Strona 64 z 168 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,836 do 2,880 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2836
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Nie zastanawilo Cie dlaczego Kowalik zostal tak szybko zwolniony z Gdanska? Przeciez obiektywnie rzecz biorac zanotowal z Wybrzezem bardzo dobry sezon bedac o wlos od awansu. W finale z bardzo silnym Tarnowem na remis, a GetWellowi napedzil sporej sraczki. Ja na miejscu Zdunka bym sie go nie pozbywal. Oczywiscie nikt nie zabroni Ci wierzyc, ze wszystko odbylo sie w sportowej walce, tak jak w 1994 w Motorem, kiedy Mordel nagle byl poza zasiegiem Mirka i reszty. Dowodow tez brak, ale kto byl na tamtym meczu (a ja bylem) odciskow palcow szukac nie musial.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (21-05-2018), greggor (22-05-2018)

  3. Powrót do góry    #2837
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Widze,ze z tym torem to krotka pamiec.
    Rok temu jeszcze w lipcu pytalismy na forum czy Gajes jest w stanie ogarnac tor aby co dwa tygodnie nie byl inny.
    Pamięć na tyle długa, że pamiętam, że drużyna fatalnie przegrywała, ale przynajmniej było to po walce. Nie będę usprawiedliwiał Gajesia, bo sezon był koszmarny i po meczu z Zieloną wszystko siadło, ale powiedz mi kiedy za czasów Frątczaka widziałeś nasz zespół jadący z taką determinacją jak z Falubazem w ubiegłym roku.
    Teraz wygląda jakby zawodnicy mieli wywalone na wszystko, a najbardziej na managera.

    Jednym słowem - cytując klasyka, to Frątczak vs Gajeś to jak gówno vs czekolada!
    Trzeba się sedesa jak najszybciej pozbyć, to tyle złego w klubie zrobić w tak krótkim czasie to naprawdę wyczyn.

  4. Powrót do góry    #2838
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    w sportowej walce, tak jak w 1994 w Motorem, kiedy Mordel nagle byl poza zasiegiem Mirka i reszty. Dowodow tez brak, ale kto byl na tamtym meczu (a ja bylem) odciskow palcow szukac nie musial.
    Tak to bywa jak jedni jadą o pietruszkę a drudzy o życie. ŻABA myślał, że bez Loramskiego się uda wygrać ale się troszke przejechał. Kasa w tym meczu raczej nie poszła w ruch, gdyz Motor już wtedy był na skraju bankructwa.
    Prędzej jakieś układy koleżeńskie czy cus tam. Zresztą Adams, Kępa, i chyba Stenka albo Śledź do slabeuszy wtedy nie należeli. Faktem jest, że smród i po tamtym i po jesiennym meczu pozostanie na zawsze.

    No i po przegranym finale z Częstochowa 1997 roku.

  5. Powrót do góry    #2839
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    ...

    No i po przegranym finale z Częstochowa 1997 roku.
    Hę?

  6. Powrót do góry    #2840
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Pamięć na tyle długa, że pamiętam, że drużyna fatalnie przegrywała, ale przynajmniej było to po walce. Nie będę usprawiedliwiał Gajesia, bo sezon był koszmarny i po meczu z Zieloną wszystko siadło, ale powiedz mi kiedy za czasów Frątczaka widziałeś nasz zespół jadący z taką determinacją jak z Falubazem w ubiegłym roku.
    Teraz wygląda jakby zawodnicy mieli wywalone na wszystko, a najbardziej na managera.

    Jednym słowem - cytując klasyka, to Frątczak vs Gajeś to jak gówno vs czekolada!
    Trzeba się sedesa jak najszybciej pozbyć, to tyle złego w klubie zrobić w tak krótkim czasie to naprawdę wyczyn.
    Hmm, jeśli mam być szczery to wiedziałem, że przy najmniejszych niepowodzeniach, to Jacka obrzucą całym goownem

    Ciekaw tylko jestem, co by tu było pisane, jak by od początku sezonu taki Puk, Doyle i PP spięli poślady i dzisiaj KST byłby w czubie tabeli. Wtedy pewnie pislaibyście, że Jacek nie ma z tym nic wspólnego, bo drużyna z takimi nazwiskami sama jedzie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #2841
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jeśli mam być szczery to wiedziałem, że przy najmniejszych niepowodzeniach, to Jacka obrzucą całym goownem

    Ciekaw tylko jestem, co by tu było pisane, jak by od początku sezonu taki Puk, Doyle i PP spięli poślady i dzisiaj KST byłby w czubie tabeli. Wtedy pewnie pislaibyście, że Jacek nie ma z tym nic wspólnego, bo drużyna z takimi nazwiskami sama jedzie
    Obrzucą bo zasłużył na to za tragiczne prowadzenie drużyny.
    Rodzi konflikty na każdym kroku - teraz zupełnie nie radzi sobie z seniorami. Wcześniej wywalił Kostka i nie zabezpieczył klubu przed stratą dobrze zapowiadającego się juniora, do tego prócz jeżdżącego bez głowy Kaczmarka, zupełny regres u naszej pozostałej dwójki.
    Co może jeszcze więcej spaprać?

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Yozayan (22-05-2018)

  9. Powrót do góry    #2842
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Ale zaraz. To ktos z was myslal, ze Fratczak jakiegos mlodego nauczy jezdzic? Jak?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #2843
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Np. nie wywalając tego co uczył.

  11. Powrót do góry    #2844
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Obrzucą bo zasłużył na to za tragiczne prowadzenie drużyny.
    Rodzi konflikty na każdym kroku - teraz zupełnie nie radzi sobie z seniorami. Wcześniej wywalił Kostka i nie zabezpieczył klubu przed stratą dobrze zapowiadającego się juniora, do tego prócz jeżdżącego bez głowy Kaczmarka, zupełny regres u naszej pozostałej dwójki.
    Co może jeszcze więcej spaprać?
    Czyś ty ocipiał ?

    W kwestii Kostka czy pozbycia się tegoż juniora, Fratczak miał tyle do powiedzenia co i ja.

    No i ten regres pozostałej dwójki, jakiekolwiek nazwiska za tym się nie kryją, to coś ty myślał, ze JF przez zimę ich wyszkoli ? Tu akurat, w kwestii juniorów i ich regresu, odpowiedzialność ponosi w zasadzie Kostek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #2845
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Frątczak był skonfliktowany z Kostkiem i się go pozbył - a co Ty myślałeś?
    W trakcie minionego sezonu Kostek miał wywalone na niego tak jak teraz zawodnicy. Byś posłuchał opinii to by Ci uszy zbielały.

    Ps. I jeszcze jedno Mariusz - jak już tak bronisz Frątczaka i chcesz jego dobra, to przekaż mu żeby jak najprędzej wywalił tego całego swojego psychologa, mentalnego maga czy jak tam zwał, bo gościu ewidentnie to jakiś przebieraniec i naciąga biedaka na kasę.

  13. Powrót do góry    #2846
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Hę?
    No dobra, rok 1996. Mocne spięcia po finałach były a posądzany o sprzedanie meczu był Krzyżaniak. Z Bajerskim omal się wtedy nie pozabijali.

  14. Powrót do góry    #2847
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie zastanawilo Cie dlaczego Kowalik zostal tak szybko zwolniony z Gdanska? Przeciez obiektywnie rzecz biorac zanotowal z Wybrzezem bardzo dobry sezon bedac o wlos od awansu. W finale z bardzo silnym Tarnowem na remis, a GetWellowi napedzil sporej sraczki. Ja na miejscu Zdunka bym sie go nie pozbywal. Oczywiscie nikt nie zabroni Ci wierzyc, ze wszystko odbylo sie w sportowej walce, tak jak w 1994 w Motorem, kiedy Mordel nagle byl poza zasiegiem Mirka i reszty. Dowodow tez brak, ale kto byl na tamtym meczu (a ja bylem) odciskow palcow szukac nie musial.
    Tworzysz legendy przyjacielu.
    Kowalik ksiazkowo zawalil mecz rewanzowy w Tarnowie i tylko dzieki jego partactwu i glupocie Legowika Wybrzeze nie awansowalo bezposrednio do SE.
    Juz wtedy Zdunek sie zagotowal.Poczytaj moze komentarze po tym meczu zanim postawisz teze o za.****istosci Kowalika.
    Podczas sezonu zawodnicy tez mieli pretensje do niego za tor,chocby w pojedynku z Wanda.
    Ogolnie - jak to sie mowi - szkoda strzepic ryja,bo nie lubie jak ktos robi ze mnie idiote i wciska takie kity.
    Mecz rewanzowy w Gdansku to nie jest kwestia wiary a przyjecia do wiadomosci pewnych faktow a te sa niestety takie,
    ze nic nie wskazuje na to aby ktos oprocz Gomolskiego otrzymal propozycje korupcyjna a sam Zdunek mowil,ze wszystko odbylo sie na torze.
    Oczywiscie nikt nie broni Ci powiatpiewac czy faktycznie Senator jest czysty w tej sprawie,ja sam mam wytpliwosci,ale co do samego meczu
    nie widze podstaw do twierdzenia,ze cos tam smierdzialo.Moze oprocz upadkow tego nieszczesnika z Gdanska,bo one faktycznie byly podejrzane.
    Najzwyczajniej w swiecie Wybrzeze ma i wtedy mialo zawodnikow 1 - ligowych a przy calej naszej indolecji w tamtym czasie,wystarczylo sie dobrze
    przygotowac,pozyczyc szybkie fury i pokazac im miejsce w szeregu.Dla mnie zwyciestwo w Gdansku zadna niespodzianka nie bylo.
    Nasi pokpili pierwszy mecz i tyle.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Pamięć na tyle długa, że pamiętam, że drużyna fatalnie przegrywała, ale przynajmniej było to po walce. Nie będę usprawiedliwiał Gajesia, bo sezon był koszmarny i po meczu z Zieloną wszystko siadło, ale powiedz mi kiedy za czasów Frątczaka widziałeś nasz zespół jadący z taką determinacją jak z Falubazem w ubiegłym roku.
    Teraz wygląda jakby zawodnicy mieli wywalone na wszystko, a najbardziej na managera.

    Jednym słowem - cytując klasyka, to Frątczak vs Gajeś to jak gówno vs czekolada!
    Trzeba się sedesa jak najszybciej pozbyć, to tyle złego w klubie zrobić w tak krótkim czasie to naprawdę wyczyn.
    Chocby ze Sparta i GKM w tym roku.Szczegolnie ten pierwszy mecz w kilku biegach na zyletki.W drugim pogon Holdera za Pawlickim w 14 to tez chyba byla walka.
    Jednak nie o to chodzi.
    Przeciez ja nie chce Fratczaka i jestem za tym aby go wyrzucic,tyle,ze powrot do Gajesia wydaje mi sie bezsensowny.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jeśli mam być szczery to wiedziałem, że przy najmniejszych niepowodzeniach, to Jacka obrzucą całym goownem

    Ciekaw tylko jestem, co by tu było pisane, jak by od początku sezonu taki Puk, Doyle i PP spięli poślady i dzisiaj KST byłby w czubie tabeli. Wtedy pewnie pislaibyście, że Jacek nie ma z tym nic wspólnego, bo drużyna z takimi nazwiskami sama jedzie
    Fratczak jest ofiara swojego wlasnego ,wyje.... w kosmos ego.
    Oczywiscie,ze nie on odpowiada za forme naszych spasionych kotow,ale pomoc im nie moze a jeszcze nieudolnym przygotowaniem tore,przeszkadza.
    Sprawa z Kostkiem to jego autorski pomysl,nie mam co do tego watpliwosci.
    Tylko tu nie wiem czy jest czego zalowac.Okaze sie.
    Poki co stracilismy Zielinskiego wiec na razie na minus.
    Zastanawiajace jest tez co sie dzieje z IKS-em i dlaczego na MA jedzie Koscielski,ktory przy srednio wybitnym Kopciu jest sto lat za murzynami.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-05-2018 o 08:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #2848
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Chocby ze Sparta i GKM w tym roku.Szczegolnie ten pierwszy mecz w kilku biegach na zyletki.W drugim pogon Holdera za Pawlickim w 14 to tez chyba byla walka.
    Jednak nie o to chodzi.
    Przeciez ja nie chce Fratczaka i jestem za tym aby go wyrzucic,tyle,ze powrot do Gajesia wydaje mi sie bezsensowny.
    Przecież nikt nie mówi o powrocie Gajesia.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    polewaczka (22-05-2018)

  17. Powrót do góry    #2849
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Pisalismy o nastepcy a z kontekstu wynika,ze bylby lepszy od Fratczaka, ja co do tego taki pewny nie jestem.
    Mniej szumu na pewno,poza tym taka sama bryndza.
    Z drugiej strony moze wyciagnalby wnioski z porazki w sezonie 2017,bo widac,ze Fratczak nie wyciagnal zadnych.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-05-2018 o 08:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #2850
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Niech na razie wyciągnie takie wnioski i da Kaczmarka pod 6/14. Po pierwsze, wtedy pojadą 1x w zestawieniu z Holtą. Po drugie, będzie jechał w 12 biegu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #2851
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Co to da?
    Przeciez Kaczmarek nie potrafi jezdzic.
    Juniorski jeszcze ok,potem sraczka.
    Obojetnie w jakim by pojechal,nadaje sie co najwyzej do straszenia szpakow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #2852
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    ze nic nie wskazuje na to aby ktos oprocz Gomolskiego otrzymal propozycje korupcyjna a sam Zdunek mowil,ze wszystko odbylo sie na torze.
    Jeden Gomólski nagrał i poleciał z tym do mediów. To jeszcze nie znaczy, że nikt inny nie wziął i trzymał gębę na kłódkę. Gdybym ja kupował jakiś mecz, to na pewno nie ograniczyłbym się do jednego zawodnika, a nuż coś pójdzie nie tak, i pozostali będą mieli dzień konia?

  21. Powrót do góry    #2853
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez greggor Zobacz posta
    Jeden Gomólski nagrał i poleciał z tym do mediów. To jeszcze nie znaczy, że nikt inny nie wziął i trzymał gębę na kłódkę. Gdybym ja kupował jakiś mecz, to na pewno nie ograniczyłbym się do jednego zawodnika, a nuż coś pójdzie nie tak, i pozostali będą mieli dzień konia?
    Tak oczywiście - drugim zawodnikiem przekupionym był Fajfer.

  22. Powrót do góry    #2854
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Frątczak był skonfliktowany z Kostkiem i się go pozbył - a co Ty myślałeś?
    W trakcie minionego sezonu Kostek miał wywalone na niego tak jak teraz zawodnicy. Byś posłuchał opinii to by Ci uszy zbielały.

    Ps. I jeszcze jedno Mariusz - jak już tak bronisz Frątczaka i chcesz jego dobra, to przekaż mu żeby jak najprędzej wywalił tego całego swojego psychologa, mentalnego maga czy jak tam zwał, bo gościu ewidentnie to jakiś przebieraniec i naciąga biedaka na kasę.
    A gdzie ja go karwa bronię ? Po prostu stwierdzam fakty.

    To, że JF był skonfliktowany z Kostkiem, to jeszcze niczego nie przesądza. A odpowiedzialność za wygnanie Kostka ponoszą Termos i Krużński. Frątczak tam nie miał nic do gadania.

    Że Kostek miał wywalone na JF ? No może i miał, obaj to niezłe charakterki. Ale jakoś tak jestem przekonany, że gdyby w KST jako menago fuchę dostał Cieślak, Kryjom czy Czernicki, to sytuacja byłaby podobna. Kościecha to już taki typ, że jak z kimś się nie zgadza, to ma na niego wywalone. Że zawodnicy mają wywalone na JF ? Na Gajesa też mieli. Tyle, ze mniej publicznie to było pokazywane.

    W mojej opinii JF robi jeden podstawowy błąd. Za dużo wchodzi w dialog z zawodnikami. Mimo, że ci stroszą piórka. On nie potrafi pierdyknąć pięścią w stół, jak trzeba to odstawić na dwa mecze jakiegoś zawodnika. Zamiast tego publicznie przeprasza co nie których. A tak się nie da. Bo zawodnicy będą to wykorzystywać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2855
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Poczytaj moze komentarze po tym meczu zanim postawisz teze o za.****istosci Kowalika.
    No właśnie czytałem i większość kibiców z Gdańska nie miała większych pretensji do Kowalika po sezonie poza tym ostatnim, feralnym meczem. Dlaczego zrobił wtedy beton? Dlaczego, skoro tor był inny niż zwykle, na próbę toru wysłał Aureliusza, który i tak poza numerem w stylu Szuminy/Kościelskiego nie wniósłby do meczu żadnej wartości dodanej? Nigdzie nie piszę, że Kowalik jest super trenejro, ale przyjmując Twoją argumentację, że GetWell był po prostu poza zasięgiem Wybrzeża, Zdunek nie miał podstaw, aby go zwalniać po tym sezonie, jaki widać z maestro Kędziorą idzie im dużo gorzej.

    Owszem, legendą jest mecz z Motorem, niemoc motocykli Krzyżaniakowych w finale z Włókniarzem, ale w tym wypadku masz właśnie fakty czarno na białym, że stronie toruńskiej sama moc w pożyczonych motocyklach nie wystarczyła. To raczej Ty próbujesz robić ze mnie idiotę, oczekując, że osoby, które mogły wziąć do łapy, pobiegną z tym dobrowolnie na prokurature. Twoja linia obrony GetWella wygląda tak, że skoro ofiara przeżyła, usiłowanie zabójstwa to mniejszy kaliber niż zabójstwo, w związku z tym, analogicznie o korupcji w tym meczu nie może być mowy.

    Generalnie było, minęło, kogo złapali, ten się przyznał, a czego oczy nie widziały, tego duszy nie żal. Niech każdy zostanie przy swoim stanowisku i wersji wydarzeń, nie ma sensu nabijać postów w kółko o tym samym.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  24. Powrót do góry    #2856
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez greggor Zobacz posta
    Jeden Gomólski nagrał i poleciał z tym do mediów. To jeszcze nie znaczy, że nikt inny nie wziął i trzymał gębę na kłódkę. Gdybym ja kupował jakiś mecz, to na pewno nie ograniczyłbym się do jednego zawodnika, a nuż coś pójdzie nie tak, i pozostali będą mieli dzień konia?
    Co za bzdura.
    Im wiecej osob zamieszanych,tym wieksze ryzyko wsypy a Gomolski byl oczywistym wyborem.
    Lider plus bezposrednie dojscie poprzez sponsora.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    No właśnie czytałem i większość kibiców z Gdańska nie miała większych pretensji do Kowalika po sezonie poza tym ostatnim, feralnym meczem. Dlaczego zrobił wtedy beton? Dlaczego, skoro tor był inny niż zwykle, na próbę toru wysłał Aureliusza, który i tak poza numerem w stylu Szuminy/Kościelskiego nie wniósłby do meczu żadnej wartości dodanej? Nigdzie nie piszę, że Kowalik jest super trenejro, ale przyjmując Twoją argumentację, że GetWell był po prostu poza zasięgiem Wybrzeża, Zdunek nie miał podstaw, aby go zwalniać po tym sezonie, jaki widać z maestro Kędziorą idzie im dużo gorzej.

    Owszem, legendą jest mecz z Motorem, niemoc motocykli Krzyżaniakowych w finale z Włókniarzem, ale w tym wypadku masz właśnie fakty czarno na białym, że stronie toruńskiej sama moc w pożyczonych motocyklach nie wystarczyła. To raczej Ty próbujesz robić ze mnie idiotę, oczekując, że osoby, które mogły wziąć do łapy, pobiegną z tym dobrowolnie na prokurature. Twoja linia obrony GetWella wygląda tak, że skoro ofiara przeżyła, usiłowanie zabójstwa to mniejszy kaliber niż zabójstwo, w związku z tym, analogicznie o korupcji w tym meczu nie może być mowy.

    Generalnie było, minęło, kogo złapali, ten się przyznał, a czego oczy nie widziały, tego duszy nie żal. Niech każdy zostanie przy swoim stanowisku i wersji wydarzeń, nie ma sensu nabijać postów w kółko o tym samym.
    Usilowanie zabojstwa a zabojstwo to dwie rozne sprawy.Paragrafy na to tez sa inne.
    Kompletnie sie pogubiles z tymi przykladami.


    Nie wiem jak kibice gdanscy,ale tarnowscy dziekowli za Kowalika,jeden nawet mi osobiscie.
    Co do twardego toru to nie wiem dlaczego wielu przygotowuje nawierzchnie ktora zaskakuje wlasnych zawodnikow i Kowalik tu prekursorem nie jest.
    Pamietaj tez o porze rozgrywania meczu,komisarzu,pogodzie.
    Tak jak pisalem,to nie pierwszy raz kiedy Kowalikowi przygotowanie toru nie wyszlo,ale od Getwella na pewno wzial.Inni mieli to w gratisie.

    Z Twojego wywodu wynika,ze brak dowodow na przekupstwo innych zawodnikow jest koronnym dowodem na to,ze wzieli.
    Juz gdzies to slyszelem.Chyba od Antka Policmajstra,fachowca od wybuchowych parowek.

    Z Kedziora to znowu super argument.
    Gosc ma po prostu slabsza druzyne niz Kowalik rok temu.
    Moze nie personalnie,ale Szczepaniak w porownaniu z Gomolskim jedzie pazdzierz.
    Podobnie Fajfer.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-05-2018 o 10:01
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #2857
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co to da?
    Przeciez Kaczmarek nie potrafi jezdzic.
    Juniorski jeszcze ok,potem sraczka.
    Obojetnie w jakim by pojechal,nadaje sie co najwyzej do straszenia szpakow.
    To da, że pojedzie z wewnętrznego pola w 2 fazie zawodów i może np. przywieźć juniora przeciwnika, co stanowi ważne punkty na tym etapie meczu. A kto wie, czy nie zaskoczy na więcej. W 12 biegu nie raz junior robił wynik na wagę wygranej. Poza tym, w parze z Holtą jeden a nie dwa biegi.

    Dobra dobra Kingpin. Mecz z Wandą był kilka miesięcy przed barażem, a i wokół tego meczu nie brakowało legend. Przed meczem z KST była seria niezłych meczów u siebie, a tam nagle torem zaskoczeni byli wszyscy. Tajemnicą poliszynela jest też, że obcokrajowcy Wybrzeża balowali dzień przed meczem po GP w Toruniu...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 22-05-2018 o 10:11
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #2858
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    No już nie filozuj Buszmen, bo też dostaniesz wezwanie na prokuraturę. Wszyscy w Toruniu wiemy, że Rudy to mega rajder i generalnie to on zamiast sponsorów powinien być oskarżonym w sprawie. A przedmeczowy melanż na toruńskiej starówce to dla Batch'a nic nowego.

    A wracając do tematu 38-52.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  27. Powrót do góry    #2859
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    To tez zalezy na jakim juniorze.
    W najblizszym meczu z Gruchalskim raczej mu to nie grozi,chyba,ze w juniorskim.
    Potem bedzie jak zwykle bryndza.
    Chyba,ze Cieslak wystawi na Kaczmarka Pawlaka lub Misia juniora.
    Wtedy moze w 12 powalczyc ale z nimi rownie dobrze powalczyc moze IKS.
    Co do Holty,to skoro nie moga ze soba jezdzic,niech da Doyla do Kaczmarka.

    Jesli chodzi o Kowalika,sprawa dla mnie zakonczona.
    Z ta seria dobrych meczy przed nami to tez jakas legenda,bo i remis z Orlem sie przytrafil,ale ok.
    Nie ma sensu Panowie dalej tego ciagnac.
    Wy macie swoje argumenty,ja swoje.
    Peace.
    Jesli chodzi o balowanie,myslalem ,ze te fotki to z balangi po meczu z nami,ale jesli po GP,tym lepiej.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-05-2018 o 11:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #2860
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No może na 12 bieg są po prostu inne założenia, takie jak np. w meczu z Wrockiem.
    Tymczasem "kontuzja" Holdera nie okazała się zbyt groźna, jedzie dziś w Szwecji
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #2861
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zastanawiajace jest tez co sie dzieje z IKS-em i dlaczego na MA jedzie Koscielski,ktory przy srednio wybitnym Kopciu jest sto lat za murzynami.
    Igor nie przyjechał na trening przed meczem, poprosił o trochę wolnego bo do matury się przygotowuje. Menadzejro stwierdził że jak nie ma go na treningu to w meczu nie pojedzie.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kielpin za jego przydatny post!

    kingpin (22-05-2018)

  31. Powrót do góry    #2862
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No może na 12 bieg są po prostu inne założenia, takie jak np. w meczu z Wrockiem.
    Tymczasem "kontuzja" Holdera nie okazała się zbyt groźna, jedzie dziś w Szwecji
    Sugerujesz, że obraził się na tor i stwierdził, że pyerdoli i tylko jego braciszek zachował się jak człowiek, pyskując Frątczakowi o torze?

  32. Powrót do góry    #2863
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A nie wiem, nie próbuje zgadnąć co on ma w głowie, bo wtedy pierwsza nasuwająca się odpowiedź brzmi "nic".
    Tak po prostu zauważyłem, że jego noga nie jest chyba w tak drastycznym stanie jak malowano, a samo wycofanie z zawodów było co najmniej dziwne. Chyba że to było odstawienie, a nie wycofanie
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #2864
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Kto ten niby drastyczny stan malowal?
    Znowu jakies legendy tworzysz.
    Byl cienki jak barszcz,noga go bolala,wiec po co mial siebie i nas meczyc?
    Niech dzis pomeczy Szwedow,wystarczy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #2865
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Męczy już z dekadę...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #2866
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Na SyFach wielkie podziękowania od Tarnowa dla Torunia że w ostatniej chwili wyrwali im Iversena

  36. Powrót do góry    #2867
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Sorry, Kingpin, ja też bym pewnie bronił swoich ale w waszej drużynie było tylko dwóch zawodników, którym zależało na tym, żeby wygrywać (z czego jednego miesza się z teraz z błotem, bo opyerdolił kolegę z drużyny snującego się po torze niczym amator). Być może nie dla drużyny, tylko dla pieniędzy - no ale przecież po to jeżdżą. Cała reszta wyglądała jak Chelsea chodząca po boisku żeby zrobić na złość Contemu. Ci, co chcieli cokolwiek zarobić, zarobili, reszta trwała w swoim obrażeniu na pryncypała i zrobiła na złość wszystkim.

  37. Powrót do góry    #2868
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Męczy już z dekadę...
    To i tak chyba krócej niż Toruń. Szwedzi cierpliwi są. Jak czasem zerknę na te ich treningi punktowane, w bądź co bądź, patrząc w programy, najsilnieszej lidze świata, o co my tutaj pikniki drzemy koty (nie mylić z naszym zacnym kolegą dyskutantem)?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  38. Powrót do góry    #2869
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W Toruniu dekadę, w Lejonen dał trochę od siebie odetchnąć
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #2870
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Sorry, Kingpin, ja też bym pewnie bronił swoich ale w waszej drużynie było tylko dwóch zawodników, którym zależało na tym, żeby wygrywać (z czego jednego miesza się z teraz z błotem, bo opyerdolił kolegę z drużyny snującego się po torze niczym amator). Być może nie dla drużyny, tylko dla pieniędzy - no ale przecież po to jeżdżą. Cała reszta wyglądała jak Chelsea chodząca po boisku żeby zrobić na złość Contemu. Ci, co chcieli cokolwiek zarobić, zarobili, reszta trwała w swoim obrażeniu na pryncypała i zrobiła na złość wszystkim.
    Nie wiem gdzie ja ich bronie a co za tym idzie,nie wiem za co przepraszasz.
    Nie badz Fratczak.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #2871
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Właśnie Prezes produkuje się w zapinamypasy.

  41. Powrót do góry    #2872
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Na SyFach wielkie podziękowania od Tarnowa dla Torunia że w ostatniej chwili wyrwali im Iversena
    wolę PUKa po kontuzji niż pokracznego Pająka

  42. Powrót do góry    #2873
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Właśnie Prezes produkuje się w zapinamypasy.
    Jaki prezes? Prezes jest tu:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...ign=newswidget
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #2874
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    "Ilona Termińska: Denerwuje mnie nagonka na nasz klub". Pani prezes poszła z tym txtem do naczelnego naganiacza Ostafy...
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  44. Powrót do góry    #2875
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie byłoby połowy tej nagonki, gdyby nie przedsezonowe prężenie muskułów, tworzenie "mafii" i cały ten cyrk, który za przyzwoleniem Państwa prezesów zafundował Jacek Frątczak.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Yozayan (22-05-2018), kingpin (22-05-2018)

  46. Powrót do góry    #2876
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Na SyFach wielkie podziękowania od Tarnowa dla Torunia że w ostatniej chwili wyrwali im Iversena
    Żeby się jeszcze nie zdziwili z tym Iversenem.
    Frątczak powinien dać mu kredyt zaufania, jak się tego domaga, a ewentualne roszady wśród Holderów i Pawła

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie byłoby połowy tej nagonki, gdyby nie przedsezonowe prężenie muskułów, tworzenie "mafii" i cały ten cyrk, który za przyzwoleniem Państwa prezesów zafundował Jacek Frątczak.
    Tu masz rację, ale jakaś nagonka i tak by była, dla zasady. Za dużo pychy przemawiało przed sezonem, mimo że w składzie było trochę niewiadomych, jak dyspozycja Holty, Holdera, Iversena po kontuzji

  47. Powrót do góry    #2877
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cos w tym jest ale nie do konca.
    Od jakiegos czasu jestesmy ulubiencem mediow i to bez znaczenia czy mamy w parkingu niemowe Gajewskiego czy erudyte Fratczaka
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #2878
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    "Ilona Termińska: Denerwuje mnie nagonka na nasz klub". Pani prezes poszła z tym txtem do naczelnego naganiacza Ostafy...
    Stara strategia PR. Nieważne, co o nas piszą, ważne, żeby poprawnie pisali nazwisko
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  49. Powrót do góry    #2879
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie byłoby połowy tej nagonki, gdyby nie przedsezonowe prężenie muskułów, tworzenie "mafii" i cały ten cyrk, który za przyzwoleniem Państwa prezesów zafundował Jacek Frątczak.
    Jaka tam mafia - co najwyżej Gang Olsena.
    A co do zmiany nr juniorów to dużo nie da, bo jak bedzie RT to i tak Kaczmarek z Holta więcej pojedzie.

  50. Powrót do góry    #2880
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Jest jeden prezes. Pani prezes. I się Pani produkowała się, jednak nie padły żadne przełomowe słowa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •