie na frekwencje na MA.
    Tylu ciekawych w miare mlodych ,ambitnych sredniakow jest do wziecia (Jamrog, Kosciuch) to qwa nie.......w zargonie sklepowym "trzecie zycie parowki" nam zaserwowali.
    Wczoraj rozmawiałem z kumplem chyba z ponad półtorej godziny i jednym ze składów, który obaj ułożyliśmy był taki:

    Doyle
    Iversen,
    Ch.Holder
    Kościuch
    Jamróg
    IKS
    ?
    Jc.Holder

    Obaj uznaliśmy, że jęśli p.Termiński(czyt.Frątczak) nie chce seniorów rodem z Torunia i nie ma kogo ściągnąć z Ekstraligi
    to niech weźmie dwóch najbardziej ambitnych chłopaków z I Ligi...

    EDIT: Ja akurat Doyle'a i PUK-a wywaliłbym na zbity pysk, ale jak właściciel chce, niech będą, bo nikogo w zasadzie na tym poziomie nie ma do wzięcia
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 22-09-2018 o 20:32
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  25. Powrót do góry    #6454
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,835
    Kliknij i podziękuj
    440
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Nie Doyle nie PUK to kto?
    Zmarzlik i Dudek co wolą jechać u siebie?
    A może prosiak na lidera?

    Kontraktują kogo mogą i kto chce tu jeździć. A jak widać nawet wychowankowie już nie chcą.

    Semen pięknie złożyłeś skład na walkę o utrzymanie.

  26. Powrót do góry    #6455
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Podałem skład,który uwzględniając preferencje właściciela i menago uznałbym za taki który by mi pasował.
    ...a czy walczyliby o PO czy o utrzymanie to sprawa drugorzędna. Chcę oglądać ambitnych, niezepsutych e-lipą żużlowców.
    Takimi są m.in. Norbert i Jakub, których wielokrotnie oglądałem w meczach Nice Ligi.

    Dla mnie miejsce w tabeli jest sprawą drugorzędną...

    Doyle i PUK już nas po razie(a może nie tylko) wystawili. Wolałbym oglądać młodych chłopaków pokroju Lamberta, Kurtza czy Thomsena.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  27. Powrót do góry    #6456
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Holta zostaje
    Bez gwiazdy nie ma jazdy

  28. Powrót do góry    #6457
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Jak to nie ma?
    Zapytaj kibiców z Gniezna.
    W pierwszej stolicy Polski była jazda bez Piotra Gwiazdy i to przez kilkadziesiąt lat.
    Piotr Gwiazda zdał egzamin na licencję u schyłku minionego tysiąclecia, chwilkę pojeździł.
    Po roku 2000 znowu Start jeździł bez Piotra Gwiazdy i dotąd jeździ...

    ...także i bez Gwiazdy jest jazda!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    stone_gossard (22-09-2018)

  30. Powrót do góry    #6458
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta

    Semen pięknie złożyłeś skład na walkę o utrzymanie.
    A bo teraz skład będzie na walkę o co niby?
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #6459
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    1.iversen 37lat
    2.holta 45 lat
    3.doyle 34 lat
    4.walasek 43lat
    5.holder 32 lat
    Piknie.
    Zamiast Iversena powinien być Hancock, w przyszłym roku 49 lat... bardziej wiekowo by pasował do składu A może jako gościa z polską licencją dałoby się jeszcze Huszczę namówić na powrót na tor?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #6460
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Etam - przecież powinniście wiedzieć, że Termos to wielki smakosz wina. A tam im starsze tym lepsze.
    Co chyba jednoznacznie rozwiązuje zagadkę klucza doboru zawodników.

  33. Powrót do góry    #6461
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Drugi jest jeszcze warunek. To koniecznie musi byc zawodnik po kontuzji. Tak by przez zime przechodzil rehabilitacje a nie szlifowal forme.
    Get Well- jakos to bedzie.

  34. Powrót do góry    #6462
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Idealny sklad biorac pod uwage uwarunkowania na rynku i doniesienia prasowe wygladalby tak:

    1.Doyle
    2.Kaczmarek/Rydlewski
    3.Ch.Holder
    4.Pawel
    5.PUK
    6.IKS
    7.Miskowiak/Polewa... wroc,Turowski/Rydlewski
    8.J.Holder

    Taki sklad moglbym faktycznie przelknac.

    Prawdopodobnie zamiast Pawla Fratczak funduje nam Holte ktory ma byc jednym z filarow.
    No krew sie burzy,bo takie cos moglby tylko jakis idiota wymyslic.
    Z takim filarem to my PO zobaczymy jak swinia niebo przez co zapowiadana duma z tego zespolu
    prysnie juz po 1 rundzie nadchodzacego sezonu.
    Znowu nas czekaja meczarnie oczu na wyjazdach.
    Wszystkie Ryski to fajne chlopaki a ten "nasz" ma co prawda cojones ale
    kuswa jak ciagle obrazony dziadek ktory ma srednia wyjazdowa na poziomie 1,3 ma byc filarem,to mi to wyglada na
    jakis oddzial psychiatryczny a nie klub zuzlowy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-09-2018 o 08:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #6463
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Idealny sklad biorac pod uwage uwarunkowania na rynku i doniesienia prasowe wygladalby tak:

    1.Doyle
    2.Kaczmarek/Rydlewski
    3.Ch.Holder
    4.Pawel
    5.PUK
    6.IKS
    7.Miskowiak/Polewa... wroc,Turowski/Rydlewski
    8.J.Holder

    Taki sklad moglbym faktycznie przelknac.

    Prawdopodobnie zamiast Pawla Fratczak funduje nam Holte ktory ma byc jednym z filarow.
    No krew sie burzy,bo takie cos moglby tylko jakis idiota wymyslic.
    Z takim filarem to my PO zobaczymy jak swinia niebo przez co zapowiadana duma z tego zespolu
    prysnie juz po 1 rundzie nadchodzacego sezonu.
    Znowu nas czekaja meczarnie oczu na wyjazdach.
    Wszystkie Ryski to fajne chlopaki a ten "nasz" ma co prawda cojones ale
    kuswa jak dziadek ktory ma srednia wyjazdowa na poziomie 1,3 ma byc filarem?Psychiatryk,normalnie psychiatryk.

    https://youtu.be/pmTr0oCx6Og

    My po prostu w pierwszej turze bierzemy tego gościa z wąsami

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    kingpin (23-09-2018)

  37. Powrót do góry    #6464
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    A tak z ciekawosc, odchodzac od tematu wieku Holty a Pawla jak i kontuzji Holty.
    Dlaczego mialby dostac miejsce w skladzie Pawel a nie Holta? Za ta super dyspozycje w 2018? Za bunczuczne i ironiczne wypowiedzi w Magazynie w kierunku Torunia i Fratczaka czy za wychowanka. Ten transfer sie po prostu broni wynikami. I tak jestem zdania, ze stabilizacja da tym skladem medal za rok.. jesli dojdzid jakis konkretny junior. Z tym, ze w lrzypadku pozostania calego skladu w Lesznie to przy jeszcze dojrzalszej ich juniorce raczej zgarna znowu zloto, ehhh nudno zaczyna byc w tej Ekstralidze.

  38. Powrót do góry    #6465
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Jakimi wynikami ten transfer sie broni?
    Srednia Hoty na wyjedzie gorsza od sredniej Pawla a i tak podrasowana
    na czestochowskim torze.
    Poza tym Pawel udowadnia w koncowce sezonu,ze nie zapomnial jak sie jezdzi.
    Pominiecie wieku i powaznej kontuzji Holty tez jest objawem lekkomyslnosci.
    Klub sportowy z jakimis ambicjami to nie sanatorium lecznicze dla emerytow.
    Jesli Holta ma walczyc z kims o sklad,ok.Kto bogatemu zabroni.Tyle ,ze zapowiadaja go jako filar.
    Jaki filar? Gdzie? W zespole SE z medalowymi ambicjami?Dom wariatow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-09-2018 o 09:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    sth (23-09-2018)

  40. Powrót do góry    #6466
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach

  41. Powrót do góry    #6467
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Wygląda na to , że rynek jest ubogi i nasi podeszli do tematu pragmatycznie. Holder w składzie? Tylko i wylacznie dlatego , że jest w pakiecie z bratem. Dla braci starty w jedynym klubie to nizsze koszty. Holta? A kto inny pozostaje? Licytacja i placenie 2 razy więcej Kolodziejowi/Hampelowi? Paweł z drużyny sam się wypisuje(choc nie wykluczone, ze ostatecznie zostanie) bo jak on w negocjacjach używa argumentu , że jest wychowankiem to ja bym z nim nawet do stołu nie siadał. Jesłi druzyna ma zawalczyc o PO to musi być junior, lepiej niech sie na tym skupią

  42. Powrót do góry    #6468
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Moim zdaniem nie ma nad czym/kim się skupiać. Jedyna opcja to Misiek, reszta sensownych chłopaków albo zdecydowanie za stara, albo jeszcze za młoda, zbyt odległa lub całkowicie nie do wyjęcia.

  43. Powrót do góry    #6469
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    A tymczasem Cieślak chyba poznał osobiście Blacktopa że ucieka z Czewy. Troszkę mu się nie dziwię

  44. Powrót do góry    #6470
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Atmosfera troszke u nich siadla. Szykuja sie derby Czestochowy.

  45. Powrót do góry    #6471
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Coś się zdaje, że 13 października będzie Memoriał im. M. Rose oraz pożegnanie Mariusza Puszakowskiego...

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Atmosfera troszke u nich siadla. Szykuja sie derby Czestochowy.
    Pomiędzy Włókniarzami, które nie mają ze sobą nic wspólnego?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  46. Powrót do góry    #6472
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Coś się zdaje, że 13 października będzie Memoriał im. M. Rose oraz pożegnanie Mariusza Puszakowskiego...



    Pomiędzy Włókniarzami, które nie mają ze sobą nic wspólnego?
    A już myślałem że w tym roku na Motoarenę nie zajrzę. Ale w takim razie obowiązkowo trzeba będzie iść.

  47. Powrót do góry    #6473
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Jesli Holta ma walczyc z kims o sklad,ok.Kto bogatemu zabroni.Tyle ,ze zapowiadaja go jako filar.
    Jaki filar? Gdzie? W zespole SE z medalowymi ambicjami?Dom wariatow.
    -----------------------------------------------------------------
    Kingpin zastanawiam się czy nie uwolnić negatywnych emocji...
    Zawodnik któremu etatowo miały srać gołębie na łeb,u Ciebie ma walczyć o skład?
    Nie no skandal!

    Widzę ,że szukacie Polski Pierwszy Sort.
    Jako ,że Wam dobrze życzę ....to zaproponuję Bartosza!!

  48. Powrót do góry    #6474
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Jesli Holta ma walczyc z kims o sklad,ok.Kto bogatemu zabroni.Tyle ,ze zapowiadaja go jako filar.
    Jaki filar? Gdzie? W zespole SE z medalowymi ambicjami?Dom wariatow.
    -----------------------------------------------------------------
    Kingpin zastanawiam się czy nie uwolnić negatywnych emocji...
    Zawodnik któremu etatowo miały srać gołębie na łeb,u Ciebie ma walczyć o skład?
    Nie no skandal!

    Widzę ,że szukacie Polski Pierwszy Sort.
    Jako ,że Wam dobrze życzę ....to zaproponuję Bartosza!!
    Dziękujemy.
    My Bartosza przyjmiemy bo to zawsze jakiś transfer Polaka. Może nie Zmarzlik ale też Bartosz.
    Macie może jakiegoś juniora? Też chetnie weźmiemy. poziom nieistotny ważne zeby obcy.

  49. Powrót do góry    #6475
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Dziękujemy.
    My Bartosza przyjmiemy bo to zawsze jakiś transfer Polaka. Może nie Zmarzlik ale też Bartosz.
    Macie może jakiegoś juniora? Też chetnie weźmiemy. poziom nieistotny ważne zeby obcy.
    A to do Kalisza musicie zajrzeć...

  50. Powrót do góry    #6476
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Macie może jakiegoś juniora? Też chetnie weźmiemy. poziom nieistotny ważne zeby obcy.
    Bierzemy juniora obcego, ale poziom i umiejetnosci musza byc wyzsze niz srednio powyzej 4 punktow w zawodach typu Pomorska Liga Mlodziezowa.

  51. Powrót do góry    #6477
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Macie może jakiegoś juniora? Też chetnie weźmiemy. poziom nieistotny ważne zeby obcy.
    Po pozbyciu się Zielińskiego nie ma innej opcji.
    W sytuacji, gdy teraz odejdzie Paweł, wcześniej Miedziak to zostaniemy prawie całkowicie wyczyszczeni z toruńskich seniorów i juniorów.

  52. Powrót do góry    #6478
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Bierzemy juniora obcego, ale poziom i umiejetnosci musza byc wyzsze niz srednio powyzej 4 punktow w zawodach typu Pomorska Liga Mlodziezowa.
    Jak już przyjdzie z Częstochowy i wystartuje w PLM to będziemy wiedzieć ile pkt zdobedzie. Może Kingpina nie będą oczy bolały od oglądania perełek.

  53. Powrót do góry    #6479
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    To ja pisałem, że mnie bolą oczy
    A tych młodszych perełek ? Widziałem Rydlewskiego w zawodach i Adamczewskiego na treningu. Reszty praktycznie nie ma.
    Przez pół sezonu żadnemu z nich klub nie załatwił ani jednego wyścigu w jakichkolwiek zawodach a Ty ich chcesz na ligę dać ???
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 23-09-2018 o 21:45

  54. Powrót do góry    #6480
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Po pozbyciu się Zielińskiego nie ma innej opcji.
    W sytuacji, gdy teraz odejdzie Paweł, wcześniej Miedziak to zostaniemy prawie całkowicie wyczyszczeni z toruńskich seniorów i juniorów.
    No ale przeciez sciąganie licencjonowanych juniorów nie zapełni luki po wychowankach.
    Zresztą ten Zieliński to nie wiadomo czy cokolwiek w zuzlu osiągnie. Ego tak ogromne że juz nawet Kosciecha wokół niego tak nie lata jak w Toruniu.

    Zresztą jak pokazał nasz Stolp żeby zdać licencję to wystarczy właściwie chwila. Jeżdził miesiac w Grudziądzu później trochę w Toruniu i licencję zrobił. Z wieści pantoflowych które jakoś tam dotarły można miec nadzieje że chłopak ma zadatki na żużlowca.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •