Pokaż wyniki od 1 do 45 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    No nie róbcie sobie jaj z jakąś magią, że Frątczak odsunięty, że Adam Krużyński to ustawił, że coś tam.... . Chris Holder na własnym torze jeździ dość dobrze, Doyle od jakiegoś czasu też idzie w górę, Holta jeździ jako-tako, do tego doszedł w końcu - za 8 razem! - Iversen, swoje dorzucił Kopeś/Kaczmarek no i młody Holder też pojechał dobrze - i wyszło 10 punktów na plus z Włókniarzem. To żadna rewelacja, ale w końcu cała drużyna z wyjątkiem Pawła zrobiła mniej więcej to co do nich na własnym torze należy. Mam nadzieję, że to dobra tendencja, a nie rachunek prawdopodobieństwa, że w końcu większości wyszło tego samego dnia! Szkoda, że dopiero w meczu z Włókniarzem w 8 kolejce, ale teraz jest ten plus, że u siebie mamy jeszcze Tarnów, Gorzów i Zieloną Górę i przy takiej dyspozycji - nie wybitnej, ale po prostu normalnej, Toruń może jakieś solidne punkty w tych meczach ogarnąć.
    A - i kierownik startu został rozgrzeszony, bo zgodnie z prawem mógł sobie poprzestawiać i Kopcia i Zagara.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Buszmen (13-06-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •