Strona 17 z 168 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Szkoda, że forum padło tuż przed umówieniem się użytkowników na "piwko" . Jack Daniels przeznaczony dla Morciasza gdzieś się zapodział .
    Cóż. Czas zapitala. Niby jesteśmy blisko sparringów, ale raczej Kingpinie ze względu na zapowiadane jeszcze dość długo mrozy (do połowy marca), może się nam zima przedłużyć a sezon opóźnic. Chyba, że by tak klub zorganizował jeszcze jedną galę lodową ? Albo lepiej nie !

  2. Powrót do góry    #722
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Do mnie dotarly niepokojace plotki o dwoch probach samobojczych Tomasza Golloba.
    Mozliwe, ze moja piekarnia mija sie mocna z prawda, mam przynajmniej taka nadzieje...
    Tak czy siak trzymam kciuki za Tomka, niech sie nie poddaje i dzielnie walczy!

  3. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    o matko! Brakowalo waszych mord i narzekania.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ło cie babka wskrzesili trupa

  5. Powrót do góry    #725
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Szkoda, że forum padło tuż przed umówieniem się użytkowników na "piwko" . Jack Daniels przeznaczony dla Morciasza gdzieś się zapodział .
    I tak wygląda całe moje życie - ciągle wygrywam, a nagród ni ma
    Gala lodowa była - plus dla organizatorów i tych co przyszli to obejrzeć, żeby wesprzeć charytatywne działania.
    Nasi młodzi wyjechali na tor 10 dni temu. Trochę nie wiem po co - ale co mi tam - niech im będzie.
    Frątczaka wszędzie pełno w mediach i wywiady kilometrowe. Trochę tego za dużo jak dla mnie.
    Ciekawe jak się toczy śledztwo o przekupstwo w sprawie baraży. A może już się zakończyło?
    Jacek już się połamał, a jeszcze zima trwa, ciekawe jak to będzie w sezonie... zwłaszcza jak kontuzję złapie
    nasz jedyny seniorski rodzynek Paweł (puk puk puk w niemalowane....).
    I jeszcze dwa miesiące do pierwszego meczu ligowego (znowu marzec idzie się... a potem mamy długi czas,
    gdy mecze będą tydzień po tygodniu). Na dziś skład widzę tak
    1. Iversen
    2. Holder
    3. Przedpełski
    4. Holta
    5. Doyle
    6. Kopeć
    7. Kaczmarek
    ... nie, żebym jakoś był do niego przywiązany, ale warto być tym pierwszym, który skład zapoda w swych
    przewidywaniach. Iversen w Gorzowie w pierwszym biegu, Doyle z młodziakiem to chyba dobry układ?
    Ech.... po co ten Holta.
    Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku!
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 16-02-2018 o 11:53
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Penhall (16-02-2018), kingpin (16-02-2018)

  7. Powrót do góry    #726
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Grzechu powinien zostać u nas do pierwszego okienka transferowego. Jednak jeśli Jacek II faktycznie dał mu słowo, że może odejść w każdej chwili, no to trudno. Co zrobić....
    Jakiś czas temu mówiono o zawodniku z Togliatti czy tam innego Wostoku, który miałby dołączyć do kadry, lecz tu w temacie cisza.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I tak wygląda całe moje życie - ciągle wygrywam, a nagród ni ma
    Eeee tam. Co się odwlecze to nie uciecze

  8. Powrót do góry    #727
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    peper pomijając to czy to jest prawda czy nie....zdajesz sobie sprawę jakie pole do popisu dajesz hienom typu ostaf czy inne ruty? Przecież ujawnienie takich sensacji jest w zasadzie równoznaczne z pierdyknieciem zakalca przez wyżej wymienionych. Jeżeli musisz już podzielić się takimi rewelacjami, zrób to trochę bardziej dyskretnie.
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #728
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ech.... po co ten Holta.
    !
    Bo jest młody i perspektywiczny?
    Ej no czekaj czy ja czegoś czasem nie popier.....?

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Morciasz (16-02-2018)

  11. Powrót do góry    #729
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    1. Iversen
    2. Holder
    3. Przedpełski
    4. Holta
    5. Doyle
    6. Kopeć
    7. Kaczmarek
    ... nie, żebym jakoś był do niego przywiązany, ale warto być tym pierwszym, który skład zapoda w swych
    przewidywaniach. Iversen w Gorzowie w pierwszym biegu, Doyle z młodziakiem to chyba dobry układ?
    Ech.... po co ten Holta.
    Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku!
    Po pierwszych sparingach latwiej bedzie dobrac pary
    .Jesli Chris przypomni sobie jak sie jezdzi z przodu,wlasnie jego dalbym z juniorem.
    Jason D. ma dobre starty,wiec mozna by dolozyc mu Holte,ktory najczesciej przysypia.Po pierwsze primo,na pewno by sobie na 1 luku nie przeszkadzali,
    po drugie primo,moze kilka razy udaloby sie Kangurowi zrobic miejsce dla przycinajacego Ryska.
    Zostaje Puk z Pawlem i tu nie wiem czego sie spodziewac,ale biegow nie powinni zbyt czesto przegrywac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-02-2018 o 12:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #730
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    W przypadku kontuzji (tfu) Pawła. Koscielskiego pod 2/10 młody Holder pod 8 i wio.

  13. Powrót do góry    #731
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Dobrze wrócić ! Straciłem już nadzieję

  14. Powrót do góry    #732
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Ja także już myślałem, że to forum nie odżyje. Cieszę się że znów można z Wami porozmawiać. Bardzo pozytywne jest to, że po tak niedługim czasie po reaktywacji już tyłu forumowiczów się zameldowało.

    Ps.
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na dziś skład widzę tak
    1. Iversen
    2. Holder
    3. Przedpełski
    4. Holta
    5. Doyle
    6. Kopeć
    7. Kaczmarek
    ... nie, żebym jakoś był do niego przywiązany, ale warto być tym pierwszym, który skład zapoda w swych
    przewidywaniach. Iversen w Gorzowie w pierwszym biegu, Doyle z młodziakiem to chyba dobry układ?
    Ech.... po co ten Holta.
    Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku!
    Z tego co wysłuchałem, to Frątczak podczas oficjalnej prezentacji drużyny w hali na Bema, stwierdził, że Paweł jako nasz nowy kapitan dostaje nr 9.
    Jeżeli to będzie zrealizowane w rzeczywistości to obstawiam, że 10 otrzyma starszy Holder.

  15. Powrót do góry    #733
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Ech.... po co ten Holta.



    Mam nadzieję ,ze po to aby Walasek miał za kogo jeżdzić a nie szukać szczęścia w 2 lidze.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    cukrzyca (17-02-2018)

  17. Powrót do góry    #734
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Holta i Frątczak to jest potęga, oj będzie płacz za miedziakiem i jeszcze w tle ta Częstochowa.

  18. Powrót do góry    #735
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Juz sie balem, ze nigdy wiecej nie bedzie mi dane dostapic zaszczytu zaznajomienia sie z niezglebiona madroscia plynaca z postow getwellowcow, ale na szczescie jest inaczej. Wczoraj jak wszedlem na forum, to sie ucieszylem jak getwellowcy z zajecia zaszczytnego 7 miejsca.

  19. Powrót do góry    #736
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Holta i Frątczak to jest potęga, oj będzie płacz za miedziakiem i jeszcze w tle ta Częstochowa.
    Że jak w tle?? Wyglądam przez okno a tam... gdzie spojrzeć to Częstochowa!
    Na potwierdzenie podam przykład... Madsen reklamuje Wejherowo (to północne rubieże Częstochowy)
    Jakby ktoś pytał o południowe to ...Szczawnica!

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    kingpin (18-02-2018)

  21. Powrót do góry    #737
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Juz sie balem

    jednak calego syfu wyciac admini rady nie dali
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #738
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    995
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Dobry Wieczór! Jak dobrze Was widzieć

  23. Powrót do góry    #739
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Ja także już myślałem, że to forum nie odżyje. Cieszę się że znów można z Wami porozmawiać. Bardzo pozytywne jest to, że po tak niedługim czasie po reaktywacji już tyłu forumowiczów się zameldowało.

    Ps.


    Z tego co wysłuchałem, to Frątczak podczas oficjalnej prezentacji drużyny w hali na Bema, stwierdził, że Paweł jako nasz nowy kapitan dostaje nr 9.
    Jeżeli to będzie zrealizowane w rzeczywistości to obstawiam, że 10 otrzyma starszy Holder.
    Jeżeli będzie kontynuował zeszłoroczną formę to numer dla niego odpowiedni, ale jeśli coś u niego ruszy do przodu (dołączył do tego teamu Hancock&Haj Racing, może go ogarną sprzętowo ) to powinien jechać z juniorem, wtedy pod 10 Iversen, 11 Doyle, 12 Holta.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 19-02-2018 o 14:04

  24. Powrót do góry    #740
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jeżeli będzie kontynuował zeszłoroczną formę to numer dla niego odpowiedni, ale jeśli coś u niego ruszy do przodu (dołączył do tego teamu Hancock&Haj Racing, może go ogarną sprzętowo ) to powinien jechać z juniorem, wtedy pod 10 Iversen, 11 Doyle, 12 Holta.
    PUK pod 10? No nie wiem - to nie jest za dobry startowiec i jeszcze go 10 poczęstować?! Chris z reguły dobrze startował na MA z zewnętrznych więc powinien sobie poradzić.

  25. Powrót do góry    #741
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    witam w pracy nudy i mowie sobie a sprawdze czy forum dziala a tu czary mary i jest
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  26. Powrót do góry    #742
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    PUK pod 10? No nie wiem - to nie jest za dobry startowiec i jeszcze go 10 poczęstować?! Chris z reguły dobrze startował na MA z zewnętrznych więc powinien sobie poradzić.
    Tyle że Puk to jedyny oprócz Holty zawodnik z drużyny, który może coś zdziałać po przegranym starcie (to pokazują statystyki ubiegłoroczne, reszta to typowi startowcy, jak wyjdą tak dojadą), także umieszczenie tych dwóch zawodników pod teoretycznie gorszymi numerami (przynajmniej na torze domowym), pozwoliłoby wyciągnąć maksa z drużyny, przynajmniej teoretycznie

  27. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Krzyśka również bym pod startowcow nie podpi

    Krzyśka również bym pod startowcow nie podpinal. Jemu akurat nie tak często zdarzało się w poprzednim roku dojechać do mety na pozycji wywalczonej po starcie. Często był mijany, rzadziej sam mijał,choc i to mu się zdarzało. Raz nawet całkiem spektakularnie, gdy rozprawil się z Kołodziejem i Nickusiem. Akcja powinna być nominowana do akcji roku,ale nie była. Pewnie dlatego, że sam Chris nie wiedział jak to zrobił.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #744
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Z innej beczki - elanowcy podobno zawarli (bądź wkrótce do tego dojdzie) zgodę z kibolami spod znaku byka - będzie jeszcze na MA wesoło...

  29. Powrót do góry    #745
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    995
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Z innej beczki - elanowcy podobno zawarli (bądź wkrótce do tego dojdzie) zgodę z kibolami spod znaku byka - będzie jeszcze na MA wesoło...
    Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.....

  30. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Z innej beczki - elanowcy podobno zawarli (bądź wkrótce do tego dojdzie) zgodę z kibolami spod znaku byka - będzie jeszcze na MA wesoło...
    To w sumie nie jest zbyt istotne. Ten rok po ostatnich "wydarzeniach" i tak zapowiada się bardzo krwawo. Elana może po ostatnich klęskach pokąsać. Zapewne najbardziej ucierpią Janusze, kobiety i dzieci pod MA i na przystankach. Także trza będzie mieć oczy dookoła głowy. Panowie ! Zalecam siłownie przed sezonem

  31. Powrót do góry    #747
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Panowie ! Zalecam siłownie przed sezonem
    Dasz radę sam przeciwko dwudziestu?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Raz kiedyś przegrałem pod Odnową. Jednak Elanowców było chyba więcej niż dwudziestu (wtedy nawet jeszcze chyba nie było konfliktu między kibolami).
    W sumie wyszedłem z tego bez szwanku, tylko z lekko przeciętą wargą. No jeden kolega "trochę" mi pomógł i rywale dali dyla w las

    Na dzień dzisiejszy te prawie 2 metry wzrostu mi zostały, ale chyba już za stary jestem i zdecydowanie mniej zaczepny.

  33. Powrót do góry    #749
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Z innej beczki - to ostatnio obiło mi się o uszy, że nasi juniorzy zostaną rzeczywiście porządnie dosprzętowieni. Stary Ząbik ma przy tym temacie biegać. Zobaczymy - byłoby bardzo dobrze gdyby to była prawda.
    Z naszych juniorów w tym roku jeden zostaje na wypożyczeniu, bodajże w Gnieźnie. Mam nadzieję, że Krakowiak tam się ogarnie i jeszcze do nas wróci za rok (jeszcze chyba 3 lata na juniorce przed nim).

  34. Powrót do góry    #750
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Raz kiedyś przegrałem pod Odnową. Jednak Elanowców było chyba więcej niż dwudziestu (wtedy nawet jeszcze chyba nie było konfliktu między kibolami).
    W sumie wyszedłem z tego bez szwanku, tylko z lekko przeciętą wargą. No jeden kolega "trochę" mi pomógł i rywale dali dyla w las

    Na dzień dzisiejszy te prawie 2 metry wzrostu mi zostały, ale chyba już za stary jestem i zdecydowanie mniej zaczepny.
    Maładiec

  35. Powrót do góry    #751
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Dobrze,że ruszyło .... ufff będzie można od nowa drzeć koty... z innymi ośrodkami

  36. Powrót do góry    #752
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Z innej beczki - elanowcy podobno zawarli (bądź wkrótce do tego dojdzie) zgodę z kibolami spod znaku byka - będzie jeszcze na MA wesoło...
    cześć sąsiady. Dobrze,ze forum wrócilo do żywych.
    Co do poruszanego tematu kontaktów Elanowców z leszczyńskimi Bykami, coś jest na rzeczy skoro sami o tym wspominali na swoim fejsbuku.
    Odwiedzili zawody na Tor-Torze, dwa tygodnie temu wpadii na prezentacje zespołu do Grudziądza. takze ciągnie wilka do lasu czyli na żużel.
    W Grudziądzu mają kumpli z miejscowego fc Widzewa , ktorzy również byli obecni z nimi na zawodach "lodowego" żużla w Waszym mieście i pod halą przy okazji imprezy GKM.
    Także mecze z Unią Leszno moga być "ciekawe" pod tym wzgledem zarówno u Was , jak i u nas..

  37. Powrót do góry    #753
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Krzyśka również bym pod startowcow nie podpi

    Krzyśka również bym pod startowcow nie podpinal. Jemu akurat nie tak często zdarzało się w poprzednim roku dojechać do mety na pozycji wywalczonej po starcie. Często był mijany, rzadziej sam mijał,choc i to mu się zdarzało. Raz nawet całkiem spektakularnie, gdy rozprawil się z Kołodziejem i Nickusiem. Akcja powinna być nominowana do akcji roku,ale nie była. Pewnie dlatego, że sam Chris nie wiedział jak to zrobił.
    No właśnie statystyki pozycji wywalczonej/straconej wskazują że Chris to typowy startowiec, obok Doyle'a, czy Pawła (wywalczył w sumie, -4 punkty na dystansie na przestrzeni sezonu, Doyle -3, Paweł 0 ).

  38. Powrót do góry    #754
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    No właśnie statystyki pozycji wywalczonej/straconej wskazują że Chris to typowy startowiec, obok Doyle'a, czy Pawła (wywalczył w sumie, -4 punkty na dystansie na przestrzeni sezonu, Doyle -3, Paweł 0 ).
    Dla mnie -4 Holdera bardziej oznacza, że miał słaby miniony sezon i częściej go objeżdżano niż on sam kogoś mijał, a nie że jest typowym startowcem - bo moim zdaniem nie jest (pewnie w sezonie 2016 to byłoby +4).
    Zresztą skąd Wy bierzecie takie szczegółowe statystyki?!

  39. Powrót do góry    #755
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Dla mnie -4 Holdera bardziej oznacza, że miał słaby miniony sezon i częściej go objeżdżano niż on sam kogoś mijał, a nie że jest typowym startowcem - bo moim zdaniem nie jest (pewnie w sezonie 2016 to byłoby +4).
    Zresztą skąd Wy bierzecie takie szczegółowe statystyki?!

    Chodziło mi głównie o porównanie z zawodnikami najskuteczniejszymi w lidze na trasie, według tych samych statystyk Holta (+20), Madsen(+15) Iversen (+12) czy Protasiewicz (+10) to nie są startowcy, a konkretniej z Holtą i Iversenem w kontekście tego, że startuje od nich dużo lepiej, bo wykręca porównywalną średnią, nie zdobywając punktów po trasie, a wręcz dając się mijać od czasu do czasu. A te statystyki były publikowane na tt statystyka nc+ na koniec sezonu.
    Jeżeli zawodnik wykręcą jakąś tam średnią, nie zdobywając punktów na trasie, to przecież musi mieć start, nie ma innej możliwości

  40. Powrót do góry    #756
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Rzeczywiście na tt Rafała Gurgurewicza są te statystyki o których piszesz.
    Góra zestawienia:
    [+20] Rune Holta (Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa)
    [+15] Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa)
    [+12] Niels Kristian Iversen (Cash Broker Stal Gorzów)
    [+10] Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
    [+10] Fredrik Lindgren (ROW Rybnik)
    [+7] Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
    [+6] Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
    [+6] Artem Laguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
    [+6] Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)

    Dół:
    [-12] Woźniak
    [-10] Kaczmarek
    [-8] Kubera
    [-7] Pedersen
    [-6] Polis
    [-6] Kopeć-Sobczyński

    Cały KS Toruń za 2017:
    [-10] Kaczmarek
    [-6] Kopeć-Sobczyński
    [-4] Walasek
    [-4] Ch. Holder
    [-2] Miedziński
    [-1] J. Holder
    [0] Przedpełski
    [+1] MJJ
    [+2] Hancock

  41. Powrót do góry    #757
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak by Buszmen wiedział że forum żyje to by wan napisał, że średnie, statystyki są dla lamusów

  42. Powrót do góry    #758
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Jak by Buszmen wiedział że forum żyje to by wan napisał, że średnie, statystyki są dla lamusów
    No i miałby rację - bo ja jestem taki żużlowy "lamus"

  43. Powrót do góry    #759
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zobaczcie ilu ludzi przyszlo na montowanie nowych band.Szok.

    http://torun.wyborcza.pl/torun/7,487...mg&a=184&c=111
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    ARJ (14-03-2018)

  45. Powrót do góry    #760
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zobaczcie ilu ludzi przyszlo na montowanie nowych band.Szok.

    http://torun.wyborcza.pl/torun/7,487...mg&a=184&c=111
    Witam Wszystkich! jak dobrze znow tu byc!
    się nie dziwie ze tyle gapiów jak takie monterki przyjechaly! zdalby ktos relacje! one braly te wentyle do ust i dmuchaly czy mialy jakies pompki? Jacek klepal po pupach czy tylko radzil jak sprawnie nabierac powietrze i jak najbardziej efektywnie oddawac je do wnetrza amortyzacyjnych megawynalazkow wspolczesnego krola sportow motorowych?

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    kingpin (22-02-2018)

  47. Powrót do góry    #761
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cześć i czołem!

    Coś się popieprzyło z forum, bo moje dane logowania przestały działać. Był chyba powrót do stanu sprzed tysiąca lat, bo poza hasłem forum zapamiętało jakiś prehistoryczny e-mail. I weź tu teraz człowieku odzyskuj dostęp do starego maila, żeby odzyskać dostęp do konta...

    Tak czy inaczej miło Was znowu widzieć

    PS. Tylko Rysiu jest prawdziwy!

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    kingpin (22-02-2018)

  49. Powrót do góry    #762
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    Witam Wszystkich! jak dobrze znow tu byc!
    się nie dziwie ze tyle gapiów jak takie monterki przyjechaly! zdalby ktos relacje! one braly te wentyle do ust i dmuchaly czy mialy jakies pompki? Jacek klepal po pupach czy tylko radzil jak sprawnie nabierac powietrze i jak najbardziej efektywnie oddawac je do wnetrza amortyzacyjnych megawynalazkow wspolczesnego krola sportow motorowych?
    Nasz klub jest profesjonalny - dmuchać mogły tylko te ze specjalnymi uprawnieniami. Wcześniej był przeprowadzany test sprawnościowy:

    https://youtu.be/SEoF861m0o0

  50. Powrót do góry    #763
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Dzisiaj na PS info o możliwości powrotu KSMu:

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...blizej/8s4lqy9

    Moim zdaniem fatalny pomysł. Wprowadzenie KSMu będzie świadczyło o tym, że nasi prezesi to chłopcy w krótkich spodenkach, których trzeba trzymać za rączkę żeby sobie krzywdy nie zrobili jak dostaną więcej pieniędzy.

  51. Powrót do góry    #764
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Dzisiaj na PS info o możliwości powrotu KSMu:

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...blizej/8s4lqy9

    Moim zdaniem fatalny pomysł. Wprowadzenie KSMu będzie świadczyło o tym, że nasi prezesi to chłopcy w krótkich spodenkach, których trzeba trzymać za rączkę żeby sobie krzywdy nie zrobili jak dostaną więcej pieniędzy.
    Przecież marynarki cały czas coś zmieniają , oni po to funkcjonują , by zmianę popychać zmianą. Z prostego żużla zrobili jakieś monstrum
    jeśli chodzi o regulamin.
    KSM ma akurat zaletę , jeśli chodzi o wyrównane rozgrywki , ale wadą jest sztuczne budowanie składów.
    Zresztą KSM już był , póżniej go nie było , znów wrócił by niebawem go wykopać , był więc czas by dostrzec czy ma więcej wad czy zalet ,
    ale marynary cały czas muszą coś zmieniać , ot taka ich natura.

  52. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    KSM ma akurat zaletę , jeśli chodzi o wyrównane rozgrywki ,
    A kto powiedział, że rozgrywki musza być wyrównane ? A w ogóle to mit jakiś jest, że KSM wyrównuje rozgrywki. W żużlu zawodnik w jednym sezonie jest w TOP 10, a w następnym sezonie, z różnych przyczyn, ląduje w okolicach 30 miejsca w statystykach SE. KSM to zło w żużlu. Dziwię się, ze w ogóle jest o tym gadka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •