Strona 106 z 168 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,770 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #4726
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie wiem, czy ktoś widział wypowiedzi po meczu Czewa - ZG, ale mnie ucieszył wywiad z Miedziakiem i to jak z pełnym przekonaniem mówił, że "czuje się po prostu dobrze". I faktycznie w jego przypadku przeprowadzka była dobrym ruchem i bynajmniej nie dlatego, że w Toruniu było jakoś źle. Ale mam wrażenie, że potrzebował tego od kilku lat i rozważał to nie od tego sezonu, a zawsze z wygody/przyzwyczajenia zostawał w "ciepłym kącie". Zdobył się wreszcie i stąd to dobre samopoczucie. Plus wiadomo, tam presja i uwaga na nim dużo mniejsza.

    Paweł jest na innym etapie kariery i tu akurat nie uważam, aby to mu coś dało.

    ps. No jakby miał być Hampel, to Kaczmarek daje ten sam efekt
    Miedziński to jest bardzo dobry żużlowiec z jajami do tego sportu. O PP tego powiedzieć nie można.

  2. Powrót do góry    #4727
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Pisanie, że pozbyli się w klubie Adriana "lekką ręką" to jest naprawdę poważna indolencja umysłowa.

    Adrian zrobił to co powinien zrobić i wyszło mu na dobre. Ja mu życzę sukcesów, gdziekolwiek, bo to ostani Apatorianin.
    Teraz czas na starszego z braci Holderów.
    To jak z tym Miedziakiem w końcu było, bo podajecie sprzeczne wersje, albo nie ogarniasz tej frazy. Skoro przez lata "zawodził" i przedłużano z nim umowę, tylko ze względu na fakt bycia wychowankiem, nikt chyba szat z powodu jego odejścia nie rozdzierał. Co więcej obie strony wydawały się zadowolone z obrotu sytuacji, wspólna konferencja w atmosferze przyjaźni, wystarczy porównać z jakim gorzkim żalem pożegnano Vacula. Zakontraktowanie Holty było jasnym sygnałem: mamy lepszego niż Adrian pewniaka do składu. Już w poprzednich sezonach rozważano inne opcje, ale przeważyło przywiązanie sporej części widowni, podobnie zresztą w przypadku starego Holdera. Pewnie też będą mieli z nim "ciężkie ręce" jak z Adrianem.

    Ja też mu kibicuje bez względu gdzie jeździ. Wydaje mi się, że dla dobra własnej kariery powinien zdedydować się na ten krok wcześniej.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  3. Powrót do góry    #4728
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta





    Podobnie systuacja ma sie z Pawlem.
    W koncu cos u niego moze ruszylo,ale dwa lata musielismy patrzec na jego sportowa degrengolade.
    Wszyscy sie tym przejmowali tylko nie on.On byl zadowolony jak zdobyl 6 pkt.Kur..a, szczyt marzen normalnie.
    Teraz ma ciezko,fakt,sam kilku decyzji Gajewskiego i Fratczaka nie rozumialem co wyrazalem rowniez na forum ,ale moze gdyby nie jego sportowy zjazd dwa-trzy lata temu,dzis nie byloby w druzynie Holty
    lub mlodego Holdera.
    Co mieli robic dzialacze patrzac na wiecznie usmiechnietego Pawla,ktory staczal sie za kazdym meczem,ale byl w sumie zadowolony.
    Od lat najwieksza prace Pawel wykonuje w przerwie ligowej.Jest obwieszony jak choinka,tylko na tor ma to dosc slabe przelozenie.
    Bede go bronil,tak jak bronilem Miedziaka,bo to nasze chlopaki,ale to nie znaczy,ze mam klapki na oczach i ktos,np. Ty
    mi wmowi,ze oni doznali niewiadomo jakiej krzywdy w tym klubie.Czesto bylo wrecz odwrotnie.To oni swoja postawa klub i kibicow krzywdzili,bo przez
    swoja slaba czy nieodpowiedzialna jazde przynosili wszystkim wymierne straty.
    Słaba ta analiza ograniczająca się tylko do braku ambicji. W zimie nie jest tylko choinką, a fizycznie przygotowany do sezonu jest dobrze. Jego główne problemy, które było widać zaczeły się od momentu kiedy Johns zaczął przygotowywać jakieś szroty. Można napisać że powinien zmienić szybko tunera, ale niestety ten rynek to nie supermarket gdzie można sobie kupić co się chce. Drzwi tam się otwierają tylko dla dużych nazwisk. Taki Hancock w zeszłym roku szybko wszedł do Cierpic ale już Jabłoński musi czekać na miejsce. Pewnie dlatego cały czas startuje Paweł na Johnsie, licząc na jego powrót. Zresztą co ostatnio widać jest nadzieja. Kolejna kwestia o której się mało mówi to to że zaliczył w przeciągu kilku lat dość trudnych upadków. Jakiś wielkich kontuzji z tego nie było ale sytuacje wyglądały naprawdę groźnie. Vaculik 2015, Anglia 2016, Anglia Riss 2017, Lindgren 2017. Wszystko to nie uslizgi to konkretne pie.....cia. Są terminatorzy co na nich to nie robi wrażenia ale u większości żużlowców to zostawia ślady. Dlatego wczoraj jak Pawlicki głupio wjechał w Pawła prawie mnie szlag nie trafił. Może odjechać pierwszy sezon od dawna bez "efektownego" dzwona a tu taka bezsensowna sytuacja.
    Paweł na przyszły sezon powinien szukać klubu gdzie będzie miał pewne miejsce w składzie. Gdyby w tym roku był na miejscu np. Musielaka to jego jazda byłaby dużo lepsza a i Włókniarz byłby kandydatem do majstra. A tak zamiast polepszać formę to walczy od 2 lat od kolejny mecz , kolejny bieg.

  4. Powrót do góry    #4729
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Moim zdaniem Paweł dostanie propozycje słabego kontraktu, za słabą jazdę i najprawdopodobniej odejdzie. Zwłaszcza, że będziemy znów celować w silnego rezerwowego (najlepiej jakby został Jack) i w tej sytuacji nie ma dla niego sensu znów zostawać jako ten pierwszy do zmiany.
    Pewnie jest jeszcze inny - mało prawdopodobny scenariusz, że pozyskamy silnego Polaka i znajdzie się miejsce zarówno dla Pawła i Jacka w pierwszym składzie.
    Zobaczymy jak ułoży się rynek transferowy, lepiej jakby do SE dostał się Rybnik niż Lublin.

  5. Powrót do góry    #4730
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Według mojego piekarza Łaguta już jest u nas dwiema nogami, jak to prawda
    to albo Holderowie aut albo Doyle, Nils chyba podpisał na 2 lata.

  6. Powrót do góry    #4731
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Proszę Cię, nie rób nam tego. Może dla rozładowania negatywnych emocji założ już nowy wątek Apatora, póki jeszcze Paweł ma toruński kevlar, bo za parę miesięcy może to brzmieć jak szczyt hipokryzji. Ja tam się cieszę, że Miedziak odszedł, bo w końcu jedzie na miarę swoich możliwości, nie tylko walecznie, ale i skutecznie. Zagadka frekwencji w Czewie rozwiązana. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek zawiódł, zawsze zostawiał serce na torze i jakby nie patrzeć Get Łell zawdzięcza mu w sporej mierze jedyny medal DMP. Tyle razy wsiadał na motor dla drużyny mimo kontuzji, ale widocznie to było za mało i Nadgarstek jest bardziej niezawodny.
    Moze i zaloze nowy watek Apatora,ale jak tak zabraknie Pawla, Ty pewnie nie bedzie sie w nim udzielal,wiec nie wiem czy warto.
    Bez Ciebie, tego ciaglego jojczenia i plucia na wszystko co z klubem zwiazane juz nie bedzie to samo.
    Moze tez Nadgarstek odejdzie i wtedy to juz wogule wszystko dla Ciebie straci sens,bo czym sie chlopie bedziesz tak ladnie nakrecal?

    Wiem,ze nie przypominasz sobie aby kiedys Adrian zawiodl,jego slabych meczy i bezsensownych akcji ale pewnie jednym tchem bys wymienil slabe mecze Doyla czy Holdera.
    To ma nawet w medycynie swoja nazwe.

    Ogolnie to spodziewalem sie bardziej merytorycznej odpowiedzi z Twojej strony,ale pewnie znowu czekasz az cie Semen wyreczy.



    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Słaba ta analiza ograniczająca się tylko do braku ambicji. W zimie nie jest tylko choinką, a fizycznie przygotowany do sezonu jest dobrze. Jego główne problemy, które było widać zaczeły się od momentu kiedy Johns zaczął przygotowywać jakieś szroty. Można napisać że powinien zmienić szybko tunera, ale niestety ten rynek to nie supermarket gdzie można sobie kupić co się chce. Drzwi tam się otwierają tylko dla dużych nazwisk. Taki Hancock w zeszłym roku szybko wszedł do Cierpic ale już Jabłoński musi czekać na miejsce. Pewnie dlatego cały czas startuje Paweł na Johnsie, licząc na jego powrót. Zresztą co ostatnio widać jest nadzieja. Kolejna kwestia o której się mało mówi to to że zaliczył w przeciągu kilku lat dość trudnych upadków. Jakiś wielkich kontuzji z tego nie było ale sytuacje wyglądały naprawdę groźnie. Vaculik 2015, Anglia 2016, Anglia Riss 2017, Lindgren 2017. Wszystko to nie uslizgi to konkretne pie.....cia. Są terminatorzy co na nich to nie robi wrażenia ale u większości żużlowców to zostawia ślady. Dlatego wczoraj jak Pawlicki głupio wjechał w Pawła prawie mnie szlag nie trafił. Może odjechać pierwszy sezon od dawna bez "efektownego" dzwona a tu taka bezsensowna sytuacja.
    Paweł na przyszły sezon powinien szukać klubu gdzie będzie miał pewne miejsce w składzie. Gdyby w tym roku był na miejscu np. Musielaka to jego jazda byłaby dużo lepsza a i Włókniarz byłby kandydatem do majstra. A tak zamiast polepszać formę to walczy od 2 lat od kolejny mecz , kolejny bieg.
    Wszystko to prawda,ale sam przyznasz,ze postawa Pawla ,szczegolnie w zeszlym roku byla zadziwiajaca.
    Tegoroczny sezon tez zaczal od zadowolenia ze zdobytych 5 pkt w Gorzowie.Na szczescie sie ogarnal i
    juz nie udziela glupich wywiadow.

    Na przykladzie Musielaka widac,ze zapewnione miejsce w skladzie tez niekoniecznie musi byc zbawienne.
    Nie wiem jak by podzialalo na Pawla,byc moze pomogloby w szybszym powrocie do lepszego scigania ale
    z drugiej strony na osiolkach mogloby ten kryzys jeszcze poglebic.
    Byc moze odsuniecie od skladu dalo mu wlasnie tego kopa do ciezszej pracy w warsztacie,co pomalu przynosi efekty.
    Najgorsze co teraz Pawel moglby zrobic to foch i odejscie z Torunia z poczuciem krzywdy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-08-2018 o 08:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #4732
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Według mojego piekarza Łaguta już jest u nas dwiema nogami, jak to prawda
    to albo Holderowie aut albo Doyle, Nils chyba podpisał na 2 lata.
    No powiedz, że Grisza.
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #4733
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Watpie.
    Mrozek nie jest w ciemie bity.
    Na 100% ma kontrakt z Grisza tak zabezpieczony ,ze usmiechnietemu nie bedzie sie opalcalo kombinowac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #4734
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Mówił o tym mądrzejszym z braci.

  10. Powrót do góry    #4735
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Jest jeszcze Paweł Łaguta...

    ...który w przypadku pożegnania z braćmi Holderami pasowałby idealnie pod nr 8
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Powrót do góry    #4736
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    no to z tych dwoch pakietow pakiet Łagutowy bylby chyba lepszy `
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #4737
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wiem,ze nie przypominasz sobie aby kiedys Adrian zawiodl,jego slabych meczy i bezsensownych akcji ale pewnie jednym tchem bys wymienil slabe mecze Doyla czy Holdera.
    To ma nawet w medycynie swoja nazwe.
    Mi wystarczy porównać aktualną jazdą Miedziaka, płynną, bez desperackich akcji do tej z poprzednich sezonów, żeby wiedzieć, że coś z tym toruńskim klubem jest nie tak. Jeśli taka konstatacja to dla Ciebie to plucie, może też pora zmienić okulistę? Szkoda czasu na merytoryczną, konstruktywną krytykę, skoro to tylko jojczenie. Na bolączki słabszej formy zawodników, brak postępów młodzieży, zarząd ma od lat prostą receptę, wypyerdolić kogo trzeba i kupić nowe "nazwisko". Kibicom zaś to pasuje, jak przestawienie konfiguracji towarów w supermarkecie. Byle opakowanie było żółto-niebiesko-białe, bo to szefostwu pomaga w sprzedaży.

    To tyle, może pora rzeczywiście na kolejny dłuższy spacer i odpoczynek od forum. Co prawda dwa mecze jeszcze zostały, ale większość już wydaje się być spełniona kolejnym udanym sezonem w wykonaniu Doyla czy Holdera, na czele z fachowcem od kibli. Nie będę przeszkadzał w snuciu mocarstwowych planów na sezon 2019 i kontemplowaniu następnych genialnych ruchów transferowych panów Krużyńskiego i Termińskiego, czy ktokolwiek pociąga za sznurki w tym interesie. Powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 16-08-2018 o 10:44
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  13. Powrót do góry    #4738
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    No popatrz,taki Doyle,MJJ czy nawet Pawel nie ma i nie mial nigdy problemow z plynny jazda w barwach Torunia.
    Cuda na kiju.Tylko Adrian mial,kazdy wie dlaczego ,ale Ty musisz oczywiscie wymyslac historyjke pasujaca pod
    swoje teorie.Bardzo to plytkie.Nie wiem kogo chcesz do tych zlotych mysli przekonac.
    Proponuje objazd z wykladami po okolicznych przedszkolach i zlobkach.Tam moze uzyskasz poklask.

    Co do focha i odpoczynku od forum,to kurcze ,nie rob nam tego,prosze!
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #4739
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Według mojego piekarza Łaguta już jest u nas dwiema nogami, jak to prawda
    to albo Holderowie aut albo Doyle, Nils chyba podpisał na 2 lata.
    Doyle podpisał na dwa lata, PUK na rok, ale z szumnymi zapowiedziami ze strony Frątczaka że współpraca będzie długa, poza tym te dwuletnie kontrakty za wiele nie znaczą, ciekawe z tym Łagutą, na pewno byłoby to w końcu konkretne wzmocnienie, jeśli przyszedłby za Holdera, Iversena, no chyba że piszesz o Griszy

  15. Powrót do góry    #4740
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Jak sie Grudziadz utrzyma,ciezko bedzie Lagute stamtad wydrzec.
    Oczywiscie pieniadze robia swoje i jesli w Grudziadzu nie bedzie
    tematu wzmocnien,tak aby w koncu urealnic szanse na PO i dac zawodnikom
    4 mecze wiecej,moze sie udac.
    Jednak bylbym ostrozny.
    Rok temu tez piekarnie donosily,ze Hampel nie tylko jedna noga w Toruniu.
    Tak dlugo jak nie ma podpisu,tak dlugo nie ma na co liczyc a Laguta
    w przeszlosci juz dal wyraz co dla niego znaczy byc po slowie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #4741
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No popatrz,taki Doyle,MJJ czy nawet Pawel nie ma i nie mial nigdy problemow z plynny jazda w barwach Torunia.
    Cuda na kiju.Tylko Adrian mial,kazdy wie dlaczego ,ale Ty musisz oczywiscie wymyslac historyjke pasujaca pod
    swoje teorie.Bardzo to plytkie.Nie wiem kogo chcesz do tych zlotych mysli przekonac.
    Proponuje objazd z wykladami po okolicznych przedszkolach i zlobkach.Tam moze uzyskasz poklask.

    Co do focha i odpoczynku od forum,to kurcze ,nie rob nam tego,prosze!
    Paweł ma ostatnio w Toruniu problem z jakąkolwiek jazdą, co dopiero płynną, ale Ty dalej sobie kpij i napinaj dla poklasku w necie. To nie żaden foch, po prostu uwierz na słowo, poza forum też jest życie i to dużo ciekawsze. IMHO lepiej iść np. obejrzeć zawody przedszkolaków niż produkować się w necie na temat paru gości udających "miłość do klubu", ale jak to piszą teraz w poradnikach medycznych... de gustibus non disputandum est. Pozdrawiam, udanych wakacji.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  17. Powrót do góry    #4742
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nice lepsze od SE,banal,ze duzo ciekawsze zycie poza forum...kuswa niezly z Ciebie masochista.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #4743
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,834
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Nie wiem coście się tak uczepili tego, że Miedziak jeździł jak jeździł przez to, że był w Toruniu.
    Tak naprawdę w zeszłym sezonie wychodził na prostą po swoich przygodach a potem przyszła... nie inaczej, kontuzja.

    W ogóle śmieszy mnie to przywiązywanie formy do tego jak ktoś jeździ w polskim klubie. Oni tu często jadą jeden trening przed meczem i sam mecz.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    kingpin (16-08-2018)

  20. Powrót do góry    #4744
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Nie wiem coście się tak uczepili tego, że Miedziak jeździł jak jeździł przez to, że był w Toruniu.
    Tak naprawdę w zeszłym sezonie wychodził na prostą po swoich przygodach a potem przyszła... nie inaczej, kontuzja.

    W ogóle śmieszy mnie to przywiązywanie formy do tego jak ktoś jeździ w polskim klubie. Oni tu często jadą jeden trening przed meczem i sam mecz.
    Miedziak w poprzednim sezonie co mecz notował upadek, przeważnie z własnej winy i zbierał literki, widać było nadmiar ambicji, jakby chciał coś udowodnić, teraz jedzie dużo bardziej spokojnie, różnica jest wyraźna, co przekłada się na lepsze zdobycze i Miedziak jedzie lepiej w tym momencie, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać przed sezonem.
    Zgadzam się że klub może wpływu na to nie ma bezpośrednio, ale od momentu gdy Miedziak poszedł do Czewy to był parasol ochronny nad Miedziakiem ze strony mediów (pewnie dzięki Cieślakowi, raczej nikt by się nie odważył krytykować jego zawodnika) i zamiast czytać o sobie jakie to ma problemy, i gdzie powinien się udać, mógł w spokoju przygotowywać się do sezonu, zmienił się też odbiór Miedziaka przez kibiców, ma po prostu spokój, którego u nas nikt mu zapewnić nie potrafił.

  21. Powrót do góry    #4745
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Miedziak w poprzednim sezonie co mecz notował upadek, przeważnie z własnej winy i zbierał literki, widać było nadmiar ambicji, jakby chciał coś udowodnić, teraz jedzie dużo bardziej spokojnie, różnica jest wyraźna, co przekłada się na lepsze zdobycze i Miedziak jedzie lepiej w tym momencie, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać przed sezonem.
    Zgadzam się że klub może wpływu na to nie ma bezpośrednio, ale od momentu gdy Miedziak poszedł do Czewy to był parasol ochronny nad Miedziakiem ze strony mediów (pewnie dzięki Cieślakowi, raczej nikt by się nie odważył krytykować jego zawodnika) i zamiast czytać o sobie jakie to ma problemy, i gdzie powinien się udać, mógł w spokoju przygotowywać się do sezonu, zmienił się też odbiór Miedziaka przez kibiców, ma po prostu spokój, którego u nas nikt mu zapewnić nie potrafił.
    No tak - Termos chyba nawet zapowiadał jakieś kroki prawne w obronie Miedziaka przed hienami typu Osłafiński. Obawiam się jednak, że na samych zapowiedziach się skończyło.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #4746
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Mnie zastanawia dlaczego Aleks nie jeździ w DMPJ(prócz toruńskiej rundy), albo chociaż w dzisiejszej rundzie Nice Cup.
    W zeszłym roku prezentował się bardzo słabo, ale w ostatnich młodzieżowych zawodach na MA widać było w jego jeździe spory postęp.
    Szkoda,że nie startuje częściej, kiedy jak nie teraz ma pobierać nauki.

    EDIT: Kiedyś idealną szkołą żużlowego rzemiosła były zawody z cyklu PLM.
    Brakuje i to bardzo tych zawodów, czy naprawdę nie ma wśród pomorskich klubów woli reaktywowania tych zawodów? Stawkę można byłoby uzupełnić zawodnikami z Gniezna, Piły czy Łodzi. Wystarczy trzynastu chłopaków by rozegrać turniej w trzynastu czteroosobowych biegach...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 16-08-2018 o 18:29
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #4747
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Według mojego piekarza Łaguta już jest u nas dwiema nogami, jak to prawda
    to albo Holderowie aut albo Doyle, Nils chyba podpisał na 2 lata.
    Ja wiem o jeszcze jednej rzeczy - Pani Honorata spotkała się z naszym zarządem odnośnie przyszłego sezonu.

  24. Powrót do góry    #4748
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Ja wiem o jeszcze jednej rzeczy - Pani Honorata spotkała się z naszym zarządem odnośnie przyszłego sezonu.
    to ja w ciemno obstawie, że Pani Honorata to ma tego lata więcej przystanków niż Lato z Radiem
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Semen (17-08-2018)

  26. Powrót do góry    #4749
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Ja wiem o jeszcze jednej rzeczy - Pani Honorata spotkała się z naszym zarządem odnośnie przyszłego sezonu.
    To ja stawiam, że Pani Honorata dogada się z toruńskim klubem i tam będzie startować... Natomiast Patryk w Falubazie zostanie...

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Dominik (16-08-2018)

  28. Powrót do góry    #4750
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    To ja stawiam, że Pani Honorata dogada się z toruńskim klubem i tam będzie startować... Natomiast Patryk w Falubazie zostanie...
    Daj chłopakom dokończyć orgazm.

  29. Powrót do góry    #4751
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mnie zastanawia dlaczego Aleks nie jeździ w DMPJ(prócz toruńskiej rundy), albo chociaż w dzisiejszej rundzie Nice Cup.
    W zeszłym roku prezentował się bardzo słabo, ale w ostatnich młodzieżowych zawodach na MA widać było w jego jeździe spory postęp.
    Odpowiedź może być tylko jedna. Nikt poza IKSem i Koscielskim nie jest i nie był brany pod uwagę jeśli chodzi o przyszłoroczne starty. Pozostali są tu tylko na sztukę. Zdali licencję, klub nie zapłacił kary za brak wyszkolonych zawodników i wszystko jest teraz cacy.
    A nie jeżdżą po to, by nie okazało się że są aby na tym samym poziomie co Igor i Marcin, zwłaszcza że ten drugi robi tylko po 4 punkty w imprezach młodzieżowych.

    P.s widziałem ostatnio zawody dla dzieciakow w Gdańsku. Ten nasz Nikos Czmut na tle starszych chlopaczkow i Duńczyków pojechał baaaardzo ładnie.

  30. Powrót do góry    #4752
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Odpowiedź może być tylko jedna. Nikt poza IKSem i Koscielskim nie jest i nie był brany pod uwagę jeśli chodzi o przyszłoroczne starty. Pozostali są tu tylko na sztukę. Zdali licencję, klub nie zapłacił kary za brak wyszkolonych zawodników i wszystko jest teraz cacy.
    A nie jeżdżą po to, by nie okazało się że są aby na tym samym poziomie co Igor i Marcin, zwłaszcza że ten drugi robi tylko po 4 punkty w imprezach młodzieżowych.
    zdaja licencje na sztuke, zeby nie bylo kar. Nawet Cieslak zlapal sie za lysy leb widzac poziom licencyjnego egzaminu. A ty piszesz o poziomie Xa czy Koscielskiego.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #4753
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Ktos chce sie zabrac do Wrocka?

  32. Powrót do góry    #4754
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Daj chłopakom dokończyć orgazm.
    A co? Bierzesz z połykiem, czy wypluwasz?
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #4755
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    To ja stawiam, że Pani Honorata dogada się z toruńskim klubem i tam będzie startować... Natomiast Patryk w Falubazie zostanie...
    Nie napisałem że Patryk w Toruniu, tylko tyle co wiem że Pani Honorata była w Toruniu na rozmowach z zarządem, przedstawiła warunki jakie Patryk chciałby otrzymać a zarząd przystał na to. Podejrzewam że do podpisania kontraktu jeszcze długa droga, ale takie rozmowy już się odbyły.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kielpin za jego przydatny post!

    el_kwas (16-08-2018)

  35. Powrót do góry    #4756
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    zdaja licencje na sztuke, zeby nie bylo kar. Nawet Cieslak zlapal sie za lysy leb widzac poziom licencyjnego egzaminu. A ty piszesz o poziomie Xa czy Koscielskiego.
    Koscielski jest tego poziomu bardzo blisko. Zresztą jak ktoś obserwuje wyniki DMPJ to Marcinem przeważnie robi mniej punktów od Zielińskiego dla GKMu.
    QWA czy znowu opluwam swój klub....?

  36. Powrót do góry    #4757
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Nie napisałem że Patryk w Toruniu, tylko tyle co wiem że Pani Honorata była w Toruniu na rozmowach z zarządem, przedstawiła warunki jakie Patryk chciałby otrzymać a zarząd przystał na to. Podejrzewam że do podpisania kontraktu jeszcze długa droga, ale takie rozmowy już się odbyły.
    No Pacz Pan, zarząd przystał na to ?

    Biedna Honorata, mogła zawołać więcej, a zarząd i tak by przystał na to ?

    W sumie to niedobry ten zarząd, nic nie dał się potargować Pani Honoracie. To ...uj nie negocjacje były
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #4758
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Bierzcie Kolodzieja z jakims jego mlodym. Najlepszy z pakietow
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #4759
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Bierzcie Kolodzieja z jakims jego mlodym. Najlepszy z pakietow
    I to się nazywa Eureka ! dopiero Tylko weź tu teraz przeprowadź dzieciaka z Tarnowa do Torunia. Inaczej sobie tego nie wyobrażam,

  39. Powrót do góry    #4760
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Nie napisałem że Patryk w Toruniu, tylko tyle co wiem że Pani Honorata była w Toruniu na rozmowach z zarządem, przedstawiła warunki jakie Patryk chciałby otrzymać a zarząd przystał na to. Podejrzewam że do podpisania kontraktu jeszcze długa droga, ale takie rozmowy już się odbyły.
    Nie oni pierwsi robią objazd, nie ostatni. Nawet jak Dudek chce zostać w Falubazie, to musi taki Toruń odwiedzić by wiedzieć za ile ma chcieć zostać.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    kingpin (17-08-2018)

  41. Powrót do góry    #4761
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach

    icon24.gif

    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Nie napisałem że Patryk w Toruniu, tylko tyle co wiem że Pani Honorata była w Toruniu na rozmowach z zarządem, przedstawiła warunki jakie Patryk chciałby otrzymać a zarząd przystał na to. Podejrzewam że do podpisania kontraktu jeszcze długa droga, ale takie rozmowy już się odbyły.
    A nikt Tobie nie powiedział że negocjacje pani Honoraty to mit stworzony na tym forum

  42. Powrót do góry    #4762
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    A nikt Tobie nie powiedział że negocjacje pani Honoraty to mit stworzony na tym forum

    Tak jak mitem był powrót Doyla do Torunia, nawet rękę podał prezesowi ...... na do widzenia. Ładnie wam wtedy pokazał

  43. Powrót do góry    #4763
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Tak jak mitem był powrót Doyla do Torunia, nawet rękę podał prezesowi ...... na do widzenia. Ładnie wam wtedy pokazał
    Koldi Hampel Dudek to juz trwa zonglerka miedzy Lesznem i Toruniem. wiadomo ze zonglerami sa Dudi i Unia

  44. Powrót do góry    #4764
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No Pacz Pan, zarząd przystał na to ?

    Biedna Honorata, mogła zawołać więcej, a zarząd i tak by przystał na to ?

    W sumie to niedobry ten zarząd, nic nie dał się potargować Pani Honoracie. To ...uj nie negocjacje były
    Nie wiem co w tym dziwnego,ze sobie kpisz.
    Myslisz,ze pani Honorata nie jedzi po klubach i nie rozmawia?
    Kazdy ktoremu kontrakt sie konczy podejmuje rozmowy,co jeszcze
    nie oznacza,ze sie gdzies w Polske ruszy.
    Moze byc jak pisze kielpin,warunki ustalone jednak bez zadnych zobowiazan,beda
    sluzyc jako baza w negocjach z innymi,przede wszystkim z Tymczyszynem.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Bierzcie Kolodzieja z jakims jego mlodym. Najlepszy z pakietow
    O Kolodzieja apeluje od lat,ale wbrew temu co tu pisal polewaczka,nikt w zarzadzie mnie nie slucha a szkoda,bo jestem niepomylny.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    kielpin (17-08-2018)

  46. Powrót do góry    #4765
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Od razu nikt nie słucha, ja apelowałem o Frątczaka i o zgrozo wysłuchali :/

  47. Powrót do góry    #4766
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem co w tym dziwnego,ze sobie kpisz.
    Myslisz,ze pani Honorata nie jedzi po klubach i nie rozmawia?
    Kazdy ktoremu kontrakt sie konczy podejmuje rozmowy,co jeszcze
    nie oznacza,ze sie gdzies w Polske ruszy.
    Moze byc jak pisze kielpin,warunki ustalone jednak bez zadnych zobowiazan,beda
    sluzyc jako baza w negocjach z innymi,przede wszystkim z Tymczyszynem.



    O Kolodzieja apeluje od lat,ale wbrew temu co tu pisal polewaczka,nikt w zarzadzie mnie nie slucha a szkoda,bo jestem niepomylny.
    Dokładnie tak jak piszesz, od rozmów do podpisania jest dłuuuuuuga droga.
    O tych rozmowach powiedział mi jeden z dziennikarzy sportowych z Torunia który zajmuje się żużlem i jest blisko klubu.

  48. Powrót do góry    #4767
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    O Kolodzieja apeluje od lat,ale wbrew temu co tu pisal polewaczka,nikt w zarzadzie mnie nie slucha a szkoda,bo jestem niepomylny.
    Nie wiem czy jesteś nieomylny , ale z Koldim rozmowy toczyły się w ubiegłych latach. Co z tego jak moim zdaniem nigdy nie brał on ich do końca na poważnie.

  49. Powrót do góry    #4768
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem co w tym dziwnego,ze sobie kpisz.
    Myslisz,ze pani Honorata nie jedzi po klubach i nie rozmawia?
    Kazdy ktoremu kontrakt sie konczy podejmuje rozmowy,co jeszcze
    nie oznacza,ze sie gdzies w Polske ruszy.
    Moze byc jak pisze kielpin,warunki ustalone jednak bez zadnych zobowiazan,beda
    sluzyc jako baza w negocjach z innymi,przede wszystkim z Tymczyszynem.



    O Kolodzieja apeluje od lat,ale wbrew temu co tu pisal polewaczka,nikt w zarzadzie mnie nie slucha a szkoda,bo jestem niepomylny.

    Ale ja nie kpie z faktu, że Pani Honorata jeździ po klubach i negocjuje. Bo tego nie wiem. Ja kpię z faktu, że zarząd nie dał jej ponegocjować i od razu zgodził się na jej warunki
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #4769
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielpin Zobacz posta
    Dokładnie tak jak piszesz, od rozmów do podpisania jest dłuuuuuuga droga.
    O tych rozmowach powiedział mi jeden z dziennikarzy sportowych z Torunia który zajmuje się żużlem i jest blisko klubu.
    Szkoda że jeszcze z imienia i nazwiska go nie wymieniłeś

  51. Powrót do góry    #4770
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,834
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Kołodziej to się zaoferował kiedyś sam. Szkoda, że było to w czasie jak jeździł u nas Gollob, Emil, Ward, Holder i Miedziński...
    Też se chłop wybrał moment.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •