Strona 151 z 168 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,751 do 6,795 z 7533

Wątek: Apator Torun 2018 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #6751
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Niestety nadal nie łapiesz sensu moich postów i ciągniesz dyskusję w obszar mierzenia członków. Na takich fachowcach, którzy wiedzą, że Barcelona jest lepsza od Levante bukmacherzy zbijają swoje fortuny.

    Nie chodzi o konstatację, że Doyle jest lepszym żużlowcem od Palmtopa, bo to na dziś każdy uczeń gimnazjum zauważy, nawet osobom nie interesującym się żużlem nazwisko mistrza świata musiało obić się o uszy. Nie chodzi mi nawet o tego pierwszego lub Allena, bo to tylko przykładowe nazwiska. Dyskutujemy jednak w kontekście sportu drużynowego, gdzie każdy punkt liczy się tak samo do końcowego wyniku, bez względu na biegopunktówkę zawodnika. I tutaj trzeba uczciwie zauważyć, że wkład Palmtopa w półfinałach ligi angielskiej był dużo większy niż Iversena, kropka. Nawet biorąc poprawkę na specyficzną tabelę biegową w Premiership taki jest fakt, a z nimi dyskutować ludziom rozumnym nie wypada.

    Ja nie podważam klasy Jasona. Mistrzem Świata nie zostaje się z przypadku. Od takiego zawodnika po prostu należy oczekiwać więcej. Sukcesy indywidualne to jedno, co innego wywiązanie się z roli lidera w drużynie, no chyba że to kolejny mistrz kontraktowany jako zawodnik drugiej linii, wtedy przepraszam. Inaczej nie sądze, aby to był transfer wart swoich pieniędzy. Faktem jest, że żaden z tegorocznych nabytków nie sprawdził się. Doyle zjechał w ligowym rankingu o 7 miejsc i generalnie wszedzie obniżył loty, Iversen spadek o 12, Holta o 14. Tymczasem Jepsen poprawił się o 10 miejsc, Miedziak podskoczył o 5, Hancock pewnie też nie zszedłby poniżej pewnego poziomu w Elipie, patrząc jak jedzie w SGP. Oto cały obraz amatorki i efekt zabawy w menadżera Mańskich przez Boba Buildera i jego mocodawców.

    Problemem Krużyńskiego nie jest brak wyboru tylko zawężanie go do wyklepanych nazwisk. Pocieszające, że Szczakiela nie bierze pod uwagę, ani nie dzwoni w desperacji po Sullivana lub Crumpa, choć kto ich tam wie. Nie ma kasy na wyciągnięcie Smektały, to przestańmy bawić się w Karkosika dla ubogich dopychając skład starcami i połamańcami z promocji, bo na takich fundamentach ten domek z kart i tak w końcu się rypnie. Zamiast niedoleczonego PUKA trzeba było podjąć ryzyko np. z Thomsenem czy innym Lambertem, nie sięgać rok po rok po te same zgrane karty. Wciąż tylko bezradne rozkładanie ramion, bo nie ma nikogo na rynku, oni "kompletnie nic nie gwarantują, nikogo innego zakontraktować się nie da" i tak dalej...

    PS. Wyśmiewany Kaczmarek zanotował największy progres w ligowym rankingu, ba... nawet Przedpełski się lekko poprawił w stosunku do zeszłorocznego, chociaż sam nie wiem jakim cudem. Wiem, wiem statystyki są tylko dla laików, już mnie nie ma tutaj. Z mojej strony EOT. Nie będę zakłócał transferomanii. Poczekam na nowy wątek, oczywiście z Apatorem w tytule

    Edit: Nareszcie kolega niżej doszedł do siebie po ostatniej akcji Bombera Tak, tak dla laików. Szkoda gadać, naprawdę. A wam, kochani, którzy wspieraliście mnie polecam na długie zimowe wieczory dobry film o statystyce (na faktach):

    https://www.youtube.com/watch?v=pWgyy_rlmag
    Ciezko lapac sens przesmiewczych postow.Tez niejednokrotnie takie popelniam i wtedy nie wymagam
    aby ktos doszukiwal sie w nich jakiegos wielkiego sensu.Skoro jest przesmiewczy to niekoniecznie madry.
    Teraz napisales chyba pierwszy na powaznie od dluzszego czasu.
    Jednak dalej sie z Toba nie do konca zgadzam,bo o ile my jako kibice mozemy sobie
    proponowac Thomsena zamiast Iversena to menago i prezesi musza nieco
    mocniej stapac po ziemi i jezeli Thomsen,to jako uzupelnienie do Iversena czy
    Doyla, nie zamiast.Eksperymenty z zawodnikami jeszcze nie sprawdzonymi w SE rzadko kiedy
    sa udane,dlatego zauwaz,ze nie tylko Kruzynski nie siega po tego typu rozwiazanie.
    Inna sprawa czy czasami z Thomsenem zamiast Iversena nie bylibysmy w tym samym miejscu.
    Byc moze,w koncu PUK poczatek sezonu mial drymatyczny.Jednak jak odpalil,to dostarczal
    punkty ktore moim zdaniem bylyby dla Thomsena nieosiagalne.
    Pamietaj tez,ze my juz mamy takiego Thomsena w postaci Jacka Holdera.
    Nie wiem skad to sie bierze,ale wielu ludzi o tym zapomina co chwila
    wzdychajac a to w kierunku Frickego a to do Kurtza ,wypominajac klubowi
    zla polityke,co jest w sumie uzasadnione,ale akurat ten blad zostal moze i przez przypadek,
    angazem Jacka Holdera naprawiony.Zeby zbudowac druzynie z wiecej niz jednym
    Thomsenem,musza byc w druzynie silni Polacy,ktorych od pozegnania z Jagusiem nie mielismy.
    Dlatego musimy przelknac Doyla czy Iversena ,choc ja akurat alergii na nich nie mam i ciesze sie,
    ze sa z nami.Co innego Holta.Rysiek to fajny i bojowy chlop,przy tym jednak klotliwy i wiekowy,dodatkowo
    po konkretnej kontuzji.Pozbycie sie Pawla i angaz Holty jest dla mnie niezrozumialy.
    Sklad z 2018 bez Holty ,biorac pod uwage posuche na rynku,bylby moim zdaniem optymalny.
    Moze jeszcze Miska pod 7 ,ale to juz kwestia do dyskusji,choc biorac pod uwage Koscielskiego
    czy Rydlewskiego,nie ma o czym dyskutowac.
    Poruszajac jeszcze srednie,na przykladzie Pawla widzisz ile one sa warte.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-10-2018 o 13:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (03-10-2018), Penhall (03-10-2018)

  3. Powrót do góry    #6752
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    PS. Wyśmiewany Kaczmarek zanotował największy progres w ligowym rankingu, ba... nawet Przedpełski się lekko poprawił w stosunku do zeszłorocznego, chociaż sam nie wiem jakim cudem. Wiem, wiem statystyki są tylko dla laików, już mnie nie ma tutaj. Z mojej strony EOT. Nie będę zakłócał transferomanii. Poczekam na nowy wątek, oczywiście z Apatorem w tytule
    No to by była kwintesencja twoich wpisów. Kaczmarek zanotował progres w rankingu, a jak to przekłada się na jego jazdę? Bo wg mnie to on zamiast rozwinąć to się zwinął. Nie ma żadnego postępu w jeździe, odwaga dalej jest do d... i w konfrontacji z seniorami jest tragedia. To już chyba Pulczasy częściej wozili seniorów rywali.

  4. Powrót do góry    #6753
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie no w 2018 jeździł dużo lepiej niż w 2017. Ale ogólnie jest nędzny i pomimo, że w tym sezonie zrobił swoje, to musi odejść
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #6754
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie no w 2018 jeździł dużo lepiej niż w 2017. Ale ogólnie jest nędzny i pomimo, że w tym sezonie zrobił swoje, to musi odejść
    Nie tyle nędzny tylko bezpłciowy. Tak jak przeciętna kobieta, która niby ujdzie ale z drugiej strony piękny makijaż czy nowe tipsy niewiele zmienią w jej wyglądzie.

    I tak jest na torze właśnie ten Daniels. Ani to wojownik ani wielki startowiec. Nie ma w jego grze ani jednego dominującego uderzenia używając terminologi tenisowej.

  6. Powrót do góry    #6755
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    ten typ polewaczka chyba ma autyzm
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Powrót do góry    #6756
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2005
    Postów
    298
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dniu wczorajszym wieczorową porą przez totalny przypadek usłyszałem rozmowę lekko poddenerwowanego kolesia na naszej toruńskiej starówce, który przez telefon przekazał komuś takie słowa. Paweł na 100% idzie do Włókniarza, namówił go do tego Miedziński twierdząc, że tam jest super atmosfera. Natomiast na temat naszego środowiska padło jedno zdanie: "Żużel w Toruniu to dno, atmosfery nie ma tam żadnej". Przeraziły mnie te słowa. Źle się dzieje...

  8. Powrót do góry    #6757
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez pioobo1 Zobacz posta
    W dniu wczorajszym wieczorową porą przez totalny przypadek usłyszałem rozmowę lekko poddenerwowanego kolesia na naszej toruńskiej starówce, który przez telefon przekazał komuś takie słowa. Paweł na 100% idzie do Włókniarza, namówił go do tego Miedziński twierdząc, że tam jest super atmosfera. Natomiast na temat naszego środowiska padło jedno zdanie: "Żużel w Toruniu to dno, atmosfery nie ma tam żadnej". Przeraziły mnie te słowa. Źle się dzieje...
    trzeba zachowac umiar. Uwazasz ze bezmyslna jazda Miedziaka to wina klubu? Ze go uglaskal narodowy i lepiej mu sie jezdzi, raczej swiadczy o slabosci zawodnika,
    co do atmosfery, to sie zgadzam ze jest kiepska i zatrzymanie Rune zamiast Pawla jest strzalem w kolano naszych wlodach
    ale moze to i lepiej po prostu latwiej bedzie przyjmowac kolejne porazki

  9. Powrót do góry    #6758
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie tyle nędzny tylko bezpłciowy. Tak jak przeciętna kobieta, która niby ujdzie ale z drugiej strony piękny makijaż czy nowe tipsy niewiele zmienią w jej wyglądzie.
    Dokładnie. Jak jedzie Kaczmarek to po biegu zapomina się że był. Powinien iść drogą Gały który na motocyklu wygląda jak sam nie wiem kto ale wynik w NICE robi

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-10-2018)

  11. Powrót do góry    #6759
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Haha, no już nie piekarnie, stacje, szwagier kumla... A podsłuchane rozmowy telefoniczne na starówce. Nieźle
    A co do Miedziaka, to może się uspokoił...ale zwycięstwo w klasyfikacji największej ilości wykluczeń w E-lidze obronił.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (03-10-2018)

  13. Powrót do góry    #6760
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dokładnie. Jak jedzie Kaczmarek to po biegu zapomina się że był. Powinien iść drogą Gały który na motocyklu wygląda jak sam nie wiem kto ale wynik w NICE robi
    Ustalmy jedną rzecz. W polskim speedway'u gorszą sylwetkę od niego ma tylko Kacper Konieczny.

    Szybkie silniki od RK pozwalają mu jednak punktować na dobrym poziomie.

  14. Powrót do góry    #6761
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Są gorsze sylwetki. Ale juz zostawmy Czestochowian w spokoju
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #6762
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Są gorsze sylwetki. Ale juz zostawmy Czestochowian w spokoju
    Swiacik to jest kozak przy sylwetkach G i K

  16. Powrót do góry    #6763
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach

    icon10.gif

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Haha, no już nie piekarnie, stacje, szwagier kumla... A podsłuchane rozmowy telefoniczne na starówce. Nieźle
    A co do Miedziaka, to może się uspokoił...ale zwycięstwo w klasyfikacji największej ilości wykluczeń w E-lidze obronił.
    Początek miał nerwowy

  17. Powrót do góry    #6764
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Haha, no już nie piekarnie, stacje, szwagier kumla... A podsłuchane rozmowy telefoniczne na starówce. Nieźle
    A co do Miedziaka, to może się uspokoił...ale zwycięstwo w klasyfikacji największej ilości wykluczeń w E-lidze obronił.

    no i sezon dzwonem nie atakowany zakończył.

  18. Powrót do góry    #6765
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Haha, no już nie piekarnie, stacje, szwagier kumla... A podsłuchane rozmowy telefoniczne na starówce. Nieźle
    A co do Miedziaka, to może się uspokoił...ale zwycięstwo w klasyfikacji największej ilości wykluczeń w E-lidze obronił.
    miałem to pisać, ale zobaczyłem właśnie Twojego posta. po piekarniach, stacji benzynowej teraz będą newsy ze starówki xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #6766
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    miałem to pisać, ale zobaczyłem właśnie Twojego posta. po piekarniach, stacji benzynowej teraz będą newsy ze starówki xD
    Tylko one są prawdziwe.Banda najemników przyjeżdża i odjeżdża

  20. Powrót do góry    #6767
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez pioobo1 Zobacz posta
    W dniu wczorajszym wieczorową porą przez totalny przypadek usłyszałem rozmowę lekko poddenerwowanego kolesia na naszej toruńskiej starówce, który przez telefon przekazał komuś takie słowa. Paweł na 100% idzie do Włókniarza, namówił go do tego Miedziński twierdząc, że tam jest super atmosfera. Natomiast na temat naszego środowiska padło jedno zdanie: "Żużel w Toruniu to dno, atmosfery nie ma tam żadnej". Przeraziły mnie te słowa. Źle się dzieje...
    Ten gość na starówce to był pewnie okano

  21. Powrót do góry    #6768
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Ten gość na starówce to był pewnie okano
    Tak,tak zwłaszcza byłem podenerwowany tą waszą zbieraniną.

  22. Powrót do góry    #6769
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Moze to znany na Starowce menel Brwiak stal sie teraz tyn zrodlem ? On kiedys bywal na stadionie na Bronka jak bramy otwierali.

  23. Powrót do góry    #6770
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Moze to znany na Starowce menel Brwiak stal sie teraz tyn zrodlem ? On kiedys bywal na stadionie na Bronka jak bramy otwierali.
    Może faktycznie był to menel ale jak trafnie ocenił sytuację.Trudno się z nim nie zgodzić.

  24. Powrót do góry    #6771
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Brewka? ten z tym niskim głosem? on nie żyje, w zeszlym roku jakos umarl
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  25. Powrót do góry    #6772
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Pawełek szuka atmosfery we wlokniarzu Cz.? OK, odpowiedź może być tylko jedna, w naszym stylu

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...mu-podziekowal
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #6773
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Forumowy menel okano jest źródłem tego wypieku.
    Wałęsa się po wątkach to wie.

  27. Powrót do góry    #6774
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Wałęsy w to nie mieszaj.
    Powinieneś zrozumieć, że jak już jego ziomki zwyzywali i opluli swojego wychowanka, musi jakoś odreagować i wypomnieć nam co nieco. Co prawda sumienia tym nie wyczyść, ale na chwilę, przebywając w lepszym towarzystwie, może poczuć się kimś wiecej niż zwykłym bucem.
    Stąd jego częste odwiedziny w naszym wątku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-10-2018 o 19:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #6775
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Początek miał nerwowy
    Jak przyszło do meczów o stawkę, to końcówkę też miał słabą. Patrząc nawet na te średnie dla laików, to Cieślak go tak zbudował, że niech go c**j.
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #6776
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    po takiej demaskacji pozostaje zaśpiewać "koniec kariery Kolano, koniec kariery Kolano"

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jak przyszło do meczów o stawkę, to końcówkę też miał słabą. Patrząc nawet na te średnie dla laików, to Cieślak go tak zbudował, że niech go c**j.
    mógł go zbudować, jak zbudował Musielaka
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  30. Powrót do góry    #6777
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2005
    Postów
    298
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie był to menel. Wyskoczył ze Sfinxa i był ewidentnie zdenerwowany. Tak głośno dyskutował, że nie szło nie usłyszec. Minąłem go w drodze do sklepu i tylko tyle słyszałem. Może ktoś z bliskiego otoczenia Pawła. Mniejsza o większość, niepokoi mnie to dokąd to zmierza?


    Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

  31. Powrót do góry    #6778
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Brzmi co najmniej jak z Pulp Fiction
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-10-2018)

  33. Powrót do góry    #6779
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    po takiej demaskacji pozostaje zaśpiewać "koniec kariery Kolano, koniec kariery Kolano"



    mógł go zbudować, jak zbudował Musielaka
    Dzieciaki

  34. Powrót do góry    #6780
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    okano morda tam przychlaście
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #6781
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    okano morda tam przychlaście
    I ty kolego tak się pchałeś na modera ? Z takim repertuarem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #6782
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    to nie ja, to młody_piernik1
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Buszmen (03-10-2018), Peter Kildemand (03-10-2018)

  38. Powrót do góry    #6783
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    to nie ja, to młody_piernik1
    A ty to jesteś jego klon czy jak ? Czy może masz dwie osobowości ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #6784
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    okano morda tam przychlaście
    A jak myślisz o kim świadczy taki repertuar, zresztą twoi koledzy są podobni do ciebie.To już menel jak go nazwaliście ma więcej rozumu i kultury jak wy............... on przynajmniej dostrzega problem drużyny.Byle jakiej ale drużyny.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 03-10-2018 o 20:11

  40. Powrót do góry    #6785
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 49 w 25 postach
    okano 1 twoje wpisy są tak żałosne, że przestaję ogarniać co z ciebie za typ. Początkowo myślałem, że to po prostu forumowa napinka z przymrużeniem oka.
    Jednak ilość debilnych, oderwanych od rzeczywistości wpisów popełnionych przez ciebie pokazuje, że ty tak na poważnie.
    Chcę ci tylko powiedzieć, że twoje trolowanie nie powoduje tu bólu dupy ( bo rozumiem, że to chcesz osiągnąć ) ale raczej politowanie.
    Ogarnij się i zamilcz.

  41. Powrót do góry    #6786
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez wujek_sam Zobacz posta
    okano 1 twoje wpisy są tak żałosne, że przestaję ogarniać co z ciebie za typ. Początkowo myślałem, że to po prostu forumowa napinka z przymrużeniem oka.
    Jednak ilość debilnych, oderwanych od rzeczywistości wpisów popełnionych przez ciebie pokazuje, że ty tak na poważnie.
    Chcę ci tylko powiedzieć, że twoje trolowanie nie powoduje tu bólu dupy ( bo rozumiem, że to chcesz osiągnąć ) ale raczej politowanie.
    Ogarnij się i zamilcz.
    Jesteś tego najlepszym przykładem jak dokonać debilny wpis.Jaka drużyna tacy kibice

  42. Powrót do góry    #6787
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Jesteś tego najlepszym przykładem jak dokonać debilny wpis.Jaka drużyna tacy kibice
    Przynajmniej nie ma rozdwojenia jaźni jak ty, żeby pisać pod kilkoma nickami.

  43. Powrót do góry    #6788
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Przynajmniej nie ma rozdwojenia jaźni jak ty, żeby pisać pod kilkoma nickami.
    Udowodnij to smarku.Bo widzę że o drużynie cicho jedynie wyzywanie i osobiste wycieczki.

  44. Powrót do góry    #6789
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Udowodnij to smarku.Bo widzę że o drużynie cicho jedynie wyzywanie i osobiste wycieczki.
    Twoje Alter ego to KomornikHolty - co chcesz jeszcze wiedzieć?

  45. Powrót do góry    #6790
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    No dobra już dobra, teraz już przekażcie sobie znak pokoju.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #6791
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Chris Holder zostaje u nas, natomiast Przedpełski odchodzi. http://www.tylkotorun.pl/to-juz-pewn...ampaign=trendy

  47. Powrót do góry    #6792
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,845
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,130 w 1,485 postach
    Gdzieś tam wyżej było-jaki klub tacy kibice. Szkoda, że niektórzy afiszują się ze swoją sympatią do Falubazu, klub zasłużył na nieco lepszych kibiców.

  48. Powrót do góry    #6793
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Twoje Alter ego to KomornikHolty - co chcesz jeszcze wiedzieć?
    Odpowiem ci bardzo grzecznie nie będę zniżał się do poziomu twoich kolegów ani twojego.Nigdy ale to nigdy nie używałem innego nica.Jeżeli starałeś się mi dopiec to przykro mi ale ma to w dopie i niczego jak do tej pory nie udowodniłeś.Jedynie napisałem posta o waszych najemnikach.Ale buractwo ludków z pod Bydgoszczy pokazało swoje oblicze.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Gdzieś tam wyżej było-jaki klub tacy kibice. Szkoda, że niektórzy afiszują się ze swoją sympatią do Falubazu, klub zasłużył na nieco lepszych kibiców.
    Z obywatelem komunistą nie dyskutowałem

    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    Chris Holder zostaje u nas, natomiast Przedpełski odchodzi. http://www.tylkotorun.pl/to-juz-pewn...ampaign=trendy
    A powinno być odwrotnie i do tego dobrać Michelsena

    Skład
    Puk
    Holta
    Doyl
    Przedpełski
    Michelsen
    IKS
    Nowy nabytek
    Holder

    A jeszcze za Holte wsadzić Miedziaka walka o PO raczej pewna.A przynajmniej swojska.
    A uważam że drużynę rozwalił wam sedes.Chciał za wszelką cenę zdobyć medal najlepiej złoty.Sprowadził gwiazdy wprowadził zamieszanie i kwasy w drużynie.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 04-10-2018 o 06:39 Powód: PO

  49. Powrót do góry    #6794
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    Chris Holder zostaje u nas, natomiast Przedpełski odchodzi. http://www.tylkotorun.pl/to-juz-pewn...ampaign=trendy
    Z tego tekstu wynika, że Krakowiak wraca na juniorkę?!

  50. Powrót do góry    #6795
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Z tego tekstu wynika, że Krakowiak wraca na juniorkę?!
    Z tego co słyszałem a wszystko na razie się spełniło co do waszych wzmocnień to o juniora się staracie i to bardzo mocno.I nie jest mowa jedynie o Miśkowiaku ale gadacie aż z 3 juniorami jedenym z Gdańska.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •