Strona 143 z 168 PierwszyPierwszy ... 4393133141142143144145153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,391 do 6,435 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #6391
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Tak jak kibice Falubazu przelatują swojego wychowanka?
    Za to wy nie macie kogo przelatywać

  2. Powrót do góry    #6392
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Akurat Ty najczęściej kpisz przy okazji upadków Krakowiaka (wczoraj nie miałeś takiej możliwości), natomiast jeżeli ktoś chciałby rzetelnie skontrastować występ naszych juniorów w Gorzowie na tle innych-wyróżniających się, to podałby przykład młodziutkich Cierniaka, Bartkowiaka czy nawet Żupińskiego, który pojechał lepiej od Turowskiego.
    Jazda Turowskiego to żaden argument.
    Nie kpię z upadków Krakowiaka, tylko od dawna mówię, że jest ich za dużo, że chłopak jeździ bardzo nerwowo, za nerwowo i powinien skończyć jazdę na żużlu.
    Nie raz chwaliłem Bartkowiaka i Cierniaka, więc to że nasi z nimi przegrywają nie jest niczym szczególnym, nie ma więc co o tym pisać.


    Osoba, która czyta ze zrozumieniem na pewno nie posądzi, że zarzucam Ci zapoczątkowanie mody na Stalkowskiego.
    ...a między wierszami niczego innego nie zrozumiałeś w tym tekście?
    Skoro sam tak często podkreślasz, jak nie fajne są przytyki osobiste, to radzę - też sobie nie pozwalaj. Jak chcesz dyskutować to podawaj argumenty związane z tematem, a nie niskie uwagi co do adwersarza.
    Po pierwsze, podkreślam i będę podkreślał, że chamstwem są wycieczki osobiste dotyczące czyjegoś prywatnego życia!
    Nic takiego pod twoim adresem nie napisałem
    Po drugie, tym puk, puk pan jaśnie hrabia się obraził?... ależ panie hrabio, nieśmiało podpowiadam - więcej dystansu do swojej jaśnie oświeconej osoby.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #6393
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Super sklad.
    Napisz jeszcze ile punktow w tym najlepszym meczu sezonu zdobyly nasze Perly w koronie.
    Rozumiem,ze jesli jakis konsument czy zakupoholik zaproponuje pod 7 np.Krakowiaka,Miskowiaka lub innego ktory by przywiozl w tym meczu chocby ten jeden punkt i zapewnil nam tym samym PO,to przeciez
    zle,bo lepiej konczyc sezon w sierpniu,ale za to z 4 wychowankami w skladzie.Chyle czola.
    W tym meczu do trzech punktów meczowych nie zabrakło jednego punktu Krakowiaka, czy innej nadziei światowego żużla, tylko jednej więcej rezerwy taktycznej, lecz wasze menadżerskie bożyszcze było już pewnie zajęte budowaniem pupilka prezesa na następny sezon (ile punktów zdobył w tym meczu mistrzunio świata?).

    Parafrazując innego szanownego forumowicza, co ten Miśkowiak w tym sezonie wielkiego pokazał? Nic! Czy zapewnił Skrzydlewskiemu PO? Nie! Awansował do Brązowego Kasku, gdzie nawet takie dziewczyny jak Turowski dawały radę? Nie! Więc z czym do Ekstraligi? Żeby wracał z podkulonym ogonem do NICE jak kolekcjoner uślizgów Krakowiak? Czy młodzian z Witkowa zapewnił Toruniowi PO play-off sezon wcześniej? Kościelski przynajmniej wie, kiedy zaliczyć glebę i dzięki temu ten mecz we Wrocku był na wagę miejsca PO, a nie utrzymania w lidze.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  4. Powrót do góry    #6394
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jeszcze probuje twoich wpisow calkiem serio nie traktowac,ale coraz bardziej sie najzwyczajniej pograzasz.
    Skoro porownujesz Miskowiaka do Koscielskiego czy Turowskiego,nawet po slabym sezonie Jakuba,ktory praktycznie caly sezon nie mial domowego toru i komfortu w treningach,to albo prowokujesz
    albo na zuzlu znasz sie jak swinia na gwiazdach.

    We Wroclawiu zabraklo punktu i w sumie to nie ma znaczenia czy z RT,Chrisa,Pawla czy jakiejs Perly z tego super skladu.
    Jednak skoro tak bronisz te Perly i gardzisz Miskowiakiem czy nawet Krakowiakiem,skupmy sie na tych Perlach wlasnie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-09-2018 o 11:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #6395
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nic takiego pod twoim adresem nie napisałem
    Po drugie, tym puk, puk pan jaśnie hrabia się obraził?... ależ panie hrabio, nieśmiało podpowiadam - więcej dystansu do swojej jaśnie oświeconej osoby.
    Z całym szacunkiem: Twoja osoba, delikatnie mówiąc - nie jest tutaj najlepszym przykładem posiadania dystansu do samego siebie.

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Za to wy nie macie kogo przelatywać
    Ja już w wasze sodomickie zwyczaje nie wnikam. Jeśli po to macie wychowanków, to szczerze im współczuję.
    !Adrian walcz!

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    el_kwas (22-09-2018)

  7. Powrót do góry    #6396
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Nawet jesli Miskowiak jest na tym samym poziomie co IKs i Marcinek, to pamietac nalezy, ze ma on dopiero 17lat.
    I kiedy Igor za dwa lata bedzie walczyl o kontrakt seniorski w Polonezu Poznan, to bedziemy mieli w zanadrzu Jakuba.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    kingpin (22-09-2018)

  9. Powrót do góry    #6397
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nawet jesli Miskowiak jest na tym samym poziomie co IKs i Marcinek, to pamietac nalezy, ze ma on dopiero 17lat.
    I kiedy Igor za dwa lata bedzie walczyl o kontrakt seniorski w Polonezu Poznan, to bedziemy mieli w zanadrzu Jakuba.
    Miśkowiak ma to, co moim zdaniem liczy się najbardziej - żużlowca, ktory może poprowadzić jego karierę. Co prawda to wujek a nie ojciec, lecz moim zdaniem to jest w naszych realiach mega-ważne.
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #6398
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Za to wy nie macie kogo przelatywać
    musisz być w tym kiepski skoro Zengota chce zmienić klub
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Powrót do góry    #6399
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jeszcze probuje twoich wpisow calkiem serio nie traktowac,ale coraz bardziej sie najzwyczajniej pograzasz.
    Skoro porownujesz Miskowiaka do Koscielskiego czy Turowskiego,nawet po slabym sezonie Jakuba,ktory praktycznie caly sezon nie mial domowego toru i komfortu w treningach,to albo prowokujesz
    albo na zuzlu znasz sie jak swinia na gwiazdach.

    We Wroclawiu zabraklo punktu i w sumie to nie ma znaczenia czy z RT,Chrisa,Pawla czy jakiejs Perly z tego super skladu.
    Jednak skoro tak bronisz te Perly i gardzisz Miskowiakiem czy nawet Krakowiakiem,skupmy sie na tych Perlach wlasnie.
    Turowski zakończył poprzedni sezon z kontuzją, ale wróć, tak się może tylko Iversen tłumaczyć, albo Holder babą, nasze perły muszą walić komplety na dzień dobry i nie ma zmiłuj. Lepiej skupić się na nich, bo co zrobisz jeśli, Miśkowiaki pokochają inny klub, albo Grabarz sięgnie głębiej pod poduszkę? Będziesz jeździł do Łodzi?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  12. Powrót do góry    #6400
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Pawełku idz gdzie chcesz a zawsze będziesz miał lepiej jak w domu
    No rzeczywiście, jedno z drugim porównywalne. Z jednej strony wyzywanie zawodników od k**ew, z drugiej urojony cytat. Daj sobie spokój z udzielaniem się w tym wątku, bo stajesz się coraz większym pośmiewiskiem ; ]

  13. Powrót do góry    #6401
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Miśkowiak ma to, co moim zdaniem liczy się najbardziej - żużlowca, ktory może poprowadzić jego karierę. Co prawda to wujek a nie ojciec, lecz moim zdaniem to jest w naszych realiach mega-ważne.
    I biorac pod uwage paniczny lek Roberta przed ekstraliga, to mlody za predko do niej nie trafi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #6402
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Po drugie, tym puk, puk pan jaśnie hrabia się obraził?... ależ panie hrabio, nieśmiało podpowiadam - więcej dystansu do swojej jaśnie oświeconej osoby.
    W takim wypadku - żeby to nie była tylko hipokryzja niskich lotów z Twojej strony - prawdziwie i szczerze życzę Ci tego samego!


    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie kpię z upadków Krakowiaka, tylko od dawna mówię, że jest ich za dużo, że chłopak jeździ bardzo nerwowo, za nerwowo i powinien skończyć jazdę na żużlu.
    Nie raz chwaliłem Bartkowiaka i Cierniaka, więc to że nasi z nimi przegrywają nie jest niczym szczególnym, nie ma więc co o tym pisać.
    Co do Krakowiaka to przeszkadzają mi Twoje wpisy - jak ten nie tak dawny o jego upadku, w których nie ma nic o tym co najważniejsze - że nic mu się nie stało oraz że jechał dalej zdobywając punkty dla swojej drużyny. Powiem szczerze, że życzę mu jak najlepiej, żałuję że jego kariera tak się potoczyła, gdyż miałem duże nadzieje związane z jego przyjściem do nas.

    Na koniec - przegrane naszych juniorów z Cierniakiem czy Bartkowiakiem akurat dla mnie są czymś szczególnym, bo to 15 letnie chłopaki, co pokazuje jak ogromnym talentem dysponują.

  15. Powrót do góry    #6403
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Odnośnie ostatniego akapitu:

    OK, rozumiem,że dla Ciebie,jednak to mnie zwróciłeś uwagę, że o tym nie napisałem,
    więc Ci odpowiedziałem, że nie zrobiłem tego, bo mnie kompletnie to nie dziwi i nie widzę w tym nic szczególnego.
    Mało razy pisałem po wizytach na imprezach młodzieżowych, że Bartkowiak(o Cierniaku wspominałem przy innych okazjach) to ogromny talent?
    Zapewniam Cię, że jeśli się na bieżąco interesuje młodzieżowym speedwayem to zwycięstwa obu wymienionych nie są już teraz czymś szczególnym.

    Widziałem obu w akcji na żywca i mimo, że są praktycznie dzieciakami, to zupełnie inny level niż nasi młodzieżowcy.

    Założyłem na tym forum, bodaj jeden jedyny wątek, który zatytułowałem "Zawody młodzieżowe 2018 - POLSKA" Niestety mało kogo na tym forum obchodzi to co dzieje się w tej kategorii wiekowej. Szkoda, że praktycznie nie ma tam z kim dyskutować...W zasadzie odpuściłem go sobie, bo musiałbym tłuc tam seryjnie post pod postem.

    Zamiast choć troszkę tam się udzielać, większość zajmuje się transferowymi plotami, ewentualnie szukaniem brakujących do sukcesu punktów kapeli ligowej.

    ...a potem zdziwienie, że Cierniak ogrywa naszych "orzełów".

    EDIT: Krakowiak to bardzo utalentowany chłopak, niestety w pewnym momencie pękła mu psycha i często na torze zachowuje się nieprzewidywalnie(przewraca się). Kolejny raz tłumaczę, że piszę o jego upadkach z troski o zdrowie i życie jego i rywalizujących z nim chłopaków. Moim zdaniem on w zawodach nie powinien już jeździć. Dlatego piszę o jego upadkach.
    Nic mu się wtedy nie stało, więc nic nie pisałem...a to czy jeździł dalej i z jakim efektem jest dla mnie sprawa poboczną.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 22-09-2018 o 13:22
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Powrót do góry    #6404
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    I biorac pod uwage paniczny lek Roberta przed ekstraliga, to mlody za predko do niej nie trafi.
    Jak paniczny lęk? Po prostu zdroworozsądkowe myślenie - po co Robert miał/ma się pchać do SE?

  17. Powrót do góry    #6405
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Jak paniczny lęk? Po prostu zdroworozsądkowe myślenie - po co Robert miał/ma się pchać do SE?
    tak cieżko zrozumiec, ze nie pisze o tym sezonie tylko o sezonach, kiedy był najlepszym zawodnikiem 1 ligi?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #6406
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    I biorac pod uwage paniczny lek Roberta przed ekstraliga, to mlody za predko do niej nie trafi.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...na-propozycje/

    Holdery zostają, więc GetWellowi potrzebny jeden odważny do wyjścia do prezentacji. Dróżdż dał rade, to czemu Roberto ma panikować? W GetWellu znają się na żużlu, więc nie sądzę aby na propozycje tego ulubieńca toruńskich kibiców pozostali obojętni. Brać w pakiecie i się nie szczypać z kasą.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  19. Powrót do góry    #6407
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Odnośnie ostatniego akapitu:

    OK, rozumiem,że dla Ciebie,jednak to mnie zwróciłeś uwagę, że o tym nie napisałem,
    więc Ci odpowiedziałem, że nie zrobiłem tego, bo mnie kompletnie to nie dziwi i nie widzę w tym nic szczególnego.
    Mało razy pisałem po wizytach na imprezach młodzieżowych, że Bartkowiak(o Cierniaku wspominałem przy innych okazjach) to ogromny talent?
    Zapewniam Cię, że jeśli się na bieżąco interesuje młodzieżowym speedwayem to zwycięstwa obu wymienionych nie są już teraz czymś szczególnym.

    Widziałem obu w akcji na żywca i mimo, że są praktycznie dzieciakami, to zupełnie inny level niż nasi młodzieżowcy.

    Założyłem na tym forum, bodaj jeden jedyny wątek, który zatytułowałem "Zawody młodzieżowe 2018 - POLSKA" Niestety mało kogo na tym forum obchodzi to co dzieje się w tej kategorii wiekowej. Szkoda, że praktycznie nie ma tam z kim dyskutować...W zasadzie odpuściłem go sobie, bo musiałbym tłuc tam seryjnie post pod postem.

    Zamiast choć troszkę tam się udzielać, większość zajmuje się transferowymi plotami, ewentualnie szukaniem brakujących do sukcesu punktów kapeli ligowej.

    ...a potem zdziwienie, że Cierniak ogrywa naszych "orzełów".

    EDIT: Krakowiak to bardzo utalentowany chłopak, niestety w pewnym momencie pękła mu psycha i często na torze zachowuje się nieprzewidywalnie(przewraca się). Kolejny raz tłumaczę, że piszę o jego upadkach z troski o zdrowie i życie jego i rywalizujących z nim chłopaków. Moim zdaniem on w zawodach nie powinien już jeździć. Dlatego piszę o jego upadkach.
    Nic mu się wtedy nie stało, więc nic nie pisałem...a to czy jeździł dalej i z jakim efektem jest dla mnie sprawa poboczną.

    Tyle że tu nie chodzi o skalę talentu tych chłopaków, to mogą być następcy Golloba, drugi Ward, albo Zmarzlik, oni mają po 15 lat. Między naszymi juniorami objeżdżonymi przez kilka sezonów, mającymi występy w ekstralidze a takimi chłopaczkami, powinna być przepaść sprzętowa, różnica w doświadczeniu, w jeździe.
    A żadna z tych rzeczy nie występuje. Cierniak, chociażby nie wiem jak bardzo był utalentowany, nie powinien łapać się na szprycę 19 letniego podstawowego juniora, ekstraligowego klubu.

  20. Powrót do góry    #6408
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Masz wiele racji.

    Z całym szacunkiem, ale to dla mnie takie oczywistości, że o tym nawet nie piszę.

    Zresztą problem jest złożony, choć w przypadku większości klubów, w tym i toruńskiego, sprawa ma wspólny mianownik,
    Tym mianownikiem jest brak szkolenia lub jego pozorowanie, jak ma to od blisko dekady miejsce w Grodzie Kopernika.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #6409
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Tyle że tu nie chodzi o skalę talentu tych chłopaków, to mogą być następcy Golloba, drugi Ward, albo Zmarzlik, oni mają po 15 lat. Między naszymi juniorami objeżdżonymi przez kilka sezonów, mającymi występy w ekstralidze a takimi chłopaczkami, powinna być przepaść sprzętowa, różnica w doświadczeniu, w jeździe.
    A żadna z tych rzeczy nie występuje. Cierniak, chociażby nie wiem jak bardzo był utalentowany, nie powinien łapać się na szprycę 19 letniego podstawowego juniora, ekstraligowego klubu.
    Większość tych talentów siada na pięćsetki już w wieku 12 lat, albo i wcześniej. Cieślak właśnie podprowadził chłopaka w tym wieku Ostrovii i to bez lizania buta. Dodajmy jeszcze fakt, że w żużlu coraz większym atutem jest niska waga. Cierniak, młody Drabik w tym wieku mają więcej obycia z dorosłym żużlem niż te nasze stare konie zajechane przez Ząbika na minitorach.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  22. Powrót do góry    #6410
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Ząbik na temat szkolenia ma pewnie większe pojęcie niż wszyscy w toruńskim klubie razem. Nie powiedziałbym że to on, i jego upartość jest głównym problemem.
    To w klubie juniorzy są traktowani jak piąte koło u wozu, uważam że gdyby Kopeć po wyjściu od Ząbika trafił np. do Leszna, to byłby w zupełnie innym miejscu niż obecnie.
    Ząbik robi to co ma robić, klub dostaje adepta, i nie wie jak się do niego zabrać, nawet lepiej dla tych chłopaków, że później trafiają do klubu.

  23. Powrót do góry    #6411
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    To troche wyglada tak:
    Kto ma pieniadze ten jedzie. Kiedy Zielinscy na wiosne zobaczyli jak sa juz klocki na najblizsze dwa lata poukladane i ze Denisowi nic z klubu nie skapnie to dali dyla.
    U nas klub wysyla chlopakow na licencje tylko po to by kar nie placic za brak szkolenia.
    Z drugiej strony nadal nie moge uwierzyc w to, ze PZMot nam zaliczyl prawie 30 letniego Wiwatowskiego. Eksperta od odnawiania licencji.

  24. Powrót do góry    #6412
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    To troche wyglada tak:
    Kto ma pieniadze ten jedzie. Kiedy Zielinscy na wiosne zobaczyli jak sa juz klocki na najblizsze dwa lata poukladane i ze Denisowi nic z klubu nie skapnie to dali dyla.
    U nas klub wysyla chlopakow na licencje tylko po to by kar nie placic za brak szkolenia.
    Z drugiej strony nadal nie moge uwierzyc w to, ze PZMot nam zaliczyl prawie 30 letniego Wiwatowskiego. Eksperta od odnawiania licencji.
    Czy przypadkiem nie było tak, że w odwecie za Zielińskiego my wyciągnęliśmy Dżastina Stolpa? To tak na zasadzie oni nam asa, my im jokera, klub pokazał że trzyma rękę na pulsie w kwestii juniorów.

  25. Powrót do góry    #6413
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Czy przypadkiem nie było tak, że w odwecie za Zielińskiego my wyciągnęliśmy Dżastina Stolpa? To tak na zasadzie oni nam asa, my im jokera, klub pokazał że trzyma rękę na pulsie w kwestii juniorów.
    Z tego, co ja wiem Jacek Klopp mial kontaktować się niedawno z Nizgorskim. Dla mnie to dziwne, bo Filip ma jeszcze chyba rok kontraktu w GKM ale pies ich tam wie...
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #6414
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Holta zostaje

  27. Powrót do góry    #6415
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Holta zostaje
    Jest moc.
    Pierwszy seniorski Polak

  28. Powrót do góry    #6416
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    :/ , czyli skład chyba bez zmian tylko Kaczmarek za Pawła... moim zdaniem osłabienie

    1. Doyle
    2. Kaczmarek
    3. Holta
    4. Holder
    5. Iversen
    6. Kopeć
    7. Kościelski
    8. Holder

  29. Powrót do góry    #6417
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Holta zostaje
    Szach mat.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  30. Powrót do góry    #6418
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Się mnie zdaje, iż z takim składem to play-off nie będzie być.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    blacktop (22-09-2018)

  32. Powrót do góry    #6419
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    1.iversen 37lat
    2.holta 45 lat
    3.doyle 34 lat
    4.walasek 43lat
    5.holder 32 lat

    6.koscielski 21
    7.iks 20

    8.jack 23

    Piknie.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    blacktop (22-09-2018)

  34. Powrót do góry    #6420
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Z tego, co ja wiem Jacek Klopp mial kontaktować się niedawno z Nizgorskim. Dla mnie to dziwne, bo Filip ma jeszcze chyba rok kontraktu w GKM ale pies ich tam wie...
    Oby udało się go wyciągnąć, on jest naprawdę ciekawym zawodnikiem, tylko przerost ambicji widoczny. Nizgorski to byłoby coś.
    Nasza szkoła zamykania gazu i strach przed jazdą w kontakcie może mu pomóc.

    Spełnił się najgorszy scenariusz i zostaje Holta, naprawdę w klubie mając wybór Przedpełski-Holta wybrali Holtę? Gorzej już być nie może
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 22-09-2018 o 16:13

  35. Powrót do góry    #6421
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    :/ , czyli skład chyba bez zmian tylko Kaczmarek za Pawła... moim zdaniem osłabienie

    1. Doyle
    2. Kaczmarek
    3. Holta
    4. Holder
    5. Iversen
    6. Kopeć
    7. Kościelski
    8. Holder
    *******, lecz stabilnie.
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #6422
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    :/ , czyli skład chyba bez zmian tylko Kaczmarek za Pawła... moim zdaniem osłabienie

    1. Doyle
    2. Kaczmarek
    3. Holta
    4. Holder
    5. Iversen
    6. Kopeć
    7. Kościelski
    8. Holder
    zakladajac ze stary Holder gorzej nie pojedzie a mlody dalej sie rozwija a Iversen trzyma poziom z drugiej czesci sezonu to sklad na PO.

  37. Powrót do góry    #6423
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Się mnie zdaje, iż z takim składem to play-off nie będzie być.
    I właśnie dlatego kolejny brak awansu nie będzie zawodem a kibice będą dumni chociażby z utrzymania. Majstersztyk Termosów i s-ki.
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #6424
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Mlodziez poziom GKM. Tu jest dopiero oslabienie. Co by nie bylo, to Kaczmarek w biegach juniorskich gwarantowal jakies punkty.

  39. Powrót do góry    #6425
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jest tam jeszcze gdzieś miejsce dla Kołodzieja?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #6426
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    tak cieżko zrozumiec, ze nie pisze o tym sezonie tylko o sezonach, kiedy był najlepszym zawodnikiem 1 ligi?
    Tak ciężko czytać ze zrozumieniem? Czas przeszły - miał?

  41. Powrót do góry    #6427
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    zakladajac ze stary Holder gorzej nie pojedzie a mlody dalej sie rozwija a Iversen trzyma poziom z drugiej czesci sezonu to sklad na PO.
    Trochę sporo tych założeń. To ja dołożę jeszcze jedno: zakładając, że nikt nie dozna kontuzji. Kontrakt z Holtą moim zdaniem pokazuje tyle, że Przedpelski dokonał już wyboru, a nikogo sensownego na seniorskie miejsce nie da się ściągnąć. Skład na dobre szóste miejsce i spokojne utrzymanie. Ale przynajmniej rodzi się nam nowa, toruńska tradycja. To będzie już czwarty sezon z rzędu w składzie z minimum 45 letnim dziadem.

  42. Powrót do góry    #6428
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Pozostaje się Wam modlić, żeby elipa po tegorocznym wykorzystywaniu regulaminu nie wprowadziła zapisu, że obcokrajowy rezerwowy z 8 (16) będzie mógł zastąpić tylko obcokrajowca...

    Widzę, że w Waszym składzie Chris to młodzieniaszek
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  43. Powrót do góry    #6429
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2018
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Po kiego brnąć znowu w jakieś Holty skoro na rynku jest taki zawodnik jak Jamróg

  44. Powrót do góry    #6430
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez riven Zobacz posta
    Po kiego brnąć znowu w jakieś Holty skoro na rynku jest taki zawodnik jak Jamróg
    Bo w czewie 13 punktów nie zrobi...

  45. Powrót do góry    #6431
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Turowski zakończył poprzedni sezon z kontuzją, ale wróć, tak się może tylko Iversen tłumaczyć, albo Holder babą, nasze perły muszą walić komplety na dzień dobry i nie ma zmiłuj. Lepiej skupić się na nich, bo co zrobisz jeśli, Miśkowiaki pokochają inny klub, albo Grabarz sięgnie głębiej pod poduszkę? Będziesz jeździł do Łodzi?
    Po co za każdym razem w dyskusji o Turowskim czy Kościelskim wpieprzasz jakiegoś Holdera, Iversena czy nadgarstka? Czujesz się w tym momencie bardziej merytoryczny?
    Jest ja odwrót, zapewniam.

    Wracając do meritum.
    Nikt nie wymaga od Pereł kompletu punktów. Mi wystarczy 3-4 i pokonanie jakiegoś seniora przeciwnika.
    Stać ich na to? Ilu seniorów pokonał Turowski w barwach Wybrzeża ligę niżej? Pytam,bo może faktycznie drzemie w nim talent, tylko ja uprzedzony jestem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #6432
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Pozostaje się Wam modlić, żeby elipa po tegorocznym wykorzystywaniu regulaminu nie wprowadziła zapisu, że obcokrajowy rezerwowy z 8 (16) będzie mógł zastąpić tylko obcokrajowca...

    Widzę, że w Waszym składzie Chris to młodzieniaszek
    Oleksy pisał, że przepis nie będzie zmieniany przez 3 sezony, więc nie bardzo.
    !Adrian walcz!

  47. Powrót do góry    #6433
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Angaż Holty to jest skandal. Jak się do tego doda, że tak jak nasz "menedżer", po takim sezonie wynegocjował najprawdopodobniej podwyżkę, to dopłacając do ich kontraktów w przyszłym sezonie w postaci np. zakupu biletów, będę się czuł jak najgorszy frajer.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    jaca2003 (22-09-2018), kingpin (22-09-2018)

  49. Powrót do góry    #6434
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    W sumie sie zgadzam,ale jak sie bedziemy czuli pokaze sezon.
    Nie wiem co Fratczak ma we lbie,ze zostawia Holte zamiast Pawla.
    Z Kaczmarkiem jako plastronem i Pawlem jako drugim PL ten sklad
    wygladal jeszcze znosnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #6435
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez riven Zobacz posta
    Po kiego brnąć znowu w jakieś Holty skoro na rynku jest taki zawodnik jak Jamróg
    Holta po ciężkich kontuzjach i po średnim sezonie + nie jest to zawodnik, który wzbudza szeroką sympatię. Ale z całym szacunkiem dla Jamroga. To co dla niego jest sufitem, to dla Holty jest... piwnicą.

    Ten kontrakt jest prosty do wytłumaczenia. Rynek transferowy się kurczy i zwyczajnie nie ma kogo wziąć. Wcale się nie zdziwię jak Paweł ostatecznie, po trudnych negocjacjach - też zostanie. I to byłoby dobre. Tylko po co w tej układance stary Holder...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •